3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 (SDs Sz pï pS pS pS p£ service monteur m/v pS LubaUitzend Buro schoenverkoopster m/v bedrijfsleider/ plv. hoofd A-verpleegkundige m/v Voor een groot algemeen ziekenhuis in Leiden. Wij zoeken iemand voor een polikliniek, die graag overdag wil wer ken. Het gaat om 24 uur per week, welke verspreid zijn over de maandag, woensdag en vrijdag. Veel verpleeg- technische ervaring is wel noodzake lijk voor deze functie. Je kunt direct beginnen dus reageer snel!! B-verpleeg- kundigen m/v Voor een psychiatrische inrichting in de omgeving van Leiden. Het gaat om een functie voor langere tijd en je moet fulltime beschikbaar zijn. Ervaring op een opnamevervolgafdeling is een pré. Ben je direct beschikbaar neem dan contact met ons op. Keukenhulp m/v Voor een verpleegtehuis in Leiden zoeken wij voor de middagen een keukenhulp. De werktijden zijn van 12.00 tot 16.00 uur. Ben je voor langere tijd beschikbaar en vind je het leuk om in een keuken van een medische in stelling te werken, neem dan contact met ons op zodat we meer kunnen vertellen over de functie. Kantine medewerker m/v Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij voor lange tijd een kantinemedewerker, die met name voor de koffie zorgt, maar daarnaast ook het onderhoud van de kantine heeft. Werktijden van 9.00 - 11.30 uur. Bel snel voor meer informatie. Magazijn medewerker m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een magazijn medewerker die voor lange tijd helpt bij het laden en lossen en orders sa menstelt. Normale werktijden. Interesse? Loop even langs of bel voor meer informatie. Produktie- medewerkers m/v Regelmatig zoeken wij produktie- medewerkers die voor langere tijd in Leiden en omgeving willen werken. Dus zoek je voor lange tijd werk? Kom dan langs om te kijken wat de mogelijkheden voor je zijn. Administratief medewerker assurantiën m/v Voor een bank in Leiden. Ben je in het bezit van een MEAO-diploma aange vuld met het diploma Assurantie-b of ben je bereid dit te behalen, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Heb je ook nog goede contactuele eigenschappen en een commerciële instelling, dan is dit dé baan voor jou. Facturiste m/v Voor een computerbedrijf in Leiden. Heb je je HAVO of MEAO diploma, kan je snel typen en vind je het leuk in een modern en dynamisch bedrijf te werken, bel ons dan direct want wij zoeken zo snel mogelijk iemand voor zeer lange tijd. Chemisch analytisch analist m/v Voor een medische instelling in Leiderdorp zoeken wij per 1 april a.s. een chemisch analytisch analist voor o.a. onderzoek op geneesmiddelen. De werkzaamheden zullen gaan plaatsvinden in het laboratorium van de apotheek en duren ca. 3 maanden, 2 dagen per week. Interesse? We zullen u met open armen ontvangen!! Magazijn medewerkers m/v Voor een bedrijf in Leiderdorp wat zich bezighoudt met het importeren en dis tribueren van kleding, zoeken wij re gelmatig magazijnmedewerkers voor het verwerken van de nieuwe collectie. Ben je een paar weken beschikbaar en heb je interesse, kom dan snel langs voor wat meer informatiel Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba Leiden, K. Rapenburg 10, 2311 GC, tel. 071-140341 Luba Leiden, Turfmarkt 11. 2312 CE. tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR. tel. 071-415055 Luba heeft filialen In: Aalsmeor. Alphon aan den Rijn. Capelle a/d Ussel, Oen Haag. Hóolddorp. Katwijk, LeidenLeiderdorp. Leidschendam. Lisse, Noordwijk, Rotterdam, Rijnsburg, Spijkenisse. Voorschoten. Woerden. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. speciaal voor kinderschoenen zoeken wij een FULL-TIME VERKOOPSTER die goed met kinderen kan omgaan! leeftijd 20 jaar. Tevens zoeken wij voor de woensdagmiddag en zaterdag een HULPVERKOOPSTER Telefonische (ma t/m vr) of schriftelijke aanmeldingen naar: kinderschoenenspecialist i -ta| W Meip e n 98 Q7 I-320200 SERVICEFLAT SCH0UWENH0VE een dynamische woongemeenschap voor ouderen waarbij bepaalde diensten worden verleend volgens een van te voren bekend en vastgesteld pakket nodigt sollicitanten uit voor de funktie van RECEPTIONISTE De werktijden zijn Maandag t/m Vrijdag: 09 00 - 13 00 Voor deze funktie is het vereist dat men zowel bewoners als bezoekers taktvol en prettig te woord staat en tevens een aantal administratieve werkzaamheden verricht De ideale leeftijd ligt volgens ons tussen de 35 en 45 jaar Minimum opleiding. HAVO of gelijkwaardig niveau aan gevuld met een typediploma Wij bieden: Een veelzijdige en afwisselende baan met een grote mate van zelfstandigheid, voorts een prettige werksfeer in klein teamver band. Inschaling volgens de C A.O. Bejaar dentehuizen Uw schriftelijke sollicitatie kunt U binnen 14 dagen rich ten aan Stichting Schouwenhove Voor mondelinge informatie t a v. Dhr. R. Nieuwkerk-Direkteur kunt u ons tijdens werkdagen Schouwenhove 27 bereiken op telf. 071-312021 2332 DP Leiden van 10.00-16.30 uur Hij/Zij, die geïnteresseerd is in de ëlektronika zal na een gedegen opleiding geheel zelfstandig storingen moeten kunnen lokaliseren en reparaties uitvoeren aan Miele-produkten Voor deze funktie zijn vereist: Gevoel voor service-verlening M.T.S.elektro-/energietechniek of een opleiding die hiermeë gelijkgesteld kan worden. Minimum leeftijd 23 jaar Rijbewijs B-E Wij zoeken twee kandidaten: één woonachtig in Leiden of direkte omgeving en één woonachtig in Den Haag of ten zuiden ervan. Naast een goede salariëring, bieden wij een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals winstuitkering, studiekostenvergoeding en een premievrij pensioen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Miele Nederland b.v., t.a.v. de heer J.M. van den Adel, Postbus 166. 4130 ED Vianen (Z.H.). /'V :7 8 I P': I MMM Ministerie van Sociale Zaken ww en Werkgelegenheid Directoraat-Generaal Sociale Zekerheid, Hoofddirectie Bijstand en Voorzieningen, Sector Uitvoeringsbeleid, Afdeling Beheersbeleid. De hoofddirectie Bijstand en Voorzieningen is belast met de voorbereiding en vorming van het sociale zekerheidsbeleid met betrekking tot voorzieningen voor met name werklozen en gehandicapten in het kader van de sociale zekerheid en met betrekking tot de inkomensgoranderende functie van sociale zekerheid op minimumniveau, voor zover uitgevoerd door de gemeenten. De hoofddirectie is onder meer belast met toezicht, financieel beheer en sturing ten aanzien van de door of onder verantwoordelijkheid van lagere overheden, voornamelijk gemeenten (in medebewind) uitgevoerde sociale zekerheidsregelingen. Zij bestaat uit de sectoren: Specifieke Voorzieningen, Sociale Werkvoorziening, Uitkeringsbeleid en Uitvoeringsbeleid. Voor het taakveld Beleidsinformatie, -analyse en -evaluave zoeken wij een Statistisch sterke MBO-er m/v voor analyse en informatie verzorging op het terrein van sociale voorzieningen Functie-informatie: U verzamelt en analyseert statistische gegevens met betrekking tot de sociale voorzieningen en in het bijzonder de Jeugdwerkgarantiewet en de Regeling Banenpools. Daarnaast levert u een bijdrage aan de totstandkoming van statistische publikaties, beantwoordt u specifieke verzoeken om informatie en ondersteunt u gebruikers van deze informatie. Wat wij vragen en bieden: U heeft een afgeronde administratieve en/of statistische opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld MEAO. Daarnaast bent u in het bezit van het diploma Algemene Statistiek of een vergelijkbaar diploma en heeft u enige jaren ervaring met het analyseren en presenteren van kwantitatieve gegevens. U bezit een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en heeft affiniteit met bovengenoemd werkterrein. Ervaring met het gebruik van pc's strekt tot aanbeveling. Uw salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.891,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoelage. Standplaats is- Den Haag. In het personeelsbestand van het ministerie van SZW zijn etnische medelanders, vrouwen en gehandicapten ondervertegenwoordigd. Zij worden dan ook met name uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten zullen zij worden benoemd. Belangstelling? Nadere informatie wordt u verstrekt door de heer S. de Mooij, coördinerend senior beleidsmedewerker van het betrokken taakveld, telefoon 070-3334718. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan het hoofd van de afdeling Personeel DGSZ, Anna van Hannoverstraat 4, 2509 LV 's-Gravenhage, onder vermelding van v 3022.1460.070.060/LDC monumentale stad met toekomst Da universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten In ons land en telt ca. 110.000 Inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Lelden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel gebeel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht Ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één gebeel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen rijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog Is iedereen welkom. Groenoordhallen, in 1969 in gebruik genomen, is een veemarkt-, sport- en een evenementencomplex, waarin het gehele jaar door tal van activiteiten plaatsvinden. Naast de wekelijkse veemarkt op maandag en dinsdag worden er sportevenementen, beurzen, tentoonstellingen, popconcerten, massa-examens, bedrijfsfeesten e.d. georga niseerd. De vrij hoge bezettingsgraad van 83% heeft tot gevolg, dat er snelle "change menten" moeten plaatsvinden op meestal onregelmatige tijaen. Gaarne willen wij het management verster ken met een collega die de functie zal gaan vervullen van (voor 36 uur per week) Voor deze organisatorisch en technisch interessante functie zoeken wij een mana ger die geïnspireerd leiding kan geven aan het team van halmedewerkers, technici, marktmeesters en oproepkrachten en die de werkzaamheden goed op elkaar kan afstemmen. Door de aard van de werkzaamheden zijn er regelmatig contacten met diverse organi satoren, gemeentelijke dienst, veemarkt gebruikers en toeleverende bedrijven. Functie-inhoud: - heeft de dagelijkse leiding over de hal medewerkers, technici, marktmeesters en oproepkrachten; - vervangt het hoofd van de Directie bij diens afwezigheid; - is verantwoordelijk voor personele aangelegenheden; - draagt zorg voor het opstellen en uitvoe ren van onderhoudsprogramma's; - draagt zorg voor doelmatig energiebeheer, verbouwing en huisvesting; - laat in eigen beheer werkzaamheden uitvoeren dan wel in uitbesteding. Functie-eisen: - technische opleiding op HBO-niveau; - leidinggevende capaciteiten; - service-gericht optreden; - goede contactuele en organisatorische eigenschappen; - ondernemingsgeest en zakelijk inzicht; - ervaring in onderhoud/verbouwingen. Salaris: Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 5.484,32 (schaal 10A) bij een 36-urige werkweek. kansen voor mannen en vrouwen. JIH zien vrouwen en vertegenwoordigers van etnische groeperingen in functies als deze deze doelgroepen, voor zover zij aan de gestelde eisen voldoen. Bedoelde kandida- Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken na verschijning van dit blad richten aan de Directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 91.007. L00DGIETERSBEDRIJF MOLENAARS Dorpsstraat 99, 2361 BA Warmon,d Wij zijn een jong dynamisch bedrijf en zoeken we gens uitbreiding een VOLSLAGEN LOODGIETER en LEERLING LOODGIETER Wij bieden u: - een prettige werksfeer - een goed salaris - een auto van de zaak Heeft u interesse belt u dan 01711-10709. Gevraagd met spoed 's avonds vrij en zaterdag en zondag vrij. Wassenaarseweg 1, Leiden Tel,: 071 1728S3/177628

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 30