Toppositie voor uitzendkonsulente CEBEM0 SECRETARIEEL MEDEWERKER/STER M/V (EULL/TIME) CEBEMO, SVG SVG gading inval aktiviteitenmedewerkers m/v SVG medewerker m/v voedingsadministratie ASSISTENT BUSINESS MANAGEMENT Het relatief kleine bureau is kwalitatief toonaangevend. Gespecialiseerd in admi nistratieve, financiële en commerciële funkties, ook de hogere. Een uitzend konsulente van de Koning zit in de top van de professie. De baan is boeiend, veel zijdig, veeleisend. Goede relatie leggen en onderhouden met opdrachtgevers. Voorlichten. Briefings perfekt interpre teren en uitvoeren. Aan de andere kant het kontakt met de sollicitanten. Interviewen en testen. Kapaciteiten feilloos evalueren. Zorgen voorde juiste plaatsing. Attent blijven. Persoonlijke begeleiding van opdracht gevers en uitzendkrachten. Deze uitzendkonsulente is zakelijk, creatief, communicatief sterk. Opleiding op MBO/HBO-niveau. Minstensdriejaar werkervaring, bij voorkeur in commerciële dienstverlening. Ervaring met personeels werk is uiteraard een pré. Bekendheid met Word Perfect een must. Evenals de bereid heid de SBU-cursus te doen. Het honora rium en de secundaire voorwaarden zijn in overeenstemming met het niveau van de funktie. Heeft u belangstelling? Stuurdan binnen tien dagen een informatieve, handgeschreven brief met pasfoto, t.a.v. de direkteur Selma Mantel. uitzendbureau de koning Korevaarstraat 33,2311JT Leiden. Sociale Verzekeringsbank Leiden De Sociale Verzekeringsbank is onder andere belast met de uitvoering van de Algemene Kinderbijslagwet (AKW), de Algemene Ouderdomswet (AOW) en de Algemene Weduwen- en Wezenwet (AWW). Het districtskantoor aan de Hoge Rijndijk te Leiden, waar ongeveer 100 personen werkzaam zijn, verwerkt per kwartaal ±90.000 aanvragen voor kinderbijslag. Daarnaast wordt van 70.000 AOW- en 6.500 AWW-gerechtigden maandelijks het pensioen betaalbaar gesteld. Wegens het ontstaan van enkele vacatures is het districtskantoor op zoek Wetstechnisch beoordelaars m/v Deze medewerkers bepalen, aan de hand van de wettelijke voorschriften, het recht op kinderbijslag of pensioen en verwerken mutaties in de be standsgegevens. De kandidaten dienen aan de volgende voorwaarden te voldoen. - Opleiding op MEAO-, HAVO-, of VWO-nivcau dan wel een MAVO- diploma aangevuld met relevante vervolgopleidingen. - In het bezit zijn van het diploma Sociale Verzekering of bereid zijn dit te behalen. - Bereid zijn andere door ons gewenste opleidingen/cursussen te volgen. - Ambities en doorzettingsvermogen hebben. - Goed oplcidbaar zijn. - Doelmatig en slagvaardig kunnen werken en optreden. - Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid bezitten. - Sociale vaardigheden hebben. - Bij voorkeur enige werkervaring hebben in administratieve richting. Een psychologische test zal deel uitmaken van de selectieprocedure. De nieuwe medewerkers worden aanvankelijk aangesteld voor een jaar. Na gebleken geschiktheid zal de tijdelijke arbeidsovereenkomst worden omgezet in vaste ARAR-aanstelling. De inschaling vindt plaats in schaal 4 BBRA (max. 2.826,bruto per maand) met doorgroeimogelijkheden naar schaal 6 (max. 3.393, De Sociale Verzekeringsbank kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals en eindejaarsuitkering, diverse collectieve verzekeringen en een ruime studiefaciliteitenrcgeling. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 23 februari as. richten aan de Sociale Verzekeringsbank, postbus 9104, ter attentie van de heer H. Geelcn, directeur. Zowel op de regio Azië als op de regio Latijns Amerika is plaats voor een de katholieke organi satie voor ontwikke lingssamenwerking, steunt in de Derde Wereld sociaal-eco nomische ontwikke- lingsprojekten. Deze projekten - in Afrika, Azië en Latijns-Ameri- ka - zijn erop gericht de armen in de Derde Wereld een mens waardig bestaan te geven. CEBEMO heeft in 1989 aan ruim 1100 projekten voor een bedrag van meer dan 150 miljoen gul den meegefinancierd. Ongeveer 120 perso neelsleden zetten zich in voor deze vorm van ontwikkelingssamen werking. Voor de regio Azië is vloeiende kennis van het Engels vereist en voor de regio Latijns Amerika vloeiende kennis van het Spaans. De secretariële vaardigheden die daarnaast (voor beide functies) zijn vereist, omvatten o.a. goede kennis van het Nederlands, ervaring met tekstverwerking en data-base, administratieve feeling, zelfstandigheid en teamgeest. Kandidaten dienen zich thuis te voelen in een drukke en afwisselende functie en in een vergelijkbare functie ervaring te hebben opgedaan. De honorering van bovengenoemde functies is gebaseerd op het B.B.R.A. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan: De secretarieel medewerker/ster is in algeme ne zin de administratieve steunpilaar van de medewerkenden die de projectenaanvragen behandelen. De werkzaamheden omvatten o.a. de admini stratieve behandeling van projectaanvragen (geautomatiseerd), het zelfstandig voeren van correspondentie, het verrichten van typewerk (tekstverwerking), het notuleren van vergade ringen, archivering etc. Rhijngeesterstraatweg 40 2341 BV Oegstgeest afdeling personeelszaken 2>VO "Gading" is een plaats waar mensen met een lichamelijke handicap alter natieven vinden voor arbeid. Alternatieven die liggen op het terrein van zelfredzaamheid, vorming en rekreatie. Het doel daarbij is een grotere onafhankelijkheid, meer mondigheid en het aanleren van ambachtelijke vaardigheden. Door de veelheid aan aktiviteiten is er een breed takenpokket. Van het beleid maken tot het zelf- Ter vervanging tijdens ziekte zoeken wij standig organiseren van aktiviteiten. (voor totaal 40 uur per week) taken begeleiden bij kreatieve aktiviteiten,- hulp bieden bij ondere aktiviteiten, zoals sport en spel; verlenen van ADL-hulp. funktie-eisen een relevonte MBO-opleiding, ervaring in het welzijnswerk; voldoende flexibiliteit en stabiliteit; leeftijd vanaf 25 jaar. De arbeidsvoorwaarden zijn konform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Voor meer informatie kunt u op werk dagen tussen 09.00 - 16.00 uur bellen naar Cees Swarte, hoofd, of Wiep Staal, adjunkt-hoofd, tel. 071 - 410 444. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan de Stichting Voorzieningen Gehandicapten, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. "Gading" is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting Voor zieningen Gehandicapten Noordelijk Zuid-Holland te Leiden. Bij deze Stichting zijn totaal 350 mede werkers werkzaam. C^\/f1 stichting voorzieningen gehandicapten De Stichting Ziekenhuizen Rijnland is een moderne ziekenhuisorganisatie met ca. 1200 medewerkers werkzaam op twee locaties: St. Elisabeth-ziekenhuis te Leiderdorp en Ziekenhuis Rijnoord te Alphen aan den Rijn, (resp. 389 en ÏOO bedden). In onze organisatie staan de kwaliteit van de patiën tenzorg en een goed sociaal beleid voor de medewerkers centraal. Voor de locatie Leiderdorp zoeken wij op korte termijn een Het betreft vooralsnog een dienstverband van 23 uur per week. Uitbreiding op termijn is niet uitgesloten. De werkzaamheden zijn: - het verwerken van voedingsgegevens van patiënten m.b.v. een geautomatiseerd voedingsinformatie-systeem; - het administratief ondersteunen van het kookproces in de Centrale Keuken. Werktijden: - per week (maandag t/m vrijdag) 3 dagen van 5 uur volgens rooster; - om de week weekenddienst, zaterdag en zondag 8 uur per dag; - gedurende de inwerkperiode worden er een weekend diensten verricht en dient er 40 uur gewerkt te worden. Functie-eisen: Voor deze functie zoeken wij iemand die: - het MBO-CD danwel MBO-CT-diploma heeft behaald; - accuraat en stressbestending is; - enige ervaring heeft met geautomatiseerde gegevensverwer king. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal 1.779,05 bruto per maand bij een werkweek van 23 uur (fulltime 3.094,FWG 30. De CAO-ziekenhuiswezen is van toepassing. Solliciteren: U kunt een sollicitatieformulier aanvragen voor deze functie bij de heer C.J. van Kranenburg, van de dienst P&O, telefoon 071- 45 45 83. Een brief schrijven kan ook, binnen 10 dagen en te richten aan de heer C.J. van Kranenburg van de dienst P&O, locatie Sl Elisabeth-ziekenhuis, Simon Smitweg 2, 2353 GA Leiderdorp, onder vermelding van vac.nr.: 32.91 Hart Nibbrig Greeve B.V. importeert al ruim 15 jaar met veel succes Mitsubishi automobielen in Nederland. Voor een van onze afdelingen zijn wij op zoek naar mannelijke en vrouwelijke kandidaten voor de funktie van: De afdeling Business Management heeft als belangrijkste verantwoordelijkheid het adviseren en begeleiden van alle 135 Mitsubishi-dealers op bedrijfseconomisch en administratief/organisatorisch gebied. T.b.v. de afdeling (een afdelingshoofd, drie buitendienstmedewerkers en een trainee) voert de assistent BM het afdelingssecretariaat, verwerkt en bewerkt diverse gegevens van dealers tot praktische overzichten (o.a. exploitatie-overzichten), beheert het afdelingsarchief en assisteert in algemene zin het afdelingshoofd bij zijn werkzaamheden, die veelal projectmatig van aard zijn. Voor deze funktie is de opleiding MEAO-BE (of gelijkwaardig) noodzakelijk. Aanvullende kwaliteiten voor deze funktie: zelfstandig kunnen werken, een goed gevoel voor teamgeest en een service gerichte instelling. Goede kennis van PC- gebruik is tevens een must. Enige jaren werkervaring, alsmede bekendheid met WordPerfect en Multiplan, strekken tot aanbeveling. Leeftijd ca. 25 jaar. Uw schriftelijke reaktie kunt u sturen naar: Hart Nibbrig Greeve B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Warmonderweg 12, 2171 AH Sassenheim. Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de gemeente Leiden Het team van Technisch Onderhoud verricht alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden aan de gebouwen van het ziekenhuis. Ook is het team betrokken bij nieuwbouw- en renovatie- activiteiten. In verband met de geplande nieuwbouw- en renovatieprojecten van het ziekenhuis, is er bij hetteam Technisch Onderhoud op korte termijn behoefte aan extra inzet. Het gaat om de volgende functies. A. Administratief mede werker (m/v) voor 20 uur per week, bij voorkeur in de middag B. Bouwkundig tekenaar (m/v) voor 36 uur per week Taken functie A: Een groot deel van de werktijd bestaat uit het aannemen en administratief verwerken van de telefonische reparatieopdrachten. Daarnaast het assisteren van de full-time admi nistratief medewerker van het team bij alle voorkomende administratieve werkzaamheden, zoals archiveren, copiëren en typen. Gezocht wordt een doortastende man of vrouw, die onder drukke werkomstandigheden een goed humeur weet te bewaren. Kandidaten beschikken over een MAVO-diploma, een type diploma en bij voorkeur over werkervaring. Taken functie B: Het assisteren van de coördinator van het team Technisch Onderhoud bij de voorbereiding en uitvoering van de onderhouds- en nieuwbouw- activiteiten. Gezocht wordt een all-round tekenaar met LTS- opleiding aangevuld met een gerichte teken cursus, die alle voorkomende tekenwerk zaamheden kan verrichten, zoals het revisie tekenwerk en actualiseren en bijmaken van gebouwenboeken. Rechtspositie Voor beide functies geldt dat aanstelling plaats vindt op tijdelijke basis, voorlopig voor de duur van twee jaar. Verlenging is mogelijk met één jaar. Inschaling vindt plaats volgens interne richtlij nen en is afhankelijk van leeftijd en werkervaring. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische groeperingen in dienst nemen. Geïnteresseerden, die menen tot (één van) deze doelgroep te behoren, worden met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde functie-eisen genieten zij de voorkeur. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Rustenhoven, coördinator team Technisch Onderhoud, telefoon 071 - 179400. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad sturen aan het team Personeel, Organisatie en Opleidingen van het Psychiatrisch Ziekenhuis Éndegeest, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5, tel. (071) 17 99 11*

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 20