Ivanisevic kan het niet alleen AflUjEZIjyjN Fondriest schenkt Post eerste ritzege Cornelis overlegt met hockey-dissidenten Oren maar dicht, Jan Huberts wil mondiaal succes met wegracers 91 "1 DINSDAG 26 FEBRUARI 1991 SPORT PAGINA 15 Mare Delissen. DEN HAAG (ANP) - Wim Corne lis heeft de zeven spelers van het Nederlandse mannenhockey team die hun vertrouwen in coach Rob Bianchi hebben opge zegd, uitgenodigd vanavond in Bunnik over de ontstane situatie van gedachten te wisselen. De voorzitter van de Koninklijke Ne derlandse Hockey Bond (KNHB) wil daags voor de eerste centrale training in de voorbereiding op de Europese titelstrijd in Parijs proberen de gemoederen te sus- De zeven 'dissidenten' zijn: aanvoerder Mare Delissen, doel man en vice-captain Frank Lei stra, Erik Parlevliet, Gijs Wete- nngs, Stephan Veen, Taco van den Honert en Floris-Jan Bove- lander. Cornelis, oud-manager van Oranje en chef de mission van de Olympische ploegen in Se oul en Sarajevo (1988), kwam eind vorige week in een bestuursver gadering met zijn voorstel tot een 'lijmpoging'. Paul Litjens, als be stuurslid verantwoordelijk voor alle zaken rond het Nederlands elftal en degene die Bianchi begin vorig jaar als opvolger van de suc cesvolle Hans Jorritsma aanstel de, was wegens vakantie niet op die vergadering aanwezig. Litjens is niets bekend over kri tiek binnen het bestuur over zijn functioneren. „Mij hebben daar over geen signalen bereikt", al dus Litjens. Ook vice-voorzitter Els van Breda Vriesman is niets bekend over aanmerkingen op Litjens. „Het beleid van het bestuur van de KNHB is absoluut niet veran derd", zegt zij. „In principe blijft Bianchi coach tot en met het toer nooi in juni in Parijs. Cornelis heeft zich de situatie gewoon erg aangetrokken en hij wil met de spelers nog even bijpraten." De KNHB-praeses achtte een nieuw gesprek nodig nadat de kwestie door uitlatingen van Bianchi in de media verder is geescaleerd. Op een bijeenkomst, die 11 februari in Bunnik werd gehouden met het bestuur, spe lers en Bianchi, werd afgespro ken tot en met Parijs met elkaar door te gaan en geen uitlatingen te doen die olie op het vuur zou den kunnen gooien. Volgens Delissen heeft Bianchi zich daar niet aan gehouden. „Zeg maar gerust dat we ontstemd zijn over wat Bianchi allemaal heeft uitgekraamd. Zo modderen we maar wat door", zei de Leidenaar namens de andere spelers. Volgens Delissen gaan 'de ze ven' vandaag zonder eisen naar het overleg met Cornelis. „We wachten gewoon af wat hij ons te zeggen heeft. Aan de hand daar van zullen we ons standpunt in nemen. Wij hebben morgen onze eerste centrale training. Het leek Cornells nuttig na alles wat er is voorgevallen bijeen te komen." Grasshoppers in bekerfinale LEIDEN - De vrouwen van de Katwijkse eredivisie basketbal club Grasshoppers hadden gis teravond in de tweede halve fina le van de landelijke beker weder om geen problemen met Hurrica nes uit Spijkenisse. Na eerder met 105-91 te hebben gewonnen, zegevierden de Katwijksen in hun oude vertrouwde Boorsma- zaal met 114-88 (rust 74-62). Hurri canes. dat vier klassen lager uit komt. was de realatief ruime voorsprong van 40 punten, waar mee het de wedstrijd mocht be ginnen, voor rust al kwijt. De winnaar van de andere hal ve finale, die gaat tussen Rotter dam Zuid en MSV uit Noordwijk. is nog niet bekend. MSV won de eerste wedstrijd met klein ver schil, echter het zal het in Rotter dam zonder sterspeelster Renate Sluys moeten stellen. ROTTERDAM Goran Ivanisevic wordt gezien als de ten nisser van de toekomst en de aanstaande koning van Wim bledon. Maar gisteren bleek dat de lange Joegoslaaf nog niet behoorlijk op zijn eigen slungelachtige benen kan staan. Hij arriveerde op het ABN/Amro wereldtennistoer nooi voor het eerst in zijn nog prille loopbaan zonder bege leiding. Het experiment mislukte faliekant. bledon in het bijzonder. Toernooi- tjes als in Rotterdam wegen bedui- dend minder zwaar. Hij wilde eens zien hoe het voelt om helemaal alleen een toernooi aan te doen en koos daar de Maas stad voor uit. Zijn vader, die steeds aan zijn zijde staat ontbrak, en om dat Balasz Taroczy te veel geld vroeg als coach werd die samenwer king onlangs beëindigd. Straks gaat hij verder met Bob Brett, de man die tot voor enkele weken Boris Becker onder zijn hoede had. „De eenzaamheid is me niet goed bevallen. Ik voelde me niet lekker en kijk uit naar de samenwerking met Brett straks", aldus Ivanisevic die vorig jaar op Wimbledon voor het eerst aan het grote publiek zijn talenten toonde door pas in de halve finale op Boris Becker te stuiten. De beoogde Wimbledonkam- pioen - volgens kenner Ion Tiriac moet hij het meest prestigieuze eve nement vijf keer kunnen winnen - is op zijn eerste zelfstandige trip niet Het 19-jarige service-kanon uit Split presenteerde zich in Ahoy' als een wankele puber. Tegen de bepaald niet imponerende Zweed Christian Bergstrom sloeg hij makkelijke bal len op kinderlijke wijze in het net. Elke inspiratie en vechtlust ont brak. De doorgaans zo gevreesde opslag van de linkshander beteken de slechts zelden een probleem voor de kleine Bergstrom, een bij tertje dat nooit hoger kwam dan de vijftigste plaats op de wereldrang lijst. Met 7-6 (7-3),7-6 (7-4) werd de eerste geplaatste speler (Vierde) uit het toernooi gezet. „Ik kan geen oorzaak geven voor deze nederlaag. Alles ging fout. Bergstrom hoefde niet veel meer te doen dan wachten op mijn fouten", zei Ivanisevic na afloop. De nummer zeven van de wereld beleefde dus een korte première in Rotterdam. Hij leek daar zelf niet al te zeer van onder de indruk. Goran Ivanisevic heeft zijn zinnen gezet op de Grand Slam-toernooien en Wim- 'Ze hebben nog moeite met me' ROTTERDAM (GPD) De afscheidswedstrijd van Michiel Schapers is voorlopig nog niet in zicht. De dertiger is weer eens aan een nieuwe jeugd begonnen en voelt zich strijdbaarder dan ooit. Dat hij gisteren op het ABN/Amro wereldtennistoernooi in de eerste ronde van een 20-jari- ge Zweed, Magnus Larsson, verloor was voor hem geen enkele reden voor overpeinzing. „Als ik Larsson bezig zie dan kan het er bij mij niet in dat ik te oud of te slecht zou zijn voor de top-100. Die jongens hebben nog moeite ge noeg* met mij. Ze blijken toch allemaal kwetsbaar als er een grote jon gen naar het net komt. Als ik er nou met 6-1,6-1 afga, wordt het anders. Maar ik zie de laatste maanden mijn vorm zelfs weer groeien", aldus de 31-jarige Schapers die met 4-6, 6-4, 4-6 aan het kortste eind trok tegen de talentvolle nummer 49 van de wereld. In de schaduw van de nieuwe lichting die alle aandacht opeist (Sie- merink, Krajicek) probeert hij zijn punten en centen bijeen te sprokke len. Schapers ooit enkele weken lang nummer 25 van de wereld heeft het er een tijdje van genomen. Speelde competitie bij Zandvoort, wilde even dicht bij huis blijven, trouwde tussen de bedrijven door en maakte zich even niet te druk om prijzengeld en computerpunten. Het huisje-beestje-boompje-gevoel heeft de vaderlandse nummer één van weleer frisser gemaakt. Hij zegt onbezorgder en meer ontspan nen tegenover zijn sport te staan en dat komt het spel allemaal ten goe de. Toch moet een terugkeer aan het front ten stelligste worden betwij feld. Met een wild-card kwam Schapers nog wel 'Rotterdam' binnen, maar in'alle andere grote toernooien zal de organisatie hem verbannen naar de kwalificaties, want de lange Eemnesser is afgezakt naar de 165ste plaats op de ATP-rankmg. aan heimwee toegekomen. Het had er alle schijn van dat hij snel weg- wilde. Net als de Israëliër Amos Mansdorf, die door zijn verdacht vlotte nederlaag tegen Anders Jar- ryd ook weer snel terug mag naar zijn vriendin die in het leger dient. Tanken In het tennis wordt in dit soort ge vallen gesproken over 'tanken'. Dat betekent zoveel als het bewust ver liezen van een partij. Ivanisevic heeft in een interview wel eens toe gegeven dat hij zich schuldig maakt aan 'tanken' als hem de sfeer op en rond de baan niet aanstaat. En giste ren zat hij bepaald niet lekker in zijn vel. Net als toernooidirecteur Wim Buitendijk. Vorig jaar werd hij te grazen genomen door Noah en Man- cini, nu verloor hij op de eerste dag weer op bijna even ordinaire wijze een publiekstrekker. En een hoop startgeld - de bedragen blijven ge heim - dat zich niet volledig zal ver talen in recettes. Nu al is duidelijk dat de Neder landers het met 500.000 dollar gedo teerde toernooi moeten maken. Iets wat in het verleden een absoluut lachwekkende constatering zou zijn geweest. Maar met zes spelers in het hoofdtoernooi zijn de verwachtin gen hooggespannen. Tom Nijssen wist zich te plaatsen via de kwalificaties en Michiel Schapers (die gisteravond als laatste de baan op ging tegen Mag nus Larsson) kreeg een wild card. Het op de wereldranglijst behoor lijk geduikelde duo maakt met Mark Koevermans, Jan Siemennk, Paul Haarhuis en Richard Krajicek het halve dozijn vol. Daarvan over leeft er in elk geval één de eerste ronde, want Siemerink en Koever mans treffen elkaar morgen. Lift Het is het zoveelste bewijs dat het vaderlandse tennis in de lift zit. Nog nooit had Nederland in een Grand Prix-toernooi zó'n grote vinger in de pap. Bovendien zijn de meesten ook nog eens op eigen kracht in het schema van 32 gekomen, zonder dat ze de welwillende hand en een vrijkaart van Buitendijk nodig had den. Bondscoach Stanley Franker liep daarom gisteren glunderend rond in de catacomben van het sportpa leis. De technisch directeur van de tennisbond heeft kennelijk al net zo veel vertrouwen als de spelers en maakt de meest gewaagde progno ses. Toch kan de trainer zelden op loze kreten worden betrapt. Lof Bondscoach Stanley Franker denkt dat hij misschien wel bij de eerste tien van de wereld kan ko men en niemand minder dan Stefan Edberg heeft voorspeld dat hij straks van wereldtoppers gaat winnen. Rijnsburger Jan Sieme nnk. om wie het bij deze uitspra ken gaat. doet er goed aan zijn oren voorlopig met watten dicht te stoppen, want zo'n overkill aan lof kan alleen maar schade aan de ziel toebrengen. Van een underdog met aardige vooruitzichten heeft hij zich in een week tijd opgewerkt tot 'een naam' in de tennisgemeenschap. Dat is verheugend, maar het heeft ook een keerzijde. Niemand zal hem meer onderschatten, iedereen treedt gewaarschuwd en geladen tegen hem in het strijdperk. De jacht van de grote horde die hij net achter zich heeft gelaten, zal hevig zijn. Laten we wel zijn: tus sen nummer 100 en nummer 30 op de wereldranglijst zit niet veel verschil. Siemerink, gestegen van 98 naar 53, heeft dat zelf juist op frappante wijze aangetoond. Wat ik hiermee wil zeggen is dit: hij zal een harde dobber krij gen om zich op zijn huidige posi tie te handhaven, om maar niet eens te spreken over wat er in die bikkelharde tenniswereld voor komt kijken om verder op de ranglijst te stijgen. Je ziet dat ook aan Haarhuis en Koevermans. In dat licht bezien vind ik het onbegrijpelijk dat een bonds coach nu al praat over een plaats bij de eerste tien. Hij zou de eerste moeten zijn die de poten ferm op de grond houdt. Waarvoor hebben we nou toch spreekwoorden als: één zwaluw maakt nog geen zo- Begrijp me goed. het is prachtig wat Jan heeft gepresteerd. Wat me tegenstaat zijn de overspannen verwachtingen. Als het hem straks wat minder gaat (en er kómt op zeker moment ongetwij feld een terugslag), volgt in dit land heel snel de kritiek en als het wat langer tegenzit) niet zelden de verguizing. Hopelijk is Sieme rink bij machte zich met zijn nuchterheid zowel tegen de eufo rie als tegen de bittere pillen te pantseren. Meegenomen is in elk geval dat hij geteeld is op degelij ke Rijnsburgse grond. Christine Als er één coach zijn waarde kan bewijzen, dan is dat wel degene die schaatsenriidster Christine JAN SIEMERINK Aaftink in de aanloop naar de Olympische Winterspelen zal be geleiden. Hoewel je het er niet di rect van afziet, maakt ze op de rechte einden een vaart van heb- ik-jou daar. Maar wat ze in de bocht - en dan vooral de binnen- bocht presteert, is niet om aan te zien. Ze is zo stijf en on-atletisch dat het pijn doet aan de ogen. De Volkskrant schreef gisteren over haar: "Een kameel gaat gemakke lijker door het oog ran de naald dan Aaftink soepel door de cur ve". Weinig flatteus gezegd, maar ik vrees dat het daar wel op neer komt. Dat ze met die onbeholpen bochtentechniek op het WK-sprint voor de tweede keer kans ziet der de te worden, geeft in alle opzich ten te denken. De coach die haar een behoorlij ke bocht kan leren, heeft meteen een potentieel wereldkampioene m handen, dat is duidelijk. Zou het niet iets voor Leen Pfrommer zijn? Van die man denk ik altijd dat hij het leesplankje voor het schaatsenrijden heeft uitgevon den. Overigens wel een juffie met een strotje. hoor. die Christine. Het he le seizoen heeft ze gekwakkeld en geknoeid, maar ze is bij het WK nauwelijks met het brons van het podium af of ze begint al te eisen. Ze eist voor het komende jaar in zage in de planning, ze eist een full-time trainer in de eerste maanden van het winterseizoen, ze eist trouwens so-wie-so haar zegje in de aan te stellen sprint- coach, nadat eerder mede door haar toedoen Eppie Bleeker als "te slap" aan de kant was gezel. Zou het niet een onsje minder mogen, denk ik dan. RUUD PAAUW Boete Olaf Janssen wegens belediging Een half jaar geleden riep hij dat Nederland snel vier top-honderd- spelers zou hebben. Die doelstel ling is reeds gehaald. Met de aan kondiging dat zijn Oranje voor het jaar 2000 nog eens de Davis Cup wint, ging hij vervolgens wel erg hoog in de boom zitten. Maar als de progressie van de laatste maanden zich doorzet lijkt ook dat geen uto pie. In de euforie over de belofte Jan Siemerink, die afgelopen week in Stuttgart slechts kon worden ge stuit door Stefan Edberg, kende het optimisme opnieuw geen grenzen. „Siemerink is een potentiele top vijfspeler", meende de bondstrai- ner. De 20-jarige linkshander is ove rigens niet gediend van dergelijke grootspraak. „Heeft Franker dat ge zegd? Nou, dat is dan voor zijn reke ning. Uit mijn mond zul je dit niet horen", zegt de Rijnsburger die de hoera-stemming wel zelf voeding gaf door in een week van nummer 98 naar 53 op de wereldranglijst te stijgen. ROB VAN DER ZANDEN FRANKFURT (SID) - Het hoogste rechtsprekende orgaan van de Duit se voetbalbond heeft Olaf Janssen van FC Kóln een boete opgelegd van 5500 gulden wegens belediging. „Opperrechter" Schnarr herriep daarmee de beslissing van de tucht- commissie, die Janssen eind vorig jaar vrijsprak. Janssen schold in de competitie wedstrijd tegen Bayern Munchen op 13 oktober 1990 Radmilo Miha- jlovic uit voor „Joego-zwijn". Het was een reactie op de elleboogstoot die de 24-jarige middenvelder werd toegediend door zijn Joegoslavi sche opponent. Mihajlovic, die mo menteel bij Schalke'04 speelt, werd wegens dat vergrijp uit het veld ge stuurd en nadien voor vier wedstrij den geschorst. •Brian Clough, manager van het Engelse Nottingham Forest, zijn droom om na 25 jaar eens de FA-cup te winnen blijft gestalte houden. Lange tijd leek het thuisspelende Southampton, dat in de tweede mi nuut op voorsprong kwam via Neil Ruddock, een ronde verder te gaan. Dank zij een doelpunt (1-1) van in ternational Steve Hodge, negen mi nuten voor het verstrijken van de speeltijd, mag Forest het in de re play nog een keer proberen. De wereldvoetbalbond FIFA vindt dat Noord- en Zuid-Korea op moeten schieten met het besluit een gemeenschappelijke selectie te stu ren naar het wereldkampioenschap voor junioren, dat in juni in Por tugal wordt gehouden. De FIFA heeft Korea nog drie dagen de tijd gegeven zich in te schrijven. Voor het WK in Portugal (14-30 ju ni) had zowel Noord- als Zuid-Ko- rea zich gekwalificeerd. Wanneer de ploeg onder éen vlag wordt ge bracht. mag de Aziatische voetbal bond een ander land voor de opengevallen plaats. MODICA/TA-CHIA (ANP) - Enkele dagen voor het begin van de Sicili- aanse Wielerweek belde Walter Planckaert met Maurizio Fondriest. De Belgische ploegleider van Panasonic zei op een ritzege van de Italiaan in Sicilië te rekenen. De we reldkampioen van 1989 liet Planckaert niet in de steek. Giste ren won hij de derde etappe van de Siciliaanse Wielerweek en bezorgde de als wild opgejaagde Nederlandse wielerformatie de eerste overwin ning van het seizoen. Fondriest waste het bezoedelde imago van zijn nieuwe werkgever er een beetje mee schoon. De 25-jarige Italiaan had zondag op weg naar Agrigento, waar hij vorig jaar vóór Rooks zegevierde, al een poging willen wagen. Ook gisteren was hij niet in al te beste doen, maar in de finale van de 172 kilometer lange etappe van Agrigento naar Modica sprintte hij de laatste driehonderd meter puur op kracht naar de streep. De vlak voor het peloton tegenstribbelende Chiappucci, hij was in de laatste van de drie plaatselijke ronden ont snapt. werd door zijn landgenoot gemakkelijk gepasseerd. Fondriest hield daarbij de neo-profs Francois Simon en Fabio Baldato zonder moeite achter zich. De jarige Gi useppe Petito behield de lei derstrui. Fondriest werd eind vorig jaar door Panasonic voor 200.000 gulden ge kocht van Del Tongo, waarbij de blonde Italiaan nog een jaar onder contract stond. Op advies van Wal ter Planckaert contracteerde Peter Post voor het eerst in zijn leven een Italiaan. De Nederlandse renners ariveer- den opnieuw, uitgezonderd Den Bakker, Van Aert en Ducrot, op mi nuten van de winnaar. Vooral de ploeg van Erik Breukink bleef weer massaal op de achtergrond. Jakobs en Vos moesten de sukkelende Al- cala bijstaan en de overigen bevon den zich in de tweede groep. Taiwan De eerste etappe van de Ronde van Taiwan is gisteren gewonnen door de plaatselijke favoriet Chju-Jung- Te. Hij kon aansluiten bij een groep je vluchters, dat halfweg koers in de aanval ging op eep klimmetje. Daar voor was het tempo uitermate laag geweest door de slechte gesteldheid van de wegen. Chju-Jung-Te nam tevens de wit te leiderstrui over van Freddie Wol- sink, die de proloog had gewonnen. Wolsink miste gisteren met Elfrink de slag. Hij kwam met een achter stand van ruim drie minuten over de streep. JEREZ (ANP) - Jan Huberts wil met zijn Nederlandse wegraceteam de wereld veroveren. Met Hans Spaan en Wilco Zeelenberg en de motoren van Honda bezit hij daar toe het juiste personeel en materi aal. De zakenman had als persoonlijk adviseur afgelopen jaar een flinke stuiver aan een vertrek van Zeelen berg kunnen verdienen, maar hij wenste eerst de ongelovigen in ei gen land te bewijzen dat er in Ne derland wel degelijk plaats is voor groots opgezet raceteam, dat met een 'beperkt' bedrag voor mondiale successen kan zorgen. Van de ruim twee miljoen gulden gaat bijna de helft naar de Honda-fa- briek, waar de motoren worden ge huurd. De coureurs Zeelenberg en Spaan kunnen door middel van een progressief premiestelsel een aar dig banksaldo vergaren. Beiden ga ven bewust aan deze structuur de voorkeur. Huberts gaf bij de presentatie van het Sharp/Samson team in Spanje aan dat Nederland te klein dreigt te worden voor zijn inmiddels zeer professionele racestal. De bijdragen van de twee hoofdsponsors vorm den een zekere factor maar het zoe ken naar nieuwe, kleinere geld schieters verliep het afgelopen half jaar niet zonder problemen. Aan een nieuw seizoen met Zee lenberg ging een aantal gesprekken vooraf. Suzuki keert dit jaar terug in de 250cc-klasse en had de Bleiswij- ker op het oog als bestuurder van de experimentele machine. „Na lang wikken en wegen heb ik besloten de prestaties nog een jaar de voorrang te geven en bij dit team te blijven. Het geld heb ik maar even uit mijn hoofd gezet", verklaarde de talent volle Bleiswijker, die zich eindelijk volledig op het racen kan oriënte ren. Met Hans Spaan heeft de mana ger nog een tweede potentiele kan didaat voor een wereldtitel. De laatste twee seizoenen greep de Cas- tricummer twee keer naast de eer ste prijs in de 125cc-klasse, waar de verschillen slechts in banddikten worden gemeten. Vorig jaar bleef hij tot de laatste wedstrijd kansheb ber, om na een Italiaanse combine het hoofd te buigen voor de pas ze ventien-jarige Capirossi. Een mogelijke wereldtitel kan Spaan ook nog een financiële klap per opleveren. De Noordhollander staat niet alleen bekend als een van de beste rijders, maar ook als een prima technicus, die precies kan aangeven wat er aan een motor schort. Zo goed zelfs dat Honda al tijden zijn adviezen overneemt, waar dan ook weer enkele van zgn concurrenten van profiteren. „Een wereldtitel is niet in geld uit te drukken. Ik ben bij dit team te vreden Maar ik kan niet ontkennen dat Huberts met twee Nederlandse toprijders commercieel goed in de markt ligt. Misschien profiteer ik daar ook nog van", aldus Spaan. DINSDAG 15 00-16 30 EURO Tenms special vanuit Zurich 16 00-1630 Sport nat Wereld van Kam pioenen 16 30-1000 Sportnet Boksen 17 30-18 00 EURO World Cup schans springen 18 00-10 30 EURO Spaanse doelpunten 18 00-19 00 Sportnet STOP Wereld Be ker ritmische gymnastiek 18 30-1930 EURO US Indoor atletiek 19 15-20 00 Sportnet VS Pro Ski Tour Slalom 19 30-20 00 EURO Eurosport News 20 00-21 00 Sportnet Zeilen. 20 00-21 00 EURO World Cup Trail B.kes vanuit Bercy 20 00-22 00 Super Ultra Sport 21 00-22 00 Sportnet International Mo torsport 22 00-22 30 EURO Freestyle skièn 22 00-00 00 Sportnet IJshockey Zwe den-F inland 22 00 02 00 Sportnet World Snooker 22 15-22 30 Ned 3 Studio Sport Journaal 22 15-00 15 Super UlVa Sport 22 55-23 25 RTL V Marathonschaatsen reportage 23 00-23 20 Did 1 Sport e«tra Bundesh- ga i|»hockey. halve fmaie in de play offs 23 00-23 30 EURO Duitse raltykam- poen sc happen 23 00-00 00 EURO WK waterpolo *i Penh 00 00-00 30 EURO Eurosport News 00 30-02 30 EURO World Play Snooker 08 30-09 00 EURO EuroOcs 09 004)9 30 Sportnet Motorsport 09 00-10 00 EURO Vechtsport festival 90 vanuit Bercy 09 30-11 00 Sportnet Boksen 10 00-10 30 EURO B-g Wheels 10 30-11 30 EURO US indoor aflet-ek 11 00-12 00 Sportnet STOP Wereto Be ker ritmische gymnastiek 11 30-12 00 EURO Eurotxs 12 00-13 15 sportnet Pro Bowlen Wmter Tour voor mannen

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 15