Jana Novotna haalt Steffi Graf onderuit Van Westerop maakt naam in snookerwereld SPOoTTV ftflfljlEjljp Handballer Fiege steunt bondscoach Van Schie in selectie voor WK schaatsen Mooi soort geneuzel Nieuwe sponsor ploeg Kuiper DINSDAG 22 JANUARI 1991 PAGINA 17 Grimbergen slechts reserve AMERSFOORT/LEIDEN - Lia van Schie uit Stompwijk is met Sandra Voetelink geselecteerd voor de we reldtitelstrijd schaatsen, op 2 en 3 februari in Hamar. De kernploegle den nemen de plaatsen in van natio naal kampioene Jolanda Grimber gen en Sandra Zwolle. De ploeg voor Hamar bestaat ver der uit Yvonne van Gennip en Carla Zijlstra. Grimbergen is reserve. Van Schie en Voetelink mochten niet mee naar de Europese titelstrijd vanwege hun ondermaatse presta ties tijdens het NK in Alkmaar. Grimbergen en Zwolle eindigden in Sarajevo slechts als dertiende en ze ventiende. "Ik ben natuurlijk heel erg blij", zei Lia van Schie gisteravond. "Ik weet dat ik er gewoon bij hoor, want mijn voorseizoen was goed. Het NK was een grote misser. Ik had de se lectie niet meer in eigen hand om dat ik niet wist hoe de rijdsters het in Sarajevo af zouden brengen. Het afgelopen weekeinde kon ik op De Uithof niet meer doen dan hard schaatsen". De selecties werden gisteren be kend gemaakt door de Begeleidings Commissie Kernploegen. BCK. Bij de mannen bestaat de WK-afvaardi- ging logischerwijs uit Leo Visser, Bart Veldkamp, Ben van der Burg en Thomas Bos, de nummers twee, drie. vier en vijf van het EK. Rintje Ritsma is reserve voor het evene ment. dat op 9 en 10 februari wordt gehouden in Heerenveen. Hetzelfde viertal schaatst op 26 en 27 januari in Collalbo en Innsbruck op de 1500 en 5000 meter om de wereldbeker. Ritsma mag meedoen op de kortste afstand. Opvallend is dat Gerard Kemkers dat weekeinde in dezelfde plaatsen uitkomt op de sprintnummers. Kemkers heeft dit seizoen weer last van een „zwabbervoet" en reed nog geen wedstrijden. De andere gese lecteerde sprinters: Arie Loef, Ger- jan van de Brink en Gerard van Vel de. SAALBACH (AFP/RTR) - De vei ligheidsmaatregelen bij de van daag beginnende strijd om de we reldtitels ski zijn verscherpt na dat de Oostenrijkse politie elf Ira ki had aangehouden. Uit de verhoren is de binnen landse veiligheidsdienst duide lijk geworden dat de groep naar Oostenrijk was gekomen voor het plegen van aanslagen. Waar, in dat land of elders in Europa, werd nog niet duidelijk. „Wij hebben desondanks extra bescherming gevraagd en gekregen voor de strijd om de wereldtitels," stelde Anton Stenitzer, hoofd van de veiligheidsdienst in de provincie Salzburg. „Leden van de speciale anti-terreurdienst van het Oos tenrijkse leger zullen ons in de komende week extra bescher ming dienen te brengen." Meer dan honderd leden van de speciale eenheid 'Kobra' zijn gis teren in Saalbach, waar de ver schillende disciplines zullen wor den afgewerkt, aangekomen. Het totaal aantal agenten en veilig heidsbeambten bedraagt nu ruim 500, meer dan het dubbele dan datgene dat de organisatie had Speciale bescherming, rond de klok, zal er zijn voor deelnemers uit die landen waarvan het leger Beveiliging bij WK ski verder aangescherpt deelneemt aan de oorlog in de Golf. De agenten zullen de skiers zelfs volgen op weg naar de start en direct na de finish weer opvan gen. Vooral de Amerikanen, als zij al deelnemen, zullen extra aan dacht krijgen. Alle voertuigen die Saalbach binnen willen, auto's, bussen en treinen, worden sinds gisteren aan een controle onderworpen. Door het hele gebied worden doorlopend patrouilles uitge voerd. Vliegtuigen worden niet gebruikt, want er wordt geen re kening gehouden met acties vanuit de lucht. Uit veiligheidsredenen is de grote openingsceremonie van de agenda gehaald en vervangen door een veel beperktere ope ning. Juan Antonio Samaranch heeft afgezegd voor het wereld kampioenschap schaatsen dat 9 en 10 februari in Heerenveen wordt gehouden. De voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité vindt de oorlog in het Golf-gebied te precair om bezoe ken af te leggen aan sportmani festaties. Borussia Mönchengladbach heeft het trainingskamp in Ag- adir, Marokko, voorzien van 31 ja nuari tot 7 februari, geannuleerd in verband met de Golf-oorlog. Manager Rolf Russmann heeft als alternatief het KNVB-sportcen- trum in Zeist geboekt. De Internationale Tennisfe- deratie heeft maandag de wed strijd Frankrijk-Israel in de eerste van het Davis-cuptoernooi tot eind maart uitgesteld vanwege de Golfoorlog. De wedstrijd, die 1-3 februari in Marseille zou plaatshebben, is verschoven naar 29-31 maart. Vol gens de tennisfederatie was niet zozeer de veiligheid van de com petitie bedreigd, maar was tot uit stel besloten omdat de Israëlische tennissers door de aanvalsdrei- ging van Irak niet in staat zijn zich goed op de wedstrijd voor te be reiden. De Pool Grzegorz Filipowski heeft besloten niet deel te nemen aan de Europese kampioenschap pen kunstrijden in Sofia vanwege de Golf-oorlog. Filipowski was een potentiële medaillewinnaar. MELBOURNE (ANP) - De oude en de nieuwe Steffi Graf hebben het in Melbourne niet kunnen maken. De echte bleek dinsdag zelfs te kunnen verliezen van een speelster aan wie ze vroeger hooguit een paar games kwijtraakte: Jana Novotna. De Tsjechoslowaakse versloeg de 21-jarige Duitse vanochtend met 5-7 6-4 8-6, waardoor na drie jaar Graf- hegemonie de Australische titel strijd bij de vrouwen werd openge gooid. De 'nieuwe Steffi', Anke Huber had weinig in te brengen tegen Mo nica Seles. De veramerikaanste Joe goslavische staat op het punt Graf van de eerste plaats op de wereld ranglijst te duwen. Mary-Joe Fer nandez is degene die dat in de halve finales kan verhinderen. Niet dat de 19-jarige Amerikaanse tegen de middelste van de Maleeva- zusjes, Katerina, enige indruk De Bie niet naar WK veldrijden DEN HAAG (ANP) - De Belgische Wielrijdersbond (BWB) heeft Dan ny de Bie verwijderd uit de selectie voor de wereldtitelstrijd veldrijden in Gieten en vervangen door reser ve Roland Liboton. Dat besluit is genomen na onregelmatigheden tij dens de doping-controle bij de Su per Prestige-cross in Zillebeke. af gelopen zaterdag. La-urent De Backer, voorzitter van de nationale sportcommissie. vertelde gisteren niet wat zich pre cies heeft afgespeeld in Zillebeke. De Bie en zijn advocaten noemen de bondsbëslissing hem van de WK- lijst af te voeren voorbarig, omdat het onderzoek niet is afgerond. maakte, maar achter haar staat Ion Tiriac. Beckers manager zal haar wel niet voor niets onder contract hebben genomen. „We gaan tegenwoordig tegen Graf niet meer de baan op met het idee een paar leuke games te spelen, we willen van haar winnen", ver tolkte Novotna de gevoelens van het jarenlang door Graf geknechte tennisvoetvolk. De 22-jarige Tsjechoslowaakse gold lang als een talentvol dubbel- speelster; te week echter voor de single. Tot zij halverwege vorig jaar met Hana Mandlikova ging werken en haar intrek nam in de villa met tennisbaan die de vroegere Austra lische Open-winnares bewoont in Schoten. „Door Hana ben ik me als een echte prof gaan gedragen. Zowel op als buiten de baan. Ze bracht me de conditie bij die ik nodig heb voor dit soort wedstrijden", aldus Novotna. Dubbelspelpartner Helena Sukova was de eerste die de veranderingen in Novotna's mentale gesteldheid bemerkte. Ze haakte geschrokken af. Kreng Zina Garrison was de tweede. Toen de scheidsrechter in een vrouwen- dubbel verkeerd telde, weigerde Novotna dat te herstellen. Garrison: „Wat een kreng. Ik heb er geen woorden voor". Steffi Graf was dus gewaar schuwd. Maar 's werelds nummer één heeft haar eigen problemen en één daarvan zat op de tribune: vader Peter, middelpunt van een society- schandaal. 1990 heette voor haar een ramp jaar te zijn geweest. Al te drama tisch moet men zich dat niet voor stellen. In het hele seizoen verloor Graf maar vijf partijen, waarvan on gelukkigerwijs drie bij Grand Slam- evenementen. Ze pakte tien titels, verdiende 1,9 miljoen dollar alleen al aan prijzengeld en kreeg een dure sportauto cadeau, omdat de spon sor van het vrouwen-circuit haar zo'n toffe meid vond. Vanaf 1 januari 1987 boekte ze 309 overwinningen. Slechts twaalf par tijen gingen verloren. Wie dat slecht noemt, hanteert wel heel vreemde maatstaven. Maar het aureool van onoverwin nelijkheid was eraf. Ineens trof Graf geen opponenten meer die door ze nuwen overmand punten cadeau gaven. Novotna al helemaal niet. De Tsechoslowaakse wist precies wat ze aan het net deed: speculeren op Steffi's zwakke slice-backhand en haar daardoor onder druk zetten. Dat werkte op de belangrijke pun ten. Graf won de eerste set nog wel, maar daarna kwam Novotna steeds beter in haar ritme. Graf vrat zich op en gaf door over haasting de tweede set en dus de partij uit handen. In de derde ver loor de Duitse als eerste haar ser vice: 5-6. Novotna was niet bij machte het af te maken. De tweede keer, bij 6-7, wel. Novotna: „Vorig jaar stond ik drie keer in de kwart finales bij een Grand Slam-toernooi maar was ik niet in staat dat laatste stapje te maken. Nu denk ik dat het een leerproces was om vandaag te bewijzen dat ik echt in de top thuis hoor". Heeft Noorwegen in Johan Koss een nieuwe Hjalmar Andersen? Het ziet er naar uit. De man legt dezelfde macht, stille gedreven heid en voelbare rust in zijn schaatsen als zijn illustere voor ganger. Voor wie niet (meer) weet wat de sprookjes van déze Andersen waren: hij werd. van 1950 tot en met 1952. drie keer achtereen Eu ropees en wereldkampioen en te vens drievoudig Olympisch kam pioen. Ook in gewone wedstrijden verloor hij hoogst zelden. Opvol gers kreeg hij genoeg: Knut Jo- hannesen. Per Ivar Moe. Fred An ton Maier. Sten Stensen. Falk- Larsen. Sjobrend. maar niemand van de Noren heerste ooit zo sou- verein als Andersen. Het leek er zelfs niet op. (Van Nederlandse kant kan alleen Ard Schenk in zijn laatste drie jaar met hem worden vergeleken). Andersen had. evenals Koss, een redelijke sprint, een zeer goe de 1500 meteren een werkelijk for midabele 5 en 10 km. Het maakte hem absoluut niet uit wie er voor dan wel na hem startte. Net als Koss nu zette hij eenvoudig een tijd neer waar zijn rivalen vele. zeer vele seconden vandaan ble ven. Zijn daden namen legenda rische vormen aan. De Neder landse schaatsenrijders (Broek man, Van der Voort. Huiskes) heb ben echt gezucht onder het juk van Andersen. Ik vrees dat hetzelfde gaat ge beuren met Koss. De vooruitgang die hij in een jaar tijd op de lange afstanden heeft geboekt, is opzien barend. Daartegenover staat dat de Nederlanders het weliswaar heel behoorlijk doen, maar verge leken met vorig jaar niet wezen lijk beter zijn geworden. Veld kamp verliest nog veel op 500 en 1500 m. Van der Burgs 1500 m is aan het rammelen gegaan en zijn 10 km is niet goed genoeg. En of Visser veel beter kan dan nu, is op zijn minst twijfelachtig. Veldkamp heeft ferm geroepen dat Koss niet onverslaanbaar is. Datje gedachten al in die richting gaan, wijst op lichte wanhoop. Visser constateert dat Koss sinds december ijzerstexk schaatst en put voor het WK moed uit het feit "dat geen rijder de hele winter in topvorm kan blijven". Dat laatste wil er bij niet in. Een groot kam pioen, die training en rust goed doseert, moet het kunnen. En Koss houd ik voor zo'n grote. Overigens wel een mooi tiep, hoor. die Noor. Voetballers, wiel- boksers die iets win- JOHAN KOSS nen, hebben meestal een behoorlij ke hoge pet van zichzelf op Koss niet. Toen hij vorig jaar bij het WK onverwacht zegevierde, be schouwde hij zich als "wereld kampioen van een weekeinde". Daar moesten we maar met te veel waarde aan hechten. Vorige week in Davos zei hij sombertjes dat hij er nog lang niet was. (Karlstad merkte toen al op dat die uitspraken met een korrel zout moesten worden genomen). En na het glorieuze EK kwam hij met de relativerende ontboezeming dat erop dit moment waratje toch wel belangrijker dingen in de wereld gebeuren dan die Europese titel van hem. Het is een ongewone, heel harj- dige manier om de spanning en de altijd hinderlijke aandacht rond je eigen persoontje weg te halen. De gewone jongen spelen bij wie het toevallig allemaal net lukt. Jaja, morgen brengen. Koss camoufleert zijn zelfvertrouwen en onmiskenbare ambitie met sus send, goedmoedig geneuzel. Een vreemd soort held. Maar ik vind het wel leuk. Straks kijken wat hij ons na het WK in Heerenveen weer uit zijn repertoire te bieden heeft. Want dat hij ook wereld kampioen wordt, staat voor mij vast. Zeker tot en met 1992, en mis schien wel langer, zitten we met deze zachtmoedige, onwankelba re kei opgescheept, ben ik bang. De plaatsen twee tot en met vijf - ze zullen nog wel even ons deel zijn. RUUD PAAUW Jana Novotna beleeft de dag i Ivan Lendl was gisteren de laatste Lendl de minste tegenpunten. Min- die zich in het mannentoernooi bij der nog dan de als nummer één ge- de kwartfinalisten schaarde. Tegen plaatste Stefan Edberg. Aaron Krickstein had de voormali- Die overi ge Tsjech daarvoor slechts drie kor- gens naarmate het toernooi vordert te sets nodig. Tot nu toe incasseerde ook steeds beter in vorm komt. STUTTGART (GPD) - De geld schieters van de door Hennie Kui per geleide ploeg kwamen in de voorbije twee jaar uit Stuttgart. Het stadsbestuur onder leiding van Oberbürgermeister Manfred Rom mel speelde daarin een belangrijke rol. Aan de vooravond van het nieu we wielerseizoen is deze situatie veranderd. De hoofdsponsor is toch iemand anders: Telekom. Mede hierdoor heeft Hennie Kuiper nu de beschikking over een budget van bijna vier miljoen gulden. Het de buut van de ploeg in de Tour de France staat vrijwel vast. Van onze redacteur Herman Joustra LEIDEN - Een landelijke topper is het nog niet, maar Pascal van Westerop heeft de laatste maanden wel naam gemaakt in het snookerwereldje. De 14-jarige Warmonder blonk aanvankelijk louter uit in de regionale toernooien, maar sinds hij besloot zijn werkterrein te verleggen naar de grotere evenementen hebben de nationale 'grootheden' daadwerkelijk kennis met hem kunnen maken. Hij kan inmiddels bogen op een aantal aansprekende resultaten. Zo versloeg hij onder anderen Steve Simms, Mario Wehrmann en Wim Braam, stuk voor stuk spelers die tot de top behoren. Toernooizeges waren er nog niet bij, maar al met al is Van Westerop opgeklommen tot een zeventiende stek op de nationa le ranglijst, de Holland Ranking. "Dat was de doelstelling voor dit seizoen een plaats bij de eerste twintig", zegt hij rustig. Samen met zijn vader heeft hij voorzichtig een route uitgestippeld die uiteindelijk moet leiden tot een vast verblijf bij de, pakweg, eerste vijf van de ranglijst. Daarom kwam de belangstelling die René Burg graaf van Center Snooker Club uit Leiden voor hem had als geroepen. De Leidenaar wilde het jeugdige ta lent gaarne inlijven en Van Wester op was op zoek naar een sponsor. "Want het is wel leuk om allerlei landelijke toernooien te spelen, maar het kost ontzettend veel geld". Daaróm tekende de Warmonder onlangs een contract dat hem tot eind volgend jaar aan de Leidse zaal bindt. Center vergoedt nu alle in- schrijvingskosten voor de toernooi en en betaalt de reiskosten. De club betaalt ook een trainingsstage in het Engelse Clacton-on-Sea, bij Mi chael Clark. Daartegenover staat wel dat Van Westerop zijn seizoen bij het War- mondse Jumbo gewoon afmaakt. Pas de volgende competitie is het mogelijk om voor Center uit te ko men. Wel moet het talent, indien mogelijk, minimaal een uur trainen bij Center. Van het prijzengeld dient hij verder vijfentwintig pro cent af te staan aan zijn sponsor. Burggraaf: "Ik kende Pascal niet persoonlijk, maar ik zocht naast Linda Paauw (een van de vrouwen toppers in Nederland, ook gespon sord door Center, red.) een knaap die goed was. Daarvoor had ik een profiel opgesteld. Zo'n jongen moest talent hebben, de wil om ver der te komen en een goede wed strijdmentaliteit. Iemand die kon relativeren en die uit elke verlies- partij nog iets positiefs zou kunnen halen. Te veel spelers zijn op dit mo ment bezig voor het geld dat er met snooker is te verdienen. Pascal niet". De vader van Van Westerop vult aan: "Als hij het voor het geld zou doen, zou hij nog alle regionale toer- Van onze redacteur Rob van der Zanden De samenstelling van de formatie Telekom: Gebleven: Hartmut Bolts, Udo Bolts, Guido Eickel- beck, Bernd Gróne, Jozef Holz- mann, Dariusz Kujzcr, Markus Schleicher. Werner Wuller, Gerd Dorich (allen Duitsland), Marcel Arntz, Erwin Nijboer, Ad Wijnands (allen Nederland), Dean Woods (Australië). Nieuw: Peter Gansier, Robert Matwew, Carsten Wolf. Mar kus Hess, Michael Hubner (Duits land), Gerard Veldscholten (Neder land). Urs Freuler (Zwitserland). Ploegleiding: Hennie Kuiper (ploegleider). Herman Snoevink (Ned., assistent-ploegleider), Wer ner Stauff (Duitsland, assistent- ploegleider). Vooralsnog doet Van Westerop het relatief rustig aan. De jeugdige Warmonder zit momenteel in de derde klas atheneum van het Rijn lands Lyceum en dat heeft de priori teit. "Eerst kijken wat het huiswerk is en dan pas oefenen". Op zijn kamer op een kleine snookertafel of bij Center. Een uur of twee per dag. Dat is in vergelij king met de rest niet veel, maar ge noeg, vindt hij. Het gaat erom watje doet. Gerichte training dus. want Van Westerop beseft dat hij nog veel heeft te leren. "Technisch en tactisch valt er nog wel wat bij te schaven. Dat komt allemaal nog wel. Dit is voor mij gewoon een leer jaar". LEIDEN - Handbalinternational Joop Fiege ontkent in alle toonaar den dat hij niet langer gelooft in de ideeen van bondscoach Guus Can- telberg. Daarmee is het bommetje, dat onbewust door Fiege zelf onder de nationale selectie was gelegd, ge demonteerd. Na de afgang in Oslo waar Oranje afgelopen weekeinde laatste werd in een zeslandentoer- nooi had de 28-jarige linkerhoek speler openlijk kritiek geleverd op Cantelberg. Dat werd volgens Fiege ten onrechte uitgelegd als een motie van wantrouwen aan het adres van de Limburgse keuzeheer. "Ik ben geschrokken van de com motie die is ontstaan rond Oranje", zegt de routinier die uitkomt voor E O. "Cantelberg en ik hadden een meningsverschil. Ik heb inderdaad kritiek geuit, maar tegelijkertijd ook toegegeven dat ik in Oslo niet goed speelde. Maar dat gold voor meerdere spelers. We hadden ge woon de vorm niet en misten te veel basisspelers". In Oslo - waar Oranje geen wed strijd won en als laatste eindigde in de strijd om de Polar Cup - ontbra ken Wil Jacobs, Job Hagreize en Joop Fiege's broer Robert. Daarbij voegden de vaste krachten Lambert Schuurs en Patrick van Olphen zich pas later in het toernooi bij de groep. Om die reden had Joop Fiege een leidende rol in de opbouw opge ëist. Cantelberg ging niet op dat ver zoek in en hield Fiege in de linker hoek. De speler liet zijn teleurstel ling vervolgens duidelijk blijken en wekte de indruk het voor gezien te houden als international. Fiege: "We hebben in Den Haag tijdens een toernooi in december slecht gespeeld. Nu was het weer matig. Maar de conclusie dat de groep na die slechte prestaties het vertrouwen verliest in de weg die is ingeslagen is onzin. Cantelberg heeft de steun van de hele selectie". Zelfs Patrick Berendsen, clubge noot van Fiege, is weer beschik baar. Berendsen had enkele weken geleden een conflict met Cantel berg - hij kreeg naar zijn idee te wei nig speeltijd en vond dat de coach faalde in de communicatie met de spelers - en dreigde uit Oranje te stappen. De daad werd uiteindelijk niet bij het woord gevoegd. Cantelberg laat de deining gela ten over zich heen komen. "Er is zelfs al gesuggereerd dat de comple te selectie niet meer achter mij zou staan. Maar ik weet hoe dit soort dingen gaan. Ik geef spelers op hun donder en dan nog het liefst de bes te spelers. Dat is mijn stijl. Dat ze dan via de pers hun teleurstellingen uiten, begrijp ik best. Daarom til ik niet zo zwaar aan deze toestanden zegt hij. Cantelberg heeft voor Oranje een route uitgestippeld die in maart 1992 moet leiden tot een plaats bij de beste landen van de wereld. In Oostenrijk vindt dan een WK-kwali- ficatietoernooi plaats. Het binnen brandje binnen de nationale ploeg lijkt net op tijd geblust. Over enkele weken begint de selectie aan een se rieuze voorbereiding. Cantelberg wil met de ploeg naar een semi-pro- fessionele status en op den duur wil hij zelfs full-profs in het team. Hoe wel daarvoor het benodigde geld nog niet helemaal gereed ligt, be gint hij in februari al met een inten sief trainingsprogramma. Het aantal traimngsuren voor de internationals wordt opgevoerd tot ongeveer 15 uur per week Slechts een deel van die uren wordt er cen traal getraind. De Oranje-spelers moeten vooral in de ochtend- of middaguren zelf aan de slag in hun eigen omgeving Daarvoor zijn door de coach drie hallen aangewezen in Geleen, Emmen en Den Haag. DINSDAG 15 00-19 00 EURO World Masters Snooker 16.00-17 30 Sportnet Kek boksen 17.30-18 00 Sportnet Magazine Automo- b<ie 10 00-19 00 Sportnet K-ckboksen 18 55-19.25 Ned 2 Veronica Sport. 19 00-19.30 EURO De mooiste doelpun- ten uit de Spaanse competitie 19 00-20 00 BBC 2 Wort<j Cup Sk*n 19.00-20 00 Sportnet Pro Ski Tour 19 30-20 00 EURO Eurosport News 20 00-21.00 Sportnet Railysport hoogte punten Parijs/Dakar 20 00-22 00 Super Ultra Sport 20.00-23 00 EURO World Masters Snooker 21.00-22.00 Sportnet International Mo torsport 21 30-22.00 BBC 1 A Ouestion of Sporl quiz 22 10-22 25 Did 2 Sport ertra WK Skién 22 15-22 30 Ned 3 StudK) Sport Journaal 22 15-00 15 Super Ultra Sport. 23 00-23 45 Did 1 Spon ertra tenms (Australian Open -91) en EK kunstrifden op de schaats m Sofia 23 00-00 00 EURO Worstelen 00 00-01 00 Sportnet Ze-len 00 00-01 30 EURO EK Kunstn,den op de Schaats m Buiganje. 01 00-01 30 Sportnet Spaans voetbal 01.30-02 00 Sportnet Railysport m Duits land 01 30-02 00 EURO Eurosport News 09 00-12 00 EURO World Masters Snooker 10 30-11 00 Sportnet Moto News 11 00-12 00 Sportnet Kickboksen 12 00-13 15 Sportnet Bovrten 12 00-14 00 EURO Skjen v 12 20-13 45 DW* 1 Sportertra WK Sk*n 13 15-14 15 Sportnet Go auto- en motor sport magazme 14 00-15 00 EURO Paardespon Con cours Hipp^ue 1990. hoogtepunten 14 15-15 15 Sportnet lnternat«nal Mo- 15 00-19 00 EURO World Masters Snooker

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17