niiiimmmoi aemeente s Rijnland kredietadviseur v/m All-round vakman m/v monumentale stad met toekomst Da universiteitsstad Leiden is één vso de grotere gemeen ten In ons land en telt ca. 110.000 Inwoners. Binnen de Bandstad vervult Lelden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Lelden ook een gezond onder nemersklimaat kent. Do vrijwel gebeel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht Ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één gebeel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. De GKB-Leiden is één van de middelgrote f;emeentelijke kredietbanken van Neaer- and. De bank verstrekt krediet voor consump tieve doeleinden aan een ieder, ongeacht bedrag en soort inkomen (mits voldoende kredietwaardig). Cliënten, die op basis van de hoogte van het inkomen of door een beschadigd kredietverleden elders niet tegen redelijke voorwaarden krediet kunnen verkrijgen, kunnen door de GKB-Leiden veelal alsnog worden geholpen. De schuldregelende activiteiten van de kredietbanken zijn alom bekend. De GKB-Leiden lost voor ca. 300 mensen per jaar de ernstige financiële problemen op, dikwijls in samenwerking met andere (gemeentelijke) instellingen. Om te komen tot een evenwichtige opbouw van de kredietportefeuille is de GKB- Leiden zeer actief op de totale markt van het consumptief krediet en heeft de krediet bank zich een stevig marktaandeel verwor- Bij de GKB-Leiden is door vertrek van de huidige functionaris de vacature ontstaan van voor 36 uur per week (vervulling in deeltijd is mogelijk) Korte inhoud van de functie: - cliënten adviseren omtrent de krediet mogelijkheden; - intake en verdere afwikkeling van krediet aanvragen; - intake en behandeling van schuldrege- lingsverzoeken. Functie-eisen: - opleiding op HBO/ruim MBO-niveau (b.v. THW); - maatschappelijke betrokkenheid; - goede contactuele eigenschappen; - affiniteit met zowel de sociale als de bedrijfsmatige doelstellingen van de bank. De GKB-Leiden heeft de laatste jaren een voorspoedige groei doorgemaakt. Gezocht wordt naar een kandidaat (tussen de 25 en 35 jaar), die door inzet, ervaring en presen tatie de verdere ontwikkeling van de bank mee vorm kan geven. Op de werkplek wordt niet gerookt. Voor de functie geldt een minimum salaris van 2.597,68 (schaal 7) en een maximum van 4.033,89 bruto per maand (schaal 8), omgerekend naar een 36-urige werkweek. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J.W. Siebols of de heer J,H. van der Hulst, (telefoon 071 - 254145). De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één) van deze doelgroep(en) te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties dienen gericht te worden aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC LEIDEN binnen twee weken na het verschijnen van dit blad en onder vermelding van vacature nummer 91.005 Verhees en Van der Plas Notarissen te Katwijk vragen ccn ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V met HAVO of MEAO-opleiding (leeftijd: indicatie 18/23 jaar) Geboden wordt een zelfstandige administratieve functie, waarvoor ccn grote nauwkeurigheid een vereiste is. Ervaring met of belangstelling voor tekstwerking strekt tot aanbeveling. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Verhees en Van der Plas Notarissen Postbus 514, 2220 AM KATWIJK Voor nadere informatie kunt u ook bellen met Mr. A. Rucb, 01718-71646. gemeente voorschoten Voorschoten, met ruim 22.000 inwoners, gele gen tussen Den Haag en Leiden is een aan trekkelijke groene woongemeente dicht bij strand, bos en meren. Bij de afdeling Groen van de sector Openbare Werken wordt gevraagd een MEDEWERKER GROEN tevens MAAIER M/V Functie-informatie Naast het bedienen van een volhydraulische motormaaimachine, verricht u in ploegverband alle voorkomende aanleg- en onderhouds werkzaamheden op het vakgebied. Functie-eisen U bent in het bezit van het diploma Groen voorziening B of een gelijkwaardige opleiding. Ervaring met en interesse voor machinetechniek en natuurlijk groenbeheer strekt tot aanbeveling. Salaris Het salaris is afhankelijk van opleiding en erva ring en bedraagt maximaal 2.656,— bruto per maand (schaal 3). Daarnaast wordt een toelage verstrekt van 116,bruto per maand. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u bellen naar de heer C. Buijs, hoofd afdeling Groen, telefoon 071 - 600746. Uw sollicitatie, onder vermelding van vaca turenummer 9105, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan burge meester en wethouders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeids proces ondervertegenwoordigd zijn. Aangezien dit momenteel ook nadrukkelijk geldt voor vrouwen is de mogelijkheid voor kinderop vang gecreëerd. werken en het houden van toezicht Het waterschap Groot-Haarlemmermeer, gelegen in het gebied van de Randstad tussen de steden Haarlem, Amsterdam en Leiden, heeft de zorg voor de waterke ringen, de waterbeheersing en de wegen. Het beheersgebied, ter grootte van ruim 23.000 ha, kenmerkt zich door de snelle ontwikkelingen van de luchthaven Schiphol, de Aalsmeerse bloemenveiling, grote recreatieprojecten en door vele activiteiten rond woningbouw, industrie vestigingen en nieuwe infrastructurele werken. De technische dienst van het waterschap, bestaande uit een team van 36 mede werkers, is onderverdeeld in een afdeling uitvoering en een afdeling beheer. Bij deze afdelingen zijn vacatures ontstaan voor een tweetal ervaren civieltechnische medewerkers m/v a. Medewerker afdeling uitvoering, taken: - het voorbereiden van onderhouds- en r op deze werken; - het schrijven van werkomschrijvingen en (eenvoudige) bestekken; - het opstellen en bewaken van planningen; - het assisteren bij het opstellen van begrotingen en het verrichten van nacalculaties; - het voeren van intern en extern overleg betreffende de gestelde taken. b. Medewerker afdeling beheer: taken: - de coördinatie en administratief afhandelen van de vergunningverlening voor kleinere werken; - het zelfstandig voeren van vooroverleg, het adviseren over, het dagelijks toezicht op en het administratief afhandelen van vergunningen voor middelgrote werken; - het in overleg met het hoofd van de afdeling houden van toezicht op de uitvoe ring van de grote werken waarvoor vergunning van het waterschap vereist is; - het bijhouden van een op te zetten geautomatiseerd vergunningenbestand; - het coördineren van de noodzakelijke naleving en handhaving van de bepalingen opgenomen in de keur. Functie eisen. Voor beide functies gelden de navolgende vereisten: - tenminste diploma MTS Weg- en Waterbouwkunde; - meerjarige ervaring in genoemde werkzaamheden; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden; - vermogen om zowel zelfstandig als ondersteunend in teamverband te werken; - affiniteit met automatisering; - de bereidheid om zich binnen het beheersgebied te vestigen; - rijbewijs B en de bereidheid tot het gebruik van de eigen auto ten behoeve van de werkzaamheden. Met betrekking tot de functie vermeld onder b wordt de voorkeur gegeven aan kandidaten met een minimale werkervaring van ca. 5 jaar, opgedaan bij voorkeur bij een waterschap; terwijl een opleiding MBCS eveneens voldoet. Salaris. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij u een maximum salaris van f 4.258,- bruto per maand (schaal 8). Een uitgroei tot schaal 9 (f 4.891,per maand) behoort tot de mogelijkheden. De rechtstocstandregeling waterschapspersoneel is van toepassing, terwijl het waterschap is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenregeling. Inlichtingen: Nadere telefonische informatie over de functie onder a kan worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Uitvoering, de heer ing. J. Brouwer en over de functie onder b bij het hoofd van de afdeling Beheer, de heer R.F. Westhoek. Beiden zijn telefonisch bereikbaar onder telefoonnummer 02503-16544. Uw eigenhandig geschreven sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van dijkgraaf en heemraden van het water schap Groot-Haarlemmermeer, Postbus 82, 2130 AB Hoofddorp, onder vermel ding op de envelop van vakature TD. Waterschap f-r Groot-Haarlemmermeer Bij het bureau algemene- en juridische zaken van de hoofdafdeling Algemene Zaken is wegens uitbreiding van werkzaamheden plaats voor een a. technisch medewerker/ster milieuzaken voor 38 uren per week Functie-informatie: - Behandelen van vergunningaanvragen ingevolge de Hinderwet; - Technische advisering in het kader van de overige milieuwetten (met name over bodemsanering en - bescherming); - Controle op de uitvoering en naleving van geldende voorschriften; - Behandelen van klachten betreffende het milieu. Functie-eisen - Een op de functie afgestemde opleiding op H.B.O.-niveau; zij die door opleiding en ervaring een vergelijkbaar niveau hebben verkregen worden eveneens uitgenodigd te solliciteren; - Het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken volgens een vastgelegde planning; - Goede contactuele eigenschappen en het vermogen om in situaties met belangentegenstellingen overtuigend op te treden; - Gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen. b. administratief-juridisch medewerker/ ster milieuzaken voor 38 uren per week. Functie-informatie: - De administratief-juridische toetsing van aanvragen en meldingen in het kader van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne, de Hinderwet en de Lozingsverordening; - De administratieve afhandeling van controlerapporten; - Het adviseren over milieurechtelijke sanctiemaatregelen; - Het assisteren bij de overige werkzaamheden van het bureau. Functie-eisen: - Een op de functie afgestemde juridische opleiding op minimaal H.B.O.-niveau; - Specialisatie op milieugebied strekt tot aanbeveling; - Bij voorkeur ervaring met genoemde werkzaamheden; - Het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken volgens een vastgestelde planning; - Goede contactuele eigenschappen; - Gevoel voor bestuurlijke verhoudingen; - Bereidheid tot het volgen van aanvullende cursussen. Salaris: Beide functies zijn overeenkomstig het geldende functiewaarderingssysteem gewaardeerd en ingeschaald als volgt: Fgnctie A: aanloopschaal niveau 7: min. f. 2.826 tot max. f. 3.736,- functieschaal niveau 8: min. f. 3.315,tot max. f. 4.258, aanloopschaal niveau 6: min. f. 2.487,— tot max. f. 3.393,- functieschaal niveau 7: min. f. 2.826,tot max. f. 3.736,— Inlichtingen: Nadere informatie over beide functies kunt u verkrijgen bij de heer W.A.L.M. Cornelissen, hoofd van het bureau algemene- en juridische zaken (tel. 071-172121, tst. 253), of bij de chef van de afdeling Personeel en Organisatie, de heer J. Kwestro, tst. 212. Overige informatie: Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op gelijke kansen voor iedereen. Voorlopig wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoordigd zijn. Medewerkers van het bureau zullen bij de sollicitatieprocedure worden betrokken Schriftelijke sollicita ties kunt u tot uiterlijk veertien dagen na publicatie richten aan het College van Burgemeester en wethouders van Oegstgeest, Postbus 1270, 2340 BG Oegstgeest, onder vermelding van het woord "sollicitatie" op de enveloppe. Hoogheemraadschap van Bij de hoofdafdeling Werkenbeheer is een vacature ontstaan voor een: ten behoeve van de werkeenheid Alphen Kerk Zanen voor 36 uur per week Het hoogheemraad schap van Rijnland is binnen een gebied van 100.000 ha. met ruim 1 1/4 miljoen inwoners in de provincies Noord- en Zuid-Holland verant woordelijk voor wa terkering, water beheersing en water kwaliteit. Het personeelsbe stand van het hoog heemraadschap be staat uit 450 me dewerkers, waarvan ongeveer de helft werkzaam op het kantoor te Leiden en de overigen op 50 installaties verspreid over het gehele gebied. De hoofdafdeling Werkenbeheer is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van ruim 40 afval waterzuiveringsinstallaties met bij behorende persgemalen, 4 boezem gemalen en van gebouwen, terrei nen, wegen, watergangen, water keringen, sluizen en bruggen. Het beheersgebied is onderver deeld in drie districten die elk weer zijn verdeeld in drie clusters. Taken: - onderhoud en bediening van de afvalwaterzuiveringsinstallatie met bijbehorende gemalen en persleidingen en/of installaties elders in de cluster; - het binnen een gegeven plan ning uitvoeren van onderhouds werkzaamheden aan voorname lijk mechanische en electrische installatie (onder)delen. Vereisten: - het diploma LTS-electro of LTS- mechanische techniek met een aanvullende opleiding op electro-technisch gebied of VAPRO-A; heid deze cursus te volgen; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aan beveling; - bereidheid tot het verrichten van wachtdienst; - rijbewijs B. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3.393,-- bruto per maand (op basis van een 38-urige werkweek). De functiewaarde dient in het kader van Rijnlands functiewaarderingssysteem nog definitief te worden vastgesteld. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede ziektekostenverzekering, zijn van toepassing. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan Personeel en Organisatie van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden, onder vermelding van het diploma NVA-I of de bereid- vacaturenummer 91-WEB-7/LD.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 22