ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Controller International Billing m/v. projectingenieur m/v wetstechnisch medewerker (m/v) assistent personeelsconsulent m/v Robert-Fleury Stichting vraagt medewerker financiële administratie m/v audiologie-assistent m/v DHL is een toonaangevende internationale expressorganisatie met meer dan 800 vestigingen. Het wereldwijde net werk van DHL wordt gevormd door circa 20.000 enthousiaste medewerkers Nederland heeft naast het hoofd kantoor te Hoofd dorp een zestal distributiecentra met in totaal meer dan 420 medewerkers. WORLDWIDE EXPRESS De afdeling International Billing verzorgt de facturering van de inkomende zendingen, welke in Nederland betaald dienen te worden alsmede de doorbelasting van uitgaande zendingen naar andere DHL-vestigingen. Voor deze afdeling, op ons Hoofdkantoor te Hoofddorp, zoeken wij een: De werkzaamheden zijn: zorgen dat tijdig correcte factuur- gegevens van IB aan het internationale DHL network (via DHL aan OPS BV) worden geleverd; zorgen dat gegevens om inbound factu rering te doen, correct verwerkt worden met behulp van speciale factureer- programma's; telefonische contacten met andere IB- afdelingen in het gehele DHL netwerk; afdelingsrapportage verzorgen; meehelperUB-procedures verder te ontwikkelen; afhandelen van factuurproblemen zowel mondeling als schriftelijk; leidinggeven aan een team van 4 mede werkers; contacten met diverse disciplines binnen DHL Nederland om het factuurproces te optimaliseren (external billing). Omgeving: U bent werkzaam in een continu verande rende en dynamische omgeving voor wat betreft verdere ontwikkeling van software en het administratieve proces. Eisen: HAVO handelswetenschappen aan gevuld met MEAO. administratieve richting; goede schriftelijke en mondelinge uit drukkingsvaardigheden zowel in het Nederlands als het Engels; zeer accuraat; zeer stressbestendig; goede contactuele eigenschappen en vaardigheden; sterk organisatorisch en administratief inzicht; overtuigings- en daadkracht; flexibele instelling; leidinggevende capaciteiten. Voor eventuele nadere informatie kunt u vragen naar: de heer J. Tjon Tam Pau, Per sonnel Officer en/of de heer P. v. Kesteren, Supervisor IB (tel.: 02503 - 62626). Kandidaten die voldoen aan boven gestelde eisen kunnen schriftelijke reacties richten aan: De N. V. Energie- en Water voorziening Rijnland levert op dit moment vanuit 4 vestigingen gas, elektriciteit, water en s tads verwarming in het noordelijk deel van Zuid- Holland. Het verzorgingsgebied omvat 31 gemeenten en zal worden opgedeeld in 4 districten. Het hele gebied omvat zo'n 200.000 gecombineerde aansluitingen. Naast het continu leveren van energie en water van een goede kwaliteit, levert het bedrijf een bijdrage aan de ontwikkeling van alternatieve energie opwekking. De N.V. EWR telt ruim 1.000 personeelsleden. Postbus 111, 2300 AC Leiden. Telefoon: (071) 25 83 58. Telefax: (071) 14 18 41. RIJNLAND Bij de afdeling Hoogspanning, ressorterend onder de directeur Produktie, Transport en Ondersteuning is plaats voor een Functie-inhoud: ontwikkelen, voorbereiden en uitwerken van secundaire systemen voor bediening en beveiliging van 50kV- en 50/1 OkV- stations; begeleiden van montage, testen en in bedrijf stellen van secundaire installaties alsmede van de daaraan gekoppelde primaire installaties; berekenen en inregelen van alle beveiligingsinstellingen voor nieuwe of gewijzigde hoogspanningssystemen; controleren van de functionele werking van de bestaande beveiligingsmiddelen; verantwoordelijke deskundige voor elektronische werkzaamheden; vervullen van een storingswachtdienst voor het 50kV-transportsysteem. Functie-eisen: HTS-energietechniek of gelijkwaardig; ervaring en affiniteit met beveiligings- en relaistechniek; inzicht in de veiligheidsaspecten die zijn verbonden aan de elektrische-energie- techniek en een daaraan gekoppeld hoge mate van verantwoordelijkheidsgevoel; goede redactionele en contactuele vaardigheden; in staat in teamverband te werken; rijbewijs B. Wij bieden, naast goede arbeidsvoor waarden zoals geregeld in de WNB-CAO, een boeiende en verantwoordelijke taak die, afhankelijk van uw ervaring, overeen komstig zal worden gehonoreerd. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer ir. A.N. Verveen, hoofd van de afdeling Hoogspanning, te bereiken onder telefoonnummer (071) 25 23 66. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de N.V. Energie- en Watervoorziening Rijnland, Centrale Directie, Postbus 111, 2300 AC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer EWR/91001/02. De Stichting Agra rische Sociale Fondsen zorgt voor de uitvoering van de sociale verzekeringen in de agrarische bedrijfstak en voert de administratie van de Bedrijfs vereniging voor het Agrarisch Bedrijf, het Bedrijfspensioen fonds voor de Landbouw en van enkele kleinere sociale fondsen. Naast het hoofdkantoor te Den Haag heeft het ASF 6 regionale kantoren. In totaal werken er rond 800 personen. Op de afdeling Juridische Zaken van het hoofdkantoor is ten behoeve van de behandeling van voorleggevallen de functie vacant van Functie-informatie: beoordelen en adviseren van de door de regionale kantoren ingestuurde gevallen welke moeten worden voorgelegd aan de kleine commissie uit het bestuur; bespreken van de voorleggers met de le den van de kleine commissie en verstrek ken van wetstechnische en uitvoerings technische toelichting inzake door de klei ne commissie te nemen beslissingen; verzorgen van de correspondentie met be trekking tot de voorleggevallen. Functie-eisen: opleiding op HAVO/MEAO-niveau; bezit van het vakdiploma Sociale Verzeke ring of bijna afgeronde studie hiervoor; ervaring met betrekking tot de uitvoering van de Sociale Verzekering; cijfermatig inzicht en enig bedrijfsecono misch inzicht; goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; ervaring met werkzaamheden op het ter rein van Leden/Loon/Premie strekt tot aan beveling. Salariëring: Naast een goed salaris, afhankelijk van leef tijd, opleiding en ërvaring van maximaal 4.364,- bruto per maand bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder 8% vakantietoeslag, een eindejaarsuitkering van 8,33% en een premievnj pensioen. Uw sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen - richten aan de heer M.R. Polak, hoofd Personeelszaken, Postbus 29715, 2502 LS 's-Gravenhage onder vermelding van ons kenmerk HK/JZ/WT. Voor inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer L.H.J. Smeets, hoofd Juridische Zaken, telefoonnummer 070- 352 83 90 Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Rapporte ring daarover vindt eerst plaats na toestem ming van de kandidaat. De Robert-Fleury Stichting is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis met verant- woordelijkheidsgebieden in de Haagse randgemeenten en Zoetermeer alsmede de regio Mid den-Holland. Van de Robert-Fleury Stichting maken deel uit het Psychiatrisch Ziekenhuis Schakenbosch te Leidschendam en de Ursula Kliniek te Wassenaar. De stichting heeft voorts een Centrum voor Psychiatrische Deeltijdbehandeling te Zoeter meer en te Leidschendam en poliklinieken in Leidschendam, Wassenaar, Voorburg en Zoetermeer. In Gouda is een nieuwe Algemeen Psychiatrische Voorziening in voorbereiding om in het gebied Midden-Holland de psychiatrische hulpverlening verder vorm te geven. De stichting beschikt over ruim 650 bedden en is nog volop in ontwikkeling. Voor de afdeling personeelszaken zoeken wij, in verband met vertrek van één van de medewerksters, voor spoedige indiensttreding een voor een volledige werkweek. Algemene informatie: De afdeling Personeelszaken bestaat uit 12 medewerkers en is verantwoordelijk voor het ontwikkelen, initiëren, adviseren en uitvoeren van het personeelsbeleid. De voornaamste taken, in teamver band uitgevoerd, zijn: - het direct ondersteunen van twee perso neelsconsulenten in het uitvoerend perso neelswerk; - het verzorgen van de personeelsadministratie t.b.v. werving, selectie, aanstelling en overige mutaties; - het bijhouden van het geautomatiseerde per soneelsinformatiesysteem (Persis); - het zelfstandig verzorgen van corresponden tie en het bijhouden van de personeels dossiers. Functie-eisen - opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een personeels-administratieve/secretariële opleiding en ervaring; - een flexibele en dienstverlenende instelling; - zelfstandig en accuraat kunnen werken; - goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid; - typediploma en ervaring met tekstverwerking (W.P.); - ervaring op een afdeling personeelszaken is een pré. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkom stig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Het salaris bedraagt minimaal 2.249,00 en maximaal 3.261,00 bruto per maand, con form functiegroep 30. Voor jongeren tot 22 jaar is een jeugdschaal van toepassing. Nadere informatie over deze functie is verkrijgbaar bij de heer M.A.M. Peltenburg, hoofd personeelszaken, toestel 220 (locatie Leidschendam). Belangstellenden kunnen hun brief met C.V. voor 11 maart a.s. richten aan de Robert- Fleury Stichting, postbus 422, 2260 AK Leidschendam, ta.v. de heer V. van Rijswijk, personeelsconsulent. B Robert-Fleury Stichting Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. 070 - 320 92 52 Beheer Divisie III Divisie III wordt gevormd door de afde lingen/vakgroepen Gynaecologie, Huid ziekten, K.N.O., Kindergeneeskunde, Neu rochirurgie, Neurologie, Oogheelkunde, Pathologie, Psychiatrie en Verloskunde. Het Beheer Divisie III houdt zich ten dienste van genoemde afdelingen en vakgroepen bezig met taken op het gebied van perso neel, financieel en materieel beheer. De sectie Financiële Administratie verleent ondersteuning aan de afdelingen en vak groepen middels administratie van en rapportage over financiële middelen en levert een bijdrage aan het financiële beleid van de Divisie. Ten behoeve van deze sectie wordt gevraagd een (full-time) vac.nr. 91.C.04.08.LD Taken: - financiële administratie binnen geauto matiseerde centrale systemen; - vervaardigen van periodieke over zichten; - opstellen en controleren van declaraties; - bijhouden van gegevens m.b.t. budget tering; - bijhouden debiteurenbestand. Functie-eisen: - MEAO Praktijkdiploma Boekhouden, of een gelijkwaardige combinatie van op leiding en ervaring; - ervaring met geautomatiseerde syste men gewenst. Salaris: max. f 3393 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. R.M. v. Lieshout, Hoofd Financiële en Materiële Zaken t (071 - 26 26 57), of door de heer L. Berger, 1e Medewerker Financiële Administratie (071 - 26 25 37). Keel-, Neus- en Oorheelkunde Bij het Audiologisch Centrum van de afde ling K.N.O. bestaat een vacature voor een (full-time) vac.nr. 91 .C.05.08.LD De werkzaamheden, welke in teamver band verricht worden, omvatten hoofd zakelijk: - verrichten van gehooronderzoek bij kinderen en volwassenen; - medewerking aan gehoorrevalidatie; - assistentie bij evenwichtsonderzoek; - inschakeling bij het electro-audio- metrisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. Gedacht wordt aan kandidaten met: - diploma audiologie-assistent (S.A.O.); - accuratesse; - goede contactuele eigenschappen in de omgang met slechthorende kinderen en volwassenen, en om in teamverband te kunnen werken. Ook zij die bereid zijn de opleiding tot audiologie-assistent te volgen, kunnen reflecteren. Toelatingseis tot de opleiding (S.A.O.) is HAVO met wis- en natuurkunde. Salaris: max. f 3393 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. ir. J.A.P.M. de Laat (071 - 26 24 40/26 80 21of door de heer F. van Cleef, personeelsconsulent (071 - 26 23 99). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op dé brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 14