Succes Siemerink op oorlogsdag SP0£TV *1Schaatsen interesseert Joegoslaven amper' Frank Rijkaard nog twee jaar bij Milan Sarajevo lijkt geen ideaal decor voor EK Zweden blijven thuis Rijnsburger ontmoet Koevermans in derde ronde DONDERDAG 17 JANUARI 1991 PAGINA 17 MILAAN (Rtr/GPD) Frank Rijkaard verlengt zijn contract met AC Milan tot medio 1993. Dat verklaarde een woordvoerder van de Italiaanse club gisteren in Milaan. De middenvelder ondertekent binnenkort de verbintenis, die hem een jaarsalaris van ruim 2,5 miljoen gulden oplevert. De ex-international is sinds 1988 in diepst van de Italiaanse club. Atalanta Bergamo heeft aanvaller Claudio Canigga een boete van 14.000 gulden gegeven. De Argen tijnse aanvaller kreeg bovendien te horen, dat hij na dit seizoen mag vertrekken. Officieel loopt zijn con tract bij de Italiaanse subtopper nog tot 1992. De international kreeg maandag in de inhaalwedstrijd tegen Genua de rode kaart. Hij had kritiek op de scheidsrechter. Bergamo is de frat sen van de vedette blijkbaar beu. Desondanks moet hij wel ongeveer dertien miljoen gulden opbrengen, als hij vertrekt voordat zijn verbin tenis afloopt. Caniggia, die vorig seizoen bij de wereldtitelstrijd wegens een schor sing de finale tegen de Bondsrepu bliek miste, staat in de belangstel- Van der Gijp weer onder de 'ja-knikker' HEERENVEEN (ANP) - René van der Gijp is terug in de wereld van de ja-knikkers, zoals hij de voetballerij noemt. Bij Heerenveen, laatste in de de rand eredivisie, is hij begonnen aan het deaux mogelijk afsluitende hoofdstuk var een mooie, vrolijke loopbaan. Za terdag staat hij in de houding vooi het Friese volkslied. Bij Heeren- Diens opvolger Alain Afflelou ling van Real Madrid en Olympique Marseille. De 'blonde pijl' kwam in 1989 voor ruim vier miljoen gulden van Verona naar Bergamo. Kieft Wim Kieft staat niet afwijzend te genover een transfer naar Feye- noord. Dat heeft de Nederlandse spits van Bordeaux Ger Lagendijk in een gesprek medegedeeld. Feye- noords directeur sportief benader de de blonde international gisteren. Feyenoord wil het liefst binnen twee weken zijn selectie met een Nederlandse spits versterken. Re den waarom Martin Snoeck en Ger Lagendijk op dit moment glle mo gelijkheden onderzoeken. Kieft: "Lagendijk heeft mij gevraagd hoe de situatie bij Bordeaux op dit mo ment is en hoe mijn positie is. Ik heb hem uitgelegd dat wat mij be treft alles bespreekbaar is. Ik ben zeker bereid rond de tafel te gaan zitten met Feyenoord. Maar men zal eerst zaken moeten doen met de club. Daarom heb ik hem ook ver wezen naar de leiding van Bor deaux. Wanneer Feyenoord met Bordeaux overeenstemming be reikt over mijn transfersom, praten we een stuk gemakkelijker". De Franse werkgever van Wim Kieft verkeert sinds deze week op faillissement. Bor- leer dan 85 miljoen gulden in het rood staan, vooral door toedoen van de inmiddels op gestapte voorzitter Claude Bez. Van onze correspondent Wiebren de Boer SARAJEVO „Bij het EK in Joegoslavië komt geen mens kijken", zei Henk Gemser vorig seizoen. Daarmee sprak de ex-kernploegcoach zijn verbazing uit over de beslissing van de ISU (internationa le schaatsunie, red) om een Europees kampioenschap te organiseren in een land waar het schaatsen nauwelijks bekendheid geniet. „Mondialiseringsbeleid", verklaart de ISU de beslissing om het schaatscircus voor drie dagen naar Sarajevo te verplaatsen. Die opzet lijkt al op voorhand mislukt. „Schaatsen interesseert de Joegoslaven niet." r Sarajevo; terug naar de De toenmalige Tomas Gustafson rijdt komend weekeinde geen EK. Olympische winterspelen plaats vonden. Want wintersport, daar houden ze wel van in de hoofdstad van de deelrepubliek Bosnie-Her- zegowina. Of lievt goslaven houden om waren ze in Sarajevo ook zo blij met de Olympische Spelen van '84. Eindelijk zouden de prachtige sneeuwhellingen op de bergen Bjelasnica en Jahorina onder de aandacht komen van het grote pu bliek. Sarajevo wilde zich een plaatsje verwerven in het rijtje van mondaine ski-oorden. Dusan Babic was destijds nauw betrokken bij de olympische orga nisatie. Tegenwoordig is hij hoofd van het toéristich informatiebureau van Bosnie-Hercegovina. Babic noemt de Olympische Spelen „de grootste fout die Sarajevo ooit ge maakt heeft". Hij illustreert dat aan de hand van cijfers, die naar zijn zeggen nimmer officieel zijn ge- Jasmin Krohn maakt. „De Olympische Spelen hebben Joegoslavië tweehonderd i-kern- af of dat hier wel zo is. In de wandel- jaar geleden de ploegcoach Henk Boer zag dat ge- gangen hoor je steeds dat de baan heel slecht is". ISU-voorzitter Olaf Poulsen wuift de twijfels aanvankelijk simpel weg. „Wij willen het schaatsen mondialiseren. En een EK in Sara jevo is daarvoor een mooie kans". stuntel als voornaamste reden het uitblijven van Nederlandse s cessen. Liefst 27 keer stond een derlander aan de startlijn, maari de Joe- medaille werd niet veroverd. skiën. Daar- brede, dynamische slag t - FC Twente. druk doende te redden wat er te red den valt en in dat opzicht zou een miljoenentransfer van Kieft naar Nederland niet slecht uitkomen. "Maar vraag mij niet wat de heren nu precies van plan zijn. Ik heb zelf niet het gevoel dat ik op een schopstoel zit. Afflelou probeert al lerlei regelingen te treffen met schuldeisers. Lukt dat niet, dan lijkt er voor geen van de spelers toe komst bij Bordeaux te zijn", aldus Kieft. De door Rinus Michels en een aantal collega-internationals eind vorig jaar in zijn ziel geraakte aan valler wacht de ontwikkelingen bij bedrag van zes miljoen gulden werd overgenomen van PSV, heeft van Ger Lagendijk te ho ren gekregen dat deze weer contact zal opnemen als Feyenoord een be slissing heeft genomen. Ruim een half jaar wachtte de 29- jarige spits op een club. Hij trainde bij S W en merkte- dat Nederland wereldkampioen etiketten-plakken is, aldus een uitdrukking van zijn trainer Fritz Korbach. Van der Gijp had een reputatie. Samengevat: niet serieus genoeg, wisselvallig. Als WCS-zaakwaarnemer Rob Jansen met een club praatte, kreeg hij-stee- vast hetzelfde verhaal te horen. Van der Gijp: „Zo'n Co Adriaanse, of hoe ze allemaal heten, ze vonden mij een moeilijke jongen. Terwijl ze me niet eens kenden." De rechtsbuiten bood zichzelf zowel Feyenoord als Bordeaux aan bij Feyenoord. „Aanvankelijk tig af. Kieft, die vorig jaar als speler/trainer", zegt hij. Serieu zer: hij had twee keer contact met directeur sportief Ger Lagendijk. „Pim Verbeek zag het niet zitten. Hij wilde me met zijn schoolmees ter-uiterlijk even op de gang zetten. Ik was te wisselvallig. Alsof Griga en Kiprich dat niet zijn." Bij het Schotse St. Mirren was hij geblesseerd, bij Galatasaray in Tur kije kreeg hij niets op papier. Hij was bang de ene maand duizend gulden salaris te krijgen en de ande re 15.000, afhankelijk van de voor zitters nukken. „Als de postbode in Turkije een hekel aan je heeft, krijg je geen post. Dat schiet lekker op met de Kerstdagen." Soms dacht hij een zaak te begin nen, al was het een bonbon-winkel. Maar hij bleef hopen op een club, want hij houdt van voetbal. Heeren veen hapte vorige week toe, toen de transfersom die de Zwitserse club Aarau vroeg, was gezakt tot ander halve ton. Voorlopig blijft Van der Gijp een half jaar, er ligt een optie voor volgend seizoen. Trainer Fritz Korbach vindt het juist een voor recht de gereputeerde (15 inter lands) Dordtenaar in huis te halen. „Is hij moeilijk omdat hij een eigen mening heeft? Nou, daar houd ik wel van." De mening van Van der Gijp is, dat de voetballerij vooral bestaat uit slijmerds. Volgens hem blijf je het beste staande als je de „presiden ten" af en toe om de nek vliegt en met een nat gezicht langs belangrij ke mensen loopt. Vandaar dat Van der Gijp over enkele jaren, als hij uitgevoetbald is, van plan is de voet ballerij vaarwel te zeggen. Hij zou niet weten wat hij er verder nog heeft te zoeken. Hooguit trekt hem een rol als commercieel directeur, maar dan alleen bij bij Ajax of Feyenoord. SARAJEVO (GPD) Tomas Gustafson, Per Bengtsson en Jasmin zijn de enigen, die zich in verband met de internationale situatie afgemeld hebben voor het Europees kampioenschap schaatsen in Saraje- miljoen dollar gekost. Het verlies vo. De Zweedse ploeg nam dinsdagnacht de beslissing om niet af te reizen, bedroeg honderd miljoen dollar. Er Door zich terug te trekken hebben de Zweden voor volgend jaar een start- is nadien nooit sprake geweest van plaats verspeeld. toegenomen toerisme". Tomas Gustafson behoorde tot het rijtje van zeven titelkandidaten in Joegoslavië. In een eerder stadium liet de olympisch kampioen weten GoGCIg wil geen trek te hebben in het EK en zich volledig te concentreren op het WK in Heerenveen. Eind vorige week liet hij zich door zijn bond toch overha- schaatsen begrepen ze in de len om te starten. Het Golfconflict heeft Gustafson aangegrepen om alsnog Halkan in 84 al weinig en de animo zijn startbewijs in te leveren. vo°r h=l langebaan-njden is nadien De enige Zweed die wel aanwezig is in Serajewo, is Mats Harrysson. Hij allerminst toegenomen. oor de start van de Spelen was er nog wel sprake van goede wil. De ijs meesters uit het Westduitse Inzeil werden bijvoorbeeld uitgenodigd om een cursus 'ijs maken en ijs be handelen' te geven. derlanders en het versnellen in de zegt hij. Een herhaling van het WK bocht, krijg je hier niet voor elkaar. Dit is een baan voor prikkers", zei Boer. Visser Ria Visser, in '84 deelneemster aan de Spelen en de komende drie da gen als televisieverslaggeefster in Sarajevo aanwezig, herinnert zich het troosteloze decor dat het Zetra- stadion vormde. „Houten hokken, kil en vies, nul komma nul sfeer. Ik kan niet voor anderen spreken, maar bij mij was dat van heel veel iInnsbruck, ganisatorische blunders het toer nooi vorig jaar flink in de war stuur den, vreest Poulsen niet. En moch ten de Joegoslavische ijsmeesters onverhoopt toch niet op de juiste manier op de weersomstandighe den weten in te spelen, dan is dat volgens de hoogste schaatsofficial hooguit jammer. Wel erkent Poulsen dat de proce dure rond de toewijzing van EK's en WK's in de toekomst beter kan. Hij zijn tien bestuursleden - vijf van vloed op de prestaties. Het valt de sectie langebaanschaatsen niet veerd te blijven. Ik presteerde in zo'n geval niets". Het weer lijkt de organisatoren de komende dagen goed gezind. Gis- niet ingewo vijf van de sectie kunstrijden - zen jaarlijks de Europese - en we reldkampioenschappen toe. Advies van de technische commissie wordt termiddag scheen in Sarajevo de zon, was het onbewolkt en lag de temperatuur rond het vriespunt. En juist de leden i de technische commissie ken- i de situatie en de mogelijkheden alle banen m de wereld. „Ja, Aan goede wil lijkt bovendien bij de best mogelijk dat de technische Joegoslaven andermaal geen ge brek. De organisatoren spioneerden eerder dit seizoen een aantal malen in het ijsstadion Thialf in Heeren- nodigden de ijsmeesters gen de geïmproviseerde tribunes geadviseerd zou hebben om niet naar Sarajevo te gaan". Naar schatting duizend Nederlan ders bevolken de komende drie da- tijdens het toernooi starter. Harrysson: „Ik heb het Zweedse afzegging gistermorgen via de kranten vernomen. De precieze beweegredenen weet ik niet. Het is momenteel wel zo, dat men zich in mijn land ernstig zorgen maakt door de conflicten in de Baltische Staten en in de Golf. Men is bang voor terreuracties en durft eigenlijk nauwelijks te vliegen". ISU-vooorzitter Olaf Poulsen benadrukte gisteren bij aankomst in Sara jevo nogmaals dat de ISU niet van plan is het EK uit te stellen. „Tenzij er natuurlijk direct gevaar ontstaat. Zolang dat niet het geval is, gaat het eve nement gewoon door", aldus de Noor. De Nederlandse schaatsploeg werd gistermiddag bij aankomst met een heel ander probleem geconfronteerd. Het hotel, waarin Leo Visser c.s. aan vankelijk waren ondergebracht voldeed niet aan de wensen. Bovendien ondervonden de rijders last van de bruinkooldampen, die boven het cen trum van de Joegoslavische wintersportplaats hingen. Aangezien de ploegleiding vreesde, dat Bart Veldkamp en Carla Zijlstra door de lucht vervuiling last zou kunnen krijgen van astma, verhuisden de twee kern ploeg-leden naar een hotel in een buitenwijk van Sarajevo. i Inzeil uit om naar Sarajevo te komen. „We hebben weinig erva ring met grote toernooien, maar we hebben goed om ons heen gekeken. We gaan ons best doen", zegt orga- het Zetra-stadion. Waarschijn lijk krijgen ze gezelschap van een pelotonnetje enthousiaste Noren. Vanuit het gastland valt daarente gen weinig aanloop te verwachten. nisator Dragan Mojsilovic. On- „Schaatsen? Dat interesseert de ment suprème' de touwtjes wel zelf Joegoslave Toen de olympische wedstrijden losbarstten, wensten de Joego's echter zelf de handen aan de knop pen van de vriesmachine te houden. En prompt ging het mis. Terwijl de Ria Visser noemt het sneeuw met bakken uit de lucht niet verstandig kwam, bleven de ijsmeesters van Sarajevo vrolijk de baan dweilen. De ijslaag veranderde in een prut massa, waardoor de wedstrijden zeker weten dat zelfs enkele malen moesten worden ganisatie zitten die weten hoe uitgesteld. handen houden. Slecht die reden Joegosla- te organiseren. „In principe zou EK in Joegoslavië moeten kun- Maar dan moet de ISU vooraf de c moeten behandelen. En ik vraag r ijs WVC: aanpak voetbalracisme veelal ondoenlijk DEN HAAG (ANP) - Voetbalvanda lisme in het algemeen en beledigen de of discriminerende uitingen in het bijzonder zijn fenomenen waar strafrechtelijk veelal geen afdoende greep op valt te krijgen. Het minis terie van justitie zal evenwel in overleg met het Openbaar Ministe rie bekijken in hoeverre de op zich beperkte mogelijkheden om straf rechtelijk op te treden nog kunnen worden geïntensiveerd. Minister D'Ancona (WVC) zegt dit toe in antwoord op schriftelijke MELBOURNE (ANP) - Het nieuws over de oorlog in de golf beheerste donderdag uiteraard ook de Australische Open. Het was in Melbourne al lang dag toen de air-raid begon. Sommige tennissers hoorden ervan in de kleedkamers, an deren pas toen zij van de baan kwamen. De bezorgdheid was groot. Televisie-toestellen werden op de Schapers, die teveel weifelde tus sen achterin blijven en aanvallen om een echte kans te hebben. Scha pers blijft desondanks streven naar een plaatsje bij de eerste honderd. „Niet om iets te bewijzen, maar ge woon omdat ik daar thuishoor." De senior van het Nederlandse gezelschap was de enige die afhaak te. Jan Siemerink won in vijf sets, 6- 2 5-7 4-6 6-4 6-2, van Carl-Uwe Steeb, die zich zo opwond over de aanmoe digingen voor zijn tegenstander dat hij een geldboete tegemoet kan Mark Koevermans beukte als een ware rambo over de arme Jason Stoltenberg (6-3 6-3 6-3) en „groen tje" Petra Kamstra maakte het hele maal mooi door met een minimum aan winnende slagen, maar een maximale betrouwbaarheid te win nen van de veel ervarener Julie Ha- lard, 6-3 6-4. Samen met Jacco Eltingh en Ri chard Krajicek beschikt Nederland dus over vier man bij de laatste 32. Traditionele tennislanden als Zwe den, Duitsland en Australië kunnen dat aantal hooguit evenaren, niet itzendingen gezet, voor het overige ging het leven ge woon door. Stefan Edberg trad in al zijn bescheidenheid min of meer als woordvoerder op: Het is een bui tengewoon tragische zaak. Vooral voor degenen die er directer bij be trokken zijn dan wij. Maar wat wij ook doen, we kunnen er totaal geen invloed op uitoefenen." „Het doet je wel beseffen dat er belangrijker zaken zijn dan het ver liezen van een partijtje tennis", al dus Michiel Schapers na zijn neder laag in drie sets, 6-7 (2-7) 4-6 2-6, te gen Jaime Yzaga. vragen van de PvdA-Kamerleden Schoots en Lilipaly over toene mend racisme in de sport. De minis ter erkent dat er in de laatste tijd een stijging valt waar te nemen in de signalering van discriminerend ge drag, ook in de sport. De ervaring leert dat bepaalde overtreffen, vormen van verbale belediging, an ders dan bij voorbeeld teksten op spandoeken of kleding, zich niet eenvoudig lenen voor een strafrech telijke aanpak Massaal gepleegde strafbare feiten, zoals spreekkoren met beledigende of discrimineren de teksten, maken het identificeren van individuele daders zeer moei lijk. Ook het aanhouden van grote groepen verdachten, zeker wanneer deze op een tribune temidden van vele anderen zitten, ..is praktisch gesproken ondoenlijk", aldus D'Ancona. Dusan Babic. „Maar wij wensen de Hollanders een aangenaam ver blijf. EK-schaatsen gaat gewoon door SARAJEVO (GPD)- De Europese schaatskampioenschappen in Sara jevo voor dames en heren gaan dit weekeinde door. Dat heeft de voor zitter van de Internationale Schaatsunie (ISU), de Noor Olav Poulsen, vammorgen in de Joego slavische stad gezegd. De Noor her haalde zijn woorden van gisteren:, Hoezo oorlog. Hier is toch geen oor log. Er zijn hier vijftien landen aan wezig. We blazen de zaak niet af'. De KNSB zal zich met de Neder landse ploegen niet terugtrekken voor het kampioenschap dat mor gen begint. Hedenmorgen werd door de Oranje-équipe getraind. Yvonne van Gennip verklaarde op de ijsbaan: Aan het ontbijt zijn we ingelicht over de oorlog in het golf- gebied. We hebben besloten te zul len starten. Nee, ik zie niet in waar om ik me nu nog zou moeten terug trekken. We lopen hier, zo is ons verzekerd, geen gevaar". Michiel Schapers redde het met Eén lid van het groepje rond bondscoach Stanley Franker zelfs zeker van e laatste zestien: de treffen tussen Mark Koev Jan Siemerink in de derde ronde. Een leuk succes voor de thuisgeble ven coach Frits Don. Mark Koever mans zal hem niet bellen. Hij weet het antwoord al: „Vechten jullie het maar mooi uit". elk geval minder lef had. Siemerink plaats bij de kwam naar voren en maakte het in het de vijfde set overtuigend af. Bij Mark Koevermans droop het zelfvertrouwen er direct al vanaf. De Rotterdamse topspinspecialist voelde de vorm terugkomen. De verkoudheid die hem in Adelaide en Sydney plaagde, was onder drukt. Tegenstander Stoltenberg Terugkeer Futre verandert weinig aan speelwijze van Portugezen Echte partij De twee clubgenoten kennen elkaar ooit het beste wat het Australische CASTELLON (AFP) - De terugkeer V.V.R.C.L. te LEIDERDORP, heeft binnen haar trainersstaf bij de Jëugd, de volgende vakatures TRAININGSCOÖRDINATOR, tevens belast met de training en begeleiding van de C-selectie TRAINER, belast met de training en begeleiding van de D-selectie Sollicitaties richten aan Jeugdvoorzitter w R C L. J J Verheijen, Kamperfoeliezoom 19, 2353 RR Leiderdorp alleen van de training. Een echte tennis partij hebben ze nog nog nooit ge- had. Maar speeld. Laat staan een „best of five". De 20-jarige Siemerink speelde in zijn leven één vijf-setter, voordat hij tegen Steeb aantrad: Twee jaar gele den bij de nationale kampioen schappen tegen Menno Oosting. In het begin miste Steeb nogal wat backhands. Toen die slag beter werd, had de Rijnsburger lange tijd geen verweer. Tot hij in de vierde set de lastige service van de Duitser begon te blokken en hij tot zijn ei gen verrassing merkte dat zijn te genstander minder conditie en in de toekomst in petto niet meer, getuige het feit dat het tweetal verbannen was naar de meest onbereikbare baan. „Het was zeker mij beste wedstrijd van de laatste maanden vond Koe vermans. „Zeker wat het serveren betreft." Over de komende confrontatie met Siemerink: „Een goeie loting. Maar dat geldt ook voor hem. Het is een partij die alle kanten opkan, waarbij meer dingen spelen dan al leen maar tennis. Het leuktste is het voor Frits Don. Die heeft in elk ge val iemand bij de laatste zestien." Paolo Futre heeft aan de defen sieve stijl van Portugal niets veran derd. De Portugezen, eerder tijdens de kwalificatiereeks voor de eind ronde van het Europees kampioen te sterk voor Nederland, haalden gisteren in en tegen Spanje een ge lijkspel weg. In Castellon werd het 1-1. Met de rust leidde Portugal Spaanse bondscoach Suarez vijf gend opzicht. Spanje creeerde in de eerste helft weinig mogelijkheden. Bij een van de spaarzame uitvallen namen de bezoekers zelfs kort voor de rust de leiding. Futre bracht Oce- ano in kansrijke positie. Zubizarre- ta was kansloos. In de tweede helft bracht de door een treffer van Oceano. Portugal gebruikte de interland ter voorbereiding op het EK-kwali- ficatieduel tegen Griekenland, op 23 januari in Athene. De ploeg veranderingen aan. De aanvallers Manoio en Butragueno werden ver vangen door Moya en Carlos. De de buterende Moya (Valladolid) zorgde voor meer gevaar en de gelijkma ker Twintig minuten voor het einde Artur Jorge overtuigde in verdedi- passeerde hij invaller Silvii DONDERDAG 15 00-16 00 Sportnet Irtlernational Mo torsport 15 00-19 00 EURO Snooker World Mas ters toernooi 16 00-18 00 Sportnet NHL IJshockey 18 00-19 00 Sportnet Worstelen 19.00-19 30 Sportnet Sport uit Frankrijk. 19 00-19 30 EURO Motor Sports 19.20-20 00 Ned 2 De Heilige Koe auto- en motorsportmagazine 19 30-20 00 EURO Eurosport News 19 30-20 00 Sportnet Raliysporl Panjs- /Dakar 20 00-22 00 Sportnet American Football Sugar Bowl 20 00-23 00 EURO Snooker World Mas- 22 00-00 00 Sportnet Spaans voetbal Oviedo-Barcelona. Real Madrid-Atletico Madrid 22 15-22 30 Ned 3 Stud.o Sport Journaal 22.55-23.50 RTL V Match Barend en Van 23 00-23.15 EURO Raliysporl Pari|9- /Dakar 23 15-00 15 EURO Trans World Sport 00 00-00 25 Sportnet Raliysporl Panjs- 00 15-00 45 EURO Eurosport News 00.25-02 30 Sportnel VS PGA Go» 00 45-01 15 EURO Spaanse Doelpun- 01 15-02 45 EURO Tenn.s Australische Hardcourt kampioenschap 02 45-03 00 EURO Raliysporl Pan,s- 08 30-09 00 EURO Eurobics 09 00-10 00 Sportnel STOP wereld van kampioenen 09 00-10 00 EURO International Cup Handbal m Zweden. 10 00-11 00 Sportnet The Sports Show 10 00-13 00 EURO Snooker World Mas- 10 55-15 30 Ned 3 Studio Sport schaat sen (EK voor mannen (5000 m) en vrou wen (500 m) 11 00-12 00 Sportnet Worstelen 12 00-14 00 Sportnet NHL IJshockey 12 05-13 15 Old 1 Sport World Cup Ski ën voor vrouwen 13 00-13 30 EURO Eurotxs 13 30-15 00 EURO Tenms Austraksche Hardcourt kampioenschap 14 00-1600 Sportnet VS PGA Golf

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17