Krajicek speelt zich in de kijker SP0£TV Theunisse hoeft Tour wellicht niet te missen 'We stoppen als we kampioen zijn' Krijgsman topschutter op Antillen Nederlands volleybalteam in Vijf Meilial Oorlog overschaduwt sport VRIJDAG 18 JANUARI 1991 PAGINA 23 De Best en het optimisme bij Katwijk Van onze redacteur Tim Brouwer de Koning KATWIJK André de Best was jarenlang niet goed genoeg voor een basisplaats in een standaardelftal. De talentvolle Katwijkse aanvaller had bij Quick Boys geen uitzicht op het eerste team. Ook buurman Katwijk garandeerde hem na zijn overstap aanvankelijk geen vaste stek. Maar met de voortdurend zichzelf overtreffende zaterdageersteklasser groeide de 1,91 meter lange spits mee naar het hoogste amateurniveau. Concurrent DOS Kampen zal dat morgenmiddag, als voetbal op het Katwijkse sportpark De Krom dan tenminste mogelijk is, aan den lijve ondervinden. Je zult wel zenuwachtig zijn topper? "Nee hoor, ik ben nuchter var aard. Deze wedstrijd verschilt in principe niet van andere duels. Kat wijk moet gewoon minder doen we het niet' kampioen Je klinkt zelfverzekerd. "Dat klopt. Alles loopt op rolle- Voor tjes. De groep is fit, in oefenwed strijden boeken we goede resulta ten en de sfeer is - logisch als alles Quick meezit - prima". Toen jij de overstap Boys naar Katwijk maakte, bete kende dat een stap terug. Je kwam Hoe zeker ben jij bij een tweedeklasser terecht. Die plaats, steekt nu de dorpsgenoot al naar dt kroon. Waar houdt het op met Kat wijk? basis- "Ik moet me iedere wedstrijd be wijzen. Sinds ik na twee mindere seizoenen Piet van Duyn uit het "Dat weet ik ook niet. Hoewel ik s*e elftal heb verdrongen, draai ik lange tijd in het tweede elftal heb goed. Hoewel mijn spel niet fraai gespeeld, vond ik het fantastisch oogt, maak ik wel vorderingen. Zo Van onze correspondent Peter Ouwerkerk GORINCHEM Gert-Jan Theunisse gaat er van uit. dat hij niet voor een tweede keer de Tour de France zal hoeven missen. Officieel heet de 27-jarige 'positivo' nog tot 13 december van dit jaar ge schorst, maar zijn advocaat mr. Ed Clerx heeft 'van kringen rond de arbitragecommissie' vernomen, dat de nieuwe kopman van TVM vanaf medio juni weer startgerechtigd is. Om het risico uit te sluiten dat Theunisse bij iedere komende dopingcontrole opnieuw tegen de lamp zou lopen, zal de hormoondeskundige prof. Thijssen trachten een medicijn te vinden, waarmee de hormoonspiegel van de Brabantse coureur 'tot rust' wordt gebracht. Overigens zijn Theunisse, noch zijn voorstelling: nog geen officieel Franse Alpen op de dingen die ko- woord. Slechts een officieus, van ie- men gaan. Met zijn ploegmaat en mand die alleen anoniem zijn mond vriend Jos van der Pas rijdt hij'dag- wilde voorbijpraten. in dag-uit de bergen rond Val Tho- Clerx: „Ik heb gevraagd: Kan Gert Jan nog fietsen, dit jaar? Ja, was het antwoord. Kan hij deelne men aan de Tour de France9 Wan neer de Tour de France was? Begin juli. Ja. dat kon. iets vóór juli zou hij weer gerechtigd zijn deel te nemen aan wedstrijden". Het is de strohalm waaraan Theu nisse en Priem en sponsor Ad Bos zich nu verbeten vasthouden. Cle- Dat zou er dus op duiden, dat i die snelle opmars mee te maken. heb ik naast vier treffers ook sists op mijn naam staan. Ik hoef het dus niet alleen van mijn doel- o* het ande punten te hebben. Omdat veel dere spelers regelmatig scoren, kan positie wisselen. Daar- Juaai Y*" u,,ucllII,*f »*- snpl nnvnnmiplhnar on emaal geen sprake. M.jn vader ik vaak door is mijn spel onvoorspelbaar lastig voor mijn directe tegenstan der". KRALENDIJK (ANP) - Het Neder- geval niet aueer; van mijn kopballen ti landse amateur voetbalelftal heeft te hebben. Elke bal die in d£ buurt ties 'Het klinkt misschien vreemd, onderlinge rivaliteit komt zelfs naar mij kijken als Quick Boys ergens anders speelt. Zelf kom ik ook nog wel eens bij mijn Wat voor type spits is André de oude club. Daar ben ik eigenlijk al- leen maar weggegaan omdat ik on- Ik vergelijk mij niet met ande- enigheid had met trainer Hans van ren. Als mijn vader zegt dat mijn der Zee. Een basisplaats zat er op stijl op die van Dick Nanninga lijkt, dat ogenblik niet in", zal dat wel zo zijn. Ik hoef het in elk buurt het doel komt, vind ik de moei- uit hoe ik hem er in krijg". ook de tweede wedstrijd tijdens de trip langs de Nederlandse Antillen tTwaa7d?Dan maakt'tet met 5-2 gewonnen. Na de winst van zondag op een elftal van het eiland Aruba, werd gisteren ook een team van Bonaire met die cijfers versla gen. Succesvolste speler uit het team van bondscoach Ron Groenewoud is ARC-speler Dennis Krijgsman. Na zijn treffer tegen Aruba, trof hij dit keer drie keer doel. De score voor Oranje werd ge opend door Van Leenders. De Geldrop-speler scoorde in de 8ste en 15e minuut. Sint Jago deed iets terug voor de gastheren (20ste), maar vlak na rust bracht Krijgsman binnen zes minuten (50ste en 56ste) het verschil op drie treffers. Het ant woord van Bonaire kwam in de 70ste minuut van Mercera, drie mi nuten later zorgde Krijgsman met zijn derde doelpunt voor de eind stand. Zaterdag speelt het Neder lands team de laatste wedstrijd. Cu racao is dan de tegenstander. Wat zijn jouw persoonlijke ambi- Nog enkele jaren met Katwijk op dit niveau acteren. Er zit op mijn 23ste nog steeds verbetering in. Aan betaald voetbal heb ik nooit ge dacht. Wat dat betreft ben ik realis tisch. Ik verdien mijn brood als on derwijzer op de Margrietschool in Leiden". Weten de leerlingen wat jij elke zaterdag uitspookt? "Ja. Er zitten leuke voetballertjes in de klas. Zij vragen elke week hoe het afgelopen is. Het gaat nog niet zo ver dat de klas langs de lijn staat. Misschien gebeurt dat pas bij onze kampioenswedstrijd". .'erdedigers, van plan zich leggen bij het half jaar 'gratie', dat de arbitragecommissie van de UCI schijnt te hebben uitgebroed, en ui terlijk 27 januari naar buiten brengt. Theunisse wil zo snel mogelijk weer wedstrijdritme opdoen, in ieder ge val nog een aantal voorbereidende rittenkoersen rijden voor de Tour de France. De afwikkeling van de zaak-Theunisse stond gisteren cen traal op de presentatie van de nieu we TVM-ploeg van Cees Priem. Weliswaar deed een tussen-de- schuifdeuren programma, om kwart voor elf 's morgens, met een mimespeler, een conferencier en een liedjeszanger vermoeden alsof CNN nog niet tot Gorinchem was doorgedrongen. 'Hoe is het moge lijk!?', vroeg top-40 vocalist Rob Jansen de zaal dan ook om mee te zingen, 'de mannen laag, de vrou wen hoog.' Maar eenmaal ingedron- ken draaide alles toch weer om 'Tes tos' Theunisse. Schorsing Clerx: „Ik heb tientallen keren ge beld, en gefaxed, wanneer die uit spraak nou eens afkwam". Zoals be kend: Theunisse heeft beroep aan getekend tegen zijn drievoudige schorsing bij de arbitragecommis sie van de UCI, en begin december zou het vonnis worden geveld. Maar, tot op de dag van de ploeg- ?n af. „Qua conditie kan ik zo mee in het peloton, beter dan wie ook. denk ik. Ik ben helemaal nieuw i binnen, heb een grote schoon maak ondergaan, de' accu is weer volledig opgeladen, ik sta op explo deren. Ik zal alleen wedstrijdritme missen. Daarom zijn die voorberei dende koersen zo van belang". Vraagtekens de kar, die tot nu toe onwrikbaar Theunisse realiseert zich dat hij met vast zat, eindelijk een beetje in be- vraagtekens zal blijven omringd, weging hebben gekregen". Maar, zolang zijn lichaam 'averechts' kan Luister jij nog altijd naar wat joxiw vader zegt? Als vice-voorzitter van Quick Boys behoort hij toch tot QB tegen Olympia KATWIJK - Quick Boys speelt mor gen niet tegen Huizen. De vriend schappelijke ontmoeting gaat niet door vanwege de (slechte) gesteld heid van het veld in Katwijk. In plaats daarvan speelt Quick Boys nu in Gouda tegen Olympia. Dat du el begint om 15.00 uur. LEIDERDORP/LEIDEN - Het Nederlands volleybalteam komt naar Leiden. Op dinsdag 5 maart geeft de ploeg een demonstratie in de Vijf Meihal. 'Een volleybal show', noemt de organiserende vereniging Leython het drie uur durende optreden van de nationa le mannenselectie. Tijdens de de monstratie laat de ploeg alle fa cetten van het volleybalspel zien en spelen zij een onderlinge wed strijd. Hoogtepunt van de avond is wanneer aanvoerder en spel verdeler Avital Selinger het in z'n eentje opneemt tegen de voltalli ge derde-divisieploeg van Ley thon. Een demonstratie als die van het Nederlands team wordt in volleybalkringen met een Engel se term 'clinic' genoemd. De vol leybalselectie van de mannen trekt al enkele jaren een aantal avonden per jaar het land in om deze clinics te verzorgen. Overal waar deze demonstraties worden gehouden trekt de nationale se lectie volle zalen. De demonstratie is meer dan een gewone training, veel meer. Omdat de demonstratie zich richt op het publiek is het programma zo opgebouwd dat er een voortdu rende afwisseling plaats heett tussen spektakel, show en uitleg. De organisatie rekent op 5 maart in de Vijf Meihal in Leiden op een vol huis. Daarom is volley balvereniging Leython, die het evenement in samenwerking met Kooijman Groep Assurantie- en Adviesbureau organiseert, inmid dels met de voorverkoop begon- 5 niet alles, het is pas een begii „Wat mij in hoge mate interesseert is de motivering van het besluit. Is het op juridische gronden, zeggen ze dat de reglementen niet goed zijn toegepast? Of is het op medische gronden. Voor Theunisse zelf zou het laatste het beste zijn, omdat ze dan erkennen, dat hij een speciaal geval is". Vonnis Hoe de motivering van het half jaar kwijtschelding ook moge zijn. Cle rx: „We gaan ons nog dezelfde teron avond met alle betrokkenen bera den welk ons volgende scenario zal zijn. Omdat ik het vonnis nog niet ken, kan ik daar moeilijk op voor uitlopen. Maar ik kan wel zeggen: als Gert-Jan pas op 13 juni weer mag koersen, dan gaan we opnieuw reageren. „Bewezen is, dat mijn testosteronspiegel wel 70 percent kan afwijken. Als ze daar geen dis pensatie voor willen geven, maar ik wil wèl blijven fietsen zonder tel kens positief te worden verklaard, zal ik op zoek moeten naar een op lossing. Die schijnt in medicijnen te liggen, al weet men nog niet welke. Ik moet eerst nog weer proeven on dergaan. Maar als ze halfdode men sen tot leven kunnen brengen met een pil. moeten ze ook iets voor mij kunnen vinden om mijn epitestos- te houden". Een overzicht van de ploeg Ge bleven: Thomas Barth (Did). Alain VandenBossche (Bel). Johan Ca- piot (Bel), Maarten Ducrot (Ned), Willem-Jan van Loenhout (Ned), Jorg Muller (Zwi). Martin Schalkers trachten hem nog eerder op de fiets (Ned). Eddv Schurer (Ned). Jan Sic te krijgen. Hij moet ook een Ronde mons (Ned). Marc Siemons (Ned), van Italië of Zwitserland kunnen Jesper Skibby (Den). Scott Sunder- doen voor hij de Tour in gaat". land (Aus). Nieuw: Rob Harmeling Theunisse is het daar van harte (Ned, Histor). Dmitri Konisjev (Sov, mee eens. „Ik schiet er eigenlijk Alfa Lum). Jaanus Kuum (Noo. TE- op, half juni terug kunnen KA). Peter Meinert (Den. amat). niks koersen. Voor mij ben ik nooit ge schorst geweest tot 13 december. Er is van alle kanten bewezen, dat er mijn lichaam, dat ik Gert-Jan Theunisse (Ned, Panaso nic). Jos van der Pas (Ned. Panaso nic), en eventueel Sergei Uslamin (Sov. Alfa Lum) en Vassili Zdanov ders dan anders reageer, dus ik hoef (Sov. Alfa Lum). niet de zwaarste straf denkbaar te krijgen. Maar opstappen en meteen Vertrokken: Phil Anderson (Aus, starten in de Tour, dat lijkt me niet Motorola), Patrick Bol (Ned, stopt), zo zinvol". Jacques Hanegraaf (Ned, Panaso- nic), Patrick Jacobs (Bel. Tonton), De gisteren on spannen ogende Kleinsman (Ned, stopt). Dag- oud-wmnaar van 1 Alpe d Huez be- Erik Pedersen (Den, ?)i p^,er p». z,ch nu al weken voor in de ters (Ned, Tulip). Flup Vandenbran- de (Bel, stopt). Schorsing voor Stojtskov wordt twee maanden MADRID (AFP) - De schorsing van de Bulgaarse aanvaller Hristo Sto jtskov van Barcelona is teruggge- draaid tot twee maanden en twee wedstrijden. Stojtskov werd in de Supercup-wedstrijd tegen Real Ma drid op 5 december uit het veld ge stuurd, nadat hij bewust op een voet van de scheidsrechter was gaan staan. De tuchtcommissie strafte hem voor ruim twee maanden, maar na protest van de Spaanse scheid6- rechterscommissie werd de schor sing opgetrokken tot zes maanden en twee wedstrijden. De club van Cruijff ging in be roep. De scheidsrechterscommissie ontbeert de status van rechtsper soon en kon volgens de reglemen ten geen protest aantekenen. Het Comité van Sportieve Discipline gaf de Spaanse koploper gisteren gelijk en draaide de straf terug. Real Madrid wil de Duitser Uli Stielike in dienst nemen als tech nisch manager. Stielike is op het ogenblik werkzaam als bondscoach in Zwitserland. De eerste onderhandelingen heb ben intussen plaatsgevonden. Stie like verklaarde geen overhaaste be slissingen te willen nemen. Haarhuis/Koevermaiis in kwartfinale dubbelspel MELBOURNE (ANP) - Nederland zal niet met één maar met twee spelers vertegenwoordigd zijn bij de laatste zes tien van de Open'Australische tenniskampioenschappen. Naast de winnaar van het duel tus sen Koevermans en Siemerink (za terdag) kwalificeerde Richard Kra jicek zich. In een zinderende vier- setter versloeg hij vanochtend de Australiër Darren Cahill: 6-7 (5-7) 6- 3 6-3 7-6 (7-4). „Dank U", zei hij be leefd tegen de Australische suppor ter, die hem op matchpoint aanmoe digde om vervolgens met een ace - de 23ste - zijn optreden te besluiten. Meteen de eerste dag het centre- court op tegen Stefan Edberg. Dat had Richard Krajicek een aardige loting geleken voor de Open Austra lische kampioenschappen. „Voor de ervaring. Hoe langer het duurt des te meer ontzag krijg je voor die topjongens". Vier dagen later mocht hij zijn op wachting maken op het centrecourt van Flinders Park, dat zonder over drijving als de mooiste tennis-ac- commodatie ter wereld kan worden beschouwd. Niet tegen Edberg, maar tegen Darren Cahill. DEN HAAG (ANP) - De golfoorlog heeft onmiddellijk gevolgen gehad voor de internationale sportwereld. Voor Nederland waren ze nog niet verstrekkend. Uit vrees voor terroristische aanslagen werden de Ame rikaanse skiërs weggeroepen van het wedstrijdcircuit om de wereldbe ker. De vrouwen verlieten Meribel (Frankrijk), de mannen vertrokken hals over kop uit Wengen (Oostenrijk). Grote evenementen als de wereldkampioenschappen skiën in Saal- bach (Oostenrijk) vanaf maandag en de Europese kampioenschappen kunstrijden (22-26 januari) blijven voorlopig op de kalender. In Saal- bach hebben de organisatoren besloten de openingsceremonie te schrappen. „Het is op dit moment een te groot risico veel sporters bij een te roepen. Daarnaast is er weinig reden voor feestvieren", liet de FIS weten. Of de Amerikaanse skiërs maandag aanwezig zullen zijn, blijft tot vandaag een vraagteken. De Amerikaanse skifederatie heeft de in schrijving nog niet ingetrokken. Jan Timman vertrekt vandaag naar Sarajevo, waar hij op 23 januari de tweekamp in het kandidatentoer nooi tegen Robert Hubner speelt. De Duitse pacifist arriveerde giste ren in Joegoslavië. De Duitse voetbalclubs Bayer Leverkusen en Hansa Rostock heb ben gisteren hun trainingskamp in Florida afgezegd. De clubbestuur ders wilden liever geen vliegreizen maken wegens mogelijke aansla gen op luchthavens en vliegtuigen. De Israëlische clubs in de Europese basketbaltoernooien hebben toestemming gekregen hun wedstrijden in het buitenland te spelen. Hapoel Galil wijkt uit naar Spanje, Hapoel Tel Aviv naar Italië. De Griekse autoriteiten hebben donderdag 800 agenten ingeschakeld om de veiligheid van de Israëlische spelers van Maccabi Tel Aviv te waar borgen. In de Verenigde Staten werd de bewaking van de sportaccommoda ties versterkt. De basketballiga reageerde onmiddellijk door de compe titie tot nader order stil te leggen. De helft van het aantal toeschouwers bij de basketbalwedstrijd Annapolis - Richmond ging na twee periodes naar huis televisie kijken toen bekend werd dat in Baghdad dc lucht- machttinjictiejva^gekomem^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Op papier was de Australiër de minst geduchte tegenstander, die Krajicek in Melbourne tegenover zich trof. Santoro en Korda stonden bij de eerste vijftig van de wereld; Cahill net niet. Maar de Australiër kon rekenen op stevige support uit de eigen gele deren. De Aussies stonden recht achter hem, toen hij ver na midder nacht vier matchpoints tegen de als veertiende geplaatste Sjerkasov on gedaan had gemaakt. Bovendien had hij het voordeel Krajicek al eens te hebben verslagen: in de tweede ronde van Sydney, waar de 19-jarige Hagenaar zich via de kwa lificatie voor de eerste keer plaatste voor de hoofdgroep van een ATP- toernooi en daarin meteen van Krickstein won. Cahill trof Krajicek toen op een van die dagen; „Je weet wel, als niets wil lukken". Banksaldo Vandaag stond een heel andere Kra jicek op de baan. „Een nieuwe Sam pras", zoals de Australiërs hem be wonderend noemden. Met de echte heeft Krajicek leeftijd, lengte en sla gen gemeen. Uiteraard niet diens banksaldo. Pete Sampras verdien de op Flushing Meadow en in Mün- chen bij de Grandslamcup drie mil joen dollar; Krajicek een honderd ste ervan. De 19-jarige Hagenaar moet het in het profmilieu nog helemaal gaan maken. Op belangrijke punten kon hij zijn onervarenheid nog niet ca moufleren. Zoals in de tiebreak van de eerste set, toen hij na 5-5 twee maal in winnende positie aan het net verscheen. Beide malen bleef de volley in het net hangen. Het herstel was echter verbluf fend. Cahill kreeg geen kans meer op zijn service, die vooral in de fore- handhoek ver naar buiten draaide. Als de Australiër serveerde stond er ineens weer die Krajicek van vroe ger op de baan; de beul van de ach terlijn. Met zwiepende passeersla- gen. In de vierde set pa^ slaagde de taaie Australiër erin al zijn service- games te behouden. Voor de tweede keer kwam het aan op een tiebreak. Weer aarzelde de Hagenaar. Cahill liep uit tot 3-0. maar toen liet de doorgewinterde Australiër het erbij zitten. Twee dubbele fouten brach ten Krajicek terug in de race, waar- Kroese nieuwe trainer RCL LEIDEN - Jan Kroese wordt met ingang van het volgend seizoen de nieuwe trainer van het Leiderdorp- se RCL. Over de duur van zijn dienstverband is nog niets bekend. De 51-jarige trainer werkt mo menteel bij Ter Leede. Daarvóór werkte hij 11 jaar bij ARC. Kroese volgt Theo de Waard op, die onlangs te kennen gaf op te stappen als oe- fenmeester van de zaterdagderde klasser. Gabriela Sabatini behoefde zich tegen Axidrea Stmadova r 1,6-1. na hij met twee - door Marian Lau- din luidkeels bejubelde aces - de partij besliste. Het geluk van Jacco Eltingh nam vrijdag een einde. Wayne Ferreira, de jongste van een lange reeks uit stekende Zuidafrikaanse dubbel spelers, versloeg zijn gelegenheids- partner met 6-2 6-4 6-2. Eltingh was met overtuiging aan de Open Australische titelstrijd be- gonen. Hij kwam door de kwaifica- tie. Daarna won hij van Robbie Weiss, die in de halve finale van Sao Paulo nog te sterk voor hem was ge weest. Sao Paulo was pas Eltinghs tweede ATP-toernooi en een van de vele exotische plaatsen waar de Heerdenaar zijn punten bij elkaar sloeg. Kuala Lumpur, Cuntaba, Ve rona en Ilheus behoorde eveneens tot zijn werkterrein. Tegen de geblesseerde Fransman Jean-Philippe Fleurian had Eltingh zwaar op vrouwe fortuna moeten leunen. Tegen Wayne Ferreira ont viel hem ook die steun. Van de twee qualifiers was de Zuidafrikaan ver uit het meest gebrand op een ont moeting met de winnaar van Camporese/Becker in de achtste fi nales. Eltingh liet zich uit het veld drukken. Hij had geen idee waar de eerste service van de Zuidafrikaan zou inslaan en zijn eigen opslag was te zwak om er veel mee te beginnen. Dubbel Paul Haarhuis en Mark Koever mans hebben de overtyiging dat hun overwinning in de eerste ronde van het dubbelspel op titelhouders Aldrich en Visser het veld heeft opengelegd. Vanochtend bereikte het Nederlandse dubbel de kwartfi nales door een overwinning met 3-6 6-4 6-3 op de Nieuwzeelandse/Vene- zolaanse combinatie Kelly Evern- den/Nicolas Pereira. Hun volgende tegenstanders zijn de Brit Bates en de Amerikaan Jones. Het doel van Koevermans en Haarhuis is een plaats bij de beste acht vaste dubbels van de wereld. Die spelen aan het einde van het jaar in Sanctuary Cove bij Brisbane om een prijzengeld van een miljoen dollar. Vrouwen Bij de vrouwen deden zich geen verrassingen voor. Titelhoudster Steffi Graf, die in eerdere partgen slechts vier games afgaf, versloeg de zich heftig verzettende lokale fa voriete Nicole Provis met 6-4 en 6-2. De Argentijnse Gabriela Sabatini, vierde geplaatst, toonde haar vorm door met 6-1 6-1 de Tsjechische An drea Strnadova te verslaan. Boris Becker schreef zijn naam in de recordboeken van de Open Australische titelstrijd. Hij bracht tegen Omar Camporese de langste partij uit de geschiedenis op zijn naam. Zijn overwinning in vijf sets. 7-6 (7-4) 7-6 (7-5) 0-6 4-6 14-12. nam vijf uur en 24 minuten in beslag. Becker kwam bij vijf voorgaande optredens in het Australische Grand Slam nooit verder dan de kwartfinales. Tegen Camporese dreigde hij voor de zesde keer voor tijdig te verdwijnen. De 22-jarige Italiaan, die in de voorgaande ronde Paul Haarhuis had uitgeschakeld, toonde totaal geen ontzag voor de Duitser. De eerste twee sets verloor hij in de tiebreak. De derde en i de set won hij met overmacht. i Fn- VRIJDAG 15 15-16 50 BBC 2 Sport day met World Cup Skiën voor vrou wen. Rugby (openingswedstrijden van de Five Nations. Walcs-Enge- land en Frankrijk-Schotland) en bas ketbal (Kingston-Scavohni) 16 00-16 30 Sportnet Spaans voet- ba) 16.30-17 30 Sportnet Zeilen 17 15-18 00 Ned 3 Studio Sport schaatsen (samenvatting van de van daag gereden EK-wedstrijden in Se- rajevo) 17.30-18 00 Sportnet Paarderen- nen uit Frankrijk 18.00-19 00 Sportnet Truckraces. 19 00-19.30 EURO World Sports Special 19.00-21 00 Sportnet NBA Basket ball 19 30-20.00 EURO Eurosport 2000-2300 EURO Snooker World Masters toernooi. 20.25-20 55 Ned 3 Sport Studio. 21.00-22 00 Sportnet Go auto-en motorsportmagazine 22.00-23 30 Sportnet Boksen voor profs in de VS. 22 15-22 20 Super Sports News. 22.15-22.30 Ned 3 Studio Sport Journaal 2245-23.10 Did 2: Die Sport-Re portage 23 00-00 00 EURO World Cup Ski- 00 00-00 30 EURO EuRosport News 00 30-01.30 EURO Big Wheels 01 30-03 00 EURO Tennis Austra lische Hardcourt kampioenschap 01.30-02.30 Sportnet Pro Ski of Ma 03 30-05 30 Sportnet Atletiek in Los Angeles 05 30-07 30 Sportnet Snooker Londen Masters ZATERDAG 07 30-09 00 Sportnet Basketbal 09 00-11 00 Sportnet Snooker Londen Masters 09 10-11 00 RTL Tennis Austra lian Open '91

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 23