mSm Wi Quick Boys: Vrolijk Pasen Krampachtig Katwijk struikelt Noordwijk vindt het snel welletjes Rijnsburg glijdt nu bij Bennekom uit VI.' NBi'K'Rv .y m v-Y/i J. Edwin Otte van bankzitter tot matchwinnaar tegen Lisse Nederlaag voor Ter Leede UVSviaDSO ronde verder Steffi Graf kan het nog DINSDAG 2 APRIL 1991 PAGINA 21 SPAKENBURG/EMMELOORD - Dat was dat. Katwijk weet nu net als Quick Boys wat een de sastreus paasweekeinde is. De doelstelling vooraf was drie pun ten om het gat met de 'boze buur man' niet groter te laten worden. Het werden er twee minder, om dat eerst IJsselmeervogels al een beetje roet in het eten gooide (2-2) en Flevo Boys het geheqj vervol gens tot een moeilijk te verteren hap maakte: 2-1. De topper tegen Quick Boys van volgende week lijkt dus, nu de kloof vier punten bedraagt, als mosterd na de maal tijd te komen. "Nou, dat vind ik dus mooi niet", opperde Marco van der Plas nog opvallend monter na de ver- liespartij tegen Flevo Boys. "Er zijn nog zes wedstrijden te spe- len...O, zeven? Kun je nagaan, dat zijn nog veertien punten. Natuur lijk moeten we dan winnen van Quick Boys, maar dat moeten we in deze fase van de competitie so- Toch moest ook hij toegeven dat de klad er een beetje begint in te raken bij Katwijk. "Dat is waar, maar dat heeft ook met de tegen stander te maken. De ploegen gaan anders tegen ons voetballen, veel behoudender. Bij balverlies loopt alles terug, dat zag je tegen Flevo Boys. In zo'n situatie heeft elke ploeg het moeilijk tegen zo'n tegenstander". Kees Kraayenoord beaamde dat, maar constateerde tevens dat een deel van het falen ook bij de ploeg zelf moet worden gezocht. "Het voetbal is eruit. Het spelletje dat we de eerste helft van het sei zoen speelden, het vastzetten van de tegenstander op eigen helft, is verdwenen". "De automatismen waren er vandaag gewoon niet", signaleer de assistent-trainer Cees Guyt en woordvoerder namens Arie La gendijk. "Het zou best kunnen dat de druk voor de spelers te groot is. Het is nu allemaal zo krampachtig". Het zijn tenslotte sterke benen die de weelde kunnen dragen en die weelde was voor de tweede jaars tot voor het paaswéekeinde immers ongekend. Maar Kraayenoord bestrijdt dat de ploeg daardoor is gestruikeld. "Ik denk niet dat dat zo'n belangrijke rol speelt. Natuurlijk staan we tweede en wisten we dat dit een belangrijk weekeinde was. Maar dat is een bekend gegeven in deze fase van de competitie, niet iets ongewoons". In Spakenburg, tegen IJssel meervogels, viel het in elk geval aanvankelijk nogal mee met het spel van de Katwijkers. De ploeg kwam al snel op voorsprong, Jo- han de Kroon benutte na twaalf minuten een strafschop nadat Ruth van der Groep Kraayenoord overduidelijk had vastgehouden, en controleerde de wedstrijd. Tot dat doelman Teun van Duyven- bode, de laatste weken toch al on zeker, na een half uur mistastte op een hoeksschop van Ibrahim Evre en Van der Groep dankbaar ja-knikte: 1-1. IJsselmeervogels kwam zelfs halverwege de tweede helft op voorsprong, na een vrije trap van opnieuw Van der Groep en de ra pen leken gaar voor Katwijk. De ploeg van Arie Lagendijk toonde echter opnieuw aan over de nodi ge veerkracht te beschikken en sloeg toe in de slotfase, nadat Evre wegens natrappen tegen Van der Plas van het veld was ver wijderd. Invaller Jaap Guyt, voor Pim Langeveld, scoorde in de derde minuut van de blessuretijd de dikverdiende gelijkmaker: 2-2. Scheidsrechter Dragt uit Maarssen slaagde er niet in te on- stnappen, hij werd gemolesteerd door teleurgestelde IJsselmeer- vogels-fans, maar voor Katwijk was het de vierde 'Houdini-act' van dit seizoen. Twee keer tegen WOG en onlangs nog tegen Noordwijk scoorde Katwijk in blessuretijd. Dat betekenden toch in totaal vier belangrijke punten extra. In Emmeloord slaagde die ontsnapping echter niet. Daar was het juist Flevo Boys dat kort voor tijd via Leon Potters de buit binnenhaalde: 2-1. Kraayenoord: "Je kunt natuurlijk niet elke keer blijven ontsnap pen. Noordwijk speelde ons weg, maar we kropen toch door het oog van de naald. Vroeg of laat ga je toch een keer op je bek". Onherkenbaar Op zich niet eens onterecht, want in Emmeloord stond een onher kenbaar Katwijk op de mat. Op de eerste tien minuten na, Kraayenoord scoorde al na een minuut met een schitterende knal 0-1, was het allemaal uiterst ma tig. Het combinatievoetbal van de kustbewoners bleef voornamelijk steken in goede bedoelingen. Het voorzichtige Flevo Boys, de ploeg verkeert nog steeds in degrada tienood, profiteerde. Na een kwartier knalde Hemmo Kuipers een hoekschop van Steven Korff in één keer langs Van Duyvenbo- de en vijf minuten voor tijd poei erde Potters vanaf de rand van het strafschopgebied laag in. Het oog van de naald was dit keer te klein voor Katwijk. Voor de 2-1 mikte Gijs Collé de bal op de bin nenkant van de paal en in blessu retijd zag Langeveld zijn kopbal door Tonny Ernst van de lijn ge haald. Katwijk had bovendien de pech dat Leon Meijs in Emmel oord na een half uur uitviel met een onwillige dijbeenspier. De fy siotherapeut kon nog geen uit sluitsel geven, maar de rechts back zelf houdt terdege rekening met een spierscheuring en dus een plaats op de tribune tegen Quick Boys. Een gevoelige ader lating voor de Katwijkers, die met een achterstand van vier punten toch al in het nadeel zijn. Mocht de ploeg onderuitgaan, dan is er volgens Van der Plas desondanks geen man overboord. "Welnee, dat is geen ramp. We hadden er voor dit seizoen geen rekening mee gehouden dat we zo lang zou den meedoen om de titel. En, je moet realistisch zijn. Aan het eind van de rit krijg je gewoon waar je recht op hebt". HERMAN JOUSTRA l Leon Meijs. LEIDEN - Een uitgelezen mogelijkheid om afstand te nemen van de degradatieplaatsen heeft Rijnsburgse Boys voorbij laten gaan. In Ben nekom versloeg de plaatselijke eersteklasser, die op de laatste plaats staat, de ploeg van trainer Arie Kurver met 4-1. De lijn, waarop Rijnsburg zich bevindt, werd zaterdag verder voort gezet. Al in de eerste minuut was het de thuisploeg, die een voorsprong nam. Kees van Wonderen profiteerde van de geboden vrijheid en liet Arco Korpelshoek kansloos. Deze laatste was de vervanger van Jan Blankespoor, die nog steeds hinder ondervindt van een blessure in zijn bovenbeen. De invaller redde zijn team halverwege de eerste helft van een grotere achterstand door een vrije trap van Bennekom net over te tikken. Rijnsburg stelde er weinig tegenover en was niet in staat enige druk op het Bennekomse doel uit te oefenen. De eerste kans voor de gasten was dan ook pas in de 40-ste minuut. Erwin Hermes kopte vrij voor de keeper echter te zwak in. De geel-zwarten kwamen met een ander gezicht uit de kleedkamer. In letterlijke zin, omdat Huug Aandewiel Fred Bodaan was komen ver vangen. In figuurlijke zin, omdat het elftal, waarschijnlijk door een donderpreek van Kurver, weer enige druk kon uitoefenen op het Ben nekomse doel. Er konden echter geen kansen worden genoteerd voor de gasten. De thuisclub was wel gevaarlijk in de counters. Zo ook bij het tweede doelpunt een half uur voor tijd, toen Henk-Jan Leenhouts de bal langs Arco Korpelshoek tikte. Toen twee minuten later een uittrap van de Bennekomse keeper Kuntz niet goed werd verwerkt in de Rijnsburgse verdediging en daar mee Armand Mannen in staat werd gesteld om de 3-0 in te schieten, was het over voor Rijnsburgse Boys. Bovendien strafte Nico Kuiper tien minuten voor het eindsignaal een fout van Arco Korpelshoek af en leek de afstraffing compleet. In de laatste momenten van de wedstrijd redde Erwin Hermes nog wel de eer door de bal van afstand buiten het bereik van George Kuntz in het Bennekom-doel te plaatsen. Bij een 3-0 stand was Dick Heemskerk ook doeltreffend geweest, maar hij had daar een overtreding voor nodig gehad. NOORDWIJK Noordwijk heeft moeite met de duur van een voetbalwedstrijd. Na de veelbesproken uitloper van vorige week naar ongeveer honderd minuten tegen Katwijk hielden de kustbe woners er afgelopen zaterdag tegen ARC na twintig minuten mee op. Weliswaar stapten de Noordwijkers niet van het veld af, maar in de resterende zeventig minuten deden zij er niets meer aan om de stand (1-0) een ander aanzien te geven. Dat de gasten uit Alphen zich bij deze gang van zaken neerlegden, wekt nog meer verwondering. De equipe van trainer Bert Jansen was door een sterk begin van de derde periode halverwege de ranglijst van de eerste klasse A gekomen. Maar na de zwakke beurt bij subtopper Noordwijk wordt de rode streep, tot verdriet van de massaal meegereis de supporters, alweer vlak onder de Alphenaren getrokken. Jansen, die weer was gestart met de basis zonder Dennis Krijgsman die drie wedstrijden op rij had ge wonnen, herkende zijn elftal niet meer terug. "Hadden we juist wat afstand genomen van de onderste plaatsen. Maar van nu af gaan de punten weer tellen. We speelden veel te rommelig, benutten de zij kanten niet goed. Behalve een mis- kopbal van* Wilco van Leeuwen hebben wij geen kans gehad. Toch waren wij niet minder dan Noord wijk. Dat vond ik namelijk ook niet best". Ballade Met die trainerspraat is bijna het he le verhaal verteld. Jansens collega Eelman voegde er alleen de eerste twintig minuten van de eerste helft aan toe, waarin Noordwijk inder daad sterk speelde. Met Kees Nul- kes als stuwende kracht op het mid denveld (René van Staveren was ge blesseerd) denderde Noordwijk herhaaldelijk over ARC heen. Op het middenveld heersten Geert Jan Bakker, Nulkes en Leonard van Utrecht. Patrick Scheurwater, Adrian Carter en laatste man René van Hensbergen dansten meer dan een kwartier naar hartelust mee in de 'Noordzee-ballade'. In zo'n situatie maakte het weinig uit wie de bal in het vijandelijke doel werkt, als hij er maar in be landt. Na acht minuten verwerkte ARC-doelman René de Graaf eerst nog een afstandsschot van Van Hensbergen bekwaam tot hoek schop. Daaruit kopte Bakker op de lat, waarna de bal via-via in het net terecht kwam. Carter had hem het laatst geraakt: 1-0. De felle aanvaller bereidde drie minuten later in samenwerking met Scheurwater een volgend doelpunt voor. De treffer van de vrijwel on zichtbare Timo Gerlof vond echter wegens buitenspel geen genade in de ogen van scheidsrechter Duyzer. Stormachtig Na die stormachtige beginfase werd het snel minder met de thuisclub. De halve omhaal van Carter (op aan geven van Van Utrecht) mocht er nog zijn, maar daarna ging de scherpte in hoog tempo van de Noordwijkse aanvallen af. ARC kon het initiatief overnemen. Twee spit sen (de beweeglijke Rob Koster en de onopvallende Van Leeuwen) leg den te weinig gewicht in de schaal om de hechte Noordwijkse verdedi ging uit balans te brengen. Verder dan een mooie passeerbeweging kwam Arjan van der Laan in deze fase van de wedstrijd niet. Nadat hij Van Hensbergen had uitgespeeld verdween zijn slappe schot naast het doel van Rob van Dijk. Na de hervatting drongen de gas ten met wat meer mankracht aan. Van raffinement was echter geen sprake. René Lammers schoot uit kansrijke positie met zijn zwakke rechterbeen hoog over. Vlak nadat Eelman Ralf Pronk had ingezet voor de moegespeelde Joop Tege- HH. VIN EGMOND B.V. V ''I II. j k Tri*? v 4-3 "-ve laar, bracht Jansen eindelijk Krijgs man in voor Lammers. Een kwart wedstrijd bleek voor de toekomstige Vitesse-speler, die ook bij de Arnhemmers wel eens op de bank zal moeten beginnen, te kort om zijn stempel op de wed strijd te drukken. De Alphense voorwaartsen opereerden wat min der voorspelbaar, maar de Noord wijkers werden er niet warm of koud van. Zij hadden meer moeite met de man in het zwart, die het fy siek stugge ARC (met Ard Hoogen- doorn in de slotfase als vervanger van Koster) vaak zijn gang liet gaan, maar Noordwijkse fouten conse quent bestrafte. Opgelucht Met René van der Meer als invaller voor Scheurwater haalde de thuis club opgelucht adem toen Puyzer op tijd afblies. Want van 'extra time' hebben de Noordwijkers sinds vori ge week hun buik vol. Nu was het enige zichtbare smetje op deze wed strijd de boeking voor Kees Smit (overtreding op Van der Laan). Maar de immateriële schade die Noordwijk leed was groter. Eelman toonde zich na afloop net zo teleur gesteld over het vertoonde spel als de toeschouwers op het redelijk vol le sportpark Duinwetering. "Ik heb me zitten ergeren. De twintig spran kelende minuten mag je groten deels op het conto van Nulkes schrijven. Onbegrijpelijk hoe het KATWIJK hele elftal daarna wegzakte". De Haarlemse oefenmeester had overigens ook voor de wedstrijd al - '-vw i j i Edwin Otte niet kon pareren. Links een boze keeper rard niet v Daarv dag, afgezien dan twintig minuten van de wedstrijd tegen ARC, net zo goed in Noord wijk kunnen blijven, Quick Boys heeft de paasdagen over leefd. Niet glansrijk, maar redérftot o^Ind^ SSEïïS dat was ook niet de eerste Van Staveren en de geschorste Mar- vereiste. Het was de KatWlJ- tin van Kins kon Eelman namelijk kers vooral te doen om een n een beroep doen op Ge- schadevrij weekeinde en dat n Roon. Hij beschouwt het kennelijk als gedaan en ge- kregen ze dit jaar. In tegen- i een wekenlange vakantie. Stelling tot vorig seizoen had hij afgelopen zater- toen in drie dagen vier pun- de eerste ten en de titel werden ver speeld. Op Nieuw Zuid durf de men elkaar zaterdag na de tim brouwer de koning magere 1-0 winst op FC Lis se weer eens oprecht Vrolijk Pasen toe te wensen. Dat de den ze een jaar geleden ook, maar toen was dat nog galge humor. De als traditioneel omschreven de pressie boven zuidelijk Katwijk drijft dit jaar kennelijk over. Trainer Arjen van de Werf houdt niettemin elk optimisme buiten de deur. Maar dat zijn ploeg op de goede weg is, ontkent hij niet. "Eerst riepen ze dat we na de winterstop wel in zouden storten. Dat gebeurde niet. Toen zou Pasen ons de kop kosten. We staan nog steeds fier aan kop. Maar ik weet als geen ander dat er nog steeds van alles mogelijk is in de ko mende weken. Het kan zo gebeurd zijn in voetbal en zonder geluk kom je er ook niet". Met dat laatste doelde hij op de ontmoeting met Lisse, want het zat Quick Boys zaterdag op eigen veld bepaald niet tegen. Lange tijd leek het erop dat de ongeveer 2500 toe schouwers een voor Kat wijkse be grippen ongebruikelijke 0-0 kregen een vrije trap dicht bij 0-1. Zijn schot werd veel te laat gesignaleerd door Tom van der Niet die met een uiterste krachtsinspanning de bal nog tegen de binnenkant van de paal kon tikken. Even later was Van der Niet wel uitgeslapen toen uitblinker Aad van Rooden - hij begon notabene als voorgeschoteld. Maar een kwartier twijfelgeval in de basis vanwege het einde brak de koploper dan toch de ban en daarmee de moraal van de tegenstander. Puik Want FC Lisse zag het eens helemaal niet meer zitten en was gebroken. Fysiek en mentaal. Logisch, want de geelhemden had den 75 minuten lang een puike par tij voetbal laten zien en verdienden meer dan een nederlaag. De troepen voor van Wim Eilander (die overigens op niet schoolreis was en werd vervangen Het duurde door Frans van der Laan) trokken Boys zich noodgedwongen vooral terug Fred Kanbier liet een schitterende blessure - een schuiver losliet na een schitterende solo. In de re bound leek Mark Ens de openings treffer te scoren, maar Hans van der Plas redde op de doellijn. De cen- de 1-0 op- trumspits van Lisse claimde kort zitten en daarna een strafschop toen hij oog- in-oog met Van der Niet duidelijk van achteren werd gehaakt. Maar arbiter Poort (hij had in het sportie ve duel slechts een gele kaart nodig John Vermeulen) durfde het op eigen helft, tieve speelwijze sprake. Een week geleden team weer overgestapt teem met drie spitsen nega- volley los van twintig meter en zag bepaald geen de bal op de lat uiteenspatten. Hans van der Plas had nog een venijnige kopbal in petto, maar veel meer se rieuze kansen kregen de blauwwit- constructie werd op Nieuw Zuid ten toch niet. Er waren talrijke het drukbevolkte keeper Paul Veen- de goalie kwam vrijwel de duels. geen moment afgeweken. scrimmages Dat betekende om te beginnen doelgebied dat de vleugelaanvallers Eric Kat- boer, maai tenberg en Marcel Bremmer de Kat- steeds als wijkse backs Leonard Pluimgraaff en Hans van der Plas van hun aan- Spanning vallende daden afhielden. Via de zij- De enerverende eerste helft kreeg LEIDEN - Ter Leede leed gisteren in de zaterdagvierdeklasse een ont luisterende nederlaag bij degradatiekandidaat Floreant: 2-1. Ter Leede is daardoor vrijwel uitgeschakeld voor het kampioenschap. Hans Verkuylen bracht Ter Leede in de eerste helft op voorsprong. De Boskopers kwamen via een schitterende vrije trap van Cees van Veen langszij. Vlak voor rust passeerde Antoon van Veen doelman Tuynenburg in een onoverzichtelijke situatie: 2-1 Emiel Wayer kogelde nog een keer op de lat en Jeroen Désar zag een gekopte inzet van de lijn worden gekeerd. De afwezigheid van een zestal basisspelers (onder wie Mario Faber en Rocky Pitty) was daar de bet aan. was Lisse in balbezit steeds razend snel en gevaarlijk voor het doel Quick Boys-keeper Tom van Niet. het r Bremmer De thuisclub domineerde steeds - omdat het verdedigingsduo Johan Jonker/Richard Hoogervorst wel regelmatig mocht inschuiven - maar de beste kansen waren onte genzeglijk voor de bezoekers. Voor al in de beginfase kreeg Lisse een paar ideale kansen. Na enkele vanwege de span ning. Het wedstrijdbeeld bleef het- der zelfde en opnieuw grepen de Quick Boys-supporters naar hun hart toen Mark Ens (h;j verloor elk persoon lijk duel van Richard Hoogervorst, maar over de grond was hy enkele keren gevaarlijk) halverwege de tweede helft weer alleen voor Van der Niet opdook. De Katwijkse bal- lenvanger redde zijn ploeg met een reflex. Het was het sein voor Arjen van de Werf om Leen van der Plas nuten al was Marcel Bremmer met Edwin Otte in te brengen r Fred Kanbier en Marco Dijkhuizen. Zijn collega Frans van der Laan ant woordde met Jan Broekhuizen en Victor Klaren (voor Eric Katten- berg en Leon Hoep) en zag tot zijn verbazing de ploeg ineenstorten, al had dat met de wissels weinig van doen. Na een afgeslagen voorzet kreeg Otte de bal op zijn niet bepaald ge vreesde linker. Hij raakte de bal bo vendien nog eens half. Maar mis schien was dat juist wel de reden dat John Vermeulen het venijnig stuiterende speeltuig niet kon op ruimen. Zijn doelman Veenboer re kende niet met die misser en zo rol de de bal irritant langzaam in het Lisse-doel: 1-0. Lulliger kon het niet gaan voor de dappere Lissenaren. Daarna miste Floor van Duyn nog een dot van een kans op 2-0, maar dat deed amper nog terzake. Edwin Otte dus van bankzitter tot dorpsheld. Het kan snel gaan. Wat deed de veel scorende en meestal uitblinkende middenvelder eigen lijk in de dug out, waar hij ook tegen Rijnsburgse Boys al vertoefde? Zich opvreten uiteraard, maar de re den van zijn verwijdering uit de ploeg was toch niet geheel duide lijk. "Ik ben het er ook bepaald niet mee eens", zegt de topscorer van de ploeg (15 doelpunten). "Maar ik ben niet iemand die dan een partij sten nis gaat maken. Ik heb zelfs niet naar de reden gevraagd, zo ben ik niet. Het moet echter niet te lang duren dit, want dan ga ik iets doen. Of ik wraak heb genomen met dit doelpunt? Welnee. Trouwens, daar was het doelpunt ook niet naar". Trainer Van de Werf zegt dat hij het bijna net zo moeilijk heeft als het slachtoffer. "Het is een luxepro bleem. De balans is een beetje zoek met zoveel spelbepalende spelers. Dan moet ik een kanjer laten vallen en kiezen voor een breker als Arie van Duijn. De afvaller had ook Dijk huizen of Floor van Duyrj kunnen zijn. Het blijft moeilijk". Aldus de winnende en zodoende gelijkheb- bende coach. ROB VAN DER ZANDEN LEIDEN - Het is UVS gelukt om met het nagenoeg complete tweede elftal derdeklasser DSO in de eigen Kikkerpolder te verslaan. Alleen Marijn Mokveld en Patrick Preuter uit het eerste elftal deden mee. Met een krappe 1-2 overwinning werd een plaats in de volgende ronde van de districtsbeker veilig gesteld Een groot deel van de wedstrijd heeft het Zoetermeerse DSO van een voorsprong mogen genieten. Ricar- do Djoeneri was doeltreffend ge weest halverwege de eerste helft. Met nog een kwartier op de klok werd de achterstand echter omge bogen in een voorsprong. Maarten Blonk en Bert Bultcrs waren de doelpuntenmakers. Wel moet wor den aangemerkt dat pas in de laatste minuut de winnende goal viel. Bij Rijnsburgse Boys was er eni ge verbetering zichtbaar in vergelij king met de 4-1 nederlaag tegen Bennekom van zaterdag. ASWH, dat evenals Rijnsburgse Boys in de eerste klasse speelt, maar dan in een ander district, kreeg een redelijk combinerende tegenstander tegen over zich op het eigen veld. Een te rechte penalty vlak voor ru I ommekeer. Rijnsburg-keeper Arco Korpelshoek maakte zich druk (zie ook de rubriek Opvallend aanwe zig), waardoor de 1;0 en een boeking voor de doelwachter viel. In de rust volgde de tweede, met het gevolg dat de gasten met tien man verder moesten. Uit een buitenspelpositie maakte Ronald van Sliedregt zijn tweede doelpunt en zette daarmee zijn ploeg in de volgende ronde. In een niet al te beste wedstrijd heeft Noordwijk Spartaan'20 ge wipt. De Rotterdamse ploeg, die in de tweede klasse acteert, was afge lopen seizoen de winnaar geweest van de districtbeker. In Noordwijk kreeg het wel kansen, maar de koel bloedigheid ontbrak bij de gaitte. Daarom kon de ploeg van trainer Eelman de leiding nemen. Een schot van Timo Gerlof was daar vol doende voor. De tweede helft was niet beter, hetgeen goed geïllu streerd werd door het missen van een strafschop door René van Hens bergen. Déze schoot de penalty te gen de paal. SAN ANTONIO (ANP) - Steffi Graf heeft haar eerste toernooizege van het jaar binnen. De van de top van de wereldranglijst verdreven Duit se versloeg in een de finale van het met 430.000 gulden gedoteerde toer nooi in San Antonio de huidige nummer een, Monica Seles. De setstanden waren 6-4, 6-3. Seles moest na vijf kwartier bui gen. In de eerste set kon de Joego slavische een voorsprong van 4-1 niet tot setswinst brengen. In de tweede set nam de Duitse onmid dellijk het initiatief. In de onderlin ge duels van beide topper Ofll nu in vier van de zes ontmoetingen de sterkste. Sinds 11 november 1090 ("Worcester, VSt) had Graf geen toer nooi meer gewonnen. BOKSEN - Ook in de tweede wedstrijd tussen de amateurboks- ploegen van Duitsland en de Ver enigde Staten hebben de Duitsers zaterdag in Schwenn een grote overwinning van 18-2 behaald Het eerste duel, donderdag in Karls ruhe. hadden de Duitsers met 24-0 gewonnen.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 21