Oegstgeest Oegstgeest gemeente O O gemeente. Rabobank 5 3 relatiebeheerder particulieren (m/v) LubaUitzend Buro LJ-. VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES ELKE ZATERDAG Siurt.ngsi.|d voo. advertent.es 1 öonderöagmidaag 15 30 uur r I °n(07i?i61400e c Rabobank Heemstede-Zandvoort verleent op persoonJijke wijze uiteenlopende bankdiensten aan particulieren, bedrijven en instellingen. Wij maken als zelfstandige bank, deel uit van de landelijke Rabobankorganisatie met ruim 3.000 vestigingen. Wij zoeken een .-rkgebicd van de bank is zeer aantrekkelijk; zowel qua woongenot als ook gezien het cliëntenpotentieel. Het gebied Heemstede-Aerdenhout- Zandvoort telt circa 45.000 i die e t grote uitdaging bieden a I ingesteld b< commercieel ingesteld bedrijf als de Rabobank. DE FUNKTIE Met name voor de particuliere relaties uit de hogere welstandsklassen zoeken wij een relatiebeheerder/ster, die als voornaamste taak zal hebben het planmatig benaderen en bedienen van de genoemde cliëntenkring, gericht op commercieel resultaat. Hierbij wordt gebruik gemaakt van de uitstekende faciliteiten en hulpmiddelen die de Rabobank in huis heeft. DE KANDIDAAT Wij denken aan een enthousiaste, commercieel ingestelde, dynamische en representatieve kandidaat van circa 28 jaar. Een HBO-niveau, aangevuld met vakgerichte opleidingen op het gebied van beleggingen, financieringer en verzekeringen vormt een „must". Ervaring in een dergelijke funktie is zeer welkom. De bereidheid tot het zich verder bekwamen door specialistische opleidingen en trainingen vinden wij onontbeerlijk. DE HONORERING De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris, interessante studiefaciliteiten en een premievrij pensioen. Een salaris dat past bij de funktie hoort daar wat ons betreft vanzelfsprekend bij. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer G.F. Boon, Hoofd Particulieren, telefoon (023)-290050 toestel 60. Uw schriftelijke reacties kunt u richten aan de direkteur van de bank drs. J. W. van der Voort, Postbus 76, 2100 AB Heemstede. Secretaresse m/v Voor een groot bedrijf in de omgeving van Leiden zoeken wij een enthousiaste se cretaresse. Heb je ongeveer 2 jaar erva ring en een secretaresse-opleiding? Dan is dit misschien de baan voor je! De werkzaamheden bestaan uit vergaderin gen voorbereiden en notuleren, afspra ken maken, postbehandeling etc. Kun je ook nog overweg met DW4 dan is dat een pré. Belof kom langs voor meer informatie. Telefonist m/v Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij een goede telefonist. Het gaat om een centrale met 36 lijnen. Vanzelfsprekend is een goede telefoonstem belangrijk evenals beheersing van de Engelse taal. Deze functie is voor langere tijd. Ben je geïn teresseerd? Neem contact op met het Luba-filiaal bij jou in de buurt. Typist W.P. 5.1 m/v Voor een klein accountantskantoor in Leiderdorp zoeken wij een typiste met ruime ervaring met W.P. 5.1 voor ca. 20 uur per week. De werkzaamheden be staan o.a. uit het uitwerken van financiële rapporten en gaan zeer lange tijd duren. Leeftijd is onbelangrijkl Verpleeghulpen en B- verpleegkundigen m/v Voor een psychiatrische instelling in de omgeving van Leiden zoeken wij nog voor diverse afdelingen verpleeghulpen en B-verpleegkundigen voor de nacht dienst. Heb je interesse voor deze of andere diensten, neem dan snel contact met ons op! Na de vakantie weer aan de slag? Luba heeft keuze uit hele leuke banen, zowel dagjes/avonden/weekenden als banen voor onbepaalde tijd. Bij diverse opdrachtgevers zijn ook interne oplei dingsmogelijkheden. Kom je snel inschrij ven! Kersthulpen m/v Voor een bedrijf in Lisse zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers die alvast willen helpen bij de kerstvoorbereidingen. Per direct kunnen wij mensen gebruiken die minimaal 2 weken kunnen werken. Reageer snel! Luba Leiden, CU K. Rapenburg 1.0,2311 GC, tel. 071-140341 I tel. 071 -120043 (horeca) Luba Leiden, 1 Turfmarkt 112312 CE, I™ tel. 071-149745 (adm.) tel. 071 -131046 (medisch) LUBA. MENSEN'WAAR JE WAT AAN HEBT. Luba heeft filialen in: Aalsmeer. Alphen aan den Rijn. Capelle a/d I Jssel. Den Haag. Hoofddorp. Katwijk, Leiden. Leider dorp. Leidschendam, Lisse. Noordwijk, Rotter dam, Rijnsburg, Spijkenisse, Voorschoten, Woerden. Bij de algemene dienst en reiniging van de hoofd afdeling openbare werken kunnen twee beladers m/v worden geplaatst die hoofdzakelijk zullen worden belast met het ophalen van huisvuil. Functie-eisen: - een actieve, flexibele persoon met een gezonde dosis werklust; - gewenste leeftijd tussen de 20 en 30 jaar; Salaris: De functie is. overeenkomstig het geldende functie waarderingssysteem, ingeschaald in; - Niveau 2 (de aanloopschaal): minimaal 2.132,— tot maximaal 2.496,— bruto per maand; - Niveau 3 (de functieschaal): minimaal 2.228,tot maximaal 2.747,bruto per maand. Daarnaast is aan deze functie een ongemakken- toelage gekoppeld van 150,netto per maand. Inlichtingen: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer R.B. van Stek, chef algemene dienst en reiniging (tel. 071-172121 tst. 220) of mevrouw O.M.J.C. van Steyn, afdeling personeel organisatie (tst. 222). Overige informatie: Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Schriftelijke sollici taties kunt u tot 25 augustus 1991 richten aan het College van Burge meester en Wet houders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van ■sollicitatie adr" in de linker bovenhoek van de enveloppe. NEM bv te Leiden (voorheen opererend als HCG NEM-ketels en apparaten), is wereldwijd actief op de energie- en milieumarkt en legt zich met name toe op het ontwerp, de fabricage en installatie van afgassenketels en afvalverbrandingsinstallaties, alsmede apparaten ten behoeve van de procesindustrie. Leer een veelzijdig vak met toekomst op de NEM bedrijfsvakschool Als je straks van de LTS of MAVO komt kun je op de bedrijfsvakschool van NEM een praktijkgerichte opleiding volgen. Een vakbekwame docent leidt hier enthousiaste jongens en meisjes op tot plaat- constructiewerker of apparatenbouwer. De opleiding wordt begeleid door een consulent van de SOM Stichting Opleiding Metaal) en duurt twee jaar. De opleiding start direct na de schoolvakantie in augustus. Het praktijkdeel. Dit vindt plaats in de bedrijfsvakschool op het NEM terrein. Aan de hand van werkstukken en stages wordt in fases opgeleid naar het praktijkexamen. Tijdens de opleiding houdt de leerling een takenboek bil waarin opdrachten worden uitgewerkt. Het theoriegedeelte. Eén of twee dagen per week volg je het theoriegedeelte op de streekschool. Het onderwijs daar is een aanvulling op de praktijkopleiding en bestaat uit technische vakken zoals vakleer en tekeninglezen De opleidingsovereenkomst. Leerlingen op de bedrijfsvakschool hebben een overeenkomst met de SRM (Stichting Metaal- en Elektro-opleidingen Randstad-Midden). In deze overeenkomst staat o.a. vermeld: de maandelijkse vergoeding die je ontvangt vergoeding van leermiddelen, boeken en schoolgeld de vakantiedagen. De opleiding in het kader van de wet op het leerlingwezen wordt afgesloten met het SOM-examen. Met het diploma heb je een goede basis om in de metaalindustrie uit te groeien tot een waardevolle vakman of vakvrouw. Ben je geïnteresseerd? Stuur een schriftelijke sollicitatie aan NEM bv, t.a.v. mevrouw E. van Kleef, Postbus 162, 2300 AD Leiden. Voor telefonische informatie: 071-354440. I Wlni li - ilS5tU k*j""'1 r ffce ér ^^A.TjjCiwi i <£- monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten in ops land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op het gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Lelden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn. ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. De directie Burgerzaken bestaat uit de afdeling Mutatieverwerking, Automatisering en Begrotingsaangelegenheden en de afdeling Dienstverlening. Bij de laatste afdeling is een vacature voor een medewerker afdeling Dienst verlening v/m voor 32 uur per week Gezien de samenstelling van de afdeling dient in ieder geval van maandag tot en met vrijdag gedurende de middagen gewerkt te worden en eenmaal in de 4 a 6 weken op donderdagavond van 17.30 tot 20.00 uur. Vervulling van deze vacature in deeltijd tot minimaal 20 uur per week op de middagen is bespreekbaar. Functie-inhoud: het verrichten van alle loketwerkzaamheden en de daaruit voortvloeiende administra tieve afhandeling, onder meer: - informeren en adviseren van het publiek aan de loketten: - maken en afgeven van verklaringen en Bil; ngiften adres- - behandelen van aanvragen i documenten en rijbewijzen; - alle andere tot het takenpakket behorende werkzaamheden Functie-eisen: - een afgeronde vakopleiding (B.B.N. en/of Aabz) en ervaring in een dergelijke functie; - een MAVO-IV diploma op D-niveau of opleiding op vergelijkbaar niveau; - publieksgerichte, klantvriendelijke e dienstverlenende instelling; - goede contactuele vaardigheden; - informatie snel kunnen opnemen, v< ken en reproduceren; - zelfstandig kunnen functioneren, m« binnen een team goed kunnen ken. Zij die niet beschikken over een afgeronde vakopleiding (B.B.N. en/of Aabz) en aan toonbare ervaring in een dergelijke functie worden niet opgeroepen voor een selectie- gesprek. Het salaris voor deze functie is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt minimaal 1.876,21 (schaal 4) en maximaal 2.954,95 (schaal 6) bruto per maand voor 32 uur per week. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G.J.M. Wolvers, chef afdeling Dienstverlening of met mevrouw M.J. den Uijl, eerste medewerker van de afdeling Dienstverlening, telefoon 071 - 25 41 13. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde functie-eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de directie Personeel en Organi satie, postbus 9100, 2300 PC Leiden binnen twee weken na het verschijnen van dit blad en onder vermelding van vacaturenummer 91.072. Bij de afdeling sociale zaken van de hoofdafdeling onderwijs en maatschappelijke aangelegenheden kunnen twee bijstandsmaatschappelijk werkers m/v worden geplaatst voor respectievelijk 38 uren en 13 uren per week. Indien gewenst kan, zover de organi satie binnen de afdeling sociale zaken het toelaat, de omvang van beide functies worden aangepast. Functie-informatie: De te benoemen personen krijgen tot taak het onderzoeken en rapporteren over aanvragen inzake de Algemene Bijstandswet en Rijksgroepsregelingen. Functie-eisen: - Het bezit van het diploma MBO-sd of een gelijk waardige opleiding; - Het diploma Bestuursambtenaar en/of MEAO strekt tot aanbeveling; - Ervaring met de genoemde werkzaamheden. Salaris: De functie is, overeenkomstig het geldende functie waarderingssysteem, ingeschaald in: - Niveau 6 (de aanloopschaal): minimaal 2.572,- tot maximaal 3.509,- bruto per maand bij een 38-urige werkweek; - Niveau 7 (de functieschaal): minimaal 2.923,-- tot maximaal 3.863,- bruto per maand bij een 38-urige werkweek. Inlichtingen: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer J. Ligtenberg, chef hoofdafdeling onderwijs en maatschappelijke aangelegenheden tevens chef afdeling sociale zaken (tel. 071-172121 tst. 269) of mevrouw O.M.J.C. van Steyn. afdeling personeel organisatie (tst. 222). Overige informatie: Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Schriftelijke sollici taties kunt u tot 24 augustus 1991 richten aan het College van Burge meester en Wethou ders van Oegstgeest, Post bus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van "sollicitatie sz" in de linkerbovenhoek van de enveloppe.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 36