EEN KASSIÈRE De Koning vraagt: H MORSGARAGE 111 AUTOMONTEUR ae actieve assistent bibliothecaris (v/m) Invallers-op-afroep MEDEWERKER DATA BASE ADMINISTRATION/ QUALITY ASSURANCE/SECURITY ClOOO Jouw winkel. WH zoeken: AFROEP TELEFONISTE/RECEPTIONISTE (V/M) VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VAKATUBES VflKflTURES VflKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES ELKE ZATERDAG ingstqd voor aOveneni.es V] T ylf 'öagmiddag 15 30 uur r\ Wegens uitbreiding gezocht enthousiast allround In bezit van APK keurmeester diploma, die ge heel zelfstandig kan werken. Telefonische reacties: 071 - 760730, na 18.00 uur: 071-764495, vragen naar de heer B. Dub- beldeman. bibliotheek katwijk De Gemeenschappelijke openbare bibliotheek Katwijk zoekt een Uren per week: tenminste 26. Taken: inlichtingenwerk, incl. leiding geven aan administratieve medewerkers, diverse voorko mende bibliotheektechnische werkzaamheden, invallen bij ziekte, vakantie e.d. van collega's. Functie-eisen: BDA/BDI (wie dit jaar de studie afrondt kan zonder meer reageren), goed met mensen om kunnen gaan, drukte-bestendig zijn, accuratesse en "gevoel" voor automatisering, snel zelfstandig kunnen werken. Rechtspositie, salaris: volgens CAO-openbare bibliotheken, tenminste schaal 43 met anciënni teit naar werkervaring (bijv. 43-11.531,02 bru to excl. vakantie- en onregelmatigheidstoeslag) met ruime uitloopmogelijkheid. Inlichtingen: bij mw. C.M.A. Lekkerkerk, Hoofd Afd. JV (01718)14819. Aan serieuze belangstel lenden kan het Jaarverslag 1989 en het "Biblio theekplan 1990 t/m 1993" worden toegezonden. Sollicitaties: schriftelijk en binnen twee weken na publicatie van deze advertentie naar M. ten Hove, directeur, p/a postbus 517, 2220 AM Katwijk. Er zal worden gewerkt met een kleine sollicitatie commissie. De Gemeenschappelijke openbare bibliotheek Katwijk heeft een werkgebied van 40.110 inwo ners, een collectie van 141.706 objecten, 17.697 leners en 783.271 uitleningen in 1990. Catalo gus-, uitleen- en lenersadministratie zijn geauto matiseerd met TOBIAS/Datapoint. reacties van ervaren bibliqthecarissen die zich beschikbaar stellen om op afroep bij ziekte, va kantie e.d. in te vallen, zijn eveneens welkom. De Binckhorst Handelmaatschappij B.V., gevestigd in Voorschoten, houdt zich bezig met de import en verkoop van industriële veeg- en rcinigingsapparatuur. Voor de administratie zoeken wij op korte termijn een serieuze, accurate medewerker m/v als ADMINISTRATEUR M/V Zijn/haar taken zullen onder meer bestaan uit het volledig zelfstandig voeren van de administratie van het bedrijf, hierin bijgestaan door een administratieve kracht. Om deze functie zo goed mogelijk te kun nen vervullen dient hij/zij te beschikken over: - een middelbare schoolopleiding - een afgeronde boekhoudkundige opleiding op het niveau van ten minste M.B.A. of gelijk waardige opleiding - een grote mate van zelfstandigheid en accuratesse - een leeftijd van circa 30jaar - ervaring in een soortgelijke functie met een geautomatiseerde administratie - een goed werktempo en het aanpassingsver mogen om in een klein team te kunnen samenwerken. Wij bicden een interessante en gevarieerde baan in een modern bedrijf met een honorarium en secundaire arbeidsvoorwaar den, die goed zijn te noemen. Belangstellenden nodigen wij uit binnen een week schriftelijk te reageren, met toe voeging van een curriculum vitac en een recente pasfoto, ter attentie van de heer R.A. Baier, Personeelszaken. De Binckhorst Handelmaatschappij B.V. p/a Postbus 148, 2501 CC Den Haag. de binckhorst handelmaatschappij b.v ATTENTIE ATTENTIE Bent u die ERVAREN VRACHTWAGENCHAUFFEUR voor ons binnenlands distributievervoer? En heeft u een chauffeursdiploma? DAN ZOEKEN WIJ U! Heeft u belangstelling? Dan een snel telefoontje naar: P. v.d. MEER TRANSPORT B.V. t.a.v. Dhr. G. v.d. Bos Produktieweg 34, Zoeterwoude. Info: 890094 De Search Selectie Groep, SSG, is een adviesbureau voor werving. selectie en direct search. Vacatures staan open voor mannen en vrouwen. Gegevens van kandidaten worden vertrouwelijk behandeld; zonder uw toestemming worden deze niet aan derden ter beschikking gesteld. Voor telefonische inlichtingen over deze o( andere vacatures neemt u contact op met SSG onder 070-3560782; schnfteli|ke reacties -onder vermelding van het referentienummer- naar SSG, Lange Voorhout 18, 2514 EE Den Haag. Onze opdrachtgever is een |onge snel groeiende Amerikaanse organisatie, actief op het gebied van de biotechnologie. Op hei Europese hooldkantoor. gevestigd in Leiden, zgn momenteel ca. 300 medewerkers actief Oe automatiseringsafdeling heeft nu 10 medewerkers en werkr ondermeer mei een VAX-CI clustei, 2 PC LAN servers en net werkverbindingen met de USA. Als gevolg van de sterke groei moer deze aldeling uitgebreid mei o.a een medewerker die belast zal gaan worden mei werkzaamheden op de gebieden Oala Base Administration/ Oualily Assurance/ Security. Taken, lier alsiemmpn van programmawi|zr- ginyen mei de in piodukiie zijnde applicaties en systeemversies, hei in produkne nemen van nieuwe programmatuur, coördinatie en onderhoud van dncumemaiie. toezicht houden op naleving van methoden en slan- S L A H C H b daards. implementatie van beveiligmgs- en toegangscontroles. Gewenst, HBO niveau, goede communicatie ve vaardigbeden -ook in hei Engels-, een aantal |aren relevante aulomatiserings- ervanng. flexibiliteit, een analysliscbe geest en hel vermogen om structuren aan te bren gen Referentie S/90115. Het bedri|f kenmerkt zich door een grote mate van dynamiek en kan haar medewerkers, als gevolg van de snelle ontwikkelingen goede ontplooingsmogeli|kheden bieden, ook internationaal. Voor nadere informatie over deze vacatures kunt u telefonisch contact opnemen met meviouw P Maitland tijdens kantooruren 070-3560782. Uw schriftelijke reactie kuni u zenden aan SSG. Lange Voorhout 18.2514 EE Oen Haag. onder vermelding van luncne en referentie nummer. S E E E C I I E GROEP Herenstraat 47 071-149771 Onze ClOOO is op zoek naar een nieuwe collega. Naar een jonge enthousiaste mede werker. die ons team komt versterken en die er plezier in heeft om onze klanten zo goed mogelijk van dienst te zijn. en een verkoopmedewerker van 18 jaar. Interesse in een fijne baan met prettige collega's? Loop dan meteen even langs bij Dhr. J. Reinders. Hij vertelt je alles wat je wilt weten. Over de werktijden, wat je gaat verdienen, de cxaktc funktie eisen etc. Opbellen of een briefje schrijven mag natuurlijk ook. La ngeveld )e Dienst Activiteiten, die bestaat uit de afdelingen Arbeid, Onderwijs, rherapieen. Ouderenzorg, Ontspanning. Dagactiviteiten en Groene Hoel ïeeft tot doel het aanbieden van activiteiten en therapieen ten behoeve •an de patiënten en bewoners. Voor de afdeling Therapieen (beeldend, irama, muziek en beweging) zoeken wij ten behoeve van de coördinator/bewegings therapeut m/v De therapeut dient vorm en inhoud te geven aan diverse programma' zoals bewegingstherapie, bewegen met andere dan specifiek therapeutische doelstellingen, bewegingsoefeningen met bejaarden, sport en spel. heeft de dagelijkse leiding binnen de bewegingstherapie - geeft leiding aan de medewerkers betreffende de inhoud van het wer de manier van werken, de voorbereiding en planning van het werk en verslaglegging onderhoudt de contacten met de manager van de Dienst Activiteiten onderhoudt de contacten met de divisies en draagt zorg voor de juisi toewijzing van patiënten aan de medewerkers bevordert een goede PR. onder andere door schriftelijke onderbouwii - geeft zelf bewegingstherapie - leidt het werkoverleg. een relevante HBO-opleiding aangevuld met psycho-n of specifieke therapie-opleidingen. ruime ervaring als therapeut en leidinggevende - schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - goede contactuele eigenschappen. rische Het salaris ligt op het n i FWG 55. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Dienst Pert en Organisatie, onder vermelding van code VI. Langeveld, Centrum voor psychiatrie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk, Telefoon 02523-79579 Langeveld, de voortzetting van Sancta Maria en een deel van Bavo, beschikt ove 761 plaatsen in zes divisies: Rijnstreek, Kust- en Bollenstreek, Verblijfs- psyebiatrie, Beschut Wonen, Ouderenzorg en het CKP, Centrum voor Klinische Psychotherapie. Langeveld biedt ook poliklinische zorg en dagbehandeling. Er zijn vestigingen in Noordwijk, Noordwijkerhout, Sassenheim en Alphen a/d Rijn Langeveld beschikt over crèches. AUTOMATISERING Cyco Automatisering te Leiden behoort tot de toonaangevende systeemhui zen in Nederland. Een team van 50 enthousiaste medewerkers is met veel inzet op zoek naar nieuwe uitdagingen. Als organisatie zijn wij doorkneed op het ge bied van CAD, netwerken en totaaloplossingen in kantoorautomatisering. Als leverancier van CAD-systemen zijn wij zelfs marktleider in de architecten- en ingenieursbranche. Wij zijn op zoek naar een die bij afwezigheid van de telefoniste/receptioniste ingezet kan worden op de receptie, alsmede bereid is op afroepbasis kantinediensten te draaien. Functie-informatie: De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van de telefooncentrale, het in- en-uitschrijven en verzenden van post en het ontvangen van bezoekers. De werkzaamheden in de kantine omvatten het gereedmaken van de lunch voor het Cyco personeel en het doen van bestellingen ten behoeve van de kantine- voorraad. Functie-eisen: De vrouw/man die zij zoeken dient te beschikken over goede contactuele ei genschappen, een service gerichte instelling en een representatief voorkomen. Zij/hij is in staat zelfstandig te werken Naast deze eigenschappen heeft de juis te kandidaat minimaal een afgeronde MAVO opleiding; kennis van de Engelse taal en enige computerervaring is een pré Wij bieden afwisselend werk in een jong team. Salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor nadere inlichtingen kun je tijdens kantooruren contact opne men met Michelle van Waasdijk, telefoonnummer 071-222707. Schriftelijke sollicitaties gaarne richten aan Cyco Automatisering BV, t.a.v. Michelle van Waasdijk, Adm. Banckertweg 2a, 2315 SR te Leiden. Tekstverwerkster Wordperfect Voor een bedrijf te Leiden zoeken wij per 2 april a s. een tekstwerkster Wordperfect die de Engelse taal zeer goed beheerst. De juiste kandidate heeft een goede typevaardigheid en zal verslagen en correspondentie gaan verwerken. Deze fulltime baan zal 4 tot 6 weken gaan duren Secretaresse Per direkt kunnen wij een jonge enthousiaste secretaresse plaatsen bij een bedrijf te Leiden. Het verwerken van correspondentie, agenda, telefoon en alle voorkomende secretariële werkzaamheden zullen tot de taken gaan behoren. Vereisten voor deze drukke maar leuke baan zijn een opleiding op HAVO-nivo aangevuld met een secretaresseopleiding, kennis van tekstverwerking, enige werkervaring (liefst in een internationaal bedrijf) en een goede kennis van de Engelse taal. De baan zal langere tijd gaan duren. Telefoniste/ receptioniste/ administratief medewerkster Bij een bedrijf te Leiden kunnen wij een enthousiaste medewerkster plaatsen voor 36 uur per week. De werkzaamheden zijn: het bedienen van de telefooncentrale, het ontvangen en te woord staan van bezoekers, het geven van informatie, het typen van brieven/nota's/verslagen/overzichten, administratieve ondersteuning verlenen aan andere afdelingen, het bijhouden en samenstellen van informatiemateriaal, het beheren van de kas en het deelnemen aan interne overleggen. Voor'deze veelzijdige baan zoeken wij een duizendpoot tussen de 23 en 30 jaar met minimaal MAVO eventueel aangevuld met een receptioniste opleiding, een goede typevaardigheid en enige werkervaring Secretaresse Per 8 april a.s. zoeken wij voor een internationaal bedrijf te Zoeterwoude een secretaresse voor zeer lange tijd. De juiste kandidate zal ondersteuning verlenen aan de verkoopafdeling. Het maken van offertes, het ontvangen van bezoekers, transporten regelen, notuleren en secretariële taken zullen tot de werkzaamheden gaan behoren. Werkervaring (3 a 4 jaar), zeer goede kennis van de Engelse taal, goede kennis van WP 5.0, leeftijd 24 a 25 jaar, een HAVO/VWO opleiding aangevuld met een secretaresseopleiding, beheersing van steno Nederlands en Engels en stressbestendigheid zijn vereisten voor deze baan die baan die langere tijd zal gaan duren. Telefoniste/ receptionise/ administratief medewerkster Met spoed zoeken wij voor een bedrijf, te Leiderdorp, een medewerkster die naast het ontvangen van bezoekers en het bedienen van de telefooncentrale allerlei hand en spandiensten gaat verrichten voor andere afdelingen. Voor deze drukke baan zoeken wij een kandidate die beschikt over een goede typevaardigheid, kennis van WordPerfect, een HAVO-opleiding en werkervaring. Leeftijd 23-30 jaar. Deze fulltime baan zal langere tijd gaan duren. Boekhoudkundig medewerkers Voor een financieel economische dienst van een overheidsinstelling te Leiden zoeken wij 2 fulltime krachten j en 1 parttime kracht. Alle voorkomende boekhoudkundige werkzaamheden zullen tot de taken gaan behoren. Een PD-opleiding/nivo of studerende hiervoor, werkervaring en wat ervaring met automatisering zijn vereisten voor deze funkties die alle langere tijd zullen gaan duren. Commercieel administratief medewerkers Met spoed zoeken wij voor een assurantiekantoor te Leiden een drietal medewerkers die gaan bemiddelen in verzekeringen, gaan bemiddelen bij schades, verzekeringen gaan afsluiten en mutaties gaan verwerken m.b.v. de computer. Voor deze veelzijdige baan zoeken wij vlotte en enthousiaste mensen tussen de 18 en 30 jaar met minimaal een HAVO-opleiding. Wat commerciële feeling is voor deze baan noodzakelijk. Ervaring met verzekeringen is een pré maar niet een vereiste. Voor bovenstaand bedrijf zoeken we tevens een administratief medewerker voor de afdeling boekhouding j Boekhoudkundige ervaring is niet per se noodzakelijk, wel de interesse hierin en de bereidheid om na verloop van tijd cursussen te volgen. De funktie houdt vooral controle werkzaamheden in en het verwerken van gegevens met behulp van de computer. Deze werkzaamheden worden voornamelijk verricht voor de afdeling debiteuren. De juiste kandidaat heeft ook een grote belangstelling voor automatisering daar bij ziekte en afwezigheid het hoofd van deze afdeling vervangen moet worden. Secretaresse Per direkt kunnen wij voor de periode van een paar maanden een secretaresse plaatsen die enkele jaren werkervaring heeft. Het zelfstandig verwerken van correspondentie, het notuleren van vergaderingen en het beheer van de agenda zullen tot de werkzaamheden gaan behoren. Voor deze funktie zoeken wij een kandidate op HAVO nivo aangevuld met een secretaresseopleiding en goede kennis van WordPerfect. Er wordt 40 uur per week gewerkt. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen Neem s v p snel kontakt met ons op Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 1730 uur. Vrijdags tot 18 00 uur. Wij werken ook op af spraak Kinderopvang De Koning zorgt desgewenst voor plaats in een uitstekend kinderverbhjfTegen gereduceerd tarief' uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071-144143.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 24