Een opleiding tot Ziekenverzorgende iets voor jou? mensen die willen werken en leren in de psychogeri MEÉSÈSEÉÊ Secretariaats medewerker (m/v) aankomend hovenier werken en studeren in de psychiatrie Robert-Fleury I Stichting medewerker verhuur- en bewonerszaken (M/V) Op onze informatiemiddag weet je snel wat Mariënhaven je l<an bieden als leerling Ziekenverzorgende ÏB0N MARIËNHAVEN Eurodidakt, een door de Minister van Onderwijs en Wetenschappen erkende onderwijsinstelling (zo'n 25.000 cursisten per jaar) vraagt voor de korrespondentie met kursisten en het leiding geven aan de afdeling Gegevens verwerking. Vereist; - Ervaring in een secretariële funktie - HAVO/MEAO-niveau - Analytisch vermogen in het stellen van prio riteiten - Leidinggevende kwaliteiten inzake werk verdeling en deadline-kontróle - Kwaliteitsbewust - Goede algemene ontwikkeling - Sterke persoonlijkheid Wij bieden: - Uitstekende studiefaciliteiten - Goede bereikbaarheid (to. station) Belangstelling? Sollicitaties: handgeschreven sollicitatiebrief voorzien van informatie over opleiding en werkervaring zenden aan: Eurodidakt, tav. Dhr. J A. de Back, Schuttersveld 4, 2316 ZA LEIDEN. Hoveniersbedrijf Jan Berkheij Voorhouterweg 55 2231 NC Rijnsburg vraagt leeftijd vanaf 18 jaar. Telefonische reakties tussen 12.30-13.30 en 18.00-19.00 uur. De Robert-Fleury Stichting is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis met verant- woordelijkheidsgebieden in de Haagse randgemeenten en Zoetermeer alsmede de regio Mid den-Holland. Van de Robert-Fleury Stichting maken deel uit het Psychiatrisch Ziekenhuis Schakenbosch te Leidschendam en de Ursula Kliniek te Wassenaar. De stichting heeft voorts een Centrum voor Psychiatrische Deeltijdbehandeling te Zoeter meer en te Leidschendam en poliklinieken in Leidschendam, Wassenaar, Voorburg en Zoetermeer. In Gouda is een nieuwe Algemeen Psychiatrische Voorziening in voorbereiding om in het gebied Midden-Holland de psychiatrische hulpverlening verder vorm te geven. De stichting beschikt over ruim 650 bedden en is nog volop In ontwikkeling. De Robert-Fleury Stichting start in mei 1991 een opleiding voor verpleeghulpen De opleiding duurt ruim I jaar en wordt in eigen beheer op de lokatie Schakenbosch ver zorgd. Persoonlijke benadering en optimale afstemming van theorie en praktijk wordt hier door gegarandeerd. Je werkt als (aspirant) verpleeghulp in Schaken bosch of de Ursula Kliniek voor en met mensen die o.a. in een crisissituatie zitten, angst heb ben, in verwarring zijn, abnormaal vrolijk zijn of die lichamelijke verzorging nodig hebben. Zo'n baan in de psychiatrie is boeiend, afwisse lend en uitdagend, maar kan ook zwaar en in dringend zijn. Daarom moet je wel over kwaliteiten als geduld, tact, inzet, hulpvaardig heid en doorzettingsvermogen beschikken. Naast een leuke werkkring, een prima opleiding en een vaste baan voor mini maal 32 uur per week, bieden wij je: - een honorering conform de CAO-Zieken- huiswezen; - betaling van alle opleidingskosten; - de mogelijkheid om in onze personeelsflat te wonen; - doorgroeimogelijkheden naar onze opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige. Wij vragen: - een leeftijd van minimaal 17 jaar; - een opleiding op ten minste LBO-niveau. Heb je belangstelling omdat een toekomst in de psychiatrie is wat je wilt en je niet in aanmerking kunt komen voor de opleiding tot B-verpleegkundige, stuur dan een sollici tatiebrief naar onze afdeling personeelsza ken. La. v. LodewijkSeegers, personeelscon- sulenL postbus 422, 2260 AK Leidschen dam. Voor meer informatie kun je ook bij hem terechL telefoon: 070 - 320 92 52, toestel 276. Robert-Fleury Stichting Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. 070-320 92 52 ALGEMENE WONINGBOUWVERENIGING AWLl LEIDERDORP De Algemene Woningbouwvereniging Leiderdorp bezit en exploiteert 2357 woningen, 182 garages en 5 bedrijfsruimten. Het werkapparaat, inclusief 5 huismeesters, bestaat momenteel uit 17 me dewerkers. In verband met een interne verschuiving en uitbreiding van werkzaamheden ontstaat op korte termijn een vacature voor een voor 20 uur per week (5x4 uur 's ochtends). Functie-inhoud - Het meewerken aan de ballotage van woningzoekenden. - Het houden van spreekuur voor bewoners en woningzoekenden. - Het meewerken aan de selectie van kandidaten voor beschikbaar komen de woningen. - Het aanbieden van huurovereenkomsten. - Het notuleren van vergaderingen. - Het zelfstandig verzorgen van correspondentie. - Het verrichten van overige kantoorwerkzaamheden, zoals balie, telefoon, typen, archiefbeheer e.d. Functie-eisen - Opleiding: minimaal HAVO; type-diploma. - Ervaring op het terrein van de volkshuisvesting/kennis van huurrecht. - Bekendheid met automatisering en tekstverwerking (WP). - Goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. - Goede sociale vaardigheden en een zelfstandige en creatieve werkwijze. - Leeftijd vanaf 26 jaar. Arbeidsvoorwaarden De CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties is van toepassing salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het is de bedoeling een arbeidsovereenkomst af te sluiten voor één jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt daarna een arbeidsovereenkomst voor onbe paalde tijd aangeven. Procedure Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, voorzien van alle van be lang zijnde gegevens, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directie van de Algemene Woningbouwvereniging Leider dorp, Postbus 21, 2350 AA Leiderdorp. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw J. de Monyé, tel. (071-)890470. MARIËNHAVEN te Warmond is een verpleeghuis waar ruim 200 psychogeriatrische bewoners verblijven. Onze bewoners zijn - in overeenstemming met hun behoeften en mogelijkheden - verdeeld over 9 afdelingen voor verpleging, verzorging en begeleiding. Op elke afdeling verblijven tussen de 20 en 25 bewoners. De teamgenoten op de afdelingen zetten zich samen in om onze bewoners een zo aangenaam mogelijk woon- en leefklimaat te bieden. Het werk is niet altijd even gemakkelijk, maar in een goede collegiale sfeer wordt veel bereikt. Om onze zorg voor de bewoners ook in de toekomst te kunnen realiseren zoeken wij Wij bieden, een waardevolle opleiding die gegarandeerd uitzicht geeft op een vaste betrekking in de gezondheidszorg. Informatiemiddag PROGRAMMA INFORMATIEMIDDAG 4 APRIL 1991 14,30 uur ontvangst met koffie en cake 15.30 uur voorlichting over opleiding en werken in de psychogeriatrie en videofilm 16.30 uur napraten, waarbij ook leerlingen die de opleiding in ons huis al volgen, daarover graag vertellen 17.00 uur afsluiting met een drankje en hapje De eerstkomende opleiding start in september 1991 Ben je dan 17 jaar of ouder en in het bezit van een diploma HAVO, MAVO. of LBO (met minimaal 2 vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau) dan staat niets je in de weg om aan die opleiding deel te nemen en ben je hartelijk welkom op onze informatiemiddag! De opleiding Ziekenvetzorgende: Het theoretische gedeelte van de opleiding wordt gegeven aan de Centrale Opleiding Ziekenverzorgenden Poelweyde te Oegstgeest Het praktische gedeelte vindt plaats in verpleeghuis MARIËNHAVEN. De opleiding begint met een beroepsvoorbereidende periode van 30 weken theoretische basisopleiding. Tijdens deze periode ontvang je een zakgeld van f. 495,- per maand. Na de beroepsvoorbereidende periode vangt de eigenlijke inservice-training aan, die 2 jaar duurt Als eerste jaars leerling verdien je f. 1.326,- bruto per maand of wanneer je 21 jaar of ouder bent het minimumloon. 'xcursie naar Engeland Behalve de officiële Opleiding tot Ziekenverzorgende bieden wij de leerlingen die zich voor deze cursus bij ons aanmelden als bijzondere en unieke toevoeging een excursie onder deskundige leiding aan naar een verge lijkbaar verpleeghuis in Zuid Engeland. Deze excursie vindt plaats halverwege het eerste leerjaar. Na het behalen van het diploma Ziekenverzorging ben je verzekerd van een vaste aanstelling in ons verpleeghuis, terwijl wij ook na de diplomering regelmatige bijscholing verzorgen, o.a. door onze klinisch psychogerontoloog, Dr. Bère Miesen. Meer informatie over de opleiding kun je krijgen bij Marie- José Ariëns, opleidingscoördinator of bij Carola Leliveld van de dienst personeelszaken. Telefoon (01711) 1.93.00. Op donderdag 4 april a.s. houden wij een informatie middag over werken en leren in de psychogeriatrie in MARIËNHAVEN. I Naam: Adres:. Ik heb belangstelling voor de Opleiding tot Ziekenverzorgende en zal graag de informatiemiddag bezoeken. Postcode en plaats:. I j Telefoon: I Opleiding. I Leeftijd: Bon zenden aan de dienst personeelszaken Mariënhaven, Postbus 6. 2360 AA WARMOND (i«ïL»ik»i«I»iiL»••(i i niPi IIM« ■iiflttfiiliilnijnM min» PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING Verpleeghuis Mariënhaven Mgr. Aengenentlaan I 2361 GB Warmond Tel. 0I7M-I930O

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 24