7 Draka ENGINEER PROJEKTLEIDER nlEj Tm Motel restaurant de Gouden Leeuw medewerkers voor in de keuken m/v Ancro b.v. administratief medewerker M/V INTERFOAM IHXS.-iiiieaiil M/V Volgende canrièrestap voor ervaren boekhouder/ SPD/HEAO-er m/v: groepschef produktie grootboek O n.v.Bank voor Nederlandsche Gemeenten '>''-4, /-n r i* V-l'rV,-H-ilU'rV, VAKATURES VAKATURES VflKATURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTÜRES VAKATURES VAKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES WAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I '■.-rêfbë ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voc advertenties donderdagmiddag 15.30 uur Ini t><| onze advertentie-atdeimg telefoon (071)161400 .'/riwiiiiü Voor de afdeling waar wij op maat gesneden verpakkingen voor onze relaties ontwikkelen zoeken wij een ervaren, zelfstandige, all-round Topa Verpakking is leverancier van een complete lijn van verpakkings materialen met afnemers in industriële- en handelsonderne mingen. Topa Verpakking, onderdeel van de Topa Groep, is toonaangevend en innovatief op verpakkings- en distributiegebied. In onze bedrijfsvoering zijn wij modern en efficiënt. VERKOPER BINNENDIENST m/v Funktie omschrijving - Telefonische kontakt met klanten. - Ondersteunen van onze verkoop buitendienst. - Afwikkelen van offertes en orders op een geavanceerd computer systeem. - Afwisselende kontakten met toeleveranciers en andere disciplines binnen onze groep (ontwikkelcentrum, produktie, etc.) Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer A.G. Kerkhof. Funktie eisen - Minimaal Havo niveau; kennis van de duitse en engelse taal is een pré. - Commerciële aanleg en kommuni- katieve eigenschappen. - Minstens 5 jaar ervaring in het bedrijfsleven. - Leeftijd minimaal 25 jaar. topa verpakking b.v. Veerpolder 7 2361 KX Warmond telefoon 01711 - 19316 Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de gemeente Leiden zoekt voor het team Voeding op korte termijn eeii voedingsmedewerker m/v voor 36 uur per week De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: - het bereiden van maaltijden of componenten daarvan, onder toezicht van een (dieet)kok; - het portioneren van maaltijden; - het verrichten van schoonmaak- en onder houdswerkzaamheden aan apparatuur en/of gebouw. Voor deze taken zoeken wij iemand die van aanpakken weet; die in staat is om binnen een vrij strak tijdschema maaltijden te bereiden en transport klaar te maken. Sleutelwoorden hier bij zijn: samenwerking, zorgvuldigheid en hygiëne. Ervaring in een soortgelijke functie wordt op prijs gesteld. De werktijden liggen verspreid over 4 dagen per week (7,5 uur per dag) en wel van 7.30 - 15.30 uur. Daarnaast wordt er één keer per 14 dagen in het weekeinde gewerkt (zowel op zaterdag als zondag) en wel van 7.30 - 14.00 uur (1/2 uur pauze). De aanstelling geldt voor 2 jaar. Het salaris ligt tussen de 2.015,en 2.414,(bij een 38- urige werkweek) en is afhankelijk van reeds opgedane werkervaring. Voor mensen van 21 jaar en jonger zullen de jeugdschalen worden toegepast. Voor het werken in het weekeinde geldt een extra toeslag. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheden in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze groepen te behoren, wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen, genieten zij de voorkeur. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met mevrouw W. Poeliejoe, sub coördinator team Voeding, bereikbaar onder tel.nr: 071 - 17 94 20. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na verschijning van dit blad sturen aan Psychia trisch Ziekenhuis Endegeest, team Personeel, Organisatie en Opleidingen, postbus 1250, 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5, tel. (071) 17 99 11* Veurseweg 180, 2252 AG Voorschoten sollicitatie na telefonische afspraak met dhr. M. van der Valk 071 -615916. Wasserij zoekt op korte termijn Functie omschrijving: - bediening telefoon - facturering - textielverzorging Functie eisen: - Mavo of vergelijkbaar niveau - leeftijd 18-23 jaar Schriftelijke en/of telefonische reactie t.a.v. mevr. M.G.A. Burger, tel. 071 -612323, Voorstraat 33, 2251 BM Voorschoten. Ehagc b.v. in Voorschoten is een groothandel en confec- tie-bedrijf in vitrage en kantgordijnen. Deze typisch "Hol landse" artikelen worden verkocht aan Nederlandse en Buitenlandse afnemers (detaillisten, grootwinkelbedrij ven etc.). Voor de afdeling Export wordt op korte termijn contact gezocht met kandidaten voor de funktie van EXPORT-ASSISTENTE De geschikte kandidaat heeft een opleiding HAVO of VWO, eventueel aangevuld met een administratieve op leiding. Uw voornaamste taak zal zijn het administratief verzor gen en begeleiden van verkooporders en zendingen naar het buitenland. Daarnaast wordt van u assistentie ver wacht bij het plannen en organiseren van reizen, beurzen en andere verkoop-activiteiten gericht op het buitenland. Wat wij van u vragen is een hoge inzet, een behoorlijke mate van zelfstandigheid (na verloop van tijd), en een ad ministratieve aanleg. Het goed beheersen van de Engelse taal in woord en geschrift is een vanzelfsprekendheid. Een redelijke beheersing van het Duits en Frans wordt op prijs gesteld. Tenslotte verwachten wij van u een collegia le instelling omdat u met alle afdelingen in nauw overleg moet samenwerken. Indien u geïnteresseerd bent in deze vacature, kunt u uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een curriculum vi- tae zenden aan: Ehagé bv t.a.v. N. de Lange Postbus 98 2250 AB Voorschoten. DRAKA INTERFOAM te Hillegom is een dochteronderneming van het Britse VITA concern dat in Europa marktleider is op het gebied van kunststof schuimmaterialen. Draka Interfoam is gespecialiseerd m de produktie en bewerking van polyetherschuimen en is toe leverancier voor met name de matrassen- en meubelindustrie. De merknamen Drakacel en Drakapolyether vormen binnen deze wereld een begrip. Het bedrijf opereert succesvol en rendeert goed. Binnen onze sector Techniek en vestigingszaken is een vakature voor een: In deze funktie zult U zelfstandig investeiingspiojekten voorbereiden, specificeren en begroten ten behoeve van onze vestiging. Daarbij ligt het accent op het opzetten en uitwerken van procestechnische en werktuigbouwkundige projekten. Het aanvragen en beoordelen van offertes en het bewaken van de budgetten zijn tevens onderdelen van Uw funktie. Rapporteren doet U aan het Adjunct Hoofd Techniek en Vestigingszaken. Met hem en met de chef Technische Dienst wordt de werk- uitvoering van de projekten vastgelegd, waarbij U verant woordelijk blijft voor de technische uitvoering totdat het projekt is opgeleverd. Tevens heeft U in voorkomende gevallen tot taak om bij Trouble-shooting te adviseren. Deze veel-omvattende baan vraagt om een H.T.S.-er, die reeds een meerjarige ervaring heeft opgedaan in een soort gelijke funktie in bijvoorbeeld de chemische industrie. Funktie-eisen: - H.T.S.-Werktuigbouwkunde - praktisch inzicht m.b.t. de werkzaamheden en vak technische montages. - affiniteit met Meet- en Regeltechniek en/of Electronica - in staat om in teamverband te werken - goede contactuele eigenschappen - ca. 5 jaar engineer ervaring - redelijke kennis van de Engelse en Duitse taal - leeftijd ca. 30 jaar. Indien U belangstelling heeft voor deze funktie kunt U Uw sollicitatie met curriculum vitae richten aan Draka Interfoam B.V., t.a.v. de heer R.F.L. v.d. Berg, Postbus 118, 2180 AC Hillegom. tel. 02520-78888, bij wie U desgewenst nadere informatie kunt verkrijgen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. De BNG is een gespecialiseerde bank voor de lagere overheid en de daaraan gelieerde of ver wante instellingen en bedrijven in de nuts-, woning bouw-, gezondheidszorg- en recreatiesector. Naast kredietverlening in velerlei vorm verzorgt de BNG andere diensten op financieel terrein, waar onder een aanzienlijk deel van het betalingsverkeer voor klanten. De BNG is een actieve organisatie die alert reageert op ontwikkelingen in de markt door voortdurend vorm, te geven aan nieuwe produkten, zoals leasing en elektronisch bankieren. Binnen de afdeling Hoofdboekhouding vaceert bij de groep produktie grootboek de functie van groepschef. Uw hoofdtaken U coördineert en houdt toezicht op de werkzaam heden van vijf medewerkers. U controleert en begeleidt voor de in- en externe verslaggeving de administratie van de grootboekrekeningen, die betrekking hebben op de algemene en de directe kosten. Daarnaast controleert en begeleidt u de verantwoording van de administratie van de rekening-courant, de nostro-administratie en van het betalingsverkeer in het grootboek. Wat wij vragen en bieden Wij verwachten van u naast een opleiding op HEAO- of SPD-niveau, ruime boekhoudkundige ervaring. Bovendien heeft u ervaring met geautoma tiseerde gegevensverwerking. Goede contactuele en redactionele vaardigheden zijn onmisbaar, want u moet kunnen communiceren met mensen van verschillende niveaus. Uw leeftijd tenslotte is ongeveer 30 a 35 jaar. Wij bieden u een salaris in overeenstemming met het niveau van de functie. U kunt rekenen op goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waarondereen 13e maand, een premiespaarregeling, een reis- en studiekosten vergoeding, een winstdelingsuitkering en een gunstige pensioenregeling. Sollicitatie/informatie Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van curriculum vitae, kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken van de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten. Voor nadere informatie over de functie kunt u terecht bij de heer A. Groenendijk, chef van de afdeling Hoofdboekhouding, telefoon 070-3483581. De N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten is een structuurvennootschap, waarvan het aandelenkapitaal voorde helft in handen is van de Staat en de andere helft in het bezit is van gemeenten en enkele andere openbare lichamen. In rangorde van balanstotaal is de N.V. Bank voor Nederlandsche Gemeenten de vierde bank in Nederland. De bank is gevestigd in 's-Gravenhage en heeft geen nevenvestigingen. Momenteel werken bij de BNG 280 medewerkers. Koninginnegracht 2,2514 AA Den Haag, telefoon 070-3483991.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 30