De dag van de verpleging mensen die willen werken en leren in de psychogeriatrie MZXBEEÉf Verpleegkundige m/v Spaarne Ziekenhuis IK WIL IETS MET MENSEN DOEN! KIES DAN VOOR DE ZIEKENVERZORGING [bon MARIËNHAVEN De Stichting Interconfessioneel Spaame Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis, ontstaan uit de fusie tussen het Diaconessenhuis te Heemstede en de Mariastichting te Haarlem Het ziekenhuis is gesitueerd op twee lokaties en heeft een capaciteit van 600 bedden. Het personeels bestand bestaat uit circa 1500 medewerkenden Binnen de afdeling traumatologie, lokatie Heemstede, ontstaat vooralsnog tijdelijk wegens zwangerschap een vacature v Het betreft een functie waarin gewerkt wordt in dag-, avond- en weekenddiensten De werkzaamheden worden volgens roulerend rooster verricht zowel op de afdeling traumatologie als op de polikliniek chirurgie De functie-eisen zijn: - het diploma A-verpleegkundige - enige jaren werkervaring - specifieke belangstelling voor het werken op een EHBO - het vermogen om goed in teamverband te kunnen werken - bereidheid tot het volgen van een cursus spoedeisende hulp - de aantekening ICU of CCU strekt tot aanbeveling Nadere informatie wordt tijdens kantooruren verstrekt door mevrouw IG. Lindeman, hoofd afdeling Traumatologie, bereikbaar onder telefoonnummer 023 -141207/141239 Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen onder vermelding van nummer PP9132HH worden gericht aan de dienst personeel en organisatie van het Spaarne Ziekenhuis, t.a.v. de heer H. Hekkers. Hflndellaan 2.2102 CW HEEMSTEDE Voor een drukke oogheelkundige praktijk met optiek zoeken wij een OPTOMETRIST CTL-SPECIALIST (M/V) Organisatie, Flexibiliteit en Zelfstandigheid zijn de sleutelwoorden. Wie deze uitdaging aandurft schrijft een bnef plus CV naar: Ürs. S. T. Tan, Narcissenlaan 2, 2172 TC SASSENHEIM, tel. 02522-31600 In het hartje van Haarlem ligt verpleeghuis de Janskli- niek. Verdeeld over zeven afdelingen worden zo'n 200 lichamelijk zieken verzorgd. Ook is er een afdeling dagbehandeling. Respect, persoonlijke aandacht en het bieden van huiselijkheid zijn belang rijke uitgangspunten van de zorg aan de patiënten. Onze mede werkers bieden wij een goede werksfeer met diverse overlegmo- gelijkhoden Zo bi|na aan het eind van de MAVO moet |e toch al aan |e toekomst gaan denken Moet ik nu verdergaan leren of ga ik lek ker geld verdienen Verder wil ik wel iets met mensen doen Iets vóór mensen doen en samen met mensen werken De opleiding tot ziekenverzorgende biedt je ditl Je gaat werken met en voor mensen, je gaat leren en na zeven maanden ga |e geld verdienen Je zult je afvragen wat wil ik nog meer? Een goede toekomst en een baan! Ook dat kan. Op het moment dat |e in het eerste laar komt, krijg je een arbeidsovereenkomst die voor onbepaalde ti|d geldt Heb ie dus |e diploma behaald dan kun je binnen verpleeghuis de Janskliniek doorwerken Je hoeft niet perse een MAVO-diploma te hebben, met een LBO-diploma met 2 vakken op C-nivo en 4 op B-nivo kun ie ook solliciteren. Dat solliciteren gaat trouwens makkeljk Je hoeft geen moeilijke brief te schrijven Je vult gewoon de bon in en je krijgt het informatiepakket. Hierin wordt het een en ander meer, verteld over de opleiding en wat je moet doen om uitgenodigd te worden voor een gesprek Om aan de opleiding deel te nemen hoef ie niet direkt van school te komen Als ie bijvoorbeeld werkt bi| een supermarkt, een bakker of een slager kun je ook de bon invullen Voor iedereen geldt als ie wordt aangenomen kun ie ook vakantiewerk doen De bon kun je sturen naar het volgende adres Ridderstraat 32. 2011 RS Haarlem, t a v de afdeling personeelszaken Ons telefoonnummer is 023-319282 Ja. ik meld mij aan en ik ontvang het informatiepakket Naam Adres; Postkode Woonplaats. Diploma (of toekomstig diploma) Leeftiid Rijksuniversiteit Leiden De vakgroep Nierziekten van de Faculteit der Geneeskunde r p/w, vacaturenummer 1-136/1158) Taak. De analist zal haar/zijn medewerking ver lenen aan het onderzoeksproject 'Regulatie van de bloeddruk door de nieren'. waarbi| speciale aandacht wordt besteed aan recep toren op humane niercellen en hormonen geproduceerd door deze cellen. Vereist - HLO-opleiding; - belangstelling voor celkweektechmeken en -analyses waarbij HPLC wordt toege past. Ervaring op genoemde gebieden strekt tot aanbeveling, maar is niet vereist. Salaris maximaal 3.393.bruto per maand. De aanstelling vindt vooralsnog plaats in tij delijke dienst voor de periode van een jaar. met reële mogelijkheid van verdere verleng- Inlichtingen bij: dr P C Chang, tel. 071-262218/263406 en prof dr. M.R. Data. tel 071-263964. Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit Wad zenden aan: Plaatsvervangend Directeur-Beheerder Inwendige Geneeskunde. S.J. Beurze. AZL Gebouw Ik 5. kamer 32. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Tenzij anders aangegeven hoort een deel tijdaanstelling tot de mogelijkheden. Het in de advertentie genoemde salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Rijks Universiteit Leiden! III! MARIËNHAVEN te Warmond is een verpleeghuis waar ruim 200 psychogeriatrische bewoners verblijven. Onze bewoners zijn - in overeenstemming met hun behoeften en mogelijkheden - verdeeld over 9 afdelingen voor verpleging, verzorging en begeleiding. Op elke afdeling verblijven tussen de 20 en 25 bewoners. De teamgenoten op de afdelingen zetten zich samen in om onze bewoners een zo aangenaam mogelijk woon- en leefklimaat te bieden. Het werk is niet altijd even gemakkelijk, maar in een goede collegiale sfeer wordt veel bereikt. Om onze zorg voor de bewoners ook in de toekomst te kunnen realiseren zoeken wij Wij bieden, een waardevolle opleiding die gegarandeerd uitzicht geeft op een vaste betrekking in de gezondheidszorg. De opleiding Ziekenverzorgende: Informatiemiddag Het theoretische gedeelte van de opleiding wordt gegeven aan de Centrale Opleiding Ziekenverzorgenden Poelweyde te Oegstgeest Het praktische gedeelte vindt plaats in verpleeghuis MARIËNHAVEN. De opleiding begint met een beroepsvoorbereidende penode van 30 weken theoretische basisopleiding. Tijdens deze periode ontvang je een zakgeld van f. 495,- per maand. Na de beroepsvoorbereidende periode vangt de eigenlijke inservice-traming aan, die 2 jaar duurt Als eerste jaars leerling verdien je f. 1.326,- bruto per maand of wanneer je 21 jaar of ouder bent het minimumloon. Excursie naar Engeland Behalve de officiële Opleiding tot Ziekenverzorgende bieden wij de leerlingen die zich voor deze cursus bij ons aanmelden als bijzondere en unieke toevoeging een excursie onder deskundige leiding aan naar een verge lijkbaar verpleeghuis in Zuid Engeland. Deze excursie vindt plaats halverwege het eerste leerjaar. PROGRAMMA INFORMATIEMIDDAG 5 JUNI 1991 14.30 uur ontvangst met koffie en cake 15.30 uur voorlichting over opleiding en werken in de psychogeriatrie en videofilm 1630 uur napraten, waarbij ook leerlingen die de opleiding in ons huis al volgen, daarover graag vertellen 17.00 uur afsluiting met een drankje en hapje De eerstkomende opleiding start in september 1991 Ben je dan 17 jaar of ouder en in het bezit van een diploma HAVO, MAVO. of LBO (met minimaal 2 vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau) dan staat niets je in de weg om aan die opleiding deel te nemen en ben je hartelijk welkom op onze informatiemiddag! ri Na het behalen van het diploma Ziekenverzorging ben je verzekerd van een vaste aanstelling in ons verpleeghuis, terwijl wij ook na de diplomering regelmatige bijscholing verzorgen, o.a. door onze klinisch psychogerontoloog. Dr. Bère Miesen. Meer informatie over de opleiding kun je krijgen bij Marie- José Anëns, opleidingscoördinator of bij Carola Leliveld van de dienst personeelszaken. Telefoon (01711) 1.93.00. Op woensdag 5 juni as. houden wij een informatiemiddag over werken en leren in de psychogeriatrie in MARIËNHAVEN. I Naam: I Adres: Ik heb belangstelling voor de Opleiding tot Ziekenverzorgende en zal graag de informatiemiddag bezoeken. Postcode en plaats: Telefoon: I Opleiding:, Leeftijd:- Bon zenden aan de dienst personeelszaken Mariënhaven, Postbus 6, 2360 AA WARMOND PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING Verpleeghuis Mariënhaven Mgr. Aengenentlaan I 2361 GB Warmond Tel. 01711-19300 Langeveld De divisie Verblijfspsychiatrie behandeling en woonvoorzieni e A/B. De De divisie bestaat u in langdurige e afdelingen k. Theresia B en verpleegkundige m/v De op de afdeling gehanteerde behandelplannen die per patient worden ontwikkeld hebben onder andere betrekking op het werken aan praktische vaardigheden, dagelijkse omgang, vrijetijdsbesteding en wonen Bij een aanial patiënten wordt gewerkt volgens gedragstherapeutische principes I Kandidaten dienen te beschikken over het diploma B of HBO v goed' te kunnen functioneren in teamverband behandelplannen en bereid te zijn volgens deze methode te werken bereid le zijn leerling verpleegkundigen te begeleiden bereid te zijn op onregelmatige lijden le werken Is De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen Hei salarn wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in schaal 40 (maximum salaris bij 80% deeltijd f 2.879.20 bruto per maand, exclusief de toeslag voor onregelmatige d Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de D en Organisatie, met vermelding van code Dl. Langeveld. Centrum voor psychiatrie Postbus S000. 2200 KA Noordwljk. Telefoon 02S23 79S79 Langeveld, de voortiettlag ven Sencta Merle en een deel van (t 761 pleeteen in aee dlvtslce: Rijnstreek. Kost en Bollenstreek. Verblijf* psychiatrie. Bsscbol Wonen. Oodarenrorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er rijn vestigingen in Noordwljk. NOordwijkerbout. Saesenhetm en Alphen a/d Rijn. Langeveld beschikt over crèches. Janskliniek. In het hartje van Haarlem ligt verpleeghuis Janskliniek'. Verdeeld over zeven afdelingen worden zo'n 200 lichamelijk zieken verzorgd. Ook is er een afdeling dagbehandeling. Respekt, persoonlijke aandacht en het bieden van huiselijkheid zijn belangrijke uitgangspunten van de zorg aan de patiënten. Onze medewerkers biedenwij een goede werksfeer met diverse overlegmogelijkheden. Verpleegkundige,ziekenverzorgende, zorgassistentc.q. verpleeghulp m/v: Wat dacht je van een nieuw team voor een nieuwe afdeling psycho-geriatrie? Pionierswerk De globale ideeën voor de nieuwe afdeling psycho-geriatrie liggen al op tafel, maar voorde invulling zoeken we nog enthousiaste en initiatiefrijke mensen. Energieke meedenkers, die deze uitdaging op willen pakken. Ervaring in de psycho-geriatrie is noodzakelijk. 9i'i| stemmen het scholingsprogramma af op touw kennis en kapaciteiten. Waar gaat het om? De nieuwe jgesloten afdeling psycho-ge riatrie krijgt een open karakter en daar iv een nieuw team voor nodig. Een team van mensen die bewust kiezen of gekozen hebben voor het werken met demente bejaarden. Mensen met kreatieve ideeën die onze zorgvisie verder willen ontwikkelen. In die zorgvisie staan veiligheid en geborgenheid in een huiselijke sfeer Onze aanpak is interdisciplinair met een probleemoplossend karakter Bovendien betrekken we de familie bit de zorg. Toe aan daze uitdaging? Dan kun je aan de slag in dienstverbanden van 25 tot 90%. Voor meer informatie kun je bellen met de heer B. Melisse, afdelingshoofd, telefoon 023-319282. toestel 264 je sollicitatiebrief kun ie sturen naar de Stichting Hervormde Diakonale Huizen, afdeling personeels/jken. Ridderstraat 32. 2011 RS Haarlem JANSKLINIEK Aandacht voor zorg

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 34