'Berggeit' Kramer voelt zich thuis tussen de schotsen TH\J1 VLI ES3 SPOoTTV 'Turbo' Tuur slaat opnieuw keihard toe Hughes trekt zich definitief terug Van der Sar niet in selectie WOENSDAG 13 FEBRUARI 1991 SPORT PAGINA 17 ROTTERDAM (ANP) - Regilio „Turbo" Tuur houdt in de boksring niet van treuzelen. De 23-jarige zwaar-vedergewicht uit Hoogvliet zoekt op het canvas de kortste weg naar de overwinning. Het in casseringsvermogen van zijn tegenstanders bepaalt de lengte van zijn partijen. De 28-jarige Amerikaan Steve Whetstone hield het gisteravond in Rotterdam nog geen vier minuten vol. De ringarts vond het niet ver antwoord de ongelijke strijd voort te zetten. De ogen van de mollige huisschilder uit Florida waren vol ledig dicht getimmerd. De vuisten van Tuur hadden hun verwoesten de werk weer, gedaan. Tuur boekte in Sportpaleis Ahoy, waar 1600 toeschouwers toekeken, zijn negentiende profzege. Het was zijn vijftiende overwinning binnen de limiet. De erelijst van de tweede jaarsprof telt één nederlaag en één onbeslist. In maart bokst Tuur in Atlantic City zijn 22ste profpartij. Daarna volgt in april een titelge vecht tegen Kevin Marsden, met als inzet het kampioenschap van de staat New York. De snelheid waarmee Tuur in de ring te werk gaat, ontbreekt in zijn opmars naar de internationale top. Voorzichtig en zorgvuldig stelt hij met manager Bill Bikoff zijn pro gramma samen. Mogelijke tegen standers worden eerst op krachten techniek beoordeeld. Onbereken bare opponenten, de zogenaamde 'spoilers' (van een loopbaan), of op papier sterkere boksers worden voorlopig nog gemeden. Onzeker Het optreden van Tuur bij het boks- gala in Ahoy was lange tijd onzeker. De Rotterdamse promotor Aad Westerlaken had moeite een ge schikte vervanger te vinden voor de ervaren Fransman Jean-Baptiste Mendy, die eind vorige week geen toestemming kreeg van zijn bond naar Rotterdam af te reizen. Wester laken dacht in de Amerikaan Floyd Favors een redelijk alternatief te hebben gevonden. De politie hield Favors echter op het vliegveld van Washington tegen. Na enige bedenktijd ging het Tuur-kamp uiteindelijk akkoord met Whetstone als tegenstander. Zijn profboekje, met" 39 overwin ningen in 55 partijen, boezemde aanvankelijk ontzag in. Navraag leerde Bikoff, dat de Amerikaan sinds 1987 vrijwel geen zege op knock-out had behaald. In Rotter dam bewees Whetstone, dat hij in de herfst van zijn boksloopbaan verkeert. Tuur en zijn bemiddelde manager hebben dit jaar als hoofddoel de Eu ropese titel. Sportief gezien, een kansrijke uitdaging. Tuur heeft van de huidige titelhouder, de 36-jarige Fransman Daniel Londas, waar schijnlijk niet veel te vrezen. In or ganisatorisch opzicht daarentegen geeft een titelgevecht, dat eind dit jaar zou moeten plaatsvinden, de nodige problemen. De Europese Boksunie (EBU) be schouwt Tuur naar zijn verhuizing naar New York als een Amerikaan. Hij bokst ook op een Amerikaanse Koevermans onderuit PHILADELPHIA (RTR) - Mark Koevermans is gisteren bij het in ternationale tennistoernooi in de Amerikaanse stad Philadelphia in de eerste ronde hard onderuit ge gaan. De speler uit Bergschenhoek, de hoogst geklasseerde Nederlan der op de wereldranglijst, had geen enkele kans tegen de Fin Aki Rahu- nen: 1-6 2-6. Koreaanse sportploegen onder één vlag PANMUNJOM (Rtr) - Voor het eerst zullen sportteams van Noord en Zuid-Korea dit jaar onder één vlag en één volkslied uitkomen bij internationale wedstrijden. Het be sluit werd gisteren definitief na de derde gespreksronde. Het betreft de wereldkampioen schappen tafeltennis, die in april in het Japanse Chiba plaatsvinden en het jeugdwereldkampioenschap voetbal in juni in Portugal. De vlag stelt het Koreaanse schiereiland voor. Als volkslied is gekozen voor „Arirang", een populair Koreaans lied. Na drie onderhandelingsronden in Panmunjom op de demarcatie lijn tussen Noord en Zuid werden beide partijen het in principe eens. Noord-Korea levert de delegatielei der voor de tafeltennisploeg, Zuid- Korea die voor het voetbalteam. Volgens het Zuidkoreaanse persbu reau Yonhap deed Zuid-Korea een belangrijke concessie: men heeft af gezien vSn een gezamenlijke voor bereiding. Pas ter plekke in Japan en Portugal zal gezamenlijk worden getraind. licentie. Op de Europese ranglijst komt Tuur niet voor. Op de wereld ranglijst verscheen hij onlangs op de 24ste plaats. De ambitieuze pugi list verzocht de Nederlandse Boks- bond vorig jaar weer om een Neder landse licentie. De NBB weigerde, omdat Tuur over een buitenlandse manager beschikt. Om namens Nederland in een ti telgevecht uit te komen, dient Tuur een Nederlandse manager in dienst te nemen. De Amerikaanse regle menten staan echter niet toe, dat een bokser over twee managers be schikt. Aangezien Bikoff er niet over piekert zijn beschermeling aan een Nederlandse manager over te dragen, kan Tuur een Europees ti telgevecht voorlopig vergeten. Na zeven nederlagen in serie kreeg John Held gisteravond tij dens het boksgala in Rotterdam ein delijk weer eens een tegenstander op de knieën. Door pure onbezon nenheid verspeelde de Nederlandse kampioen in het cruisergewicht evenwel zijn zekere overwinning. De Belg Robert de Vulder ging in de eerste ronde tot twee keer toe zwaar neer. Bij zijn tweede tuime ling leek een knock-out onvermij delijk. De onstuimige Held stootte echter door op zijn tegenstander, nadat hij al down was. Die overbo dige daad kwam de Vlaardingse steigerbouwer op diskwalificatie te staan. De zege ging naar de zwaar aangeslagen De Vulder, die pas in de kleedkamer vernam dat hij had gewonnen. Rexford Kortram leed de zesde nederlaag in zijn profloopbaan. De De scheidsrechter telt Steve Whetstone uit. Regilio Tuur heeft u barmhartig toegeslagen. Nederlandse kampioen in het mid dengewicht had bij de lange Engels man Martin Smith weinig in te brengen. De dertigjarige Rotter dammer verloor dik op punten (0-3) van zijn zeven jaar jongere tegen stander. Vedergewicht Kevin Kelley maakte zijn faam als knock out-spe cialist volledig waar. De trainings- (foto ANP) maat van Regilio Tuur sloopte Bou- alem Belkif vakkundig. In de derde ronde stootte de 23-jarige Ameri kaan, nummer twintig op de we reldranglijst, alle lucht uit het lijf van de kleine Algerijn. Het was voor Kelley zijn dertiende zege op knock-out in zijn achttiende prof partij, waarvan hij er niet één ver loor. redactie: Rob Onderwater. Rob van der Zanden Boodschapper Peter Loesberg, interim-voorzit ter van RCL, staat de redactie van Suizebollen niet meer te woord. We hebben al heel wat tranen weggepinkt om deze ingrijpende daad. Niet omdat we het nu zon der informatie vanuit het Leider- dorpse moeten stellen, nee, we zijn verdrietig om zoveel kort zichtigheid. De boodschapper van het slechte nieuws moet het weer eens ontgelden. Loesberg beticht de samenstellers van deze rubriek van stemmingmakerij. Zo lusten we er ook nog wel een. Het beschuldigende vingertje dus wijzen naar Suizebollen, ter wijl z'n eigen achterban er een zooitje van maakt. Dat blijkt overduidelijk aan het gedrag van Theo de Waard, trai ner van RCL, en in het clubblad beschimpt door redacteur Cees Mentink. Op deze plaats stelde de Ridderkerkse trainer vorige week dat hij al geruime tijd in de maan delijkse circulaire van de Leiders- dorpse derdeklasser onheus wordt bejegend. Een citaat uit een door Cees Mentink geschre ven artikel over de verbanning van Marcel Basker uit het eerste: "Minder leuk is waarop de trainer de donderdag na het incident (Brasker werd het veld uitgestuurd) op de boomlan ge karakterspeler afstevende en hem toebeet: 'Jij staat niet meer in het eerste elftal, dat is voorbij'. 28, 29,30 en weg was de in Rotterdam geboren en in Ridderkerk wonen de coach, een verbouwereerde Brasker achterlatend". Mentink deed het bestuur ver derop in het stukje een voorstel geld vrij te maken voor een cur sus psychologie (als die tenmin ste zou bestaan) voor de trainer. Na de schrijfels van Mentink is Theo de Waard tot actie overge gaan. Vorige week riep hij Marcel Brasker bij zich en liet hem een formulier ondertekenen dat er he lemaal geen gesprek in ruzieach tige sfeer tussen de trainer en de voetballer heeft plaatsgevonden. De Waard: "En het feit dat Marcel zijn handtekening heeft gezegd, zegt genoeg. Hij had het stukje ook ge lezen en vond het net als ik een beetje raar. We hebben namelijk helemaal niet met elkaar gespro ken. Ik vind dat er grenzen zijn aan het kritiseren van en wat mij betreft zijn die grenzen overschreden. Vandaar dat ik tot deze actie ben overgegaan, want ik vind dat ik in een kwaad dag licht ben gesteld". Wat doet Theo de Waard met het voor de clubbladredacteuren belastende document: "Ik stap er mee naar Loesberg. Die moet het verder maar uitzoe ken". Binnenkomer Rob Schouten is weer bezig. Na een werkloze periode van drie maanden is de Zoeterwoudenaar weer toegetreden tot de wereld der waterpoloërs. 't Is weer 'ns wat anders dan het nationale ze vental, maar Schouten voelde zich zeker niet te groot toen het Delftse DZV afgelopen vrijdag bij hem aanklopte. De ereklasser. bi vakkerend op een zeer beschei den voorlaatste positie, zag vorige week trainer Fred Kranstauber opstappen en dobberde derhalve stuurloos rond. Schouten kwam, zag en sabel de afgelopen zaterdag meteen maar het gerenommeerde AZC neer. Dat is watje noemt een bin nenkomer. Geruisloos kwam de 12-11 winst overigens niet tot stand. AZC kon de nederlaag maar moeilijk verkroppen en mieterde, om het ongenoegen te laten blijken, zelfs de Delftse lijn rechter het water in. "Een beetje kinderachtig van AZC om het verlies op die manier af te reageren", oordeelt Schouten. "De nederlaag hebben ze louter en alleen aan zichzelf te wijten. Ze speelden gewoon slecht. Natuur lijk, dat had ook te maken met de tegenstand die ze van ons kre gen". DZV is bepaald geen hoogvlie ger in de ereklasse, maar afgelo pen zaterdag was de ploeg, waar in ook een plaats is ingeruimd voor Leidenaar Wilco van der Zeeuw, ineens tot veel in staat. De wijsheid van Schouten of gewoon een kwestie van geluk hebben? De coach: ben ze hun zegje gedaan over de foute en goede dingen van het af gelopen seizoen. Uit die bespre king werd mij een aantal dingen duidelijk. Ik heb daar op inge speeld en de speelwijze aange past. Dat irriteerde AZC duide lijk, want in de beginfase waren ze nergens. In die eerste periode hebben we de basis gelegd voor de Schouten blijft in elk geval tot het einde van het seizoen. De di recteur van het Schiedamse sportfondsenbad voelt zich weer gelukkig met (bij)baan als polo trainer. nadat hij vorig jaar als coach van het nationale team op stapte. Directe aanleiding daar van was de gemiste kwalificatie van Oranje voor het WK. Niet Ne derland, maar het 'nietige' Cana da speelde in januari in het Australische Perth, tot grote te leurstelling van Schouten: "Ik had een ander moment in gedachten om op te stappen, maar het liep nu eenmaal zo. Jammer". Veel tijd om over de mislukte missie na te denken heeft Schou ten niet meer. nu hij zich verbon den heeft aan DZV. Een welover wogen stap, volgens hem: "Ik heb pas toegehapt na een ge sprek met het bestuur en de spe lers. Dat was positief, want ik stap natuurlijk niet zomaar er gens in. Er moet natuurlijk wel een beetje toekomst inzitten". Toekomst heeft DZV zeer ze ker, vindt Wilco van der Zeeuw, oud-speler van LZ'86: Daar was ik toch wel een beetje uitgekeken. Ik had ook zeker niet verwacht dat het dit seizoen deze kant zou opgaan. Volgens mij heeft het te maken met een stuk motivatie. Ik kon het best met die Kranstauber vinden, maar ande ren hadden moeite met zijn nogal harde aanpak. Toen hij op een ge geven moment zei 'misschien stop ik wel eerder mee dit seizoen' knapte er iets. Het vertrouwen was weg. Maar gelukkig zijn we in het gelukkige bezit van Rob Schouten. Hij heeft de club nieuwe impulsen gegeven". EERNEWOUDE (ANP) - Yep Kramer is een uitzonderlijk schaatser in het marathonpeloton. Sinds zijn debuut in 1987 draagt het ex-kernploeglid uit Oudeschoot ondoorgronde lijkheid met zich mee. Gistermiddag tijdens de 100 km lan ge schaatsklassieker van Eernewoude viel een andere kwa liteit op: meester in het kiezen van het juiste moment als het om een eindsprint met hindernissen gaat. Tweehonderd meter voor de eindstreep wipte Kramer als een berggeit over schotsen en scheuren, die enkele dagen geleden door een ijsbreker waren veroorzaakt. De op gebouwde voorsprong van zo'n tien meter was voor de 33-jarige rijder genoeg om zijn veertien mede vluchters voor te blijven. René Rui tenberg uit Oldebroek eindigde voor de zevende keer dit seizoen op de tweede plaats. Emoties komen bij Yep Kramer zelden aan de oppervlakte. De stug ge Fries bedrijft zijn sport zonder al te veel poespas: droog en serieus. Toch kwam na zijn overwinning een vreugdekreet uit zijn mond. "Ik ben lange tijd niet zo blij geweest. In de kopgroep moest ik in m'n een tje met drie ploeggenoten afreke nen. Dat viel niet mee. Constant ko zen de Ruitenbergs en Robert Vun- derink de aanval. Als je er dan toch in slaagt hen te pakken te nemen dan geeft dat een geweldige kick", verklaarde Kramer zijn gevoelens na zijn tweede klassiekerzege. Zon dag schreef hij de Holland-Venetië- tocht in Giethoorn op zijn naam. Energie De talrijke marathons en natuurijs- klassiekers van de afgelopen dagen blijken veel energie van de lange-af- standsschaatsers te hebben ge vergd. De ruim tweehonderd rij ders, waarvan zo'n dertig uit het A- peloton, weigerden zich tot halver wege de race fors in te spannen. "Dat is ook niet zo verwonderlijk. Er worden te veel wedstrijden geor ganiseerd. Gelukkig zijn de schaat sers hun kop wat beter gaan gebrui ken. In het begin van deze winter knalden ze er direct na het start schot al in. Nu wordt zuiniger met de krachten omgesprongen, want anders kom je jezelf tien keer te gen", wist Kramer uit ervaring. Welgeteld één demarrage kon in Eernewoude, waar de ijsvloer en weersomstandigheden perfect wa ren, geregistreerd worden voor de beslissende slag. Die viel na vijftig kilometer toen een groep van vijf tien man uit het peloton glipte. Het selecte gezelschap met Kramer, Huitema, de broers Ruitenberg en Vunderink schroefde het tempo zo op, dat het peloton na enkele kilo meters in geslagen positie lag. Hen ri Ruitenberg veroorzaakte vervol gens tweespalt in de kopgroep. De rijwielhersteller uit Oldebroek maakte tot afgrijzen van sommige medevluchters zo veel snelheid, dat zij hondsvermoeid moesten afha ken. Vijf man, onderwie de veteraan Marten Hoekstra en Peter de Vries, lieten zich terugzakken naar de hoofdmacht. Met nog vijf kilometer, was het duidelijk dat de winnaar van Eerne woude uit de kopgroep van tien moest komen. Dat vond ook Yep Kramer. Maar toch dreigde het in de slotfase nog even scheef te gaan. De Marreiros en Veenhof gingen op avontuur. "Ik heb hoog spel ge speeld", verklapte Kramer na de ra ce. "Toen de jongens weg waren, heb ik de concurrentie het gat laten dichtrijden. Want, wat moet je an ders als je als eenling in de kop groep zit". Kramer werd op zijn wenken be diend en zag dat de twee rebellen keurig terug werden gehaald. "Op dat moment wist ik dat ik spekko- per zou worden." Omdat Kramer nog steeds als snelste sprinter wordt gezien, waren de uitlooppo gingen van de anderen groot in aan tal. "Maar daar had ik geen moeite mee. Ik verkeer in een blakende vorm. Ik ben de laatste twee kilome ters gewoon op alles en iedereen gaan rijden", aldus Kramer. Voor zijn negen medevluchters had schuil in de kopgroep. In de slotfase schoot hij weg: i WOENSDAG 13 februari LEIDERDORP. distnctskampioenschappen korte baanieugd 13 lm 16 |r TER AAR: 19 00 uur, gewestelijk kampoenschap superspnnt alle klassen 01722-2247 ZOETERWOUDE 19 00 uur, koppelwedstnjden DONDERDAG 14 februari LEIDERDORP. 19 00 schappen marathon vo« mannen (19 30) NIEUW-LEKKERLAND: 19 00 uur superspnnt mannen. 01848-2688 GOUDERAK: 19 30 uur, kortebaan Vrouwen 01827-4787 VRUDAG LEIDERDORP: 19.30 uur. M mi-elfsteden, |ong en oud (i p v Nacht van Leiden) ZATERDAG LEIDERDORP: 14 00 uur. spnntwedstnjden voor leugdclubleden tm 17 jaar, 100,200 en 500 meter ZONDAG OUDE WETERING: 10 30, lange baan koppel, lisjes, 01713-17035 ZOETERWOUDE-OORP: 14.00 uur. langebaan TOERTOCHTEN DONDERDAG NIEUWKOOP: 09 00-14 00 uur plassentocht 10- (Heeft U iets te melden bel 071-161414. sportre dactie LD, op werkdagen tussen 0900 uur en 11 00 uur en op zondag van 2000 uur tot 22 00 i ge. uur i petto. HAARLEM (GPD) Hans Rutte heeft zijn opdracht om een nieuw bestuur voor de HFC Haarlem te formeren gistermorgen terugge geven. Vorige week zondag be sloot het zittende bestuur collec tief terug te treden toen bleek dat leden van de businessclub grote moeite hadden met het plotselin ge vertrek van commercieel manager Barry Hughes. Aan Rut- te, d ie een week eerder zijn biezen pakte, werd gevraagd op korte termijn een nieuw voetbalkabi net te formeren. Rutte kreeg maandagavond te horen dat het demissionaire be stuur vasthoudt aan haar voor waarde dat Barry Hughes vóór vandaag moet laten weten of hij terugkeert als commercieel manager. Bovendien gaf het te ruggetreden .bestuur Rutte twee weken de tijd een nieuw college samen te stellen. De Haarlemse makelaar achtte drie weken de minimale tijd om zijn formatiepo ging een kans van slagen te ge- „Een onmogelijke opdracht", aldus Rutte dinsdagmorgen. „Ze hebben mij compleet voor het blok gezet. Ik zie ervan af. Wat me vooral steekt, is dat het nog zit tende bestuur zichzelf voortdu rend tegen spreekt. Eerst geven ze me de opdracht te proberen Hughes terug te halen, vervol gens is het een eis en dan weer een voorwaarde. Het is allemaal zo glibberig." Jan van Deinsen wordt de nieuwe trainer van de voetbalver eniging TOP uit Oss. De éénmali ge international volgt bij de Bra bantse club, die bij de KNVB een aanvraag heeft ingediend om toe te mogen treden tot het Betaald Voetbal, Bart Braam op. Kramer nog een verrassing i Hij profiteerde 200 meter voor de meet van zijn techniek en behendig heid. "Het ijs was op dat stuk zeer slecht. Vorige week ging er een boot door. Op die schotsen ben ik met de eindsprint begonnen. Als je goed achter op je schaatsen gaat zitten, loop je geen enkel risico te vallen. De andere jongens weten dat schijnbaar niet, want juist op dat slechte stuk won ik de wedstrijd", glunderde Kramer. René Ruitenberg moest genoe gen nemen met de tweede plaats. Hij hengelt het gehele seizoen al naar een overwinning. "Het is om gek van te worden. Ik ben al zeven keer tweede geweest. Dit keer had ik er vrede mee. Kramer had de macht van een werkpaard. Daar was niet tegen te rijden al hadden we ook met negen ploeggenoten in de kopgroep gezeten", vond Rui tenberg. Elfstedentocht De vedetten van het schaatsen op natuurijs hebben de hoop dat dit seizoen een Elfstedentocht wordt gehouden, nog niet opgegeven. Vol gens Jeen van de Berg, winnaar van de Elfstedentocht in 1954, is er nog een kans. "Dat het nu nog niet kan had ik van tevoren kunnen zeggen. Er is gewoon te weinig vorst ge weest. Maar de oosterwind gaat nu naar het noorden. Het kan best zijn dat het vanaf volgende week weer 12 graden gaat vriezen. Dan kan de wedstrijd best worden gehouden. Ze moeten er nu met man en macht aan gaan werken de sneeuw op het deel van de route bij het Gaaster- land weg te halen". Ook Rein Jonker, tweede bij de laatste tocht -in 1986- bleef optimis tisch. "Ik had er rekening mee ge houden dat het nu nog niet kon. Desondanks vind ik het ontzettend jammer. Er is voor ons maar één wedstrijd die telt. dat is de Elfste dentocht. Maar goed, het kan nog. En als hij er komt, dan wil ik ten minste mijn prestatie van 1986 eve- Leeuwarden. "Ik word er ook niet jonger op", aldus de 34-jarige schaatser, die achter Van Benthem in 1985 als tweede eindigde. "Dus wat mij betreft: hoe eerder hoe lie ver. Ik hoop dat er dit seizoen nog eentje komt". Nanne Semplonius, vierde in 1986, verklaarde echter evenals het ijs nog tijd nodig te hebben. Door een virusinfectie, voedselvergifti ging en een kaakontsteking kwam hij dit seizoen nog nauwelijks in ac tie. "Ik heb nog maar één zware tocht kunnen rijden. Was het nu doorgegaan, dan was ik kansloos geweest". ZEIST (ANP) - Voorhouter Edwin van der Sar ontbn-kt m de dM kit van Jong Oranje. Het elftal komt op 19 februari tegen Jong Joegoslavië uit De 21-jarige reservedoelman van Ajax werd door de bonds- coaches De Ruiter en Rab niet opge roepen. Tot nu toe speelde hij twee interlands voor Jong Oranje, tegen Italië en Portugal. 16 30-18 00 Sportnet VS Pro Boksen 16 52-17.30 Ned 2 De Bal is Rond serie leugdspelprogramma's 17 30-18.00 EURO WK Circus. 18 00-18.30 EURO WK GewichtheHen m Boedapest 18.00-19.00 Sportnet American Football terugblik op bet seizoen van Miami in 1990 18.20-18 50 TV 5 Montagne bergsport magazine 18 30-19.30 EURO Trans World Sport. 20.00-21.00 EURO Boksen 20.00-21 55 BRT 2 Sportavond 21.00-22.00 EURO Sk. Report 21.00-23.00 Sportnet Kunstrijde schaats WK voor profs in de VS. 21.21-22 00 Ned 3 Studio Sport 22 00-23 00 EURO WK Langlaufen 22 10-22.30 Dk) 2 Sport Extra WK skidn (3 x 10 km estafette voor teams) 22.15-22 20 Super Sport News 22.15-22 30 Ned 3 Studio Sport Journaal. 23 00-23 30 EURO Freestyle Sk.en 23.00-00 10 BBC 1 Sportsn^ht boksen (wedstrijd om de Europese titel licht mid- dengewicht en rugby (Calcutta Cup) 23 00-01 00 Sportnet Nhl IJshockey 23 30-00 00 EURO WK bobsleeën twee mansbob 00 00-00 30 EURO Eurosport News 00 30-02 30 EURO Australisch Open Golftoernooi 01 00-01.45 Sportnet VS Pro Ski Tour MonM Carto 08 30-09 00 EURO EUrotxa 09 00-09 30 Sportnet Sport uit Frankri|k 09 00-09 30 EURO Freestyio S^en 09 30-10 30 EURO World Champ-on* hips Darts 09 30-11 00 Sportnet VS Pro Boksen 10 25-13 45 DkJ 1 Sport Extra WK Skién 12 00-12 30 EURO Eurotuc*

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17