071-161400 Eèèèn.... links twee drie... rechts twee drie... links twee drie rechts., nu links links links rechts... korte draai...en rechts rechts rechts links..en we blijven opletten...rechts twee drie en...daar komt de hele draai... ja prima... naar voor en naar links naar achter en weer rechts twee drie links... prachtig...draaien maar weer... en links twee drie rechts drie vier... changez! Een abonnement op Leidsch/Alphens Dagblad geeft u veel extra! Bijvoorbeeld: Iedere maandag Iedere dinsdag Iedere woensdag Iedere donderdag Iedere vrijdag Iedere zaterdag 'Leven en wonen' 'Wetenschap' 'Smaak' 'Weg en wiel' 'Toerisme' 'Vrije Tijd' Bel voor een abonnement De Passat met stuurbekrachtiging. Nu voor slechts f995,- extra. HOE LANG KUNT UNOGZONDER? Nil Rijdt u eens in gedachten naar. laten we zeggen de dichtstbijzijnde Volkswagendealer Tel daarbij eens het aantal afslagen en bochten dat u neemt voordat u de auto daar neerzet Dat zijn er ongetwijfeld - afgezien van de geluks vogels die ernaast wonen - nogal wat Parkeer uw auto dan op een plek met nog geen millimeter speling Een hele toer. nietwaar? Maar zeker de moeite waard Want bij de Volkswagendealer staat de Passat met stuurbekrachtiging. Een luxe accessoire waarvoor u nor maal f2 805.- betaalt Nu slechts f995.- Dat is weinig Daar komt bij dat de Passat nog veel meer te bieden heêft. waar u niets extra's voor betaalt Een kofferruimte van 578 liter Met omgeklapte ach terbank zelfs 1012 liter Ideaal als u wat werk mee naar huis wilt nemen Een uiterst compleet en luxueus interieur. Telefoon erin en u heeft het mooiste kantoor van Nederland En natuurlijk een motor. Een Vblkswagenmotor wel teverstaan Zeer krachtig en net zo zuinig Bovendien zijn de benzineversies voorzien van een geregelde drieweg katalysator Maak eens 'n proefrit in de Passat met stuurbekrach- j tiging Rij dezelfde weg terug. En u zult merken dat het tellen vanzelf gaat. Links twee drie rechts twee drie links Volkswagen.Wie anders? Passat a f 36 995, (afgebeeld) R»ssat Cl Variant f39340 P&ssat CL Diesel f44 035 Passat a Diesel Vanant f46380- Passat GT f 52 535 Pr.>zenzi|n vanaf -prijzen inclusief BTW. exclusief aftevenngskosten Wqzigngen voorbehouden Importer* Rons Automobwihendel BV. Rosttous 7Z 3800 HD Amersfoort. Telefoon 033-949944

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 24