ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt DIREKTIESEKRETARESSE m/v VOORMAN pieterse VAKMENSEN. ft inspecteur technisch m/v 2e milieucoördinator bedrijven m/v VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKftTURES yflKflTURES VflKflTURES WflKflTURES yAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKflTURES VAKATURES VAKATUHES VAKATURES 1 Bij de polikliniek van de afdeling Psychiatrie bestaat een vacature voor een 1e medewerker polikliniek administratie m/v (full-time) vac.nr. 91.C.26.33.LD De werkzaamheden bestaan uit: - coördinatie van werkzaamheden van het secretariaat, dat naast bovengenoemde medewerk(st)er uit drie part-time admini stratief medewerksters bestaat; - maken van afspraken met patiënten, tele fonisch of aan de balie; - indelen van agenda's; - bewaken van voorraad en verzorgen van bestellingen; - archiveringswerkzaamheden m.b.t patiëntengegevens; -typen van brieven en verslagen voor namelijk m.b.v. dictafoon; - verder voorkomende administratieve werkzaamheden. Gevraagd: - HAVO/secretaresse-opleiding; - goede typevaardigheid en bij voorkeur ervaring met tekstverwerker en Word Perfect; - administratieve ervaring bij voorkeur in soortgelijke sector; - bij voorkeur kennis van de medische terminologie; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: max. f 3175 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. H. Wieberneit- Tolman (071 - 26 34 48), mevr. W. Sep (071 - 26 37 85), of door de heer F. van Cleef, personeelsconsulent (071 - 26 23 99). Polikliniek Huid- en Geslachtsziekten Bij de polikliniek Huid- en Geslachtsziek ten ontstaat per 1 augustus een vacature voor een leidinggevend verpleegkundige m/v (in principe full-time) vac.nr. 91.M.24.33.LD Wij willen graag in contact komen met enthousiaste verpleegkundigen met interesse in dit specialisme. Geboden wordt een afwisselende baan in een leuk team. De leidinggevend verpleegkundige geeft leiding aan 7 part-time medewerkers. Hij/zij is actief betrokken bij de coördinatie van de verpleegkundige patiëntenzorg en bij het beleid van de polikliniek. Tevens ver richt hij/zij voorkomende verpleegkundige handelingen. Functie-eisen: - diploma Verpleegkundige-A, of HBO-V; - IBW-Management, of Kaderopleiding; - goede contactuele eigenschappen; - leidinggevende ervaring strekttot aanbe veling. Salaris: max. f 3863 bruto per maand bij een full-time aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. H. Budding of mevr. L Koopmans, verpleegkundigen polikliniek Huid- en Geslachtsziekten (071 - 26 26 30), door de heer G. Regter, assistent verpleegkundig manager Divisie III (071 - 26 33 51) of door mevr. M.H.M.M. Hooy- mans, personeelsconsulent (071 - 26 31 43), bij wie een functiebeschrijving kan worden aangevraagd. Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een briefte zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de briefen envelop het vacaturenummer vermelden Vloeigas Leidingen BV is een zelfstandige werk maatschappij van R Vermeer Verenigde Bedrijven BV. De gezamenlijke aktiviteiten van een tiental werkmaatschappijen zijn onder te verdelen in drie hoofdgroepen: GWW groep: wegenbouw en grondwerken in de meest uitgebreide zin, ondergrondse pijpleidingen, zinkers, door persingen, enz. Bouwgroep: projektontwikkeling, engineering, utiliteitsbouw, beton- en waterbouw, renovatie en onderhoud, Industriegroep: bouw van industriële installaties, pijp leidingsystemen, enz. In totaal biedt het concern werk aan ca. 1500 mede werkers. Aannemingsmaatschappij Vloeigas Leidingen BV te Hoofddorp is gespecialiseerd in de aanleg van gas-, water-, distributie- en transportleidingen. Ter vervulling van een vakature die binnenkort ontstaat op ons hoofdkantoor te Hoofddorp, zoeken wij een in de leeftijd van ca. 23 jaar met een vooropleiding op HAVO-niveau, die in het bezit is van een sekretaresse- diploma. U bent enthousiast en brengt relevante ervaring mee op het gebied van sekretariaatswerkzaamheden in de ruimste zin van het woord. Zelfstandigheid, flexibiliteit en diskretie zijn voor een goede vervulling van deze funktie onontbeer lijke eigenschappen. Wij bieden u een interessante positie in een plezierige werkomgeving met ruime mogelijkheid uzelf te ontplooien. Verder bieden wij prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder goede opleidingsfaciliteiten. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer S. Koning van onze afdeling Personeelszaken, 02503 - 31414, of na 20.00 uur 02503 - 33446. Uw schriftelijke reaktie kunt u richten aan onderstaand adres. Koudekerk aan den Rijn Schokbeton is fabrikant van Betonwaren. Wegens promotie van de huidige functionaris zoeken wij met onmiddellijke indiensttreding een (meewerkend) Wij vragen: minimaal MTS-niveau of gelijkwaardig ervaring in een soortgelijke funktie is een pre beschikken over leidinggevende capaciteiten geen bewaar tegen het werken in ploegendienst (06.00 -14.30/16.30 - 01.00 uur) Leeftijd vanaf 25 tot 45 jaar Wij bieden: Voor de juiste man/vrouw een uitstekende salariëring met prima secundaire voor waarden zoals 8% vakantiegeld, 8% eindejaarsuitkering, 15% ploegentoeslag, 25 vakantiedagen, 13 ATV-dagen, reiskostenvergoeding, en een prettige werksfeer. Indien u interesse heeft in deze funktie en wilt solliciteren, dan kunt u telefonisch kontakt opnemen met mevrouw Y. Wassenaar-Marke, Personeelsfunctionaris. Tijdens kantoor-uren 01714-19115, 's avonds of in het weekend 01718-25916. Schokbeton B.V. Hoogewaard 207 2396 AS Koudekerk aan den Rijn ALUMINIUM PUIEN BV Wij maken op ambachtelijke wijze aluminium puien in iedere maat en uit voering Tevens worden onze produkten door eigen vakmensen gemonteerd. Een veilig en gerust gevoel voor onze opdrachtgevers. Wij zoeken zowel voor de fabricage als voor de montage op het werk (het liefst met ervaring als timmerman). Is dit een uitdaging voor je, en wil je meewerken in een jong en enthousiast team, bel dan even voor een afspraak tijdens kantooruren en vraag naar Dhr. M. Steinebach. Produktieweg 32, 2382 PC Zoeterwoude, tel. 071-414934 PROVINCIE Noord ■fmjolland Dienst Milieu en Water De ruim 300 medewerkers van de Dienst Milieu en Water werken professioneel en deskundig aan een leefbare provincie. Beleid op het gebied van milieu en water wordt hier voorbereid voor het provinciaal bestuur. Na de politieke besluitvorming is het de taak van de dienst dit beleid uit te voeren en te handhaven. Belangrijke richtsnoeren daarbij zijn het Provinciaal Milieubeleidsplan en het Provinciale Waterhuishoudingsplan. Het bureau Handhaving van de afdeling Algemeen Beleid en Coördinatie heeft tot taak de verleende vergunningen en de gel dende wetgeving te controleren. Bij het bureau Handhaving is de functie vacant van: i arbeidstijd van 38 uur per week (vacaturenr. 91.27) funktie-informatie voorbereiden, uitvoeren en rapporteren van inspecties en controles bij middelgrote en grote industrieën en dergelijke van gemiddeld en soms complex technisch karakter, die vallen onder de milieuwetgeving: beoordelen van deze installaties op milieuhygiënische consequenties; opsporen van strafbare feiten (m.b.t milieuwetgeving): verstrekken van informatie met bijkomende werkzaamheden; verrichten van milieuklachtenonderzoek en in kader van dit onderzoek deelnemen aan consignatiedienst waarvoor een financiële compensatieregeling geldt funktie-eisen hogere/middelbare technische opleiding, bij voorkeur proces technologie of gelijkwaardig niveau; ervaring in een vergelijkbare funktie bij overheid of industrie; in het bezit van rijbewijs B(-E); bereidheid om aan consignatiedienst deel te nemen; bereidheid tot het volgen v bijzonderheden in verband r zijner tijd e< et het verkrijgen van opsporingsbevoegdheid zal t i antecedentenonderzoek plaatsvinden standplaats: Haarlem Het salaris zal bij aanstelling liggen tussen f 3.594,- en f 5.057,-- bruto per maand. Een uitloop naar f 5.627,- is mogelijk. Indien u (nog) niet voldoet aan de eisen maar overigens wel in principe geschikt bent voor deze funktie, kan tijdelijk een aangepast salaris gelden. nadere inlichtingen omtrent deze functie worden verstrekt door het hoofd van het bureau Handhaving, de heer mr. R.C. Bakx. tel. 023 - 143989, of door de heer LJ. Wessels, hoofd sectie perso neelszaken, tel. 023 - 143815. Bij het bureau Lucht en Veiligheid werken milieucoördinatoren, die de vergunningaanvragen van industriële bedrijven (die op basis van hun complexiteit in twee groepen zijn ondergebracht) behandelen. In de groep van matig-milieubelastende bedrijven ontstaat binnenkort een nieuwe funktie: vakaturenr. 91.16 de belangrijkste taken van deze funktie: het voeren van vooroverleg met toekomstige vergunning aanvragers in relatief minder complexe situaties, waarbij wordt getracht om in goed overleg de gevolgen van de door het bedrijf gewenste technische uitbreidingen/wijzigingen voor het milieu zoveel mogelijk te beperken. het op basis van standaardpakketten samenstellen van milieu voorschriften, het verdedigen van die voorschriften bij de aanvrager en het controleren of de vergunningen worden nageleefd. het assisteren van de milieu-coördinatoren bij standaard werkzaamheden bij de overige bedrijven. Wij vragen iemand in bezit van: diploma MAVO plus MTS werktuigbouw, procestechniek of vergelijkbaar; applicatiecursus milieu uitstekende communicatieve vaardigheden zeer ruime ervaring in dit, of naastliggend vakgebied Het salaris zal bij aanstelling liggen tussen f 3.594,- en f 5.057,- bruto per maand. Een uitloop naar f 5.627,- is mogelijk. Indien u (nog) niet voldoet aan de eisen maar overigens wel in principe geschikt bent voor deze funktie, kan tijdelijk een aangepast salaris gelden. Informatie over de funktie en procedure bij het bureauhoofd E. van Draanen, telefoon 023 - 143799 of bij J. Eggens, personeels zaken, telefoon 023 - 143809. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na publicatie van deze advertentie zenden aan Personeelszaken van de dienst Milieu en Water, Postbus 3088, 2001 DB Haarlem onder vermelding van het r op de brief en enveloppe. De provincie streeft naar gelijke kansen voor manne Het provinciaal beleid is daarbij gericht op een toename van het aantal vrouwen in middelbare en hogere functies. Vrouwelijke kandidaten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. De Klerk's Groep bestaat uit een aantal gespecialiseerde bedrijven Nederland, België en Amerika op het gebied van plastic produkten, bestemd voor land- en tuinbouw en industrie. Voor ons bedrijf in Noordwijkerhout zoeken wij verschillende medewerkers: FLEXODRUKKER (2-PLOEGENDIENST, dag- en avonddienst) De werkzaamheden bestaan uit het bedrukken van polyethyleen en polypropyleen folie met moderne flexo-rotatie drukmachines. De follén dienen voornamelijk voor de bloemen- verpakking. Wij denken aan iemand: Wij bieden voor de juiste persoon: - een aantrekkelijk salaris - gunstige arbeidsvoorwaarden - een prettige werksfeer Ook personen die voor flexodrukker willen worden opgeleid, kunnen solliciteren. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met dhr. F. van Baren. MEDEWERKER BLOEMENHOEZENPRODUKTIE M/V (3-PLOEGENDIENST) Het werk bestaat uit het bedienen van een bloemenhoezenmachine. De produktie moet bijgehouden en gecontroleerd worden en de werkafdeling moet worden schoongehouden. Wij denken aan iemand: - die flink aanpakt - die goed in teamverband kan werken die bereid is in 3-ploegendienst te werken Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met dhr. C.W. Steenvoorden. MEDEWERKER FOLIEVERWERKING M/V (2-PLOEGENDIENST, dag- en avonddienst) De werkzaamheden bestaan uit het machinaal verder verwerken van de folie, zoals het wikkelen naar kleinere rollen, etc. Wij denken aan iemand: - die flink aanpakt - die zelfstandig kan werken - die van afwisselend werk houdt Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met dhr. C.W. Steenvoorden. s maanden, dat bij gebleken geschiktheid zal Wilt u solliciteren, stuur dan een korte brief met de nodige gegevens vóór 23 augustus a.s. naar KLERK'S PLASTIC INDU STRIE B.V., t.a.v. Dhr. J.J.M. Haazen. Vermeld in uw brief duidelijk de functie, waarnaar u solliciteert. I PLASTIC INDUSTRIE BV Dslfuieg 52 2211 VN Noorduuijkerhout telefoon: 02521-19019

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 38