3 3 3 3 VERKOOP SPECIALIST delink' droogbloemen ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN ©E/HEEN1E /lEKE/n/IDE verkoper binnendienst m/v LubaUitzend Buro volleerd straatmakers vraagt verpleegkundig teamlid m/v onderzoeks assistent m/v Ervaren secretaressen (m/v) De Vink bv is producent en wereldwijd exporteur van Hollandse Droogbloemen. In het bloemenvak zijn droogbloemen van De Vink al meer dan 30 jaar een begrip. Het bedrijf heeft vestigingen in Rijnsburgen Hooghalen (Drenthe) en telt zo'n 200 medewerkers. Ter versterking van ons verkoopteam in Rijnsburg, zoeken wij op korte termijn een De funktie Het werk omvat het zakelijk kontakt tussen onze kliënten en de afdeling verkoop, het invoeren van orders per computer, de verkoopkorrespondentie en de algemene ondersteuning van de verkoop binnen- en buitendienst. De funktie-eisen Opleiding op HAVO of VWO-niveau, leeftijd 20-25 jaar. De Vink is een internationaal georiënteerd bedrijf; daarom is een goede kennis van de moderne talen, zowel in woord als geschrift, van groot belang. Kommerciële aanleg, goede kontaktuele eigenschappen en een grote mate van accuratesse zijn beslist noodzakelijk. Het aanbod van De Vink Als kommercieel denken en handelen je op het lijf zijn geschreven, dan is dit een bijzonder fijne baan. De Vink bv is een sterk groeiend bedrijf en het team van de afdeling verkoop is jong en enthousiast. Indiensttreding: per 1 april a.s. Bij gebleken geschiktheid kan de nieuwe medewerker rekenen op een prima salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Vanzelfsprekend zorgt De Vink voor een opleiding in eigen bedrijf, waarbij veel aandacht wordt besteed aan produktkennis. Solliciteren? Is dit de uitdaging die je zoekt en denk je aan het bovenstaande te kunnen voldoen? Stuur dan je sollicitatie met c.v. en pasfoto naar Handelsonderneming Van Delft 'De Vink' bv, t.a.v. de heer J. Timmermans, Postbus 164,2230 AD Rijnsburg. Handelsonderneming Van Delft 'De Vink' bv Floralaan 2T, Rijnsburg. Telefoon 01718-25401 A-verpleegkundige met IC aantekening m/v Voor de vercouver-afdeling van een groot algemeen ziekenhuis in Leiden. Je werkt van maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur. Tot 31 maart. Ziekenverzorgende m/v Per direct en voor zeer lange tijd bij een bejaardentehuis in Leiden. Het gaat hier om een fulltime functie. Schoonmaker m/v Dit is een fulltime functie voor 1,5 maand bij een algemeen ziekenhuis in Leiden. Ervaring met een boen- machine is een vereiste. Secretaresse/manage ment assistente m/v Voor een bedrijf in Zoeterwoude. Het gaat hier om een fulltime.functie voor zeer lange tijd. Ruime administratieve ervaring en goede kennis van de en gelse taal zijn een vereiste. Kennis van de duitse en franse taal zijn een pré. Interesse, bel even voor meer informatie. Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC, tel. 071-618142 Luba Leiden, K. Rapenburg 10, 2311 GC. tel. 071-140341 Luba Leiden, Turfmarkt 11, 2312 CE, tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, 2353 TR, tel. 071-415055 Luba heeft filialen in; Aalsmeer, Alphen aan den Rijn, Capellea/d IJssel, Den Haag. Hoofddorp. Katwijk. Leiden. Leider dorp, Leidschendam, Lisse, Noordwijk. Rotterdam, Rijnsburg. Spijkenisse, Voorschoten, Woerden. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. Corinthe Adviesgroep vervult vacatures in techniek, automatisering en financiële dienstverlening. Maatwerk naar cliënt en kandidaat is onze filosofie. Door de systematische werkwijze voorziet Corinthe Adviesgroep in duurzame relaties tussen bearijf en functionaris. Onze opdrachtgever is een gerenommeerde handels onderneming, gevestigd in de randstad. Het Bedrijf is gespecialiseerd in ae verkoop van componenten en systemen in pneumatiek, automatiek, druk- en tmpet hyarauliek en electrische aandrijvingen. Tevens heeft men eigen ontwikkeling en assemblage. Onze cliënt staat bekend om de hoge kwaliteit van produkten en service. Dit heeft geleid tot een goede marktpositiewaarbij de grootste ondernemingen van Nederland tot de klantenkring behoren. Hoofdbranches waarin men actief is zijn machine-bouw, (petro)chemiscne industrie, energietechniek en milieu. Om ae verdere groei te onderbouwen, zoekt men een op MTSNIVEAU Het takenpakket De Verkoop Specialist krijgt de volgende taken: sales-management over het eigen rayon, dat Noord-Holland uitgebreid tot de lijn Leiden - Utrecht beslaat. acquisitie van nieuwe klanten. verkoop en advisering bij bestaande klanten. samenwerking met de binnendienst-partner. vertegenwoordiging van het bedrijf bij beurzen etc. mede gestalte geven aan het marketing beleid. rapportage aan de Sales Manager De succesvolle sollicitant heeft een technische opleiding op MTS niveau (werktuigbouw, scheepswerktuig- M/V kunde of vergelijkbaar). is tussen 27 en 35 jaar oud. heeft aantoonbaar succes in een technische verkoopfunctie. ziet de job als een aangenaam onderdeel van het leven en straalt dit uit. denkt en handelt als een ondernemer. Geboden wordt een interessante loopbaan in een groeiend bedrijf, met een uitstekende honorering (inclusief winstdeling en een stimulerende bonus-regeling). Uw sollicitatie kunt u richten aan mr. J.L. Rapmund, Corinthe Adviesgroep voor Personeel en Organisatie, Adelheidstraat 84, 2595 EE Den Haag, tel 070-3476761 Hij beantwoordt ook uw vragen. Straatmakersbedrijf Gebroeders G. en C. van Klaveren zoekt met spoed Gevraagd goede inzet en geboden goed loon. Telefonische sollicitaties 01718-76139. b.g.g. 01718- 27828, Prins Bernhardlaan 68, 2224 VH Katwijk. Op deze afdeling is een vacature voor een (24 uur per week, alle diensten) vac.nr. 91 .V.08.05.LD De afdeling omvat 32 bedden, verdeeld over 2 units; 1 algemene interne unit en 1 infectieziekten unit. Er wordt gewerkt volgens het systeem teamverpleging. Ingaande maart 1987 is de afdeling gestart met twee projektën, inhoudende het ontwikkelen van een geautomati seerd verpleegkundig informatiesysteem (VISY) en het ontwikkelen van het methodisch werken. In januari 1989 zijn er terminals naast elk patiëntenbed geplaatst en worden de metingen van patiënten on line ingevoerd. In oktober 1989 is de invoering gestart van het methodisch werken met gebruikmaking van een geautomatiseerd verpleeg- plansysteem. Functie-informatie: - verantwoordelijkheid ta.v. de toe gewezen patiënten; - coördinatie van de werkzaamheden; - begeleiden van leerling-verpleeg kundigen; - bewaken van de kwaliteit en kwantiteit van de dagelijkse verpleeg kundige zorg; -deelname aan teamvergaderingen (1 x per maand); - positieve houding t.o.v. nieuwe verpleeg kundige ontwikkelingen. Functie-eisen: Voor deze functie vragen wij A-verpleeg kundigen, die beschikken over: - goed samenwerkingsvermogen en goede contactuele eigenschappen; - motiverende/stimulerende hopding t.o.v. collega's, leerlingen etc.; - interesse in de automatisering en nieuwe verpleegvormen. Salaris: max. f 3393 bruto per maand bij een full-time dienstverband. Het betreft hier een tijdelijke aanstelling tot 1 januari 1992. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer R.J.A. Sloos, verpleegkundig hoofd (071 - 26 17 49) of door mevr. H.S.M. Poell-Naeyé, perso neelsconsulent (071 - 26 25 44). De afdeling Nierziekten heeft, wegens uit breiding van klinisch wetenschappelijk onderzoek, een vacature voor een (20 uur per week) vac.nr. 91.W.04.05.LD Taken: - verrichten van venapuncties; - controleren van infusen; - verzamelen van bloed-urine monsters; - verrichten van routinematige labora toriumwerkzaamheden. Functie-eisen: - het diploma doktersassistent(e) b.v. MDGO-AG; - werkervaring op een medisch labora torium; - bekendheid met het werk met isotopen strekt tot aanbeveling; - goede contactuele eigenschappen; - flexibiliteit t.a.v. werktijden. De aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar en zal waar schijnlijk verlengd kunnen worden. Salaris: max. f 3071 bruto per maand bij een volledig dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. P.C. Chang (071 - 26 22 18) of prof.dr. LA van Es (071 - 26 21 48). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600. 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZIEKBslHUlS LEIDEN De afdeling financiën c.a. van de gemeente Alkemade bestaat uit de secties financiën en personeelszaken. De sectie financiën is o.a. belast met de samenstelling van de begroting en de rekening van de algemene dienst en het grondbedrijf, de gemeentelijke belastingen en verzekeringen en de coördinatie en het systeembeheer met betrekking tot de automatisering. In verband met het vertrek van de huidige medewerker ontstaat een vacature voor: medewerk(st)er financiële administratie Functie-inhoud: - het boeken van facturen en inkomsten op de computer (IBM 36); - het opmaken van nota's; - het coderen van hoekstukken voor het grondbedrijf; - het beheer van het geautomatiseerde pakket financiële administratie; - het periodiek assisteren bij routinematige zaken betreffende het systeem beheer; - het vervangen van de kassier; - overige op de sectie voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: Het bezit van het diploma MAVO of gelijkwaardige opleiding en van een type-diploma. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f 2.826,-- bruto per maand (niveau 4). Het gemeentelijk beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de WAGW. Gehandicapten in de zin van deze wet, die aan de functie-eisen voldoen, worden dan ook uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u bellen naar de chef van de sectie financiën, de heer H.G.M. van Schie (tel. 01713-27223) of met de chef van de afdeling financiën c.a., de heer G.R.M. Hartog (tel. 01713-27216). Sollicitaties dienen binnen 1 week na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 12370 AA Roelofarendsveen. DE BRAUW BLACKSTONE WESTBROEK advocaten notarissen De Brauw Blackstone Westbroek is een internationaal georiënteerd kantoor van advocaten en n 's-Gravenhage, Amsterdam, Rotterdam, Brussel, Londen en New York. Voor onze vestiging in 's-Gravenhage zoeken wij t.b.v. de advocatuur in full-time dienstverband: voor 37,5 uur per week Functie-eisen: leeftijd tot circa 30 jaar belangstelling voor de advocatuur opleiding op HAVO/VWO niveau, b.v.k. aangevuld met een secretaressecursus zeer goede kennis van Nederlands en Engels accuratesse gevoel voor dienstverlening stressbestendigheid. Wij bieden u: uitstekende arbeidsvoorwaarden prettige werkomgeving. een afwisselende baan in een Schriftelijke sollicitaties gaarne zenden aan De Brauw Blackstone Westbroek, t.a.v. mevrouw H.C. Nusteling, Zuid-Hollandlaan 7, 2596 AL 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 28