Nijdam rijdt tot de laatste snik Bionda Zonderop: Unicums hoop in bange tennisdagen SpooTTV Maribor koelbloedig in hectische slotfase Alleen Vanenburg nog in ziekenboeg PSV Concurrentie meldt zich ziek in finale van De Panne Zege lucht ijshockeyteam op ft QUICK BOYS - KATWIJK VRIJDAG 5 APRIL 1991 PAGINA 17 Leiderdorp vierde in basketbaltoemooi LEIDERDORP Het Joegoslavische Maribor '78 heeft de tiende editie van het Internationale NBM-basketbaltoernooi in Leider dorp gewonnen. Na een spannende finale werd Brahe Basket uit Zweden met 78-81 verslagen. Leiderdorp verloor net als in de pou le-wedstrijd de troostfinale van Sokol Praag (88-77) en eindigde hierdoor als vierde. men, werd een herhaling van de poule-wedstrijd. Mikael Londos, de coach van Brahe Basket, had duide lijk lering getrokken uit de eerdere nederlaag en trachtte door een felle verdediging op de erg gemakkelijk scorende Madzarec het ritme bij de Joegoslaven te verstoren. Aanvan kelijk slaagde zijn team daarin voor treffelijk, want de topscorer van het toernooi kwam nauwelijks aan sco ren toe. Doordat zijn verdediger Stephan Alversson er bovendien nog enkele verre driepunters in mikte, pakten zich voor Maribor plotsklaps enkele onverwachte donkere wolken sa men boven sporthal Op Dreef. De Joegoslaven bleken echter niet ge heel en al afhankelijk van Madzarec en geholpen door een wijde zone verdediging werd het Zweedse ge vaar geneutraliseerd. Al snel waren beide ploegen weer in evenwicht (34-35), waarna Maribor het initia tief in handen nam. Na de spelhervatting (36-43 in het voordeeel van Maribor) bleven de Zweden lange tijd aanhikken tegen een achterstand van een punt of ne gen (51-60 in de tiende minuut). Toen het opnieuw in groten getale opgekomen publiek zich al bijna met een Joegoslavische overwin ning had verzoend, nam de tot meest waardevolle speler van het toernooi verkozen Dennis Aurlan- der zijn Zweedse teamgenoten op sleeptouw. Opnieuw Alversson bracht met een driepunter de span- Door het gemak waarmee de Joego slaven eerder deze week de poule- wedstrijden tegen respectievelijk Brahe Basket (79-88) en Selex Weert (111-68) hadden gewonnen, werden zij al snel als favoriet bestempeld voor de eindzege van het toernooi. Reeds in de kruisfinale werd duide lijk dat dit etiket niet ten onrechte op de ploeg van topscorer Matjaz Madzarec was geplakt. Thuisploeg Leiderdorp, gehandicapt door de afwezigheid van spelverdeler Assaf Senft, werd alle hoeken van het veld getoond en kwam er met een 53-96 nederlaag nog genadig van af. Maribor dus door naar de finale en voor Leiderdorp kans op eerher stel in de strijd om de derde en vier de plaats. Tegenstander voor Lei derdorp in die wedstrijd was het Tsjechische Sokol, dat voor de eindstrijd werd uitgeschakeld door Brahe Basket (72-104). Leiderdorp en Sokol hadden elkaar al eerder in de poule-wedstrijden ontmoet en daarin hadden de Leiderdorpers het onderspit moeten delven (71- 84). De Tsjechen waren evenwel niet in de stemming om het op re vanche beluste Leiderdorp de vrije hand te geven, met als reultaat een spannende wedstrijd waarin beide ploegen lange tijd gelijk op gingen. In de eindfase had Sokol, vorig jaar nog kampioen van Tsjechoslowa- kije, echter het betere van het spel en legde daardoor beslag op het brons: 88-77. Ook de finale, waarin Maribor LEIDEN Unicum vreest met grote vrees de aanstaande tenniscompetitie. Niet ten onrechte, want de Leidse hoofdklasser is voordat de eerste bal geslagen is al rijp voor degradatie. Maar het leed zou best wel eens kunnen worden verzacht door enkele meevallers. Bionda Zonderop liet gistermiddag op het twee sterren A-toernooi zien dat zij niet voor alle hoger geplaatste speelsters onder hoeft te doen - ze won in de eerste ronde van Marinka Bartels met 7-6, 6-1 - en haar teamgenote Wouter van der Heijde liet na woensdag opnieuw zien dat er straks met hem niet te spotten valt. Al kon de debu tant in Unicum 1 zijn opponent Joep Hofman er net niet onderkrijgen: 6-7 (8-10), 4-6. Unicum-coach Henk Janssen keek toe en zag dat het redelijk goed was. 'Dat worden straks met de competi tie toch nog een paar leuke potjes', zal de nieuwe trainer hebben ge dacht. De degradatie van zijn ploeg zal niet meteen worden afgewend, maar dat de wekelijkse billekoek straks minder pijnlijk aanvoelt dan verwacht, lijkt aannemelijk. De voorbereiding op de competi tie tijdens het eigen Noorlander Paas-toernooi mag er dus best zijn. Zonderop kon een opsteker voor ei gen publiek wel gebruiken. "In de eerste set liep het niet lekker, maar toen de wind ging liggen, kwam ik pas goed in mijn spel", aldus de 18- jarige blondine die op de Neder landse ranglijst zo'n 25 plaatsen la ger staat dan Bartels. Vanavond komt ze om 20.00 uur op de baan. Haar tegenstander wordt vandaag pas bekend. Op het centre-court werkte Wou ter van der Heijde zich tijdens de winstpartij van Zonderop in het zweet tegen Joep Hofman (ranking Einduitslag: 1. Maribor78 (Joe), Praag (Tje), 4. BV Leiderdorp. 5. Se- 37). Opnieuw liet de 22-jarige Leidse 2. Brahe Basket (Zwe), 3. Sokol lex Weert, 6. Antwerpen '75 (Bel). student, afkomstig uit Oostvoorne, Brahe Basket tegen elkaar uitkwa- Slingerland stevent op eindzege in schaaktoernooi af de wedstrijd terug (71-71). In de hectische slotminuten ontbrak het de Zweden echter aan geluk en kracht om door te stoten, waardoor Maribor uit handen van wethouder Kerner de Rein Paulides Sr. Wissel bokaal in ontvangst mocht nemen. EINDHOVEN (GPD) - Gerald Vanenburg zeker niet, Berry van Aerle waarschijnlijk wel, Georg- he Popescu zeker: PSV is zondag tegen Ajax toch bijna compleet. De blessure van Vanenburg valt wellicht mee. Vandaag wordt een kijkoperatie uitgevoerd om te zien of de meniscus van zijn rech terknie los zit of beschadigd is. "Maar de band is in elk geval niet ingescheurd, alleen opgerekt", al dus Vanenburg. Ook Berry van Aerle was goed gehumeurd. Maandag tegen Den Haag moest hij afzeggen met een spierblessure. "Ik heb voorzich tig getraind, maar ik zie het posi tief in. Ik moet nog explosief trai nen om zeker te weten dat het gaat". Met Popescu gaat het zeker. De Roemeen hoorde gisteren dat zijn schorsing van drie wedstrijden, waarvan er twee zijn volbracht, wordt opgeschort. PSV heeft tij dig beroep aangetekend en kan nu in elk geval tegen Ajax op de li bero rekenen. een goede indruk achter. Het voe tenwerk en de vastheid van Van der Heijde zal straks nog voor vele com petitietegenstanders een struikel blok zijn. Van der Voort Bij de vTouwen moest Nathalie van der Voort in de eerste ronde al af scheid nemen. Ze trof het niet met Eva Haslinghuis die als eerste is ge plaatst. Met 6-1,6-2 kreeg ze de wind van voren. "Het maakte me niet zo veel uit wie mijn tegenstander zou zijn vandaag. Dat het de nummer één is, moet je incalculeren. Ik was al erg blij dat ik van de wedstrijdlei ding een wild card kreeg. Nu heb ik tenminste mijn eerste puntjes voor de nationale A-lijst". De 16-jarige belofte van De Me ren wijk wil dit jaar tussen de studie uren door (ze doet dit jaar 4 gymna sium) meer A-toernooien bezoeken en het kwalitatief mindere B-circuit links laten liggen. De sterke B-toer nooien doet ze nog wel aan. Ze kiest dan voor de grotere evementen waar ze tegelijkertijd ook A-kwalifi catie kan spelen. "Maar het zal moeilijk worden. Je moet toch steeds drie potjes winnen voordatje in het hoofdschema zit". Don De tweevoudige districtskampioe ne (tot en met zestien jaar) heeft in middels haar heil gezocht bij Frits Don, net als de op dit moment va kantie vierende Mirjam Siemerink van Unicum overigens. Het zijn niet de minste die toegang krijgen tot de school van Neerlands succescoach Don, die de twee beste spelers van Nederland op het moment (Jan Sie merink en Mark Koevermans) al en- LEIDEN De Leidse schaakster Caroline Slingerland stevent op de overwinning in het Haskoning schaaktoernooi af. Bij de meisjes tot en met 16 jaar bracht zij de afgebro ken partijen tegen de tweelingzus jes Wendy en Louise Schoolderman beide tot een goed einde. Linda Jap Tjoen San uit Leiderdorp deelt bij de meisjes tot en met 14 jaar de kop positie met Evelien Pater. Na een 2 1/2-1 12/2 zege op het Haarlemse VHS staan de schakers van LSG met één been in de lande lijke bekerfinale. Laatste obstakel op de route naar de laatste vier is nu het Amsterdamse TAL, dat verras send het Zaanse Het Witte Paard met 3-1 de baas bleef. Winst tegen de Amsterdamse collega-eerste klasser lijkt voor de Leidenaars op papier in elk geval een haalbare kaart. Mocht LSG in zijn missie sla gen, dan overweegt de club de orga nisatie van de finale voor zijn reke ning te nemen. Eersteklasser VHS gooide tegen LSG het nodige gewicht in de strijd, maar.liet wel kopman Bouwmees ter thuis. De strijd begon met een te genvaller voor LSG, toen Wim Heemskerk in de val van een ogen schijnlijk gunstige afwikkeling trapte en kansloos van opponent Kuiper verloor. Vervolgens trok Leon Konings met een verpletter ende winst op Van Geet de zaken recht: 1-1. Adriaan Clemens koos in een gunstig eindspel tegen Rob Nio Bertholee precies de verkeerde weg en zag zich daardoor onverwachts met een halfje opgescheept. Die te genvaller werd gecompenseerd door de winst van Jan-Aart van der Steen op Burggraaff. Van der Steen wist een doodgebloede plusstelling alsnog tot een zege uit te bouwen: 2 1/2-1 1/2. DE PANNE (GPD/ANP) De Driedaagse van De Panne vorderde, en steeds meer vedet ten meldden zich ziek. Bleven er nog wel favorieten over voor zondag, voor de Ronde van Vlaanderen, of speelden de kanshebbers massaal verstoppertje? Jelle Nijdam arriveerde gisteren in stormachtige wind en in leiderstri cot wel in het Zuidbelgische bad plaatsje. En hoe. In een sprint ver sloeg hij de Deen Rolf Sórensen, die hem in de slotkilometers nog op an dere gedachten had willen brengen. Nijdam: "Hij riep maar: 'Ich ge- winn, ich gewinn'. Ik heb daar niet op gereageerd en gewoon zelf gere den voor de zege". Met in totaal 115 FICP-punten kwam Nijdam na tuurlijk als de grote winnaar uit De Panne, waar uiteindelijk slechts 44 geklasseerd werden. den, moeten we maar afwachten". Raas was, ondanks het succes ir de afgelopen dagen van Nijdam er ook Frans Maassen, bevangen door weinig nieuws uit de ziekenboeg te twijfel. Want Edwig van Hooy- melden. Het fietste ogenschijnlijk Stress bij de kopmannen, zenuwen, die zich uitten in lichamelijke klachten. Alleen Panasonic had Wat i Ronde standig donck, zondag toch rieten voor de kapitale in Meerbeke, stapte gisteren nog ge- Planckaert blesseerd af. Van Hooydonck klaag de over een peesontsteking en werd door Raas direct naar de eigen dok ter in Herenthals gestuurd. De Zeeuw nam geen risico's, evenmin als een dag eerder met Eric Van- deraerden. Vanderaerden had al wijsheid, zo vlak voor de vanaf het begin van de hem op het Rumoerig duel krijgt staartje voor Vogels SPAKENBURG (ANP) - De wedstrijd Urk-IJsselmeervo- gels, uit de eerste klasse A van het zaterdagvoetbal, is door de KNVB uit het programma geno men. Het bestuur van de vereni ging uit Spakenburg-Bunscho ten is meegedeeld dat hangende het onderzoek naar de gebeurte nissen bij IJsselmeervogels- Katwijk van vorige week, voor lopig éen wedstrijd is geschrapt. Na afloop van de thuiswed strijd tegen Katwijk werd scheidsrechter Dragt uit Maars- sen - ondanks bescherming van bestuursleden - geslagen en ge schopt en van de tribune be spuwd op zijn weg naar de kleedkamer. Het gedrag van de Spaken- burgse supporters was zo drei gend dat een bestuurslid van de Vogels met de auto van de scheidsrechter de plaats verliet en voorzitter Karei Huygen de arbiter naar een afgesproken punt reed, waar hij zijn auto weer kon oppikken. De supporters van IJssel- meervogels waren geprikkeld omdat naar hun mening te lang was doorgespeeld, waardoor Katwijk nog op 2-2 kon komen. Speler Evre van de thuisclub was uit het veld gestuurd, de elf talleider van de bank naar de tri bune verwezen en trainer Van der Zee had een waarschuwing ontvangen. Zenuwen i de boys zijn ziek en of die Nervositeit dus i andere twee niet verkouden wor- van de Ronde voor de rest. De spelers hebben blijkbaar behoefte aan een strenge leiding. Mij maakt dat niet zo veel uit. Ik ben uitsluitend op resultaat den doen, alsof gericht". De wedstrijd tegen Japan was rommelig en spannend. De verdedi ging van Nederland, met de van een nederlagen in de eerste liesblessure herstelde Chad Kam- het wereldkampioen- beitz terug in het doel, stak dit keer goed in elkaar. Met name Antoine Geesink speelde sterk. Voor de zichzelf tweede keer werd de verdediger van Utrecht door Van Wieren na af loop tot man van de wedstrijd aan gewezen. "Antoine kan uitgroeien a de toonaangevende spe- Oranje", complimenteerde LJUBLJANA (ANP) - Eindelijk drong op het getekende gelaat van Larry van Wieren een glimlach door. De overwinning van het Ne derlands ijshockeyteam gisteren op Japan (2-1) kwam voor de geplaag de bondscoach net op tijd. Een posi tief resultaat had hij hard nodig. De - week schap voor B-landen in Joegoslavië hadden Van Wieren diep geraakt. Hij twijfelde openlijk en laakte de instelling van zijn spe lers. De zwaar bevochten zege op Japan, de eerste in een serie van twaalf wedstrijden in de B-groep, tot was voor Van Wieren een persoon- Iers lijke triomf. Het was de verdiende de bondscoach de 23-jarige stilist, beloning voor de strijd, die hij met zichzelf en de spelersgroep was aan gegaan. "Deze zege is een hele opluch ting". bekende Van Wieren. "Na de nederlaag van 1-9 tegen Frankrijk héb ik de groepsregels aanzienlijk verscherpt. Een aantal spelers kon de vrijheid niet aan en verpestte het de favo- ongeïnspireerd mee. "Maar", aldus /erwinning Nijdam, "pas op. Ik tip Sergeant, ook Ballerini nu als de voornaamste kanshebbers voor zondag". Een verdere balans. In de Belgi sche ploeg van Roger de Vlaeminck stapte de algemeen erkende klas- bak Dirk de Wolf woensdag al af. De Vlaeminck: "Dirk is wat vermoeid. Maar geen paniek. Rust zal hem goed doen en hij zal in vorm zijn voor de Ronde van Vlaanderen". Tulip dan. De ploeg van Jose de Cauwer rekent eigenlijk al niet meer op Adrie van der Poel, die grieperig aan De Panne is begon nen. De Cauwer: "Adrie is te ziek om voor de eindzege van de Ronde van Vlaanderen in aanmerking te komen, maar voelt zich te goed om niet door te rijden. Maar ik reken nu meer op een jongen als Alan Peiper. Hij is altijd een perfecte knecht ge weest en kan nu misschien zijn gang gaan". Nog meer problemen, alsof de ploegen niet voor elkaar onder wil- zich bewust in underdog-positie wilden ma noeuvreren. TVM verloor Ko- nychev, die sinds gisteren de trai ningsachterstand achter een derny aan het inhalen is. Bij PDM blijken Talen en Cordes niet in goede doen. Wereldkampioen Rudy Dhaenens uit de Post-ploeg raakte gewond bij een val en gaf gisteren op. Evenals Laurent Fignon, die bleef klagen over maag- en darmproblemen, ook al leverde een onderzoek in een Gents ziekenhuis niets op. Fignon stapte gisteren al na zestig kilome ter af. ADVERTENTIE Waterpolowedstrijd zaterdag 6 april: Zijl L.G.B. - A.Z.C. Tarvo Zwembad de Zijl, aanvang 19.30 uur u aangeboden door: GRAFISCH TEKSTVERWERKINGSBURO Joop Burghouwt Lage ftiindii* 36 - 2315 JV Leiden lel 071-224753-lai 071-222056 Nederland in zaalkorfbalfinale weer tegen België GENT/ANTWERPEN (ANP) - Het Nederlands zaalkorfbalteam heeft zich geplaatst voor de finale van het toernooi om het wereldkampioen schap. Voor de vierde achtereenvol gende keer treft Nederland in de eindstrijd België. De selectie van bondscoach Ben Crum nam gisteren de laatste hin dernissen. Bood Armenie 's mid dags nog geen helft weerstand (8-5 bij rust. eindstand 22-7), India was in de avonduren volstrekt kansloos tegen het Hollandse schuttersge- weld: 33-24 (18-7). Opmerkelijk was slechts het grote aantal tegentref fers in de tweede wedstrijd. Belgie verzekerde zich van een fina leplaats door zeges op Indonesië en Australië. Al deze problemen hielden de ge moederen de afgelopen dagen meer bezig dan de machtsgreep van Nijdam in De Panne. De Westbra bander nam het vaandel over van ploeggenoot Vanderaerden en vond de triomf in De Panne en vooral de daaraan gekoppelde zeventig FICP- punten voor de eindzege in deze wedstrijd van de zogenaamde, tweede categorie, aantrekkelijk ge noeg om tot het einde door te rijden. In de aanloop naar de Ronde van Vlaanderen buigt de wielerwereld zich vandaag weer eens over het po- thelmen-probleem. De UCI verga dert vandaag in Geneve en de ren ners wachten al rustend en recupe rerend thuis op de uitslag van die vergadering. Twee weken eerder waren ren- ADVERTENTIE SPORTPARK NIEUW-ZUID KATWIJK ZATERDAG A.S. AANVANG 15.00 UUR Aangeboden door assurantiekantoor ASSUCOM PENSIOENEN VERZEKERINGEN HYPOTHEKEN Rijnsburgerweg 143 Leiden Telefoon 071-171141 kele jaren onder handen heeft. Be halve getalenteerd, moeten de aan melders gedisciplineerd zijn en fy siek niet verwaarloosd. Het is al een compliment voor Van der Voort dat ze is aangenomen. "Misschien. Ik weet niet precies wat de reden is dat hij me heeft ge accepteerd. Het is begonnen met een brief die ik schreef. Later heb ik steeds telefonisch contact gehou den. Uiteindelijk werd ik toegela ten. Later begreep ik dat hij diverse wedstrijden van me had gezien, dus hij wist heus wel wat voor vlees hy in de kuip had". Don eist veel van zijn leerlingen. Onder andere dat de pupillen geen enkele andere trainer gebruiken naast hem. Dat betekende voor Van der Voort dat ze bij haar club nu al leen nog teamtraining krijgt van Herman van der Capellen. die haar jarenlang persoonlijk begeleidde. Op de baan moet ze van Don zelfs avontuurlijke ingevingen uit de Van der Capellen-lessen afleren. Iets wat Don overigens ook van Jan Siemerink eiste, óok een oud-leer- lmg van Herman van der Capellen. Van der Voort: "Als ik een drops hot gaf die niet functioneel was, leg de hij het spel dood en zei 'waarom doe je dit in hemelsnaam'. Hij wil dat je eerst safe speelt en dan volgt de rest. Het werkt wel. Eerst had ik van alles een beetje, nu zorg ik dat de basis in orde is. Ik ben sinds de wintertrainingen bij Don al enorm vooruit gegaan. Hij laat je nadenken over tennis en traint voortdurend op wedstrijdelementen". Streng is hij ook. Don accepteert het niet als iemand met zijn racket gooit, al is het op de training. 'Je racket is je viool' vindt hij en daar gooi je dus niet mee. Van der Voort weet er alles van. "Iemand die met zijn racket gooit, kan vertrekken bij Don". Zonder pardon. ROB VAN DER ZANDEN Hoddle manager van Swindon LONDEN (Reuter) Glenn Hoddle keert terug in het voetbal. Niet als de middenvelder met de magische linkervoet, maar als manager van tweede divisieclub Swindon. Hij werd gisteren benoemd tot opvolger van Osvaldo Ardiles, die zondag vertrok naar Newcastle. Hoddle (33) brak vorig seizoen zijn aktieve loopbaan op hoog niveau af. Een zware knieblessure hield hem twintig maanden aan de zijlijn bij AS Monaco. Op doktersadvies keer de hij niet terug op het veld. Hoddle speelde 53 wedstrijden voor het Engelse elftal. Hij startte zyn loopbaan by Tottenham Hotspur, waar hij indertijd een be faamd duo vormde met Chris Waddie, de ster van Olympique Marseille. Evaring als manager heeft Hoddle niet. Swindon wordt zijn debuut als trainer/coach. epai ners en technische commissie van de UCI tot het eensluidend voorstel gekomen vanaf 5 april, dus vanaf vandaag, de pothelm niet meer ver plicht te stellen, totdat fabricage- verbeteringen zouden zijn aange bracht. Maar zelfs al zal vandaag afwij zend worden beschikt in Geneve, dan worden er voor of tijdens de Ronde van Vlaanderen geen serieu ze rennersacties verwacht. Daar voor is de koers net iets te belang rijk. Of zoals Panasonic-ploegleider Walter Planckaert gisteren grimmig stelde: "Al moet ik ze de fiets op schoppen, rijden zullen ze zondag in Sint Niklaas". Steven Rooks start maandag in de Ronde van Baskenland. De renner uit de ploeg van Raas is hersteld van de blessure, die hij opliep in de Tir- reno - Adriatico. In Italië brak hij bij een val een dwars-uitsteeksel van een lendewervel. Rooks was 25 da gen uit de koers. In Baskenland wil hy kilometers maken. Bij een posi tieve test start hij in de Waalse klas siekers, de Waalse Pijl en Luik-Bas- tenaken-Luik. Daarna is hy van de party in de Amstel Gold Race en de Ronde van Sparye. VRUDAG 15.00-10 00 EURO: Tenms Open toer nooi in Estonl 15 15-1735 BBC 2 Paardesport Grand National Meeting m Antree 16 00-17 00 Sportnet Skiën 17 00-18 00 Sportnet Argentina voetbal. 10 00-19 00 Sportnet Truckracen 10 00-19 00 EURO Paardesport 19 00-19 30 EURO American Football 19 00-21 00 Sportnet NBA Basketball LA Lakers-San Antonio. 19 30-20 00 EURO Eurosport News 20 00-21 00 EURO GP reilen 20 25-20 55 Ned 3 Sport Studo 21 00-22 00 Sportnet Go auto-en motor sportmagazine. 21 00-22 30 EURO Worstelen 22 00-23 30 Sportnet Pro Boksen 22 10-22 20 Super Sports News 22.15-22.30 Ned 3 Studio Sport Journaal. 22 30-23 00 EURO World Sports Speciol 22 50-23 15 Did 2 Die Sporl-Reporloge 23.00-01.00 EURO WK IJshockey in Joe goslavië Frankrijk-llaliê 01 00-01 30 EURO Eurosport News 01 30-02 30 EURO International cricket West indie-Austraiié 01 30-03 30 Sportnet Pro Boksen 02 30-04 00 EURO Tenms Open toer- Gaudens 05 00-05 30 Sportnet Sport uit Frankrijk. 05 30-07 30 Sportnet World Snooker Classics ZATERDAG 07 30-00 *5 Sportnet Bowlen 07 50-00 30 Super Sports News. 08 45-09 45 Sportnet Sk-én 09 45-10.30 Sportnet VS Pro Ski Tour 10 00-10 30 EURO Motor Sport 10 30-11 00 Sportnet Usspeedway 10 30-11 00 EURO World Sports Special 1100-12 00 Sportnet Mapr League 11 00*12 00 EURO World Cup funboard vanuit Bercy 12 00-12 30 Sportnet Autosport Formu le-3 vanuit Siiverstone 1200-10 45 EURO GP zeilen, tenms (Open toernooi m Estonl). wielrennen (de ristone van de Ronde van Vlaanderen). WK IJshockey (Nedertand-Poien) en Freestyle skiën 12 30-13 00 Sportnet Ra»y Challenge 13 00-14 00 Sportnet Truckracen 13 15-10 05 BBC 1 Grandstand meto.a. paarderennen en voetbal 14 00-1500 Sportnet Argentina voetbei

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17