IN PLAATS VAN ONDERZEEËRS ZOEKT 'IE NU NAAR US ERS. m SJARTEC TWEE PART-TIME BOEKHOUDKUNDIGE MEDEWERKERS M/V Gemeente Katwijk bode m/v Randstad heeft volop werk NISSAN HNANCE ZOEKT f nance De gemeente Katwijk is een middelgrote gemeente van ca. 40.000 inwoners met een gevarieerd patroon van werkgelegenheid en welzijnsvoorzieningen. De gemeentelijke organisatie telt ca. 450 medewerk(st)ers, werkzaam in een geïntegreerde bestuursdienst die bestaat uit vier directoraten en twee stafafdelingen. Het directoraat Welzijn wordt gevormd door drie afdelingen, t.w. Sociale Zaken en De afdeling Sociale Zaken en Volksgezondheid wordt gevormd door drie bureaus: het bureau algemene juridische zaken en secretariaat, het bureau administratie en het bureau financiële hulpverlening en maatschappelijk werk. Bij dit laatste bureau is de functie vacant van bijstandsmaatschappelijk werker m/v Functie-inhoud: - het verrichten (bij toerbeurt) van intake werkzaamheden: - het onderzoeken van, rapporteren en adviseren over financiële hulpvragen in het kader van de door de afdeling uit te voeren wetten en regelingen; - het informeren van cliënten over en verwijzen naar andere hulpverleningsinstanties; - het (zonodig) begeleiden van cliënten; het verrichten van werkzaamheden in het kader van heroriëntering; - het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - diploma HBO-MW; - kennis van de door de afdeling uit te voeren wetten en - werkervaring bij een sociale dienst of afdeling Sociale Zaken; - goede contactuele en redactionele vaardigheden. Salaris: het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 4.402,— bruto Informatie: nadere informatie over deze functie wordt desgewenst verstrekt door de heer A. Barnhoorn, telefoon 01718-50591. Gezien de huisvestingsproblematiek binnen de gemeente Katwijk gaat de voorkeur uit naar een kandidaat uit de eigen regio. Het gemeentelijk beleid is erop gericht uitvoering te geven aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers. Belanghebbenden, zoals bedoeld in deze wet en die voldoen aan de gestelde eisen, wordt nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden uiterlijk 26 juli 1991 ingewacht bi Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk, Postbus 589,2220 AN onder vermelding van vacaturenummer 1/302 op brief en enveloppe We hebben het over de Lockheed P.3C Orion. Een vliegtuig dat door de Koninklijke Marine o.a. wordt ingezet voor de opsporing van onderzeeboten, controle op milieuvervuiling door schepen, inspectie van booreilanden en transportvluchten. De Marine Luchtvaartdienst beschikt over 13 van deze vliegtuigen. Eén daarvan is ff permanent gestationeerd op IJsland. De overige 12 staan op het Marine Vliegkamp Valkenburg in Zuid-Holland. Om de Orions 24 uur per dag ope rationeel èn in top- conditie te houden beschikt de Koninklijke Marine over een goed uitge ruste onderhoudsdienst. Circa 350 mensen voeren in Valkenburg alle komende reparatie- en onderhoudswerkzaamheden uit. In uiterst moderne werkplaatsen. Zo is er een spuiterij. Een werkplaats metaalbewerking. Een plaatwerkerij. Een werkplaats kunststoffenbewerking en een werkplaats onderhoud reddingsmiddelen. Voor het specialistische werk dat hier wordt uitgevoerd aan de Orions zijn we momenteel op zoek naar een aantal ondernemende LTS'ers (v/m). Om precies te zijn is er plaats voor twee VLIEGTUIGSPUITERS (LTS-Schilde- ren, C-niveau), één KUNSTSTOFBEWERKER (LTS-Metaal of -Bouwkunde, C-niveau) en één DRAAIER/FREZER (LTS-Mechanische Techniek, C-niveau). Als dit je wat lijkt dan is het volgende nog van belang. We gaan er vanuit dat je over teamgeest beschikt. Alle werkzaamheden worden namelijk in teamverband uitgevoerd. Verder verwachten we dat je bereid bent om aanvullende, vakgerichte cursussen te volgen. Deze opleidingen ga je zowel intern als extern volgen. Bovendien kun je hiervoor ge bruik maken van 'n prima pakket aan studiefaciliteiten. Heb je al vakgerichte cursussen gevolgd, dan spreekt dat duidelijk in je voordeel. Het bruto maandsalaris bedraagt max. f 2.747,- met een uitloopmogelijkheid op t grond van je diensttijd. De vakantietoeslag is jaarlijks 8%. Je krijgt minimaal 23 vakantiedagen per jaar, plus 12 ADV-dagen. Voor meer informatie over de functies kun je contact opnemen met de heer S.S.H. Huizer, (01718) 523 65. Mevrouw S.V. van Teeckelenburgh kan je meer vertellen over de sollicitatieprocedure, (02230) 572 53/574 58. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan de Stafafdeling Burgerpersoneel CZMNed, t.a.v. de heer J.A. Ruiten, Prins Hendriklaan 59, 1780 CA Den Helder. Volledigheidshalve vermelden we dat bij gelijke geschiktheid leden van etni sche minderheden en gehandicapten de voorkeur genieten. o o burgerpersoneel defensie koninklijke marine i sanitair, tegels, verwarming, metaal en et bedrijf verzekert zich jaarlijks van een gestaag groeiende omzet. Om deze groei in goede banen te leiden, jn wij op zoek naar kandidaten (m/v) voor de funktie van: FULL-TIME >e funktie omvat: een aantal specifieke taken binnen de debi- en creditei ren-administratie. Archivering van o.a. fakturen, bank- en giro afschriften. Inboeken grootboek- kas/bank/giro/memo/loonverdeling. Verdere voorkomende administratieve handelingen. Gevraagd wordt: Een energieke persoon met een praktische instelling en het vermogen om samen te werken. Ervaring in geautomatiseerde administratie binnen het be drijfsleven. Opleiding op Havo niveau, aangevuld met PD boekhou /ij bieden de juiste kandidaat e elangstellenden worden verb eiden. t.a.v. Dhr. J. Sjardin. j SANITAIR VERWARMING METAAL P.V.C. Wegens uitbreiding zoeken wij per 1 augustus 1991 een Dndememende TELEFONISTE/ RECEPTIONISTE (M/V) die in een dynamische werkomgeving een uitdaging ziet. Naast een flexibele opstelling en een persoonlijkheid die goed aansluit bij de rest van ons team vinden wij het belangrijk dat zij klantgericht en commercieel.denkt. Zij heeft affiniteit met opleidingen; zij kan goed de telefooncentrale bedienen, informatie over de opleidingen verstrekken en gasten cq. cursisten ontvangen. Telefonisch contact onderhouden mét (potentiële) relaties is essentieel voor onze organisatie. Daarnaast zal zij secretariële ondersteuning verlenen, zoals correspondentie-verzorging, verzenden van faxberichten, postverwerking en voorbereiden van Wij denken aan iemand met een afgeronde telefoniste/receptioniste opleiding, met kennis van de Engelse taal, bij voorkeur aangevuld met enige ervaring. Uw sollicitaties kunt u richten aan: RegioBaak. t.a.v. mevrouwJ.M.C. de Gruyter, Postbus 93. 2200 AB Noordwijk. Voor telefonische informatie kunt u bellen: RIJNLAND NV Energie- en Watervoor ziening Rijnland (EWR) levert vanuit vier districten in het noordelijk deel van Zuid-Holland elektriciteit, gas en wateren plaatselijk ook warmte, stmom en CAI. Het verzorgingsgebied omvat 25 gemeenten met ruim 200.000 gecombineerde aansluitingen. EWR stimuleert doelmatig energie- en water verbruik, het gebmik van alternatieve energiebronnen en geeft bijzondere aandacht aan de milieu-effecten van zijn activiteiten. EWR telt een kleine 1.000 personeelsleden. Onder het district Rijnstreek van de NV Energie- en Watervoorziening Rijnland ressorteren de hoofdafdelingen Klantencontacten, Technische Infrastructuur, Bedrijfsadministratie en Algemene Zaken. De afdeling Algemene Zaken heeft ten behoeve van het district een ondersteunende taak. De afdeling Algemene Zaken is onderverdeeld in de secties Documentaire Informatievoorziening, Interne/Juridische Zaken en Personeelsadministratie. Bij de sectie Documentaire Informatievoorziening is een vacature ontstaan voor de functie Functie-inhoud: verzorgen va.n de in- en externe postdistributie; verzorgen van publikatieborden; distributie van drukwerk en kantoorbehoeften; beheer van kopieerapparatuur; reproduktiewerkzaamheden; alle op de afdeling voorkomende werkzaamheden; vervanging van de documentair informatieverzorger. Wij vragen: LBO-opleiding; accuratesse; functiegerichte werkinstelling; rijbewijs B. Wij bieden: Het maximumsalaris bedraagt 3.256,- bruto per maand. Naast goede arbeids voorwaarden, zoals geregeld in de WNB- CAO, geschiedt inpassing en honorering op basis van leeftijd en ervaring. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer E.J. Kamp, hoofd Algemene Zaken, telefoon (01720) 8 67 23. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer EWR 91.607.01kunt u binnen een week na verschijning van deze advertentie, richten aan de NV Energie- en Watervoorziening Rijnland, t.a.v. de afdeling Algemene Zaken van het district Rijnstreek, Postbus 6, 2400 AA Alphen aan den Rijn. MLO'er/HLO'er Medisch/Chemisch m/v Voor een bedrijf in Leiden. Kennis van immuno-histochemie en ervaring met het snijden van glascoupes is een vereiste. U kunt voor lange tijd aan de slag. Informatie bij Wilma Crama of Roel Rietman, tel. 071-12 15 41. Leiden, Kort Rapenburg 6. Doktersassistent m/v Zou je een aantal dagen in juli/augustus willen werken en heb je affiniteit met de zwakzinnigenzorg, neem dan contact op! Informatie bij Ingrid Stubbé, tel. 071-14 94 46. Leiden, Kort Rapenburg 6. Cijfermatig inzicht? Dan hebben wij een leuke baan bij een bedrijf in Leiden Samen met een aantal jonge collega's draagt u zorg voor de deb./cred.-administratie. Heeft u een opleiding op PD-niveau, dan kunt u hier direct en voor lange tijd aan de slag. Informatie bij Maaike Morsink of Roeleke Bakker, tel. 071-14 22 41, Lelden, Boommarkt 3a. Houd u van verre reizen? Bent u dienstverlenend en heeft u commercieel talent? Dan hebben wij de perfecte baan voor u. U kunt per direct voor de middagen aan de slag bij een groot reisbureau op de verkoop- en informatie-afdeling. Informatie bij Dana Corbeau of Teda Aerts, tel. 071-12 09 47, Leiden, Boommarkt 3a. Koks! Koks! Koks! Instellingskoks, a la carte-koks, restaurantkoks. Als u ervaren en gemotiveerd bent, dan hebben wij zeker werk voor u. Informatie bij Annemarie van den Hout of Anne Martine van Veen, tel. 071-14 96 42, Leiden, Boommarkt 3a. -ir randstad uitzendbureau Met spoed gevraagd RIJ-INSTRUCTEUR categorie A of B. Overname vol programma. Tel. 071-122046 of b.g.g./070-3457626. Nissan Finance is de financieringsmaatschappij van Nissan, één der grootstë automobielconcerns van de wereld. Vanuit de vestigingsplaats Lisse wordt de Nissan Dealer Organisatie en haar clientèle een modern pakket financiële en aanverwante dienstverlening aangeboden. Op basis van een zeer klantgerichte instelling en een meer dan gemiddelde inspanning op alle niveaus, daarbij ondersteund door geavanceerde automatiseringssyst emen, is in relatief korte tijd een sterke groei gerealiseerd. In de verdere uitbouw van die groet willen wij de job van boekhoudkundig medewerker flexibel laten vervullen door 2 part-timers die beiden 4 uur per dag werken. De een 's morgens, de ander 's middags. Functieomschrijving Het verrichten van controle werkzaamheden. Het assisteren bij de boekhouding en het verrichten van overige administratieve werkzaamheden. Het administratief afwikkelen van de financieringscontracten en van het betalingsverkeer. Het profiel Leeftijd tussen 25 en 55 jaar. I ilcidittg: MEAO of HAV(aangevuld met het Praktijk Diploma Boekhouden. Ervaring: enkele jaren m oen soortgelijke functie. Persoonlijke kenmerken: accuratesse, goed kunnen werken in teamverband, interesse in het werken met pc s Wij bieden een moderne werkomgeving, een enthousiast team van collega's, een goede salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor kandidaten die in de praktijk tonen aan de verdere ontwikkeling van ons bedrijf bij te dragen zijn er voldoende doorgroeimogelijkheden. Uw handgeschreven sollicitatie. vergezeld raur richten aan: Nissan Finance, Postbus 166. 2I60AT) Lissr. I a i dr lieer W.J.M. Paardekooper. Voor nadere inlichtingen kunt ii contact opnemen met mevrouwM.C. Steffers-van Reekum NISSAN lolJIL-L-ftUr

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 26