Feyenoord denkt nog iets te winnen SPOoTTV Bondscoach Malta heeft zijn buik vol Jong Oranje op weg naar Barcelona Hiddink weg uit Turkije WOENSDAG 13 MAART 1991 SPORT PAGINA 21 UTRECHT (GPD) - En toen waren er nog maar vier wed strijden te gaan voor het Olym pisch elftal. Stapje voor stapje komt de nationale selectie van Nol de Ruiter en Jan Rab dich ter bij een Olympisch avontuur. Malta werkte er gisteravond in stadion Galgenwaard in Utrecht gewillig aan mee. De Maltesers hielpen zelfs met het opkrikken van het positieve doelsaldo; Aldo Scardino en Ri chard Buhagiar droegen ieder met een eigen doelpunt hun steentje bij aan de 7-1 overwin ning van Nederland. De Nederlandse libero René Bin ken wilde niet achterblijven en red de de eer voor de eilandbewoners, die nauwelijks tegenstand konden bieden. André Karnebeek, Michel Kreek, Arthur Numan en Ronald de Boer (2) zorgden voor de rest van de doelpunten in de weinig oogstrelen de wedstrijd. In de komende ont moetingen tegen Finland (thuis en uit) en Portugal moet blijken of Jong Oranje zich werkelijk kan war men aan het Olympisch vuur. De ploeg moet eerst als groepswinnaar uit de bus komen en daarna tegen ISTANBOEL (ANP) - Guus Hid dink heeft Fenerbahce met onmid dellijke ingang verlaten. Het besluit van de scheiding werd gisteren ge nomen in een vergadering met het clubbestuur. „In goed overleg, zoals dat heet", aldus de man, die in 1988 met PSV de Europese beker voor landskampioenen won. Fenerbahce verloor het afgelopen weekeinde bij Trabzonsport en een deel van het clubbestuur was bang, dat bij een eventuele nieuwe neder laag de fanatieke aanhang het hoofd van de „niet langer geïnteresseer de" trainer zou eisen, die aan het eind van het seizoen toch naar Va lencia zou vertrekken. Hiddink had nog een doorlopend contract bij de Turkse club, maar liet vorige week weten dat hij Fenerbahce aan het eind van het seizoen zou inruilen voor Valencia. Succes Kappes SAINT-ET1ENNE (AFP/SID) - De Duitser Andreas Kappes heeft gis teren de derde etappe van Parijs - Nice gewonnen. De rit ging van Cusset naar Saint-Etienne, over 157 kilometer. De Zwitser Tony Romin- ger behoudt de leiding in het alge meen klassement. Kappes won de eindsprint. De Belg Michel Vermo- te werd tweede, de Nederlander Jean-Paul van Poppel derde. De Ier Sean Kelly heeft bij een botsing met een groep andere ren ners zijn sleutelbeen gebroken. De zevenvoudige winnaar van de „Koers naar de zon" reed de etappe wel uit, maar werd na de Finish on middellijk per ambulance overge bracht naar een ziekenhuis. De tweede etappe van de Ronde van Murcia, een rit over 177 kilome ter van Yecla naar Jumilla, werd ge wonnen door Djamolidin Abdoesja- parov. De in Italiaanse dienst rij dende Sovjet-professional versloeg de Nederlander Peter Pieters. De keeper van Jong Malta - Anthony Mallia - lijkt het hier gemunt te hebben op het hoofd van Twan Scheepers, maar in werkelijkheid mist de goalie finaal de bal die over hem heen is gevallen en waardoor de stand 2-0 zal wor den. (toto ANP) een van de andere zeven groepswin naars een beslissingswedstrijd spe len, die tegelijk geldt als de kwartfi nale van het Europees kampioen schap. Barcelona is dus nog ver weg, maar met een Nederlands voetbal- optreden op de Olympische Spelen wordt wel degelijk rekening gehou den. Bondscoach Nol de Ruiter kan het merken. Hij vindt dat zijn selec tie bij de KNVB serieuzer wordt ge nomen dan in het verleden. „Er is veel geld, meer dan in andere jaren. We krijgen ook veel ruimte voor oe fenwedstrijden, al hadden we dan de pech dat de wedstrijd tegen Joe goslavië niet door kon gaan". Toch kan de KNVB volgens De Ruiter niet serieus genoeg zijn met het Olympisch elftal, ook al krijgt het 'echte' Oranje terecht alle voor rang. „De belangen botsen nog wel. De wedstrijd tegen Malta staat al een jaar vast, en toch speelt op de zelfde avond Dordrecht tegen Feye- noord". De Ruiter kon daardoor gis teravond geen beroep doen op Feyenoord-speler Gaston Taument. Burgemeesters De bondscoach kan zich de moeilij ke situatie van competitieleider Jan Huijbregts heel goed indenken en ook met de burgemeesters wil hij rekening houden. „Maar dat neemt niet weg dat ik strijd voer voor mijn team. Je staat in Zeist altijd alleen, zo zit het nu eenmaal in elkaar. Ik heb Huijbregts proberen te overtui gen en dat is niet gelukt. Dan heb ik dus verloren, maar ik blijf er niet mee rondlopen". De Ruiter kan zich nog heel goed herinneren hoe hij in het voorjaar van 1988 met Jong Oranje de finale om het Europeees kampioenschap miste. Voor de uitwedstrijd tegen Griekenland moest hij negen basis spelers missen, omdat enkele com petitiewedstrijden waren ingelast. Jong Oranje verloor met 5-0. Thuis won de complete ploeg met 3-0, maar Europees kampioen kon de groep met Ellerman, Witschge, Willems, Plomp, Van Loen, De Goey niet meer worden. „En dat zat er dik in, want we hadden een wereldelftal. Ik heb er in ieder geval van geleerd, zulke dingen zullen niet meer gebeuren". Samenwerking Niet alleen de voetbalbond in Zeist neemt Jong Oranje/het Olympisch elftal serieuzer, ook de clubs verle nen in de ogen van De Ruiter alle medewerking. En dat is anders ge weest. „Tom Sier werd maandag om half een opgeroepen en om twee uur werd hij keurig door zijn club op Zeist afgezet. De samenwerking met de clubs is optimaal. Vroeger werd er meer aan het clubbelang ge dacht. Gaf de ene club zijn speler niet vrij, deed de andere het ook niet. Dat behoort tot de verleden tijd. De clubs weten ook wel dat het mes aan twee kanten snijdt: de club is zijn speler niet zomaar kwijt voor een wedstrijd. Hij maakt reclame voor zijn club, zijn trainer". Duiventil Het is bij De Zijl/LGB een komen en gaan van zwemmers. En dat gaat allemaal ten koste van de De Zijl-kern. Die is. door het veran derde beleid, op een tweede plan komen te staan. Sinds George Sieverding daar trainer is. is het een grote chaos bij de Leidse club. De aanklacht van een 'ex-De Zijl/LGB-fan' is niet misselijk. Nu is het niet onze gewoonte om ano nieme brieven serieus te nemen, maar al eerder bereikten de bure len geruchten als zou het bij de zwemclub niet geheel pluis zijn. Bestuurders zouden teleurge steld zijn opgestapt. Reden dus om zelf maar eens poolshoogte te Inderdaad blijkt een bestuur der te zijn vertrokken. Maar Joop Prins, om hem gaat het dus. bena drukt dat hij zijn functie als voor zitter van de zwemafdeling niet heeft neergelegd omdat het een rotzooitje binnen de club zou zijn. meldt Prins. Maar hoe zit het dan met die door de naamloze scribent gesuggereerde duiventil in Leiden-Noord? Prins: "Ja, wat moet daar nu eigenlijk mee. Ik sta er versteld van, van die kritiek. Het zal wel iemand zijn die teleurgesteld is. Kijk. we proberen het iedereen naar de zin te maken, maar dat lukt niet al tijd. We hebben een tijdje geleden besloten om de club een sportieve injectie te geven. We probeerden De Zijl aantrekkelijk te maken voor topsporters. Dus voor men sen van buitenaf, maar ook voor Leidenaars. Deze meneer of me vrouw is dus met tevreden, maar neem maar van mij aan dat de rest de gang van zaken toejuicht". George Sieverding, de zwem- trainer waar het allemaal om draait, kan zich verplaatsen in de aan het adres van de Leidse club gerichte kritiek. "Vorig seizoen was het inder daad een duiventil. Toen sloten zich veel mensen bij de club aan, maar al snel bleek dat ze het niet konden volhouden. Vergis je niet. ze moeten er bij ons veel voor doen. Twee keer trainen op een dag. En als je niet in Leiden woont, is dat een hele opgave. Dat is het ook voor mezelf. Ik moet er 200 kilometer voor rijden en dan sta ik ook nog eens m een file. Dat sloopt me. eerlijk waar. en ik weet ook niet of ik dit bestaan lang kan volhouden". Voor een aantal zwemmers van buitenaf, de Zijl-leden komen vanuit elke uithoek van Neder land. heeft Sieverding een andere oplossing gezocht. Ze trainen zo dicht mogelijk in de buurt van hun woonplaats. Geen ideale si tuatie, maar De Zijl wil koste wat kost aansluiting bij de top. Dus moet het maar. Sieverding "De boel was hier in Leiden in slaap gesukkeld. Maar nu is de club weer volop in beweging. Je hebt nu mensen die de kar trek ken. mensen die rustig op die kar zitten en je hebt ook mensen die er vanaf vallen. Jammer, maar dat is nu eenmaal zo. Die zogenaamde harde Zijl-clan beseft kennelijk niet dat het allemaal om hen te doen is. Dat op topsport gerichte beleid moet er uiteindelijk toe lei den dat er in Leiden talenten op staan. De huidige onderbouw moet zich optrekken aan de top pers. En dat gebeurt ook". Het vertrouwen in George Sie verding is grenzeloos in Leiden, ook al roept zijn aanpak de nodi ge reacties op Pim Kleijweg, al geheel voorzitter van De Zijl- /LGB. wordt niet warm of koud van die kritiek: "Wij staan vierkant achter de trainer. De club is een andere weg ingeslagen en dat vraagt nu een maal offers. Als iemand op deze manier zijn ongenoegen laat blij ken, vind ik dat verschrikkelijk slap". Noorderzon De koeien met gouden horens die Theo Talboo Avanti beloofde, bleken dus waardeloze makke schapen te zijn. De Hazerswoud- se tafeltennisclub investeerde dit seizoen dat het een lieve lust was. Talentvolle spelers werden met aantrekkelijke vergoedingen naar de voormalige club van Bet- tine Vriesekoop gelokt. Er was zelfs nog geld over om een sterke buitenlander, de Roemeen Flo- rea, te halen. Oude glorietijden zouden weer herleven, daar in dat knusse zaaltje in de polder. Avanti is inmiddels weer een il- DORDRECHT (GPD) Feyenoord mag nog een sprankje hoop koesteren dat het dit seizoen iets goed kan maken. Door zich gisteravond van Dordrecht'90 te ontdoen (1—3), hebben de tobbende Rotterdammers de halve finales van het KNVB-bekertoernooi bereikt. Financieel gezien is dat een meeval- Ier, want volgens direkteur Martin Snoeck is de (reeds gedeelde) recet te van anderhalve ton die men uit het duel met PSV haalt niet in de begroting opgenomen. Maar spor tief gezien wacht Feyenoord 'nog levensgroot karwei, der Laan nam in de Drechtstad het leeuwedeel van de Rotterdamse produktie voor zijn rekening. De voormalige Haagse topscorer schoot zelf twee maal raak en be reidde nummer drie met een listig overstapje voor. Van der Laan, bij het duo Bengts- Wim Jansen zijn elftal nog lang niet son/Verbeek uit beeld geraakt, had klaar acht. Het feit dat de halve eindstrijd i Eindhoven is verplaatst de voorkeur boven Stanislav'Griga in de spits gekregen. Al beweerde hij later niet eens gelukkig i 11 april komt de kleine positie te zijn. „Ik ben en blijf e technisch direkteur daarom niet i die achter de spitsen moet spe- slecht uit. Op 27 maart komen de len. Dit kun je als een noodgreep be- nationale teams schouwen. Niet dat ik Lisse te sterk voor Oegstgeest LEIDEN - FC Lisse had gister avond weinig problemen in de oe fenwedstrijd bij de w Oegstgeest. De zaterdageersteklasser won met 6-2 van de vierdeklasser. De doel puntenmakers voor de Lissenaren waren Mark Ens (2x), Leon van der Zwet, Charles Schipper, Leon Hoep en Rob Vermeulen. Voor de Oegst- geestenaren waren Rob van der Zanden en Joris van Benten succes vol. Noordwijk nam in Leiden duide lijk afstand van Docos: 3-0. Voor de zaterdagamateurs scoorde Mark van Kesteren twee keer. Ronald van Polanen maakte met een eigen doel punt de drie vol. LFC kon het thuis niet bolwerken tegen Lugdunum. Voor de Boshui- zerkadebewoners doelpuntte Egon Onderwater. Harm de Vos, Fred van der Kaay en Hans van As brachten de 3-1 winst bij de Kikkers. Swift start zonder Vital Timmermans LEIDEN Vital Timmermans ont breekt ondanks zijn recente zege in Sint Willibrord in de selectie van Swift/Casba voor de eerste wed strijd van de topcompetitie. De Leidse wielerploeg voor de ronde van Noord-Holland bestaat uit Jan Hendrik Lagerweij, Erik Bos. Her man Bakker, Laurens Koster, Peter Mol en Stan Pouw, met junior Ro bin van Kessel en Leon Rekel hof als reserves. De start van de 150 kilo meter lange amateurklassieker is zondag 17 maart om 13.00 uur in Wijde Wormer, de finish in Zaan dam. Een dag eerder komt de jonge ploeg van De Bollenstreek uit in de promotiecompetitie in de Friese Woudenomloop. Belgie in actie, waardoor loan Sa- ker lig, want mijn doelpuntjes pak bau, Gica Popescu en Eric Gerets ik toch wel mee," aldus Van der niet voor hun club zouden kunnen Laan. opdraven. De KNVB moet officieel Wim Jansen had duidelijk geen PSV gaat uit van april. Wellicht dat Wim Jansen tegen de tweede week mening wordt niet gevraagd. Het enige waar het in deze fase omgaat is dat we een man hebben die ze die tijd het zelfvertrouwen bij het maakt. Waar die staat bepalen wij gros van zijn volgelingen wat heeft wel." opgekrikt. Aan de Dordtse Krom- Van der Laan profiteerde het afgelopen weekeinde de spe- rugkeer van de lange tijd geschorste Iers niet in de kouwe kleren zijn gaan zitten, de uiteindelijke 3 1 ge ten spijt. Van der Laan loan Sabau en het handhaven Jozsef Kiprich als rechterspits, is voor de Tsjech Stanislav Griga en de Brit Mark Farrington voorlopig geen plaats meer. De laatste kon Aan de man die zelfs in de moeilijk- zelfs in burger plaats nemen op de ste periode het hoofd boven water tribune en mag daar wat Feye- hield en zichzelf als de beste aanval- noords huidige technische staf blij- ler van Nederland bleef beschou- ven ook. wen, had Feyenoord zo ongeveer de bekerwinst te danken. Harry van handen aan. Na een half uur hielp hij Feyenoord voor de ogen van 9000 kijkers tegen Dordrecht'90 al aan de leiding. De foutieve terug speelbal van Roel Liefden in de richting van doelman Ricardo de Jongh was een gemakkelijke prooi voor Van der Laan, die de Dordtse keeper prompt het nakijken gaf. Tot op dat moment was de thuis club. die in de competitie met zes uit drie leidt in de strijd om de pe- riodetitel en ook gisteravond goed van start ging, nauwelijks in de pro blemen geweest. „We staken Feye noord de helpende hand toe." gaf Dordrecht'90-trainer Hans Verel toe. Peuleschilletje Door de ruimte die Feyenoord daar na kreeg, was het tweede bedrijf een peuleschilletje voor Johnny Met god en de zijnen. Regi Blinker rond- ROTTERDAM (GPD) - Horst Heese, coach van het nationale elftal van Malta, pakt binnenkort zijn biezen. De Duitser zegt na bij na vier jaar zijn buik vol te heb ben van het werken met weinig getalenteerde voetballers, die hij nooit naar successen kan leiden. „Mijn contract loopt tot het eind van dit jaar wanneer de kwa lificatieronde voor het EK achter de rug is. Tot die tijd blijf ik mijn taken verrichten, maar daarna ga ik echt weg. Waarheen? Kan me niet schelen, al is het Alaska of de Zuidpool. Na Malta wil ik overal in de wereld werken," laat Heese blijken het zat te zijn bij de Mal- tezers. De vriendelijke bondscoach geeft toe dat zijn mooie dromen om met Malta 'iets moois' te be reiken na vier moeizame seizoe nen niet zijn uitgekomen. Het he le avontuur op het Brits georiën teerde eiland in de Middellandse zee is hem, net zoals velen van zijn voorgangers moesten erva ren, zwaar tegengevallen. Daar staan zijn lotgevallen met de Maltese pers, eind vorig jaar, en een grote inbraak in zijn wo ning kort na de vorige interland met Nederland, nog los van. Heese: „Met Kerstmis was ik weggeweest. Bij terugkeer in mijn huis op Malta bleken inbre kers hun slag te hebben geslagen. Alles, maar dan ook alles van waarde was verdwenen." „Ach," vervolgt hij, „een kleine aanvaring met de pers heeft elke coach volgens mij van tijd tot tijd. Wat de problemen waren? De he ren journalisten op Malta pro beerden zelf het elftal op te stel len. Je weet hoe dat gaat. In de kranten wordt een lobby voor be paalde spelers gevoerd." Heese diende de media stevig van repliek. Liet blijken voor der gelijke praktijken niet gevoelig te zijn. Hij is de enige die de opstel ling van het nationale elftal be paalt. Vervelend voor hem was al leen dat hij nu niet bepaald trots kon zijn op de resultaten, die hij met de in zijn ogen meest ge schikte spelers had bereikt. „Als er kritiek op je wordt uitgeoefend en je presteert niet, kun je er don der op zeggen dat het hommeles wordt," weet de Duitser, die uit eindelijk alle stormen overleefde. Het aardige optreden van Malta tegen Griekenland en later tegen Finland deed de kritiek verstom men. Volgens Heese had zijn team zowel in Scandinavië als Portugal moeten winnen. „We hadden het beste van het spel, de meeste kansen en waren uitste kend bezig. De jongens legden een geweldige werklust aan de dag. veel beter dan tegen Neder land. Die wedstrijd in december, waarbij we gewoon werden inge blikt. beschouw ik als één van de slechtste in mijn hele periode als bondscoach van Malta." Wat er op het kleine eiland in het duel met Oranje gebeurde is volgens Heese met geen pen te beschrijven. „Een katastrofe noem ik het nog steeds. Sommi gen beweerden dat we alleen van Van Basten hebben verloren, maar dat vind ik onzin. Het hele Nederlandse team draaide als een trein. En als het erom gaat wie er boven uitsteekt, zeg ik meteen Wouters. De slechte bevindingen van Horst Heese ten spijt, is de Malte se voetbalbond niet ontevreden over de Duitse leermeester. Vol gens president George Abela heeft Heese voor een drastische ommekeer gezorgd. „In het verle den was het meer regelmaat dan uitzondering dat we van de mat werden geveegd. In de vier jaar dat hij de zaak heeft geleid is dat precies omgedraaid. Die vreselij ke 8—0 nederlaag tegen Neder land was een uitzondering over een lange, goede periode. Van oudsher heeft ons eiland een Brit se inslag. Het voetbal viel heel lang onder de noemer 'kick and rush' maar nu is onze spelstijl meer gedisciplineerd. Heeft alles met de invloed van deze Duitse coach te maken." lusie armer. Vorige week toverde Talboo een opzienbarende aap uit zijn mouw: er was helemaal geen sponsor. Althans, er was wel een gegadigde, maar die geldschieter haakte om duistere redenen af. Hazerswoude dus in rep en roer. En ook de spelers, want die zagen hun beloofde inkomsten in het water vallen. Aartjan van der Poel, bestuurder van Avanti. pro beert momenteel nog te redden wat er te redden valt. Kopman Trinko Keen heeft, om hem voor de Hazerswoudse vereniging te behouden, reeds een computer thuisstaan. Of Avanti daarmee is gered, is nog maar zeer de vraag. "We geven het niet zomaar op", klinkt Van der Poel strijdlustig. Terwijl daar toch alle reden voor is, is Van der Poel niet boos op Theo Talboo, de man die Avanti een glorieuze toekomst in het vooruitzicht stelde. "Je kunt deze situatie niet al leen op het conto van Talboo schrijven. Er hadden sponsors toe gezegd en vervolgens zijn ze weer afgehaakt". Tikkeltje naïef van Avanti om Talboo op zijn woord te geloven, zonder dat er schriftelijke bewij zen waren van een overeenkomst met sponsors. Van der Poel: "Maar we hadden geen reden om hem te wantrouwen. Hij heeft hier al eerder twee grote geld schieters binnengebracht. Of ik al met 'm gesproken hebNee. want die man is onvindbaar. Waar-ie woont is mij niet bekend. Wat-ie precies voor werk doet weet ik niet en volgens mij heeft hij ook geen telefoon". Een zoekactie om reclame-man Talboo, een Frank van den Wall Bake in het zéér klein, een reactie te ontlokken strandt dan ook snel. Ingewijden in de tafeltennis wereld weten niet waar hij woont en de plaats waar hij zijn werk zaamheden uitvoert, is evenmin bekend. Ted van der Meer, tafel- tennisspecialist bij het NRC en commentator bij Eurosport, kreeg ooit eens kaartje met naam en telefoonnummer uitgereikt van Talboo. Toen Van der Meer het bewuste nummer draaide, kwam hij tot een onthutsende conclusie. Het bleek de aanslui ting te zijn van...Aartjan van der Poel. de halverwege de tweede helft een razendsnelle counter af met een vlammend schot, waarna Harp.- van der Laan twee minuten later de ge nadeklap uitdeelde. Dordrecht'90, dat op de valreep via Gerrie Slagboom nog de eer red de, was machteloos in de afweer en deed verder weinig pogingen het de Rotterdammers moeilijk te maken. Hans Verel blijft overigens nog driejaar langer bij Dordrerht Dm week verlengt de trainer zijn con tract tot juli 1995. Vorig jaar was het al de bedoeling dat Verel zich vijf jaar aan Dordrecht zou binden. Dat vond de nu 37-jarige Verel iets te lang. Hij tekende voor twee jaar. In middels heeft Verel zjjn plannen voor het tweede seizoen onder voor zitterschap van geldschieter Kees den Braven rond. Fusie tussen SVLV en Randstad Sport weer iets dichterbij LEIDEN' - De leden van SVLV heb ben gisteravond hun voorlopige steun betuigd aan de plannen voor een fusie met Randstad Sport Van de 115 stemgerechtigden was een ruime meerderheid (73) voor het formeren van een commissie die de samenwerking gaat onderzoeken. De twee Voorschotense voetbal clubs kunnen nu dus aan de slag, want bij RS gaf men eerder al het fi at voor de fusiewerkgroep. De twee verenigingen leveren elk drie leden voor de commissie. Dit zullen geen bestuursleden zijn, om dat die zich verder bezig houden met de normale werkzaamheden. 15.15-15.45 Sportnet Paarderennen uit Frankri|k. 15.45-16 30 Sportnet VS Pro Ski Tour 16 30-17.25 Old 1 Sport Extra WK kunstrijden op de schaats 1991 in Mun chen 16 30-18 00 Sportnet VS Pro Boksen 16 55-17 20 BBC 2 Paarderennen Chel tenham festival 17 30-18 00 EURO WK circus. 18 00-1830 EURO World Cup schans springen m Noorwegen 18 00-1900 Sportnet Wereld van Kam pioenen 18 20-18 50 TV 5 Montagne bergsport magazine 18 30-19 30 EURO Trans World Sport 19.00-21 00 Sportnet VS PGA Golf 19 30-20 00 EURO Eurosport News 20.00-21 00 EURO WK kunstrijden op de schaats 1991 in Munchen 20 00-22 00 Ned 3 Studio Sport meteen rechtstreeks verslag van de kwalificatie wedstrijd voor het EK in Zweden tussen Nederland en Malta (onder voorbehoud). 20 00-22 00 BRT 2 Sportavond 21 00-21 30 Sportnet Duitse raltykam- pioenschappen 21 00-22 00 EURO Ski Report 21 10-22 30 Did 1 Sport Extra WK kunstnjden op de schaats 1991 in Mun- 21 19-22 00 Ned 3 Studio Sport 21 30-22 00 Sportnet Hooglepunten uit het Spaanse voetbal 22 00-23 00 Sportnet Wereld ralfykam- pioenschappen m Zweden 22 00-23 30 EURO Rmge.de boksen 22 15-22 20 Super Sports News 22.15-22 30 Ned 3 Studio Sport Journaal. 23 00-00 30 BBC 1 Sportsmght FA Cup Voetbal, paarderennen en WK kunstrijden op de schaats in Munchen 23 00-01 00 Sportnet NHL IJshockey 23 15-23 55 Ned 3 Stud.o Sport WK kunstrijden op de schaats 1991 m Mun chen 23 30-01 00 EURO WK kunstrijden op de schaats 1991 >n Munchen 00.00-00 30 Did 1 Sport Extra tafeltennis (samenvatting van de tweede finale-ronde e Europese üga tussen Duitsland en 01 00-01 30 EURO Eurosport News 01 30-02 30 EURO Intematonal cricket West lnd.é-Austrai.e 02 30-03 00 EURO Autosport Britse Tourwagens 1990 DONDERDAG 08 00-08 30 Sportnet Moto News 08 30-09 00 EURO Eurotxa 08 30-09 30 Sportnet Golf DunhJCupin 09 00% 30 EURO Autosport Britse for- mule-3 09 30-11 00 Sportnet VS Pro Boksen 09 30-11 00 EURO WK kunstnjden op de schaats 1991 m Munchen 11 00-11 30 EURO Freestyle sk*n 11 00-12 00 Sportnet Wereld van Kam poenen 11 03-12 45 Old 2 Sport Extra verslag 11 30-12 00 EURO Eurobcs 12 00-13 00 EURO Handbei Zesianderv toemoo. voor mennen m Frankrijk 12 00-14 00 Sportnet World Snooker 13 00-14 00 EURO WK Indoor atletiek vanuit Sevntta 13 45-14 15 Dtd 3 Sport-Piatt

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 21