TOCH STIEKEM KIJKEN, HE. Cfi PIONEER PUBLIEKE VERKOPING Ss*?*® ALPHEN AAN DEN RI|N Aan de Gemeente lljke scholengemeenschap Albanianae slaagden voor het Atheneum-diploma: Salima Azaknouni, Erik Bakker, Ivor Bergsma, Noortje Bertens, Erwin Bierhof, Tino Bijlemeer, Steffi Bollin, Bas Bresters, Pieter Comelissen, An- nemarie van Dam, Suzanne Davidsz, Maarten Doornik, Olaf Drost, Suzanne Ermers, Milia Fa- lentijn, jan-Paul Pillie, Babette Franken, Sebas tian Galewicz, Saskia van der Geer, Monique Ger- ritsma, Marjan van Gurp, Edwin Hengstmengel, Mario Hijman, Marco Hofman, Irene Hoitink, Eva van Ingen, Sander van der Jagt, Marije Klum- pes, Danny Knufman, Piet Koek, Mariska van Kolfschoten, Ingrid Kompier, Silvia Kuijt, Petra Kuipers, Debbie Kwanten, Marijn van der Laan, Yuri Lausberg, Kitty Ix-k, Heiko Muchall, Bregje Peijs, Erik Pennings, Maarten Postma, Martijn van Puffelen, Judith Roggeveen, Marenthe Rosen berg, Inge Schuit, Manon Sierat, Claudia Sluit- man, Natasja Staal, Linda van der Starren, Mi- chiel Steffelaar, Katja Stello, Erik van Straaten, In grid Toet, Ilja Veenman, Inge van der Ven, Frank Vergeer, Auke Vingerhoed, Annette Volgering, Mariska de Waard, Marco Wesseling, Christiaan Wolters, Ronny van der Wouden, Menno van Zaanen. Voor het havo-diploma slaagden: Marjolein Aniba, Charlotte van Barneveld, Mar- greet Bartels, Daniëlle Benes, Erik van den Berg, Brenda Bezuur, Carl Blom, Floris van Bochove, Daan van den Bos, Aebele Boss, Natasja Comelis- se. Monika Davidsz, Miranda Devlin, Arnaud van Dijk, Robert Doppenberg, Esther Dorenbos, Wal ter Duijm, Stefan van Duijn, Femke Effting, Patri cia van Eijk, Bianca van Emmerik, Sandy Feen- stra, Monique Francken, Arwin Giesbergen, Jaro- mir Gouw, Martijn van der Graaf, Erik Groen in 't Wout, Myra Harrems, Rogier Hassink, Andre Heemskerk, Mare Heemskerk, Robert de Heij, Bob Jacobs, Dieter Jansen, Robin van Kessel, Ger- dien Kikstra, Bianca Kleijbeuker, Mark Klijn, Lau- rentien Kok, Gaston Kölimann, Sandra de Ko ning, Mascha Kramer, Dionne Kuiters, Andrea Leber. Marianne van Leeuwen, Peter van Leeu wen, Tibbe van Leeuwen. Angelique van Leijden, Peter Loef, Johann Marlin, Martin Martens, Eric Meijer, Michiel Meuzelaar, Laura Möller, Manon Mosheuvel, Arno van Mourik, Anneloes Muller, Linda van den Noord, Marjolein van Oijen, Niels van Ommeren, Jaap van Oort, Sander van Oostrum, Carina Peeters, Rutger-Jan Pegels, Kim Plesman, Renate Proost, Monique Redelijkheid, Eric Roelands, Miauel Rombaut, Amo Rook, Olav Sanders, Viola Scnippers, Merel Siere, Danielle van Spronsen, Rémon Stephan, Frank Suijver, Michael Theuns, Marcel Thiele, Maurice van Tol, Milo van Velzen, Amout Verveen. Vincent Ver- wey, Esther Visser, Ellen Voets, René van der Werff, Dave Wertheijm, Daphne van Westen, Maaike Westra. Bouwe van Wijk, IJnda de Wit, Stefanie van Woersum, Fadime Yapar, Rietta Zaunbrecher, Vivian Zevenhoven. Yolande van Zinnicq Bergman, Michel Zwart. Voor het mavo-diploma slaagden: Diana BaJcker, Jeroen Baltes, Paulien Bas, Jan Beers, Claudine Blom, Olivier Blom, Colin Jonge- jan, Ewald Boon, Desiree Borst, Bennie Bout hoorn, Maria Bouwmeester, Wouter van den Brink, Yvette van den Broek, Joris van den Broe- kc, Friso Copier, Jurriën Cramer, Kate Davies. Pauline Demarteau. Amber van Doom, Mario Duijndam, Daniëlle van Es. Liesbeth van Essen, Bart van Ewijk, Sylvia Fijma. Mark Flierman, Jeroen GUI, Erika Groeneveld, Maarten Groothuis. Rogier van Gum, Brigitte van Haasteren. Egbert Habraken. Caroline Handgraaf, Ronny van Hars kamp, Lonneke Heemskerk, Karin Heheman, Esther Hendriksze, Robbert van der Heul, Suzan ne Homan, Mariska Hoogervorst, Bea van der Hoorn, Mi-Sun Hubert, Linda Huijsdens, Amo Jesse, Angela de Jong, Mirella de Jong, Amo Jor- dens, Aziza Kassem, Fred Keijzer, Kathy van der Kelen. Sandy Kennis, Carla de Koning, Hans Kraaij, Karlijn de Kruit. Andre Lain, Jacqueline van Ixcuwen, Edward Lemmens, Dennis van Lü- ling, Tara Maas, Monique Mansveld, Bas Maring, Ingrid van de Mark, Siger Meereboer. Sander Möller, Cyrille Montulet. Nicole Mulder. Safier Nandlal, Marlon Nicmeijer, Wim Oostindie. Mi chelle Otto. Anneke Pieterse, Nathalie Pieterse, Jurriaan Pijpers. Joeri Plesman. Karlien Reitsma. Lisette Rem. Erwin van Renswou, Wim Rijntcn. Marjolein Rook, Denise Ruhe, Carmen Sanders. Sandor Sannes, Ester Scholtes, Arno Schwithal. Patrick Silleman, Patrick Simonis, Bas Sondag, Ti nto Spee, André van der Spek, Marc van der Stap, John Stoker, limmy van Swieten, Maroesja Teij- geler. Anouk Vegter, Liana Verberg. Oscar van der Voort. Eveline Vreeswijk. Sigrid Wagemaker, Wendy Weber, Tonnie Wetselaar, Sirnone van Wieringen, Marischa Withaar. Robert Paul de Zeeuw, Eddie Zwirs. HA/1 RSWOUDI DORP Aan de lladuard Mavo slaagden voor het mavo-diploma: Samantha Bouwmeester, Arie Bax. Martijn Bax meier. Diana van Beveren, Sjaco Bregman, Mare van Dongen, Mariëlle Dorst, Jos Noordam, Leon de Ruiter, Hans van Aalst, Fiona van Amsterdam, Joyce Bakker, Arjan Bisschop, Mariska van Brug gen. Mariëlle van Dorp. Pascal Dorsman, Sabine Dorst. Jacqueline Faas, Yvonne de Frankrijker, Hellen de Helder. Martin de Jong, Joke Koeckho- ven. Jantine Unghout, Danny lnomans. Desirée IxHirier, Carola Menken. Nicoline van Nierop, Leanne Noordam, Marjolein van Oosterhout. Bel inda van Polanen, Peter Spmitenburg, Manon vnn Staveren. Mike van Staveren. Ivonne van Tol. Bob Veldhuizen. Theo Verkleij, Gerrit Visser. Martin Vlam, Mikel Wallaart. Robert Zandvliet. Peter Bolandcr. Johan Bouwmeester. Rianne van Holder. Suzanne van Grieken. lasper Hofland, Paolo Mandas. Barry de Ron, Cindy Smit. Ilonka Spek. Cindy Bakker, Anita de Bruin. Hugo van Dricl, Dick van der Heiden. Ineke Kersbergen, Marco Overes, Henno Paling. Edwin Plasmeijer. laco Bregman, Jeroen Ammerlaan. LEIDEN - Aan de Rembrandt SG. slaagden voor het Mavo-diploma: Vincent van Dorst, Sven Harms, Miriam Kante been, Sander Kijk in de Vegte, Arthur Kuiters, Su- le Kurtcebe, Bregina Lachmising, Lisette van I.eeuwen, Dennis Nieuwveen. Esther van Oosten. Onur Ozyigit, Mirande Proiettu. Christa Sloos, Bram Verbout. Angela Zijlstra, Angela Bronsgeest. Mustafa Gelcetin, Nastascha van Heuzen, Serdar Ilbas, Janneke van KraJingen, Nadia Lazaafï, Ka- rim Omari, Shyreen Ragunath. Het havo-diploma: Serge van de Bom. Debbie van de Broek, Jenny van de Burg, Angelique van Dam, Susanne Dijkstra, Gerard Goosen, Peter van Hal, Amy Hartevelt, Elke Helmus, Edwin Huys- man, Ingrid Krispijn, Jolanda Labordus, Yvonne Laterveer, Linda Limburg, Jenny Lut, Rene Nie- boer. Rachel Pater, Ivo Philipsen, Ruud van Ran- deraat, Bep Ravensbergen, Paula Rementeria, An gela Smit, Peter van Tilborg, Alexander Wendt, Michiel van Wessem, Niels Zuidweg. Het Atheneum-diploma: Victor van Asperen, Stephan v.d. Berg, Marianne Bijsterveld, Ruud Devilee, Erik Dienske, Pascal van Dooren, Remco Horsman, Suzanne Hulsbos, Michiel Jehee, San dra Kalthoff, Maartje Kijne, Nienke Kruidenier, Marijn Kruk, Marco Langbroek, Saskia Le Large, Remco Molenaar, Ellen van Nimwegen, Maaike v.d. Plas, Nadine Ramondt, Arnold Rooymans, Marcel Tegelaar, Marco Weber, Selma Wijsman, Anita van der Zeeuw. LEIDEN - Aan het Vlietlandcollege slaagden voor het Atheneum-diploma: Philip Bento da Silvo, Irene Bik, Michel de Bree, Stefan Brugman. Mirella Bmssee, Eelco Dalmeijer, Claudia Dier gaarde, Alexander Dijkman, Margo Eshuis, Mar leen van der Geest, Diny Hakker, Ingmar Hoger- vorst, Anton Hoogervorst, Hermiette Idenburg, Mariette Klapwijk, Corine Knuist, Caroline Koop- mans, Marco Kortleever, Natascha Kulk, Karen Meirik, Nico Minekus, Sander Nufoff, Hans Olof- sen, Jacqueline Ouwehand, Marnix Rijnsburger. Richard de Romijn, Jeannette Rozema, Esther Sa- lomons, Natascha van Schaik. Patricia Souten, John Sloof, Max van Steen, Wout Steijn, Eva van Thiel, Dave van Tol, Martijn van der Velden, Wendy Versteeg, Tjeerd Verwey, Petra van der Voort, Jacqueline Vreeburg, Suzanne van Wierin gen. Voor het Mavo-4 diploma slaagden: Danielle BaJcker, Samira Baouch, Abi Barton, Monique Beurze, Bart de Boer, Krista Bonthond, Ronald Brauns, Michael de Bree, Edwin Breedeveld, Si rnone Brouwer, NAomi David, Richard van Dijk, Serge Dorhout. Marcel Dorsman, Annemarie Goemans, Daniel Green, Pascal Guit, Peter van der Helm. Axel Hoveling, Jessi van Ingen Schen- au, Roderick Kooien, Roland Kwekkeboom, Sylvia van Leeuwen, Jolanda Lelieveld. Monique Maat, Nicole van der Meer, Reinier Methorst, Dennis Nieuwenburg, Kirsten van der Ploeg. Otto Rijs- dijk, Marike van der SaJm, Katja van der Steege, Karin Taat, Ronald Thierrij, Roxanne van Tol, Re ne Valentijn, Ilone van der Valk, Renate Versiuijs, Angelique van Vliet. Esther van Vliet, Gemma van der Wal, Ivo Zweekhorst, Inger Bal, Lara van Ber- neveld, Danielle van den Berg, Kim Bleeker, Mi randa Blilcman, Paul van Bohemen, Desiree van Dam, Patricia Danckaarts, Frank Dijkstra, Jacque line Giezen, Marieke Giezen, Corine Gijsman, Leon Helmink. Sergio van der Hoeven, Judit van Hunnik, Chris van Kampen. Gerhard Kamphuis, Ilse Koet, Renate van Leeuwen, Richard Mark, Jo han Mamecken, Jeffrey Nazloomian, Brigitte Nieuwenhuis, Sandra van Os, Dennis Oudshoorn, Rikkert Ouwerkerk. Stef van Polanen, Erik Poorta. Peter Ramaker, Margriet van Rijn, Monique Ruy- grok. Robin Schaap. l-arisse van der Schaft, Ray mond Schild, Serene Schouten. Richard Snoeker, Mick Thelen, Robert van der Vliet, Monique Vre- burg. Eveline Wagemans, Robert Paul van der Wal, Sandra Zijlstra, Wouter Zweekhorst. Voor het Havo-5-diploma slaagden: Jeroen Aarts, Paul Bakkum, Arjan Bakx, Lennart Bal, Guido van den Bos, Bart Bosch, Patrick Bus, Sylvia Devilee. Christien Dondorp, Miriel van Eeuwijk, Mascha Geerling, Maarten Goezinnen, Inge de Graaff, Harmen Greven, Edwin Hessing, Mark Hoek, Jenny van Houten. Nathalie Jansen, Sander Kluwer, Jose Koot, Alida van Leeuwen. Wilco van Lelyveld, Arjan Linschooten, Lilian Looijestein, Astrid Manhoudt, Ronald Munte- naar, Hilgo van Nobelen, Renate van Noot, Micha Pareira, Mark van der Peet, Menno Ravensber gen, Margriet Sanders, Helen Segaar, Sander Smits, Leo Speelman, Siebke de Stoppelaar, Su- fian Tmalla, Paola Vleeming, Marieke Vogelaar, Joanneke de Waal, Casper Wassenaar, Marja Wassenaar, Frank Westerbeek, Wilco Westerman. Daphne Berk, Bas Broers, Wim Burggraaf, Shuk Fun Cheung, Sander Eijgenraam, Brenda Geurts, Gerven van Groeningen, Judith van Hekezen. Jeroen Holtkamp, Janneke Hooijmans. Margreeth van Hove, Paul Huijsman, Ivo Karremans, Remi van Klinken. Robin Koerts, Robert van Kooperen, Yvonne Kret, Rene Lamberts. Ronny La Lau. Mischa van Ixeuwen, Men Yin Li. Maaike van Maaren. Brent van der Meer, Wanda Meijburg, Esther Mugge. Floris Mulder, Daphne Nieuwen huis, Robert Nievaart, Helen Ooijendijk, Sylvia Overgaauw, Inger Poorta. Nathalie Reijken, Hen drik Salomons, Mark Schellekens, Helga Sierat, Saniel Snoek, John Straathof. Stefan Troost, Wen dy Witteveen, Marvel van 't Zand, Marijke Zit man, Kasper Zuidberg. Bioscoopkaa rten voor geslaagden Pc komende weken publiceren we in deze krant de namen van geslaagden, l ike dag dat we de opgaven van de scholen afdnikken, trekken we uit de lijsten geheel willekeurig drie namen. Zij krijgen van het Leidsch/Alphens Dagblad een bio scoopbon voor twee personen aangeboden. De winnaars mogen zelf uitmaken welke Blm zij wil len Irezoeken. De gelukkigen kunnen maandag naar Angeli que v an Rossurn bellen (071) 161326. Zij neemt het adres op en zorgt ervoor dat de bioscoopbon op het juiste adres belandt. De vandaag zijn: 'Arwin (Hesbergen Amy Hartevelt Kim Bleeker De verleiding was ook wel érg groot. Want wat ziet u? Een van Pioneer's paradepaard- jes. Een Hifi midisysteem met losse komponenten. Als u die al lang had willen heb ben. kan Vaderdag wel eens üw dag worden. En de dagen erna. Want pas met 'n Pioneer in huis. weet u wat muzikaal genieten is. Zoveel mogelijkheden als Pioneer biedt, biedt namelijk niemand. Geavanceerde versterkers met een sublieme klank. De mogelijkheid van verschillende weergavestijlen. Dubbeldecks om van te water tanden. Keus uit Multiplay of Twin CD-spelers. Speciaal ontwikkelde 3-weg speakers. En het summum aan gebruiksgemak. Is dat een fantastisch vaderdag- kado of niet? En mocht uw geduld het niet tot die dag halen, dan gaat u toch - stiekem - even langs bij uw Pioneer dealer? The Art of Entertainment Fa. Overgaauw Hi-Fi Breestraat 148 2311AX LEIDEN 071 -12 6862 Swaak Beeld en Geluid Haarlemmerstraat 279 2312 GK LEIDEN 071-126344 Huyts Post Expert Hoofdstraat 262 2171 BR SASSENHEIM 02522-11614 Huyts Post Herenstraat 92 2215 KK VOORHOUT 02522-11567 FK Kunststof kozijnen Komo/Kiwakeur Geluidsdemping 35 db 10 jaar garantie op materiaal en montage Snelle levering Ook in hout en aluminium Te houden in opdracht van directie van Nederlandse fabrikant van rundleren bank stellen zal i v m annulering exportorder worden overgegaan tot directe liquidatie van 1 partij schitterende ca. 300 stuks lederen bankstellen bestaande uit de volgende mo dellen Model LUZERN 2+3 ztts Model MILAAN 2+3 zfts Model GENEVE 2+3 zfts Model ROMA 2+3 zitter Model LUGANO 2+3 rits 2.250,- 2.495,- 1.995,- 1.995,- 1.795,- Alles wordt geleverd onder volledige garantie. U koopt tegen absolute inkoopprijs Deze zeer interessante verkoop is uitsluitend bestemd voor particulieren (geen han delaren) en vindt plaats in de daarvoor ter beschikking gestelde ruimtes van Hotel Groenendijk Rijndijk 96 in Hazerswoude op 10 juni 1991 van 14.00 tot 20.00 uur Deze onderhandse verkoop staat onder toezicht van erkend veilinghoudersbedn|f VREESWIJCK Postbus 1003-5900 BA Venlo.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 12