VEDIOR «agpo VEDIOR LEIDT TIJDELIJK WERK IN BETERE BANEN Medewerker We zoeken een ervaren medewerker (m/v) voor onze centrale debiteurenadministratie. Inspekteur technisch m/v Medewerker Klein Chemisch Afval m/v Gevraagd: KRAANMACHINIST VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES ELKE ZATERDAG K donderdagmiddag 15 30 uur telefoon (071)161400 ■«Win, Aannemingsbedrijf J.G. Nelis bv, staat voor een gezonde groep van maatschappijen die alle aspecten van de bouwnijverheid innoverend heeft verenigd. Sterk in de bouw. Sterk in grond-, weg- en waterbouw. Kracht zit nu eenmaal in de combinatie. J.G. Nelis, Partners in projekten, samenwerken vanaf idee tot realisatie. J.G. Nelis Bouw bv, dochteronderneming van Aannemingsbedrijf J.G. Nelis bv, realiseert bouwprojekten in de industriële-, utiliteits- en woningbouwsektor. In verband met de gestage groei van deze maatschappij zoeken wij een: le Uitvoerder Utilitietsbouw (m/v) die ingezet zal worden op grootschalige projekten, variërend van 10 tot 20 miljoen gulden, de uitvoerder zal worden belast met de algehele leiding op de bouwplaats. De uitvoerder functioneert rechtstreeks onder verantwoordelijkheid van de bedrijfsleider. Ondersteunt door de afd. Werkvoorbereiding, Kostenbewaking en Materieelzaken, is de uitvoerder de bindende kracht bij de realisatie van de projekten. Het kunnen werken in projektteams is belangrijk voor deze funktie. De gedachten gaan uit naar kandidaten met: HTS/MTS-bouwkunde; een leeftijd tussen 30-45 jaar; meerdere jaren ervaring in bovengenoemde funktie; goede kontaktuele eigenschappen; doorzettingsvermogen en een goed organisatorisch inzicht; uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. U kunt voor nadere informatie contact opnemen met de afdeling Personeelszaken, te bereiken onder nummer 023-187100. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden naar: Aannemingsbedrijf J.G. Nelis bv, afdeling Personeelszaken, Postbus 802, 2003 RV Haarlem. SYSTEEMADMINISTRATOR Voor een internationaal bedrijf, gevestigd in het centrum van Leiden. Wij zijn op zoek naar een persoon die geïnteresseerd is in computers, bij voorkeur kennis heeft van een Wang tekstverwerkingsprogramma. U wordt het aanspreekpunt binnen dit bedrijf voor een nieuw op te zetten Wang programma. Tevens bestaan uw werkzaam heden uit het bedienen van de telefoon centrale, werken met de fax, telex en aan vullend administratief werk. Voor deze veelzijdige functie denken wij aan een persoon met minimaal een HAVO- opleiding en een uitstekende kennis van de Engelse taal. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Nicole van Lierop alle functies m/v UfTZEND- ÉN PERSONEEL ADVIESBUREAUX Pelikaanstraat 11. Leiden. 071 - 142347 AG PO B. V. is een voor aanstaande technische handelsonderneming. Het programma omvat een brede sortering produkten op het gebied van C.V., warmwaterbereiding en luchtbehandeling, zowel voor de individuele woning als de utiliteitsbouw. AG PO B. V. maakt deel uit van de Econosto groep, waartoe verder behoren: Econosto met vestigingen in Nederland. België, West-Duitsland, het Midden- Oosten en Singapore, Combutec Stooktechniek te Breda, Petrecon te Rotterdam, Amca Servotechniek te Ten Post en Parijs en Koppen m Lethem te Waddinxveen. De Econosto groep biedt werkgelegenheid aan ca. 560 werknemers, de groepsom- zet bedraagt f 225 miljoen. WARMTE UIT BETROUWBARE BRON Voor het jaarlijks opnemen van de meterstanden van de warmtekosten- verdeelsystemen in Leiden en omgeving zoeken wij een Medewerker (m/v). Onze gedachten gaan uit naar iemand met goede gezondheid, goede ogen en een goed handschrift, die een aantal uren per week overdag voor ons beschikbaar is, met een concentratie van werkzaamheden in de maanden mei, juni en juli. Leeftijd vanaf 30 jaar. Aangezien het aantal werkuren beperkt is, dient u dit te zien als een aantrekkelijke bijverdienste. Brieven met foto gaarne binnen 7 dagen te sturen aan: AGPO B.V., afdeling personeelszaken, Postbus 3364, 4800 DJ Breda. Heineken brouwt al tijden lang zijn bier in Nederland en is uitgegroeid tot één van de bekendste brouwerijen ter wereld. Onze brouwerijen in Neder land maken bieren niet alleen voor de Nederlandse markt, maar ook voor vele exportmarkten. Ons bier is verkrijgbaar in meer dan 150 landen. Dit maakt Heineken Nederland tot een uniek bedrijf binnen de landsgrenzen. Bij ons nog steeds traditionele brouw- proces maken we gebruik van de modernste technieken. Want kwaliteit staat bij Heineken hoog in het vaandel. En dat geldt ook voor onze mede werkers. Medewerk(st)er debiteurenad ministratie. Voor onze afdeling Centrale Debiteu renadministratie in Zoeterwoude zoe ken wij ten behoeve van de groep die zich hoofdzakelijk bezighoudt met de facturering aan onze binnenlandse afnemers een enthousiaste mede werk (st) er. De werkzaamheden. U gaat telefo nische vragen van klanten afhandelen, diverse kortingen en vergoedingen berekenen en uitbetalen en een aantal administratieve taken op het gebied van journalisering en verslaggeving verzorgen. Wie zoekt Heineken? U hebt een MEAO/MBA-opleiding, bent rond de 25 jaar en hebt inmiddels al de nodige ervaring opgedaan bij een debiteuren administratie van een produktie-on- derneming. Ook beschikt u over prak tische kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen. En omdat u regelmatig contacten met klanten onderhoudt, zijn goede contactuele eigenschappen eveneens een "must". Bovendien bent u iemand die graag met een grote mate van zelfstandigheid en inzet werkt waarbij assistentie wordt verwacht bij de voortgang van een breed scala van werkzaamheden. Wat biedt Heineken? Een goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een premiespaarregeling, een pensioen voorziening, reis- en studiekostenver- Solliciteren. Uw schriftelijke solli citatie kunt u richten aan Heineken Nederlands Beheer B.V., Personeels zaken Commercie en Stafdiensten, t.a.v. de heer P. Sternfeld, Burg. Smeets- weg 1, 2382 PH Zoeterwoude. PROVINCIE Noord [Holland I Dienst Milieu en Water De Dienst Milieu en Water adviseert het provinciaal bestuur van Noord-Holland bij het voorbereiden, ontwikkelen en uitvoeren van het milieu- en waterbeleid. Tot de taken van de dienst behoren het opstellen van plannen, het afgeven van vergunningen, maar ook de uitoefening van toezicht en controle op de naleving van de milieuwetten. Er zijn circa 300 medewerkers. Bij het bureau Handhaving, dat tot taak heeft de controle op de naleving van de verleende vergunningen en de geldende wetgeving, is de funktie vakant v funktie-informatie het voorbereiden, uitvoeren en rapporteren van inspektics en controles bij middelgrote en grote industrieën en dergelijke van gemiddeld en soms complex technisch karakter, die vallen onder de milieuwetgeving; het beoor delen van deze installaties op milieuhygiënische consequenties; het opsporen van strafbare feiten (m.b.t. milieuwetgeving); het verstrekken van informatie met bijkomende werkzaamheden; het verrichten van milieuklachtenonderzoek en het in het kader van dit onderzoek deelnemen aan consignatiedienst, waarvoor een financiële compensatieregeling geldt. funktie-eisen hogere/middelbare technische opleiding, bij voorkeur procestechnologie of vakaturenr. 91.01 vergelijkbare funktie bij overheid of gelijkwaardig niveau; bij voorkeur enige ervaring industrie; in het bezit van rijbewijs B(-E); bereidheid om aan consignatiedienst deel te nemen; bereidheid tot het volgen honorering minimaal f 3.476,(salarisschaal 9) en maximaal f 5.442,-(salarisschaal 10) bruto per maand, exclusief vakantie-uitkering. nadere inlichtingen omtrent deze funktie worden verstrekt door de heer ing. J. Munnik. coördinator technische controles, tel. 023-143948, of de heer N.H.J. Spaansen, personeelsconsulent, tel. 023-143808. Bij het bureau Afvalstoffen, dat tot taak heeft het ontwikkelen, vormgeven en uitvoeren van het provinciaal afvalpreventie- en afvalverwijderingsbeleid. zijn de funkties vakaturenr. 91.03 funktie-informatie het opzetten en begeleiden van akties gericht op de inzameling van bedrijfs klein chemisch afval; het verstrekken van informatie over chemisch afval aan bedrijven en organisa ties op bijeenkomsten en beurzen, alsmede het beantwoorden van telefo nische vragen; het onderhouden van kontakten met de gemeentelijke instanties, waaronder depotbeheerders, en de inzameldiensten. funktie-eisen MTS proces- en milieutechniek of gelijkwaardig niveau; enige ervaring bij overheid en/of bedrijfsleven; bij voorkeur ervaring in het geven van voorlichting. honorering minimaal f 3.234,(salarisschaal 8) en maximaal f 4.891 .-(salarisschaal 9) bruto per maand, exclusief vakantie-uitkering. nadere inlichtingen omtrent deze funktie worden verstrekt door de heer ing. J. Vorrink, projektleider KCA, tel. 023-143757, of door de heer N.H.J. Spaansen, personeelsconsulent, tel. 023-143808. standplaats Haarlem schriftelijke sollicitaties uiterlijk 2 februari 1991 richten aan de Dienst Milieu en Water, sectie personeelszaken, Postbus 3088, 2001 DB Haarlem, onder vermelding van het desbetreffende vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en op de enveloppe. De provincie streeft naar gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Het provinciaal beleid is daarbij gericht op een toename van het aantal hogere funkties. Vrouwelijke kandidaten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. voor mobiele telekraan Reacties: C. van Schie, kraanverhuur pb. 321, 2200 AH Noordwijk tel. ria 18.00 uur: 01719-14262 Chr. Basisschool Wakersduin Hoogwakersbosstraat 22 2202 SP Noordwijk aan Zee Het bestuur van de Vereniging voor Prot. Chr. Onderwijs te Noordwijk aan Zee zoekt voor haar basisschool Wakersduin Een tijdelijke groepsleerkracht voor een leuke bovenbouwklas Funktie eisen: - Beschikken over de vereiste wettelijke be voegdheden - Ervaring in/affiniteit met bovenbouwgroepen - Positieve instelling t.o.v. prot. chr. onderwijs Geïnteresseerden kunnen zich telefonisch in verbinding stellen met de voorzitter van de ver eniging dhr. W. Wildeman (01719-15700) >i 1991 (mogelijk met uitbrei-

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 24