Nederlands stuntwerk in Ahoy' SpoOrPtTV Leon van der Zwet groeit in het veld De Wilde wacht op grote zege Siemerink en Haarhuis bij laatste acht Heerlijk bekerduel voor Foreholte Duel Dirks - Ten Kate bij Twintig van Alphen VRIJDAG 1 MAART 1991 ■BH PAGINA 17 Fanatieke aanvoerder FC Itisse Van onze redacteur Tim Brouwer de Koning KATWIJK Leon van der Zwet zou zo gauw niet weten wat hij in Rijnsburg moet zoeken. De geboren en getogen Lisser voetbalt in zijn woonplaats en als hij gaat stappen kiest hij voor Noordwijk. Alleen op de titels van Rijnsburgse Boys is de 24-jarige meubelma ker een beetje jaloers. Zijn eigen club komt nog maar net kijken in de eerste klasse van het zaterdag voetbal. Morgen ontvangt het nu nog nietige keurkorps van Wim Eilander de nog net niet vergane Rijnsburgse glorie. Zet staartclub FC Lisse meteen al de eindsprint in? "Zo moet je dat niet zien. Als we blijven spelen zoals vóór de winter stop, kan het resultaat bijna niet uit blijven. Dat dat vorig jaar toch het geval was, wijt ik aan pech. Dat zal toch wel een keer ophouden". Dat is te hopen voor jou, want an ders zou jij als aanvoerder nog wel eens in het doel kunnen belanden als ook de derde doelman het begeeft. "Met onze keepers zit het inder daad niet mee. Maar ik denk dat het grootste leed nu wel is geleden. Eer ste keus Paul Veenboer is een half jaar na zijn beenbreuk weer volop in training. Tot hij zijn rentree maakt staat Nico Groeneweg, net hersteld van een blessure, onder de lat. Dan hebben we ook Kees Horsman nog. Ik hoop voor Lisse dat ik niet aan de beurt kom, want keepen kan ik he lemaal niet". Karpov reageert nederlaag af op gulle Goerevitsj LINARES (Reuter) Anatoli Kar pov heeft zich bij het internationale schaaktoernooi in Linares boos af gereageerd op zijn landgenoot Mik hail Goerevitsj, die overigens met de Belgische vlag voor zijn neus achter het bord zit. Karpov beschul digde hem er gisteren van in de vier de ronde het punt cadeau te hebben gedaan aan wereldkampioen Gari Kasparov. "Ik schrijf samen met de Joego slavische meester Dmitri Bjelica het officiële toernooi-boek en zal daarin die bewuste onreglementai re partij uit de vierde ronde analyse ren", brieste Karpov. Hij voegde er nog dreigend aan toe, dat hij vol gend jaar het Spaanse evenement zal mijden als Goerevitsj en zijn ri vaal Kasparov ook een uitnodiging krijgen. Karpov had alleen reden om boos te zijn op zichzelf. Hij moest de afge broken partijen tegen de Joegoslaaf Ljubomir Ljubojevic en de Mosko- viet Artur Joesoepov tot een goed einde brengen om zich alleen koplo per te mogen noemen. Karpov gaf zich echter tegen Ljubojevic na 88 zetten gewonnen en besloot met Joesoepov na 66 zetten tot remise. De vroegere wereldkampioen vond zich door dat schamele resultaat als negende op de ranglijst terug. Algerijn Morceli loopt indoorrecord SEVILLA (ANP) De Algerijn Nourredine Morceli heeft in Sevilla het wereldrecord indoor over 1500 meter gebracht op 3 minuten en 34,16 seconden. Hij was daarmee 0,05 seconde sneller dan de Brit Pe ter Elliot een jaar geleden (27-2- 1990) in dezelfde hal- In het sportpa leis van de Zuidspaanse stad wordt volgend weekeinde de wereldtitel strijd gehouden. Han Kulker, één van de Nederlanders die meedoet aan het WK, eindigde als achtste. Voetballen wel. In het veld lijkje zelfs wat groter dan je bent. Heb je daarvoor een verklaring? "In het veld ben ik fanatiek, mis schien komt het daardoor. Ik wil al tijd spelen en als ik voetbal wil ik winnen. Daarbij komt dat ik mij na zes jaar eerste elftal thuisvoel bij FC Lisse. Hoewel de onderlinge conm- currentie groot is, ben ik vrij zeker van mijn plaats op het midden veld". Je bent zelfs aanvoerder gewor den. "Dat klopt. De trainer bepaalt dat. Ik ben in feite een verlengstuk van Wim Eilander. De bluf van hem heb ik niet, maar als het moet laat ik mij ook wel horen". Toch heb je er nog geen doelpun ten ingepraat. "Jammergenoeg niet. We hebben te veel moeite met scoren. Zo'n oe fenwedstrijd als hier tegen KRV, die we met 5-1 wonnen, is natuurlijk geen graadmeter. Maar als alles wat in de eerste seizoenshelft fout ging, goed gaat, dan hoeft Lisse zich geen zorgen te maken. Het woord degra datie is nog nooit gevallen. Je moet niet vergeten dat FC Lisse een vriendenploeg is. Wij staan op scherp, maar van onrust is geen sprake". Zou nieuw bloed, spelers van bui tenaf, het dorpselftal van Lisse geen goed doen "Dan krijg je net zo iets als Rijns burgse Boys. Ik denk dat het bij ons zo niet hoeft. Wij hebben alleen tijd nodig om te groeien. De enige die wij kwijt raken is de trainer. Voor Omloop Het Volk ligt Belgische 'winterkampioen* GENT (GPD) Toen Etienne de Wilde de Omloop Het Volk won, was die klassieker net geschrapt van de lijst met belangrijkste wielerwedstrijden. Toen hij een maand geleden weer heerste op de winterbanen, ging het maar om zesdaagsen. En toen hij woensdag in de Grote Prijs Wieier Revue toesloeg, praatte iedereen over de zoveelste tweede plaats van Adrie van der Poel. beide partijen is het volgens mij dacht. Nu blijft het beperkt tot r goed om een nieuwe uitdaging aan sen die graag eer te gaan, al had Eilander van mij best willen maken", nog een jaar mogen blijven". De Wilde wordt volgende maand 33, is de enige renner uit het peloton die ook moeiteloos op de baan scoort en won op de weg in tien jaar tijd 63 koersen. Maar een grote wed strijd was daar nooit bij. Zelf be schouwt de Belg de Touretappe- winst in Bordeaux en het Belgisch kampioenschap in 1986 ('mijn door braak') als de grootste triomfen uit zijn loopbaan. Dat zegt genoeg. Niettemin is De Wilde een tevre den mens. Een renner die van twee walletjes eet. Vroeger werden ren ners alleen al als baanspecialist rijk in de zesdaagsen, maar bij De Wilde is dat anders. "Ik rijd op de baan om er financieel beter van te worden. Natuurlijk. Maar het meeste geld verdien ik nog steeds op de weg. Ik heb daar ook goed gepresteerd en verdien zo ook na de winter een de gelijke maandwedde". Hij wil dat nog twee jaar zo houden. Tot zijn 35ste blijft De Wilde baan en weg combineren. Dat wil zeggen: met rustpauzes in april, vlak na de Tour en in de maand december. Daarna gaat hij zijn carrière als weg renner verder afbouwen. "Omdat de ervaring wel heeft geleerd dat je op de baan langer aan de top kunt blijven. Kijk naar Danny Clark. Ik stel me dan voor dat ik nog een paar jaar op de baan fiets en vervolgens op de weg alleen het voorjaar mee pak". wil nog minstens z zijn naam schrijve omfen te komen er trick Sercu (88) ?s zesdaagsen op i om zo op 25 tri- aldus achter Pa- Rik van Steen- i praatje met je Voortvarend Betekent het wat in Lisse, als je aanvoerder bent van het eerste za terdagelftal? "Dat valt hier nog wel mee. Ik denk dat je bij clubs als Quick Boys en Rijnsburgse Boys veel meer in de belangstelling staat. Die clubs draaien al tijden in de to£> van de eerste klasse mee, terwijl wij twee jaar geleden nog in de tweede klasse zaten. Misschien dat wij dat hier te zijner tijd ook nog wel eens krijgen. Ik denk dat iedere voetballer dat ook leuk vindt, een beetje extra aan- Wat vind je van een lange winter stop? "Ik vind het heel vervelend. Ge lukkig hebben we afgelopen zater dag een oefenwedstrijd gespeeld. Die trainingen op gravel en op het strand zijn ook niet alles. Als we strak^ mogelijk twee keer per week moeten voetballen, is dat ook niet zo gunstig. Je herstelt toch nooit volledig. Het kan zelfs helemaal misgaan, net als bij Quick Boys tij dens het paasweekeinde van vorig jaar". Zijn voortvarende begin van het wegseizoen verbaast De Wilde. "Na tuurlijk heb ik in de winter wel goed gereden (hij won vijf van de acht zesdaagsen waaraan hij meedeed en veroverde daarmee 142,5 FICP- punten, red.), maar ik dacht dat ik nog te weinig competitie op de weg had om te kunnen winnen. In San Sebastian werd ik ongesteld en daardoor kon ik de Ronde van de Middellandse Zee niet rijden. De Ronde van de Haut Var was mijn eerste serieuze wedstrijd". De Wil de werd er tweede, achter Caritoux die hem in de sprint klopte. bergen 40) de derde Belg op de ranglijst aller tijden te worden. En op de weg lonken de bloemen na een grote wedstrijd, een wereldbe- kerkoers dus, of een wereldkam pioenschap. "Tenslotte had ieder een je aan het begin van vorig sei zoen toch ook uitgelachen als je Rudy Dhaenens als wereldkam pioen had getipt?" De Wilde hééft iets met de Om loop Het Volk. of Gent-Gent. zoals de in prestige en rijafstand gedeva lueerde koers ook wel heet. Vorig jaar werd hij derde, dat jaar daar voor eerste en in 1988 vijfde in de Vlaamse koers die in De Lage Lan den nog steeds als de opening van het wegseizoen wordt beschouwd. "Ik woon vlak bij Gent. het gebied ken ik en de finish is jaren vlak bij de deur geweest. Toen ik won. lag de meet zeven kilometer van mijn dorp (Laarne.red.) af. Ook het ka rakter van de wedstrijd ligt me wel. de hindernissen, de bergjes, ze zit ten halverwege het parcours. Je moet dus attent rijden, vanaf het be gin, en niet zoals in de Ronde van Vlaanderen wel eens kan, na hon derdvijftig kilometer pas in de kop van de koers komen kijken". Roche In de Grote Prijs Wielerrevue bleek woensdag al dat de ploeg van De Wilde na het vertrek van Stephen Roche zeker niet minder is gewor den. De latere winnaar had in het koppeloton de steun van drie team genoten en dat was meer dan waar over de concurrentie op dat mo ment beschikte. De Wilde: "Van alle grote ploegen beschikken wij met een budget van tachtig of negentig miljoen frank (nog geen vijf miljoen gulden, red.) over de financieel ge ringste mogelijkheden. Maar ik klaag niet, er gaan tegenwoordig de gekste bedragen de ronde. LeMond ROTTERDAM De Nederlandse driekleur wappert als nooit tevoren in Ahoy'. Met de spectaculaire overwinningen van Jan Siemerink en Paul Haarhuis schaarden twee Oranje tennissers zich gisteren bij de laatste acht van het ABN/Amro wereldtennistoernooi. Een unicum in de 18-jarige historie van het toernooi. De vlag wappert zelfs gelijk op met die hij straks enkelhandig moet ma zelf toonde zich ongelukkig met de Zweedse en dat zegt ook wel wat. Van de zes die in het hoofdschema kwamen zijn er nog maar twee over, Anders Jarryd en Christian Bergs- tromm. Voor de uitdunning van het Zweedse contingent was vooral kunnen slaan. Het verheugt me dat de uitlatingen, het er nu al uitkomt". I /-veli TArti a °P de ^st van u'tver^oren auto- J-iOSlippig rijders stond daarna gek genoeg Haarhuis (ranking 63) werkt dus ook maar één tennisser, Nicole Ja- nog aan zijn volwassenheid op de german. Terwijl er meerderen Haarhuis verantwoordelijk. De 25- baan. Maar ook daarbuiten verdient ren voorgedragen door de bond, c jarige Eindhovenaar pakte na Jonas hij enige bijscholing. De loslippige der anderen Jan Siemerink. "Maar B. Svensson gisteravond in een op nieuw vol sportpaleis Magnus Gust- afsson, de nummer 36 van de we reld. De Brabander kan zich in de kwartfinales nog eens als 'Zweden- doder' ontpoppen tegen Bergström. Het toeval wil dat Siemerink diens tennisser die er dingen uitflapt der dat hij de inhoud goed heeft ge wikt en gewogen, heeft de bond on langs al eens geschoffeerd. Toen hij na de nationale Masters een Audi 80 kreeg aangeboden liet hij zich als goedverdienend brood tennisser laatdunkend uit landgenoot Jarryd treft. Een grote presentje. "Zelf heb ik er niets tennisnatie met meer dan tien spe lers bij de beste honderd van de we reld vreest billekoek van de snel groeiende tennisdwerg. Henk van Hulst, trainer van Haar huis, had zijn pupil naar eigen zeg gen 'zelden zo goed zien spelen'. "Paul en ik hebben na de US Open vorig jaar enorm geïnvesteerd. In het voetenwerk en in de backhand VOORHOUT - Foreholte heeft het bekerduel tegen het Arnhemse AAC gewonnen zoals het wilde. Gisteravond zegevierden de Voor- houtse handbalsters in De Gaasbak met 30-15. Met dat resultaat, waar ei genlijk niemand aan hoefde te twij felen na de goede prestatie van afge lopen zondag in en tegen Aalsmeer, bereikte de Voorhoutse eredivisio- nist de kwartfinale van de beker competitie. Van een wedstrijd was al na tien minuten geen sprake meer. AAC heeft stellig talent in huis, zoals de linkeropbouwspeelster Silvia Der- ksen die Diana van Dam in het Fo- reholte-doel herhaaldelijk met fraaie sprongschoten kansloos liet. Het verschil in klasse was deson danks duidelijk twee'maten. Foreholte verdedigde gewoonte getrouw solide en in die verdedi ging kon AAC alleen gaten boren als Foreholte medewerking ver leende. Gisteravond was die mi niem. Via 10-1 werd het 18-6 met de rust. AAC bleek de dreiging van de breakout van stoorspeelster Ellen Warmerdam heel moeilijk te kun nen verwerken. Naarmate de wed strijd vorderde leed AAC meer bal verlies en dat betekende steevast een afstraffing van Foreholte met een breakout. Verdedigend werd er bij AAC slecht geteld en dat had zijn effect op het uitstappen. De afwikkeling van Foreholte, waarbij de aanvalster met de bal tussen twee verdedigers ingaat en de bal pas doorspeelt als zij wordt aangevallen, stelde de Arnhemse speelsters onophoudelijk voor on oplosbare problemen. Claudia de Jong en Warmerdam, de Voorhout- se hoekspeelsters, maar zeker ook cirkelspeelster Lonneke Cornelis- sen konden hun zelfvertrouwen op vijzelen. Ze kwamen veelvuldig aan bod om hun schutterskwaliteiten te tonen. De arbiters Duyndam en Helleman moesten verder vele ma len in actie komen om de verdedi gers van AAC, die de doelpuntenre- gen mentaal slecht konden ver kroppen en steeds fanatieker ingre pen, met strafworpen tot de orde te roepen. Die strafworpen werden feilloos benut. Alleen Cornelissen zag haar ALPHEN AAN DEN RIJN - Marti ten Kate krijgt tijdens de Twintig van Alphen meer concur rentie dan in de voorbije twee sei zoenen. De inmiddels viervoudi ge winnaar van de openingsklas- sieker op de weg zal op 9 maart met onder anderen veldloopkam pioen Tonnie Dirks, die zich voor het eerst bij het organiserende AAV '36 komt melden; moeten duelleren. Organisator Ad Persoons heeft er trouwens toch veel aan gedaan om de superioriteit van Ten Kate te beteugelen. Niet alleen ver schijnt de volledige nationale top aan de start, ook uit het buiten land komen sterke atleten. Onder hen de Tanzanianen Francis Naali en Zacharias Gwandu, twee lopers van wie veel wordt ver- ik kan me moeilijk voorstellen dat de uitlatingen van de spelers daar van de oorzaak zijn", zegt Anette Gomes, manager toptennis van de KNLTB. "Al kan ik me weer wel in denken dat het NOC en Audi nu zeggen: die rijke tennissers zijn kennelijk niet zo geholpen met een auto. Tennis heeft toch al dat rijke imago. En zeg nou zelf, als Jan Sie merink in Stuttgart 70.000 gulden weten. Ook Mark koevermans verdient in een week. Moeten we 'grapte' iets dergelijks. hem dan nog een auto geven?" Een dag later kwamen er al klach- Misschien niet. Bovendien komt ten binnen bij de bond. Onder ande- de betreffende speler met Rotter- re van het Nederlands Olympisch dam erbij waarschijnlijk aan een Comité dat in samenwerking met ton. Want gisteren bereikte hij de Audi aan 200 sporters in Nederland tweede ronde en incasseerde hij een auto uitdeelde. Ook de autofir- nog eens een kleine 20.000 gulden. De blonde netbestormer is niet te stoppen. Het 'bollendorp' Rijns burg brengt vele bloemen voort, maar Siemerink is wellicht de mooi ste. En misschien wel de snelst bloeiende ook. Na zijn armoedige wedstrijd te gen Mark Koevermans in de eerste ronde liet hij gisteren zien dat het gejubel rond zijn persoon niet over dreven is. Hij bereikte het niveau waarmee hij vorige week de wereld pers haalde. Zijn service-volleyspel was dit keer de Sovjetrus Andrei Chesnokov te machtig. Bonuspunten Het betekende de mooiste scalp uit de nog jonge carrière van de links- hander. Nog nooit won hij van een speler die zo hoog stond op de we reldranglijst. De 25-jarige Mosko- viet, die in drie sets (4-6, 6-3, 6-2) werd verslagen, staat genoteerd als dertiende. Het betekent dat Sieme rink opnieuw bonuspunten ver gaart en de top 50 binnenwandelt. Een week geleden was hij nog 98. Vandaag ontmoet hij de Zweed Anders Jarryd. Dat betekent voor het eerst weer eens een tegenstan der die lager staat dan de als een ko meet omhoog schietendè Zuidhol lander. De 29-jarige Jarryd bezet de 60ste plaats, maar is wel aan een sterke periode in zijn reeds lange tennisleven bezig. Enkele maanden strafworp door de Arnhemse keeps- ter gestopt. Bij de stand 23-9 eiste Nicole Boriceanu haar deel in de strafworpen-score op met een afge meten lobje, een technisch hoog standje. AAC wilde niet opgeven en streed verder. Een hopeloze strijd. De maakster van het laatste doelpunt was Cornelissen, die de misser uit een van de vele fraaie breakouts kennelijk uit haar gedachten wilde wegpoetsen. FRANK BONTE krijgt alleen al 75 miljoen frank, daar kun je bijna een hele ploeg van stichten". Histor-Sigma, dat zich steeds meer op de Duitse markt wil enen- teren en dat door de veranderde sa menstelling van de ploeg en het pro gramma ook laat blijken, heeft vol gens De Wilde terecht afstand ge daan van Roche, ex Tour- en WK- winnaar. "In de tijd dat Roche meereed was er in onze ploeg spra ke van twee clans. Niet zozeer door toedoen van Stephen zelf. maar door de mensen die hij om zich heen had en die Franse renners. Dat schiep een soort tweedracht. De Belgische knechten werden nauwe lijks voor vol aan gezien door het andere kamp. Je hoorde opmerkin gen als 'Gent-Wevelgem, wat is dat?'. Dat werkte demotiverend". De lucht bij Histor-Sigma is nu opgeklaard. Het 'andere kamp' heeft plaatsgemaakt voor een voor al Duitse inbreng (Ampler. Kappes, Stumpf) en de ploegleden zitten weer op een lijn. De Wilde: "De sponsors hebben grote plannen, het budget zal volgend seizoen groeien, ze willen met de verf gigantisch in vesteren in Duitsland, al is de afzet al fors toegenomen. Gezien de plan nen heb ik vooralsnog geen behoef te de ploeg te verlaten. Ik heb nog een contract voor twee jaar, maar kan tussentijds weg bij een forse po sitie-verbetering" De Wilde heeft vooral veel plezier van Andreas Kappes. die hem in de Duitse zesdaagsen aan drie eind overwinningen hielp, afgelopen winter, en die in 's Heerenberg woensdag feilloos de sprint voor hem aantrok. "Kappes kan er op re kenen dat ik iets voor hem terug zal doen", aldus een opgetogen win naar van de Grote Prijs Wieier Re vue. Of dat zaterdag in Gent al zal gebeuren, is maar de vraag. Want die koers in de eigen achtertuin wil De Wilde graag zelf nog eens win- Siciliaanse Wielerweek voor Anderson SANT' AGATA Dl MILITELLO (ANP) Phil Anderson heeft de laatste en zesde rit van de Siciliaan se Wielerweek gewonnen. De Australiër legde gisteren tevens be slag op de eindzege. Na een tocht van 180 km van Capo d'Orlando naar Sant' Agata di Militello was Anderson de snelste van een groepje van zeven. Tweede werd Julian Gorospe, derde Robert Millar. Erik Breukink hield het gisteren na de eerste passage in Santa 'Agata di Militello voor gezien. Hij was niet de enige. Greg LeMond en Laurent Fignon stapten ook af. Van de honderdzestig coureurs die 's morgens in Capo d'Orlando aan de laatste etappe van de Sicili aanse Wielerweek begonnen, vol- tooidep slechts 62 de 180 kilometer. "Het leek iedere dag op een wereld kampioenschap, zo hard is gere den", zei Breukink, "in de Ronde van de Middellandse Zee kon ik ge makkelijker volgen. Die Italianen rijden alsof hun leven ervan af hangt. Na de Giro zie je die r niet meer". 'Zwedendoder' Paul Haarhuis mepte gisteren Magnus Gustaffson (toto ANP» n de baan. wacht. Maar ook Aviar Tsarski (Estland), Wieslaw Perszke (Po len), Lubomir Tesacek (Tsjechos- lowakije), Ivo Claes (Belgie) en Dirk Nurnberger (Duitsland) worden tot kanshebbers op de ze ge bestempeld. Bij de vrouwen (15 km) is even eens sprake van een zeer interes sant deelnemersveld. Ook hier ziet de gedoodverfde favoriet (n Alphen, Carla Beurskens, de con currentie met rasse schreden toe nemen. Carlien Harms, Joke Kleyweg en Jolanda Homminga zorgen voor de Nederlandse riva liteit. Katrin Dorre uit Duitsland, de Oostenrijke Verena Lechter en de Belgische Veronique Collaerd zijn de buitenlandse coryfeeen die Beurskens naar de kroon kun nen steken. geleden nog won hij het sterk bezet te Challenger-toernooi in het Haag se Houtrust Sport. Siemerink moet de laatste tijd be halve tegenstanders ook journalis- managementbureaus Volendam lijft ontslagen spits zich afslaan. Hij laat het voorlopig \Tnn in op zich afkomen en concentreert V clll YV ld 111 zich slechts op het spelletje. Als hij Jarryd klein krijgt staat hij zaterdag voor de tweede keer in een week te gen een absolute topper, Ivan Lendl. Ervan uitgaande dat die on dertussen geen misstap begaat. VOLENDAM (ANP) - Ad van de Wiel maakt het seizoen af bij Volen dam. De spits werd vorige week ontslagen bij BW Den Bosch. ROB VAN DER ZANDEN dat hlJ*te vaaJk in het cafe zou z;tten ADVERTENTIE igortgart^ Nicuw-Zuid QUICK BOYS Zaterdag a.s. aanvang 15.00 uur QUICK BOYS - IJSSELM. VOGELS Assurantiekantoor ASSUCOM Rijnsburgerweg 143, Leiden Tel. 071-171141 Van de Wiel is 31 jaar en scoorde in een jaar bij Den Bosch vijf keer. Volendam-trainer Steegman wil hem gebruiken als diepgaande spits. De coach is niet bang dat de I afl ian de roemruchte Dnk van het vissersdorp gouden tijden tege moet gaan dankzij de voetballer. "Laat Van de Wiel maar zien wat waar is geweest van al die verhalen. 17 00-18 00 EURO WK biathlon in Fm- land. 17 15-18 00 Ned 3 Studio Sport tenn.s (samenvatting van de vandaag gespeelde toernooien in hel ABN-toernooi in Rotter- 16.00-17 00 Sportnet Usspeedway vanuit Fronkfurl. 17,00-18.00 Sportnet: Argenti|ns voetbal 18 00-18 30 EURO World Sports Special 18.00-19 00 Sportnet Truckraces. 18 30-19 30 EURO Nations Cup Volley bal voor vrouwen 19 00-21.00 Sportnet NBA Basketball Houston-Denver 19 30-20 00 EURO Eurosport News 20 00-2100 EURO V/K Usspeedway m 20 25-20 55 Ned 3 Sport Studo 21 00-22 00 Sportnet Go auto- en motor- sponmagazme 21 00-23 00 EURO Worstelen 22 00-23 30 Sportnet VS Pro Boksen 22 15-22 20 Super Spons News 22 15-22 30 Ned 3 Studo Sport Journaal 22 50-23 15 Did 2 D* Sport-Reportage met c - - - J key Bundesiiga-voetbai en -i|shoc- 23 00-00 00 EURO World Cup akrfn m LiHehammer 23 25-23 50 Did 1 Sportschau 23 30-01 30 Sportnet NHL Ushockey. 23 55-00 45 Ned 1 Slud-o Sport tonma (samenvatting van de vandaag gespeelde toernooien m het ABN-toernooi m Rotter- Snooker 01 30-03 30 Sportnet Tenn.s ATP Vohro Indoor voor mannen m Memphis 03 30-05 30 Sportnet VS PGA Golf 05 30-07 30 Sportnet Ushockey Zwe den-Fin land ZATERDAG 07 30-08 30 Sportnet Ze*n 08 30-09 00 Sportnet Paarderennen in Frankrijk 09 00-1100 Sportnet World Snooker Classics 11 00-13 00 Sportnet Tenms ATP Vofvo Indoor voor mannen m Memphis 11 00-13 00 Sportnet Tenms ATP Vo»vO Indoor voor mannen m Memphis

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17