Piket maakt ook misstap Voormalig top-atleet is nu een top-manager SpooTTV Jan Kecskeméthy weg bij Foreholte 'Je moet contacten hebben' Kaartverkoop OS van start Cruijff zet handtekening VRIJDAG 1 FEBRUARI 1991 Jos Hermens, makelaar in atleten BOEKEL (ANP) - Jos Hermens heeft de rustige wintermaanden in de atletiek gebruikt voor een ver huizing van een rijtjeshuis in Molenhoek naar een boerderij in het Brabantse Boekei. Midden in De Peel ligt het hart van Global Sports Communication, zoals Hermens zijn atleten-makelaardij heeft genoemd. Na de voor hem ongelukkig verlopen strijd om de Europese titels van 1978 in Praag, waar in de fi nale van de 10.000 meter een achillespees vrijwel volledig afscheurde, bleek een terugkeer op topni veau onmogelijk. Hermens, inmiddels 41 jaar oud, wilde niet terug in zijn oude vak, dat van onderwijzer. "Het zou heel wat rustiger zijn geweest dan nu. Werkweken van 80 tot 100 uur, waarvan veel in de nacht door de tijdsverschillen zijn heel normaal", aldus de man die zich vijf en een halfjaar geleden als zelfstandig atle- tenmakelaar vestigde, nadat hij eenzelfde periode als adviseur van het Amerikaanse schoenenmerk Nike werkzaam was geweest. "In mijn actieve periode als atleet regelde ik mijn zaken zelf. Wanneer ik daarop terugkijk ging het alle maal heel erg amateuristisch. Maar wat ik toen heb geleerd komt mij nu goed van pas". Hermens denkt dat er over de ge hele wereld zo'n 40 a 50 atletenma- kelaars werkzaam zijn. Hij rekent zichzelf tot de top-vijf. Zijn ervarin gen als top-atleet en het feit dat hij nog steeds houder van het wereld uurrecord is, dat hij via 20.907,65 meter in 1975 een jaar later op 20.944,40 meter bracht, zijn Her mens bij het opzetten van zijn be drijf uitstekend van pas gekomen. Zweten "In het begin werd ik veel meer als atleet bekeken. Het was belangrijk dat je wist wat trainen en zweten was. Nu is het manager zijn van veel meer belang. Toen ik de wereldre cords op de 20 kilometer en het uur liep, waren de toppers van nu nog kleuters. Ze vragen wel eens wan neer zij de wereldrecordlijst door kijken: Ben jij die houder van het werelduurrecord Hermens, van de start in 1981 be trokken bij het aantrekken van atle ten voor de marathon van Rotter-" dam en inmiddels ook bij de mara thons van New York, Londen, Bos ton, Cleveland en de laatste twee jaar eveneens bij die van Amster dam, ontdekte snel de behoefte van de atleten aan hulp. "Ze kwamen om advies, hulp bij management, trainingsschema's en trainingskam pen. Veel atleten wilden ook niet zelf de rim-ram met organisatoren hebben". Via Nike kwam Hermens vorig jaar in contact met Neubranden- burg, de club waar de trainers Wal ter Gladrow en Thomas Spring steen ondermeer Katrin Krabbe, Grit Breuer, Sigrun Wodars en Vol- ker Mai naar de top hebben ge bracht. "Ik kende de Oostduitsers natuurlijk van wedstrijden, maar contact was er destijds nauwelijks omdat zij voortdurend werden afge schermd. Sedert november 1989 is er echter veel veranderd". Hermens werkt niet met contrac ten met de 50 a 60 atleten die hij in zijn 'stal' heeft. ''Het is een kwestie van wederzijds vertrouwen. Als een relatie niet goed is, moetje er niet in MADRID (Reuter) - De kaartver koop voor de Olympische Spelen 1992 in Barcelona start maandag. Voor de 504 sportevenementen zijn bijna zes miljoen toegangskaarten beschikbaar. Volgens Oriol Serra van het orga nisatiecomité worden ongeveer 4,7 plaatsbewijzen in Spanje aan de man gebracht. Ruim één miljoen tickets worden via reisagentschap pen in het buitenland verkocht. De prijzen van de toegangsbewij zen variëren van 17 tot 160 gulden. Een bezoek aan de basketbalfinale bij de mannen kost het meeste. De kaarten worden niet eerder dan april 1992 geleverd, drie maanden voor de start van de Zomerspelen. De Klerk nieuwe trainer van Docos LEIDEN Hennie de Klerk stapt over van Lugdunum naar Docos. De trainer van de zondag derdeklas ser uit de Kikkerpolder verlegt zijn terrein met ingang van volgend sei zoen naar de Morsch. De Klerk kwam met het Docos-bestuur een eenjarig contract overeen. Isaac van Weerlee neemt de B-selectie van Docos onder zijn hoede. blijven', stelt hij. Hermens vraagt tien procent van de gages als ver goeding voor het werk dat zijn twee medewerkers en hij verrichten. "Dat percentage geldt niet voor ie dereen. Ik kan van een atleet of atle te die 500 gulden krijgt voor een wedstrijd geen tien procent vragen. Van beginnende atleten vraag daar om ik niets. Dat zie ik als een inves tering voor de toekomst". Onbekend Met Katrin Krabbe kwam Hermens ineens in contact met een ook voor hem onbekend gebied. "Zo'n meis je wordt ineens een wereldvedette. Bedrijven willen reclame-contrac ten met haar afsluiten. Dat doe ik dus nu voor haar". Een van de verbintenissen die Hermens voor haar rond maakte was met een Duitse haar-cosmetica- firma, die vier jaar op jaarbasis een kwart miljoen Duitse Marken voor de diensten van de slanke atlete be taalt. "Het is onbegrijpelijk hoe snel het kan gaan. Vorig jaar mei wilden de organisatoren van de Grand Prix-wedstrijd in Nice Krabbe niet hebben. Ik had haar toen al onder gebracht in een kleinere wedstrijd in Duitsland. Een week voordat de GP in Nice werd gehouden, wilden de Fransen haar ineens wel hebben. Zij heeft toen toch in Duitsland ge lopen. Je moet je aan de afspraken houden anders kan verlies je bin nen de kortste keren het vertrou wen van de wedstrijd-organisato- caan Arturo Barrios, de Mexicaanse wereldrecordhouder op de 10.000 meter. Een loper die Hermens net als de tot zijn groep behorende tweevoudige Europese kampioen op de vijf en tien kilometer Salva- tore Antibo uit Italië en de Marok kaanse wereldkampioen veldloop van 1990, Khalid Skah in staat acht tot verbetering van zijn wereld-uur record en de 2 uur 6 minuten en 50 seconden, waarmee de Etiopiër Be- layneh Densimo de snelste mara thonloper van de wereld is. Onderbrengen Hermens kon nog niet zo lang gele den de Mexicaan niet in wedstrij den onderbrengen. "Voor zijn eer ste grote wedstrijd in Europa moest hij zelf zijn vliegticket betalen. Nu wordt bij wijze van spreken om Bar rios gevochten. Het probleem is dat er op het ogenblik te weinig echte vedetten zijn. Iedereen wil de grote namen als Lewis, Aouita, Boebka en Ottey hebben". "Een ander probleem is dat bij grote wedstrijden de tijden gerela teerd worden aan de wereldrecords. Wanneer er geen wereldrecord sneuvelt, is het geen goede wed strijd geweest terwijl er toch fantas tisch strijd is geleverd". Het brengt Jos Hermens op het probleem van de doping. "Het is een zeer moeilijke zaak. In principe ben ik tegen het gebruik van verbo den middelen. Maar men kan niet ontkennen dat veel wereldrecords zijn gevestigd door mensen die heb ben gebruikt. Ik zou niet weten wat je moet doen". "Een mogelijkheid is alle wereld- 'Dit is de beste oplossing' LEIDEN (GPD) - Handbaltrainer Jan Kecskeméthy is met onmiddellijke ingang opgestapt bij eredivisionist Noorlan- der/Foreholte. De Tsjech, die vier jaar geleden bij de club belandde na een langdurige periode als bondscoach van het nationale vrouwenteam, vindt dat hij niet langer optimaal kan functioneren in Voorhout. Afgelopen weekeinde pro testeerden de speelsters nog openlijk tegen de vaak vrouw onvriendelijke en zeer kritische manier van coachen door de 58-jarige Kecskeméthy. records schrappen, opnieuw begin nen en elke twee weken overal do- ping-controles houden. Landen die niet meewerken moetje dan uitslui ten. Dat is de keiharde aanpak. Ik denk echter dat dit onmogelijk is. Je haalt dan ook wereldrecords weg bij mensen die absoluut schoon zijn. Het gebruik van stimulerende en spierbouwende middelen vrij la ten is ook niet de manier. Het be langrijkste is toch dat iemand talent heeft, al denk ik dat een sub-topper met doping toch ook een aardig eind kan komen". "Ik ben ervan overtuigd dat 90 procent van de atleten op de loop- niet gebruikt. Wat eind vorig jaar in Duitsland gebeurde was een uitermate slechte zaak voor de atletiek. Iedere insider wist dat het in de DDR niet helemaal lekker zat. De zaken zijn echter maar half aangepakt. Andere takken van sport zijn in wezen hypocriet". „Neem nou tennis. Daar wordt gecontroleerd op het gebruik van marihuana. Dat is natuurlijk onzin. Ik vraag mij wel eens af hoe een ten nisser als Agassi tien kilo aan ge wicht kan winnen, wanneer hij vrij wel elke week speelt. Hij zegt dan dat hij aan gewichttraining doet". De bezwaren van de speelsters vor men niet de hoofdoorzaak van het vertrek. Maar de onvrede binnen de spelersgroep over de werkwijze van de coach heeft enkele ontwikkelin gen wél versneld. De oefenmeester wilde aan het einde van het seizoen sowieso al opstappen. Na een ge sprek met de topsportcommissie van Foreholte is in gezamenlijk overleg besloten meteen te breken. "Ik denk dat dit de beste oplossing is voor alle partijen. Problemen voor het komende half jaar worden hiermee voorkomen. Teleurgesteld ben ik niet", zegt Kecskeméthy. die in zijn geboorteland de status van 'handbalprofessor' geniet. Tijdens en na de verloren compe titiewedstrijd bij Hellas zou Kecs keméthy zondagmiddag tegenover het team veel te ver uit zijn slof zijn geschoten. De selectie is na jaren van tirades en vervloekingen wel wat gewend, maar volgens team manager An Plug was de maat nu goed vol. "Het incasseringsvermo gen van de speelsters is groot, maar de grens was nu bereikt. Het heeft duidelijk meegespeeld in het uitein delijke vertrek", zegt ze. De spelersgroep overhandigde deze week de bezwaren aan de top sportcommissie van de Voorhoutse club. Daarin werd verwoord dat ze Kecskeméthy sportief en als coach hoog heeft zitten, maar dat hij soci aal en als mens stukken lager wordt ingeschaald. Begrip Kecskeméthy zegt enig begrip te WIJK AAN ZEE (ANP) - Jeroen Piket heeft gisteren ver zuimd in het Hoogovens toernooi een vrijwel beslissende bres met zijn achtervolgers te slaan. In plaats van de voor het grijpen liggende winst in de elfde ronde tegen Zdenko Kozul binnen te halen verloor de trotse lijstaanvoerder nog van de Joegoslaaf. Bij een zege zou Piket met nog slechts twee ronden te spelen een punt voorsprong hebben gehad op zijn naaste belager John Nunn, die remiseerde met de Amerikaan Yasser Seirawan. Nu is de spanning aan de kop volle dig teruggekeerd. Piket en Nunn leiden met zeven punten, maar zij worden op de huid gezeten door een heel legertje grootmeesters, dat klaar staat te profiteren van nieuwe misstappen. De drie Sovjetrussen Salov, Tsjernin en Khalifman en de Brit Adams hebben maar een half punt minder, de Deen Hansen mag zich ook tot dit 'peloton van de tweede lijn' rekenen omdat zijn afgebroken partij tegen Kozul zeker remise zal opleveren. Het is al enkele malen in dit toer nooi zonder echte grote favorieten voorgekomen dat koplopers, de weelde niet konden dragen. Dit keer was het de beurt van Piket. In een Konings-Indiër kwam de Lei derdorper comfortabel uit de ope ning. Hij had duidelijke kansen op de dame-vleugel en de aanvalsmo- gelijkheden van zwart leken roos kleuriger dan zij in werkelijkheid waren. In het middenspel zag Piket niet goed hoe hij verder moest ko men. Hij verbruikte zeer veel be denktijd en dat brak hem later zwaar op. In hevige tijdnood raakte hij de controle over de partij kwijt. Piket raffelde nodeloos veel zet ten af en haastte zich op de 44ste zet met Dd6 schaak te geven, waar hij met Tel eenvoudig had kunnen winnen. Hij rekte de partij nog een tijdje, maar na vijf en een half uur was zijn eerste nederlaag toch een feit. „Doodzonde natuurlijk", zei Pi ket hoofdschuddend. „De manier waarop ik verloor was wel heel on bevredigend". Ook in de partij tussen Hansen en BARCELONA (DPA) - Johan Cruijff heeft gisteren zijn contract als trainer van Barcelona met twee jaar verlengd. De ondertekening van de verbintenis met voorzitter Nunez was een formaliteit. Eerder al be reikte de Nederlander volledige overeenstemming met de club uit Spanje. Cruijff, voorheen oefenmeester van Ajax, is momenteel bezig aan zijn derde seizoen als technisch leider van de Spaanse club, waarvoor hij voeger als speler uitkwam. De kans is groot dat hij deze competitie voor de eerste keer als kampioen afsluit. In zijn eerste jaar won Cruijff de Europa Cup voor bekerwinnaars met Barcelona. Ronald Koeman is met de looptraining begonnen. De Nederlandse speler van Barcelona hoopt over twee, hoogstens drie weken de oefe ningen met de groep te hervatten. De international werd in oktober geopereerd aan de linker achilles pees. Koeman houdt de wedstrijd tegen Dinamo Kiev op 6 maart, in de kwartfinales van het toernooi om de Europa Cup II, als richtlijn voor zijn rentree. de Amerikaan Fedorowicz speelde de tijdnood een grote rol. De Deen offerde een toren op de 22ste zet, maar was daar later zelf niet zo te vreden over. „Het was een impuls, die toevallig goed afliep. Maar ik had beter mijn torens op de c-lijn kunnen verdubbelen. Dan was het minder riskant geweest." Fedoro wicz vlocht met een schuin oog op de klok nog venijnige trucjes in de stelling, maar de Scandinaviër bleef de rust zelve en doorzag alles. Uit eindelijk ging Fedorowicz in verlo ren positie door de vlag. „Ach, er moest iemand winnen en toevallig was ik dat", deed Hansen beschei den. John van der Wiel liep voor de zo veelste keer dit toernooi teleurge steld rond. De kleurloze Sovjetrus Alexander Tsjernin was wel zo on geveer de laatste, van wie Van der Wiel wilde verliezen. Het leek lange tijd goed te gaan met de groot meester, totdat hij een dame moest geven voor twee lichte stukken en twee pionnen. Tsjernin liet zijn prooi ook in tijdnood niet meer los, waardoor Van der Wiel angstig dicht in de buurt van de laatste plaats terecht is gekomen. In de B-groep bleef de strijd om de eerste plaats tussen Friso Nij- boer en de Spanjaard Romero onbe slist. „Voor de partij vroeg hij of ik remise wilde of dat ik voor winst zou gaan vechten", zei Nijboer. „Ik zei, dat ik meer voor het laatste voel de". Nijboer stelde zich in de opening rustig op, maar speelde in het mid denspel niet al te nauwkeurig. Toen hij een florissante vootzetting over het hoofd zag, berustte hij maar in. Timman Een half punt uit twee partijen scheidt Jan Timman van een plaats in de kwartfinales van het WK-kan- didatentoernooi. De Amsterdam mer consolideerde gisteren in Sara jevo in de zesde partij van de twee kamp tegen Hubner fluitend zijn voorsprong van twee punten. Na 26 zetten aanvaardde hij met zwart het remise-aanbod van de Duitser. De stand werd door de deling 4-2. Hubner maakte in zijn voorlaats te partij met wit niet de indruk tot de laatste snik te willen vechten. Kennelijk heeft hij de moed al opge geven. De twee nederlagen hebben zijn toch al niet bijster grote zelfver trouwen even hard doen dalen als het kwik naar min twaalf in Sarqje- kunnen opbrengen voor het stand punt van de speelsters, maar in zijn topsportvisie past weinig inlevings vermogen. "Soms zag ik in wedstrij den dingen die speelsters met vijf jaar eredivisie-ervaring niet mogen doen. Daar kan ik niet tegen. Zij kunnen er op hun beurt weer niet tegen dat ik dan boos word. Steeds hamerde ik op dezelfde zaken. Maar als ik vier jaar lang zeg dat één en één twee is en ze zeggen nu nog steeds dat het ook vijf kan zijn, dan houdt het op. Misschien ligt het aan mij en moet een ander het eens pro beren bij Foreholte, Maar niemand zal daar bereiken wat ik er heb be reikt". De trainer loodste Foreholte in vier jaar naar de eredivisie en speel de zelfs een (verloren) bekerfinale met de ploeg. Kecskemethy riep al tijd dat hij het niet voor minder dan een landstitel deed in Voorhout Zijn aanblijven koppelde hij ook steeds aan de garantie dat topspeel- sters zouden worden vastgelegd. Zoals Marianne Bult. De vedette en topscorer lag regelmatig met 'Kees' overhoop - ook tijdens de Oranje- tijd - en speelt nu bij Aalsmeer. Een landskampioenschap zal hij dus niet meemaken in de bollen streek. maar hij ontwikkelde wel een stevige eredivisie-ploeg. Het Foreholte-bestuur laat daarom we ten 'het te betreuren dat de samen werking wordt beëindigd'. "Maar Foreholte heeft inmiddels haar doelstellingen bereikt: meedraaien in de subtop. Beide partijen gaan als goede vrienden uit elkaar en kun nen nu onafhankelijk van elkaar gaan werken aan het Autoritten Kecskemethy kan zich nu vele lan ge autoritten. De afstand tussen zijn woonplaats Roermond en Voorhout begon hem aardig op te breken. Vijf keer per week pendelde hij 's avonds per auto op en neer vanuit Limburg naar de bollenstreek. Bui ten Foreholte trainde hij ook nog eens de mannen van Quintus in Kwintsheul. "Ik was weieens dood moe als ik aankwam om te trainen", erkent hij. Volgens Plug waren het tropenja ren voor de coach, ook al had hu buiten het handbal niet zo veel om handen. "Hij was er zo enorm mee bezig. Dat verklaart ook de verwij dering die er dan ontstaat. Hij kan de hele dag met die sport bezig zijn, de speelsters niet. Het is en blijft een perfectionist en in elk geval mijn nummer één als handbaltrai ner. Ik zal hem missen, zeker we ifoto Henk Bouwman) Ajax-voorzitter Michael van Praag doceert in het Academiegebouw. Ajax-voorzitter Van Praag in Leiden LEIDEN Het staafincident zit Michael van Praag nog altijd hoog. De voorzitter van Ajax hield gisteravond op uitnodiging van de Studentenvereniging voor Internationale Betrek kingen in het Academiegebouw in Leiden een lezing over de internationale contacten van de landskampioen. Door de onbezonnen daad van een bezoeker van het Europa Cup-duel Ajax - Austria zijn de Amsterdammers dit seizoen niet vertegenwoordigd in een Europees bekertoernooi. Plug was niet alleen bij Foreholte temabegeleidster naast 'Kees'. Ze deed dat ook zeven jaar lang bij Oranje. "Samen toch meer dan tien jaar. Een vervelende breuk", aldus Plug, die nog geen beslissing heeft genomen over haar toekomst in Voorhout. Nicoleta Boriceanu leidt sinds gisteravond de trainingen van Fore holte. De speelster vluchtte ander half jaar geleden uit de Roemeense ploeg die deelnam aan een toernooi in Schiedam. Ze belandde vorig jaar in Voorhout na een kortstondig ver blijf bij AAC in Arnhem, de club die toevallig deze week in de achtste fi nale van de nationale handbalbeker tegen Foreholte lootte. ROB VAN DER ZANDEN "Dat is de afgelopen 25 jaar nooit voorgekomen", hield Van Praag zijn veertigkoppig gehoor voor. "Ik weet zeker dat Ajax onder mijn voorganger Ton Harmsen minder zwaar zou zijn gestraft dan met één jaar uitsluiting. Hij was namelijk bekend bij de Uefa, de Europese voetbalbond. Ten tijde van het inci dent had ik nog nauwelijks interna tionale contacten". Vervolgens gaf de beminnelijke zoon van voormalig Ajax-voorzitter Jaap van Praag de Uefa verschillen de vegen uit de pan. "De constructie deugt van geen kant. Naar aanlei ding van het incident heb Ik de Uefa een brief gestuurd. Maar dat blijkt dus helemaal niet te mogen. Alle contacten moeten via de KNVB lo pen. Aan de ene kant logisch, want in Zeist beschikken ze over een juri disch adviseur. Aan de andere kant heeft die bemiddeling Ajax inzake het staafincident nauwelijks voor deel gebracht". Contacten Hoe het binnen de huidige structu ren wel zou moeten, deed Van Praag daarna uit de doeken. "Je moet als vereniging contacten heb ben. Die lopen doorgaans via de voorzitter. Maar mij kennen ze nog niet in het internationale circuit. Bij de Uefa staan ze mij niet eens te woord. Behalve Austria heeft Ajax in mijn tijd geen Europese tegen standers meer gehad. Alleen bij vriendschappelijke duels, zoals on langs tegen het Turkse Galatassa- ray, kan ik contacten leggen". "Soms kijk ik daarbij mijn ogen uit. Vraag niet hoe ze het doen, maar die Turken betaalden onze gage van 120.000,- contant in Hollands geld, verpakt in Turkse kranten. Bij ons ging dat in de tijd van mijn vader ook wel zo. Kans genoeg om zwart te betalen, maar de penningmeester van het toenmalige Ajax-bestuur werkte toevallig bij de belastin gen". "Mijn vader wist trouwens goed hoe hij internationale banden moest smeden. We hadden een win kel bij Schiphol. Voor hem was het een koud kunstje om te weten te ko men wanneer bepaalde scheids rechters er tussenlandingen maak ten. Op zulke momenten stond mijn vader bij de gate. Die scheidsrech ters floten vaak heel ergens anders. Maar je kon ze altijd in een later sta dium nog eens tegenkomen. Van omkoping was geen sprake, dat kan moeilijk op dat niveau. Maar zulke contacten schelen toch altijd". Michael van Praag gaf grif toe dat Ajax, dat altijd voorop wil lopen, op dit punt nog terrein moet winnen. Meer bekendheid bij de Uefa speelt alleen maar in het voordeel van de club, die in een kwart eeuw Euro pees voetbal op dat gebied weinig is opgeschoten. Prestatief gezien te ren de Amsterdammers volgens de voorzitter bovendien te veel op oude roem. De naam van Ajax is weliswaar wereldwijd een begrip, maar haalt het bijvoorbeeld niet bij de bekendheid van Johan Cruijff. een vriend van Van Praag. Stadion Ajax zal dan ook op eigen kracht het nieuwe Olympisch stadion in Am sterdam van de grond moeten zien te krijgen. "Wij trekken de kar, dat wordt nu eenmaal van ons ver wacht". aldus Van Praag, die bena drukt dat Ajax het nieuwe stadion alleen maar gaat huren. "Het plan is prachtig, met een schuifdak. waar door het stadion multifunctioneel kan worden gebruikt. Er komt ook een atletiekbaan om het veld, dat heeft te maken met de eventuele rijksbijdrage. Die hangt momenteel aan een zijden draadje. Gaat die niet door, dan hoeven we die atletiek baan ook niet aan te leggen". "Met het huidige Ajax-stadion kunnen we niet meer uit de voeten. Om op internationale schaal te kun nen opereren, hebben we een groter stadion met meer business-seats en skyboxen nodig. Daar kunnen za ken worden gedaan. De opbrengst van die plaatsen zorgt er dan voor dat de overige plaatsen betaalbaar blijven". Als het aan Van Praag ligt. kun nen de Ajax-fans ("Die zitten in het hele land. behalve in Amsterdam binnenkort gaan genieten van meer wedstrijen in Europees verband. "Ajax is voorstander van een Eu ropese competitie. Ook de nieuwe opzet van het Europa Cup-toernooi, met de kwartfinales in poules, juich ik toe. Dat betekent toch twee extra thuiswedstrijden". En die brengen geld in het laatje. Dat is voor zakenman Van Praag een reden voor zijn stelhngname te gen de Uefa. "Wij begroten twee Eu ropa Cup-rondes van 800 000 per seizoen. Als dergelijke belangen in het geding zijn, vind ik het onbegrij pelijk datje als club geen mogelijk heid tot verweer hebt. Dat druist zelfs in tegen de rechten van de mens. Maar als je daarvoor een rechtzaak aanspant, kun je het voor de rest van je leven wel vergeten bij de Uefa". TIM BROUWER DE KONING VRIJDAG 17 00-1800 EURO WK Skièn "90 voor gehandicapten 17.00-18.50 Did 2: Sport e*tra Tennis Da- viscup 10 00-19 00 Sportnet Truckreces 18 00-19 00 EURO World Tour Waterski ën. 19 00-19 30 EURO World Sport Specials 19 00-21.00 Sportnet NBA Basketball San Antonio-Houston 19 15-19 30 TV 5 Fan de sport. sk*n 19 30-20 00 EURO Eurosport News. 20 00-21 00 EURO Muurkl.mmen. 20 15-20 45 BBC 2 Cricket 20 25-20 55 Ned 3 Stud.0 sport 21 00-22 00 Sportnet Go auto- en motor- sportmagazme 21 00-22 30 EURO Worstolen 22.00-23 30 Sportnet VS Pro Boksen. 22 15-22 20 Super Sports news 22 15-22 30 Ned 3 Studio sport journaal 22 50-23 15 Dtd 2 O# Sport Reportage Bundetiga ijshockey 23.25-23 50 Did 1 Sportschau 23 30-00 00 EURO Freestyle Skién. 23 30-01 30 Sportnet NHL Ushockey. 00.00-00 30 EURO Eurosport News 00 30-01 30 EURO Internationaal Zaal- voetbattoernooi m Pan|s 01 30-02 30 EURO Hoogtepunten van het WK zwemmen m Penh 01 30-03 30 Sportnet American Football Citrus Bowl 02 30-03 30 EURO Sfc. Report 03 30-05 30 Sportnet Snooker Grote Pnjs van Norwich Union. 05 30-07 00 Sportnet Boksen 08 00-09 00 Snooker Grote Pri|S van Nor wich Union 09 00-11 00 Sportnet Kickboksen

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17