Vergeer troeft Biemond af Keje Molenaar stapt in de voetbalmakelaardij S^TV Kooy pakt ook USA-tocht Districtskampioenschap eentonige wedstrijd "Bakker opVrijdag Ijsbaan Albertville alleen interessant voor schroothandelaar VRIJDAG 15 FEBRUARI 1991 PAGINA 17 Van onze correspondent Marcel van der Kraan VOLENDAM Nauwelijks verdwenen, of hij keert al weer terug in de voetballerij. Zij het op een ander terrein. Mr. Keje Molenaar begeeft zich binnenkort op het pad van de arbeidsbemiddeling. De advocaat onder de Nederlandse profvoetballers wil het nuttige met het aangename combineren. ,,Ik heb vijftien jaar betaald voetbal achter de rug. Ik zou wel gek zijn als ik die ervaring niet zou gebrui ken in mijn maatschappelijke carrière," zegt de Volendammer. URSEM (ANP) - Marcel Kooy is een van de nieuwe cracks van het na tuurijs. Gisteren won de 23-jarige bloemenkweker uit Rijsenhout de USA-tocht, 100 kilometer tussen de Noordhollandse dorpen Ursem, Schellingwoude en Avenhorn. Vo rige vrijdag schreef hij de Westland Marathon over 150 kilometer op zijn Voor het deze winter begon te vriezen had Kooy geen enkele erva ring in de marathons op natuurijs opgedaan. „De vorige koude winter (1987) deed ik nog helemaal niet aan wedstrijdschaatser!. De oud-prof van Ajax, Volendam, vergunning niet krijg, wil ik wel KejeMolenaa Feyenoord en SVV, die zo'n 340 eens even weten waarom niet." wedstrijden en 55 doelpunten ach ter zijn naam heeft staan, heeft bij het ministerie van sociale zaken een Als e enaar heeft van het ministerie twintig percent per jaar bezig om te l voorzichtige hint gekregen, veranderen van club. De vakbond i de belangrijkste criteria kan dat niet alleen vergunning aangevraagd voor het geldt de bepaling dat een kandidaat doen arbeidsbemiddeling dit moment legaal althans al leen gedaan door het duo Van Da len/ Maaskant, als enigen reeds in het bezit van een dergelijke licentie. Met Molenaar hebben nog enkele spelers (WCS) is de beslissing tientallen kandidaten een balletje Molenaar om zich op het pad vai opgegooid bij het ministerie. Keje arbeidsbemiddeling te storten niet De WCS heeft geen winstbejag ogen, maar de ex-international zal straks zijn percentage opeisen. het verleden geen overtredingen het betaalde voetbal. Dat wordt op heeft gemaakt op het gebied van ar beidsbemiddeling. „Voor mij," zegt Een belangrijke verandering de Volendammer met nadruk, „geen probleem". Bij de Vereniging i de Molenaar is echter niet op zijn ach terhoofd gevallen; hij maakt zich de concurrentie niet druk. Hij scheutig is met het uitdelen gunningen. Zijn eigen kansen schat hij niettemin hoog in. „Ik meen aan alle voorwaarden te voldoen. Ik heb wet is immers dat er sinds 1 januari 'op profijtbeginsel kan wor- Contract- den bemiddeld,' zoals advocaat Mo lenaar het zo netjes kan formuleren, de „Als je je best doet om een topspeler topsalaris te laten verdienen, met gejuich ontvangen. Daar vond mag je daar best iets voor vragen. Moet je als bemiddelaar ook eerlijk voor uitkomen. Als Ton van Dalen Bob Maaskant zo gaan werken, honderd percent Den Haag niet verzocht uit de WCS te stappen. Molenaar: „Heb ik wel begrip sta ik daar Ik heb de heren een keurige achter.'' brief geschreven, stond dat Volgens Molenaar wordt door de Kooy heeft problemen met het jarenlang bij de vakbond voor spe- Q |H mmm fifi Iers gewerkt, heb deel uitgemaakt druk om maakt. Op het gebied verdelen van zijn krachten. Hij heeft dan ook minstens een etmaal nodig om te herstellen van de in spanningen. Ook ontbreekt het hem nog aan tactisch inzicht. „Ik I moet het allemaal nog leren", sprak begeleid" Moetje nog Officieel staat Keje Molenaar nog de Centrale Spelersraad, ik heb arbeidsbemiddeling heeft de Stich- op de loonlijst van SW. Maar in De lang genoeg betaald voetbal speeld, ik ben nu advocaat en ik heb onder de vlag van de WCS al spe- i afloop in Ursem be scheiden. Kooy zegevierde gisteren in Noord-Holland, net als vorige vrij dag in Maasland, louter op kracht. De omstandigheden met harde wind en sneeuwbuien waren moei lijk. Kooy miste onderweg de goede vlucht. Hij sloot als laatste aan in de kopgroep van veertien. Daar bleven voor de laatste omloop drie van over: Kooy, Edward Hagen en Hans Pieterse. Kooy demarreerde om alleen te fi nishen. Hij deed het wat al te onstui mig, want Hagen kwam nog gevaar lijk opzetten. Van zijn voorsprong was op de eindstreep nog maar een paar meter over. Aad Grimbergen uit Rijnsburg was de snelste achter volger en finishte als vierde. ting Arbeidszaken een monopolie Kuip, en de WCS heeft de touwtjes wat spelersbegeleiding betreft ir den". Waarom dan toch zelf beginnen hebben?" vraagt hij zich af. Zonder arrogant te willen overko- „Omdat er in Nederland men, voegt hij er aan toe: „Als ik die profvoetballers zijn. Daarvan de Schiedammers dit hun thuiswedstrijden af- han- werken, heeft geen Rotterdammer hem ooit meer mogen bewonderen. Zijn 'totaal' versleten achillespees aan de rechtervoet luidde vorig jaar zomer het einde van zijn sportieve loopbaan in. In de aanloop naar probeerde hij het nog een paar keer in vriendschappelijke duels. Totdat hij met de reserves weer een hele wedstrijd tegen Utrecht speelde. „In de eerste helft ging het prima, in de tweede helft kreeg ik pijn en de volgende morgen was het niet meer uit te houden. Een drama, over en sluiten wist ik op dat moment." Keje Molenaar is ervan overtuigd dat zijn voetbalcarrière niet op deze wijze had behoeven te eindigen, wanneer er bij zijn vorige werkge ver Feyenoord wat verstandelijker met hem was omgesprongen, "Na twaalf jaar betaald voetbal had ik wat gas moeten terugnemen. Had mooi gekund als laatste man. Maar bij Feyenoord wilden ze met alle ge weld eerst Jos van Herpen en later Johnny Metgod op die positie. Hans Kraay bepaalde dat Metgod, zijn aankoop, moest spelen. Niemand begreep er wat van". Het gekke was dat die Kraay later tegen mij zei:" 'Ik snap niet dat jij met op die plek staat, Keje.' Ik wel hoor, meneer Kraay, antwoordde ik..." SCHAATSKALENDER WEDSTRIJDEN VRIJDAG LEIDERDORP: 19.30 uur, Mini-elfsteden, jong e oud (i.p.v Nacht van Leiden) ZATERDAG NOORDWIJKERHOUT: 11,00 uur, Marathon o het Oosterduinse meer voor vrouwen en manner Start surfschool. 02523-73496 LEIDERDORP: 14.00 uur, sprintwedstrijden voc jeugdclubleden tm 17 jaar, ZONDAG 100, S n500rr OUDE WETERING: 10.30. lange baan koppel, jongerts, meisjes, 01713-17035. TER AAR: 12.00, gewestelijk marathonkampioen- WINTERTRIATHLON ZONDAG DELFT: 09.30 uur, 5km lopen, 7,5 km skilopen, 10 TOERTOCHTEN HAZERSWOUDE, (vr en za): toertocht in boom- kwekersgebied tussen Hazerswoude, Boskoop en Alphen aan den Rijn. Inschrijven kantine w Ha zerswoude (vrij van 12.00 tot 14.30 en za van TER AAR: 10.00 uur, 10-90 km, 01722-2247 NIEUWKOOP: 10-120 km REEUWIJK: 10.00 uur, 20-30 km ROELOFARENDSVEEN: 10.00 uur, 20-100 km HOOGMADE, LEIDERDORP, VENNEMEER, BUITENKAAG, WARMOND, RIJPWETERING: Molentochten, 15,20,30,40,50,70 en 100 kilome ter. BLEISWIJK: 9.00 uur, 10-150 km BODEGRAVEN: 9.30 uur, 15-35 km, 01726- BERGAMBACHT: 10.00 uur, 25-120 km, 01825- 2395/1775 WOERDEN: 10.00 uur, 20/35/70 km. 01724- 81441, 02976-375, 02979-81670 STOLWIJK: 25-100 km, 01824-1302 (Heeft U iets te melden: bel 071-161414, sportre dactie LD, op werKdagen tussen 09.00 uur en 11.00 uur en op zondag van 20.00 uur tot 22.00 LEIDERDORP René Ver geer en Frans Biemond, twee A-rijders uit het schaatsdistrict Sassenheim, beheersten gisteravond de strijd om het districtskam pioenschap van het begin tot het eind. Het duo ontdeed zich in de eerste helft van de 20-kilometer lange koers van de overige 31 deelnemers en liet zich niet meer terugzien. Op het loodzware 'fondan tijs' van de Leiderdorpse na- tuurijsbaan was Vergeer in de eindsprint rapper dan Biemond. B-rijder Jan-Dirk Corts won de sprint van de achtervolgende groep en daarmee de derde plaats. Aad Grimbergen, Henk Aogenent, Ronald de Graaf en Piet van der Geest verschenen niet aan de start van de strijd om het districtskam pioenschap. Jammer voor het toch al niet talrijk aanwezige publiek, dat een eentonige wedstrijd kreeg voorgeschoteld. René Vergeer raak te al na twaalf ronden los, niet eens gepland. "Ik reed op kop en hoorde ze achter me vallen. Ik trok een rondje door, keek om en zag dat ik een behoorlijk gat had geforceerd. Doorrijden dus. Stilletjes hoopte ik trouwens wel dat er nog iemand naar me toe zou rijden, want 35 ron den alleen op kop is een opgave." De Warmonder werd binnen de korste keren op de wenken be diend, want Frans Biemond zei het reeds sterk uitgedunde peloton vaarwel, en reed het gat naar Ver geer dicht. "Ik had al eerder een po- DE VREDE VAN OUD ADE Als ik God was. Ik sloop het Witte Huis binnen, betrad zomaar zon der kloppen de slaapkamer van George Bush en plukte hem van zijn bed. En op hetzelfde moment, want God is altijd overal, ging ik de bunker binnen van Saddam. Ik tikte hem op zijn schouder en zei: "Kom op Hussein. Je krijgt vijf minuten om je spullen te pakken. En vergeet je oorwarmers niet". Wereldwijd zou de volgende dag van een mysterie worden ge rept. Bush en Saddam spoorloos. Geen spoor. Niets dat duidt op braak. Niet in het Witte Huis en niet in de bunker. Wachten wor den verhoord. Niets gezien. Op de radars is geen enkel 'vijandig ob ject' waargenomen. De verwar ring is compleet. Noodraden wor den gevormd. Wat te doen met de oorlog? Na enig overleg weten de Raden dat wel. Vijand en vijand zijn het erover eens: "The war must go on". De zoekacties dragen een mon diaal karakter. Maar ze leveren niet één aanknopingspunt op. De president van de Verenigde Sta ten en die van Irak, de twee hoofd rolspelers van het drama dat nu wordt opgevoerd, zijn ontvoerd. Zijn ze met de noorderzon ver trokken, omdat de last van de do den niet meer te dragen viel? Of zijn ze ingescheept door boven aardse wezens? Alle kijkers kijken zover ze kun nen de ruimte in. Vergeefs. Ik ben God en heb Bush en Saddam op mijn goddelijke vleugels gedra gen naar een vlak wit land. On derweg heb ik ze vermanend toe gesproken. "Jullie krijgen nog één kans je te beteren. Zie je dat café daar: de Vergulde Vos? Schrijf je in voor een schaatstocht over twintig kilometer. Die rij je sa men, verstaan, samen". Zwijgend ploeteren beide op perhoofden van de rivaliserende stammen naast elkaar voort. Ze vermijden elkaar aan te kijken. Toch wordt door alle gebuitel en gestruikel de sfeer steeds minder om te snijden. En als George de zo veelste slapstick-klap valt, scha tert Hussein het uit. Maar bij de volgende scheur gaat hij zelf tot Amerikaans leedvermaak weer onvrijwillig op de Arabische knieën. Bij de eerste-de-beste koek en zopie-tent kijken ze elkaar aan. Halt houden maar. Vreemd eigen lijk dat we niet opvallen, zegt Ge orge. Sterker nog, wie zou mij ge loven, als ik zou beweren Saddam Hussein te zijn, zegt Hussein. Er zit niet anders op, dan dat we ons al krabbelend door die twintig ki lometer heen werken. i Bij het Vennemeer slaan ze linksaf een grotendeels verlaten sloot m. Het sneeuwt ondertussen. De wind jaagt de vlokken over het al snel onzichtbare spoortje. Geor ge kan geen twee slagen meer doen zonder drie keer te vallen. Na de laatste klap blijft-ie liggen. Hij houdt zich groot, maar zijn vochtige ogen verraden dat-ie dit niet leuk meer vindt. Hussein twijfelt even, maar helpt zijn lot genoot dan toch overeind. Laten we hier achter deze bomen even gaan zitten, zegt-ie. Als ze bijko men in de luwte van de wilgen, houdt het ook op te sneeuwen en krijgen ze zicht op de uitgestrekte witte vlakte. Een man en een vrouw zwieren voorbij. Even ver der keert de man om en komt vra gen of het goed gaat. Jawel, jawel zegt George. En weg zijn de rode konen weer. George en Hussein zitten daar zij aan zij en ondergaan de gezon de rust van het landschap en de voorbijkomende schaatsers. Hun gedachten zwenken naar de oor log. Kun jij nog precies aangeven hoe het zover heeft kunnen komen, vraagt Saddam. George krijgt de argumenten ook niet meer op een rij. Ze kijken om zich heen en we ten dat die hele oorlog barre onzin Denk jij dat ik een slecht mens ben, vraagt George. Nee, zegt Hus sein. Ik vind jou ook geen onmens, zegt George. En we hebben beiden ook nog eén en dezelfde God, die ons van ons bed gelicht heeft, glimlacht Hussein. Hé, Hussein, gaat George ver der. ik bied jou vrede aan. Op één voorwaarde: dat ik de rest van deze tocht jouw oorwarmers mag lenen. Hussein lacht van ja. THEO BAKKER ging ondernomen, maar dat ging niet door omdat ik viel. Gelukkig slaagde ik de tweede keer wel". El kaar consequent afwisselend, reed het tweetal de achtervolgende groep met Alex Jansen, Jan-Dirk Corts, Hein-Jelke Braaksma, Hans Schipper, André Hogervorst en ve teraan Rob Bisschops op onover brugbare achterstand. Aanvanke lijk maakte Ronald Snellink ook nog deel uit van deze groep, maar voor het Leiderdorpse marathonta lent duurde de wedstrijd te lang. Tien ronden voor de meet maakte Biemond een naar later bleek fatale blunder. De schaatser uit Nieuwe Wetering flitste bij Vergeer van daan in een poging de achtervolgers een rondje te lappen. Hij rekende erop dat de groep niet bij hem aan mocht pikken. De reglementen ver boden dat echter niet, waardoor Biemond in de gelapte groep te recht kwam, even later gevolgd door Vergeer. Biemond gaf zich nog niet gewonnen en probeerde luttele rondjes voor de meet zijn opponent andermaal van zich af te schudden. Vergeer was goed op zijn hoede en stond Biemond geen meter voor sprong toe. Nadat Corts de sprint om de derde plaats winnend had af gesloten voor Schipper en Jansen, moest een eindsprint de beslissing brengen. Bij het uitkomen van de laatste bocht kleunde Biemond tweemaal mis, zodat Vergeer win naar werd van, als we de weerpro- feten mogen geloven, één van de laatste natuurijswedstrijden dit sei- "Natuurlijk ben ik erg gelukkig met deze zege", sprak Vergeer na af loop. "Bij de A-schaatsers liggen de zeges niet voor het oprapen. Sterker nog, dit is mijn eerste zege dit sei zoen. En dan te bedenken dat ik ei genlijk hier niet wilde starten. Ik heb zoveel wedstrijden gereden, de afgelopen week dat ik 'leeg' hier naartoe reed. Eenmaal in de wed strijd verliep alles eigenlijk naar Verliezer Biemond verklaarde na afloop niet tot het uiterste te zijn ge gaan. "Morgen wacht er weer een wedstrijd. Daarnaast speelde het misschien mee dat dat René een goede maat van me is. We trainen veel samen en rijden vaak gezamen lijk naar de wedstrijden. Als ik te gen een ander had moeten sprinten had ik het denk ik niet zo gauw op gegeven. Met deze uitslag heb ik vrede." Bij de vrouwen sprintte Marja Schipper na 6 kilometer naar de ze ge voor Anja van der Poel en Astrid Hoogervorst. JAN BROUWER DE KONING Quick Boys speelt tegen CSKA Moskou LEIDEN - Quick Boys oefent op woensdag 27 februari tegen CSKA Moskou. De tegenstander komt uit in de hoogste klasse van de Russi sche voetbalcompetitie. De wed strijd wordt gespeeld op Nieuw Zuid. Aanstaande dinsdag oefent Quick Boys in de thuishaven tegen de zon dageersteklasser Alphense Boys. Zaterdag om 13.00 uur spelen zondagvierdeklasser Foreholte en Noord wijk tegen elkaar. ALBERTVILLE (ANP) - Als over ruim een jaar de laatste deelnemer zijn tien kilometer heeft voltoóid, wordt de ijsbaan van Albertville verkocht. Na lang zoeken is de ko per gevonden. Een handelaar in schroot zou 2,5 miljoen Franse fran ken (800.000 gulden) hebben gebo den. Want Frankrijk houdt niet van schaatsen. De behoefte aan ijsbanen in Frankrijk is nihil. Ooit was er een plan in Parijs een 400-meterbaan aan te leggen, nu sluimeren in Reims ideeën. De zeshonderd licen tiehouders vinden hun weg wel op de short-trackbaanjjes in de ijshoc- keyhallen. Enige maanden geleden is de sterk verouderde baan in Grenoble gesloten. Daar werden de Olympi sche Winterspelen van 1968 gehou den. „Albertville" is Frankrijks eni ge 400-meterbaan. Een week na het WK-toernooi in de Thialfhal in Heerenveen, vindt op de buiten baan in de Haut-Savoie de eerste Olympische test plaats. Tegenzin Twee dagen voor de wereldbeker wedstrijden voor allrounders en sprinters krijgen muren een lik verf en teisteren drilboren het beton. Al bertville werkt aan de zestiende Olympische Winterspelen, die van 8 tot 23 februari 1992 worden gehou den. Met enige tegenzin. Robert Du- reville wil het niet erkennen, maar liever had het zeventienduizend in- i tellende stadje het schaat- J -v-. X >Robert Dureville. directeur van het Olympisch schaatstoernooi, met het schaatsstadion op de achtergrond, (foto sen van het Olympisch programma afgevoerd. Een poging deze „Nederlandse wereldsport" aan Grenoble te slij ten, strandde op politieke bezwa ren. Per slot van rekening waren de Spelen binnengehaald om de win tersport in de regio Savoie te bevor deren. Promotie van het in het con currerende Isère gelegen Grenoble is dan allerminst gewenst. Dureville, Olympisch chef voor schaatsen, short-track en kunstrij den, heeft besloten er het beste van te maken. In de jaren zestig was hij een niet onverdienstelijk kunstrij der. Vijfde bij het EK was zijn beste klassering., Zijn Rietbergers en Axels werden steevast minder ge waardeerd dan die van Alain Cal- mat, die het later tot staatssecretaris zou brengen, maar het als jurylid kunstrijden had verbruid omdat hij al te nadrukkelijk zijn landgenoten bevoordeelde. Meer dan Calmat staat Dureville open voor gedach ten van anderen. Hij weet dat de baan al was verou derd, voordat de eerste schaatser een slag op het ijs had gemaakt. In een officieel informatiebulletin wordt trots melding gemaakt van Inzeil en Deventer als voorbeelden. Inzeil is enige jaren geleden gereno veerd, op de plaats van het bouw vallige IJsselstadion zijn bunga lows geprojecteerd. De koelhuizen van Albertville zijn in het zand neer gelegd en niet zoals tegenwoordig gebruikelijk in het beton. De organisatoren prijzen zich ge lukkig dat het niet noodzakelijk was een dure schaatshal te bouwen. De pistes in Calgary en Heerenveen hebben het schaatsen een nieuwe impuls gegeven, maar de Interna tionale Schaats Unie (ISU) verzuim de overkapping alS eis te stellen. Zelfs een permanente baan bleek niet nodig. Zodoende konden de kosten tot zeven miljoen frank wor den beperkt. COJO (het organisatiecomité) zet te architect Jean Constantinoff aan het werk. De Parijzenaar ontwierp een fraaie hoofdtribune voor een stadion dat vanaf het voorjaar van 1992 wordt gebruikt voor rugby, voetbal en atletiek. Dureville: „Het uitzicht op de bergen is schitte rend." Schaduw Schaatsers zullen de architect geen prijs voor zijn creatie toekennen. een ander deel volop zon heeft. Hard vriezen op het beschenen seg ment en niet op de in de schaduw gelegen plaatsen, zou de oplossing vormen. De uit Zweden afkomstige koelinstallatie voorziet daar niet in. Ijsmeester René Boccheitti heeft het ook niet op het luifeltje, waaron der 1792 belangstellenden kunnen schuilen. Dureville haalde hem uit Grenoble, waar hij tien jaar ervaring opdeed. Op zijn beurt heeft hij assis tentie uit Inzeil gevraagd het pro bleem het hoofd te bieden. In de aanloop naar de Spelen zal de ijs meester van veertig studenten leren een Zamboni (ijsverzorgingsmachi- ne) te besturen, Alleen de besten mogen tijdens de Spelen op de ge huurde machines plaasnemen. Dureville, die na zijn loopbaan technisch directeur bij de Franse schaatsbond werd: „Waarom zou je die dingen aanschaffen als je na de Spelen geen baan meer hebt. Ons plan is straks de baan in Grenoble te renoveren. De langebaan in Frank rijk heeft niet veel toekomst, voor short-track zie ik nog wel mogelijk heden." Wegwerpspelen Dureville kan niet ontkennen dat de Spelen van Albertville wergwerp- spelen dreigen te worden. Accom modaties worden eind februari 1992 gedemonteerd en verpatst. Dat lot treft ook het stadion (capaciteit 30.000 toeschouwers) waar de ope ning- en sluitingceremonie plaats vinden. Dureville: „Wat moeten we er mee, veel te groot voor ons." VRIJDAG 15 20-16.50 BBC 2 Sport on Friday WK bowlen vanuit Preston, rugby (Five Na tions Championships) en FA Cup Football (vooruitblik op de vijfde ronde) 15 30-16.00 EURO B.g Wheels. 16.00-17.00 EURO Atletiek vanuit Ma- 18.00-18.30 EURO World Sports Spe- Porth. 19.00-19 30 EURO Judo 19.00-21.00 Sportnet NBA Basketball LA Lakers-Phoenu 19.30-20 00 EURO Eurosport News. 20 00-20.30 EURO WK Trampotmespnn- 20 25-20.55 Ned 3 Sport Studto. 20.30-21.00 EURO Fun Board vanurt Maui. 21 00-22 00 Sportnet Go auto- en molor- sportmogazme 21.00-22.30 EURO Worstelen 22.00-23 30 Sportnet VS Pro Boksen 22.10-22 35 Did 2 D.e Sport-Reportage WK Skién 22.15-22 20 Super Sports News 22.15-22.30 Ned 3 Studio Sport Journaal. 22.25-23 00 BRT 2 Sport Extra tennis (Belgian Indoortoemooi m Brussel) 22 30-23 00 EURO WK Gewchtheffen m Boedapest 23.00-00.00 EURO WK langlaufen voor 23 25-23 50 DkJ 1 Sportschau 23.30-01 30 Sportnet NHL Ushockey. 01 30-02 30 Sportnet iJsspeodway schaats WK voor profs in de VS 06 30-07 30 Sportnet Kickboksen 00 00-00 30 EURO Eurosport News. 00 30-01 00 EURO Motor Sport. 01 00-02 00 EURO Ski Report ZATERDAG 07 30-06 00 Sportnet Hoogtepunten uit het Spaanse voetbal 08 00-09 00 Sportnet Kickboksen. 09 00-11 00 Sportnet Snooker fmaie Grote Pnjs Norwich Union. 09 00-18 45 EURO Ski Report, WK langlaufen voor vrouwen. Open tennis kampioenschappen m Oslo. V/K bobslee- en en IAAF mdoor atletiek m Madrid 10 03-1300 Sport extra: Wl en V/K Noordse combinatie

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17