V 0 Van Leer mwin hoofd Sekretariaat/ direktiesekretaresse (v/m) hooge burch Dxüxn. Kantoor-assistent m/v AANKOMEND AUTOVERKOPER v/m LTS-er werktuigbouw m/v met kennis van kunststoffen voor een gevarieerde baan Packaging Worldwide SERVICE ENGINEERS M/V ïv korthofah 4t)Hanes a. Administratief Medewerk(st)er b. Distributie Medewerk(st)er ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Activiteitenbegeleider (m/v) ERDAG a a a a f Hooge Burc Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Johannes Stichting, wonen ca. 640 geestelijk gehandicapten, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. In verband met het vervroegd uittreden van onze huidige funktionaris zoeken wij per 1 juni a.s. een voor 95-100% De werkzaamheden bestaan onder andere uit: verzorgen van alle direktiekorrespondentie; organiseren, koördineren en richting geven aan de werkzaam heden binnen de dienst; leiding geven aan de 6 medewerk(st)ers; uitvoering geven aan het geformuleerde personeelsbeleid; opstellen van de begroting van de dienst. Voor deze funktie denken wij aan iemand die: een afgeronde opleiding direktiesekretaresse heeft alsmede kennis en/of ervaring met WordPerfect 5.0; zo mogelijk een opleiding managementassistent(e) heeft gevolgd; ervaring heeft opgedaan in een soortgelijke funktie met leidinggevende taken; beschikt over goede sociale vaardigheden, flexibel is en eigen initiatieven toont. Arbeidsvoorwaarden: De funktie is ingeschaald in funktiegroep 45, volgens het FWG- systeem (minimaal 2.584,- en maximaal 3.953,- bruto per maand bij een volledige werkweek). De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Hooge Burch biedt gelegenheid tot kinderopvang. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw W.A. Hoogendoorn-Gehrels, hoofd Sekretariaat/direktie- sekretaresse, telefoon (01726) 1 92 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschij ning van dit blad richten aan de Dienst Sociale Zaken, t.a.v. de heer F.C. Dales, Postbus 2027, 2470 AA Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). DRANKEN ORGANISATIE NEDERLAND - D O N B V Dranken Organisatie Nederland B.V. is een overkoepelende organisatie van 38 zelfstandige groothandelaren in dranken /food non-food, welke ondersteund wordt door de Grolsche bierbrouwerij Vanuit het tijdelijke kantoor aan de Amphoraweg in Leiden wordt t b v. deze 38 groothandelaren de landelijke inkoop, verkoop, reklame geregeld en adviezen gegeven omtrent logistiek, automatisering, assortiment e d Het kantoor zal medio 1992 verhuizen naar Zoetermeer Dranken Organisatie Nederland is dan ook een dienstverlenend en ondersteunend bedrijf voor deze 38 groothandelaren Ter versterking v s team, zoeken wij op korte termijn e In een klein team zal hij/zij belast worden met administratieve en secretariële werkzaamheden. Zoals, totale orderwerking, prijslijst up-to-date houden, koderen en inboeken van fakturen, tekstverwerking, archivering, kontakten met leveranciers en leden onderhouden e d Wij zoeken kandidaten die beantwoorden aan het volgende profiel - MEAO-administratie of vergelijkbaar niveau - ervaring met administratieverwerking - leeftijd ca 25-30 jaar - beschikt over goede mondelinge en schriftelijke kommunikatieve vaardigheden - ervaring en affiniteit met computersystemen 1 zelfstandig kunnen werken Wij bieden u een afwisselende, zelfstandige job met eigen verantwoordelijkheden in een klein team met een 40-urige werkweek Salaris wordt afgestemd op ervaring en leeftijd. Binnen 10 dagen schriftelijke reaktie naar: D.O.N. B.V. t a v L. Keijzer/J Boonekamp Postbus 1090. 2302 BB Leiden kunt u bellen r. DE BINCKHORST AUTO MOTOR IMPORT BV Importeur voor Nederland van SKODA auto mobielen zoekt voor haar dealerbedrijf te Voorschoten een enthousiaste ter assistentie op de zaterdagen en in de va kanties. Een goede inzet en affiniteit met het autovak zijn een must. Rijbewijs B. represen tatief voorkomen en een middelbare school opleiding zijn vereist. Stuur uw schriftelijke sollicitatie naar DEALERBEDRIJF DE BINCKHORST t.a.v. dhr. B. van der Ham, Dobbeweg 2, 2254 AG Voorschoten In 1919 begon Van Leer in Nederland met het produceren van vaten. Heden ten dage telt de Van Leer Groep meer dan 120 vestigingen in 35 landen en produceert verpakkingsprodukten in velerlei vormen, afmetingen en materialen. Binnen de interna tionale verpakkingswereld neemt Van Leer dan ook een vooraanstaande plaats in. De Research en Development Divisie van Van Leer in Mijdrecht is verantwoordelijk voor de ontwikkeling van nieuwe en verbeterde produkten en processen, gerelateerd aan de wereldwijde activiteiten op het gebied van stalen, plastic en fiber verpakkingen. Voor de afdeling Flexible Packaging zoeken wij een Binnen deze afdeling bent u betrokken bij diverse projecten. Daarbij gaat het om flexibele verpak kingen uit kunststoffilms en/of papier- laminaten. U helpt mee bij het maken van modellen en prototypes en het ontwikkelen/testen van machines en proefopstellingen. Wij zoeken iemand met een LTS- opleiding werktuigbouw. Bij voorkeur aangevuld met cursussen of ervaring op het gebied van kunststof verwerking (met name films). U bent creatief en hebt doorzettings vermogen. Bovendien wilt u uw kennis vergroten. Voor deze baan is beheersing van de Engelse taal een vereiste. Wij bieden zeer gevarieerd werk in een plezierige sfeer met goede arbeidsvoor waarden waaronder een prima studie kostenregeling. Zonodig krijgt u van ons een gerichte training. Als u geïnteresseerd bent, schrijf dan naar Van Leer Services B.V., t.a.v. de heer E.A. Masselink, hoofd Personeels zaken, postbus 25,1180 AA Amstelveen. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer J. Roosenschoon, telefoon 02979-89811. ho V. Korthofah is een sterk groeiende onderneming die zich sinds 1960 bezig houdt met het ontwikkelen en produceren van merk- en kodeerapparatuur voor industriële toepassingen. De huidige snelle groei wordt veroorzaakt door zowel verkoopstijgingen van bestaande produkten als door uitbreiding van het produktenpakket. mede door eigen ontwikkelingen op dit gebied. Onze afzetmarkt strekt zich uit over de gehele wereld. Op de Service en Installatie afdeling is hierdoor plaats voor De inhoud van de funktie: U zult binnen een klein team van specialisten betrokken worden bij het intern en extern verrichten van installaties, reparaties en service werkzaamheden aan onder andere geavanceerde computergestuurde kodeer- en merkapparatuur zoals Inkjet en thermotransferprinters. Daarnaast vindt uitvoering plaats van werkzaamheden op het gebied van speciale applikaties en produktontwikkeling van bovengenoemde apparatuur. Alvorens operationeel te worden ontvangt u binnen ons bedrijf een gedegen opleiding. De funktie eisen: Wij denken hierbij aan kandidaten met een voltooide opleiding MTS elektronika c.q. werktuigbouwkunde die bereid zijn om aan te pakken. Klantgerichtheid, kwaliteitsbewustzijn en samenwerking staan bij ons voorop, een representatief voorkomen, goede omgangsvormen en teamgeest behoren dan ook vanzelfsprekend tot uw bagage. Kennis van de Engelse en Duitse taal beschouwen wij als een pré, terwijl het bezit van een rijbewijs B noodzakelijk is. Wat Hij u kunnen bieden: Een funktie in een jong team binnen een gerenommeerd bedrijf waarbij het sukses voor een groot deel afhankelijk is van uw eigen inbreng en inzet. Honorering en sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen terwijl het sociaal beleid en het werkklimaat zijn zoals van een eigentijdse onderneming venvacht mag worden. Herkent u zich in het bovenstaande profiel? Uw sollicitatie met relevante gegevens zien wij dan graag zo spoedig mogelijk tegemoet op onderstaand adres ter attentie van Mevr. K. M. de Raaff, Hoofd Personeelszaken. Kodeer- en merkspecialisten Lageweg 39. Postbus 3040. 2220 CA KATWIJK tel. 01718-60461 H M Z fashiongroup B.V. is importeur van vrijetijdskleding. Door de snelle groei van ons bedrijf zoeken wij een: Je komt in een team van jonge mensen in een gezellige, maar wel serieuze sfeer. Ben je tussen de 18 en 22 jaar met minimaal een Mavo-opleiding en spreekt het bo venstaande je aan, stuur dan een schriftelijke reactie naar: HMZ fashiongroup B.V. Industrieweg 19 2382 NR Zoeterwoude-Rijndijk Tel.: 071-413641 Swets Subscription Service is een divisie van Swets Zeitlinger B.V. en richt zich op het leveren van wetenschappelijke tijdschriften aan bibliotheken over de hele wereld. Een belangrijk onderdeel van deze service is het verwerken, met behulp van geavanceerde computersystemen, van informatie over wetenschappelijke publicaties en uitgevers. Voor de verwerking van deze informatie zoeken wij een Zijn/haar taken zullen bestaan uit het opzoeken en invoeren (d.m.v. een beeldscherm) van gegevens betreffende wetenschappelijke tijdschriften en uitgevers. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een middelbare schoolopleiding (HAVO/MEAO), met goede beheersing van de duitse taal in woord en geschrift. Wij bieden een interessante funktie in een moderne werkomgeving met goede doorgroeimogelijkheden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de.afdeling Personeelszaken van Swets Zeitlinger B.V., Heereweg 347, 2161 CA Lisse. I SUBSCRIPTION SERVICE Deze functionaris zal deel gaan uitmaken van een team van 12 mede werksters met o.m. de volgende taken: - het stimuleren, organiseren en begeleiden van activiteiten van onze bewoners, zowel op locaties in Voorburg als op de verpleeg- afdeling van het verpleeghuis in Leidschendam; - het meehelpen verzorgen van activiteiten ten behoeve van de recreatie voor bewoners; - meewerken bij het opzetten van de twee externe projecten. Voor deze afwisselende functie zouden wij in contact willen komen met kandidaten die in het bezit zijn van: - een diploma activiteitenbegeleiding (MBO-ABof AT); - ervaring in het omgaan met psycho geriatrische bewoners; - ervaring op gebied van Realiteits Oriëntatie Training en Validation strekt tot aanbeveling. Van de kandidaat wordt een flexibele instelling verwacht en een brede inzetbaarheid, zowel op een somatische als op een psycho geriatrische afdeling. De werktijden (tussen 10 en 18 uur) zullen volgens rooster worden vastgesteld (ook in de weekends); voorts zullen ook zo nu en dan 's avonds werkzaamheden voorkomen. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuis wezen. Deze functie wordt ingedeeld in FWG-functiegroep 35; het salaris bedraagt maximaal f 3.345,- bruto per maand (op fulltime basis), exclusief onregelmatigheidstoeslag. L. Goei, Telefonische Informatie is te verkrijgen bij hoofd activiteitenbegeleiding, tel. 070-3170501. Schriftelijke sollicitaties vóór 5 maart a.s. te richten aan de afdeling personeelszaken, van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1, 2263 AA Leidschendam. VERPLEEGHUIS PRINSENHOF LEIDSCHENDAM Verpleeghuis Prinsenhof is een gecombineerd verpleeghuis op algemene f grondslag met 3 afdelingen (elk 33 plaatsen) voor psychogeriatrische bewoners en 5 afdelingen (elk 32 plaatsen) voor somatische bewoners, alsmede een afdeling dagbehandeling (met 17 plaatsen). Prinsenhof werkt samen met twee verzorgingshuizen in Voorburg. Wij hebben derhalve een aantal vacatures voor de functie van voor 35 uur per week.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 22