Paul Haarhuis laat zich weer eens zien Rurver wil Aandewiel snel brengen Toestand van Cruijff is 'bevredigend' De Wilde gunt schaatsers rust Berusting en opluchting over aanblijven Bianchi WOENSDAG 27 FEBRUARI 1991 PAGINA 17 Va R LEIDEN - Als het aan Arie Kurver ligt. dan speelt Huug Aandewiel komende zater dag al met Rijnsburgse Boys bij FC Lisse. Dat de libero nog ver is verwijderd van de ideale conditie, neemt de voetbaltrainer voor lief. Gis teravond speelde Aandewiel een uur lang mee met de za terdageersteklasser tegen Docos. Rijnsburg speelde bij vlagen een goede wedstrijd, won verdiend met 3-0 en zag de Verloren gewaande zoon' een redelijk optreden afwer ken. Dat vond ook Arie Kur ver. "Als Aandewiel niet te veel last krijgt van die enkel, dan stel ik 'm gewoon op zaterdag. Waarom niet? Natuurlijk weet ik wel dat-ie nau welijks spelritme heeft, maar dat kan hij alleen krijgen als hij speelt. En dan niet in het derde elftal, want dan wordt Huug er nog niks wijzer van", oordeelde de trainer uit Berg- schenhoek. Aandewiel zelf was gisteravond het feit dat hij werd bevredigende rentree. Huug Aandewiel op weg verbaasd opgesteld in het keurkorps. De voetballer, lange tijd aan zijn enkel toonde daarmee aan nog iets van dit geblesseerd en aanvankelijk spor- seizoen te willen maken. De Leide- tief 'opgegeven', verkeerde in de naars kregen welgeteld één kans voorsprong. Remco van der Kooij veronderstelling bij de reserves te (Hans van Marwijk miste), terwijl doelpuntte tegen, moeten beginnen omdat hij zich pas de bezoekers op een veelheid enkele weken geleden bij de selec- mogelijkheden konden bogen. tie heeft gevoegd. Kurver gooide Slechts Leon Vonk, Edwin Hermes Alphense Boys: 2-3. In e rna deed daar na de hervatting nog een 0-2 tweede doelpunt bij voor de zater dagderdeklasser. UVS kende in Rotterdam geen genade met zaterdagtweedeklasser Zwart Wit '28: 1-6. Bij de rust stond Aandewiel echter voor de leeuwen (hij staat in de belangstellning en achteraf was het 'slachtoffer' zelf FC Den Haag) daar niet ongelukkig mee. de roos "Het ging redelijk", stelde de libe ro tevreden vast. "Angst voor de en kel had ik niet. Het is niet zo dat di rect als een gek tekeer ben gegaan. Daar mis ik ook de conditie el stond de thuisploeg halverwege Ron Carli vonden nog wel op voorsprong (2-1). Voor Noordwijk scoorden Geert Jan Bakker en Joop Tegelaar, voor de Alphenaren waren Pieter van Zoest (2x) en René de Jong succesvol. FC Lisse deed in Katwijk schiet- Ook collega-eersteklassers van Rijnsburgse Boys kwamen in actie. Quick Boys deed het in de eerste helft rustig aan tegen Rkavic. Een oefeningen bij KRV_(l-5). Tegen- Maar een bloktackle ging ik niet uit tempoverhoging na rust was vol de weg". doende voor een 3-0 voorsprong, via Vanaf het moment dat Aandewiel Gert Aandewiel, Leen van der Plas de de zaterdageersteklasser doel van zijn arts het groene licht kreeg, en Edwin Otte. Gaje Siderius' deed punten - - - - heeft hij zijn bewuste rechterenkel in de slotminuut wat terug voor de Bremmer (2x) aanmerkelijk belast. Dat ging met Amstelveners: 3-1. wisselend succes. "Soms kreeg ik er Katwijk had de nodige moeite in de inspanningen weer last van. Wassenaar tegen zondagderdeklas- Blauw Zwart: 1-2. Jan Stel voor •tti j fwou «vu £.0. i-u. Dijuciusisiunu UroiJfjorrö 1*5- Voor de Leidse hoofdklas ser scoorden Wout Holverda (3x), Patrick Preuter, Hans de Kruijs en Hans van Leeuwen. Frank Jansen was produktief voor de thuisclub. Gerry Jansen (enkel) en Rick van Dijk (knie) vielen uit met blessures. fer. Marcel van der Blom bepaalde zeSe r Dan §laat direct de twijfel toe. Maar het verschil met vroeger is dat de pijn weer snel weg is. Soms heb ik er ook helemaal geen last meer De eerste wedstrijd van Rijns burgse Boys dit seizoen bij Urk was Aandewiels laatste officiéle optre den. "Maar toen was het eigenlijk al niks met me. De pijn was eigenlijk ondraaglijk. Voor het eerst na die bewuste wedstrijd tegen ARC (an derhalf jaar geleden) heb ik het ge voel dat het goed gaat. Of ik zater dag speel? Ik zie het allemaal wel. Als de trainer mij opstelt, dan speel ik gewoon". Aandewiel verkeert tegen FC Lis se in gezelschap van Dick Heems kerk. De verdediger is volledig her steld van de vorig jaar bij Katwijk ROTTERDAM Na alle drukte rondom de jonkies die de gescheurdeTkniebanden. Met Aan- mondiale tennisladder met veel succes bestormen, liet Paul Haarhuis gisteravond in Rotterdam even weten dat hij er ook nog is. Het maandenlange gerommel in de marge ver anderde plotseling in een aansprekende zege op Jonas B. Svensson, de nummer 17 van de wereld. En dat de opstan ding voor eigen publiek gestalte kreeg, was mooi meegeno men natuurlijk. De meisjes onder de 15 jaar van de treffer van Fred Verboon de afdeling Leiden hebben het niet de zaterdagvierdeklasser stel- kunnen bolwerken tegen Zeeland. Hoewel Angela van der Weijden Mark Ens (2x), Marcel (Quick Boys) de Leidse selectie gis teravond op het terrein van Docos LCL verraste zaterdageersteklas- aan een voorsprong hielp (1-0), gin- Vitesse Delft: 2-0. André Zonne- gen de Zeeuwse meisjes dankzij veld zorgde voor de openingstref- twee doeltreffende uitvallen met de Avonturenreeks Deel drie uit de avonturenreeks 'De Leiderdorpers', waarin de op merkelijke belevenissen van de voetbalclub RCL worden be schreven, is uitgebracht. Na 'Het opstappen van de voorzitter' en 'Trainer De Waard in de aanval' heeft deze uitgave de titel 'De bo ze clubbladredacteuren' meege kregen. RCL blijft steeds weer verba zen. Bestuurlijk ligt de derdeklas- op zijn kont, kriti- het beleid van de trainer en wordt er in het club blad geregeld een aanval geopend op Theo de Waard. In de uitgave van januari stelt de redactie voor om De Waard een cursus psycho logie te laten volgen, na een ver meende uitbarsting aan het adres van eerste-elftalspeler Marcel Brasker. De trainer, geïrriteerd door het gedrag van de clubbladredacteu ren, zoekt op zijn beurt de aanval en laat de speler een verklaring ondertekenen dat er helemaal geen gesprek tussen hem en de trainer heeft plaatsgevonden. In terim-voorzitter Peter Loesberg ziet het allemaal niet meer zitten. Hij richt ?ijn pijlen op de redactie van deze rubriek en verklaart geen commentaar meer te geven op welke gebeurtenis dan ook. Loesberg zelf is trouwens be trokken bij het zoveelste incident op De Bloemerd. Met Piet Selier en Cees Mentink is de 'tussen paus' (RCL benoemt spoedig een nieuw bestuur) met onmiddellij ke ingang uit de redactie van het clubblad gestapt. Deze week ver scheen weliswaar een nieuwe uit gave, maar het trio verleende geen medewerking aan de tot standkoming daarvan. Aanlei ding van het terugtreden is de reeks aan-/opmerkingen van de Leiderdorpse achterban. "Die vond ons te kritisch", legt Cees Mentink uit. "Je kunt dan twee dingen doen. Of je gaat schrijven zoals men dat wil, of je treedt terug". De troika koos dus voor het laatste. Mentink: "Met pijn in het hart. dat kan ik je wel vertellen. Wij hebben er in vier jaar tijd een journalistiek hoogstandje van gemaakt. We hebben er applaus en kritiek mee geoogst. Met de kritiek kon ik best leven, alleen werd de oppositie de laatste weken te groot. Men vond dat wij de trainer te hard aan pakten. Dat vond 1 k dus duidelijk van niet inote bene: collega-re dacteur Selier vond dat Mentink de RCL-trainer soms te nadruk kelijk kritiseerde). Wij hebben nooit op de man gespeeld. Het clubblad werd altijd met zorg ge maakt". Theo de Waard "het clubblad doet aan stemmingmakerij") heeft daar zo zijn eigen gedachten over. Terecht, naar onze beschei den mening, als je wordt beschul digd van scheldpartijen aan het adres van een selectiespeler (Brasker) die nooit hebben plaats gevonden. Volgens De Waard dus. Mentink stelt daarentegen dat De Waard en Brasker wel de gelijk op een minder prettige ma nier met elkaar hebben geconver seerd: "Denk je nu echt dat ik dat ver haal over Brasker uit mijn duim heb gezogen? Dan zou ik mij niet meer op De Bloemerd durven ver tonen. Ik begrijp Marcel wel. Die moet verder met De Waard. Daar om lijdt hij aan selectief geheu genverlies. Ik ben niet ku-aad op hem, hoor. Integendeel, ik ben juist een bewonderaar van 'm". Mentink gaat niet voor RCL verloren. Hij hult zich tot het ein de van het seizoen in de rol van toeschouwer. Hij heeft twee voor spellingen: "De eerste is dat Peter Loesberg als voorzitter voor RCL behouden blijft. De tweede is dat het eerste van RCL kampioen wordt. Zo niet. dan kijk ik Theo de Waard nooit meer aan". Karretje Herman Filippo heeft de oprit naast zijn huis alvast schoonge maakt. Want als de Leidse ge- wichtheffer het dagblad De Volkskrant mag geloven krijgt hij binnenkort een mooie Audi 80 aangeboden door het Nederlands Olympisch Comité. In de Volks krant-editie van afgelopen maan dag prijkte een actiefoto van Fi lippo met daarbij de tekst dat de gespierde sporter was uitverko ren door het NOC. De Volkskrant is niet het lijf blad van Herman Filippo - 'Ma- nus' voor intimi - maar toen ken- "Ik schrok me rot. Da's nooit weg natuurlijk, zo'n karretje. Maar tk begreep het toch niet hele maal. Ik heb zelf nooit bericht ge had dat ik een auto zou krijgen. Maar ze mogen hem neerzetten hoor, geen probleem". Op de lijst die het NOC onlangs publiceerde staan vele sporters. Uit Leiden en omgeving zijn Ro nald Florijn, Jaap Krijtenburg. Michael Vertogen. Han Kulker, Arwtn Kardolus. Mirjam Hooman, Charles Veldhoven. Ri chard Suyten, Monique Velze- boer, Jolanda Grimbergen en Lia van Schie de gelukkigen. Maar geen Herman Filippo. De inmiddels 43-jarige trekker en heffer begeeft zich bovendien onderhand op veteranenniveau en heeft zijn bloeitijd wel gehad. Al pikte hij afgelopen weekeinde bij de NK nog wel even een zilve ren medaille mee. Achter stadge noot Hennie Boom finishte hij als tweede in de eerste klasse. De Olympische Spelen, een EK- of WK-finale zal de veertiger echter niet meer halen. En dat is toch de grens die een sporter moet berei ken alvorens hij in de Audi mag stappen. De vermelding in De Volks krant is daarom des te merkwaar diger. Hoe komt dit doorgaans be trouwbare blad er bij om Filippo blij te maken met deze dooie Dat laatste blijkt niet de bedoe ling te zijn geweest. Sportredac teur Hans van Wissen, verant woordelijk voor de rubriek waar in Filippo's foto stond, hoort er van op dat het geschrevene feite lijk onjuist is. "Onze fotograaf Klaas Jan van der Weij kwam van het NK terug met de foto uan Filippo. Hij ver telde dat de man een Audi zou krijgen. Dat is op die manier de krant in gekomen. Maar het 1s on gelukkig. dat geef ik toe. Zo zie je maar weer. Dit zullen we toch maar even rechtzetten in de ko lommen". Dat zou Filippo in elk geval op prijs stellen. "In de straat kom ik al tegen die roepen juh, wac dat ding dan?". T afeltennisteam in netelige positie HOOQERHEIDE (ANP) - Het Ne derlands tafeltennisteam heeft de eerste kans op lijfsbehoud in de Eu ropese vrouwenliga gemist. De ploeg reikte gisteravond in de twee de wedstrijd tegen Roemenié niet verder dan een overwinning van 4- 3. Het eerste duel in de degradatie- groep ging met 2-5 verloren. Neder land dient nu tegen Frankrijk twee wedstrijden te spelen om één plaats in de hoogste divisie. In Hoogerheide trad Oranje van wege de belangen eindelijk op volle kracht aan. De toppers Hooman en Vriesekoop konden Oranje echter niet inspireren tot een toereikend resultaat.- Het werd wel weer eens tijd voor een goed bericht ovfer Haarhuis. Want de net 25 geworden Eindhove- naar boekte de laatste tijd weinig opmerkelijke resultaten, al moet ge zegd dat hij het in veel toernooien slecht trof met de loting. Na het verval van Michiel Scha pers was Haarhuis lange tijd de on betwiste nummer één in eigen land. Maar onlangs werd hij op de wereld lijk alleen maar goed dat ik zo veel concurrentie heb", aldus Haarhuis die ooit de 36ste van de wereld was, maar nu is terug te vinden op 62. Waarde De knappe zege tijdens het ABN- AVereldtennistoernooi op de een jaar jongere Zweed Jonas B. Svens son - toch nog altijd een gevreesde subtopper die steeds net niet de top ranglijst voofbij gestreefd door zijn tien weet te halen - had dus vooral landgenoot en maatje Mark Koever- psychologische waarde. De blijd- gaat snel. Ik moet oppassen dat ik trainer Henk straks niet de zesde tennisser van Nederland ben. Maar het is natuur- BARCELONA (GPD) Johan Cruijff is gisteren met hartklachten in een ziekenhuis in Barcelona opgenomen. De 43-jarige Amsterdammer verkeert volgens de behandelende artsen niet in levensgevaar, maar ze legden er wel de nadruk op dat de fysieke gesteldheid van de Amster dammer 'niet te licht moet worden opgevat'. Pas in de loop van van daag verwacht men een definitieve diagnose te kunnen stellen, wan neer de uitslagen van de onderzoeken, onder meer een electrocardio gram bekend zijn. Ook dan wordt besloten of zijn klachten met medi cijnen, ofwel middels een operatie verholpen kunnen worden. De coach van Barcelona heeft acute problemen met de kransslag ader, een klacht waar Cruijff, naar nu blijkt deze week al twee keer eer der last van heeft gehad. De eerste keer dat de pijn in de borst zich voor deed was tijdens een zaalvoetbalwedstrijd, de tweede keer afgelopen zondag tijdens de wedstrijd tegen Valladolid toen de Nederlander het koude zweet uitbrak. Als gevolg daarvan maakte Cruijff een afspraak met de dokter, die eigenlijk voor vanochtend gepland stond. Cruijff werd nadat hij 's ochtends de training van Barcelona had ge leid. gistermiddag met spoed opgenomen op de intensive care-afdeling van het San Jordi-hospitaal. Hij raakte onwel toen hij met zijn vrouw Danny in de auto op weg was naar de stad om te gaan winkelen. Hij moest plotseling overgeven, waarna het gezin doorreed naar de As- peyo-kliniek. die gelieerd is aan de voetbalclub Barcelona. Omdat men daar een lichte hartaanval vreesde, werd de Nederlander om 17.30 uur per ambulance naar het in hartkwalen gespecialiseerde San Jordi-ziekenhuis vervoerd. Daar werd Cruijff direct opgenomen op de intensive-care-afdeling. Gisteravond was de pijn in de borst al verdwenen, en verklaarde hij zich tegenover Barcelona-manager An ton Parera al beter en meer op zijn gemak te voelen. Onmiddellijk na het bekend worden van het nieuws rondom Cruijff. werd het San Jordi-ziekenhuis in Barcelona bijna overlopen door de Spaanse media. De politie besloot in de vooravond zelfs een van de twee rijbanen die naar het hospitaal leiden af te sluiten om op die ma nier het verkeer in toom te kunnen houden. Opmerkelijk was ook de belangstelling van politieke kant voor de gezondheidstoestand van Cruijff. Talloze politici uit Catalonie meldden zich in het San Jordi-zie kenhuis om van dichtbij op de hoogte gehouden te kunnen worden. Earcelona-voorzitter Nunez was samen met assistent-trainer Ton Bruins-Slot een van de weinigen die Cruijff werkelijk te spreken kreeg. De Amsterdammer is momenteel bezig aan zijn derde seizoen als trainer-van Barcelona. Onlangs tekende hij voor twee jaar bij. In zijn eerste seizoen won de club de Europese beker voor bekerwinnaars, vorig jaar werd de nationale beker veroverd. Momenteel is Barcelona koploper in de Spaanse competitie, met vijf punten voorsprong op r twee Atletico Madrid. Hulst. De tennis- schoolhouder uit Valkenswaard trok na de laatste slagenwisseling uit vreugde zowat de haren uit het hoofd van zijn collega Frits Don, de coach die de nationale nummer één en twee onder zijn hoede heeft. Haarhuis gaf zelf ook toe dat hij deze overwinning nodig had. "Het gaf me meer voldoening dan de zege op Noah vorig jaar in Ahoy'. Met deze winst heb ik toch laten zien dat ik nog in staat ben om de toppers te verslaan". Het gevecht tussen Svensson en Haarhuis werd vooral vanaf de ba se-line uitgevochten. De speelstijl van het tweetal is nagenoeg gelijk aan elkaar. Svensson pleegt zijn fo- re-hand iets vlakker te slaan dan Haarhuis, die veel spin in zijn sla gen legt. Beide spelers ontbreekt het aan een gevreesd aanvallend de. Maar zijn geduld werd uiteinde- slagenarsenaal en de vastheid gaf lijk beloond, daarom veelal de doorslag in de lan ge rally's. Haarhuis dreigde vaak naar het net te gaan, maar trok zich steeds op het laatste moment weer terug. Dat was geen aarzeling, maar gewoon realiteitszin. Want hij liet zelden een bal van zijn racket vertrekken die een dergelijke tocht rechtvaardig- Teugels Na de eerste reeks met 7-5 te heb- de game beter ben gewonnen, liet hij de teugels keer de Gustafsson, de wereldranglijst. Trainer Van Hulst dus was een ge lukkig man. Zijn pupil dreigde een beetje onder te sneeuwen na alle pu bliciteit rond de opmars van Sieme- rink en Krajicek. "Iedereen heeft de mond vol over het service-volley- spel van die twee. Paul heeft een an der spelletje. Hij moet zich niet op hol laten brengen door anderen. Met zijn stijl kan ook hij de top ha len. Hij is al een stuk sterker in de rally's en daar ligt toch zijn kracht". Oogcontact Van Hulst heeft gedurende een par tij veel oogcontact met zijn leerling die hij al zo'n vijftien jaar begeleidt. Coaching is verboden in tennis, maar gebarentaal niet. Soms maak te Van Hulst het V-teken met zijn vingers vlak voor zijn ogen. "Het is een symbool dat ik vroeger in de voetballerij gebruikte. Het betekent dat iemand die in scoringspositie komt de bal moet blijven volgen en de rust moet bewaren om te scoren. Paul heeft dat goed opgepikt". Krajicek Richard Krajicek kon het voorbeeld gisteravond niet volgen. De 19-jari- ge belofte kwam duidelijk tekort in zijn geboorteplaats waar hij had kunnen bewijzen dat alle ophef over zijn talenten niet overdreven is. Met 6-4, 6-3 werd hij door de Sov jetrus Andrei Chesnokov uit het toernooi gezet. Krajicek bracht zijn tegenstander slechts in het begin in verlegenheid met zijn services. Hij genoot zelfs een 4-2 voorsprong. Maar de tengere schouders van de nummer 94 van de wereldranglijst konden de weel- anp) n'et dragen. Chesnokov brak te rug op zijn service en deed dat daar na nog eens, waarna hij de eerste set tweede met €-0 in zijn zak steken, kreeg. In de tweede kon Krajicek Daarna kwam de Nederlander als het tij niet meer keren, herboren terug. Zijn eerste service. "Ik heb het bij die 4-2 stand lelijk de eerste en tweede set veel laten liggen. Verder heb ik toch niet LEIDEN - Ploegleider Wim de Wilde van Swifl/Casba laat zijn schaatsers nog even op adem ko men. Zonder Richard van Kempen en Arnold Stam reist de Leidse wie lerploeg aanstaande zondag af naar de Omloop van de Houtse linies. Jan-Hendrik Lagerweij. Vital Tim mermans. Herman Bakker. Lau rens Koster. Peter Mol en Stan Pauw vertegenwoordigen Swift in deze 147 kilometer lange open com petitiewedstrijd. Svensson, vorig jaar verlie- der. Na 4-0 werd het nog 5-3, zend finalist in Rotterdam t dopen weekeinde nog runne Stuttgart tegen Edberg. mocht de moet hij een andere Zweed, Magnus mankementen vertoonde, werd met slecht gespeeld. Vergeet niet dat Chesnokov de nummer 12 van de wereld is. Het verschil tussen hem en mij voelde ik tijdens de wedstnjd 1 erg. Dat ROB VAN DER ZANDEN BUNNIK (GPD) Opluchting bij thousiasme en inzet gaat voorberei- het bestuur van de Koninklijke Ne- den op de Europese titelstrijd. Te derlandse Hockey Bond. berusting beginnen vanavond in Amstelveen, bij de zeven dissidenten van het Ne derlands mannenteam over het aan blijven van bondscoach Rob Bian chi. Ofschoon de twee betrokken Uit de latere toelichting partijen in het conflict rondom de bondsvoorzitter Wim Cornells kon technisch leider gistecavond vel de conclusie worden ge schillende stellingen betrokken, trokken dat Bianchi mag blijven tot gisteravond raad van ruim tweeeneenhalf uur tot een gezamelijk standpunt. Of lie ver gezegd een compromis, dat werd uiteengezet in een korte en nietszeggende verklaring. 1 met het EK in Parijs (12-23 juni). Daarna zal hij op verzoek van de internationals moeten plaatsma ken voor een ander, bij voorkeur ex- bondscoach Hans Jorritsma. Cornells, op wiens initiatief de zo veelste bespreking over de Huizen- se ex-voetbalprof tot stand was ge komen, had die toezegging kenne lijk aan de spelers gedaan finitief over de streep te trekken. Zijn opmerking aanstelling van /coach de spelers horen", sprak dat opzicht boekdelen. De 'zeven dwarsligers' (Wete- rings. Delissen, Bovelander, Veen, Parlevliet, Leistra, Van den Ho- nert), zaten er na de marathonzit ting op het bondskantoor in Bunnik enigszins beteuterd bij. In feite w ren zq de grote strijd, die ze zelf ruim et geleden 'hoog' hadden ingezet. Zelfs voor de bijeenkomst gister was de eensgezindheid met groot genoeg om er consequenties (ver- We zullen bij de trek uit de nationale ploeg) aan te trainer- verbinden. Desondanks lieten de internatio nals niet na om tegenover de twee bondsvertegenwoordigers. Corne lls en de verantwoordelijke techni sche man Paul Litjens, opnieuw hun kritiek op Bianchi te ventile ren. "We hebben onze mening gege ven en die van het bestuur aange- erliezers in de hoord", stelde aanvoerder Mare De- maand lissen naderhand. "Dat heeft geleid tot deze gezamenlijke verklaring, ons allen kunnen vin- vond hadden ze in de wandelgan- den" 16 30-18 00 Sportnet VS Pro Boksen 17 30-18 00 EURO WK Circus 18 00-18 30 EURO Duitse raiiykam- pioenschappen 18 30-19 30 EURO Trans World Sport. 19 00-21.00 Sportnet Programma-mfor- matie en VS PGA Golf 19 30-20 00 EURO Eurosport News 20 00-21 00 EURO Nations Cup Volley- 20 00-22 00 BRT 2 Sportavond. 21 00-22 00 EURO Boksen 21 00-23 00 Sportnet Boksen 21.24-22 00 Ned 3 Studio Sport. 22.00-22 30 EURO Freestyle skién vanuit Mount Gabriel 22 15-22 20 Super Sports News 22 15-22 30 Ned 3 Stud<o Sport Journaal 22 30-23 30 EURO Tenms Virginia Slims 23 30-00 00 EURO Spanish Goals 00 00-00 30 EURO Eurosport News 00 30-02 30 EURO World Match Play 08 00-00 30 Sportnet Wereld van Kam- poenen 08 30-09 00 EURO EurotXS 08 30-09 30 Sportnet international Mo torsport 09 00-10 30 EURO Tenn* Vvgwa Skms (toernooi voor vrouwen) 09 30-11 00 Sportnet VS Pro Boksen 10 30-11 30 EURO Natons Cup Volley bal voor vrouwen 11 00-12 00 Sportnet STOP terugbfckop de Europese truckrace kampoenschap- S rook er 11 30-12 00 EURO Eurotxcs 1200-1400 Sportnet Wort 12 00-14 00 EURO World Match Piay Snooker m Londen 14 00-15 00 EURO Million Dollar Go* CMNM 14 00-15 15 Sportnet Pro Bowtmg Tour voor vrouwen 15 00-16 00 EURO WK waterpok) Perth 15 15-15 45 Sportnet Acton Auto 15 45-16 00 Sportnet Spon u«t Spanje 16 00-16 30 EURO WK synchroon zwemmen m Perth 16 00-18 00 Sportnet Tenn-s ATP Votvo Indoor voor mannen vt Memphis

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17