HOELANG KUNT U NOG Alleen om het nieuws of puur voor uw plezier. Uit interesse voor de regio of juist voor landelijke en internationale ontwikkelingen. Om welke reden u het Leidsch Dagblad ook leest, u wordt op uw wenken bediend. Bovendien biedt het Leidsch Dagblad u elke dag van de week een speciale extra pagina. "Leven en Wonen" De allernieuwste ontwikkelingen, de laatste trends op alle mogelijke gebie den, alles wat maar even 'in' dreigt te worden, hier vindt u het. "Wetenschap" Wetenschap niet om door te komen? Integendeel, lees deze pagina er maar 'ns op na: leerzaam en licht verteerbaar. "Smaak" Als u hier geen trek van krijgt. Eten en drinken op zijn allerlekkerst. Keukens over de hele wereld in geuren en kleuren. "Weg en Wiel" Wat minister Maij ook wil, lezen over auto's wordt voorlopig nog niet aan banden gelegd. Dus u kunt uw hart ophalen aan al dit auto, motor- en fiets- nieuws. "Cultuur" Kunst met een grote en een kleine k. Internationaal, landelijk, regionaal en altijd actueel. Plus boekbesprekingen en toneel- en filmnieuws. IA 'kwi'we' ns zien of 'k niet meer zoncler het Leidsch Dagblad kan. Ik neem een proefabonnement van 7 weken voor 28.75. Naam: Adres: Postcode: "Toerisme" Verre oorden, andere culturen, luxueuze hotels, campings, vakantie-ideeën in eigen land, voortaan bent u er elke vrijdag even helemaal uit. "Vrije Tijd" Allerhande hobbies, een veelheid aan sporten, voor elk minuutje vrije tijd vindt u hier de beste besteding. Verveling? Daar heeft u de tijd niet meer voor. Maar, daarmee bent u natuurlijk nog niet klaar met het Leidsch Dagblad. Bij lange na nog niet. Want elke dinsdag en donderdag staat u een pagina lande lijk en internationaal economisch nieuws te wachten. En 's zaterdags komen daar nog eens twee economische pagina's, inclusief een beursoverzicht en een uitgebreide visie op de stemmingen en koersen op Beursplein 5 bij. Dan naar het buitenland: ook op dat gebied is het aanbod van het Leidsch Dagblad riant. We werken dan ook niet voor niets samen met toonaan gevende buitenlandse bladen, zoals The Independent, en kunnen via de Gemeenschappelijke Persdienst een beroep doen op correspondenten waar dan ook ter wereld. Verder is er elke dag de pagina 'Feiten en Meningen' vol 'achtergronden, analyses en opinies, en twee pagina's met nieuws uit de showbusiness en de radio- en tv-programma's. Tussen al dat nieuws door is en blijft het Leidsch Dagblad natuurlijk dé krant die thuis is in de regio. Alledaagse dingen, sport, achter gronden van de plaatselijke politiek, regionale economie, het komt alle maal uitgebreid aan bod. Het zal u duidelijk zijn, het Leidsch Dagblad heeft u veel, heel veel te vertellen. Zoveel zelfs dat u zonder het Leidsch Dagblad wel 'ns het gevoel zou kunnen krijgen dat u nogal wat mist. Of we dat kunnen bewijzen? Ja, neemt u de proef op de som maar. Vul de coupon hiernaast in en stuur 'm op. _Tel.:_ Woonplaats: In envelop opsturen naar Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad, antwoord nummer 10050, 2300 VB Leiden, (postzegel niet nodig) Snelle beslissers kunnen trouwens ook bellen: 071-161351.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 10