Z P RAG MA WIJ ZOEKEN NAAR. i Aquai KAPSTER medewerkster LEI D EN monumentale stad met toekomst secretaresse v/m st*bernardus bejaardenverzorgende bejaardenhelpende m/v enthousiaste jonge MEAO'er die graag verder wil komen in de administratie. Pragma zoekt. Administrateur m/v Debiteuren/ crediteuren administrateur m/v Herhaalde oproep: Het Rijnlands Lyceum 'Cyy""""' Cf ||A iiirii - -; /Car De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten In ons land en telt ca. tlO.OOO inwoners. Binnen de Randstad vervult Lelden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn. ongeacht aard. cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. De directie Ruimtelijke Orderning en Stads beheer heeft vijf afdelingen, te weten Bouw- en Woningtoezicnt, Openbare Wer ken, Stedebouw, Stadsbeheer en Monu mentenzorg. Bij de afdeling Stadsbeheer is de vacature ontstaan van voor 36 uur per week. Functie-inhoud: - voorbereiding werkgroepvergaderingen, - verslaglegging werkgroep vergaderingen, - secretariële ondersteuning afdeling Stads beheer. Functie-eisen: - opleiding op HAVO-niveau aangevuld met een secretaresse-opleiding, - ervaring in een soortgelijke functie, - goede mondelinge en scnriftelijke uitdruk kingsvaardigheid, ngaan met de tekstverwerking- rs W.P. 5.0 en W.P. 5.1, - kunnen c programma s w.p. 5.0 en w.p. 5 - bereidheid tot het regelmatig bij' van avondvergaderingen. Salaris: Aan deze functie is een minimum salaris verbonden van 2.040,63 bruto per maand (schaal 4) en een maximum salaris van fl. 3.214,42 bruto per maand (schaal 6) bij een 36-urige werkweek. Salarisinpassing zal plaatsvinden afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer L.F. Meijer, chef afdeling Stadsbeheer, tel. 071 - 25 45 06. De gemeente Leiden wil meer leden van etnische groeperingen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren, wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen twee weken na verschijning van dit blad gericht te worden aan de directie Personeel Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onde vermelding van vacature nummer 90.107. sti Katholieke Stichting Huize verzorgingstehuis verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentrum hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 De direktie van de Katholieke Stichting "Huize St. Bernardus" vraagt voor het verzorgingstehuis met 85 bewoners een m/v of Aanstelling geschiedt in fulltime of parttime dienstverband. Taken: Tot haar/zijn taken behoren het in teamverband verzorgen van onze bewoners en het bevorderen van een goede sfeer op de afdeling, waarbij de verzorging en persoonlijke benadering van onze bewoners voorop staat. Daarnaast dienen enkele huishoudelijke taken vërricht te worden. Funktieeisen: diploma bejaardenverzorgende/bejaardenhelpende; goede kontaktuele eigenschappen; bereid zijn om onregelmatige diensten te verrichten. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuiswezen (bejaardenverzorgende funktiegroep 30; bejaardenhelpende funktiegroep 25). Bij het verkrijgen van huisvesting kan worden bemiddeld; tijdelijke huisvesting in onze personeelsflat is mogelijk. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij mw. H. de Bruin, direktrice verzorgingstehuis aan wie ook de schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad. de raad voor de zending der nederlandse hervormde kerk Na een diensttijd van 31 jaar maakt onze huidige medewerker gebruik van de VUT-regeling. Daarom zoeken wij met ingang van 1 april a.s. een technisch onderhoudsmedewerker (m/v) (volledige dagtaak) Functie-inhoud: Hij/zij zal worden belast met het onderhoud van het Zendingshuis in Oegstgeest en een aantal panden welke in eigendom zijn van de Raad voor de Zending. Het onderhoud bestaat uit timmer-, schilder-, electriciteits- en loodgieterswerkzaamheden. Daarnaast behoort het tot de taak om toezicht te houden op onderhouds werkzaamheden welke niet in eigen beheer kunnen worden uitgevoerd. Tevens moet hij/zij bereid zijn op werkdagen het Zendingshuis te openen en buiten de werktijden calamiteiten te verhelpen, daarom is wonen in de omgeving van het Zendingshuis een voorwaarde. Vereisten: Een flexibele instelling en aantoonbare kwaliteiten op het gebied van bovengenoemde werkzaamheden. Geboden: Een salaris van minimaal 2.487- en maximaal 3.393,- bruto per maand, overeenkomstig de rechtspositieregeling voor de kerkelijke medewerkers. Opname in het pensioenfonds PGGM. Inlichtingen met betrekking tot deze functie kunt u verkrijgen bij het hoofd interne zaken, de heer P. van der Luit, telefoon 071 -177703. Sollicitaties binnen twee weken te zenden aan: Zendingsbureau, t.a.v. de heer H. Lems, Postbus 12,2340 AA Oegstgeest. WILLIBRORD MAVO Van Panhuysstraat 17, 2203 JN NOORDWIJK tel. 01719-13288 Gevraagd ter vervanging wegens ziekte met onmiddellijke ingang: DOCENT(E) MACHINESCHRIJVEN 9 uur Gaarne uw reaktie naar de direkteur de Hr. J. G. B. Ooster- meijer tel. 01719-12127 (privé) of adjunkt-direkteur de Hr. A. P. J. van der Voort tel. 01719-10520 (privé). WÊÊÊÊÊÊÊË Aqualon BV is een onderdeel van de internationaal opererende Aqualon Group. In Nederland heeft Aqualon drie vestigingen: één in Zwijndrecht (produktiebedrijf en laboratoria) en twee in Rijswijk (hoofdkantoor en Europees coördinatiecentrum). De Accounting Group, onderdeel van het Administrative Services Department, is verant woordelijk voor de verwerking en rapportages van de financiële gegevens voor de in Nederland gevestigde ondernemingen. Ter versterking van ons team in Rijswijk zijn wij op zoek naar een Een gemotiveerde jonge man of vrouw met pit kan rekenen op een afwisselende baan in een klein team, waar de mensen enthousiast samenwerken. Door het werken in dit relatief kleine team binnen een internationaal georiënteerd bedrijf geeft deze baan prima mogelijkheden om uw administratieve kennis en ervaring op een hoger niveau te brengen. Wij vragen van u: opleiding op MEAO/MBA-niveau; redelijke kennis van de Engelse taal; belangstelling voor automatisering; minimaal een jaar relevante ervaring; grote mate van collegialiteit. Geïnteresseerd? Bent u toe aan een nieuwe uitdaging, stuur dan uw brief aan Aqualon BV, ter attentie van mevrouw P.G.M. Breederland-van Rens van onze afdeling Personeelszaken, Postbus 5832, 2280 HV Rijswijk. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer P. H. Spierings, Supervisor Administrative Services Department, telefoon (070) 315 02 44. P ragma is de specialist in het werven en selecteren van jong kaderpersoneel. Onze opdrachtgever is een sterk groeiende organisatie waarbinnen diverse commerciële, dienstverlenende bedrijven actief zijn. De administratie wordt momenteel door een extern administratie-kantoor verricht. Ten behoeve van deze bedrijven zal een centrale financiële administratie-unit worden opgezet. Deze nieuwe afdeling zal ongeveer 5 medewerkers tellen en zal zich uitsluitend bezighouden met het "kwalitatieve" deel van de administratie. Het "volume/produktiewerk" zal ook in de toe komst door het externe administratiekantoor worden verricht. Voor deze nieuwe afdeling te Lei derdorp zoeken wij een: op MBA niveau die op zoek is naar een uitdagende werkomgeving D e functie: Het zelfstandig voeren van de administratie van de organisatie en de aan haar ge lieerde ondernemingen. Het aanleveren van gegevens voor rapportages. Het meewerken aan en participeren in de nieuw op te zetten afdeling. De persoon: U hebt 4 jaar relevante werkervaring en ervaring met geautomatiseerde gegevens verwerking. Voorts: niveau MEAO/MBA. Uw leeftijd ligt tussen de 26 en 30 jaar. (referenrienummer: 91-01-208) die onze kliënten niet als cijfers wil zien Dl functie: Het bewaken van de debiteuren- en crediteurenbestanden. De verwerking van de ontvangsten en uitgaven. Telefonische en schriftelijke contacten met de kliënten. De persoon: U hebt 1 tot 2 jaar werkervaring opgedaan in een vergelijkbare functie. U werkt op PD-niveau en uw leeftijd ligt tussen de 23 en 27jaar. Goede contactuele eigenschappen zijn voor het uitoefenen van deze functie noodzakelijk, (referentienummer: 91-01-209) Het aanbod: Onze kliënt biedt een dynamische werkomgeving bij een sterk groeiend bedrijf. De arbeidsvoorwaarden zijn adequaat. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Biedt één van deze functies de uitdaging die u zoekt en voldoet u aan de kwalificaties, stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. onder vermelding van het referentienummer vóór 6 februari a.s. naar de heer M. Dclwig van Pragma B.V., Postbus 101, 2350 AC Leiderdorp (tel. 071-41 78 85). Werving Selectie Van Jong Kader. zoekt ter aanvulling van haar team een enthousiaste, ervaren - - :?j.. -. 'V.'-.-'v. Planciusplantspen 14 Winkelcentrum Hofland-Voorschoten Telefoon 071-310707, na 18.30 uur 071 -146202, vragen naar Eveline van Veen. OEGSTGEEST voor de huishoudelijke dienst t.b.v. het schoonhouden van de school. Tijdelijk ter vervanging voor 20 uur per week (in de namiddag). Telefonische afspraak met de hr. Huis, tel.: 071-155640. ABBENHUIS MOLENAAR TRADING B.V.. geve tigd te Leiderdorp, is een introducerende beursm. keiaar die bemiddelt bij het tot stand komen ve termijntransacties voor rekening en risico van de COMMODITY-TRADER Fuhtie-eisen: - leeftijd 18 tot 25 jaar - goede algemene ontwikkeling - uitstekende contactuele eigenschappen - kennis van de Engelse taal bereidheid tot het behalen van vakdiploma's - per direct beschikbaar Naast een vast basissalaris en een aantrekkelijke provisieregêling zün er snelle doorgroeimogelijkhe den binnen het bedrijf mogelijk. Geïnteresseerden kunnen op werkdagen telefo nisch contact opnemen voor het maken van een af spraak. Telefoon 071-895301vragen naar de heer Abbenhuis (tussen 10.00-17.00 uur). Ook kan men schrijven naar: Abbenhuis Molenaar Trading B.V.. postbus 193. 2350 AD Leiderdorp t.a.v. de heer B. L. Abbenhuis.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 18