Aue leeuw 13) Miele APOTHEKERS ASSISTENTE) Gemeente Katwijk ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS M/V ELKE ZATERDAG nv pwi waterleidingbedrijf noord-holland Om de personeetsbezettng af te stemmen op de protectplarrmg zoekt de afdekng Bouwkunde, onderdeel van de sector Bouwwerken, naar een jonge HT.S.-ingenieur (v/m) Do NV. PWN verzorgt m de provincie Noofd Holand de wimw>g en distributie van drmkwater voor het grootste deel van drt ge bied Jaarlijks wordt ca. 85 miljoen m' drinkwater aan de afne mers geleverd vanuit diverse waterwin en zuiveringsmtalaties. Het drinkwater wordt door een leidingnet van ruim 7.500 km lengte gedistribueerd naar bijna 1,2 mijoen inwoners (ruim 490.000 aansluitingen). De Technic he Dienst is opgespltst in de sectoren Produktie, Distributie. Kwaiteitsbeheer. Bouwwerken en OntwkkeAng en Planvorrrwig. De sector Bouwwerken ontwerpt, renoveert en realiseert instal laties voor de produktie en distributie van drinkwater. Multidisci plinair werken de medewerkers nauw samen m projectgroepen, dikwijls worden externe bureaus ingeschakeld. Onderdeel van een ambitieus 10-jarenpten is de water fabriek Andijk, die met hoogwaardige zuveringstechnologie drinkwater uit het Ussel- rneer gaat produceren. Bij het ontwerp en de renovatie van be staande nstallat.es liggen accenten op milieutechnische verbete rngen en optimale bednjfsvoerng. Het hoofdkantoor is gevestigd n Bloem end aal Het voorzienings- gobied is verdeeld in zeven districten. Vanuit de districtskanto ren worden de distributienetten aangelegd en beheerd. Deze kantoren dienen tevens als contactadres voor de afnemers. Naast de drinkwatervoorziening voert de N.V. PWN het beheer over het Noordholands Duinreservaat en de provinciale landgoe deren. Hieronder valt tevens de exploitatie van een tweetal In de groep Civiele techniek wordt u de mogeli|kheid geboden zich te bekwamen en te zijner tijd bij gebleken geschiktheid door te groeien naar de functie van constructeur civiele techniek functie-informatie Als aankomend constructeur werkt u bouwplannen uit op teke ning en maakt u berekenngen van civieltechnische ontwerpen en beton en staalconstructies. U leert de specifieke eisen van de waterleidingtechniek toe te passen in de ontwerpen van de infra structurele werken in sa menwerking met andere disciplines. Door uw werkzaamheden en het volgen van aanvullende cursus sen raakt u thuis in de drinkwaterproduktietechniek. Op Termijn en ki nauw overleg met de andere disciplines benen het bedri|f, o.a. bouwkunde, werktui^nouwkunde en gebruikers, kunt u dan zelfstandig als constructeur een bi|drage leveren aan het opstelen van programma's van eisen, project planningen en begrotingen Uw standplaats is Bloemendaal. functie-eisen U beschikt over het HTS-diploma van de studierichting Wag- en Waterbouwkunde. In verband met toenemend gebruik van apparatuur voor geauto matiseerde gegevensverwerking (waaronder CAD) is affiniteit met automatisering vereist. arbeidsvoorwaarden Wij bieden u een tijdelijk arbeidscontract voor in principe 2 jaar. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder mnmaal 25 vakantiedagen en 13 ATV-dagen. Bij ons bedrijf is de CAO van de Werkgeversvereniging Waterlei- dngbedrijven van toepas sr>g Het bruto maandsalaris bij indiensttreding bedraagt maximaal f 3.664,- (exclusief 8% vakantie-toeslag). Voorts bieden wij in principe de mogelijkheid tot kinderopvang en deeltijdarbeid. informatie/solicitatie Voor nadere informatie kult u contact opnemen met de heer ir. E.H. Nieuwenhuijs, chef van de afdeling bouwkunde en civiele techniek, tel. (023) 223150, of met de heer J.M.W. Demarteau. groepsleider civiele techniek, tel. (023) 223195 Sollicitaties kunt u tot 1 juli a.s. sturen aan de afdeling personeel, t.a.v. de heer K.H. Kruize, personeelsadviseur. Postbus 5. 2060 BA Bloemendaal. U wordt verzocht in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe het vacaturenunmer 9110 te vermelden. Riinsburg Leiden Rijnsburgerweg ioo Steenstraat 43 01718 - 51616 071 - 142045 Katwijk Hoofddorp Andreasplein 14 Kruisweg I03I 01718 - 76144 02503 - 20282 De uiteenlopende werkzaamheden van de Leeuw Beheer B V. zijn aan veschlllende organisatie-onderdelen toever trouwd. Onze organisatie kent zes bedrljfseenheden. te weten: makelaardij onroerende goederen, assurantiën, financieringen, een hypotheekadviesbureau, een perv stoenodvlesbureau en een offset drukkerij. Er wordt gewerkt van uit een viertal vestigingen: RIJraburg, Katwijk. Lelden en Hoofddorp. Op onze financiële administratie Is er plaats voor een Schoolverlater HAVO/VWO m/v WIJ zoeken een accurate kandidaat ter ondersteuning van de afdeling financiële administratie. Tot de taken behoren voorkomende boekhoudkundige en administratieve werk zaamheden. Opleiding; HAVO/VWO met economie en handelswetenschappen typediploma Leeftijd. 17-20 jaar Aministratieve medewerker m/v Voor deze functie zoeken wij een kandkJoat die na een Inwerkpertode op zelfstandige wijze moet kunnen functio neren. Op onze financiële administratie vinden alle boek houdkundige hondekngen van de Leeuw Beheer B V. op geautomatiseerde wijze plaats. Daar wij een enorme groei hebben doorgemaakt Is deze afdeling een complex geheel geworden en Is de behoefte ontstaan aan uitgebreide ondersteuning. Wij bieden u een verantwoordelijke baan In een afwisse lende werkkring en In een jong enthousiast team. Opleiding: HAVO/MEAO Praktljkdlploma Boekhouden MBA Leeftijd: 24-28 jaar Enrarlng; ervaring In soortgelijke functie Is een vereiste Voor belde functies geldt: Salaris afhonke^k van leeftijd en ervaring, jxlma secundai re arbeidsvoorwaarden w.o. een studlekostenregellng. Schriftelijke sollicitatie richten aan; De Leeuw Assurantiën B V. Rl|nsburgecweg 100 2231 AG Rljnsburg SIERALEX JUWELIERS LEIDEN DEN HAAG Voor ons juweliersbedrijf in Leiden zoeken wij met spoed, full-time, een representatieve verkoopmedewerkster. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Sieralex Juweliers Postbus 11111 2301 EC Leiden, leiden Breestraat 95 Den Haag Denneweg 112 Gevraagd voor geautomatiseerde apotheek in Leiderdorp. Ook studenten die binnenkort afstuderen worden verzocht te solliciteren. Voor inlichtingen en sollicitities: Mw. S. Jadoenath, apotheker Apotheek Loevestein Loevestein 7 2352 KM Leiderdorp Tel.; 071-890000. Bij de afdeling Personeel en Organisatie 2oeken wij voor 5 halve dagen per week een medewerker bedrijfsbureau m/v Functie-Inhoud: Onze nieuwe medewerker zal zich gaan toeleggen op het voeren van een efficiënte bedrijfsvoering, waarbii kredietbewaking en het ontwikkelen van kengetallen lot de belangrijkste taken behoren. Naast een aantal coördinerende en onderzoekstaken, verleent hij/zij assistentie aan de medewerker arbeidsvoorwaarden En zorgt voor het up tot date houden van functieboek en rechtspositiebundel Functle-uisen: ledereen met voldoende werkervaring, en de diploma's HAVO plus MEAO (bedrijtsadministratieve richting), of VWO (wiskunde, economie I en II), nodigen we uit te solliciteren Het salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bedraagt voor een 20-urige werkweek maximaal 2.034.— bruto per maand Nadere informatie wordt graag verstrekt door het Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk, Postbus 589.2220 AN Katwijk, o v v vacature nummer 1/501. Hij/zij. die geïnteresseerd is in de elektrotechniek zal na een gedegen opleiding geheel zelfstandig storingen moeten kunnen lokaliseren en reparaties uitvoeren aan Miele-inbouwapparaten. Voor deze funktie zijn vereist: •Gevoel voor service-verlening •M.T.S. elektro-/energietechniek of een opleiding die hiermee gelijkgesteld kan worden, aangevuld met Koeltechniek R.V.O.C. Zij die tevens bekend zijn met ovens en fornuizen genieten de voorkeur •Ervaring op het gebied van koeltechniek •Minimum leeftijd 21 jaar •Rijbewijs B Wij denken aan iemand die woonachtig is in Gouda, Alphen a/6 Rijn, Leiden, Zoetermeer of het tussenliggende gebied. Naast een goede salariëring, bieden wij een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals winstuitkering, studiekostenvergoeding en een premievrij pensioen Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten t.a.v. de heer J.M. van den Adel, Postbus 166, 4130 ED Vianen (Z.H er is geen betere Topa Verpakking is leverancier van een complete lijn van verpakkings materialen met afnemers in industriële- en handelsonderne mingen. Topa Verpakking onderdeel van de Topa Groep, is toonaangevend en innovatief op verpakkings- en distributiegebied. In onze bedrijfsvoering zijn wij modern en efficiënt. Voor de afdeling waar wij op maat gesneden verpakkingen voor onze relaties ontwikkelen zoeken wij een ervaren, zelfstandige, all-round VERKOPER BINNENDIENST m/v Funktie omschrijving - Telefonische kontakt met klanten. - Ondersteunen van onze verkoop buitendienst. - Afwikkelen van offertes en orders op een geavanceerd computer systeem. - Afwisselende kontakten met toeleveranciers en andere disciplines binnen onze groep (ontwikkelcentrum, produktie, etc.) Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer A.G. Kerkhof. Funktie eisen - Minimaal Havo niveau; kennis van de duitse en engelse taal is een pré. - Commerciële apnleg en kommun:- katieve eigenschappen. - Minstens 5 jaar ervaring in het bedrijfsleven. - Leeftijd minimaal 25 jaar. topa verpakking b.v. Veerpolder 7 2361 KX Warmond telefoon 01711 -19316 0e V0C is hel landelijk erkend npleidings- en exameninstituuf voor de ca- rosseriebranche. Zij verzorgt opleidingen in het kader van hel leerlingwe zen, bij- en omscholingscursussen en ondernemersopleidingen. Op de afdeling Ontwikkeling Opleidingen heeft de V0C een vacature voor de functie van: ONTWIKKELINGSMEDEWERKER CARROSSERIE (v/m) Sassenheim Salariëring en rechtspositie Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 5.627.- per maand excl. 8 vakan tietoeslag: opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. E.e.a. con form de regeling van de overheid. Sollicitaties Eigenhandig geschreven sollicitaties met gegevens over opleiding en erva ring kunt u. binnen twee weken na verschijning van dit blad. richten aan de directeur van de Stichting V0C. Postbus 299, 2170 AG Sassenheim. Telefonische informatie kan worden verkregen bij de heer Ing. R. Schutte, telefoon 02522-8 Standplaats: Taakomschrijving - het ontwikkelen van opleidingspro gramma's met de daarbij behorende leermiddelen - het ontwikkelen van didactische hulpmiddelen - het redigeren van examenopgaven - het participeren bij het organiseren en uitvoeren van examens en cur sussen. Functie-eisen Voor het vervullen van deze functie wordt gedacht aan een enthousiaste medewerker met ervaring in 0e au toschadeherstel- en/of carosserie- bouwsector en goede contactuele eigenschappen, bij voorkeur in het bezit van het diploma HTS-wtb ot autotechniek. Geïnteresseerden met het diploma MTS en relevante erva ring worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. Leeftijd: 28 tot 40 jaar. 415587). >-65265 (evt. privé 079- Swets Zeitlinger BV. met haar vestigingen in het buitenland, is een internationaal opererend bedrijf, dat zich bezig houdt met de dienstverlening aan bibliotheken, met name op het gebied van het verzorgen van abonnementen op wetenschappelijke tijdschriften. Voor de verzorging van onze administratie op de afdeling Afrika, Midden-Oosten, Azië en Australië zoeken wi| Bij deze funktie wordt gebruik gemaakt van beeldschermen. De arbeidsduur bedraagt 40 uur per week. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten meteen Middelbare school opleiding (HAVO, Atheneum): beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift; typevaardigheid. Schriftelijke sollicitaties ie nchlen aan de aidcling Personeelszaken van Swets Zcillingcr BV, Heereweg 347. 2161 CA Usse onder vermelding: Afdeling A3.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 46