spo0Rrrv Groningen toont lef maar schiet tekort Griekenland helpt Oranje een handje Hilversum laat DIOK voorgaan Den Bosch kegelt Sparta uit beker Jan Siemerink 'gebroken' maar gelukkig Van Basten bankzitter Ajax ronde verder na 3-1 DONDERDAG 24 JANUARI 1991 PAGINA 17 ATHENE (ANP) - Wellicht door de zorgen om de oorlog in de Golf zijn Griekenland en Portugal in hun kwalificatie-wedstrijd voor de strijd om het Europese kam pioenschap vergeten wat verde digen is. In een boeiend duel, dat meer spektakel bood dan de grootste optimisten hadden dur ven voorspellen, hield het thuis land zich staande door met 3-2 te winnen. Hoe dat gebeurde, kon zelfs de grootste analiticus niet navertellen. Voor het Nederlands elftal echter was het verlies van Portugal mooi meegenomen. Bondscoach Michels had zich vermaakt met het „schoolvoet- bal" dat Oranjes opponenten op de mat legden. „Wat het amuse ment betrof had ik voor de wed strijd weinig verwachtingen en dan gebeurt dit. Het was een open slag. Iedereen deed maar wat. Er speelden zich onbegrijpelijke toe standen af, van organisatie was geen sprake." Als vakman moet de bondscoach zijn geschrokken, als liefhebber had hij een heerlijk avondje. „Dit soort dingen kan het voetbal zo leuk maken." Toch wilde Michels Portugal, dat eer der in het toernooi Nederland ver sloeg (1-0), niet te vroeg afschrij- De ploeg van Artur Jorge speel de, waarschijnlijk als gevolg van de ruime zege van Nederland op Malta (8-0), inderdaad ongekend offensief. Een gelijkspel was mo gelijk onvoldoende. In de basis stonden vier zeer offensieve spe lers. „GoaltjesdiefRui Aguas, de fenomenabele dribbelaar Futre, de kleine Monegask Rui Barros en de verrassende jongeling (20) Sousa van Benfica. Nadat Borbo- kis de score na acht minuten had geopend, viel de gelijkmaker na achttien minuten dankzij Oranjes kwelgeest Rui Aguas. Hij schoot raak in de rebound nadat Futre op de lat schoot. Op dat moment leek Grieken land in te storten. In feite gebeur de dat ook. Alleen werd het, vreemd genoeg, niet in doelpun ten vertaald. Portugal werd een strafschop onthouden na een valpartij van Futre. Rui Barros kreeg van scheidsrechter Longhi in vrije positie geen voordeel, waarop hij wel recht had. Pas na een grotesk misverstand in de Griekse defensie maakte Futre 2- 1. Manolas liet een tikje terug van Kofidis lopen in de veronderstel ling dat Sarganis, de verrassend in het doel teruggekeerde 37-jari- ge routinier van Panathinaikos, zou onderscheppen. Dat gebeur de niet, zo begreep Futre wel. Wat zich daarna afspeelde, was in strijd met alle voetbalwetten. Griekenland, met de nederlaag tegen Nederland op zak in vrijwel kansloze positie, rende naar vo ren als een pupillenelftal. Van enig overleg in de verdediging was geen sprake. Portugal, geheel tegen zijn gewoonte in vaak spe lend met vier, vijf man voor de bal, kreeg kansen om van te dro men. De Grieken echter maakten gelijk met een doelpunt dat niet was na te vertellen. Voor het doel van Portugal sprong de bal alle kanten op. „Het gekke was", zei Michels, „dat de bal steeds weer voor de voeten van een Griek te recht kwam." Uiteindelijk scoor de Manolas, daarmee zijn eerdere fout goedmakend, 2-2. Portugal, dat met Vitor Baia voor Silvino ook al van doelman had gewisseld, had daarna nog probleemloos kunnen winnen. Griekenland, dat slechts in Torsounidis en de aanvallende middenvelder Tsalouhidis sterke spelers kende, bleef verdwaasd op zoek naar het doel van de te genstander. Portugal kreeg grote kansen. In feite hield slechts doel man Sarganis zijn land overeind. Tsalouhidis kopte kort voor tijd aan de overkant in, nadat invaller Dimitriadis aan de rechterkant per toeval langs Veloso glipte. De Grieken waren terug in de strijd om kwalificatie voor Zweden en konden het zelfs nauwelijks gelo ven. Zelfs de slotminuten ston den bol van spanning. Invaller Cadete maakte met een fantas tisch hakballetje gelijk, maar zag zijn treffer - terecht - wegens bui tenspel afgekeurd. In de laatste seconden werd de spijkerharde verdediger Manolas na twee keer geel weggestuurd. Futre strandde in bijna vrije positie op Sarganis. Zo bleef het 3-2. Van onze correspondent Jurriaan van Wessem MILAAN Een tweede plaats is er een te laag, luidt de belangrijk ste levenswijsheid van Silvio Ber lusconi. AC Milan besloot giste ren de eerste seizoenhelft met een kleurloze 1-O-zege op Pisa en staat op de tweede plaats. De onrust neemt toe in het roodzwarte kamp. De achterstand op stadge noot Inter bedraagt slechts een punt, maar het is vooral het ver toonde spel dat zorgen baart. De met een crisi tobbende Mar co van Basten vroeg gisteren zelf aan coach Sacchi om een wed strijd over te slaan. Sacchi stuur de de vaste invaller Massaro in de wei en deze deed prompt wat Van Basten al maanden niet meer in het roodzwarte shirt heeft ge daan: scoren. Afgezien van de vijfling op Malta is de oud- Ajacied het spoor bijster. Hij gaf dat zelf toe in een onderhoud met de technische staf op Milanello. Aan de pers liet hij weten: „In deze vorm kan Sacchi beter een ander opstellen. Milan heeft drie reserves, die op mijn plaats kun nen spelen. Het zou terecht zijn als de trainer me passeert. Ik weet niet wat het is met me. Ik heb griep gehad, maar daar moet ik al lang van af zijn. Ik heb veel medi- cijnen gebruikt, maar het lijkt me sterk dat dat de reden is dat ik me duf voel. Ik mis de scherpte en de snelheid. Aan zo'n speler hebben mijn ploeggenoten niets". Milan herstelde zich met een 1- 0-zege op Pisa van het verlies bij Parma, maar weer moest het pu bliek genoegen nemen met het re sultaat. De roodzwarte ploeg werkte het inhaalduel plichtma tig af. Massaro zorgde met een diagonaal schot in de 20ste mi nuut voor het enige doelpunt. In de tweede helft had de Toscaanse club een goede mogelijkheid om gelijk te maken. De Argentijn Si- meone kopte de bal echter over het verlaten doel van Milan. Sampdoria boekte een belang rijke zege op AS Roma 2-1. De ploeg van trainer Boskov ver speelde na een goede seizoenstart binnen twee maanden negen punten, maar staat halverwege het seizoen op een derde plaats. In de eerste helft eiste Vialli's be waker Tempestili de aandacht op zich door twee keer met zijn hoofd te scoren. In de twaalfde minuut deed hij dat in het eigen doel. Twee minuten later maakte hij zijn fout goed. Tien minuten na rust hielp Vialli met een fraai afstandschot zijn ploeg weer i de leiding. Het was zyn negende competitietreffer in evem wedstrijden. In de slotfase stelde doelman Pagliuca met twee fraaie reddingen de Genuese zege vei lig. Torino schakelde koploper In- ter verrassend uit in de derde ron de van de Italiaanse beker. De Tu- rijnse ploeg won de terugwed strijd met 1-0 na een 2-1-nederlaag in San Siro. In de vijftiende mi nuut zorgde Lentini voor het win nende doelpunt. Daarna vielen Inter-spelers. die voor het duel te kennen hadden gegeven om mee te dingen naar drie hoofdprijzen, tevergeefs aan. In de laatste mi nuut claimde Klinsmann een strafschop, die niet werd gege ven. Torino ontmoet in de kwartfinale Sampdoria. De ande re wedstrijden die op 6 en 20 fe bruari worden verspeeld zijn Ba- n-Milan, AS Roma-Juventus en Napoli-Bologna. Stand aan de kop in Italië: AMSTERDAM (GPD/ANP) Lef tonen, risico's nemen, alles-of-niets spelen. Voor de be kerwedstrijd tegen Ajax wist FC Groningen-trainer Hans Westerhof maar al te goed hoe hij zijn ploeg gisteren in Amsterdam moest laten spelen. Na afloop van het door Ajax met 3-1 gewonnen duel, besefte de voormalige ClOS-docent dat er meer nodig is dan goede wil en opgestroopte mouwen om Ajax dit seizoen op de knieën te krijgen. Waar de agressieve en soms gedurf de Groningse speelwijze afgelopen zaterdag bij PSV in Eindhoven een dikverdiend punt opleverde, bleven de noorderlingen gisteravond met lege handen. Terecht, zo gaf Wester hof na afloop ruiterlijk toe. „We hebben in een paar dagen tijd het verschil tussen PSV en Ajax erva ren", maakte de oefenmeester onge vraagd een vergelijkend derzoek. „Tegen PSV lukte het ver van het eigen doel te verdedi- nuten hielden de Amsterdammers gen. Dat kon omdat bij PSV het hun tegenstanders in een ijzeren tempo lager ligt en omdat er nauwe- greep. Toch dienden de ruim 15.000 lijks bewogen wordt zonder bal. De tot de 20ste minuut te wachten alvo- manier waarop de spelers van Ajax rens de eerste treffer kon worden constant in beweging zijn, is nauwe- bejubeld. Doelman Patrick Lode- lijks te verdedigen." wijks én een goed functionerende Ondanks de goede bedoelingen, buitenspelval waren daarvoor de lukte het Groningen, met name in grootste struikelblokken. Toen de eerste helft, nooit Ajax ver bui- Brian Roy op links zijn bewaker ten het eigen 16-metergebied te Claus Boekweg weer eens de hielen houden. Gedurende de eerste 45 r HILVERSUM - Rugbyclub DIOK heeft gisteravond goede zaken de rust gelijk kwam, had de ploeg gedaan met betrekking tot prolongatie van de landstitel. Tegen dan ook ™et aan eigen kracht te het tevens nog ongeslagen Hilversum werd een zwaar bevochten 8-15 overwinning behaald, waardoor de Leidenaars nu alleen aan de kop gaan ip de play-offs. Aanstaande zondag wacht hen nu de volgende test tegen Castricum, die ook nog niet kansloos zijn: had laten zien, en Winter daarop Pettersson in stelling bracht, kreeg Ajax loon naar werken (1-0). in een hoog tempo verschenen ach tereenvolgens Roy, Bergkamp en Winter in kansrijke positie, maar al len ontbrak het aan scherpte of ge luk. In de tussentijd deed Gronin gen leuk mee, maar van echte drei ging was geen sprake. De Amster damse mandekkers Danny Blind en Frank de Boer leken nauwelijks ge ïmponeerd door de twee Groningse handenbindertjes in de frontlinie, Milko Djurovski en Hennie Meijer. Dat Groningen vier minuten Vanaf het begin was duidelijk dat de Leidse ploeg niet leed aan onder schatting. Dat kwam mede door de aansprekende resultaten die Hilver sum in de laatste wedstrijden had bereikt.. Amstelveen en Castricum waren moeiteloos door de mannen uit 't Gooi opzijgezet. DIOK zou zich echter niet naar de slachtbank laten leiden, hoewel sommige toe schouwers er in het begin anders over leken te denken. De Hilver summers startten namelijk furieus, en probeerden in de openingsfase een beslissing te forceren. De Leid se ploeg, onder 'aanvoering van Eric-Jan Berendsen, liet zich echter niet gek maken, en wachtte rustig tot de storm ging liggen. Zo kwam het initiatief geleidelijk aan meer bij de Leidenaars te lig gen. zonder dat een van beide partij en, hoewel ze beiden kansen daar toe hadden, recht had op een score. Opvallend was dat DIOK bijna geen ov rtredingen nodig had om Hilver sum af te stoppen, waar van de te genpartij niet hetzelfde gezegd kan worden. Uit één van de toegekende penaltykicks kon Gottfried Bos pal voor rust de Leidse score openen: 0- Voetballer is teleurgesteld en begint bar BRUSSEL (Rtr) - De vroegere Joegoslavische international Milan Jankovic is gestopt met topvoetbal. Hij wees aan aanbod van de Spaanse club Castellon af en is een bar begonnen in Bel grado. „Voor mij geen voetbal meer", zegt de 31-jarige Janko vic in het blad Sport 90. De Joe goslaaf, die via Rode Ster Bel grado en Real Madrid bij An- derlecht belandde, vindt dat de club uit Brussel hem te gemak kelijk de schuld gaf van de ne derlaag in de Europa Cup-finale tegen Sampdoria. Hij verloor zijn basisplaats bij Anderlecht en werd niet opgenomen in de Joegoslavische selectie voor de wereltitelstrijd. „Ik was ver schrikkelijk teleurgesteld. Te erg om weer te voetballen", al dus Jankovic. Na de pauze zette het geleidelijke verval van de Hilversumse aanvals drift door. De voorwaartsen, met een uitblinkende Robert Broers en de goed debuterende Nieuwzeelan- der Derek Spence, wisten in goede samenwerking met de driekwarten steeds dichter bij de trylijn te ko men, en een score leek onvermijde lijk. Het was uiteindelijk Marcel Chaudron die na een onoverzichte lijke situatie goed doorging en de stand op 0-9 bracht. Niets leek de overwinning meer in gevaar te kunnen brengen, maar een vechtend Hilversum profiteer de van een slordigheidje van de Leidse defensie en krabbelde terug naar 4-9. Even werd het nog span nend, maar uit een mooie ingestu deerde beweging scoorde Ewoud Chaudron de beslissende try. Met de conversie van Bos kwam de stand op 4-15, en Hilversum wist zich geslagen. Professioneel speel de DIOK de laatste minuten uit, en kon zich zelfs nog een try tegen ver oorloven in de laatste minuut, zon der dat de overwinning meer in ge vaar kwam. Door de 8-15 overwin ning is DIOK thans de trotse koplo per in de play-off voor de landstitel. Ook The Bassets kwamen giste ren nog in actie, en niet zonder suc ces. De belangrijke wedstrijd tegen RRC uit Rotterdam werd nipt met 15-12 gewonnen, waardoor de Sas- senheimers de hatelijke nul einde lijk achter hun naam hebben weg gewerkt. 'helpend handje' van Stanley Menzo. De doelman ging bij een vrije trap van Edwin Olde Riekerink op een ver gelijkbare wijze in de fout als zo'n Ajacied. Stefan Pettersson legt anderhalf jaar terug in de laatste en door de ijzeren staaf zo beladen Eu ropa Cup-wedstrijd tegen Austria Wien. De ogenschijnlijk niet al te hard van circa 20 meter ingeschoten bal liet Menzo van de borst stuiten, waarna Harris Huizingh er als de kippen bij was de stand gelijk te trekken (1-1). Wonderbaarlijk veerkrachtig zette Ajax de offensieve daden onverdro ten verder, wat op slag van rust op nieuw een treffer opleverde. Op nieuw ingeleid door Roy, was het uiteindelijk Wouters die het melige gekluts vlak vo afrondde (2-1). Met Theo ten Caat vt seerde Huizingh, viel minuten na de pauze e kreeg op inzetten i tiekantoor Stadion Amsterdam Pettersson, later uitgevallen met inschrijving. „Maar we zijn er nog een neusblessure (waarschijnlijk niet", een scheurtje in het neusbeen), de stand naar 3-1 had getild. Met een De stichting wil niet kwijt hoe- unieke draaibeweging schudde de Veel participaties er op dit moment Zweedse spits bewaker Veenhoff zijn verkocht. Niettemin is de be- Lodewijks Lodewijks passeerde (3-1). De inschrijvingsperiode op certifi- de gebles- eaten van aandelen van het nieuwe i de eerste Ajax-stadion - „Stadion Amster- n iets terug dam" - is met bijna twee maanden hij van dichtbij langstelling dusdanig dat het be stuur erop vertrouwd in de verleng de inschrijvingsperiode voldoende geld binnen te krijgen om de bouw van het stadion doorgang te doen vinden. Romario vier maal voor PSV Witschge zet Feyenoord op het goede spoor ROTTERDAM (GPD) - Vorig sei zoen kwam Feyenoord pas na de winterpauze op gang en herstelde het zich op wonderbaarlijke wijze van een dramatische eerste helft van de competitie. Als het optreden in het bekerduel met NAC (2-1) een voorproefje is van hetgeen Gun- der Bengtsson en zijn volgelingen de toeschouwers in Rotterdam dit keer na hun winterslaap gaan voor schotelen. hoeft niemand zich zor gen te maken over een goede afloop. Gelet op de aanwezige kwaliteit is Feyenoord ook aan zijn stand en de trouwe supportersschare verplicht omhoog te klimmen. Zeker nu het elftal is versterkt met Rob Witsch ge. die bij zijn debuut in de Kuip een prima indruk achterliet. De Amsterdammer hielp Feye noord bijna in z'n eentje aan een plaats in de kwartfinale van de va derlandse bekerstrijd. Witschge, gisteravond acterend alsof hij al ja ren in het elftal van Feyenoord rondloopt, brak met een juweel van een doelpunt de ban voor de thuis club die vreesde zijn overwicht zoals zo vaak dit seizoen niet in cijfers te kunnen uitdrukken. Kort voor de pauze werd hij door de Tsjech Stanislav Griga in de diepte aangespeeld, waarna hy met een 'stiftbal' de uitgelopen Bredase doelman John Karelse voor joker zette: 1—0. Witschge, in een wat vrije rol ach ter de spits, strooide kwistig met passes, ging geen duel uit de weg en had ook nog lucht over om van tijd tot tijd mee te vèrdedigen. Dat hij in de slotfase 'stuk' zat. wus nut vreemd. Witschge: „Ik heb een poosje niet gespeeld. Maar het is me in alle opzichten meegevallen. Ik had veel negatieve verhalen ge hoord. maar van de spelers hoorde ik tijdens de trainingen al dat op de Canarische eilanden de sfeer in de groep is omgeslagen. Iedereen is be reid voor elkaar te knokken. Gaston Taument zorgde er kort voor het einde voor dat Feyenoord wat ruimer kon ademhalen, toen hij een fraaie pass van John de Wolf afrondde met een schuiver door de benen van Karelse. Ton Cornelisse redde in blessure tijd de Bredase eer door op bijna identieke wijze Ed de Goey te IHIIlllBH DEN HAAG (ANP) - BW Den Bosch heeft voor de enige verras sing gezorgd in de achtste finales van de strijd om de KNVB-beker. De nummer dertien van de eerste divisie was gisteren te sterk voor de nummer dertien van de eredivisie, Sparta. Met Den Bosch dringt zeker nog een club uit de tweede afdeling door tot de beste acht, want het duel tussen De Graafschap en Dordrecht werd afgelast. Via Houtman nam Sparta welis waar een voorsprong, maar Nijhuis en Van de Wiel (2) bogen de stand in Brabants voordeel om. Van de Wiel evenaarde zijn produktie in 22 com- petitiewedstijden en deed de ont brekende Bossche topscorer De Gier even vergeten. PSV verwezenlijkte de hoogste uitslag, 8-1 tegen Wageningen. De LEIDEN - Jan Siemerink is giste ren fysiek gebroken, maar mentaal in topvorm teruggekeerd uit Australië. De 20-jarige tennisser kon zijn ogen amper nog open hou den na een reis Melbourne - Rijns burg die, inclusief de vele vertragin gen. bijna veertig uur in beslag nam. Maar de linkshander uit het bloe- mendorp straalt innerlijk geluk uit vanwege het bereiken van de vierde ronde in de Open Australische ten niskampioenschappen. "Ik heb maar de Joegoslaaf bleek net iets minder last te hebben van ver moeidheidsverschijnselen dan de blonde Rijnsburger die eervol sneu velde. Net als een andere jongeling van de Nederlandse delegatie overi gens. Richard Krfyicck. Ook de Ha genaar verraste in Melbourne de meegereisde bondscoaches Stanley Franker en Marian Laudin. "Ik was uitgeblust in de laatste pot", zegt Siemerink. "Het is een les geweest. Zes loodzware partijen goed te spelen me kan handhaven Australië waar ik enorr op dit niveau. De vastheid die ik kan doen. We kwamen heb getoond tijdens de duels heeft Nederlanders ruimschoots vante- gesterkt". sloegen aanvankelijk Er kan dus de komende tijd nog geen bal. Maar de teamgeest binnen meer worden verwacht van de voor- de groep was aanleiding voor een malige speler van het Leidse Uni- steeds beter niveau. Het ging gelei- 'Siem' staat inmiddels op het delijk steeds beter en dan kun je op punt de top 100 van de wereldrang- bepaald moment moeilijk r mijn eerste Grand Slam-toernooi tien dagen blijkt nog te veel. Daar dat er maandag uit de wekelijkse lijst binnen te stappen. Een knappe stuk' bezette. Hij heeft laten uitrekenen toernooi. Daar zal hij minder prij- bewezen aardig mee te kur Pas na drie winstpartijen op ho ger geplaatste spelers (Altur, Steeb en landgenoot Mark Koevermans) moest Siemerink de aftocht blazen. In de wedstrijd tegen Goran Prpic had hij weliswaar winstkansen, moet ik aan schaven. Conditioneel uitdraai van de ATP (de spelersvak- veel te doen. Maar ook tech nisch. Ik vind namelijk dat ik hele maal niet perfect heb gespeeld. Ik kan beter, dat weet ik van mezelf. De volleys bijvoorbeeld. Maar het is een prettige gedachte dat ik door bond) een klassering 105 moet rollen. "Het is nu zaak om eens iemand uit de top 30 van de we reld te verslaan", zegt hij strijdlus tig "Het is een ervaring geweest in zengeld weghalen dan in Australië waar hij ongeveer 25.000 gulden verdiende. Hy hoopt intussen dat hy de felbegeerde wild card voor het ABN/Amro tennistoernooi in Ahoy' krijgt Hij had gisteren nog geen bericht gehad van toernooi- baas Wim Buitendijk. bekerhouder ging pas gemakkelijk scoren, nadat Doesburg uit het veld was gestuurd. Romario liet blijken dat hij terug is in Brabant. De Brazi liaan, zaterdag beboet omdat hij te lang in zijn geliefde Rio was geble ven, nam de helft van de produktie voor zijn rekening Berry van Aerle maakte zijn rentree bij de Eindho- venaren. Addick Koot is in onder handeling met Nottingham Forest over een overgang naar Engeland. PSV durft voor de reserve ongeveer een miljoen te vragen. Willem II vernederde SW en maakte met de uitslag van 5-0 een sportief gebaar naar trainer Adri Koster, die na het seizoen vertrekt. Alle doelpunten vielen na rust en waren van Mallien, Van Geel, Rid derhof, Meeuwsen en Stewart. SW-trainer Advocaat noemde zijn verdediging een „kleuterklas Roda en Vitesse plaatsten zich reeds eerder voor de kwartfinales. De loting zag er gisteren als volgt uit: Den Bosch - Vitesse, De Graaf schap/Dordrecht (30/1) - Feyenoord, Roda JC - Ajax en Willem II - PSV. Ab Fafié heeft zijn contract bij FC Utrecht met twee seizoenen ver lengd. De oefenmeester, die in okto ber de werkzaamheden van de op non-actief gesteld Cees Loffeld overnam, blijft tot en met het sei zoen 1992-1993 in de Domstad werk- Fortuna Sittard heeft gisteren met Feyenoord overeenstemming bereikt over het huren van Gemt Plomp voor de rest van het seizoen. De Limburgse club heeft ook een optie tot koop genomen voor de duur van twee jaar. Plomp was een van de Feyenoor- ders die te horen had gekregen dat hij moest vertrekken Dt J7 Utrechter speelde eerder voor FC Utrecht, waar hij onder meer sa menwerkte met de huidige trainer van Fortuna Sittard, Han Berger. DONDERDAG 15 00-1900 EURO World Mosten Snooker 16.00-18 00 Sportnet NHL IJshockey 18 00-1900 Sportnet Worsteten 19 00-19 30 EURO Motor Sport News 19 00-20 00 Sportnet Wide World c Sport. 20 00-23.00 EURO World Mesters Snooker 21 45-22 30 Did 1 Sport Eirtra EK Kunstri|den op de Schaats in Bulgarije 22 00-00.30 Sportnet Spaans voetbal Barcelona-Real Madrid en Attetico Ma- dnd-Espanol 22.15-22 30 Ned 3 Studio Sport Journaal 22 55-23 50 RTL V Match Barend en Van Dorp 23 00-23.15 Did 1 Sport Ertra tennis (Australian Open ^l). 23.00-00 00 EURO Trans World Sport 23 45-00 30 Ned 3 EK kunstnfden op de schaats 00 00-00 40 BBC 1 EK kunstn,den op de schaats 00 00-01 30 EURO EK Kunstnfden op de Schaats m Bulgarije 00 10-00 15 Super Sports News 01 30-02 00 EURO Eurosport News VRUOAG 08 00-09 15 Sportnet Bowlen 08 30-09 00 EURO Eurotxs 09 00-12 00 EURO Wortd Masters Snooker 09 15-09 30 Sportnet Sport u-t Span,# 09 30-11 00 Sportnet WiCB Basketball. 11 00-12 00 Sportnet Worstelen 12 00-14 00 Sportnet NHL Ushockey 12 0O-14 00 EURO WK S»u*n voor vrou- 12 25-13.45 Dtd 1 Sport e i. finale 4 00-16 00 Sportnet Snooker Grote rifs van Norwich Ureon

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17