wk. 'iJEi LEIDSCH BANENBLAD sü in de Personeel Plus Bijlage die op zaterdag 16 februari in deze krant wordt opgenomen BON.I J OPLEIDING ZIEKENVERZORGENDE „Van zo'n hele dag thuisword ik gek" zeidie roao.yan AH. -** jp M Het Topa Instituut is een toonaangevend opleidings- en onderzoeksinstituut op het specifieke vakgebied van verpakken en distributie. Computerondersteund onderwijs vormt hierbij een belangrijk onderdeel. Vanwege een aanzienlijke uitbreiding van het opleidingspakket op HBO- niveau, zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor de functie van: Programmeur computerondersteund onderwijs m/v De afdeling computeronder steund onderwijs houdt zich bezig met het omzetten van geschreven onderwijsmateriaal naar lesprogramma's, die individueel op de computer gevolgd kunnen worden. Voor deze functie gaat onze voorkeur uit naar iemand die: -geconcentreerd, zelfstandigen projectmatig kan werken, - logisch kan denken, creatief isen grafisch inzicht bezit, - ervaring heeft in het werken met PC's en programmeren. - bij voorkeur minimaal een HAVO/MTS- of vergelijkbare opleiding heeft gevolgd. Wanneer'u zich in deze profiel schets herkent, zien wij gaarne uw schriftelijke reactie (inclusief c.v.) binnen tien dagen tegemoet op onderstaand adres. Eventuele aanvullende inlichtingen kunnen ingewon nen worden bij de heer Th. van der Zwaan. TOPA INSTITUUT voor verpakken en distributie Afdeling onderwijsontwikkeling Toren laan 10 2215 RW Voorhout Telefoon 02522 - 19025 Horeca Diensten B.V. vraagt kamermeisjes voor de ochtenduren, omgeving Lisse. Voor info. mevrouw Dijk, tel. 070-381511 Van Stel, u hebt vroeger al eerder gewerkt Toen hebt u uw baan op gezegd, al vond u dat wel jammer. Maar inmiddels staan uw omstan digheden het weer toe om part-time.aan de slag te gaan. Dan bent u MssU riïïAr ftan 'n halvp van" misschien wel degene die we zoeken. U moet niet ouder dan 'n jaar of „maar\ Uuui uoi I ill idivo veil I j 45 zijn om in aanmerking te komen. AH zoekt herintreedsters voor 16 tot 24 uur per week Met of zonder diploma, u bent van harte welkom. Als u tenminste gevoel voor mensen hebt en geen afwachtend type bent. En als u er alles aan wilt doen om onze klanten tevreden te stellen. Tja, we zijn niet alleen 's lands grootste kruidenier, we willen dat ook graag blijven. En wat onze arbeidsvoorwaarden betreft: voor ons personeel zorgen we natuurlijk net zo goed als voor onze klanten. Op dit moment is er plaats in onze filialen In de Bollenstreek. Bel of schrijf voor meer Informatie naar Albert Heijn bv, Boschplein 2, 2171GT Sassenheim, t.a.v. dhr. F. van Duijn. Telefoon: 02522-11219. Ben je goed genoeg voor onze klanten? CU katholieke stichting huize st>bernardus verzorgingstehuis/ verpleeghuis, reactivering:- en dagbehanaelingscentru m 2171 AV Sassenheim Hoofdstraat 82 2170 AG Postbus 250 Telefoon 02522 -19004 St. Bemardus is een somatisch verpleeghuis met 114 bedden en een afdeling dagbehandeling. In ons verpleeghuis start, in samenwerking met het Opleidingsinstituut Poelweyde, de 2 maal per jaar (in maart en september) en voor het eerst weer op 4 maart as. De opleiding begint met een beroepsvoorbereidende periode van 30 weken theoretische basisopleiding. Tijdens deze periode ontvang je 495,- zakgeld netto per maand en kun je eventueel aanspraak maken op kinderbijslag. Na de beroepsvoorbereidende periode wordt de opleiding gedurende 2 jaar voortgezet in de vorm van het zgn. inservice-systeem. Dit houdt in dat je in de praktijk, onder begeleiding, in ons verpleeghuis werkzaam zult zijn. Deze praktijkwerkzaamheden wor den afgewisseld met lesblokken op de centrale school. Na diplomering kun je verzekerd zijn van een goede baan met toekomstperspektief in ons verpleeghuis of elders in de gezondheidszorg. Tijdens het 1e leerjaar bedraagt de salariëring min./1.326,- en tijdens het 2e leerjaar min. 71.565,- bruto per maand. Je vooropleiding dient minimaal LH.ND. te zijn met 2 vakken op C-nivo. Nadere inlichtingen over deze opleiding kunnen worden ingewonnen bij de opleidingskoördinatrice, mevr. A.B. Wildoër-v.d.-Werf (telefoon 02522 19004). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de heer RH.J.M. ter Linde, koördinerend hoofd verplegings dienst. Veel mensen zouden eigenlijk bést eens van functie willen veranderen, maar willen dit liever niet aan de grote klok hangen. Anderen, zoals schoolverlaters, herintredende vrouwen, etc. zoeken een baan die goed past bij hun capaciteiten, maar voelen er niet zo veel voor om in de kaartenbakken van het Gewestelijk Arbeidsbureau te gaan snuffelen. Het Leidsch Dagblad wil abonnee's in de gelegenheid stellen zich te presenteren bij de bedrijven in onze regio. Daarvoor reserveren wij een speciale pagina Als u geïnteresseerd bent in een (andere) baan, dan kunt u dat, via een vermelding op deze pagina, op een strikt vertrouwelijke manier melden aan de duizenden werkgevers die onze krant lezen. Zo'n vermelding is voor abonnees geheel gratis. Als u nog geen abonnee bent, dan is dit dus een éxtra reden om het NU te worden. Alles wat u hoeft te doen is onderstaande bon invullen en opsturen aan het Leidsch Dagblad, Postbus 54, 2300 AB Leiden. Linksboven op de envelop vermelden 'Banenkrant'. U kunt in de vermelding uw telefoonnummer laten opnemen. In dat geval kunnen geïntresseerde werkgevers rechtstreeks kontakt met u opnemen. U kunt echter ook uw vermelding, geheel anoniem, onder nummer laten opnemen. In dat geval zenden wij de schriftelijke reakties van geïnteresseerde werkgevers kosteloos aan u toe. Ervaren medewerk(st)ers die een jarenlange ervaring hebben met advertenties 'onder nummer' staan garant voor een strikt vertrouwelijke behandeling van de door u verstrekte gegevens. Gegevens die u aan ons verstrekt zullen voor geen enkel ander doel worden gebruikt. LEIDSCH BANENBLAD abonnee ja nog niet. Ik verzoek u mij te noteren als abonnee. kwartaalabonnement 76.75 i jaarabonnement 298.60 Naam: Q Gaarne mijn telefoonnummer in de vermelding opnemen, zodat Adres' geïnteresseerde werkgevers mij rechtstreeks kunnen benaderen. Gaarne vermelding onder nummer plaatsen. Reacties van Postcode/plaats: geïnteresseerde werkgevers worden kosteloos aan mij toegezonden. Telefoon: TEKST (maximaal 50 woorden):

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 34