O detam enthousiaste medewerker Ziekenverzorgende of MBO-IW-er voor het dagelijkse en directe contact met oudere patiënten Rayoninspekteur (m/v) HET NAAIMACHINECENTRUM medewerkende directiesecretariaat iVü SVG SVG de ankerplaats lig gediplomeerd gro SVG SVG MEAO-ers m/V VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VAKflTURES VflKftTURES VAKflTURES VflKflTURES VAKflTURES VAKATURES VflKflTURES I Vogelenzang is een algemeen psychiatrisch centrum voor klinische, poliklinische en deehijclbehandeling. Het is <•<•11 professionele organisatie, waarin cliënt-gerichtheid daadw erkelijk wordt nagestreefd. Als ziekenverzorgende of MBO-IW-er kunt u er echt met uw «ik bezig zijn. In de sector psychiatrie voor ouderen bijvoorbeeld. Daar geven w ij verzorging aan de oudere mens en hulp bij psychiatrische problcmatickcn. Op d< afdeling Oosterhout. w aar langdurig opgenomen oudere patiënten verblijven zoeken w ij iemand die de eigen vaardigheden van deze patiënten als uitgangspunt van de begeleiding ziet. PSYCHIATRISCH CENTRUM VOGELENZANG Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. Op Oosterhout hebben de patiëntgroepen een vast team van begeleiders. Binnen dit team is iedere ziekenverzorgende of MBO- IW-er gekoppeld aan een of meer patiënten. Dit betekent dat u extra zorg en aandacht kunt besteden aan de patiënt. In het dagelijkse contact zorgt u ervoor dat zij een veilige en vertrouwde plaats in de groep krijgen. Dat geeft betrokkenheid en beter inzicht in de situatie. U stimuleert hen om de eigen vaardigheden actief te blijven gebruiken. Uw salaris is overeenkom stig FWG-groep 35 en be draagt minimaal 2.366,- en maximaal 3.345,- bruto per maana op basis van een 100% dienstverband. Een dienstverband van 80-100% is bespreekbaar. Overigens: Oosterhout is prima bereikbaar met het openbaar vervoer. Verschil- iende bussen stoppen vlak voor de deur. Wilt u meer weten? Bel voor nadere informatie of een oriënterend gesprek met André Leek, afdelings coördinator, telefoon 02502-32360. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken van Psychiatrisch Centrum Vogelenzang, Rijksstraatweg 113,2121 AD Bennebroek. Als bedrijfsvereniging voor De tailhandel, Ambachten en Huis vrouwen. is de Detam belast met de uitvoenng van sociale verze keringswetten voor een om- vangrijk deel van het bedrijfs- en beroepsleven. Als grootste zelf- admimstrerende bedrijfsvereni ging is zij sociaal steunpunt voor 60 000 werkgevers en rond de 750.000 werknemers. Door een geregionaliseerde en verre gaand geautomatiseerde werk wijze vervult zij in de uitvoerings wereld een voortrekkersrol in kliëntgericht werken en efficiënte bedrijfsvoering In totaal zijn ruim 2000 medewerkers werkzaam op het hoofdkantoor in Utrecht en de 28 perifere vestigingen. Binnen ons distrikt Leiden is plaats voor een De rayoninspekteur bezoekt in opdracht de bij ons aangesloten werkgevers en verzekerden. Daarnaast heeft hij kontakten met overige instanties en belang hebbenden. Hij geeft daarbij ook voorlichting over de taken van onze bedrijfs vereniging en de Sociale Verzekering in het algemeen Hij brengt hiervan schriftelijk rapport uit. Voor een goede vervulling van deze zelfstandige en verantwoordelijke funktie achten wij het van belang, dat de kandidaat beschikt over: een volledige middelbare opleiding; het diploma Sociale Verzekeringswetgeving of bent bereid deze studie te volgen; een goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede kontaktuele vaardigheden; rijbewijs B. Gezien de aard van de funktie geven wij de voorkeur aan kandidaten van ten minste 25 jaar. Zij dienen in Leiden of binnen een straal van 12 km van Leiden te (gaan) wonen. Het aanvangssalaris ligt tussen f 3.676,- en f 3.950,- bruto per maand, exclu sief 8% vakantietoeslag en 13e maand. In de funktie is momenteel maximaal een salaris van f 4.799,- bruto per maand bereikbaar Bij aanstelling volgt opname in ons pensioenfonds. Als vervoermiddel wordt een auto ter beschikking gesteld. Een psychotechnisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer M. Hoogstraten, chef van het betreffende distriktskantoor, telefoon 071 -221494. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u uiterlijk tot 20 februari a.s. richten aan mevrouw W.R. Blom, afdeling Personeelszaken. Bedrijfsvereniging voor Detailhandel, Ambachten en Huisvrouwen. Nijenoord 1, 3552 AS Utrecht Tel. (030) - 45 35 44. ZOEKT Werkzaamheden bestaan uit: service en kleine reparaties bij de klant thuis, bezorgen en instruktie van nieuwe naaimachines. Verkoop in de winkel en het verrichten van reparaties in de werkplaats. Als je over een behoorlijke handvaardigheid beschikt en het leuk vindt om te sleu telen, is dit misschien je baan. Leeftijd 21-23 jaar. Opleiding M.T.S.-L.T.S.-metaal, strekt tot aanbeveling, in bezit van rijbewijs B. Bent u geïnteresseerd, bel voor een afspraak en vraag naar dhr. Key, 071- 146380 of na 19.00 uur 219523. MARIËNHAVEN te Warmond is een psychogeriatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners met een dagbehandeling van 7 plaatsen. Er zijn 9 afdelingen voor respectievelijk begeleiding, verzorging en verpleging. In MARIËNHAVEN zijn 300 medewerkenden werkzaam die in een goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Ook extramuraal draagt Mariënhaven bij aan de zorg voor ouderen in de regio. In het zorgproces staat cliëntgericht handelen in interdisciplinair teamverband centraal. Binnen het directiesecretariaat vaceert momenteel de functie van voor 16 uur per week. De werktijden zijn op maandag en op vrijdag van 08.00 - 12.00 en op woensdag van 08.00 - 17.00 uur met een uur pauze. De medewerkende directiesecretariaat verricht administratieve en secretariële werkzaamheden ter ondersteuning van de directiesecretaresse. Kandidaten dienen te voldoen aan de volgende eisen: HAVO of MAVO-diploma; kennis van en ervaring met tekstverwerkende apparatuur. zelfstandig en accuraat kunnen werken; goede contactuele eigenschappen. De CAO-Ziekenhui§wezen is van toepassing. Salariëring afhankelijk van ervaring maximaal f. 2.932,- bruto per maand bij full-time dienstverband. Voor nadere informatie over de functie kunt u zich wenden tot mevrouw M. Gouw-van der Burg, directiesecretaresse. Informatie over arbeidsvoorwaarden en rechtspositie wordt gaarne verstrekt door mevrouw C. Leliveld, assistente personeelszaken. Telefoon (017111.93.00. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de dienst personeelszaken Mariënhaven, postbus 6, 2360 AA Warmond. MARIËNHAVEN PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING Stichting voor Sociaal Cultureel Werk Katwijk "Kubus 85" Kubus 85 is een jonge organisatie welke zich ondermeer richt op de ondersteuning, begeleiding en advisering van de vijf wijkverenigingen in Katwijk. Begeleidt verder het tienercafé (12-16 jr.) en de verschillende sociëteiten voor Etnische Minderheden. Tevens verzorgt zij een serviceproject t.b.v. vrijwilligersprojecten in Katwijk Binnen de organiatie zijn 3 beroepskrachten werkzaam. Het werkgebied van de Stichting is de middelgrote gemeente Katwijk m Zuid-Holland. Kubus 85 en de beroepskracht worden inhoudelijk bijgestaan door een begeleidings/adviescommissie specifiek gericht op onderhavige taken en werkvelden. Deze commissie bestaat uit vertegenwoordigers van hulpverlening- en sociaal-cultureel werk instellingen. Onze organisatie vraagt op korte termijn een: Categoraal Jeugd en Jongerenwerker voor 38 uur per week MA/. I Gedacht wordt aan de volgende taken: - leggen en onderhouden van contacten met jongeren in achterstandssituaties in Katwijk - opbouwen van een groeps- en persoonsgerichte vertrouwensrelatie met deze jongeren - toewerking naar en bemiddeling bij bestaande organisaties t.b.v. specifieke categorieën jonge- - signaleren v - bijdragen aa werk. II Functie eisen: - enthousiasme, doorzettingsvermogen - aantoonbare en relevante ervaring met (randgroep) jongeren - stressbestendigheid - affiniteit met een combinatie van hulpverlening en sociaal cultureel werk - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid t.b.v. regelmatige rapportage - in staat zijn tot samenwerken III Geboden wordt: - aanstelling vooralsnog voor de duur van twee jaar - salariëring op basis van de C.A.O.-Welzijn Drugshulpverlening schaal nr. 22-33. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen overdag bij dhr. Piet van Ar- kei, coördinator "Kubus 85" tel: 01718-15984 en 's avonds bij Herman Zantlnge project leider categoraalwerk Kubus 85 tel.: 01718-27758. Wij zoeken zo spoedig mogelijk, ter vervanging van een van onze mede werkers een "De Ankerplaats" is een gezins vervangend fehuis voor verstandelijk gehandicapte mensen in Leiden. Het tehuis biedt woonruimte en begeleiding aan 25 verstandelijk gehandicapte mensen. Voorts wonen er 6 bewoners in de dependance van het tehuis. De meeste bewoners zijn overdag werkzoam bij de Sociale Werkvoorziening of bezoeken een Dogcentrum voor volwassenen. (voor 32 uur per week, voor bepaalde tijd) Hierna behoort een vost dienstverband tot de mogelijheden. taken het groepsgewijs begeleiden van de bewoners bij hun oktiviteiten van het dagelijks leven, zonodig de bewoners helpen tijdens deze begeleiding van hun doge- lijkse verzorging (hygiëne); het daaelijks verrichten van de schriftelijke rapportage m.b.t. de bewoners, u bent samen met een collega belast met het mentorschop voor 7 a 8 bewoners, het deelnemen aan team- en werkbesprekingen. opleidings-eisen minimaal MAVO-3 of LBO diplomo met minimool drie vakken op niveau. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dogverblijven en Tehuizen voor Gehondicopten. Het salaris bedraagt maximaal f 3.111,51 bruto per maand bij een full-time dienstverbond. Werktijden: volgens rooster van onregelmatige diensten. Meer informatie wordt u gaome ver strekt door Stijni Hobermehl, hoofd van het GVT, telefoon 071 210105 Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dogen richten aan het (entrool Bureou SVG, t.o.v. afdeling Personeelszaken, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. GVT "de Ankwplooh" is een voor riening die wordt beheerd door de Stichting Voorzieningen Gehondicopten Noordelijk Zuid-Holland te Leiden. Bij deze Stichting zijn totooi 350 mede werkers in dienst. SVG st'c^'n£ voorzieningen gehandicapten Cargill is actief in meer dan vijftig landen, verspreid over de hele wereld. De activiteiten zijn handel in en verwerking van agrarische grondstoffen zoals granen, oliehoudende zaden, vruchtcsappen. eetbare oliën en derivaten. Daarnaast zijn transport, distributie en op- en overslag belangrijke activiteiten. Produkt en werkterrein zorgen voor een dynamiek die het beste vraagt van alle ruim 60.000 medewerkers, waarvan er meer dan 1000 werkzaam zijn in de vestigingen van Cargill B V. in de Benelux Voor ons hoofdkantoor aan dc Coenhavenweg en onze fabriekskantoren aan de Elbaweg en de Oceanenweg zoeken wij enthousiaste voor bijvoorbeeld de commerciële of boekhoudkundige afdeling. Wanneer u niet ouder bent dan 28 jaar. een opleiding heeft op MEAO-nivcau. in staal bent zeer zelfstandig te werken en de Engelse en Duitse taal goed beheerst in woord en geschrift, dan hebben wij diverse mogelijkheden voor u. Wij bieden een uitstekend salaris cn dito secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand, premievrije pensioenregeling, studiekostcnrcgcling en reiskostenvergoeding. Cargill wordt geleid door in het algemeen jonge mensen en heeft een 'no-nonsense' benadering. Promotie van binnenuit staat hoog in het vaandel. Indien u geïnteresseerd bent. schrijf dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae - binnen 10 dagen - naar Cargill B V., t.a.v. de heer mr J A M. Zwienenherg. Postbus 8074. 1005 AB Amsterdam. Wilt u eerst meer informatie dan kunt u hem ook bellen, telefoon 020 - 580 1465. de wereld als werkterrein Stichting "Sophieke Huis" v. Zuylen van Nijeveltstraat 313, 2242 U Wassenaar Tel 01751-19310 Het Sophieke Huis is een verzorgingstehuis met 67 bewoners. Er behoren 36 aanleunwoningen bij. Het is er prettig wonen en werken 1 Maart a.s. gaat het Sophieke Huis met het verpleeghuis "Mariahoeve" sa menwerken in een projekt psycho-geriatrische groepsverzorging De bestaande huiskamer wordt hierdoor uitgebreid In verband hiermee vragen wij geïnteresseerde bejaarden/ziekenverzorgenden, bejaardenhelpenden te solliciteren naar: - een funktie in dit groepsverzorgingsprojekt - een funktie op de verzorgingsafdeling Zowel een full-time als part-time dienstverband behoort tot de mogelijkheden Voor beide funkties wordt verwacht: - dat hij/zij goed kan omgaan met ouderen met een verschillend gedragspa troon - dat hij/zij enige ervaring op dit gebied heeft - dat hij/zij in een klein team in een rouleersysteem wil meedraaien Hebt u interesse? Belt u dan met het hoofd verzorging of schnjf een sollicitatie brief naar Mevrouw A. C. Meijer, directrice

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 27