artsmit L a a a a a a a a a a a Baliemedewerker Bedrijven (M/V) Rabobank Q AEROBIC LERAAR(ES) I I I I I I I I I I I 1 I I I i In de Haarlemmerstraat in Leiden staat een nieuw Bart Smit Speelgoedpaleis Dat betekent voor een aantal mensen een serieuze kans op een leuke, afwisselende job als NOORDWIJK SPEELGOEDPALEIS leidster v/m TELEFONISTE/RECEPTIONISTE (M/V) Rabobank Rijnsburg VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VftKATURES VAKATURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Wesselink Onderhoud Consultant Wij zijn een expanderend onafhankelijk adviesburo op het gebied van onderhoud met activiteiten in geheel Neder land. Onze werkzaamheden bestaan in grote lijnen uit het maken van meerjarenonderhoudsplanningen, onder houdsbegrotingen en het beheer van gebouwen. Wij streven naar een zo groot mogelijke service t a v. onze opdrachtgevers die voornamelijk bestaan uit: woning bouwverenigingen. gemeenten, rijksoverheid, instellingen. scholen en projektontwikkelaars. Ter versterking van ons adviesburo zoeken wij voor ons kantoor te Leiderdorp, kandidaten, die geïnteresseerd zijn in de funktie van: BOUWKUNDIG MEDEWERKER M/V de funktie Na een inwerkperiode zult u zelfstandig gaan inventari seren en inspekteren alsmede meerjarenonderhouds- planningen en onderhoudsbegrotingen maken. uw profiel vooropleiding op MTS, HTI of HTS-niveau, bij voorkeur enige automatiseringservaring O representatieve en servicegerichte instelling ervaring met het maken van inventarisaties en inspek- ties en ook met het maken van meerjarenonderhouds planningen en onderhoudsbegrotingen. ons aanbod Wij bieden u een prettige werkomgeving in een jong en 2» enthousiast team. Het salaris alsmede het pakket se cundaire arbeidsvoorwaarden kunnen zonder meer uit- stekend worden genoemd uw reaktie Q Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie inclusief een uitgebreid C V. zo spoedig mogelijk doch uiterlijk voor 26 augustus te richten aan: Wesselihk Onderhoud Consultant Berkenkade 1 - 2351 NA Leiderdorp Postbus 219 - 2350 AE Leiderdorp Mavom is producent en importeur van hoogwaardige chemische specialiteiten voor industriële toepassingen. Mavom importeert o.a. Molykote speciaal smeermiddelen en Blasberg galvanoprodukten en vervaardigt reinigers en oppervlaktebehandelingsprodukten. Toepassingen in de metaal, chemie en elektronica. wij zoeken een HOOFD MARKETING SERVICES M/V Mavom De afdeling Marketing Services vormt vertegenwoordigt o.a. puter beschouwt als de spil van Mavom b.v.Orderverwerk- Blasberg Ober/lachen- hulpmiddel. technik GmbH, mg, technische voorhchtmg en tele- Parher&Amchem marketing zijn de belangrijkste taken. Het hoofd van Marketing Services leidt de afdeling en springt in waar dat nodig is. De sfeer op de afdeling is dynamisch, hec tisch en zeer afwisselend. De mensen, in totaal vijf, zijn kundig en werken met een hoge inzet. Wij zoeken een motiverende persoonlijkheid met een goed commercieel gevoel, verstand van administratie en marketing, die de com- Dom Corning 0nze voorkeur gaat uit naar een oplei- MAVOM ^'"8 °P MEAO/HEAO-niveau met minimaal 3 jaar werkervaring. Leeftijd vanaf 25 jaar. Duits en Engels worden regelmatig gebruikt. Wil je solliciteren, schrijf dan naar: Mavom b.v., t.a.v. de heer D.A. Kamberg, Postbus 5, 2400 AA Alphen aan den Rijn. Wil je eerst meer informatie, bel dan naar Mavom b.v. 01720-36361 en vraag naar D.A. Kamberg. Mavom b.v. Handelsweg 6, Postbus 5, 2400 AA Alphen aan den Rijn. GEVRAAGD: Voor een beperkt aantal uren. Info: Sauna Sport Warmond 01711-11897 Vragen naar: mevr. J. v. Overbeeke. Speelgoedpaleis Bart Smit is met 130 filialen in héél Nederland één van Nederlands meest succesvolle speel goedwinkelketens. Terecht. Als speelgoedspecialist heeft Bart Smit verreweg het grootste en meest gevarieerde assortiment. Van poppen en blokkendozen tot spellen, schaak- en spelcomputers. Van kralen en poppekleertjes tot modelbouwpakketten en hobbymaterialen. Kortom, bij Bart Smit slaagt iedereen 't best en voordeligst. Geen wonder dat Bart Smit zo populair is. Geen wonder dat Bart Smit steeds meer medewerkers in dienst moet nemen. Medewerkers die de klanten en klantjes met raad en daad terzijde staan. En die moeten beschikken over affiniteit met 't assortiment, geduld en takt. Bedrijfsleider/Bedrijfsleidster Een aantrekkelijke job voor man of vrouw die met een grote mate van zelfstandigheid ons nieuwe filiaal kan runnen. Vereist zijn een commerciële instelling en liefst ervaring in/of bekendheid mét de branche. Daartegenover staan een goed salaris en prima sekundaire voorwaarden. En de kans om door te groeien in de Bart Smit organisatie. Jonge Verkopers en Verkoopsters met kennis van en gevoel voor techniek Een prachtige kans om eventueel door te groeien, bij voorbeeld naar de funktie van bedrijfsleider in één van onze filialen of nog verder. Verkopers en Verkoopsters op part-time en full-time basis Leuk en afwisselend werk in een prettige zaak. 't Werk vereist wel affiniteit met speelgoed, hobbyspullen enzo voort. Voor de juiste mensen biedt ook deze baan alle kans om eventueel door te groeien, bijvoorbeeld naar de funktie van bedrijfsleider in één van onze filialen of nog verder. Wie daar zin in heeft schrijft snel een brief aan Speelgoedpaleis Bart Smit Haarlemmerstraat 182, 2312 GH Leiden t.a.v. de heer D. Mazher. (Ook telefonisch bereikbaar onder tel. nr. 071 - 122061) gemeente Bloemen- badplaats Bij de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Noordwijk, is op korte termijn plaats voor een medewerk(st)er personeel en organisatie voor 19 uur per week (duo-baan) voor woensdagmiddag, donderdag en vrijdag. Informatie: De afdeling Personeel en Organisatie maakt deel uit van de sektor Welzijn en Personeel en draagt zorg voor de voorbereiding, ontwikkeling en uitvoering van het personeels- en organisatiebeleid van de totale gemeen telijke organisatie. De afdeling telt in totaal 6 medewerk(st)ers. De medewerk(st)er van P. en O. wordt toegevoegd aan 2 personeels consulenten en de chef van de afdeling en verricht grotendeels zelfstandig onderstaande taken: - zelfstandig verzorgen van de personeelsadministratie (deze is inmiddels grotendeels omgezet in een geautomatiseerd personeels informatiesysteem): - eenvoudige personeelsvoorzieningswerkzaamheden; - verzorgen van korrespondentie over aanstellingen, detacheringen, ontslag etc.; - het verstrekken van informatie over specifieke rechtspositieregelingen (I.Z.A., studiefaciliteiten, verlofregelingen e.d.), zowel mondeling als schriftelijk, aan personeelsleden en derden; - diverse andere op de afdeling te verrichten werkzaamheden. Functie-eisen: - afgeronde middelbare beroepsopleiding personeelswerk danwel een vergelijkbare opleiding; - bij voorkeur kennis van de rechtspositie van het personeel werkzaam bij de overheid; - ervaring en affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking; - grote mate van zelfstandigheid en akkuratesse; - flexibele/dienstverlenende instelling en gevoel voor procedures en goede kontaktuele vaardigheden. Functie-niveau: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring vindt inschaling plaats in - aanloopschaal 5: maximaal 3.175,-- bruto per maand (bij een 38-uri werkweek) of - functieschaal 6 maximaal 3.509,-- bruto per maand (bij een 38-urige werkweek). Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de chef van de afdeling Personeel en Organisatie, de heer P.L.N. Verhoeven, telefoon 01719-60247. Schriftelijke sollicitaties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders, binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de afdeling Personeel en Organisatie. Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Gelieve in de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden 'sollicitatie'. j-urige Ononis Qtjs De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden vraagt ten behoeve van kinder- i Krullevaar per I november a.s. of zoveel eerder als mogelijk een ir per week in de peutergroep op donderdag en vrijdag, t kinderen werken wèl leuk? Deze gedachte alleen is voor Wij zoeken iemand: met pit, enthousiasme; die een verantwoorde opvoedings visie heeft; die meedenkt over ons pedagogisch beleid; die kan meelat hen en - huilen met het team; die een kei is in het organiseren van thema's en feesten; die warmte kan uitstralen naar ouders en kinderen toe; die minimaal een afge ronde MBO-opleiding heeft. Denk je deze capaciteiten te bezitten, schrijf dan je sollicitatiebrief, waarin je motiveert waarom jij geschikt bent voor deze baan. Nadere informatie bij Cor Kuyt op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag (vanaf 22-08-'9l) van 09.00-11.00 uur. tel. 071-226848. Rechtspositie en salariëring conform CAO Welzijn salarisregeling kinderdag verblijven. Schriftelijke reacties voor I september 1991 naar kindercentrum Krullevaar, ta.v. Cor Kuyt, Sumatrastraat 203, 2315 BD Leiden. Toner Recycling Service Benelux is een modern bedrijf in Alphen a.d. Rijn, dat gebruikte cartridges van laserprinters hervult met een hoogwaardige toner. Door de cartridges van bedrijven en instellingen geschikt te maken voor hergebruik, komt er minder afval in ons millieu terecht. Bovendien levert recycling een aantrekkelijke kostenbesparing op, want een opnieuw gevulde cartridge is een stuk voordeliger. Veel bedrijven maken inmiddels gebruik van deze service en daarom heeft ons Toner Recycling Team plaats voor een nieuwe produktie-medewerker. PRODUKTIE-MEDEWERKER M/V Bel of schrijf voor een afspraak naar Charles Koolschijn. Toner Recycling Service Benelux Ondernemingsweg 30a 2404 HN Alphen a.d. Rijn Tel. 01720-41705 Een leuke baan voor iemand met een opleiding op LTS-niveau. Ook schoolverlaters zijn bij ons welkom. Bij T.R.S.B. heerst een prima werksfeer. Heb je een rijbewijs, dan is dat een pré. Training voor het werken met computers en printers wordt door ons bedrijf verzorgd. tiikgenchte voor ondernemers, gers, en hun naaste mede werkers in kleinere en (mid delgrote organisaties. die in een dynamische werkomgeving een uitdaging ziet. Naast een flexibele opstelling en een persoonlijkheid die goed aansluit bij de rest van ons team vinden wij het be langrijk dat zij klantgericht en commercieel denkt. Zij heelt affiniteit met opleidingen: zij kan goed de telefoon centrale bedienen, informatie over de opleidingen ver strekken en gasten cg. cursisten ontvangen. Telefonisch contact onderhouden met (potentiële) relaties is essen tieel voor onze organisatie. Daarnaast zal zij secretariële ondersteuning verlenen, verzenden van faxbe- eiden van cursusma- Wij denken aan iemand met een afgeronde telefoniste/re ceptioniste opleiding, met kennis van de Engelse taal, bij voorkeur aangevuld met enige ervaring. "Herintreed- sters" worden ook uitgenodigd te reageren. Uw sollicitaties kunt u richten aan: RegioBaak, t.a.v. me vrouw J.M.C de Gruyter, Postbus 93, 2200 AB Noord- wi|k. Voor telefonische informatie kunt u bellen: 01719- 19222. is een zelfstandige bank die deel uitmaakt van de Rabobank-organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een: De Bedrijvenbalie maakt deel uit van'de afdeling Commerciële Ondersteuning en is eqn belangrijke schakel in het contact tussen de bank en haar bedrijfscliënten. Tot de taken van de medewerkers behoren met name het verzorgen van chartale en girale geldtransacties, alsmede het informeren, adviseren en verkopen aan de balie van de gestandaardiseerde produkten en diensten aan bedrijfsrelaties. Daarnaast behoort het bijhouden van de commerciële administratie van verschillende produkten en diensten tot het takenpakket van de Voor deze functie komen in aanmerking kandidaten tot 24 jaar met een VWO, HAVO of MEAO- opleiding, aangevuld met specifieke bankcursusscn zoals NIBE Algemene Opleiding Bankbedrijf en NIBE Grondbeginselen Buitenland. Ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Naast uitstekende contactuele eigenschappen snelheid en accuratesse van groot belang, evt een service-gerichte en aktieve, commerciële instelling. deze opnemen Wilt u meer weten over aard en inhoud representatieve functie dan kunt u cont; met de heer R. de Boer, hoofd Commerciële Ondersteuning (01718) 50279 of de heer H, Klaveren, groepshoofd Bedrijvenbalie (01718) 50221. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder dertiende maand, gunstige hypotheekregeling en een premievrij pensioen. Schriftelijke sollicitaties aan de directeur van de bank, de heer G.H.E. Beltman Postbus 4. 2230 AA RIJNSBURG. directeur •Itman, R G.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 40