DE TREINTAXI.VIJF PIEK PER BILJET BIJT NS-LOKET. KOMT NS NU OOK BIJ U VOOR DE DEUR? Vorig jaar introduceerde NS in 30 Nederlandse steden de Treintaxi. Een aantrekkelijk geprijsde service, die u als treinreiziger snel èn comfortabel van en naar het station brengt. De Treintaxi is een groot succes. Daarom gaan we per 1 mei in nog eens 30 nieuwe steden rijden, waarmee dan het aantal Treintaxi-steden op 60 komt. Welke er precies bijgekomen zijn, ziet u in het overzicht hiernaast. En er is meer goed nieuws rond de Treintaxi. Zo zijn de geldigheids- gebieden van de 30 eerste steden begin dit jaar uitgebreid met een groot aantal omliggende dorpen of stadjes. De Treintaxi heeft dus duidelijk zijn grenzen verlegd. Meer informatie vindt u in onze nieuwe Treintaxi folder. U kunt deze gratis krijgen bij 't NS-loket en postkantoor. Nieuwe steden geldigheidsgebieden: Almelo Aadorp, Harbrinkhoek - Alphen aan den Rijn Aarlanderveen, Riddcrbuun - Amersfoort Hoogland, Leusden - Baarn Eembrugge, Soest - Bergen op Zoom Halsteren - Beverwijk Heemskerk, Hoogovens, Velsen-Noord, Wijk aan Zee - Bilthoven Berg en Bosch, De Bilt, Maartensdijk - Castricum Bakkum, Limmen - Delfzijl Bierum, Borgsweer, Godlinze, Holwierde, Krewerd, Losdorp, Meedhuizen, Spijk, Termunten, Termunterzijl, Wagenborgen, Woldendorp - Driebcrgen-Zeist Doorn, Rijsenburg - Gouda Industriegebied Coenecoop, Moordrecht - Heerenveen Nieuwe- en Oudeschoot, Oranjewoud, Oudehaske, Terband - Heerhugowaard Langedijk, Broek op Langedijk, Zuid-Scharwoude - Helmond Aarle-Rixtel, Mierlo, Stiphout - Hoofddorp Bedrijfs terrein 'De Hoek' - Hoogeveen Fluitenberg, Hoilandscheveld, Noordscheschut, Stuifzand, Pesse, Zuidwolde - Maassluis Maasland (dorp) - Naarden-Bussum Hilversumse Meent - Oss Berghem, Geffen, Heesch - Rijswijk Wateringen - Schiedam-Rotterdam West Bedrijvenpark Rotterdam-Noord-West, Spaanse Polder - Sittard Einighausen, Guttecoven, Limbricht, Munstergeleen - Sneek Offinga- wier, Scharnegoutum, de Potten/Sneekermeer, Ysbrechtum - Venlo Blerick - Vlissingen Dishoek, Koudekerke, Vebenabos - Voorburg Leidschendam, Nootdorp - Weert Altwecrt, Altweerterheide, Boshoven-Vrakker, Eind, Hushoven, Laar, Nederweert - Winschoten Beerta, Blijham, Heiligerlee, Oude Pekela, Westerlee - Wormerveer Wormer, Jisp, Krommenie - Zoetermeer Benthuizen. Bestaande steden geldigheidsgebieden: Alkmaar Bergen in cl. Volkshogeschool, St Pan eras - Apeldoorn Psych. Centrum De Wellen' - Assen Amen, Anderen, Balloêrveld, Balloo, Bovensmilde, Deurze, Ekehaar, Eldersloo, Eleveld, Gasteren, Geelbroek, Hooghalen, Loon, Marwijksoord, Nooitgedacht, Nijlande, Oudemolen, Papenvoort, Rhee, Rolde, Taarlo, Ter Aard, Ubbena, Vries, Zeyen, Zeyerveen, Zeyerveld - Breda Bavel, Prinsenbeek, Teteringen, Ulvenhout - Den Bosch Rosmalen, Vlijmen, Vught - Den Helder Huisduinen, Julianadorp - Deventer Diepenveen, Epse, Schalkhaar, Twello, Wilp - Dordrecht Papendrecht - Ede-Wageningen Bennekom, Heelsum, Renkum - Eindhoven Airport, Veldhoven - Enschede Boekelo, Glanerbrug, Lonneker, Universiteit Twente, Usselo, Vliegveld Twente - Goes Biezelinge, 's-GravenpoIder, 's-Heer Abtskerke, 's-Heer Arendskerke, 's-Heer Hendrikskinderen, Kapelle, Kloetingc, Streekziekenhuis, Wilhelminadorp, Wolphaartsdijk - Groningen Hoogkerk - Haarlem Aerdenhout, Bloemendaal, Heemstede, Overveen, Spaarndam, Velserbroek - Heerlen Brunssum, Landgraaf, Voerendaal - Hengelo Borne, Universiteit Twente - Hilversum 's-Graveland, Kortenhoef, Loosdrecht - Hoorn - Leeuwarden Goutum, Hempens, Lekkum, Snakkerburen - Leiden -f Hoogmadc, Leiderdorp, Oegstgeest, Rijnsburg, Warmond, Valkenburg, Voorschoten, Zoeterwoude - Lelystad - Maastricht Borgharen, Ineren - Middelburg Brigdamme, Nieuw en St. Joosland, St. Laurens - Nijmegen Beek-Ubbergen, Berg en Dal - Roermond Herkenbosch, Henen, Horn, Linne, Maalbroek, Melick, Sl Odilicnberg - Roosendaal - Tilburg Goirlc - Zaandam Koog aan de Zaan, Zaandijk - Zutphen Warnsveld - Zwolle

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 10