'De Jong verdient meer flflN D[ ZIJLIJN SPOoTTV Hendry is aan het eind van zijn Latijn Een woord tot Excelsior Ploeg Rominger rap in tijdrit Parijs-Nice DINSDAG 12 MAART 1991 SPORT PAGINA 17 Pim Verbeek nog niet tevreden ROTTERDAM (ANP) - Feye- noord is nog niet van Pim Ver beek af. Het eerste gesprek tussen een bestuursdelegatie en de vori ge week ontslagen trainer leverde gisteren geen akkoord op over de financiële afwikkeling van het contract, dat tot medio 1992 door liep. De besprekingen worden deze week voortgezet. Beide partijen wilden niet in gaan op de knelpunten in de on derhandelingen. „Het was een goed gesprek", verklaarde alge meen directeur Martin Snoeck, die werd bijgestaan door clubju rist René van Ierschot. Verbeek, bijgestaan door een persoonlijk adviseur, was dezelfde mening toegedaan. „We hebben uitgebreid gepraat over de manier waarop het ont slag tot stand is gekomen en naar buiten is gebracht", aldus Ver beek, die de trainersvakbond WON op de hoogte heeft gesteld van de standpunten van Feye- noord. „Enkele misverstanden zijn uitgesproken. We komen daar niet meer op terug. In het volgende gesprek hoop ik tot con crete afspraken over de afhande ling van mijn contract te komen." Feyenoord praat pas zaterdag voor de eerste keer met de even eens ontslagen Gunder Bengts- son. De Zweedse advocaat van Bengtsson kan niet eerder dan eind deze week naar Rotterdam komen. DEN HAAG (ANP) - Organisator Hens Brabers heeft in Sevilla van manager Kemeel Azan de beves tiging gekregen dat sprinter Ben Johnson het Haags atletiekgala van komende zondag met zijn aanwezigheid zal opluisteren. „Johnson is in Houtrust", sprak Brabers niet zonder trots. „Hij komt vrijdag aan vanuit Scan dinavië. waar hij deze week ver plichtingen heeft." Brabers gebruikte zijn missie naar de wereldtitelstrijd indoor in Spanje om nog wat deelnemers voor zijn atletiekfestijn te strik ken. Of een streep te halen door de naam van bijvoorbeeld Merle- ne Ottey. die met haar vraagprijs het bescheiden budget te boven ging. Volgens Brabers, die het con tract 24 februari in Karlsruhe liet tekenen, is zijn gala uitstekend gediend met een blikvanger als Ben Johnson bevestigt komst naar Houtrust Johnson, die uit zal komen op de 50 meter. „Zijn heroptreden na de gedwongen pauze wegens de do- pingaffaire in Seoul heeft nu nog ieders aandacht. Over een paar maanden is dat misschien weer heel anders." De volle tribunes (3800 plaat sen) zijn mede te danken aan de afname door de gemeente van 600 kaartjes en het voordelige aanbod aan ouders, die met hun kinderen meekomen voor de pupillenwed- strijden in het voorprogramma. Johnson heeft zich bereid ver klaard de prijzen aan de jeugd te overhandigen. Brabers gaat er van uit dat Nelli Fiere-Cooman ondanks anders luidende berichten mee zal- doen aan de 50 meter. „Ze heeft dat in Sevilla toegezegd." Andere ster ke Nederlanders zijn Yvonne van der Kolk (1500 m) en de versprin gers Frans Maas en Emile Mel- laard. EUy van Hulst heeft voor een stage in de Verenigde Staten gekozen. Aan het gala zullen elf medaille winnaars van de WK indoor mee doen. Bij hen zijn de gouden hoogspringster Heike Henkei (Dui), de winnende Duitse ver springer Dietmar Haaf en de bes te vrouw op de 60 meter horden, de Sovjetrussin Ljoedmilla Narosjilenko, die ook de nummer twee van Sevilla, de Francaise Monique Ewanje-Epee in Den Haag treft. Spanning stijgt na remise Kasparov LINARES (ANP) - De spanning aan de kop van het schaaktoernooi in Linares stijgt. Met nog twee ronden te spelen heeft wereldkampioen Gari Kasparov voor het eerst alleen de leiding. Hij kwam gisteren door een snelle remise in de elfde ronde tegen de Indiër Anand op 7 1/2 pun ten. Vasili Ivantsjoek staat er echter vermoedelijk beter voor dan Kaspa rov, die in de eerste ronde van zijn concurrent verloor. De enige nog ongeslagen speler van het toernooi brak zijn partij tegen Goerevitsj af in winnende positie. Bij een zege komt Ivantsjoek op acht punten. In de resterende twee ronden treft Kasparov Ljubojevic en Joe- soepov. Ivantsjoek treedt aan tegen Gelfand en Timman. De Nederlan der, die ook nog Joesoepov moet bestrijden, bleef op een score van vijftig procent staan door een remi se tegen Ljubojevic. Vlissingen breekt met Jo Jansen VLISSINGEN (ANP) - De eerste-di- visieclub Vlissingen gaat verder zonder trainer Jo Jansen. De sa menwerking is gisteren, na overleg tussen bestuur en coach, met on middellijke ingang beëindigd. De training en coaching worden tot hei- einde van het seizoen waargeno men door assistent-trainer Louis Verstraaten. Schorsing AZC'ers ALPHEN AAN DEN RIJN - De tuchtcommissie van de KN- ZB heeft vanmorgen de AZC- spelers Remco Pielstroom en Pascal Bontje een schorsing van respectievelijk een en twee wed strijden opgelegd naar aanlei ding van de gebeurtenissen tij dens de wedstrijd tegen DZV. Ook coach Ron de Vogel moet voor een wedstrijd aan de kant blijven. Doelman Wim Vermeu len, die inmiddels al een voorlo pige schorsing van drie wed strijden uitzat, mag vanaf zater dag, weer in actie komen. Jurjen Thomas werd vrijgesproken. "Het is me meegevallen, want ik had zwaardere straffen ver wacht. Omdat Vermeulen weer mag keepen is dat probleem meteen opgelost. Ook de coaching kan makkelijk opge vangen worden omdat Arco Verboom nog steeds gebles seerd aan de kant zit", aldus voorzitter Rob Hesselman. WASSENAAR (GPD) - Het Oranje-lot van PSV'er Jerry de Jong ligt in handen van Bobby Robson. Om hem, de voormalige Engelse bonds coach, 'niet te desavoueren' heeft Rinus Michels de ver dediger bewust gepasseerd voor de EK-interland van het Nederlands elftal mor genavond in De Kuip tegen Malta. De bondscoach vindt het sneu voor De Jong. „Die jongen heeft meer verdiend na de manier waarop hij zich tegen Griekenland en Malta heeft gemanifesteerd. Daar om had hij recht op een plaats in de selectie". Toch kon en wilde Michels niet zo ver gaan. Om de simpele reden dat de bondscoach het technisch op perhoofd van PSV niet tegen de ha ren in wil strijken, besloot hij na 'lang wikken en wegen' De Jong niet te selecteren. 'Omdat hij bij PSV wisselspeler is'. Maar dat gold nog maar voor één ontmoeting, tien dagen geleden in de pseudo-topper tegen Feyenoord? „Kan wel zijn", vindt Michels, „maar het gaat niet om die ene wedstrijd, wel om het feit als zodanig. Het gaat ook niet om PSV, maar om de situatie waar in De Jong momenteel verkeert. Dat heb ik hem uitgelegd". Bosman Nu is het niet de eerste keer in de historie van Oranje dat een bonds coach een speler opriep, die bij z'n club ter discussie stond. Eerder was dat bij voorbeeld al eens het geval met John Bosman bij Ajax. Voor Michels was dat toen géén aanlei ding de spits buiten de ploeg te la ten 'omdat-ie in het Nederlands elf tal steeds heeft voldaan'. Een extra pikant detail is het gegeven dat De Jong zijn basisplaats bij PSV in ze kere zin te danken had aan een lang durige knieblessure van Van Aerle. Met diens terugkeer dreigt De Jong nu echter tussen de wal en het schip te vallen. En staat daarmee een se lectie voor Oranje ook in de nabije toekomst zwaar op de tocht. Het maakt zijn toch al moeilijke onder handelingspositie over verlenging van het contract er niet beter op. Terwijl in Eindhoven twee hon den vechten om een been, gaat Mar- 7 lassen op het terrein van Blauw Zwart ciano Vink er bij Oranje voorlopig met de buit vandoor. Michels noem de de selectie van de Ajacied 'een lo gische consequentie'. Net als de keuze voor Witschge en Koeman, waardoor Van den Brom buiten de boot viel. De bondscoach verkoos daarnaast Kieft boven Gillhaus, die hij tien dagen geleden met Aber deen aan het werk zag in de Schotse topper tegen Glasgow Rangers. „Hij is terug op het nest", grapte Mi chels in Auberge de Kievit in Was senaar, de komende dagen de pleis terplaats van Oranje. Op het 'hoe en waarom' wilde hij niet meer ingaan. „Dat is sneeuw van gisteren. De zaak is uitgepraat en daarmee bas ta". Willem Kieft wil nog evenmin veel woorden vuil maken aan de rel vorig jaar november. Toen, aan de vooravond van de interland tegen de Grieken, verliet de aanvallér van Bordeaux 's avonds laat het trai ningskamp, nadat de spelersgroep zich had uitgesproken voor een aan- valsduo Van Basten-Bergkamp. Kieft nu: „We houden weer van el kaar. Ik zit hier en daaruit mag je ROTTERDAM - Het wonderkind is total-loss. Een uitgeputte Step hen Hendry was gisteren in Rotter dam al op de eerste dag van het Eu ropean Open snooker het spoor vol komen bijster. In de vroege mid daguren zorgde de 22-jarige wereld kampioen al voor de nodige con sternatie bij de organisatie door als enige topper niet op te komen da gen bij de persconferentie, in de vroege avond was de verwarring compleet. Na nog geen twee uur spelen was het toernooi voor hem al verleden tijd. Zijn evenoude tegen stander, de relatief onbekende Mark-Johnston Allen, 59ste op de wereldranglijst, kende geen pardon en haalde hem met 5-0 onverbidde lijk onderuit. Hendry, die een fanclub heeft van meer dan vijfduizend leden, was minstens even verbijsterd als de aanwezige supporters. Ook voor hem was de nederlaag als een don derslag bij heldere hemel gekomen, dus zocht hij het aanvankelijk in de meest voor de hand liggende ver klaringen. "Ik voelde me vooraf ontzettend goed. Misschien wel te goed. De vorm was er, ik was bijzon der tevreden met de loting. Aan ver liezen heb ik dus nooit gedacht. Het zou kunnen dat ik mijn tegenstan der wat heb onderschat". Gapen De werkelijke oorzaak van zijn fa len was al zichtbaar op het moment dat hij met Johnston-Allen de zaal van Hotel Inntel binnenstapte. De jonge miljonair, dit seizoen alleen al speelde hij meer dan 500.000 pond bijeen, liet overduidelijk blijken ge woon aan het eind van zijn Latijn te zijn. De Schot maakte tijdens het duel een oververmoeide indruk, zat vaak te gapen in zijn stoel en miste zelfs de eenvoudigste stoten. Dat oververmoeidheid de hoofdoorzaak was van zijn falen, realiseerde hij zich ook na van de eerste schrik be komen te zijn. "Ik heb dit Stephen Hendry:"Ik knok wel terug aan elk toernooi meegedaan, be reikte bijna overal de finale. Ja, en dan houdt het een keer op. Ik heb meer gespeeld dan alle anderen. Nu kan ik even met vakantie en daar ben ik eerlijk gezegd ook aan toe". De eerste tekenen van zijn verval waren een paar maanden terug al waar te nemen. Eerst maakte Jim my White korte metten met hem in de finale van de World Matchplay (18-9), een evenement dat overigens niet meetelt voor de wereldrang lijst. Kort daarop moest Hendry, na 34 wedstrijden ongeslagen te zijn gebleven in ranking-toernooien, zijn meerdere erkennen in James Wattana in de derde ronde van het World Masters-toernooi. Dat doet echter niets af aan zijn indrukwekkende staat van dienst. Zijn imposante overwinningen- reeks was op dat moment al goed voor een nieuw wereldrecord. Geen enkele prof voor hem was zo lang ongeslagen gebleven. En Hendry heeft toch al de nodige records op zijn naam staan. Hij ver zamelt ze met een even schijnbaar gemak als een ander postzegels. Op het moment dat hij vorig jaar zijn eerste WK-titel binnenhaalde, was hij 21 jaar en drie maanden. Daar mee is hij de jongste wereldkam pioen aller tijden. In datzelfde sei zoen bracht hij bovendien vier ran king-toernooien op zijn naam, iets wat voor hem alleen de zesvoudig wereldkampioen Steve Davis was gelukt. Dit seizoen verbeterde Hendry die prestatie nog door vijf rankirig- toernooien te winnen. Maar records zeggen hem niets. "Het enige wat ik op dit moment wil is rust. Ik ben ab soluut niet uit op records". Die komen met zijn ongevenaar- de capaciteiten bijna aanwaaien. Hendry is ongetwijfeld het grootste natuurtalent dat het snooker heeft voortgebracht. Hij begon, net als Davis, op zijn twaalfde toen hij van de 'kerstman' een kleine snookerta fel kreeg. Hij had er niet om ge vraagd, maar al snel had hij lol in het spel. Na een paar weken produ ceerde hij al breaks van 50 en 60. Op zijn dertiende maakte hij zijn eerste century-break (honderd punten of meer). Hendry maakte zijn school niet af, maar stortte zich volledig op het snooker. Zijn ongekende trainings- arbeid deed vervolgens de rest. De Schot oefent dagelijks, behalve tij dens toernooien, zeven tot acht uur per dag. Eén parel ontbreekt nog in zijn kroon. Hendry haalde in wed strijdverband nog nooit een maxi mumbreak, een serie van 147 pun ten, maar dat lijkt nog slechts een kwestie van tijd. Roofdier Zijn vechtlust komt hem daarbij goed van pas. Hij wordt vaak verge leken met een roofdier dat geduldig wacht tot zijn prooi is verzwakt. Nu al heeft hij de reputatie terug te kunnen knokken vanuit een kansloze positie. Onlangs bewees hij dat nog tegen Mike Hallet in de finale van Benson en Hedges Mas ters in Birmingham. Hij lag met 7-0 achter, maar won uiteindelijk met 9- 8. Tegen Johnston-Allen, die in competitieverband uitkomt voor het Rotterdamse Lijnbaan, kon hij de kracht niet meer opbrengen om nog terug te komen, maar dat baar de hem geen zorgen. "Ik voel nog steeds dat de vorm er is. Ik weet voor negenennegentig procent ze ker dat ik in Sheffield bij het WK (in april, red.) weer goed zal spelen. Want geestelijk is er met mij niks aan de hand. Elk seizoen krijg je wel eens een terugslag, is er wel eens een slecht resultaat. Bij mij was dat toevallig vandaag. Ik knok wel te rug". HERMAN JOUSTRA een overwinning, anders was het stadion niet uitverkocht. Dat stelt hoge eisen aan de concentratie en de scherpte. Daarom probeer ik deze wedstrijd ook zo optimaal mo gelijk te benaderen". In dat kader paste voor Michels ook de afspraak van een vrij competitie-weekeinde voor hofleverancier Ajax en PSV. Michels: „Ik kan me voorstellen dat de clubs redeneren: Malta, dat is een eitje, een walk-over, daar leg je de competitie toch niet voor stil? Maar die mensen zijn niet verant woordelijk, ik wel". Monsterscore Na de monsterscore op Malta zullen de verwachtingen in de nu al nage noeg uitverkochte Kuip hoog ge spannen zijn. Terecht, meent Mi chels. „Noblesse oblige. We zullen de moeilijkheidsfactor alleen niet moeten onderschatten. Je weet hoe moeilijk het is om te te scoren, dat zien we elke week. Daar komt heel wat voor kijken. Als er dan vijf uit de hoge hoed rollen van een expert, zoals bij Marco van Basten op Mal ta, dan is er wel wat gebeurd. Dat is geen regel, maar een hoge uitzonde ring. Die hindernis moeten we op nieuw proberen te nemen. Daarom valt er morgenavond voor ons wel degelijk veel eer te behalen". Het zal nou toch niet gebeuren dat ik straks op deze plek een in me- moriam moet schrijven over de Leidse herengymnastiekvereni ging Excelsior! Toch is die kans niet denkbeel dig. Voor de tweede keer binnen enkele jaren richt een commissie van goede diensten zich tot de le den van het bijna 90-jarige Excel sior met het wanhopige verzoek de club bestuurlijk overeind te hou den. Het is eigenlijk een vreemde si tuatie. Excelsior wordt als gezond beschouwd, het heeft een goed trainerskorps en het bezit ook een alleraardigst, door jonge honden gemaakt clubblad. De moeilijkhe den zitten hoger op: er zijn nog maar twee bestuursleden en zo kan de club niet verder. We stuiten hier op een probleem dat zich overal in het verenigings leven voordoet: steeds schaarser wordt het aantal mensen dat be reid is een verenigingstaak op zich te nemen. Het zal wel te ma ken hebben met de tijdgeest. De in dividuele ontplooiing en de tv gaan voor alles. Met Excelsior zou een bijzonde re vereniging de vlag strijken. Dames- en gemengde gymnastiek verenigingen zijn er genoeg, maar een pure mannentumvere- niging zoals Excelsior is een zeld zaamheid geworden. Het is ook een club met een mooie historie. Van vader op zoon werd de fakkel doorgegeven. De Pommers. de Van der Hoevens. de Kettenissen. de Sievallen ze gingen en ze kwamen. De commissie van goede dien sten bestaande uit oud-voorzitter Hans Pannenkoek en uiteraard een Sieval en een Van der Hoeven) heeft voor aanstaande donderdag (20.30 uureen buitengewone le denvergadering uitgeschreven in de gymnastiekzaal aan de Op- penheimstraat. Het is nu btligen of barsten. Ik ga er heen en ik ver trek niet eerder of er moet een nieuw bestuur zitten. Negentig jaar trots mannentumen mag niet zo maar naar de sodemieterij gaan. Triathlon Met de kwart-triathlon heeft Oegstgeest al jaren een aardig evenement binnen de dorpsgren- zen, maar daar lijkt dan nu abrupt een eind aan te komen. Op de begroting van de organisato ren, Buurtgroep Haaswijk, prijkt een tekort van 2000 gulden en an ders dan voorheen zal de gemeen te Oegstgeest niet bijspringen. Men heeft er het geld met voor, zo wordt gezegd. De voorzitter van Haaswijk. Maarten Noort. is daarover zeer verbolgen. Zoals het er nu voor staat. ziet hij van de organisatie van de kwart-triathlon af. Ik word eerlijk gezegd een beetje kriegelig van beide partij en in dit zaakje. Allereerst de gemeente. Het is natuurlijk onzin dat zo'n keurig aangeharkte, tamelijk welgestel de en relatief zorgeloze gemeente als Oegstgeest niet bij machte is twee ruggen op tafel te leggen. Maak dat de kat maar wijs. vroe de vaderen. Anderzijds zet voorzitter Noort de zaken mijns inziens te zeer op scherp. Kijk, ik zal niet beweren dat die20Ö0 pop een kleinigheid is die je zo uit de achterzak haalt, anderzijds is het ook geen bedrag om het evenement nu maar hele maal overboord te kieperen. Noort wil absoluut met bezuini gen op wat dan ook. Hij wil die twee mille (vorig jaar kreeg hij die ooknaar zijn zeggen vooral, omdat daarin naar zijn opvat ting de erkenning van de gemeen te voor al dat triathlon-werk van Buurtgroep Haaswijk tot uiting Allemaal mooi en aardig, maar waar gaat het nu in werkelijk heid om? Gaat het om het organi seren van een boeiend evenement waaraan iedereen plezier beleeft of gaat het om de zegen te verkrij gen van die droogstoppels ten ge meentehuize? Om het eerste, lijkt m ij. Ik krijg het gevoel dat Noort met zijn stellingname de zaak po litiek op de spits wil drijven. Zijn oproep aan de Oegstgeester sport om in actie te komen wijst daar enigszins op. Het resultaat zal zijn dat straks uit prestigeover wegingen niemand meer voor- of achteruit kan of wil. Of de kwart- triathlon daarmee is gediend, waag ik te betwijfelen. Kan er nu. voor het te laat is. van beide kanten niet wat water bij de wijn? Het voorval in Oegstgeest is ook in algemene zin leerzaam. Zulke dingen zullen zich namelijk elders in stad en regio eveneens gaan voordoen. Overal is het bij ge meenten bezuinigen geblazen, omdat het rijk de geldkraan da nig toedraait. Tot dusver sloegen organisatoren, van welke gebeur tenis ook. snel de weg naar het ge- meenthuis in om daar de hand op te houden. Steeds meer zal men nul op het request krijgen en op ei gen benen moeten staan. Zeker in armlastige gemeenten zal er niet veel meer kunnen. RUUD PAAUW concluderen^at de problemen uit de weg zijn geruimd". Een basis plaats zit er voor hem niet in, toch weigert hij te berusten in een rol als pinch-hitter. „Ik zit niet volgevre ten op de bank. Elke wedstrijd hoop ik op een kans om me te bewijzen. Ook morgenavond tegen Malta". Op papier is Nederland-Malta niet meer dan een formaliteit en is louter de vraag relevant hoe hoog de cijfers zullen oplopen. „Het gaat niet alleen om de twee punten", weet Michels, „er wordt meer van ons verwacht. Zeker na de 8-0 op Malta. De mensen willen meer dan NEVERS (ANP) - Ferdi van den Haute maakte zich geen illusies. De assistent van Jan Gisbers bleef realist nadat Castorama giste ren in Nevers met Thierry Marie elf seconden langzamer had gere den in de tijdrit over 47 kilometer. Op dat moment was John van den Akker klassementsaanvoerder, met één tel voorsprong. Van den Haute voorspelde meteen dat Toshiba met Rominger de tijd van zijn equipe ruimschoots zou verbeteren. Vier minuten later kreeg de Belg ge lijk. De als laatste gestarte Franse ploeg liet de elektronische tijdwaar neming stoppen op 57.21. 56 secon den sneller dan Nederlandse trein. Rominger behoeft het witte tricot niet meer te delen met Marie en weet zich sinds gisteren letterlijk en figuurlijk in de rug gesteund door zijn ploegmakkers. In het klasse ment wordt de jaarlijks 1,25 miljoen gulden verdienende Helveet ge volgd door Chaubet, Lance, Jala- bert, Louviot en Gayank Allen in dienst van Toshiba. Van den Akker volgt op de zeven de plaats met 1.06 achterstand. Hij is de best geklasseerde Nederlander na twee ritten tegen het uurwerk. „Die positie zal je de komende da gen moeten bevestigen. Dat is weer een nieuwe ervaring voor je", on derwees Van den Haute zijn pupil. De zesde plaats zondag in de pro loog had Van den Akker minder verbaasd dan de volgers. Als ama teur presteerde hij in die discipline al regelmatig, als beroepsrenner vindt hij te weinig kans te hebben gekregen zich te manifesteren in prologen. Onderweg tijdens de race tegen het horloge moest de ploeg van Van den Haute afrekenen met twee lek ke banden. Van Aert en Early hiel den ongewild de trein op. „Dat scheelde wellicht twintig, dertig se conden. maar winnen konden we toch met Rominger en zijn mak kers waren te sterk". Pech had ook TVM. Na bijna twintig kilometer kreeg Janus Kuum een defect aan zijn v.-r n. 1 ling. De afspraak was hem op te wachten, daardoor verloor de ploeg een halve minuut. Op initiatief van Schurer werd de Noor achtergela ten omdat de reparatie niet snel ge noeg verliep. Het verlies van de ploeg was draaglijk, van Kuum niet. Hij leverde bijna elf minuten in op Rominger. die in Nevers een groot voorschot nam op de eindzege in Parijs-Nice. Johnny Dauwe verkeert in een bloedvorm. De sprinter uit de ploeg van José de Cauwer zegevierde gis teren in de eerste rit van de Ronde van Murcia. De 24-jarige Belg won de massasprint voor zijn landge noot Lieckens en de Italiaan Pagn- in. Dauwe zegevierde afgelopen week ook al in de B-klassiekers Brusscl-Kuurne-Brussel en de Om loop van de Vlaamse Ardennen. Mathieu Hermans had pech. De Nederlandse sprinter was na 100 ki lometer betrokken bij een valpartij en gaf met MD WStuikfe hand op. Ook Peter Winnen ging tegen de grond en blesseerde daarbij de rechterpols. Winnen reed de etappe wel uit. 16.55-17.20 BBC 1 Paarderennen Chel tenham festrval 17.30-18 00 EURO Freestyle skiën 18 00-18 30 EURO Spanish Goals 18 00-19 00 Sportnet Turnen arlistieke/nt- mische Wereld Beker. 18.30-19 30 EURO WK Indoor atletiek vanuit Sevilla 10 55-19 25 Ned 2 Veronica Spon met aandacht voor het WK ijsspeedway m As- 19 00-19 45 Sportnet VS Pro Ski Tour 19 30-20.00 EURO Eurosport News 19 45-21 00 Sportnet VS Pro Bowlers Tour 20 00-20 30 EURO WK schansspringen 20 00-22 00 Super Ultra Sport 20 30-21 45 Old 3 Sport 3 e*1ra WK kunstri|den op de schaats 1991 m Munchen 20 30-22 30 EURO Openingsceremonie WK kunstrijden op de schaats 1991 m Mun chen 21.00-23 00 Sportnet Pro Boksen. 21 30-22 00 BBC 1 A Oueston of Sport qu.z 22 15-22 30 Ned 3 Studio Sport Journaal 22 15-00 15 Super Ultra Sport 22 30-23 30 EURO Worstelen 23 00-23 30 Sportnet Hoogtepunten uit het Spaanse voetbal 23 00-23 30 DkJ 3 Sport-Ptatz 23.00-23 45 Old 1 Sport Ertra WK kunstrif den op de schaats 1991 m Munchen en Bundesiiga IJshockey (play-oftsi 23 30-01 00 EURO WK kunstrijder op de schaats 1991 m Munchen 00 00-02 00 Sportnet World Snooker Qaa- Spaanse voetbal 09 00-09 30 EURO Autosport Br.tse 'or 09 30-11 00 Sportnet Boksen 09 30-11.00 EURO WK kunstrijden op de schaats 1991 m Munchen 11 00-11 30 EURO Freesfyte skién 11 00-12 00 Sportnet Turnen értistiekemt- mtsche Wereld Beker 11 30-12 00 EURO Êurob*» 12 00-13 00 EURO Handbal Zeslanden- toernooi voor mannen m Frankrijk 12 00-13 15 Sportnet VS Pro Bowlers Tour 13 00-13 30 EURO B^ Wheels 13 15-14 15 Sportnet Go auto- en motor sport magazine 13 30-17 30 EURO WK kunstnjden op de

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17