De tussenpaus heet Wim Jansen Barcelona klaart de klus al in Kiev Olympique houdt AC Milan in toom Verbeek: 'Niemand heeft mij ingeseind' DONDERDAG 7 MAART 1991 SPORT PAGINA 21 KIEV (GPD) "De jongens hebben voor Cruijff gespeeld. Dit is de beste medicijn die hij kan krijgen". Tonnie Bruins Slot, derde trainer bij de FC Barcelona, glunderde. Zijn elftal was na een ge makkelijke 2-3 zege in Kiev op Dynamo Kiev 'spekkoper', zoals hij het noemt. Barcelona gelukkig. Met het resul taat, maar ook met het snelle herstel van Johan Cruijff. "Vandaag verlaat hij het ziekenhuis en ik hoorde dat hij meteen een persconferentie zal geven", aldus Bruins Slot. Barcelona zonder Cruijff was voor Kiev drie maten te groot. Bruins Slot sprak liever over een ze ge van het 'Hollands voetbal met een Spaans tintje'. De thuiswed strijd over twee weken kan Cruijff in elk geval met een gerust hart voor de televisie volgen: de ploeg uit de Oekraïne is niet in staat de Europe se bekerhouder de weg naar de hal ve finales van het Europa-Cup- 2toernooi te versperren. Bruins Slot weet overigens nog niet wat Cruijff na zijn herstel bij Barcelona gaat doen. "Dat hangt he lemaal van hem af. Maar ik kan me voorstellen dat hij meer aan tweede trainer Rexach en mij overlaat. Wij werken precies volgens zijn ideeën. Zoals hij nu vaak bij de trainingen optreedt, als trainer en coach, dat zal minder worden. Dat eist fysiek wel erg veel". Over de naaste toekomst van Ro nald Koeman, die tobt met een bles sure aan de achillespees, is Bruins Slot zekerder. "Hij is nu op 90 pro cent van zijn normale kunnen", zei hij. Zondag al optreden in de com petitiewedstrijd tegen Atletico Bil bao acht hij uitgesloten, maar de kans dat Koeman er bij de tweede Cruijff kan deze week naar huis BARCELONA (ANP) - Het herstel van Johan Cruijff verloopt zo voor spoedig dat wordt aangenomen dat hij deze week al naar huis kan. Daar zal het genezingsproces voltooid moeten worden na zijn hart-rit- mestoringen van dinsdag 26 februa ri, waarna een operatie tot ader-om leiding volgde. Vandaag staat, in kamer 206 van het Sant Jordi-ziekenhuis te Bar celona, een persconferentie van Jo han Cruijff op het programma, de eerste van Barcelona's coach na zijn operatie. Het wordt waarschijnlijk geacht dat Cruijff onmiddellijk na zijn persconferentie de kliniek zal verlaten. Gistermiddag al heeft Johan Cruijff zijn eerste korte persconfe rentie gegeven. Uit zijn zienhuis-ka- mer voor de camera's van de Cata laanse televisie. Duidelijk werd dat Cruijff vast van plan is zijn plaats op de bank weer in te nemen en zijn werk als trainer opnieuw op te pak ken. "Alles is goed met mij", vertelde Cruijff, die zichtbaar vermagerd was. "De artsen hebben gezegd dat ik in principe kan doen, wat ik wil, mits ik rekening houd met een paar beperkingen. Eetgewoonten bij voorbeeld en ook roken is uit den boze. Er is niets wezenlijks met mij mis, er zijn wel een paar kleine din gen die ik in het oog moet houden. Eten, drinken, roken en spanning kunnen gezamenlijk een slechte in vloed hebben". Cruijff beklemtoonde dat voetbal zijn leven is. "Zouden de doktoren hebben gezegd dat doorgaan le vensgevaar inhoudt, dan zou ik op slag stoppen. Maar zo ligt het niet. Er is geen probleem, dat betekent dus dat ik doorga met mijn activitei ten. Ik heb nooit eerder moeilijkhe den met kijn hart gehad. Nu wel, maar het probleem is hersteld. Ik ga ervan uit dat mijn hart weer in orde is en dat-ik over een tijdje weer ge woon kan gaan werken". Anderlecht krijgt zwaar klop van Roma ROME (GPD) "Rare jongens, die Romeinen", moet Aad de Mos heb ben gedacht in de slotfase van het UEFA-Cupduel AS Roma-An- derlecht. De Belgische club leed een pijnlijke 3-0-nederlaag terwijl het speltechnisch nauwelijks hoef de onder te doen voor de door schorsingen en blessures geteister de Romeinse ploeg. Lange tijd zag het ernaar uit dat Anderlecht met een kleine nederlaag de Eeuwige Stad zou verlaten. Tussen de 29ste en 31ste minuut van de tweede helft werd de afwachtende tactiek van De Mos met twee doelpunten afge straft. Juventus deed het in het andere Italiaans-Belgische duel niet veel minder. De Turijnse club won bij FC Luik met 3-1 en kan zich voorbe reiden op de halve finale van de Eu ropa Cup 2, het enig overgebleven doel in dit seizoen. In het laatste kwartier van de eerste helft nam Ju ventus afstand via Marocchi en Baggio. In de 48ste minuut zorgde de Braziliaan Julio Cesar uit een on mogelijke hoek voor het derde doel punt. In de slotfase maakte Houben met een afstandschot een einde aan het trotse record van doelman Tac- coni, die al twee en een half jaar in het buitenland zijn doel schoon had gehouden. De 3-1 zege kwam als geroepen voor trainer Maifredi, die in de och tend vóór het duel ruzie had gekre gen met Toto Schillaci. De WK-held was gepasseerd, maar had dat eer der van journalisten al gehoord en voelde zich door de trainer in de ma ling genomen. wedstrijd tegen Kiev bij zal zijn, lijkt niet gering. Bruins Slot noemde Kiev 'geen gemakkelijke tegenstander'. Maar die opmerking moet kennelijk de zege van Barcelona meer reliëf ge ven. Kiev is namelijk geen schim meer van de Lobanovski-trein die vijf, zes jaar geleden elke tegenstan der angst inboezemde. Coryfeeën als Belanov, Protassov en Blochin hebben hun heil in har- de-valutalanden gezocht (en aarden daar overigens slecht). Hun opvol gers missen de klasse. Bruins Slot: "Ze spelen nog steeds hetzelfde sys teem als het sterrenteam van toen en met dezelfde discipline. Dus wel voorspelbaar, ja. Maar ze missen heel duidelijk de ervaring". Zoals in de zesde minuut van de wedstrijd bleék. Na een snel geno men hoekschop was de Kiev-verde- diging totaal gedesorganiseerd. Ba- kero scoorde gemakkelijk: 0-1. In de jacht op de gelijkmaker smeet het jonge Kiev-team (gemid delde leeftijd 24) met de krachten. Maar het zelfverzekerde Barcelona speelde rustig de bal rond en voor namelijk op de helft van de Russi sche tegenstander. Muisstil De naar schatting 70.000 toeschou wers werden er muisstil van. Tot Kiev duidelijk maakte waarom Koeman in het hart van de Spaanse verdediging wordt gemist. Aan voerder Alesanxo keek tien minu ten voor rust machteloos toe bij een eenvoudige combinatie door het midden en Zajets had het gemakke lijk: 1-1. Vanaf dat moment kwam de Spaanse bekerhouder onder druk en toonden de spitsen Sergei Joera en Oleg Soljenko hun snelheid en balvaardigheid. Het gebrek aan rou tine brak de Oekraïense ploeg ech ter op. Een weggevertje op het mid denveld met Kiev massaal voor de Halve finale gloort voor Fransen MILAAN Bijna driekwart van het Franse volk was al vooraf boordevol optimisme en rekende op de val van AC Milan in het be langrijkste Europa Cup-toernooi. Na de eerste confrontatie tussen de bekerhouder en Olympique Marseille, gisteravond in het uit verkochte San Siro. konden de Fransen hun geluk nauwelijks op. Het resultaat (1-1) in Milaan bracht Olympique op de drempel van de halve finales. Van daaruit moet een lang gekoesterde wens in vervulling gaan. de weinige geslaagd is r landskam- Het t Dynamo Kiev. De Spanjaarden t Spaanse goal bracht Ortega een niet Zjilkov neergelegd. De Bulgaar, een te missen kans: 1-2. voortdurende kwelling voor de Na rust kwam Barcelona geen Kiev-verdediging, benutte de straf- moment meer in gevaar. Na een dik schop zelf: 1-3. kwartier werd de doorgebroken Mogelijk had de Schotse scheids- Stoitsjkov door Kiev-doelman rechter Simes spijt van deze té har de beslissing. Vijf minuten voor tijd liet de handige Soljenko zich in het strafschopgebied vallen en de Schot besliste onmiddellijk tot een nieuwe strafschop. Soljenko be paalde zelf de eindstand op 2-3. Frankrijk is één v; voetballanden van nog nooit een club e de Europese beker pioenen te veroven doorn in het oog van Bernard Tapu de puissant rijke eigenaar van Olympique, die de spelers zo'n klei ne vier ton de man in het vooruit zicht heeft gesteld als de ploeg die wensdroom vervult. Silvio Berlus coni, zijn evenknie in Milaan, doet daar niet voor onder. Tapie is voorlopig echter aan de winnende hand. Op de hagelnieuwe grasmat van San Siro bevestigde Olympique Marseille dat het tot de sterkste clubteams van Europa be hoort. De in driejaar bijna volledig vernieuwde ploeg toonde van meet af geen greintje ontzag voor AC Milan en verscheen heel wat vaker op de Milanese helft dan vooraf was gedacht. Conform de opdracht van Raymond Goethals. de bejaarde (68) en sluwe vos uit Belgie. die sterk overweegt een jaar bij te teke nen bij de Franse topploeg. "Milan speelt zonder Baresi", hield hij de ploeg voor. "dat is onze kans om Milan in verlegenheid te brengen". Zonder de sluwe leider en Marco van Basten maakte AC Milan een ontheemde indruk en was de ploeg geen moment zichzelf. Het meest opmerkelijk en ronduit zwak was de tactiek waarvoor Arrigo Sacchi had gekozen. De twee jaar achter een onbetwiste sterkste van Euro pa, die ruim vijf jaar geleden voor de laatste keer in Milaan een Europa Cup-duel verloor (tegen Waregem), oefende veel te weinig druk uit. Zel den werden de Fransen opgejaagd en Mozer kreeg alle tijd en ruimte om de bal op zijn dooie gemak rond te spelen. Feyenoord breekt met Bengtsson, Verbeek en Lagendijk ROTTERDAM (GPD) - De zesde maart 1991 zal nog lang in het geheugen van Wim Jansen gegrift blijven. Op de dag dat zijn vrouw Coby voor een vrij ernstige operatie in het zie kenhuis werd opgenomen, werd hij - voorlopig voor vier maanden - tot hoofdtrainer en -coach van Feyenoord be noemd. Verbeek ook Ger Lagendijk meege zogen. De Ridderkerker, die na de afgang in Eindhoven spoorslags naar Italië vertrok, blijft nog wel als technisch adviseur aan Feyenoord verbonden, maar volgens Snoeck zal hij niet meer 'operationeel in beeld verschijnen'. Van Wim Jansen was bekend, dat hij niet met Lagendijk wenste sa men te werken, maar dat hoefde hij in de besprekingen met Feyenoord niet als voorwaarde te stellen, om dat het stichtingsbestuur dat akke fietje al met Lagendijk had gere geld. In het officiële communiqué van Feyenoord wordt gezegd, dat de voltallige technische leiding haar functies heeft neergelegd. Volgens Snoeck hebben alle drie begrip ge toond voor het standpunt van het stichtingsbestuur. "Ook de trainers willen dat het Feyenoord goed gaat", aldus Snoeck, "en daarom verwacht ik bij de afwikkeling van de zaak geen al te grote problemen. Ik zou het heel vervelend hebben gevonden als we de zaak hadden moeten forceren, maar ook als de trainers tegengestribbeld hadden, zouden we als bestuur onze verant woordelijkheid hebben genomen". Verantwoordelijk Snoeck, die door Lagendijk bij Feyenoord werd binnengehaald, heeft altijd benadrukt dat hij als al gemeen directeur mede verant woordelijk is voor het technisch be leid en daarom lag de vraag voor de hand of hij overwogen had om zelf ook op te stappen. Nadat het stichtingsbestuur van Feyenoord dinsdagavond had be sloten om te breken met het trai nersduo Bengtsson-Verbeek en di recteur sportief Ger Lagendijk al leen nog maar te dulden als tech nisch adviseur, ging John van Dijk, de grote man van SW, akkoord met het verzoek van de stadionclub om zijn rechterhand tot het einde van het seizoen uit te lenen, of liever te verhuren. De 44-jarige Wim Jansen, die in het seizoen 1986-1987 in de Kuip as sistent was van Rinus Israel en daarvoor vijf jaar de jeugd van Feyenord trainde, is vanmorgen al met zijn werkzaamheden begon nen. Op de persconferentie gister middag had hij zijn colbertje al ver wisseld voor het trainingpak, dat hem nauwelijks paste en waarop met grote letters de naam van Feye- noords hoofdsponsor prijkte. Stabiliteit De eerste taak, die Wim Jansen zich bij Feyenoord heeft gesteld, is de stabiliteit in het elftal te herstellen. "Zonder balans in het team bereik je niks", waren zijn eerste woorden. "Ik moet eer§t gaan onderzoeken wat er leeft in de groep en dan zien we wel verder". Zijn terugkeer in de Kuip is zó snel bekokstoofd, dat hij zich nau welijks op zijn nieuwe job heeft kunnen voorbereiden. Terwijl de reserves van Feyenoord dinsdag avond op Varkenoord tegen AJax speelden, was hij op Harga bij de wedstrijd tussen SVV 2 en Haarlem 2. Wim Jansen heeft voor de wed strijd tegen Willem II van komende zondag dan ook nog heel wat te be spreken met Geert Meijer, die hem in de komende maanden zal assiste- Feyenoord heeft de traditie van de laatste jaren dus voortgezet. De contracten met de trainers zijn voortijdig verbroken. Terwijl de fi nanciële consequenties van het ver trek van Hans Kraay en Rinus Israel nog altijd voelbaar zijn, moet het stichtingsbestuur een nieuwe schikking zien te treffen met hoofd trainer Gunder Bengtsson en zijn assistent Pim Verbeek, die na het debacle tegen PSV te horen hebben gekregen dat er op hun diensten geen prijs meer werd gesteld. Algemeen directeur drs. Martin Snoeck wilde gisteren niet zeggen hoe groot het bedrag is dat met de komst van Jansen en de afvloeiings regelingen van Bengtsson en Ver beek is gemoeid. Het enige wat hij kwijt wilde is dat het bedrag voor Feyenoord - lees: shirtsponsor HCS - 'overzienbaar' is. Volgens insiders zal dat bedrag eerder boven dan on der het miljoen liggen, want Bengtsson en Verbeek hadden elk nog zestien maanden te gaan. In hun val hebben Bengtsson en Zo te zien valt er toch nog wat te lachen bij Feyenoord. Martin Snoeck en Wi Snoeck: "Ik heb dit wel aan de or de gesteld, maar mijn collega's wa ren unaniem van oordeel dat ik moest blijven". In de nieuwe hiërar chie bij Feyenoord komt Snoeck, nu door het wegvallen van Lagen dijk, wat dichter bij de trainer- coach te staan, maar omdat er voor lopig toch geen transferzaken ge daan kunnen worden - de markt is op 1 maart gesloten - zal de dagelijk se technische leiding vrijwel geheel aan Wim Jansen worden overgela ten. Voordat besloten werd een be roep te doen op de 65-voudige ex-in ternational heeft het stichtingsbe stuur onder leiding van Amandus ROTTERDAM (GPD) Om tien voor half zes gistermiddag, nadat Feyenoords algemeen directeur Martin Snoeck officieel had bekend gemaakt dat de technische staf alle functies had neergelegd, kreeg Pim Verbeek een aangetekende brief in de bus. 'We hebben getracht om je van de ontwikkelingen vóó de persconferentie persoonlijk op de hoogte te brengen. Omdat je niet bereikbaar was, doen we dit per deze brief. We zullen op zeer korte termijn contact met je opnemen". Was getekend Martin Snoeck. Verbeek reageert verbaasd. "Ik ben de hele dag thuis geweest. En Bengtsson ook. Die heeft dezelfde aange tekende brief ontvangen. Hij kreeg 'm tien minuten later". De volledige inhoud van de brief houdt Verbeek liever nog even voor zich. "Snoeck heeft duidelijk voor de zachte aanpak gekozen. Hij rept over een ontslag 'in goed overleg'. Belachelijk. We hebben nergens concreet over gesproken. Ook schrijft Snoeck, dat het voor ons beter is dat we met onze werkzaamheden stoppen. On ze trainersloopbaan zou nu minder schade oplopen. Wat een onzin". "Wat mij het meest bevreemdt", vervolgt Verbeek, "is dat Snoeck heeft gezegd dat er overleg is geweest met ons. Maar daar is niets van waar. Ik wist van niets tot ik die brief kreeg. Niemand die mij van Feyenoord- zijde heeft ingeseind. Dinsdagmiddag om één uur heb ik vijf minuten met Snoeck gesproken Hi j vertelde dat er die avond zou worden vergaderd met het bestuur over eventueel te nemen maatregelen. Maandag had hij dat Bengtsson verteld, ook in vijf minuten. Ik heb Snoeck nog wel gezegd dat het zijn taak is om beslissingen te nemen en dat ik woensdag thuis bereikbaar was om van de beslissingen op de hoogte te worden gesteld" "Dinsdagavond ben ik nog naar het tweede elftal geweest. En daarna heb ik nog met Henk Fraser gebeld voor een afspraak om vandaag met hem extra te trainen. Dat doe je toch niet als je weet dat 't niet meer nodig is? Nee, ik had Snoeck hoog zitten, maar voor mij is hij diep gevallen, menselijk gezien. Ik vind het hoogst onfatsoenlijk. Ik werd gistermiddag al gebeld door journalisten die mij vertelden dat we zelf zijn opgestapt, dat we de eer aan onszelf hebben gehouden en dat we instemden met ons vertrek. Dat is onzin, absoluut niet waar. Ik ga toch niet instemmen met mijn ontslag. Dat mag toch duidelijk zijn" "Als het aan mij had gelegen", benadrukt Pim Verbeek nog eens. "dan was ik vanochtend gewoon weer be gonnen met de training. Maar nu ga ik eerst contact opnemen met de WCS. Voor die tijd wil ik verder geen uitspraken doen. Want ik ben het er natuurlijk niet mee eens. En Bengtsson ook niet". Overigens was Bengtsson niet bereikbaar voor commentaar. i Jansen gebroederlijk naastelkaar. (foto ANP) Lundqvist nog een aantal andere oplossingen overwogen. Snoeck: "We hebben er even over gedacht om iemand boven de trai ners aan te stellen en met de coaching te belasten, maar dat leek ons niet realistisch. Dinsdagavond hebben we besloten om radicaler te werk te gaan. Het ging ons niet om de goedkoopste maar om de kwali tatief beste oplossing. De 6-0-neder- laag tegen PSV was beslist niet de aanleiding om het mes erin te zet ten. Dat was niet meer dan een druppel, maar wel een druppel die de emmer deed overlopen. We heb ben ingegrepen omdat de prestaties over een reeks van wedstrijden slecht waren en er geen hoop op verbetering was". Wim Jansen, die als hoófdtrainer ^lleen acht maanden bij het Belgi sche Lokeren werkte en daar in fe bruari '88 zelf ontslag nam. heeft één voordeel boven zijn voorgan gers. Er wordt geen kwalificatie voor Europees voetbal van hem ver langd. "Dat woord durf ik niet meer in m'n mond te nemen", aldus Snoeck. "Stilletjes hoop ik er nog wel op, maar het lijkt me niet reeel om die wens nu nog hardop uit te spreken. Overigens vind ik wel dat we voldoende goed spelersmateri- aal hebben. Daar moet voor Wim Jansen mee te werken zijn". Waarom de keus op Wim Jansen is gevallen? Snoeck: "Wim Jansen heeft als voetballer een geweldige reputatie. Hij staat bekend als een vaJcman. Ik ben ervan overtuigd dat de spelers vertrouwen in hem heb ben". Het Italiaanse middenveld ver bleekte volledig bij dat van Olympi que Marseille. Pardo sleurde dat het een lieve lust was en Waddie. met veertien miljoen de op Stojkovic na duurste aankoop, onderstreepte nog eens zijn kwaliteiten als spel maker. De absolute smaakmaker in de Franse ploeg was echter Pelé. De Ghanese balvirtuoos is snel en ge- truct en was AC Milan meer dan eens te slim af. Hij stond halverwe ge de eerste helft ook aan de basis van de gelijkmaker. Puur op snel heid en techniek zette hij drie Italia nen op het verkeerde been. waarna Waddie tussen de drie Milan-spe- lers door de bal met akelige precisie voor de voeten van Papin speelde. De goaltjesdief, dit seizoen al goed voor 19 treffers, maakte ook nu geen fout. Dat doelpunt was het onverwach te maar niet eens onverdiende ant woord op de fortuinlijke treffer van Gullit. De Oranje-aanvoerder rea geerde attent op een gruwelijke blunder van Mozer en Casoni en scoorde beheerst met links. Dat bui tenkansje had AC Milan vleugels moeten geven, maar de ploeg liet de afwachtende houding niet varen. En kreeg daarvoor in zekere zin de rekening gepresenteerd met de ge lijkmaker van Jean-Pierre Papin. Die treffer had een frustrerende uit werking op AC Milan en gaandeweg ook op het publiek, dat voor een re cord-recette van 6,2 miljoen gulden had gezorgd. Een dubbele wissel (Simone voor Ancelotti en Carbone voor de falen de Massaro) kort na de rust bracht al evenmin uitkomst. Rijkaard, tot dan anoniem aan de zijkant, kreeg eindelijk de plek waar hij thuis hoort, centraal op het middenveld. Net als Gullit, die veel te diep voor in speelde en zijn groeiende vorm van de laatste weken niet kon be vestigen, was het van Rijkaard ech ter te veel gevraagd om AC Milan nog van nieuwe impulsen te voor zien. Olympique. dat gaandeweg overliep van zelfvertrouwen, had derhalve weinig tot niets te vrezen. En was halverwege de tweede helft zelfs dicht bij de winnende treffer van Pele. Hij ontfutselde Galli de bal maar trof vervolgens de paal. Die beginnersfout was in feite il lustratief voor de zwakke avond die AC Milan gisteravond beleefde. Twee jaar achtereen ontsnapte de ploeg in de kwartfinales via de nooduitgang. Eerst door een du bieuze strafschop tegen Werder Bremen, vorig jaar door een buiten spel-doelpunt van Van Basten te gen KV Mechelen. AC Milan dreigt nu het noodlot niet te kunnen ontlo pen en zal over veertien dagen in Marseille vrijwel zeker van de troon worden gestoten. Voorzichtig als immer hield Franz Beckenbauer echter nog een slag om de arm. "Dit Milan speelt een stuk minder spec taculair dan twee jaar geleden. Het is nu een koude, emotieloze, profes sionele voetbalmachine. Maar wel even efficient als in het verleden". De return zal het leren. ALBERT GEESING Bayern haalt eindsignaal niet ongeschonden MUNCHEN (ANP/SID) - Voor Bayern München mislukte het eer ste treffen met FC Porto in dubbel opzicht. Met een rode kaart voor li bero Klaus Augenthaler en een wei nig perspectief biedende remise (1- 1) sloot de Westduitse landskam pioen de thuiswedstrijd tegen de hardnekkig verdedigende Portuge- Bayern begon voor 40.000 toe schouwers in het Olympisch sta dion energiek aan het duel in de kwartfinale van het toernooi om de voornaamste Europese beker. D«- ploeg van trainer Jupp Heynckes leek vastberaden de blamerende thuisnederlaag van zaterdag tegen het nietige St. Pauli te wreken Het openingsoffensief viel na een kwar tier even stil. Bi) de eerste aanval van Porto pakte A\igenthaler de Bulgaarse topschutter KoStadlüOV hard aan. De Belgische scheids rechter Goethals, die in totaal vier gele kaarten uitdeelde, paste de nieuwe spelregels stringent toe en stuurde de geroutineerde aanvoer der van het veld. Met tien man bleef Bayern de be tere ploeg. De Portugese angstha zen stuurden aan op een blanco ge lijkspel. Bender verstoorde de tac tiek van Porto. Na een half uur kop te de ijverige middenvelder van dichtbij raak. 1-0. In de tweede helft viel Bayern te rug. Porto kreeg mede door de nu merieke meerderheid meer lef. Bij de eerste doorbraak van Domingos kon doelman Aumann nog redding brengen. In de 65ste minuut was de nationale sluitpost evenwel kans loos. Op aangeven van Kostadinov tikte de de behendige vleugelspits simpel de gelijkmaker binnen. In de slotfase ontsnapte Bayern aan de nederlaag. Aumann keerde een schot van Magalhaes met veel moei te. "Ik kan met deze uitslag onmoge lijk tevreden zijn", mokte Heync-

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 21