Aanvalsmachine Ajax loopt vast SpoOPtTV Tiriac jaagt op Jan Siemerink Verguisde Bosman redt gelukkig PSV Beenhakker piekert zich suf na bekernederlaag tegen Roda Van der Poel tast nu naast GP Wieier Revue DONDERDAG 28 FEBRUARI 1991 Rijnsbiirger klopt Koevermans ROTTERDAM - Jan Siemerink heeft gisteren een aanbieding ge kregen van Ion Tiriac. De manager van Boris Becker stuurde in de namiddag een zaakwaarnemer naar de vader van het 20-jarige ten nistalent. Diezelfde zaakwaarnemer - Paul Foortse - had een week geleden Tiriac al getipt over het Nederlandse talent toen hij in Stuttgart furore maakte. Het zijn niet de minste spelers die bij Tiriacs managementbureau on der de pannen komen. Het bureau Toen de belofte gisteravond de baan op moest in de eerste ronde het ABN/Amro-wereldtennis- TiVi (genoemd naar Tiriac en Guil- toernooi wist hij nog niets lermo Vilas, die er ook voor werkt) belangstelling. Om zijn zoon niet leidde de 'Beckermania' financieel nog meer onder druk te zetten, had in goede banen en contracteerde Jan Siemerink senior alles geheim ook ooit Henri Leconte. „Omdat", gehouden. Toch leek de Rijnsbur- ii Tiriac eens „Leconte r lent in zijn pink heeft dan Björn Borg in zijn hele lijf'. Maar Henri verknalde een gouden toekomst bij de wereldberoemde manager, die hem later weer verweet te veel ach ter de vrouwen aan te jagen. de partij tegen zijn landge noot Mark Koevermans al een beetje bezig met alles wat hem te wachten staat. TILBURG (ANP) - PSV heeft gisteravond in de verlenging van de kwartfinale van de strijd om de KNVB-beker Willem II uitgescha keld. na in de officiële speeltijd duidelijk de mindere te zijn ge weest. Het werd 3-2 voor de Eindhovense formatie, nadat de stand na negentig minuten 2-2 was. Bosman, kort voor tijd als invaller ingezet, werd matchwinnaar, op aangeven van Vanenburg. Daar voor hadden de Eindhovenaren twee keer achtergestaan. Groeibriljantje Voor Siemerink - net als Leconte een schaarse, creatieve linkshander öok Koèv'érmans°mèt zijn"dag had" Hij was allesbehalve in topvorm, serveerde en volleerde beneden- maats, maar trok in een driesetter toch de partij naar zich toe, 3-6, 6-4, 6-2. Niet in de laatste plaats omdat lonken de miljoenen misschien ook. Tiriac ziet in de Hollandse re velatie kennelijk iets van een groei- tw briljantje. Die faam maakte de ten nisser in de afgelopen week ook wel waar met een opmars van de 98ste naar de 53ste plaats op de wereld ranglijst. De toenadering die Tiriac via de in Nederland woonachtige Foortse heeft gezocht is overigens niet agressief van aard. Vader Sieme rink, boekhouder van beroep, mag met zijn zoon rustig nadenken over diverse opties. Foortse heeft na drukkelijk gesteld geen 'Ameri kaanse toestanden' te willen met het prille talent. Nij Operatie Craijff geslaagd BARCELONA (GPD) - Johan Cruijff is gisteren 'met succes' geopereerd aan de vernauwing in zijn kransslagader. De in greep, een by-pass, die plaats vond in het San Jordi-zieken- huis in Barcelona duurde bijna drie uur. Dr. Oriol Bonin, hoofd van de afdeling cardiologie van het hospitaal verklaarde dat de komende 24 uur volledig uit sluitsel zullen moeten geven over het effect van de operatie. De kans op eventuele complica ties schatte hij in op 'twee tot vier procent'. Bonin maakte duidelijk dat Cruijff dinsdag, toen hij zich met hartklachten bij het zieken huis meldde, enorm veel geluk heeft gehad. „De aanval had do delijk kunnen zijn als hij langer had gewacht", aldus Bonin. Cruijff zal acht tot tien dagen in het hospitaal moeten blijven, daarna moet hij thuis nog zeker zes weken op adem komen. Vanaf dat punt is het een kwes tie van afwachten of de Amster dammer zijn werkzaamheden als trainer van Barcelona kan hervatten. De kans daarop achtte Bonin 'aannemelijk', indien Cruijff zijn levensstijl verandert. Met ande re woorden, de Nederlander zal in ieder geval moeten stoppen met roken en constant zijn ge zondheid 'in acht moeten ne men. „Dan zal hij verder een normaal leven kunnen leiden aldus Bonin. „Hij is lichamelijk sterk", aldus de arts. „dat zal ook helpen bij zijn herstel". Vrouw Danny, dochter Sushi- la en Barcelona-libero Ronald Koeman waren de enigen die gisteren tijdens de operatie in de buurt van Cruijff bleven. Zijn taken bij Barcelona zul len voorlopig worden waargeno men door assistent Carlos Rexach. De Spanjaard zal daar bij worden geholpen door Ton- nie Bruins-Slot. de trainer die ruim twee jaar geleden samen met Cruijff naar Spanje vertrok. De voetballers van Barcelona hebben gisteren in de beker wedstrijd tegen Las Palmas hun hart laten spreken. Het werd 6-0. Het was ook een beetje de span ning in het titanengevecht die de pupillen van Frits Don parten speelde voor een bijna uitverkocht Ahoy'. Bovendien had Siemerink een lichte verkoudheid opgelopen in de afgelopen dagen, waarin hij meer voor microfoons i stond dan op de baan. „Het klinkt misschien lullig voor Mark, maar ik speelde veel minder dan in Stuttgart (waar hij vorige week in de halve finale op Edberg stuitte, red.). Ik was niet honderd procent klaar voor deze wedstrijd". Dat had het publiek, dat de aan beden nieuweling wel eens met ei gen ogen wilde aanschouwen na al le loftuitingen, ook snel door. De ha perende opslag van de service-vol- leyer werd twee keer gebroken in de eerste set. Pas in de zevende game (bij een 2-4 achterstand) begon Sie merink een beetje in overeenstem ming met zijn reputatie te serveren. Hij sloeg drie aces in een game, maar kon de set niet redden. Overigens ging Koevermans nog eens over dat huzarenstukje heen in de tweede. De 23-jarige Rotterdam mer sloeg in een spel maar liefst vier aces. Het was een incident, want de nummer 43 van de wereld liet de set verder aan zijn tegenstander (4-6). In de beslissende ronde heerste Siemerink weer een beetje zoals hij dat in de afgelopen weken deed. Hij opende met een love-game (de eer ste en enige van de wedstrijd) en liep uit naar 5-1. Met 6-2 zou hij naar de volgende ronde gaan waarin hij Andrei Chesnokov ontmoet. Mark Koevermans vond het jam mer dat het duel een bedroevend ni veau had. In tegenstelling tot de Open Australische een maand gele den toen Siemerink ook won, in vijf sets. Toch dacht hij dat het treffen tussen de twee beste spelers van Nederland (volgens de computer ranglijst althans) in de toekomst een klassieker zou kunnen worden. „Een beetje de Ajax-Feyenoord van het tennis", aldus de topspin-spe- cialist. Siemerink: „En dan ben ik uiteraard Ajax, want ik val altijd ROB VAN DER ZANDEN PSV was de enige die eerder dit sei zoen op het veld van Willem II had gewonnen. Op 2 december werd het in de competitie 2-0. De doelpun tenmakers van toen. Bosman en Ka- lusha, zaten gisteren op de bank. Robson. allesbehalve onomstre den in Eindhoven, had meer verras singen. Koot, bekeken door een de legatie van Nottingham, verving achterin de geschorste Popescu. Valckx, elf dagen eerder nog aan zijn meniscus geopereerd, speelde als een soort van tweede spits ach ter Romario, ondanks het verdwij nen van de vorst gehuld in maillot. De enige die bij PSV. dat de laatste drie seizoenen de beker won, het hele duel indruk maakte was Van Aerle. nota bene voor het eerst deze competitie in actie nadat hij tij dens het Amsterdam-toernooi -op nieuw - geblesseerd raakte aan zijn knie. De international corrigeerde in de verdediging en op het midden veld als Willy van de Kerkhof in zijn grote dagen. Was dat niet gebeurd, dan had PSV waarschijnlijk voor rust al op beslissende achterstand gesl ssen anoniem ROTTERDAM (GPD) - Terwijl al le vetbetaalde toppers het af laten weten in Ahoy' maakt Ivan Lendl als aanvoerder van de -plaatsings lijst zijn naam gewoon waar. De schande van een nederlaag tegen Nederlander Tom Nijssen zou trou wens ook niet te verkopen zijn ge weest. Met 6-3, 6-1 draaide hij warm over de rug van de kansloze Neder lander. Nijssen dook weer eens op. Om weer razendsnel in de anonimiteit te verdwijnen, want de verwachting dat de ooit nog in de top 100 bivak kerende Limburger terugkeert op het hoogste plan lijkt niet reèel. Zo'n vier jaar geleden verbaasde Nijssen met een 'jump' die hem van 409 naar plaats 104 op de wereld ranglijst bracht. Maar daarna ging het snel bergafwaarts. Recentelijk duikelde hij zelfs uit de top 200. In feite was het overleven van de kwalificatiereeks (via Mark Wood- forde onder andere) al een hoog standje van de tegenwoordig in Le lystad wonende speler. Lendl hij liet gisteren weten dat zijn vrouw een tweeling ver wacht - stuurde hem als beloning niet met lege handen terug naar de kelders van het mondiale tennis. KERKRADE Op het voetbalgala vielen de de spelers van Ajax met hun neus in de prij zen. De voetballer van het jaar, de keeper van het jaar en het talent van het jaar komen uit de Amsterdamse school. Maar het zijn niet de trofeeën waar Leo Beenhakker en Ajax op zitten te wachten. In het seizoen waarin Europa Cup-voetbal niet op het programma stond zat men te springen om nationale hoofdprijzen. Na de uitschakeling (1-0) door Roda JC op Limburgse grond blijft er voor de regerend kampioen nog slechts één doel over, een nieuwe landstitel. Leo Beenhakker stond gisteravond in de catacomben van Kaalheide met zijn bekende bravoure de pers te woord. Zijn diepe teleurstelling verdoezelde hij. Beenhakker mom pelde dat „het nieuws uit Barcelona erger is dan dit soort tegenslagen", maar de realiteit was dat de klap in het Ajax-kamp wel degelijk keihard aankwam. „Ik ga geen jankverhaal ophan gen", reageerde de technisch direc teur later een tikkeltje bits. „Ik ga hier niet zitten uitwijden hoe we ons nu voelen. Maar intern zal er zeker nog een woordje over worden ge sproken, want dit is wel even vreemd voor ons". De beklemmende stilte in de kleedkamer van de Amsterdam mers sprak boekdelen en stak tege- lijkterijd schril af bij het feestge druis in de zalen van het stadion in Kerkrade, waar luttele weken na het carnaval opnieuw alle toeters en bellen tevoorschijn kwamen. Goed beschouwd breekt voor Ajax door het bekerdrama een cru ciale tijd aan. In de competitie ging het begin deze maand tegen Willem II ook al mis, nadat de Amsterdam mers een jaar lang ongeslagen wa ren gebleven. Duidelijk is dat de aanvalsmachine is vastgelopen en het spel van Ajax in geen enkel op zicht is te vergelijken met hetgeen men in de eerste seizoenhelft aan het publiek voorschotelde. Leo Beenhakker zegt zich suf te piekeren. „Ik heb er geen verkla ring voor. Ik zag in de eerste helft al dat we niet goed bezig waren, te veel lange ballen en zo. De typische Ajax-situaties, balletjes over de vleugels gevolgd door een goede voorzet, waren op de vingers van één hand te tellen". Het zou te ver gaan de bekerwinst van Roda JC in zijn geheel toe te schrijven aan de slechte beurt van Ajax. De Limburgers, die voor het laatst onder Rob Jacobs succesvol waren in het bekertoernooi, bestre den de Amsterdammers op een wei nig fraaie maar wel effectieve ma- „Goed voetbal is in het bekertoer nooi niet belangrijk", grijnsde Jan Reker. „Er telde slechts één ding: winnen en verder gaan. Hoe. dat deed er niet toe". Mario Been deed in de eerste helft Van Arum laat kansen liggen DEN BOSCH (ANP) - Hans van Arum, spits van Vitesse, heeft een tiental van BW laten overleven in het KNVB-bekertoernooi door vier opgelegde kansen te missen. De wedstrijd bleef gisteravond daardoor 120 minuten op 0-0, waarna BW in de strafschoppenserie met 4-3 een plaats in de halve fi nale veroverde. In de twaalfde minuut kreeg Van Arum zijn eerste kans. Hij werd recht voor doel met een listig lobje aangespeeld door Eijer. Van Arum hoefde zijn hoofd maar tegen de bal te zetten om de score te open. Hij wilde het mooi doen, gebruikte zijn rechtervoet voor de afronding en raakte de bui tenkant van de paal. Zulke mooie kansen doen zich in een scherp bekerduel zelden voor. Van Arum kreeg er nochtans nog drie. Dat waren er twee in de 56e en 57e mi nuut, direct nadat scheidsrechter Uilenberg de Bossche verdediger Bas Gösgens de rode kaart had getoond. Gösgens trok de doorgebroken Roelofsen neer. De verdediger had inde eerste minuut al de gele kaart ge had. Het uitblijven van doelpunten maakte de situatie voor Vitesse moeilijk. BW putte moed uit de situatie, ging massaal verdedigen en ving de steeds moedelozer Arnhemse cupfighters steeds gemakkelijker op. Dordrecht'90 plaatste zich via strafschoppen ten koste van De Graaf schap voor de kwartfinales. Na verlenging was de stand 1-1. De Graaf schap-speler Van Kessel opende de score voor eigen publiek. Langerak trok de score twee minuten later weer gelijk. niettemin verwoede pogingen zich op te werpen als spelmaker bij Roda JC. De voormalige Feyenoorder, die na een langdurige sollicatieron- de in Nederland, Engeland en Zwit serland op de valreep onderdak vond in Limburg, was gekoppeld aan Richard Witschge. Het was typerend dat de jonge in ternational genoegen moest nemen met een bijrol en niet kon verhinde ren dat de strijd in het voordeel van Been uitviel. Been mocht met de nodige regelmaat passes vanaf het middenveld verzenden en kon vanuit de tweede lijn de 'beste doel man van Nederland' onder vuur ne men. Het rendement van zijn acties was echter gering, omdat Graeme Arnold en René Hofman bij de Ajax-verdedigers Vink en De Boer aan de ketting lagen. Door een blunder van de laatste kwam de thuisclub toch op voor sprong. Na een dieptepass van Eu- gène Hanssen stapte Ronald de Boer op de bal, waardoor Stanley Menzo werd verrast door de toe schietende Hofman. Laksheid Leo Beenhakker had in de voorbije weken, waarin de Nederlandse competitie als gevolg van de stren ge winter stil lag, een zekere laks heid bij zijn spelers bespeurd. Naar zijn zeggen had hij er alles aan ge daan om dat er in Valencia uit te werken. Vergeefs, zo bleek dus. Want de landskampioen was ook in de slot fase niet opgewassen tegen de agressie van Hanssen en de zijnen, die voor elke meter zand op Kaal heide streden. Sonny Silooy kreeg in de eerste tien minuten twee aardige kansen maar deed er weinig mee en Johnny van 't Schip verprutste kort na rust een riante mogelijkheid, toen Bryan Roy één van zijn gisteravond zeld zame goede voorzetten afleverde. Daarmee was zo ongeveer alles gezegd over de dadendrang van Beenhakkers brigade, die zich in ja nuari kon ontspannen tijdens een bezoek aan Turkije en dus vorige week nog de zon opzocht in Spanje. Reker en zijn volgelingen hadden Fevenoord te licht bevonden, had Willem II al na zes minuten op voor spong gezet. De middenvelder kromde een vrije bal fraai achter V.m Breukelen. nadat De Jong met een handsbal een doorbraak van Stewart voorkwam. PSV kwam in de eerste 45 minuten slechts een keer dicht bij de gelijkmaker. Va nenburg, spelend ondanks een achillespeesblessure, raakte met een knappe poging van 20 meter echter de lat in plaats van het net. Verder kwam de Eindhovense ploeg niet. De doorkopballen van de vooruitgeschoven Valckx waren simpel weg te werken door de Til- burgse verdediging, met aan het hoofd waarachtig een speler zonder enige ervaring. Smits namelijk, de 21 -jarige vervanger van de ge schorste Veldman, stond slechts een keer eerder in de hoofdmacht; tijdens de bekerwedstrijd bij Elink- wijk. Op basis van wilskracht dwong PSV in de tweede helft de gelijkma ker af Een corner van Koeman, bij PSV nimmer de stuwende midden velder die hij bij KV Mechelen was. belandde na het verlengstukje van Valckx bij Romano. De Braziliaan, in Tilburg aanwezig omdat hij een uitnodiging van bondscoach Falcao om voor de nationale ploeg had la ten schieten, benutte de eerste kans die hij in het duel kreeg. 1-1. De stand was nauwelijks recht vaardig te noemen. Willem II. dat dit seizoen op eigen veld 16 punten uit 10 duels haalde, was feller, direc ter en bekwamer PSV daarentegen gehaast, onzeker en kwetsbaar. Te kenend was dat de Eindhovense ploeg binnen twee minuten alweer achter stond. Van Geel sprintte in de diepte, stuit te aanvankelijk op Van Breukelen. maar de bal stuiterde voor de voe ten van Guinecs Sylla. die simpel scoorde. Typerend bijna voor de veerkracht van de technisch be kwame Tilburgers, onder leiding van het vertrekkende trainersduo KosterfVersluya bnif na Mn im ponerende serie Robson restte weinig ander dan Bosman in hit m Ui te turen. Voor hem moest international De Jong wijken. Willem II echter bleef ge vaarlijker. Stewart. Van Geel en Co dec braken meerder keren door de Eindhovense linies Doordat ze niet scoorden, kwam PSV echter op nieuw terug. Het was andermaal Romario. die PSV overeind hield. De kleine spits zette de bal met een sterk stand aan de linkerkant voor, waar Vanen burg klaar stond om uit te halen Zijn knal was voldoende om de ver lenging af te dwingen. Jolin van Haasteren nieuwe voorzitter van De Bataven LEIDEN John van Haasteren is de nieuwe voorzitter van De Bata ven. De in atletiekkringen nog vrij onbekende Leidenaar werd gister avond op de jaarvergadering van De Bataven gekozen tot opvolger van Jan van Zijp. die zes jaar lang voor zitter van Leidse atletiekvereniging was Henk Wolvers werd tot vice- voorzitter gekozen. Ajacied Dennis Bergkamp in duel met Roda-doelmart Henryk Bolesta. het in de voetballoze periode met heel wat minder moeten stellen. Een lang weekeinde Zeeland was het enige waarmee het bestuur a Beenhakker: „Fysieke kracht is bij Ajax nooit een sterk punt ge weest. Ik zeg niet dat we het niet hebben, maar we gebruiken het in de club uit Kerkrade zijn spelers elk geval te weinig Daardoor lever kon verwennen. Het deed niets af aan de inzet en de strijdlust van het elftal, dat zich ook nog eens Int op* zwepen door een kleine tiendui zend uitzinnige supporters. den we te weinig strijd en zijn uit gevlogen. Maar die strijd zal moeten terugkeren, want zeker nu wil ik kampioen worden". MARCEL VAN DER KRAAN Etienne de Wilde 's-HEERENBERG (GPD) - Adrie van der Poel is een geschikte kandi daat voor het spelletje 'zo vader, zo (schoon)zoon'. Hij lijkt uiterlijk ver re van op zijn aangetrouwde vader, maar in diens stiel - de wielrennerij - zoveel te meer. De Kapellenaar be gint schoonpa steeds meer naar de kroon te steken. Gelijk Raymond Poulidor in het tijdperk Anquetil is Van der Poel anno heden een eeu wige tweede geworden. 'Poeleke' is daarom al veranderd in een toepas selijker bijnaam: 'Poupoel'. In 's-Heerenberg, waar de Belg Etienne de Wilde zich ten tweede male over de Grote Prijs Wieier Re vue ontfermde, droeg Van der Poel een nieuw steentje bij aan de my thevorming van deze bijzondere fa miliekwaal. Hij werd weer eens tweede. Het was voor Van der Poel. die zo langzamerhand de veteranenleef- tijd (32) nadert, al de derde keer in dit nog prille seizoen dat hij werd ar de tweede stek. Eerst gebeurde dat in het wereld kampioenschap veldrijden in het Drentse Gasselte. waar de Tsjechos- lowaak Simunek hem voorafging. En vorige week kreeg hij het nakij ken van de Deen Lilholt in de Ron de van Valencia. Triomferen gaat Van der Poel de laatste jaren niet meer zo gemakke lijk af. Kwam hij in '87 en '88 nog tot respectievelijk zestien en dertien laureaten, in de twee daarop volgen de jaren hield het op bij vier. Die magere scores weet de Brabander aan zijn gestoorde relatie met Wal ter Godefroot. ploegleider van de Weinmann-formatie. Vandaar dat Van der Poel een andere 'sportdi recteur' zocht en vond. José de Cau- wer. Net als Godefroot een Belg. maar volgens Van der Poel wél ie mand met (veel) meer begrip voor andermans zaken. Etienne de Wilde - roepnaam Tjenne - pleegt doorgaans in de eer ste weken van het seizoen goed te presteren. Dat heeft alles te maken met zijn activiteiten in de zesdaag- se-carrousel. Met al die duizenden zesdaagse-kilometers fietst De Wil de altijd goed gerouleerd cn in pri ma conditie het wegseizoen 'bin nen'. Dit keer leek er trouwens even een kink in de kabel te komen, toen hij na zijn laatste baanmeeting. de 'zes uren' van San Sebastian, ziek werd. In de Gelderse Achterhoek bleek het met de vorm Tjenne' dik in or de. zodat hij ongetwijfeld hoog ge noteerd zal staan in de prognoses voor de zaterdag op de rol staande Omloop Het Volk Met speels ge mak meldde de blonde. 32-jange routinier zich in het eerste peloton netje van 31 renners dat voor de hoofdprijs ging. nadat de tndttio* nele solo van een 'mindere god', dit keer de Belg Roger van den Bos sche. even traditioneel spaak was gelopen. Met zijn sprintvermogen mocht De Wilde zich in de finale een van de kanshebbers noemen, al le ken er op voorhand nogal wat ka pers op de kust Rappe jongens als Jelle Nijdam, Olaf Ludwig, Michel Zanoli en Andreas Kappes gaven in het heetst van de strijd evenwel niet thuis. In het geval Kappes was daar een logische verklaring voor. De Duit ser. van het Franse Toshiba overge komen naar het Belgische Histor. waakte als ploeggenoot over de be langen van De Wilde. Volgens het boekje stak dit duo de aandringen de Van der Poel in het pak De Wil de en Kappes zijn zeer bedreven in dit soort spelletjes, want in zes daagsen zijn beiden vaak aan elkaar gekoppeld Omdat Kappes op de weg al de Grote Pnjs Luis Puig en ritnummer 4 in 'Valencia' op zijn naam heeft staan, gunde hij in 's- Heerenberg de eer aan zijn Belgi sche maat De Wilde bracht daar door de stand in deze veredelde (Wieier) Derby der Lage Landen op 1-5. DONDERDAG 16 00-18 00 Sportnet Tenrxs ATP VoNo Indoor voor mannen m Memphis 16 30-17.30 EURO WcxVJ Cup Tra* B*e in Bercy 17 30-18 00 EURO World Cup MuurkJ.m- men m lyon 18 00-18 30 EURO Motor Sport 10 00-19 00 Spodnel Worsteion. 18 30-19 30 EURO Tenn.s V.rg.n.a Skms (toernooi voor vrouwen) 19 00-21 00 Sportnet Autoeport Nescar Pontiac 19 30-20 00 EURO Eurosport News 20 00-22 00 EURO Indoor atletiek vanuit 22 00-22 30 EURO Freestyle t*u*n 22 15-22 30 Ned 3 StudK> Sport Journaal 22 30-00 00 EURO Voetbal kwakflcat*- wedstrijden voor het EK Beigi*-Lu*em- 22 55-23 50 RTL V Match Barend en Van Dorp 23 <5-00 30 Ned 3 Studo Sport tenn,s (samenvatting van de vandaag gespeelde toemoo«en m het ABN-toemoo. -i Roder- dam 00 00-00 30 EURO Eurosport News 00 00-00 30 RTL V S*u Report 00 00-02 00 Sportnet VS PGA Go* 00 10-00 ts Super Sports News 00 30-01 00 EURO WK gewichtheften m Snooker *i Londen 09 00-11 00 Sportnet VS PGA Go* 10 00-11 30 EURO Term s Spec.ai venmt Zuren Andre Agaset-tvan Lendl 11 00-12 00 Sportnet Worstelen 11 30-12 00 EURO Eurotxs 12 00-1400 Sportnet NHL Ushochey 12 00-14 00 EURO World Maten Play Snooker m Londen 1400-1500 EURO M*on Ooaer Go* Chaaenge 14 00-16 00 Sportnet VSPGAGo* 15.00-17 00 EURO Indoor etiet.ek venwt 1520-17 00 B0C 2 Sport on Fndey

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17