Hoogeveen houdt hoofd koel Timman redt zich uit benarde situatie Voetballers Marseille steunen geschorste Tapie Prof wielersport is een doodordinaire jacht naar succes SpoSTV Nationale shorttrack-titel geen garantie voor WK- ticket DINSDAG 29 JANUARI 1991 PAGINA 15 Vierde partij afgebroken SARAJEVO (ANP) - Hubners analyses van zijn eigen partijen zijn beroemd in de schaakwereld. En berucht. Zestig bladzijden over een partij vormen geen uitzondering bij de academicus uit Solin gen. Partij vier uit de tweekamp tegen Timman komt in aanmer king voor zo'n diepzinnige, uitgebreide nabeschouwing. Het duel werd gisteren in Sarajevo na zes uur en 60 zetten afgebroken in re mise-stand. Op het bord staat een toren-eind spel. waarbij de ongelijke materiele verhoudingen van Hubners vier witte tegen Timmans twee zwarte pionnen geen rol spelen. Voordat het zover was. waren alle kenners van mening dat Hübner ergens de winst heeft laten liggen. Waar pre cies. durfde niemand exact aan te geven. Dat is de kluif voor Hubner in de analyse. Na de nederlaag in de derde partij ging Hubner gisteren niet doldriest te werk. Hij stelde zich bescheiden op in het Russisch, dat door Tim man met zwart op het bord werd ge bracht. Met kleine middelen en sub tiele manoeuvres bracht hij zwart allengs in het nauw. Zwarts 18e zet (Dh4) en 22e zet (Ld5) werden door vakgenoten Ljubojevic en Dizdare- vic van vraagtekens voorzien. Hüb- ner drong met zijn dame de zwarte verdediging binnen en rond de 31e zet gaf Ljubojevic Timman geen kans meer. ..Lost. verloren", ver klaarde hij met overtuiging en liep hoofdschuddend weg. In Wijk aan Zee hadden Anders- son. Sax en kenner Dvoretski. de trainer van Joesoepov tov. meer oog voor de realiteit. pion door de pionnenformatie van wit op de koningsvleugel te ontre gelen. Hoewel volgens Timman het eindspel potremise is. weigerde Hubner er vooralsnog mee akkoord te gaan. Hij wilde er nog een nachtje over slapen. Timman stapte bedaard uit de Dolma- speelzaal. Zeker van zijn zaak. ,,Re- geen twijfel mogelijk", luidde Zwart stond netelig, precair zelfs, zijn commentaar. Hij kreeg het pas u de afgebroken vierde partij tegen Hiibner v Gelfand werd eveneer ken. Gelfand staat met z eindspel van paard tegen loper be ter. Nikolic moet vechten voor re- Hij heeft voldoende hulp bij het eerst in de problemen. afgebro- Ld6xe5.24.Telxe5g7 vart in het Ta8-b8. 26. Tcl-bl Tf8-d c7 Dh4-g4, 28. Ld3-fl Dg4-d7. 29. Te5-e7 Dd7xc7. 30. Te7xc7 a7-a5. 31. Tbl-b6 Td8-e8. 32. c3-c4 Ld5-e6. 33. de nachtelijke analyses. Hübner Tb6xb7 Tb8xb7. 34. Tc7xb7 Te8-d8. De Duitser moet het 35. d4-d5 c6xd5. 36. c4-c5 Td8-c8. 37. eentje doen. Al te bezwaarlijk lijkt Tb7-b5 d5-d4. 38. Lfl-d3 Le6-f5. 39. getuige zijn eerdere, lijvige Ld3xf5 g6xf5. 40. Kgl-fl Tc8-e8. 41. Sparta en SW overwegen fusie ROTTERDAM (GPD) - SW en Sparta overwegen een fusie. Volgens Sparta-voorzitter Floor Bouwer speelt SW 'een leiden de rol' in de nog zeer prille be sprekingen. Zijn collega John van Dijk ontkent dat hij het ini tiatief heeft genomen, maar zegt wel positief te staan tegenover een samensmelting van de twee clubs. „Het zou voor het Rotterdam se voetbal goed zijn als er op de noordelijke Maasoever een tweede sterke club zou komen als tegenhanger van Feyenoord. Versplintering van krachten en sponsors leidt tot niets. Het is zowel voor SW als voor Sparta een geweldige opgave om een begroting van 3.5 miljoen gul den sluitend te krijgen. Als er in Rotterdam-West één sterke club zou komen met een begroting van vijf miljoen zou dat meer resultaat opleveren. Wat er dit seizoen met ons in de Kuip gebeurt is dramatisch. Het publiek komt alleen naar top pers kijken. Een of twee thuis wedstrijden met een paar hon derd toeschouwers kom je nog wel te boven, maar als het er meer worden, wordt het een ho peloze zaak. Met een club als Sparta valt niet gemakkelijk te onderhan delen. Daarom denk ik dat een fusie moeilijk te verwezenlijken zal zijn. Ik verwacht eerder dat we volgend seizoen onze top wedstrijden op het Kasteel gaan spelen en de rest op Harga". Blanchard tegen Rocchigiani LONDEN (SID/ANP) - De Europe se Boks Unie heeft de Duitser Gra- ciano Rocchigiani aangewezen als tegenstander van de Nederlandse bokser Alex Blanchard in de strijd om de Europese titel in het half- zwaargewicht. Wanneer het gevecht plaatsvindt is nog niet bekend. Daarover onderhandelt Blan- chard's manager Rühling nog met de zaakwaarnemer van de Duitser. De 27-jarige Rocchigiani, de vroe gere wereldkampioen in het zwaar- weltergewicht, is de vervanger van Tom Collins. De Brit vond de gage (30.000 gulden) die hem geboden werd voor het duel tegen Blanchard op 12 februari in Rotterdam te laag. Hij verspeelde daardoor zijn titel. Docos ontmoet Katwijk in LD-cup LEIDEN - Vanavond ontvangt Do- cos in de strijd om de Leidsch Dag blad-cup zaterdageersteklasser Katwijk. De aanvang van deze wed strijd is om 19.30 uur. verloren drukt. Timman kon niet men dat Hübner op de 34e zet een kostbare pion veroverde. Het ver lies telde zwaar in de uitgedunde stelling en wit leek op weg naar de gelijkmaker in de tweekamp. te sterk uitge- benauwd, toen Ljubojevic lachend oorko- m duizelingwekkend tempo allerlei dubieuze varianten uit de mouw schudde waarmee wit had kunnen winnen. Het werd Timman even wit om de neus, voordat hij het komi sche van de situatie inzag en de Joe- In het eindspel bleef Timman goslaaf zonder antwoord achterliet, evenwel met accuraat tegenspel op De afgebroken partij wordt even- de been. Hij ruilde de lopers en za- tueel vandaag op de rustdag voort- delde wit op met een vrijpion op de gezet. Vooralsnog leidt Timman a-lijn. Bovendien offerde hij 2-1. Het duel tussen Nikolic werkstukken Zettenverloop vierde partij Wit: Hubner. Zwart: Timman. 1. e2-e4 e7-e5. 2. Pgl-f3 Pg8-f6. 3. Pf3xe5 d7-d6, 4. Pe5-f3 Pf6xe4. 5. d2-d4 d6-d5. 6. Lfl-d3 Pb8-c6. 7. 0-0 Lf8-e7. 8. c2-c4 Pc6-b4. 9. Ld3-e2 0-0, 10. Pbl-c3 Lc8-e6,11. Lcl-e3 Le6-f5. 12. Tal-cl d5xc4. 13. Le2xc4 c7-c6. 14. Pf3-e5 Pe4xc3.15. b2xc3 Pb4-d5. 16. Ddl-f3 Lf5-e6.17. Lc4-d3 Le7-d6. 18. Le3-d2 Dd8-h4.19. TH-el Pd5-fl5. 20. a2-a4 Pf6-g4. 21. Ld2-f4 Pg4xe5. 22. Lf4xe5 Le6-d5. 23. Df3-f5 Van c i redacteur Tim Brouwer de Koning WOUBRUGGE Wie verwacht dat Jan Hoogeveen na het behalen van de Nederlandse titel shorttrack uit zijn bol gaat, komt bedrogen uit. Weliswaar sieren slingers de ou derlijke woning van de 21-jarige kampioen op, maar de Woubruggenaar zelf blinkt uit door nuchterheid. "Ik heb geluk gehad" en "komend weekeinde weer een belangrijke wedstrijd" zijn zijn opmerkelijkste uitspraken. De twaalfjarige schaatsloopbaan van Hoogeveeen ging niet alleen over rozen. Na zijn nationale junio- rentitel in 1985 was het zelfs angstig stil rond de Woubruggenaar. Niets wees er op, dat hij de shorttracktra ditie van het Zuidhollandse polder dorp, gevestigd door Kees Boer en Joop Wolvers, met een seniorentitel zou verrijken. Sterker nog, na de wereldkam pioenschappen van vorig jaar in 1990 stond Hoogeveen weer op het nulpunt. Gepasseerd door de in middels overleden bondscoach Arie Ravensbergen voor het indivi duele toernooi leek de Woubrugge naar zijn schaatsleven als eeuwige reserve te moeten slijten. Door de komst van het coach-duo Jan de Vries/Gijs Rijneveld veran derde de situatie ingrijpend meteen het gehele toernooi. Uitzen ding naar de Europese kampioen schappen in Budapest had hij ook in de knip. Als klap op de vuurpijl won hij met Rob Lijtsman, Richard Suyten en Mark Velzeboer, zijn clubgenoten van Indoor Hardrij Club Leiden, de afsluitende aflos sing. Totaalopbrengst van één toer nooi: drie keer goud, tweemaal zil ver en één keer brons. Vormbehoud Maar de winter duurt nog langer. In Budapest waar de Nederlandse ploeg in tegenstelling tot eerdere berichten niet per bus naar toereist wil Hoogeveen het aanstaande weekeinde vormbehoud tonen. Lukt dat niet dan rest de wedstrijd om de Champions Trophy om één de twee WK-tickets in de wacht Hoogeveen. "De training is anders te slepen. Zelfs met de hete adem geworden", aldus Hoogeveen, die* daarmee bedoelt dat hij onder de huidige bondscoaches beter dan in het verleden uit de voeten kan. "Bo vendien ben ik nu eens niet ge plaagd door pech en ziekte". Zijn vormt de beloning, vader voegt daaraan toe dat zoonlief "Als ik mij plaats vorig seizoen als dienstplichtig de geroutineerde Oegstgeeste- naar Charles Veldhoven en Jeroen Otter in zijn nek, heeft Hoogeveen een kans van slagen. Een wereldreis Australische Sydney goed. den. Vorig jaar heb ik in feite stilge- Dat de reserve van weleer zo snel staan. Maar de internationale con- op de hoogste trede van het ereplat- currentie heeft natuurlijk niet stil- form terecht zou komen, had Jan gezeten". Hoogeveen ook niet verwacht. "In Hoe lang Hoogeveen op deze voet Leeuwarden reed ik voor de tweede verder kan gaan, weet hij nog niet haal. Ook toen Charles Veldhoven, die van 1992, als shorttrack dan ten- op wie aller ogen waren gericht, ge- minste op het programma staat. ik de beste kansen, maar die ging op het ijs ben. Óf dat in de Leidse ijshal Jan Hoogeveen: "Ik rijd Tiet de 3000 meter knoeien met Mark Velzeboer". Die slotafstand schreef Hoog eveen tot zijn niet geringe verbazing op zijn naam. Daarmee pakte hij in één klap twee gouden medailles, want met de langste afstand ("Niet bepaald mijn specialiteit") won hij ik r s wel s af het allemaal doe". "Gelukkig is de sfeer in de ploeg goed. Daarmee bedoel ik naast mij zelf Erik Duyvelshof, Charles, Jeroen en Richard. De rest valt er een beetje buiten. En tussen ons en de vrouwen botert het niet al te best. Zij trappen op de training steeds de blokjes weg. Ik zeg niet gauw wat, maar daarover wind ik sop Werk, training schap als een blok in slaap viel. "Zo'n seizoen is inderdaad heel ver moeiend. Maar voor de belangrijke wedstrijden neem ik gas terug in de training. Als ik naar de WK ga, neem ik bovendien een paar dagen wedstrijden vrij. Dan verschijn ik tenminste uit- PARIJS (AFP/Reuter) - Bernard Tapie verlaat Olympique Marseil le. Dat zei de 47-jarige voorzitter gisterenavond voor de Franse te levisie. De multi-miljonair nam de beslissing naar aanleiding van de schorsing van twaalf maan den, waarvan vier voorwaarde lijk, die de tuchtcommissie van de Franse voetbalbond hem op legde. Tapie riep de spelers op hun plannen te staken te laten varen. De voetballers- hadden zich soli dair verklaard door een boycot van onbepaalde duur aan te kon digen voor alle competitie-, be ker- en EC-wedstrijden. Ook wil len ze zich niet meer beschikbaar stellen voor de nationale Franse ploeg. „Zij moeten gewoon voet ballen, ook zonder mij, en AC Milan in de kwartfinales van het Europees toernooi voor lands kampioenen uitschakelen." Tapie, die niet in beroep gaat te gen de sanctie, zoekt naar wegen om Olympique Marseille op het zelfde niveau te houden. Hij ver klaarde dat hem geen andere keus blijft dan op te stappen. „Je kunt een club als Marseille niet van afstand besturen. Dagelijks contact is noodzakelijk." Aanvoerder Papin en Pardo verklaarden voor de radio, dat ze pas weer gaan voetballen als de straf opgeheven wordt. „Het oor deel is louter geveld om onze ploeg te demoraliseren. Het steekt veel mensen dat wij met vijf punten voorsprong koploper zijn", aldus Papin. Vrijdag staat het competitiedu el met Girondins Bordeaux op het programma. Die wedstrijd zou rechtstreeks door de televisie worden uitgezonden. Indien de spelers hun dreigement uitvoe ren komt bondscoach Michel Pla- tini in de problemen. Op 20 febru ari speelt Frankrijk de belangrij ke EK-kwalificatiewedstrijd te gen Spanje in Parijs. De 'Haan tjes' voeren in hun groep ongesla gen de ranglijst aan. Zeven spe lers van Marseille maken deel uit van de nationale selectie: Amoros, Casoni, Boli, Cantona, Vercruysse, Papin en Pardo. De voorzitter van kampioen Olympique Marseille mag de ko- Bernard Tapie. mende acht maanden binnen Frankrijk geen enkele sleutelrol binnen de voetballerij spelen. Hij mag zich ook niet laten zien in de kleedkamers of langs de zijlijn. Algemeen directeur Jean-Pierre Bernes werd voor zes maanden verbannen vanwege toegebrach te schade aan de sportieve regels. Volgens de commissie heeft Ta pie gezondigd tegen alle regels van sportiviteit en bovendien scheidsrechters beledigd. Tapie beschuldigde Girondins Bordeaux-collega Claude Bez een jaar geleden van omkoping, waar op Bez in de tegenaanval ging. Bovendien bedreigde Tapie scheidsrechter Gerard Biguet, die de wedstrijd van Bordeaux te gen Marseille (3-0) leidde. Bez kreeg een boete van 17.000 gulden en werd voor drie jaar ge schorst, mocht hij een terugkeer in de voetballerij overwegen. Bez, die uitriep dat Tapie en Bernes probeerden uitslagen van wed strijden te regelen, trad namelijk in november af als voorzitter na dat hij beschuldigd was van frau de en doordat hij mede-aanspra kelijk werd geacht voor de gigan- tische financiële problemen van de club. „Ik had niet verwacht dat ik achttien maanden nadat ik on vriendelijk ben geweest tegen een scheidsrechter nog gestraft zou worden. Ik geef toe. het was niet netjes, maar als iedereen wordt geschorst voor het beledi gen van een arbiter, stappen veel mensen uit de voetbalsport. Ik ben blij dat uit het onderzoek is gebleken dat de beschuldigingen over omkoping ongegrond zijn geweest." Tapie stak een kapitaal in de club. Zijn streven was Olympique Marseille de eerste Franse Euro pa Cup I-winnaar te maken. In de kwartfinales is de afgelopen twee Milan, tegenstander. Tapie is af gevaardigde van Marseille in het parlement. De zakenman werd miljonair door bijna failliete be drijven op te kopen en rendabel te maken. Vorig seizoen werd hij officieel berispt door de Europese bond UEFA omdat hij de Belgische scheidsrechter Van Langenhove na de halve finale tegen Benfica (1-0) beschuldigde van omko ping. Niets werd bewezen. Dit sei zoen botste hij met de nieuwe technisch-directeur Franz Bec- kenbauer, die geen bemoeienis met zijn beleid duldde. Later haalde Tapie de Belg Raymond Goethals als coach. Van onze correspondent Peter Ouwerkerk ROTTERDAM Actie is reactie, zo leerden we tijdens de natuur kundeles. Ook menige wielrenner, ploegleider, sponsor, verzor ger, kwaadspreker en begeleider moet zo'n soort leerboek hebben gespeld. Een demarrage wordt beantwoord met een tegendemar- rage, wie de boel flikt krijgt 't ooit. dubbel zo hard terug. Theunisse tweeeneenhalve ton. Rooks aardig wat vakantiegeld. Ta- c5-c6 d4-d3, 42. Tb5-d5 Te8-c8. 43. Td5xd3 Tc8xc6, 44. Td3-d5 Tc6-c4. 45. Td5xa5 Kg8-g7. 46. Ta5-a8 Tc4- b4.47. a4-a5 Tb4-a4.48. a5-a6 Ta4-a2. 49. g2-g3 h7-h6. 50. h2-h4 f5-f4. 51. g3xf4 Ta2-a4, 52. a6-a7 Ta4-a2. 53. Kfl-g2 Ta2-a3. 54. f2-f3 Ta3-al. 55. Kg2-g3 Tal-a3. 56. Kg3-f2 Ta3-a2 57. Kf2-e3 Ta3-a4. 58. Ke3-d3 Ta4-a3 59. Kd3-c4 Ta3-al. 60. Kc4-d4 Tal-a5. Afgebroken stelling: Wit. Kd4. Ta8. pionnen: a7. f3. f4. h4 Zwart: Kg7, Ta5. pionnen, f7. h6. Zo zijn de regels, en zo wordt het al maandenlang gespeeld rond door de Godfather van de Neder- len een beetje, misschien ook Vj landse wielersport, Peter Post. Op Poppel nog wel. alle ellende van voorbije zomer, met een afgekeurde Teun van Vliet, een mokkende John Talen, een twee voudig positieve Gert-Jan Theunis se, een wanpresterende Steven Rooks, een verongelijkte Jean-Paul schuld Poppel - op al dat geharrewar maar e Er zal in alle gevallen wel iéts van waar zijn. Renners beloven, ploeg leiders beloven; maar zodra er éen van beiden in gebreke blijft, volgt ook de ander. Theunisse en de on- zijn blauwe ogen? Ga bij zijn (ex-)collega's te Noem een ploeg die zonder zonde Het hoort allemaal al zo lang bij oorheen onaange- de wielersport als het wiel rond is. gebleven. In de open- Zo lang als het een beroepssport is. die weinig of niets afwijkt van de rest van de maatschappij. Profwie- stratego, dat zijn weerga in dit wie- Ierland niet kent. In de media werden stellingen be- roerd w baarheid trapten betrokkenen el kaar na. zoals nooit eerder v toond. Bitterheid troef, hier een onthulling, met altijd w tegenzet, bedoeld'om de andere par tij nog meer te kwetsen, aan te kla gen. Toen Rooks en Post v daar lersport speelt zich een op een eiland, jacht na Noem het tragisch. niet af doodordi- iiet zelden i bedrog, i het boei- gegaan, en Van Poppel aankondig- Waarom er eigenlijk nooit afspraak met Post door te bewe- gedaan? Het is het laatste waarop de 'oplichting' en 'malversatie' lagen Theunisse, weet Post, weet de UCI. voorin de mond. Net voor het moment dat Theu nisse eindelijk het verlossende woord van de arbitragecommissie over zijn hormoonspiegels meende te zullen krijgen, verscheen het arti kel over het andriol-gebruik van de renner, gestaafd met een brief van zijn ploegarts. Of die 'Bewijzen' een rol hebben gespeeld in de uiteinde lijke beslissing van de UCI-arbiters is niet te zeggen, maar feit is dat het medische verweer van Theunisse c.s. niet ontvankelijk werd ver klaard. Kwade genius Theunisse concludeerde voor zich zelf, dat Post de kwade genius ach ter de onthullingen moest zijn ge weest, en zon met zijn schoonvader en ex-Post-vriend Piet Liebregts op wraak. Die kwam gisteren los in het Krant op Zondag-verhaal over het vermeende dopinggebruik in de Post-ploeg gedurende een aantal ja ren. Óók 'mooi op tijd', immers ko mende woensdag is de persvoor stelling van de Panasonic-ploeg 1991. De sponsor zou bovendien ui terlijk deze week moeten laten we ten of er nog een 1992 op volgt. 'Vroeger', dat wil zeggen een jaar of tien geleden, had je dat soort ver geldingsacties nog niet in de Neder landse profwielersport. Jan Raas had ruzie over geld met Post, ging weg, kreeg zeven collega's ook zo ver, trok de deur achter zich dicht het 'geheim van de breuk' Tót de volgende zet en tegenzet. De Bie mag naar WK-veldiïjden BRUSSEL (ANP) - Danny de Bie moet weer in de Belgische selectie voor het wereldkampioenschap veldrijden worden opgenomen en mag dus aan het WK in Gieten deel nemen Dit is althans het gevolg van de uitspraak van de rechtbank in eerste aanleg in Brussel. De rechter gaf de 31-jarige be roepsrenner gisteren na een kort ge ding, dat vrijdag diende, op alle punten gelijk en gaf de Belgische Wielerbond (BWB) opdracht alle sancties in te trekken op straffe van een dwangsom van 25 mihoen Bel gische francs, ongeveer 1,4 miljoen gulden. De BWB reageerde onthutst op de uitspraak. Voorzitter Ernest de Vuyst vroeg zich af waar het naar toe gaat als de rechter gaat bepalen wie aan een wereldkampioenschap mag deelnemen. Welke stappen de BWB precies gaat nemen wilde De Vuyst met kwijt. De wereldkampioen veldrijden van 1989 werd door de bond vorige week voor zes maanden geschorst en kreeg een boete van 9300 gulden Hij werd verdacht van fraude bij de mee in zijn oester. Ook in de jaren vijftig, zestig, het onderzoek na de Superprestige- Zillebeke op 19 januari een condoom met urinesporen onder de trui van de renner ontdekte. De Bie werd meteen uit de uitslag ge schrapt en raakte de eerste plaats in dié ''"contractbreuk het klassement kwijt. haast nooit iets teleurgestelde Sinds echter het grote geld zijn in trede heeft gedaan in de wieler sport, is dat anders komen te liggen. Een pleegt, dan wel aan de kant wordt gezet, rijdt meteen door naar zijn advocaat of financieel adviseur, en gaat proberen er uit te slepen wat er in zit. Op die manier is Post het afgelo pen jaar zo ongeveer het mihoen gulden kwijt geraakt, dat hij in de periode-Raas nooit zou hebben hoe ven afschuiven. Van Vliet vijf ton. Fignon wil boycot is-Nice Parijs PARIJS (AFP) - Laurent Fignon overweegt Parijs-Nice, van 10 tot 17 maart, te boycotten omdat de orga nisatoren hebben besloten de aan komsten drastisch te vervroegen. De organisatie, 'Monde Six', heeft een contract afgesloten met de Franse TV-zender FR3 die de laatste kilometers van de 'Rit naar de Zon' iedere dag rechtstreeks op de televisie brengt rond 13.30 uur. De tweevoudige Tourwinnaar, die dit jaar zowel aan de Tour als de Giro deelneemt, dreigt in de Tirre- no-Adriatico te starten als de orga nisatie vasthoudt aan de gewijzigde dagindeling. „Er wordt geen reke ning met de renners gehouden. Het sportieve element wordt onderge schikt gemaakt aan het commercië le", foeterde de kopman van Casto- „De etappes worden ingekort. Bovendien moeten we extra vroeg vertrekken. Gezien de tijd van het jaar houdt dat risico's in met moge lijk koud en nat weer. Ik vraag me af waarom vooraf niet de mening van de Franse profliga is gevraagd. Ren ners zijn toch geen vee?" Blessure Henk Baars valt mee DIESSEN (ANP) - Henk Baars kan zondag deelnemen aan de wereld kampioenschappen veldrijden in Gieten. De blessure die de titelver dediger afgelopen zondag in Wetzi- kon opliep blijkt geen belemmering voor de deelname aan het WK. Baars viel zondag in de vijfde ronde uit met een (linke kneuzing aan zijn linker scheenbeen. DINSDAG 16 00-16 30 Sportnet NHL IJshockey. 16.00-17 00 EURO Volleybaltoernooi m Brussel 16 30-18 00 Sportnet Magazine Automo bile 17 00-18 00 EURO World Cup GoM m de VS 17 30-18 00 Ned 3 Studio sport WK sk»- én. super G vrouwen 17.30-18 00 BBC 2 Autoraces vanuit Perv machno Forrest. 18 00-19 00 Sportnet Kickboksen 18 00-19 00 EURO US College Basket- 18 55-19 25 Ned 2 Veronica sport 19 00-1935 BBC 2 WK skièn 19 00-20 00 Sportnet Pro Ski Tour 19.00-19.30 EURO Spaanse doelpunten. 19 15-19 30 TV* Fan de sport. sk.èn 19 30-20 00 EURO Eurosport News. 20.00-21 00 Sportnet Pro Sta Tour. 20 00-21 00 EURO Worstelen 20 00-22 00 Super Channel Ultra sport, met o a tnathlon m Oostenrijk 20 05-20 40 BBC 2 Cncket 21 00-22 00 EURO Boksen 21 00-23 00 Sportnet Matchroom Boksen 22 00-23 00 EURO WK Staan voor vrou- 22 15-22 30 Ned 3 Studo sport journaal. 23 00-00 00 Sportnet International Motor sport 23 00-00.00 EURO WK Staén voor marv 23 50-00 20 Did 2 Sport ertra. WK staan 00 00-00 30 EURO Eurosport News 00 00-02 00 Sportnet Snooker World 0030-0230 EURO Tenms Verenigde Staten-Europa WOENSDAG 08 00-09 30 Sportnet Rugby Franknjk- Verenigd Koninkrijk 10 00-11.30 EURO WK Staan voor man- 13 15-14 15 Sportnet Go auto- en motor- sportmegazme 14 00-14 30 EURO Eurotxs 14 30-16 00 EURO EK Kunstrijden op de schaats m Bulgarije

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 15