mm ili 5 Beroerde tennisdag voor nationale trots Noordwijk met moeite overeind in LD-Cup KRV bij de laatste acht Defensief voetbal loont voor Sparta jporttw WOENSDAG 10 APRIL 1991 PAGINA 21 NOORDWIJK - Een polletje hielp Noordwijk tegen Rand stad Sport tenslotte een ronde verder in de LD-cup. De voet bal-grootmacht uit de kust streek had gisteravond alle moeite met de zondag-vierde klasser en mag zich met de mi nieme 1-0 zege nog in de handen knijpen. Zeker in de eerste helft heeft de Voorschotense ploeg enkele kansen laten liggen om Noordwijk een afstraffing te ge ven. Een 'lucky goal' noemde de verlie zende trainer Cor Pennenburg te treffer van René van Hensbergen dan ook. "We zijn wedstrijdtech- nisch gesproken niet weggespeeld. Kijk, als je tegen Noordwijk speelt zou je logischerwijs moeten worden uitgeschakeld en als je dan toch wint zet je een knappe prestatie neer. Want tegen welk elftal van Noordwijk je ook speelt zou dat voor hun toch een blamage zijn". Die afgang bleef de zaterdag-eerste klasser evenwel bespaard. En dat mag best een meevaller heten want hoewel Noordwijk enkele vaste mensen buiten de basis had gelaten moesten de reservetroepen de klus tegen de vierdeklasser kunnen kla- Per slot van rekening is het team van Pennenburg ook in de laagste KNVB-klasse bepaald geen hoog vlieger en heeft het zelfs lange tijd in de degradatiezone vertoefd. Te gen Noordwijk zorgden de Voor schotenaren er in elk geval voor dat de achterdeur goed was dichtge- Frank Hogewoning (links) kijkt ni Noordwijker Ralph Pronk. spijkerd. Met Cliff Comvalius als eenzame spits voorin liet Randstad Sport de Noordwijkers het spel ma ken en dat ging ze niet goed af. Al ruim voor het Voorschotense straf schopgebied mislukten de meeste combinaties en slechts Leonard van Utrecht stichtte met zijn rushes over de rechtervleugel wat gevaar die in het centrum echter geen ver volg kregen. Counter In de counter bleek Randstad Sport echter levensgevaarlijk. Zodra Comvalius de ruimte opzocht bleek er maar weinig tegen zijn snelheid opgewassen. Zijn vaste bewaker René van der Meer kwam soms han den en voeten tekort om de rappe spits af te stoppen. Comvalius kent echter één groot manco; hij is niet koelbloedig genoeg. "Inplaats van gewoon blind te handelen denkt hij te veel na", bekritiseerde Pennen burg het gebrek aan 'spitsvondig heid' bij zijn aanvaller. Zeker vier maal had Comvalius de kans om Noordwijk op achterstand te zetten. Tweemaal schoot hij gehaast naast en bij de andere kansen vond hij doelman Mark van Berkel, vervan ger van Rob van Dijk, op zijn weg. Noordwijk kon daar in die eerste periode maar bitter weinig tegen over stellen. "Het viel me op dat ze het probleem steeds verschoven en geen actie aandurfden", vond Pennenburg. Daardoor konden weinig beweeglij ke verdedigers als Frank Hogewo ning en Piet Sloos zich vrij gemak kelijk staande houden. Met Marcel van der Zon voor aanvoerder Mar cel Groenendijk probeerde Pennen burg wat meer steun aan Comvalius te geven. Noordwijk-trainer John Eelman, die na rust de Patrick Scheurwater en Joop Tegelaar ver ving voor respectievelijk Pieter Barnhoorn en Rob Ruigrok, had echter Kees Nulkes in de buurt van de Voorschotenaar geplaatst en dat bleek een betere zet dan Van der Meer. Nulkes Nulkes neutraliseerde inderdaad het gevaar en zocht als het even kon ook de aanval. Zijn daverende pegel op de lat in de 70ste minuut was de voorbode van de ondergang van de dappere Voorschotense ploeg. Nog geen minuut later loste Van Hens- bergen van afstand een identiek schot die via de de grond de reeds op de grond liggende doelman Mar cel Delmeer versloeg en de neder laag een feit was. Pennenburg kon er niet zo mee zitten. "Ach, het was een ideale wedstrijd om wat uit te proberen en er een paar pondjes van af te lopen", zag hij toch nog een voordeeltje. RUUD PATTIAPON Bekerwinst ARC Q0k Siemerink deelt in malaise ALPHEN AAN DEN RIJN - ARC heeft gisteravond op eenvoudige wijze een plaats bij de laatste zes tien van de districtsbeker gehaald. De Alphense zaterdag eersteklasser verschalkte in Gorinchemv zonda geersteklasser Unitas met 0"-2. De Racing speelde, zeker na rust, een uitstekende partij voetbal, waarbij Unitas bij vlagen werd weg gespeeld. Tot aan de rust bleef de stand in evenwicht. Pal na de her vatting zette Dennis Krijgsman de Alphenaren op voorsprong. Nadat dezelfde Krijgsman en Wilco van Leeuwen kansen om de score uit te bouwen hadden laten liggen, beslis te aanvoerder Johan Boer zeven mi nuten voor tijd de wedstrijd. Hans Wouter Valk liep in dit bekerduel tegen een boeking op. De Alphenaren ontmoeten nu in de kwartfinales, die voor volgende week donderdag is vastgesteld, het reserveteam van Sparta. Maar de Racing zal zeker naar een andere da tum uitkijken. Alphense Boys speelt in die vijfde ronde tegen de winnaar van Wilhelmus - Westlan- dia. En in Leiden staat de kraker tussen UVS en Noordwijk op het programma. TOKYO (ANP) - Miriam Oremans heeft op de tweede dag van het internationale tennistoernooi in de Japanse hoofd stad Tokyo voor een aangename verrassing gezorgd. De Ne derlandse versloeg in de eerste ronde de als derde geplaats te Japanse Naoko Sawamatsu na een boeiend en lang duel in drie sets: 7-5 4-6 6-4. Voor de rest van de Nederlandse de legatie in Tokyo werd het een rampdag. Rijnsburger Jan Siemerink verloor net als Richard Krajicek en Jacco El- tingh. En in Barcelona werd dat slechte voorbeeld gevolgd door Paul Haarhuis en Mark Koevermans. Al met al een be roerde tennisdag voor Nederland. redactie: Rob Onderwater, Rob van der Zanden Protest Wijn Protesten hebben doorgaans geen schijn van kans bij de KNVB. Opmerkingen over bij voorbeeld scheidsrechterlijke dwalingen belanden steevast in de prullebak. De Voorschotense zaalvoetbalclub Martin Centrum gaat er evenwel van uit dat er op de burelen van Zeist van die ge woonte wordt afgeweken. De zaalvoetballers zijn van mening dat arbiter Sewrattan vorige week woensdag in De Vliethorst de regels tijdens het bekerduel te gen Kras Boys (dat via straf schoppen werd verloren) met voeten heeft getreden. Een reconstructie. Bij een 2-1 stand voor Martin Centrum met nog 1.40 minuut speeltijd bestraft leidsman Sewratten Jack Kern- per van Kras Boys met twee mi nuten naar aanleiding van een foute wissel. Zeshonderd toe schouwers in De Vliethorst zien de scheidsrechter met twee vin gers in de lucht wijzen. Regle mentair allemaal juist, maar de jongens van Kras Boys, met coach Keje Molenaar (jawel, de ex-prof) voorop, vliegen als aan gebrande horzels op Sewrattan af. Na een onderbreking van 5 mi nuten wordt er eindelijk verder gevoetbald. Kras Boys doet dat met 5 spelers. De aanvankelijk betrafte Kemper doet gewoon mee. Martin Centrum is kennelijk zo beduusd van de gebeurtenis sen, dat Kras Boys in de resteren de 90 seconden gelijkmaakt. En tot overmaat van ramp schieten de Volendammers de strafschop pen beter in. Reden voor Martin Centrum om een protest in te die- "En als dat niet wordt gehono reerd, dan stop ik ermee", is coach/sponsor Jan Heijne zijn emoties nog amper de baas. "Je denkt toch zeker niet dat we ons in de maling laten nemen? Er zaten op die avond 600 toeschou wers in De Vliethorst. Dat is toch een stukje promotie en dan ge beurt er zoiets. Niemand begreep er iets van. Wat die scheidsrechter heeft uitgehaald, kan helemaal niet en daarom zijn we in protest gegaan. We eisen anderhalve mi nuut speeltijd terug, een 2-1 voor sprong en dat Kras Boys met een man minder verder gaat. Het is toch van de gekke dat de scheids rechter eerst twee minuten geeft en die vervolgens weer intrekt. Dat is reglementair onjuist, al thans, volgens alle scheidsrechters die ik heb gesproken". "Dat deed ik in een opwelling. Daarna heb ik er eens goed over nagedacht en besefte dat die twee minuten spelregeltechnisch ge zien niet mogelijk was. Daarop trok ik de straf weer in". Niet onvermeld moet worden dat Sewrattan door bijna alle Vo lendammers aan zijn vestje werd getrokken. Keje Molenaar, jurist van professie, zal hem tijdens het intermezzo ongetwijfeld de nodi ge 'raadgevingen' hebben toege fluisterd. Jan Heijne kreeg er na afloop in elk geval een vieze smaak van in zijn mond. "Ik begrijp wel dat die Mole naar van alles probeert om de scheidsrechter op andere gedach ten te brengen. Maar het lukte hem nog ook. En dat bevalt mij niet. Kras Boys heeft een reputa tie, maar het mag niet zo zijn dat ze er op deze wijze profijt van trekken. Dat heb ik de heren van de KNVB verklaard en ze hebben toegezegd de brief in behandeling Heijne wordt daarnaast nog eens gesteund door Jo van Zoest, commissielid van de KNVB en op de bewuste avond aanwezig als rapporteur. Van Zoest heeft toe gezegd voor Martin Centrum te pleiten bij een eventuele tucht- zaak. "Daarmee staan ze sterk", is Karei Meeuwenberg, be stuurslid van de KNVB met als 'specialiteit' de scheidsrechterij. "Als Martin Centrum een offi cial in de strijd werpt die dat alle maal heeft zien gebeuren, kan dat zijn voordelen hebben". Wordt vervolgd. Bij RCL zijn de bestuurs- en ka derproblemen opgelost. Tenmin ste als de leden van de Leider- dorpse zaterdagclub op 22 april tijdens de ledenvergadering mas saal 'ja' knikken en hun fiat geven aan een delegatie van negen men sen die wordt voorgesteld als het bestuurscollege. Maanden geleden gaven voor zitter Peter Loesberg en een deel van zijn gevolg er de brui aan. Ze stelden hun respectievelijke stoe len in de bestuurskamer ter be schikking. Maar aan wie? Want bij RCL stonden weinigen te trap pelen om de zetels te bezetten en zo ontstond een kleine crisis. Be sloten werd om het kabinet nog een poosje demissionair door te laten werken en tegelijkertijd werd door een commissie naar een nieuw bestuur gezocht. De commissie heeft haar werk gedaan en zal over ruim een week negen namen op tafel gooien. Daar zitten een paar interessante namen bij. Wat te denken van de man die straks de voorzittersha mer gaat hanteren. Zijn naam is Peter Loesberg. Niet de dubbel ganger van de scheidende prae- ses maar gewoon dezelfde Peter Loesberg van toen. En naast de op zijn schreden teruggekeerde voorzitter komen nog drie andere 'afscheidnemers' van destijds te rug op hun besluit. Wim Rietveld, Jan de Lange en Henk van der Hoek. Dat is nog eens wat je noemt 'oude wijn in nieuwe zak ken'. "We pakken de strijdbijl weer op. Er is veel druk uitgeoefend op ons omdat de kaderproblemen groot zijn. Daarom hebben we be sloten alsnog zitting te nemen in het bestuur". zegt Rietveld. "We krijgen nu negen bestuur ders. Er komt een tweede penning meester, een tweede ixx)rzitter en zovoorts, zodat de taken wat ver licht worden. Want dat was een voornaam bezwaar van de aan vankelijke vertrekkers". Die Cees Mentink - de na veel heisa teruggetreden clubbladre dacteur - heeft toch wel een voor ziene" blik. Enkele afleveringen van Suizebollen geleden voor spelde hij twee dingen: Loesberg wordt weer voorzitter van RCL en het eerste wordt kampioen. Dat laatste valt nog te bezien, maar wat Loesberg betreft kreeg Men tink al snel gelijk. De voormalige en aanstaande voorzitter was overigens niet voor commentaar bereikbaar. LEIDEN - KRV zorgde gisteravond voor de grootste verrassing in het toernooi om de Leidsch Dagblad Cup. De Katwijkse zaterdagvierde klasser wist Roodënburg eronder te krijgen op eigen terrein. Dat dit via de noodzakelijke strafschoppen- reeks gebeurde doet niets aan de keurige prestatie af. Met KRV plaatsten Noordwijk, RCL, Quick Boys en Katwijk zich voor de kwartfinales. Morgenochtend vindt de loting plaats. KRV - Roodënburg 1-1, KRV wns. Roodënburg speelde in de begin fase de Katwijkers van het veld, maar kon niet scoren. Er werd door de Leidenaars zelfs een penalty ge mist (Michael Verver). Bij de eerste de beste tegenaanval was het aan de overkant wel prijs via Bouwe van Beelen: 1-0. Enkele minuten voor het rustsignaal wisten de bezoekers het net wel te vinden. Uit een opzij gelegde vrije trap scoorde Fred Ou- werkerk. In de tweede helft ontlie pen de zaterdagvierdeklasser en de zondagtweedeklasser elkaar niet veel. KRV schoot nog een keer op de lat, maar penalties moesten de uitkomst brengen. Die werden door de Katwijkse Rijnvogels het best benut. RCL - MMO 2-0 Een regelmatige overwinning voor de Leiderdorpers, die pas na rust los kwamen van de afdelings- ploeg uit Hoogmade. Voor de pauze wisten de bezoekers de meer offen sieve thuisclub- nog van zich af te houden, maar in de tweede helft was het verzet al snel gebroken. Edwin Grootendorst scoorde in de 47ste minuut de openingstreffer. Krajicek, zondag nog Hongkong, kreeg een forse terug slag van dat succes. De 19-jarige Ha genaar ging in de eerste ronde kans loos onderuit tegen John Fitz gerald. De Australische Davis Cup speler, die zich via de kwalificaties had geplaatst, was in de eerste reeks oppermachtig en in de tweede iets sterker: 6-1 6-4. Onfortuinlijk was Jan Siemerink. De linkshander, die wegens ver moeidheid in Hongkong niet aan de start was verschenen, verloor in drie reeksen van de Amerikaan Dan Goldie. In de laatste set diende de tiebreak de beslissing te brengen. Met 7-5 greep Goldie aan het langste eind. Jacco Eltingh was gewoon een hele wedstrijd kansloos. De speler uit Heerde trof het ook niet met Luis Herrera. De jonge Mexicaan versloeg vorige week bij de Davis Cup-ontmoeting tegen de Verenig de Staten Jim Courier in vijf sets. Tegen Eltingh waren twee meer dan genoeg: 2-6 2-6. Kamstra Petra Kamstra had het met de loting het slechtst getroffen. Dat was ook aan de uitslag te merken. Tegen de als eerste geplaatste Amerikaanse Amy Frazier verzamelde zij slechts m Katwijk was alleen Gijs Collé «5» de tW6ede Set' Leo van de Wetering bepaalde een kwartier voor het einde de eind stand op 2-0. Docos - Katwijk 1-1, Katwijk te herkennen als speler- ste. Voor de rest kwamen de Katwij- S? nTlt B.ondaUZBonïeróp voldoende om te overleven, Katwijk kwam op voorsprong door een van richting veranderd schot van Albert de Haas. Paul Dirkse maakte gelijk Kamstra kan zich nu gaan opmaken voor de competitie. Daarin ontmoet zondag met haar club Victoria het Leidse Unicum. Meer voetballers in België gedrogeerd BRUSSEL (AP) - De Belgische voetbalbond overweegt maatrege len te nemen tegen dopinggebruik na het experiment dat voetballer Luc de Rijck van FC Turnhout het leven heeft gekost Daarnaast brachten steekproeven drie geval len van het gebruik van stimuleren de middelen aan het licht. De Rijck, topscorer in de tweede klasse, overleed donderdag nadat een clubarts had geprobeerd het bloed van de vermoeide speler met zuurstof te verrijken. Doelman Marc Huysmans van eerste klasser Waregem en twee spelers uit lagere klassen hangen schorsingen boven het hoofd omdat in hun urine verbo den stoffen zijn aangetroffen. De Belgische Sabine Appelmans de Japanse Masako Yanagi. derlanders werden in de eerste ron- In Tokyo boekte Jimmy Connors de uitgeschakeld, eer eens een overwinning. De Zowel Haarhuis als Koevermans rwü? rwitf Amerikaan, die lange tijd uitge- kon geen set in de wacht slepen, UOLOb. vmudl „„U tUl,.UanrKinc imr). komst Ifet van Da^ sch?o?v"nr 1-6. Na een moeizame Katwijk de beslissende binnen. Alphia - Quick Boys 0-3 Na de verrassende uitschakeling van UVS in de vorige ronde heeft de kersverse Alphense afdelingskam- het internationale tennis in de der- Haarhuis verloor simpel van de Ar gentijn Martin Jaite: 3-6 2-6. Een week eerder zegevierde de Eindho- venaar in de openingsronde van Estoril nog triomfantelijk over de de reeks veel sterker dan de dubbel- hoog geklasseerde Spanjaard Emi- spelspecialist: 6-0. Paul Haarhuis en Mark Koever- hebben gisteren in Barcelona pioen gisteravond niet opnieuw het slechte voorbeeld van hun land- kunnen stunten. De mogelijkheid genoten aan de andere kant van de leek daartoe wel aanwezig omdat wereld (Tokyo) gevolgd. Beide Ne- Quick Boys met een mengeling van lio Sanchez (6-0 6-2) om vervolgens van de Italiaan Furlan te verliezen. Diezelfde Furlan won nu in Bar celona heel gemakkelijk van de Franse Daviscup-speler Henri Le- conte (6-1 6-2). Koevermans Koevermans hield in de eerste set tegen Diego Perez uit Uruguay lang gelijke tred. In de tiebreak was de Zuidamerikaan iets sterker (7-4). In de tweede set kon de man uit Berg- schenhoek Perez niet meer bijbe nen (1-6). Koevermans was in zijn eerste graveltoernooi van het sei zoen, in Estoril, ook in de eerste ron de uitgeschakeld, al was dat dan te gen de latere winnaar Bruguera. De Spanjaard is in Barcelona ook sterk op dreef, getuige zijn maximale ze ge (6-0 6-0) op de Australiër Mark Woodforde. tweede team- en jeugdspelers i het sportpark De Bijlen gekomen was. Maar de Alphenaren vergisten zich in het openingsoffensief van de Katwijkers, die binnen een half uur op een 0-3 voorsprong kwamen. Na een kwartier strafte Bennie Dijk- drenth een verdedigingsfout van Leon Tuinenburg af: 0-1. Zeven mi nuten later legde de goed leidend scheidsrechter Hans Mank uit Lan geraar de bal op de stip toen Melle Kleisma Humphrey Naarendorp onderuit liep. Jaap van Duyn benut te de toegewezen strafschop: 0-2. De derde Katwijkse treffer kwam tot stand door een geslaagde kopactie van Martin Rog, die een voorzet van Ben Geyteman afrondde. Alphia kwam na rust pas tot enige opval lende daden. De Alphenaren wisten toen niet alleen de QB-aanval te stoppen, maar via topscorer Angelo Leverock (2x) en Ben van Klaveren kwamen zij zelfs dichtbij een tegen treffer. Maar Quick Boys gunde de kampioen die eer niet. ARNHEM (ANP) - Defensief voet- der Gouw. Hij schoot echter voor bal loont nog steeds. Sparta bewees langs, het gisteravond in Arnhem waar te gen Vitesse een zwaarbevochten ge-NEC lijkspel (0-0) werd behaald. Voor de .Tr,„ Rotterdammers betekende dat een ?es maan moest NEC het zon- belangrijk winstpunt in de strijd te- der overwinning stellen. De Nij gendegradatie, voor de Arnhemse gastheren het een minstens ter aan beterende hand. Binnen v even kostbaar verhespunt met het £3 aantal zeges verdub oog op het bereiken van de vierde Zaterdag werd SVV versla gen, gisteravond tweede slachtoffer: 2-1. Doelpunten van Lok e enkelblessure het l!" plaats. Bij Vitesse moest spits Van Arum al voor het uitvallen van Houtman met veld verlaten. Hu scheurde zijn en- deJ?Ist b'n^n ,het 'fm: te«en- keibanden. Pas tegen het einde van tnt!" vanJThal m de slotfase kon de eerste helft kwam er wat leven in 6^° kwaad meer. de brouwerij en kreeg Vitesse mo gelijkheden. Toch was de beste kans voor Sparta. Leidenaar Helder verscheen alleen voor doelman Van Graafschap Wageningen heeft gisteren ee unieke gelegenheid laten liggen i Doetinchem koploper De Graaf schap de eerste nederlaag in de competitie toe te brengen. Aan het einde stond er 4-4 op het bord en had Wageningen nog geluk dat scheidsrechter Brekelmans in de slotseconde een treffer van Koolhof om onduidelijke redenen afkeurde. Voor Wageningen scoorden eerst Oosterhuis (uit een strafschop), Kreekels en Vink. Tien minuten voor de rust bracht oudgediende Koolhof het verschil terug tot twee treffers. Vink bracht na zes minuten met zijn tweede treffer het verschil weer op drie doelpunten. Met de steun van het publiek begon de thuisclub echter aan een verbluf fende inhaalrace. Via Van de Brink, opnieuw Koolhof en Hofstede (zijn 28ste competitietreffer) stond het zes minuten voor het einde 4-4. Twee debutanten in rugby-selectie DEN HAAG (ANP) - De Nederland se rugby-selectie kent voor de wed strijd tegen Polen, zondag in Sopot, twee debutanten. Dat zijn Veld kamp van de Utrechtse studenten en de Hilversummer Tilrooy. Esse- veld van Eemland maakt zijn rerv tree. Nederland moet het duel in de B- 2 poule van de FIRA-competitie winnen. Na de nederlaag tegen de Belgen (9-15) kan de ploeg van bondscoach Snijders zich geen tweede verlies veroorloven, wil het uitzicht houden op promotie naar de A-poule. Nederland heeft tot nu toe vier keer tegen Polen gespeeld. Tweemaal werd gewonnen, één keer gelijk gespeeld. Bij Oranje heeft DIOK-speler Eric Jan Berend- sen de aanvoerdersband overgeno men van zijn clubgenoot Yves Kummer. De opstelling is: Van der Kley (Den Haag), Visser, Tilrooy (beiden Hilversum), Berendsen (DIOK), Dam (Castricum). Van Altena (Hil versum), Veldkamp (Utrecht), Kummer (DIOK), Eman (Den Haag), Michelsen (DIOK), Henge- veld (Amstelveen), Hadinegoro (Den Haag), Dinkla (Dwingeloo), Esseveld (Eemland) en Marcker (Castricum). Reserves zijn Bos en Van Loon (DIOK), Heinen (Castn- cum), Van de Kolk enSanchez (Den Haag) en Seubel (RCC). I op I V WOENSDAG 15.15-16.50 BBC 1 Paarderennen 15.15-17.00 Ned 3: Studio Sport wielren nen (Gent-Weveigem) 15.20-17.00 BRT 2 Sport Exlra wielren nen (Gent-Wovelgem) 16.15-16.30 Sportnet Sport uit Spanje. 16.30-17.00 EURO: WK Karate. 16.30-10.00 Sportnet: Pro Boksen. 17 00-17 30 Did 3 Sport-PtaU 19.00-19.30 EURO: WK 19.00-21.00 Sportnet VS PGA Golf. 19 30-20 00 EURO Eurosport New». 19.30-21 50 DkJ 2: Sport extra Europa cup-voetbal (Bayem Munchen-Rode Ster Belgrado). 20 00-21.00 EURO: Trans World Sport 20 00-22.00 BRT 2 Sportavond mat o.a. Europacup-voetbal. 21.00-22.00 Sportnet: Autosport Formo- le-3000 21 00-23 00 EURO RmgsxJe boksen. 22 00-22 30 Sportnet Pro Bokeen. 22 15-22 30 Ned 3: Stud.0 Sport Journaal. 22 30-23 00 Sportnet Rally sport Open Britse kampioenschappen. 23 00-00.00 EURO: Bavarian driebanden om de Je ver Cup. 23 00-0100 Sportnet NHL IJshockey. 23 20-00 20 Super Sports News 23.20-01.00 BBC 1 Sportsmght Europa cup-voetbal en Greyhound-rennen 00.00-01 00 EURO Hoogtepunten van da halve finales van het UEFA Cup voetbal. 01.00-02.15 Sportnet VS Pro Bowlers Tour. 01 00-03 00 EURO EK Snooker in Roh 03 0003 30 EURO Eurosport News 03 30-04.30 EURO International cnckat; West lnd*-AustraM DONDERDAG 07.20-07 30 Super Sports New». 06 00-00.30 Sportnet Usapeedway. 09 00-11.00 EURO: EK Snooker in Rot- 09.20-10.00 B0C 2 Under Sa# ze*naQe- Keje Molenaar en zijn Kras Boys: aangebrande horzels. <»rchieffoto> Fluitist Sewrattan, woonachtig in Zwijndrecht, geeft desge vraagd toe dat hij Jack Kemper met een twee minuten-straf opza delde.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 21