[ÜD MultiRent De Koning vraagt: PRODUKTENBEREIDER administratief medewerker m/v MultiRent vraagt: Auto- en motorverhuur het HOLTLANT COLLEGE vraagt zo spoedig mogelijk een enthousiastë leraar m/v Wiskunde HOLTLANT Nederlands V.O.F. DRANKENINDUSTRIE ALL IN DRINKS, V.O.F. Drankenindustrie All In Drinks, riagg zuid-holland noord TELEFONISTE/RECEPTIONISTE toVU SVG 5VG de oude post SVG SVG LUCHTHAVEN SCHIPHOL Actieve service-medewerker m/v Actieve service-medewerkers m/v 1 zaterdag ^/"Vf, -«-id-M". HQI'M rï- i'rW <$J-,rV.'vKWt',^l'W ^Sll'lV,^.(sm' ^JZv.WWfi^l SSSSS^uSlT l7.^f.llNil^a7.^MtMiirai/^;^nUii^M:^liil;t»:«/-rf >.il;l^7:r^.ll:l^7:Vr\lll;l^7:rntll;l^-g^LiiJMlAM^1ll;l^V:V^ill.1^7:i:Millil^7rr<\lll;1^7:rr^H;l^"7'lTY7TTÏÏ??tf teleloon (071)161400 Medisch Secretaresse Voor een gezondheidsinstelling in Leiden zoeken wij per 1 februari a s een medisch secretaresse voor 8 uur per week Het betreft diverse secretaresse werkzaamheden. Een secretaresse opleiding, kennis van medische terminologie, goede typevaardigheid en kennis van Word Perfect zijn vereisten voor deze baan. Deze parttime baan zal ongeveer 1 maand gaan duren. Technisch-administratief medewerker Voor een instelling in Leiden zoeken wij een technisch- administratief medewerker. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het lezen van bouwtekeningen, berekeningen maken, opzoekjen van bouwkundige gegevens en het bezoeken van (meuw)bouwprojekten. De juiste kandidaat heeft een diploma MTS bouwkunde, relevante werkervaring en kan zelfstandig werken. Deze fulltime baan zal ongeveer 3 maanden duren Redactie assistent Voor een drukkerij in Leiden zoeken wij een redactie assistent De werkzaamheden bestaan uit het lezen van drukproeven, voorbereiden van drukopmaak en zelfstandig voorbereiden van grafische produkties. Een zeer goede kennis van de Nederlandse taal, nauwkeurig kunnen werken, bekendheid met de grafische wereld en relevante werkervaring zijn vereisten voor deze fulltime baan. Administratief medewerker Per direkt zoeken wij een administratief medewerker voor een organisatie-adviesbureau. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit typen met Word Perfect 5.1, beantwoording van telefoon en administratief ondersteuning van de secretaresses. Een zeer goede typevaardigheid, goede kennis van Word Perfect, en een goede beheersing van de Nederlandse taal zijn vereisten voor deze baan. De werktijden zijn van 10.30-17.00 uur Bibliothecaris Vanaf 28 januari kunnen wij een parttime bibliothecaris plaatsen bij een overheidsinstelling in Leiden Het betreft o.a. het bijhouden van het documentatiesysteem. Gevraagd wordt een diploma bibliotheekacademie, werkerrvaring en zelfstandig kunnen werken. Deze baan zal enkele maanden gaan duren. Secretaresse Voor een overheidsinstelling in Leiden zoeken wij een ervaren secretaresse Agendabeheer, verzorgen van correspondentie, diverse coördinerende werkzaamheden alsmede het uitvoeren van'financieel-administratieve procedures zal tot de taken gaan behoren. Een opleiding op VWO-niveau, een secretaresseopleiding, goede kennis van Word Perfect, zelfstandig kunnen werken en financiële affiniteit zijn vereisten voor deze fulltime baan. Beleidsmedewerker Met spoed zoeken wij een beleidsmedeweker voor een instelling in Leiden. Het betreft diverse beleidsvoorbereidende werkzaamheden, het leggen van telefonische kontakten en de secretariële verwerking hiervan. Gevraagd wordt een opleiding op universiteits- niveau, bij voorkeur rechten op bestuurskunde, ervaring met beleidsmatig werk, goede secretariële vaardigheden, eigen initiatieven, goede kontaktuele eigenschappen. Deze fulltime baan gaat langere tijd duren Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen Neem s v p snel kontakt met ons op Wij zijn elke werkdag open van 8 30 uur tot 17.30 uur Vrijdags tot 18 00 uur Wij werken ook op afspraak Kinderopvang De Koning zorgt desgewenst voor plaats in een uitstekend kinder verblijfTegen gereduceerd tarief' uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden Telefoon 071-14 4143 BLUE IN Vrijetijdsmode is op zoek naar een modebewuste zelfstandige jongedame, die naast het adviseren van onze klanten ook mee kan adviseren bij de inkoop van onze collectie. Ben jij zo'n type? Reageer dan snel bij: Het Holtlant College is een instituut voor Lager en Middelbaar Beroepsonderwijs in Leiden en Leiderdorp. Het is ontstaan door een fusie van vier scholen: De Leidse School voor MEAO en MTRO, het MDGO 'De Noorderwiek' uit Leiden, het Rijnlands Instituut voor Ondernemersonderwijs in Leiderdorp en het KMBO 'Het Groene Hart'. Geïnteresseerden worden verzocht hun sollicitatiebrief vóór 28 januari 1991 te zenden naar het Holtlant College t.a.v. de heer W.M. van der Hoeven, CD-personeel, Leidsedreef 4, 2352 BA Leiderdorp. COLLEGE 16 lessen per week in de afdeling LMO voor 12 lessen per week in de afdeling MTRO, wegens ziektevervanging Naar een deel van de functieomvang kan worden gesolliciteerd. Voor beide functies is een tweede graads bevoegdheid gewenst. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer J.K.F. Walstra (wiskunde) en de heer R.H.E.W. van der Steen (Nederlands). Tel. 071 -89 93 42 v.o.f. drankenindustrie gevestigd in Ter Aar, ca. 8 km van Alphen a/d Rijn (Z-H) is een 25 jaar jong, dynamisch en snelgroeiend bottelbedrijf, met een totale bezetting van 25 medewerkers. De belangrijkste aktiviteiten van ons bedrijf zijn het voor nationale en internationale afnemers afvullen van limonadesiropen, frisdran- ALL IN DRINKS ken, vruchtensappen en wijnen. limonadesiropen frisdranken vruchtensappen wijnen r\ Op korte termijn hebben wij plaats voor een: Uw werk bestaat uit: - Het volgens recepturen bereiden van Limonadesiropen en andere produkten. - Bereidheid moet aanwezig zijn om andere voorkomende taken uit te voeren. Voor deze funktie is het ons inziens noodzakelijk dat u: - Een opleiding heeft gevolgd, waarin u geleerd heeft te werken volgens recepten, wij denken aan een bakkers- of koksschool opleiding. - Ervaring heeft met het bereiden van produkten - Uw leeftijd ligt tussen de 20 en 30 jaar Wij bieden u: - Een aantrekkelijk functie in een dynamisch bedrijf - Fijne werkomstandigheden in een jong team - goede salariëring en verdere secundaire voorwaarden Bent u geïnteresseerd in deze functie en meent u te voldoen aan onze voorwaarden, stuurt u dan voor 26 januari a.s. uw sollicitatiebrief met gegevens over opleiding, ervaring en motivatie naar: Postbus 19, 2460 AA Ter Aar, t.a.v. de heer A. Esser. heeft u nog verdere vragen of maakt u liever telefonisch een afspraak, dan kunt u de heer Esser tijdens kantooruren bereiken op 01722-2341 SSSofo" OOOOOÏ regionale instelling voor ambulante geesteli|ke gezondheidszorg In de afdeling Bollen-/Kuststreek is een vakature voor een oooot voor 20 uur per week De werkzaamheden bestaan uit: - het aannemen van de telefoon, - het ontvangen van bezoekers; - het typen van brieven en verslagen; - het verzorgen van de cliëntenregistratie. - het bijhouden van het archief; - overige voorkomende werkzaamheden. Betrokkene zal vooralsnog werkzaam zijn op de vestiging Katwijk, doch de bereidheid dient aanwezig te zijn ook op de vestiging Rijnsburgerweg/Leiden werkzaamheden te verrichten T.z.t. verhuist de vestiging Rijnsburgerweg/Leiden naar Sassenheim. De arbeidstijden zijn maandag t/m vrijdag van 13.00-17.00 uur. Functie-vereisten: - MAVO/HAVO diploma. - typediploma, ervaring met tekstverwerkende apparatuur is een pré (Wordstar); - ervaring met het werken met een dictafoon; - minimum leeftijd 23-40 jaar; - bij voorkeur ervaring in een instelling voor gezondheidszorg. Arbeidsvoorwaarden konform de CAO/AGGZ; salariëring afhankelijk van ervaring, maximaal 3.224,13 bruto per maand (bij full-time dienstverband); pensioenfonds PGGM. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij Mieke Wijnands, hoofd afdehngssecretariaat, telefoon 071-155982, Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen te richten aan Stichting RIAGG Zuid-Holland Noord, t.a.v. drs. B. Samsom, algemeen direkteur, postbus 1172, 2302 BD LEIDEN. "De Oude Post" is een dagcentrum te Sassenheim voor volwassen geestelijk handicapten Aon de dagoktiviteiten nemen 55 mensen deel in 4 orbeids- motig gerichte groepen en 2 groepen met afwisselende aktiviteiten. (voor 20 uur per week) De nieuwe medewerker zol administra tieve en sekretariele werkzaamheden verrichten, zoals: het bijwerken en onderhouden van de deelnemersdossiers; het voorbereiden, notuleren en uitwerken van vergaderingen,- het verrichten van voorkomende typewerkzoomheden (korres- pondentie en verslagen),- het beheren van de kas, het beheren van het voorzienings archief; informatieverstrekking aan hoofd en Centraal Bureau betreffende boekhouding, personeels- en gehandicaptenadministratie. wij zoeken iemand die: ervaring heeft met voornoemde werkzaamheden,- in het bezit is van een type- diploma,- vaardig is in het werken met het tekstverwerkingsprogramma WP 5.1; over goede schriftelijke uitdruk kingsvaardigheden beschikt. overigen: De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Het salaris bedraagt, afhankelijk von ervaring, maximaal f 2.948,25 bruto per maand bij een full-time dienst verband. De Stichting biedt mogelijkheden tot kinderopvang. Verdere informatie wordt verstrekt door Lionda Teske, plaatsvervangend hoofd Dagcentrum "De Oude Post", telefoon 02522 - 12949. Desgewenst kunt u een taakomschrijving toegestuurd krijgen. Schriftelijke sollicitoties binnen 10 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken van het Centraal Bureau SVG, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. Dagcentrum "De Oude Post" is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting Voorzieningen Gehandicapten Noordelijk Zuid-Hollond te Leiden. Bij deze Stichting zijn totooi 350 medewerkers werkzaam. stichting voorzieningen gehandicapten Wegens uitbreiding van onze aktiviteiten op de zoeken wij dames en heren, die na een gedegen interne opleiding worden belast met het fouilleren en visiteren van vertrekkende vliegtuigpassagiers. Vanwege de aard van de werkzaamheden stellen wij de volgende eisen: - opleiding op LBO-C/MAVO nivo - onbesproken gedrag - leeftijd vanaf 18 jaar - woonachtig in een straal van 30 km. rond de Luchthaven Schiphol - bereidheid tot het verrichten van werkzaamheden in onregelmatige dienst Wij bieden u een afwisselende baan in een dynamische omgeving, die in wissel diensten volgens rooster wordt verricht voor gemiddeld 30 uur per week. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn konform onze eigen bedrijfs- CAO. Indien u denkt een waardevolle aanvulling te zijn op onze teams, dan wordt uw schriftelijke reaktie binnen 5 dagen na het verschijnen van dit blad, voor zien van een recente pasfoto, verwacht bij: SECEUR0P NEDERLAND SECURITY CHECK B.V. Postbus 9021, 1006 AA AMSTERDAM, t.a.v. de afdeling Personeelszaken $04 MultiRent B. V. is een jong snelgroeiend auto- en motorverhuurbedrijf, dat deel uitmaakt van de Motorhuisgroep. Een verhuurpark van 300 personenauto's, bedrijfsauto's en motoren vormt de basis voor de activiteiten van ons enthousiaste- sterk servicegerichte team van medewerk(st)ers. Multi-Rent vraagt: (18-20) full-time (18-23 part-time Hij/zij gaat zich met veel inzet en gevoel voor service onder andere bezighouden met het ophalen en wegbrengen van huurauto's en het aftanken en controleren ervan. Ook draagt hij/zij er zorg voor dat de auto's en motoren er altijd onberispelijk uitzien. Hij/zij zal goed met mensen moeten kunnen omgaan, een representatief voorkomen hebben en natuurlijk in het bezit zijn van een rijbewijs. Geïnteresseerde kandidaten worden uitgenodigd hun korte sollicitatiebrief te sturen naar MultiRent B.V. ter attentie van dhr. H.J. Nieuwenburg, Vondellaan 80, 2332 AH Leiden. Voor meer informatie kan men bellen naar dhr. J. Nieuwenburg, telefoon 071-351817.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 26