|_HP ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt secretaresse m/v analist m/v Academisch ziekbmhuis leiden Junior Financial Analyst SNACKBAR HENDO VASTE MEDEWERKERS M/V MTS-ers E als service-technicus in de buitendienst Océ=I.Q. |<W De Koning vraagt: VAKATURES VAKATURES VflKATURES VflKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VflKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATUBES VflKATUBES VflKflTURES VAKftTURES VflKftTURES ELKE ZATERDAG donderdagmiddag 15.30 uur telefoon (071)161400 De afdeling Nierziekten van het Aca demisch Ziekenhuis Leiden vraagt een (38 uur per week) vac.nr. 91 .W.05.06.LD Werkzaamheden: - uittypen van correspondentie en publi caties in het Nederlands en Engels m.b.v. PC (WordPerfect); - bijhouden van agenda's en archief; - assisteren bij polikliniek-spreekuur (1 middag per week); - bijhouden van geautomatiseerd patiën tenbestand (PIONEER); - algemene voorkomende werkzaam heden op het secretariaat. Functie-eisen: - HAVO en secretaresse-opleiding; - goede typevaardigheid; - kennis van medische terminologie; - zelfstandig kunnen werken; - bereidheid tot het werken in team verband; - ervaring met tekstverwerker. Salaris: max. f 3071 bruto per maand. De aanstelling geschiedt voor de duur van twee jaar met de mogelijkheid op een aan stelling in vaste dienst. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. F.J. van der Woude of mevr. J.H. Hoogendoorn- Nijhuis (071 -26 21 69). Centraal Klinisch Chemisch Laboratorium Op deze afdeling is een vacature voor een (full-time) vac.nr. 91.F.02.06.LD Taken: - verrichten van analyses m.b.v. manuele en (semi) automatische technieken op diverse locaties in het ziekenhuis; - monstervoorbereiding en het invoeren van uitslagen in het computersysteem. De werkzaamheden worden verricht in continuedienst. Functie-eis: M.L.O. medische richting of gelijksoortig diploma. Dienstverband: aanstelling geschiedt op arbeidsovereenkomst, tenminste voor de periode van één jaar. Salaris: het salaris bedraagt max. f 3071 bruto per maand en is in aanvang af hankelijk van het aantal ervaringsjaren. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. J.H.M. Souverijn, chef de laboratoire (071 - 26 22 78). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ilL Locatie: omgeving Haarlem Salaris: 55-60.000,= Onze cliënte is een snelgroeiende Amerikaanse multinational, werkzaam op het gebied van ontwerp, produktie, marketing en service 1 Electronic Design Automation (EDA) systemen en software. Wereldwijd bedraagt de omzet circa 400 min. In het Europese r ongeveer 60 mensen werken, bestaat wegens uitbreiding van werkzaamheden momenteel de vacature van cial Analyst zal assisteren bij diverse activiteiten op het gebied van administratie, analyse distributiecentrum, Junior Financial Analyst, die de Senior Fir en rapportage. Taken en verantwoordelijkheden: voeren van de financiële administratie en verzorgen van de rapportage van de Belgische vestiging mede verzorgen van de financiële rapportage en analyse van het verkoopkantoor Nederland en het Europese distributiecentrum afstemmen van intercompany-verhoudingen opstellen van cash forecasts beschrijven van administratieve organisatorische procedures Profiel van de geschikte kandidaat: opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur een gevorderde studie SPD leeftijd 25-30 jaar enige jaren relevante ervaring in een internationale onderneming actieve beheersing van de Engelse taal kennis van en ervaring met automatisering zelfstandig, flexibel en stressbestendig optreden De succesvolle kandidaat wacht een uitdagende functie met goede perspectieven in een dynamische organisatie. Geïnteresseerde kandidaten kunnen contact opnemen met Ginny Wenas, telefoon 020-266776, of hun curriculum vitae Michael Page International, Amstel 344, 1017 Amsterdam, onder vermelding van referentienummer GW/640. Michael Page International Specialists in Finance Recruitment Amsterdam - Eindhoven - Antwerp - Brussels - London - Lyon - Paris J zoekt m.i.v. direct voor onze filialen op de Hoge Rijndijk Lage Rijndijk Steenstraat en Marnixstraat telefonische reacties: 071-125160 vragen naar Theo Zandbergen Jaap van de Kooy Horeca exploitaties BV Leiden Océ is wereldwijd bekend om zijn ge avanceerde produkten en dienstên voor het presenteren van informatie op papier. Het uitgebreide assortiment produkten en diensten omvat onder meer kopieersys temen en materialen voor kantoor en te kenkamer en systemen voor 'printing and publishing'. Een hoge kwaliteit van onze produkten én een goede service zijn daar bij pijlers voor het succes. Momenteel willen wij ons service-team in de werkgebieden Amsterdam, Haarlem en Utrecht uitbreiden. Voordat u als service-technicus in uw rayon aan het werk gaat, krijgt u een uit gebreide opleiding, waarin u ons en onze produkten leert kennen. Na deze training en een inwerkperiode verzorgt u geheel zelfstandig het (preventief) onderhoud en de reparaties van de Océ-kopieerappa- raten in uw werkgebied. Daarbij let u op een goed gebruik van de apparatuur en in strueert u zonodig klanten. In deze ambulante functie heeft u veel contacten met klanten en vertegenwoordi gers in uw rayon. U krijgt ondersteuning vanuit het hoofdkantoor in 's-Hertogen- bosch, terwijl een lease-auto uiteraard ter beschikking staat. Voor deze functie zoeken wij service technici met een voltooide MTS-opleiding Elektronica of Elektrotechniek met aanvul lende elektronica-opleidingen die in het bezit zijn van het rijbewijs B. U beschikt over een service-verlenende instelling, u beheerst de Engelse taal en uw leeftijd ligt tussen de 20 en 25 jaar. U bent woonachtig in één van de aangegeven werkgebieden. Wanneer u reeds ervaring heeft in een "servicefunctie" en/of bekend bent met ontwikkelingen op het terrein van office automation, biedt dat zowel voor u als voor ons mogelijkheden voor de toekomst. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Eling, telefoon 073-815400. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer G. Eling, afdeling Personeelszaken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Geniaal eenvoudig kopiëren en printen. Océ Nederlandse Verkoopmaatschappij B.V., Brabantlaan 2, 5216 TV Den Bosch. UITZENDBURO vraagt met ingang van 15 februari a.s. tot 18 maart een o ALLROUND SECRETARESSE m/v voor een opdrachtgever in Leiden Naast secretariaatswerkzaamheden zoals typen, notuleren en telefoonbehandeling zijn er ook een aantal organisatorische taken. Wij zijn op zoek naar kandidaten met HAVOA/WO diploma, secretaresseopleiding en enige jaren ervaring. Verder is het belangrijk dat hijn of zij zelfstandig kan werken en goede kontaktuele eigenschappen heeft. Leeftijd tot 35 jaar. Voor meer informatie kunt u ons bellen of langskomen. Op ons kantoor met thans 12 medewerkers zoeken wij wegens uitbreiding van aktiviteiten op korte termijn een: ASSISTENT ACCOUNTANT (m/v) Functie-informatie: Hij/zij zal zich binnen een enthousiast team in een prettige werkomgeving geheel zelfstandig moeten bezighouden met: verzorgen van administraties samenstellen van jaarrekeningen het maken van tussentijdse rapportages loonadministratie. Deze werkzaamheden zijn geheel geautomatiseerd. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij kandidaten die: - een M.B.A., S.P D.-opleiding hebben genoten - aantal jaren ervaring op een accountantskantoor - goede contactuele eigenschappen. Wij bieden u: - een uitstekend salaris dat afhankelijk is van leeftijd opleiding en ervaring - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - een 13e maand - studiekostenvergoeding. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan: Accountants-Belastingadviseurs, t.a.v. de heer J.W.F. Staal AA/FB, Flevoweg 13 - 2318 BZ Leiden. Secretaresse Voor een bedrijf in Koudekerk aan den Rijn zoeken wij een secretaresse. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen van correspondentie, typen, telefoon, agendabeheer, behandelen van post, archiveren. Gevraagd wordt een secretaresseopleiding, ervaring, zelfstandig kunnen werken, goede typevaardigheid, kennis van WordPerfect. Deze full-time baan zal langere tijd gaan duren. Telefoniste/ receptioniste Met spoed zoeken wij een telefoniste/receptioniste voor een dynamisch bedrijf in Katwijk. Het betreft het beantwoorden van telefoon, ontvangen van bezoekers, behandelen van post en diverse licht administratieve werkzaamheden. Gevraagd wordt ruime ervaring, een goede telefoonstem, goede beheersing van de Nederlandse taal en een goede typevaardigheid. Deze full-time baan .zal een aantal maanden gaan duren, de mogelijkheid bestaat om regelmatig als oproepkracht te werken.1 Administratief medewerkster Voor de afdeling kontrakt administratie van een bedrijf in Leiden zoeken wij een medewerker. De werkzaamheden bestaan uit de verwerking van orders, invoeren van gegevens, werken met IBM 36, onderhouden van telefonische kontakten met klanten en leveranciers. De juiste kandidaat heeft een diploma MEAO-secretarieel, een goede typevaardigheid, werkervaring en is ongeveer 20-26 jaar. Deze full-time baan zal langere tijd gaan duren. Boekhouder PD Met ingang van 1 maart a.s. zoeken wij een boekhouder voor een dynamisch bedrijf in Leiden. Het betreft het verzorgen van de totale administratie van relaties. Een PD- diploma, studerende voor MBA, ervaring met loonadministratie, collegialiteit en leeftijd tussen de 20 en 25 jaar zijn vereisten voor deze full-time baan. Commercieel medewerker Met spoed zoeken wij een part-time commercieel medewerker voor een bedrijf in Katwijk. De werkzaamheden bestaan uit het telefonisch leggen en onderhouden van kontakten en de administratieve verwerking hiervan. Gevraagd wordt een opleiding op minimaal MBO-niveau, commerciële affiniteit, creativiteit en zelfstandigheid. Leeftijd tussen de 25 en 40 jaar. Secretaresse Voor een internationaal bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een direktiesecretaresse. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen van correspondentie, typen, notuleren, ontvangen van bezoekers en agendabeheer. Een secretaresse opleiding, een zeer goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, goede typevaardigheid, accuratesse en flexibiliteit zijn vereisten. Ervaring met Apple Macintosh is een pre. Leeftijd 25 jaar. Deze full-time baan zal langere tijd gaan duren. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor Neem s.v. p. snel kontakt met ons op Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. Kinderopvang De Koning zorgt desgewenst voor plaats ir een uitstekend kinderverblijf. Tegen gereduceerd tarief! uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071-144143.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 28