Italië deelt de lakens uit SPOoRJTV flflN DE ZIJLIJN I Pernix kijkt uit naar duel om Supercup Nog zeven clubs in Europese bekerstrijd Een vreemd baantje Voetbalvandalisme opnieuw toegenomen DINSDAG 5 MAART 1991 LEIDEN Pernix treft morgen avond om 20.30 uur in de Leidse Vijf Meihal in het duel om de Su percup Fortuna. Pernix vertegen woordigt de Leidse regio door het winnen van Leidsch Dagblad cup, terwijl het Delftse Fortuna de winnaar werd van de Binnen hof-cup, de Haagse variant. Op Tweede Kerstdag zorgde Pernix in de finaleronden voor een regelrechte sensatie door eerst TOP na een verlenging aan de kant te zetten (15-16). In de daarop volgende finale tegen De Danaïden kwam de ploeg van aanvoerster Lian Tieleman op een fabelachtige manier terug en boog een 10-15 achterstand om in 19-15 voorsprong. De wedstrijd werd uiteindelijk gewonnen met 21-18. "Door het volle programma is het wel zwaar om naast de competitie ook voor de LD-cup te spelen", vertelt Lian Tieleman. Vrijuit "Maar je kan als ploeg lekker vrijuit spelen omdat er niet zoveel druk op de ketel staat. Na een mindere com petitiestart begon het beter te lo pen bij Pernix. daardoor waren de resultaten op de finaledag niet echt verrassend. Met een betere competitiestart waren we waar schijnlijk hoger geëindigd in deze poule. De tegenstanders deden namelijk niet veel voor elkaar on der, de competitie werd pas in de laatste wedstrijden beslist", aldus Lian Tieleman. Was degradatie een aantal weken een serieuze mogelijkheid, uiteindelijk wer den de winnaars van de LD-cup vijfde in de eindrangschikking. "De wedstrijd tegen Fortuna is in elk geval een leuke afsluiter van dit zaalseizoen. Onderling heb ben we er nog weinig over gespro ken, maar een tegenstander als Fortuna spreekt altijd tot de ver beelding. Een aantal namen ken ik wel uit de krant, met sommi gen heb ik nog gespeeld in diver se vertegenwoordigende teams. (Lian Tieleman haalde het zelf tot reserve van Oranje, kb). Van onze kant zullen we zeker proberen er een aantrekkelijke wedstrijd van te maken". Fortuna kende onder leiding van coach Paul Marseille een ma tige competitiestart in de hoofd klasse B. Teleurstellend was te vens de 15-14 nederlaag in de Europacup-finale tegen het Bel gische Sikopi. Op voorhand had de huidige landskampioen ver wacht de sterkste van Europa te worden door het winnen van de finale in Lissabon. De Delftse ploeg kwam dit zaalseizoen te laat op gang om de finale te behalen. Een sterke eindfase in de compe titie leidde naar een uiteindelijke tweede plaats achter het ijzerster- ke Oost-Arnhem. Een deel van de Delftse formatie maakt regelma tig hun opwachting in het Neder lands team. Hanneke van Eek en Hans Heemskerk zijn al jaren toonaangevende namen in het Nederlandse korfbal. Supercup: Pcrnix-Fortuna aanvang 20.30 uur. Pernix Lian Tieleman. Erica de Rooy, Erika Velders, Heieen Zuurmond, Kees Hortensius, Casper de Rooy. Robin Ar- noldus. Peter Kuipers. Fortuna Rina van Deursen. Arjon van Eijk. Wendy Ek. Hanneke van Eek. Mireille Wiepking, Taco Brouw. Thor- wald de Roo. Arno Preuninger, Hans Heemskerk. Siemerink op rand top-50 MONTE CARLO (ANP) - Jan Sie merink en Paul Haarhuis hebben door de goede prestaties bij het in ternationale tennistoernooi in Rot terdam hun positie op de wereld ranglijst verbeterd. Siemerink, kwartfinalist, klom van de 53ste naar de 51ste plaats. Haarhuis, die doordrong tot de laatste vier, neemt nu de 54ste positie in, zeven plaat sen hoger dan voor het toernooi. Beste Nederlander bleef Mark Koevermans wiens verlies in de eer ste ronde tegen de Rijnsburger Sie merink geen gevolgen had: 43. Stefan Edberg verstevigde zijn eerste plaats op de ranglijst hoewel hij noch nummer twee Boris Bec ker, in actie kwam. Ivan Lendl ver kleinde door het bereiken van de fi nale in Rotterdam zijn achterstand op Becker enigszins, maar vergroot te wel zijn voorsprong op nummer vier André Agassi. In het klassement van grootver dieners kreeg Siemerink bij de top- twintig gezelschap van Haarhuis. Siemerink verdiende dit jaar tot nu toe 85.291 dollar, Haarhuis ruim 10.000 dollar minder. Twee remises voor Timman LINARES (ANP) - Jan Timman heeft gisteren in de zevende ronde van het internationaal toernooi in Linares remise gespeeld tegen Ana toli Karpov. Zondag deelde de Ne derlandse grootmeester in de afge broken partij uit de vijfde ronde te gen de Sovjet Salov ook het punt. Timman bezet na zeven ronden met Anand-, Joesoepov en Ljuboje- vic de gedeelde vierde plaats met 4 punten. De Sovjetrus Beljavski nam alleen de leiding met 5 1/2 punt na zijn winst op zijn landgenoot Gelfland. Anatoli Karpov lijkt zich enigszins te hebben hersteld van zijn dramatische begin in de Spaan se stad. Hij versloeg zondag in de uitgestelde partij uit de zesde ronde zijn landgenoot Gelfand en pakte ook uit de partij tegen Timman een half punt. Wereldkampioen Gary Kasparov neemt de derde plaats in met 4 1/2 punt achter Ivantsjoek, die met Ehl- vest remise overeenkwam en een 1/2 punt minder heeft dan Beljavs ki. Vandaag, in de achtste ronde, staat de partij tussen Kasparov en Karpov op het programma. Simpele zege haix 11 misters NEDERWEERT (ANP) - Slechts tien minuten hebben de handbal- sters van België gisteren in Neder- weert de Nederlandse vrouwen- ploeg enige tegenstand van beteke nis kunnen bieden. Het nationale team versloeg Bel- gie met 27-12 (13-6) in de eerste van een serie oefenwedstrijden ter voor bereiding op het Europees kw.alifi- catie-toernooi dat volgende week in Italië begint. Conditioneel, technisch en tac tisch waren de Nederlandse vrou wen, met Carla Kleintjens van Vlug en Lenig als uitblinkster, opper machtig aan de Belgen, de eerste te genstander tijdens het toernooi in Italië. De Belgische ploeg kwam bo vendien snelheid te kort en stapelde de enige technische fout op de an dere. Vandaag speelt de nationale ploeg, met onder andere Foreholte- doelvrouwe Anita Seur, in België opnieuw tegen de Zuiderburen. Cipollini heerst op Sicilië CATANIA (AFP/ANP) - Mario Ci pollini heerst op Sicilië. De kracht patser uit de Del Tongo-ploeg voert een waar schrikbewind op het ei land. Gisteren won hij de derde massasprint in nog geen week. In Catania was de 1.90 meter lan ge Italiaan opnieuw de snelste. Na 197 kilometer schreef hij de Ronde van de Etna op zijn naam voor zijn landgenoten Citterio en Baffi. Gis teren behaalde Cipollini zijn vijfde overwinning van het seizoen en de derde in Sicilië. Begin februari won hij twee ritten iri de Ronde van Bes- seges, in de Siciliaanse Wielerweek won hij vorige week twee maal. DEN HAAG (GPD) - Het Italiaanse voetbal is met ze ven clubs zeer prominent vertegenwoordigd bij de hervatting van het Europese seizoen. Dit record (bijna een derde van alle deelne mers) zou een paar jaar gele den ondenkbaar zijn ge weest, maar tegenwoordig wekt de suprematie van de ploegen uit de Serie A nau welijks meer verbazing. Sinds de zomer van 1988 zijn er ze ven (van de acht) bekers in Italiaan se handen terecht gekomen, terwijl maar liefst 62 tegenstanders door het calcio-legioen werden versla gen, waarvan veertien Duitse en zes Spaanse teams. Het zijn duizeling wekkende getallen, waarvan zelfs de meest fervente tifosi moeten blo- Nederland was in de jaren '70 het lichtende voorbeeld in de interna tionale voetbalwereld. De clubs boekten in de schaduw van de zilve ren expedities- van de nationale ploeg enkele opmerkelijke resulta ten. Niet alleen Ajax, Feyenoord en PSV, maar ook FC Twente, FC Den Haag en zelfs FC Amsterdam dwon gen respect af in het buitenland door tenminste een keer de kwartfi nale te halen. Later trok ook AZ'67 in het spoor van dit zestal door Eu ropa. Het Hollandse totaalvoetbal werd toonaangevend. Uit alle delen van de wereld reisden trainers af naar ons land om achter de gehei men van deze succesformule te ko men. Veel Italianen gingen op bede vaart naar de eredivisie, zoals Gio vanni Trapattoni, Arrigo Sacchi, Ot- tavio Bianchi en Gigi Radice. De respectievelijke trainers van Inter, AC Milan, AS Roma en Bologna hebben daar blijkbaar hun voordeel meegedaan, want tegenwoordig zijn hun ploegen toonaangevend in Europa. In het Hollandse tijdperk viel er voor de Italiaanse clubs weinig eer te behalen in de Europa Cup. Ze werden meeestal voor de winter stop op een zijspoor gezet of kwa men via een gelukkige loting iets verder in het toernooi zonder kans te maken op een hoofdprijs. Inter, AC Milan en Fiorentina waren be grippen uit de oertijd van de Europa Cup, maar geen club in West-Euro pa deed voor hen in de broek. Al leen Juventus vormde een gunstige uitzondering, maar op de belangrij ke momenten ontbeerde ook deze club de koelbloedigheid om toe te slaan. Mede gesteund door de wel /olie nationale ploeg en door Jurgen Klinsmann, is de kracht van hetlta- het leiderschap van Michel Platini den van deze spectaculaire ontwik- maakte de 'Oude Dame' aan dat ta boe een einde in het midden jaren '80. In haar slipstream maakte AS Ro- liet de verdediging (Falcao) ook indruk in het bui- de keling. Een van de eerste trainers de die Italië verloste van het verfoeide 'catennaccio' is Nils Liedholm. Hij AS Roma in er zelfs een tenland, maar de andere topclubs landstitel (1983) mee. Hij legde ook konden hun faam in den vreemde bij AC Milan de fundamenten waar- absoluut niet waarmaken. Men kan op Sacchi zijn levenswerk kon bou- spelen e het haast niet maar in een nog niet werden de Italiaanse ploegen uitge- oorstellen, wen. Liedholm meent over de Itali- verleden aanse clubs: „Ze zijn zich sinds een paar jaar bewuster van hun kwali- schakeld door clubs van het kaliber teiten en spelen daarom moediger. Waregem, Boavista, Toulouse, De meeste spelers beseffen nu Panathinaikos en Espanol. Sinds dat ze in de sterkste competitie drie seizoenen is die situatie totaal de wereld uitkomen. De omgekeerd en lijken de Italianen zelfs geen kind meer te hebben aan de tonaangevende teams j je, Duitsland, Engeland i rijk. Het komt nu zelfs van de afgelopen twee jaar hebben de ogen bij de andere clubs ge- Span- opend. Vroeger pasten de Italianen Frank- zich alsaeerste aan de tegenstander »or dat aan, nu zijn de rollen omgedraaid, ploegen die in eigen land tegen de De buitenlandse spelers hebben in degradatie vechten (zoals Fiorenti- dat proces een belangrijke rol ge- na, Bologna en Atalanta) in de UE- speeld. Vooral psychologisch". FA Cup oprukken Roberto Tricella 1 Van onze correspondent Karei Jansen DEN HAAG - Het bestuur van FC Den Haag hoeft zich de ko mende drie seizoenen geen zor gen meer te maken over de ex ploitatie van de club. 'Binnen twee a drie weken' wordt een con tract ondertekend met het Bun- nikse bedrijf Alrecon N.V., waar mee de commerciële uitbating volledig uit handen wordt gege- Alrecon, een honderd procent dochteronderneming van de Ne derlandse Spoorwegen, garan deert FC Den Haag inkomsten die de eredivisionist de afgelopen ja ren met moeite of zelfs helemaal niet kon binnenhalen. De reden ook waarom Den Haag dit seizoen op een begrotingstekort van twee ton afstevent, en tegen een totale schuldenlast van bijna twee mil joen aanhikt. Door de samenwer king met het bedrijf uit Bunnik, dat in het verleden vooral be kendheid verwierf door een mil joenencontract met het verzeke ringsconcern Aegon af te sluiten voor de reclamevoering op trei nen. is men in één klap van die be grotingsproblemen af. hoewel Al recon de bestaande schuldenlast niét op zich neemt. Voorzitter Henk Werkhoven van FC Den Haag betitelde de overeenkomst, die met ingang van volgend seizoen zal ingaan, als 'uniek' voor het betaalde voet bal. „In de praktijk komt het er op neer dat wij onze wedstrijden in de eredivisie hebben verkocht", aldus de praeses tijdens een giste ren belegde bijeenkomst. „Al- FC Den Haag verkoopt zijn wedstrijden thans, wat de commerciële uitba ting daarvan betreft. ARC Sports and Events (een nieuwe tak van Alrecon NV waarmee de feitelijke onderhandelingen werden ge voerd, red.) mag op reclamege- bied doen met die wedstrijden wat zij zelf wil. Dan hebben we het over het plaatsen van recla meborden, lichtreclame, de kos ten van een entreekaartje, zelfs de prijs van een broodje kroket wordt door het bedrijf bepaald. Zij hebben dat recht van ons ge kocht door elk seizoen de begro ting te garanderen. Den Haag krijgt daarvoor in ruil elke maand een vast bedrag overgemaakt van het bedrijf. Van dat bedrag wor den de spelers betaald". De conclusie dat Den Haag dus in 'loondienst' van de onderne ming komt. ging Werkhoven te ver. „Er zijn de afgelopen maan den wat dat betreft al zoveel toe spelingen gemaakt. FC Den Haag zou zijn ziel verkopen, de club verkopen, ja, zou zich zelfs prosti tueren. Allemaal onzin, we blij ven onze eigen verantwoordelijk heid en zelfstandigheid behou den. Zeker op technisch gebied. Buiten die verdiensten uit spe lerstransfers gaan verder nage noeg alle geldstromen direct door naar Bunnik. Recettes, televisie- opbrengsten, KNVB-vergoedin- gen, toto/lotto-gelden als ook de inbreng van een nieuwe shirtre clamesponsor, FC Den Haag zal dat geld direct overmaken op de rekening van Alrecon NV. „Maar indirect krijgen we dat geld toch weer terug", weerlegde Werkho ven de opmerking daarmee vol slagen afhankelijk te worden van een 'buitenstaander'. Als groot voordeel vait de over eenkomst, waarin na de eerste drie seizoenen nog een optie voor twee jaar is opgenomen, be schouwt het bestuur de zekerheid die men voor de toekomst heeft ingebouwd. „Zelfs wanneer de KNVB ons verplicht een wed strijd zonder publiek te laten spe len", liet Werkhoven cynisch we ten, „of er wekenlang niet gevoet bald kan worden door de slechte weersomstandigheden maakt dat ons niets meer uit. Wij blijven el ke maand de toegezegde geld stroom vanuit Bunnik ontvan gen". Momenteel draait FC Pen Haag met een begroting van 2,8 miljoen gulden. Alrecon NV heeft de club gegarandeerd dat die begroting door haar inbreng jaarlijks zal op lopen. Voor komend seizoen met een nog aarzelend bedrag, daarna is het de bedoeling de begroting jaarlijks met een miljoen gulden te doen stijgen. FC Den Haag mikt, zoals Werkhoven gisteren zeer optimistisch liet weten, in de toekomst op een begroting die tussen de acht en twaalf miljoen zal schommelen. „Tien miljoen dus", aldus Werkhoven. Coach van het Nederlands elftal het is en blijft een raar baantje. Driekwart van het jaar breng je door met het bestuderen van spe lersgesleutel aan onnavolgbare strategieën en gepieker over wat er allemaal verkeerd kan gaan. Slechts een keer of vijf per jaar kom je vol in het schijnwerper- licht en daar moetje wat van ma ken. Anders is het een wel heel schrale tiering. Die interland, nou ja interland, tegen Malta heeft helemaal niets om de hakken. Uit heeft Oranje van die voetbaldreumes met 8-0 van gewonnen, dus zorgen om het resultaat hoefje je heus niet te ma ken. Desondanks doet bondscoach Rinus Michels net of er in plaats van een muis straks een draak de Kuip komt binnenstormen. Hij verzoekt competitieleider Huib- regts plechtig Ajax en PSV. de hofleveranciers van Oranje, ko mend weekeinde niet te laten spe len. Waarom nou toch? Na twee maanden winterslaap lijkt rust tamelijk absurd. Bevreesd voor een paar blessu res? Wat zou dat nou tegen Malta. Om een meesterplan met de spe lers uit te broeden? Flauwekul na tuurlijk. Zoals ik al zei: je moet er als bondscoach wat van maken, ook al valt er in dit geval eigenlijk helemaal niks van te maken. Maar wat Michels uithaalt, kan alleen in Holland. Stel dat Malta naar Engeland had gemoeten. Zouden pakweg Liverpool en Ar senal daarvoor uit de competitie zijn gehaald? De bondscoach die dat had voorgesteld, zouden ze meteen in de Tower hebben opge sloten. Charité Vorige week overleed geheel on verwacht Bram Charité, 74 jaar oud. De naam zal weinigen iets zeggen, want hij blonk uit in een sport die maar weinig publiciteit krijgt: gewichtheffen. En zijn top prestaties verrichtte hij al weer zo'n veertig jaar geleden. Charité won bij de Olympische Spelen in Londen (1948) een bron zen medaille in het zwaargewicht, de laatste Nederlandse gewicht- heffer die bij de Spelen in de prij zen viel. Hij deed dat onder zeer moeilijke omstandigheden. In de eerste jaren na de oorlog was in Nederland van alles en nog wat op de bon. Zeker als zwaarge wicht viel het niet mee op gewicht en in vorm te blijven. Hij deed dat Bram Charité in Londen-1948 via een heel speciaal 'dieet': twin tig haringen en vijf liter melk per dag. Begeleiding had hij nauwe lijks. Hij deed wat hij dacht dat goed voor hem was. "Ik moest het allemaal met m'n eigen knuisten doen", zei hij me een jaar geleden, "want dat woord anabole steroiden bestond nog niet eens". In Londen kwam hij te staan te genover perfect voorbereide ge- wichtheffers. voorzien van alle fa ciliteiten. Hij tilde gewoon tegen ze op. "Weef u, ik was nu eenmaal gek van gewichtheffen en dan kan je véél". Voor zijn sport leefde hij jaren lang uiterst serieus. "Mijn vrouw had weinig aan me". In het gewone leven was Chari té eerst werkzaam in de lompen handel, daarna dreef hij een café en een hengelsportzaak om te ein digen met een dierenzaak. Tijdens zijn carrière kreeq hij vele uitnodigingen om zijn kun nen in het buitenland te tonen. Hij maakte daar maar sporadisch ge bruik van. "Ik kon nou eenmaal niet lang van huis. Zelfs bij de Olympische Spelen in Londen nam ik pas een paar dagen voor de wedstrijd begon de boot. Ik ben getrouwd met Den Haag. Ik kan met lang buiten die stad". En daar. op eigen grond, is de een voudigste van alle Olympische prijswinnaars vorige week ook overleden. RUUD PAAUW mee hij vorig jaar de UEFA Cup won. Dit seizoen maakte hij met Bologna twee keer een 3-0 achter stand goed in de UEFA Cup. Hij heeft de ontwikkeling aan den lijve ondervonden: „Ik denk dat de suc cessen te danken zijn aan de buiten landers. In de breedte is het niveau van de Italiaanse voetballer altijd wel goed geweest, maar dat beetje extra, waardoor je sterker wordt dan de rest, komt op hun conto. Met name aanvallend zijn de Italiaanse clubs veel sterker geworden en daarvoor zijn zij toch verantwoor delijk, Een ander aspect is de afwe zigheid van Engelse clubs in de af gelopen jaren. Daardoor kregen on ze clubs een leidende rol in Europa en namen onze kansen toe. Voor de Duitse clubs zijn we traditioneel nooit zo bang gweest als voor de Britten. In feite zijn we jaren verlost geweest van onze grote rivalen". AC Milan-trainer Arrigo Sacchi dicht de algemene progressie toe aan de successen van de topclubs: „In de afgelopen drie jaar is het ni veau van het Italiaanse voetbal enorm gestegen. Ik denk dat het te maken heeft met het feit dat enkele clubs met aantrekkelijk voetbal ook succesvol zijn gebleken. Daardoor is de mentaliteit bij alle clubs verbe terd en kruipen de meeste ploegen niet meer in hun schulp maar gaan ze juist het gevecht aan". De sterkte in de breedte van het calcio wordt misschien wel het bes te getypeerd door het feit dat alle 12 cluos die in de afgelopen vijf sei zoen aan de Europa Cup deelnamen tenminste een keer de kwartfinale haalden. DEN HAAG (GPD) - Het aantal ge registreerde voetbalvandalen en groepen 'risico-supporters' is in het betaald-voetbalseizoen 1989-1990 opnieuw toegenomen. Ook blijkt er onder hen steeds meer discrimine rende en racistische taal te worden uitgeslagen. Daarnaast moet de po litie steeds vaker en met zwaardere middelen tegen de supporters in het geweer komen. Dit blijkt uit de jaarlijkse evalua tie van het Centraal Informatiepunt Voetbalvandalisme (CIV). Minister Dales (binnenlandse zaken) heeft deze evaluatie samen met de voort gangsrapportage over het beleid ten aanzien van het voetbalvandalisme, gisteren naar de Tweede Kamer ge stuurd. Naast deze negatieve ontwikke ling signaleert het CIV dat steeds minder jeugdige supporters in het legioen voetbalvandalen terechtko men. Vooral het beleid van gemeen ten om deze jongeren niet te laten aansluiten bij de 'risico-supporters- groepen' noemt de minister 'hoop vol'. De minister vindt ondanks de toe name van het voetbalvandalisme haar beleid 'redelijk effectvol'. Da- les signaleert zelfs een 'trendbreuk', omdat de KNVB en de gemeentebe sturen steeds meer hun verant woordelijkheid oppakken. Ook ver loopt de samenwerking tussen de verschillende instanties, van politie tot en met jeughulpverlening, steeds beter. Het voetbalvandalisme kan vol gens Dales uitsluitend door maatre gelen op het plaatselijke niveau worden aangepakt. De rijksover heid kan alleen maar stimuleren en zonodig coördineren. De clubs in het betaalde voetbal en vertegenwoordigers van spelers en trainers hebben gisteren op een symposium in Zeist unaniem nee gezegd tegen de nota „Voetballen in 2000." De belangrijkste voorstellen uit de discussie-nota, opgesteld door bondscoach Rinus Michels en ama teurbestuurder Dick Langenbach, zijn voorlopig niet bespreekbaar. Ondermeer door de woordvoerders Ooft (FC Utrecht) en Reker (Roda JC) werd gezegd dat inkrimping van de eredivisie naaf zestien clubs en het vervangen van de eerste divi sie door twee klassen van onafhan- kelijken niet wenselijk werd ge acht. Met name het ontbreken van een doorstroming van amateurs naar betaald voetbal blijft voor het sec tie-bestuur een belangrijke zaak Masman lichtte toe: „In landen alt Belgie, Duitsland en Engeland is dat normaal geregeld. Wij kennen geen doorstroming In feite is dat onnatuurlijk. We zullen hierover in gesprek blijven met de amateurs." Volleybal-clinic uitverkocht LEIDEN - De demonstratie-climc waarvoor het Nederlands volleybal team vanavond naar de Leidse Vijf Meihal komt trekt veel belangstel ling. Gisteren waren alle 1600 kaar ten uitverkocht. De demonstratie begint om 19.00 uur. De organisatie roept bezoekers opf tijdig naar de Vijf Meihal te komen DINSDAG 16.00-18.00 Sportnet: Pro Boksen vanuit Engeland. 16.30-17.30 EURO Europacup Basketbal 17 30-18.00 EURO Lathi sk.kampioen- schappen in Finland (schansspringen). 18.00-18.30 EURO Spaanse doelpunten. 18.00-19.00 Sportnet Turnen artistieke- /ritmische Wereld Beker 18.30-19.30 EURO Indoor atletiek in Sm- detfmgen. 18.55-19.25 Ned 2 De Heilige Koe: auto- en motorsportmagazine 19 00-19 45 Sportnet VS Pro Ski Tour 19 30-20.00 EURO Eurosport News. 19.45-21.00 Sportnet: VS Pro Bowlers Tour voor vrouwen 20.00-21 00 EURO Vooruitblik op het Formule-I seizoen. 20.00-22 00 Super Ultra Sport 21.00-22.00 EURO Worstelen 21.00-23.00 Sportnet Pro Boksen 21.30-22.00 BBC 1 A Ouestion of Sport quiz 22.15-22.30 Ned 3 Studio Sport Journaal 22 15-00 15 Super Ultra Sport 22 30-23 30 EURO Speedbootkam pioenschappen 1990 23.00-23 20 Did 1 Sport Extra Bundesl.- ga ijshockey en Bekervoetbal (Eirrtracht Frankfurt-Saarbrucken) 23 00-00 00 Sportnet Argentijns voetbal 23 30-00 00 EURO B>g Wbeeis 00 00-01 00 Sportnet World Snooker Classics 00 00-01 00 EURO Handbal interland: Usiand-Duitsiand 01 00-01 30 EURO Eurosport News 01 30-03 30 EURO World Match Play Snooker in Londen. 08 30-09 00 EURO Eurobics. 09 00-09 30 Sportnet Sport uit Frankrijk 09 00-09.30 EURO Autosport Br.tse »or- muie-3 09 30-10 30 EURO Handbal interland Usiand-Duitsiand. 09 30-11 00 Sportnet Kickboksen UMXM3.15 Sportnet: VS Pro Bowlers Tour voor vrouwen 12 00-1400 EURO TerugWk op het auto- en motorseizoon 1990. 13.15-14 15 Sportnet Go auto-en motor sportmagazme 14 00-15 00 EURO Lyon Skin» Golf 14 15-15 00 Sportnet VS Pro Sk. Tour 15 00-16 00 Sportnet Golf vanuit Spanje 15 00-16 00 EURO Indoor atletiek vanuit Sindelfmgen 15.30-17 20 Dtd 1 Sport Extra live-repor tage van de eerste wedstr.jd m de kwart'.-

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 9