Krajicek snelt naar wereldroem Fraude-affaire RKC lijkt internationaal te zijn ii i/i m.i :i J «frvi SpoORPtTV Katwijk is nog steeds in vorm Ook Jacco Eltingh plaatst zich voor derde ronde in Australië JW Mikcfap Handgeschreven WOENSDAG 16 JANUARI 1991 PAGINA 17 WAALWIJK (GPD) Het vermoeden begint te ontstaan dat de vermeende fraude-affaire bij RKC onderdeel is van een internationale zwart-geld zaak. In de boekhouding van het Franse Toulon blijkt een brief gevonden te zijn met het briefhoofd en vignet van RKC waarin staat dat Toulon voor Peter Bosz indertijd 1,2 miljoen gulden heeft betaald. In werkelijkheid kostte Bosz slechts 25.000 gulden. Eind vorig jaar deed de Franse fis cale recherche een inval bij de club Toulon, manager Courbis en een aantal (bestuursleden. Courbis zit nog altijd vast op verdenking van fraude. Medio '88 kocht Toulon de RK- C'er Bosz, die even daarvoor tegen Engeland zijn debuut had gemaakt in de selectie van het Nederlands elftal. In zijn contract bij RKC stond dat Bosz voor het bedrag van 25.000 gulden weg mocht, een clausule die de Apeldoorner kon bedingen, om dat hij als amateur naar Waalwijk was gekomen en de club dus geen transferprijs had gekost. Verklaring RKC-bestuurslid Piet Kipping heeft wel een verklaring voor de brief. "Dat is helemaal niet moeilijk. Courbis heeft op die manier ge woon bij verschillende spelers de transferprijs opgejaagd om zwart geld te creëren. Wij hebben ook nooit contact gehad met Toulon, al leen met Bob Maaskant, de tussen persoon. Want het tranferbedrag van Bosz stond vast. Dat bedrag hebben we ook van Toulon gekre gen". Om precies te zijn 30.000 gul den: 25.000 plus 5.000 gulden BTW. Hoe dan ook bestaan er al vele ja ren vermoedens dat ook bij RKC is gerommeld met zwart geld. Kip ping: "Volgens mij zal de FIOD (Fis cale Inlichtingen en Opsporings dienst, red.) niks vinden, maar ja, die verwachting zeiden Harmsen en De Vries indertijd ook te hebben. Als er iets bij RKC gebeurt, weet ik het in elk geval. Maar ik heb ook heus weieens het vermoeden gehad dat er buiten de club om wat ge beurde. Daarom heb ik spelers vaak genoeg gewaarschuwd: 'Wat er ook van buitenaf beloofd mag worden, als de belofte niet wordt gehouden hoefje nooit bij ons aan te kloppen'. LEIDEN - Zaterdageersteklasser Katwijk heeft gisteravond aange toond nog steeds in een goede vorm te verkeren. In Rotterdam zegevier den de oranje-witten met 0-3 over eerste-divisionist Excelsior. Marco van der Plas en Pim Lan- geveld drukten voor de rust het gro te veldoverwicht uit in doelpunten. Na de hervatting bepaalde Leon Meijs de eindstand op 0-3. Teke nend voor de overmacht van de Kat- wijkers was het feit dat doelman Teun van Duyvenbode in de tweede helft slechts in actie behoefde te ko men voor een terugspeelbal. Katwijk was naar Rotterdam uit geweken omdat het uitduel bij Do- cos, voor een kwartfinaleplaats in de LD-cup, was afgelast. Ook de wedstrijden Randstad Sport Noordwijk en KRV - Roodenburg vonden geen doorgang in verband met de slechte gesteldheid van de velden. Zaterdagvierdeklasser Oegst- geest heeft gisteravond in een vriendschappelijke ontmoeting een vrijwel compleet Rijnsburgse Boys met 2-1 verslagen. Voor rust opende Koos Teske voor Oegstgeest de sco re. In de tweede helft voerde Ed van Grieken de score op tot 2-0. Enkele minuten voor tijd verkleinde Leon Vonk de marge tot 2-1. T afeltermisteam handhaaft zich DORDRECHT (ANP) - Het Neder lands tafeltennisteam speelt ook het volgende seizoen in de Superli ga. Oranje handhaafde zich in de hoogste Europese divisie voor ge mengde teams dankzij een onbe dreigde overwinning van 5-2 op Tsjechoslowakije. De winstpunten kwamen gister avond irt Dordrecht op naam van Paul Haldan (twee), Mirjam Hooman-Kloppenburg en Danny Heister. Het duo Haldan/Hooman zegevierde eveneens in het ge mengd dubbelspel. De ploeg van bondscoach Jan Vlieg had in de cember de eerste degradatiewed strijd in en tegen Tsjechoslowakije met dezelfde cijfers gewonnen. Nederland dient nu nog twee wedstrijden om de vijfde plaats te spelen tegen de winnaar van het an dere duel in de degradatiegroep tus sen Frankrijk en Polen. De verliezer van die krachtmeting strijdt tegen Tsjechoslowakije om behoud in de Superliga. Vorig seizoen eindigde Nederland in de immer onvoorspel bare Superliga op de derde plaats. Tsjechoslowakije trad in sporthal Wielwijk te Dordrecht allerminst in de sterkste formatie aan. De vrou welijke toppers Hrachova, Safarova en Kasalova, respectievelijk de nummers negen, twaalf en veertien van de Europese ranglijst, waren voor de bondscoaches Fulin en Go- ga niet beschikbaar. Bij de mannen kwam Tomas Janci niet in actie, of schoon hij wel in Dordrecht aanwe zig was. De beste Tsjechoslowaakse speler, nummer 22 van Europa, bleef om een onduidelijke taktische reden aan de kant. De mindere go den Petr Korbel 'en Petr Javurek verweerden zich dapper, maar kon den het Nederlandse trio geen mo ment echt in de problemen bren gen Peter Bosz. ANP) i Altena ging of c Of dat r wie ook' Met Altena is de naam van het be drijf genoemd waar vorig jaar een omvangrijke zwendel aan het licht kwam. Altena wordt nu in verband gebracht met de vermeende zwart- geld praktijken bij RKC. Directeur vooral geïnvesteerd in amateurs, Weldoener van Waalwijk', werd in 1990 tot vier jaar cel veroordeeld, maar bezoekt de wedstrijden van RKC nog altijd. Mede om gezond heidsredenen hoeft de ex-directeur van Altena zijn straf (nog) niet uit te zitten. Het opvallende en tot ver buiten de regio bekende gedrag van Van den P. was er al in '81 mede oorzaak van dat de KNVB onderzoek deed naar de handel en wandel bij RKC. De club was anderhalf jaar de boek houding kwijt, maar werd uiteinde lijk vrijgesproken. Kipping: "Op de zitting kwamen er spelers heel be schroomd voor uit dat hen inder daad wat netto betaald werd. Maar wat bleek: het viel allemaal binnen de bepalingen! Later zijn we dan ook door andere clubs gebeld hoe die bepalingen eigenlijk precies in elkaar zaten!" Zo slim als RKC met bepalingen voor reis- en andere kosten goochel de, zo handig was de club ook op de transfermarkt. In Waalwijk werd den P.. bijgenaamd 'De Journalist voelt zich bedreigd WAALWIJK Ook gisteren bij de vriendschappelijke wed strijd tussen RKC en het Olym pisch elftal (4-1) was 'De Weldoener van Waalwijk' aan wezig. Hij maakte van de gele genheid gebruik de journalist Johan Derksen van Voetbal In ternational te bedreigen met ge weld. Derksen deed vervolgens aangifte bij de politie in Waal wijk. P. van den P. zou zich tot Der ksen hebben gewend met ui terst dreigende taal. Derksen: "Het was echt een doordachte bedreiging, zodanig dat ik het wel serieus moest nemen". Van den P. zou Derksen 'een knokploeg van zwarte jongens' in het vooruitzicht hebben ge steld. De 'Weldoener van Waal wijk' zag zich drie jaar geleden door Derksen in VI geportret teerd en meent dat dat verhaal de aanleiding is geweest voor het oprollen van zijn bedrijf Al tena, vorig jaar, en vervolgens de inval bij RKC. spelers die bij andere clubs overbo dig waren geworden en transfer vrije voetballers. Kipping: "Joore is een mooi voorbeeld. Was overbodig bij NAC en speelt bij ons voor het zevende jaar in het eerste. Terwijl we ook niet veel betalen. Ad van der Wiel krijgt bij Den Bosch 7000 gul den per maand, bij ons heeft André Hoekstra beduidend minder. Ver schillende jongens verdienen bij RKC net iets meer dan het mini- mum-loon". Hoe dan ook is het opmerkelijk dat de Rooms Katholieke Combina tie met minder dan 3.500 toeschou wers gemiddeld eredivisie-voetbal kan spelen. Kipping: "We draaien ook maar met een begroting van 2,5 miljoen, waarvan 1,5 miljoen wordt opgebracht door sponsors. Dat is al 60 procent!". Alle RKC-cijfertjes hadden al twee jaar bij het FIOD kunnen lig gen. Henk Hut, toen penningmees ter van de sectie betaald voetbal, liet in '88 al 'off the record' vallen dat RKC op de rol stond door de FIOD te worden aangepakt. Op regerings niveau werd toen besloten de ge plande inval bij RKC achterwege te laten. Vanwege de fraude-zaken bij FC Groningen en Ajax moest voor- komén worden dat het op een hek senjacht ging lijken. Kipping: „Vijf jaar geleden had ik een inval ver wacht, twee jaar geleden, eigenlijk elk jaar. Maar nu niet meer". Karakter Henk Swaak heeft in zijn carrière als voetbaltrainer al een rits aan varingen achter de rug. Dat heeft overigens niets te maken met een Schromelijk gebrek aan kwaliteit. Nee, een telkens weer opspelende karaktertrek is Swaak ook bij SJZ weer noodlottig geworden. De inwoner van Zoeterwoude is bloedfanatiek. Zozeer, dat hij ge regeld in aanvaring komt met goedwillende amateurs, die bij voorbeeld bij SJZ rondlopen. Waarmee er dus een vroegtijdig einde is gekomen aan een dienst verband, dat hooguit één seizoen in beslag zou nemen. Dan zou Swaak, volgens afspraak, plaats maken voor jeugdtrainer Loek Helder, momenteel 'studerend' voor het diploma oefenmeester 2. Zaterdag echter besloten de par tijen uit elkaar te gaan. In onder ling overleg, heet dat. "Ik ben gewoon te fanatiek voor SJZ", steekt de trainer de hand in ei gen boezem. "Daardoor was het beter om er nu mee te stoppen. Nu zijn we als goede vrienden uit elkaar ge gaan. Dat was denk ik niet. ge beurd als ik het seizoen had afge maakt". Een tikkeltje kortzichtig toch van een club, waar gezelligheid hoog in het vaandel staat, om een bloedfanatieke oefenmeester aan te stellen. Voorzitter Berg wist, toen hij Swaak contracteerde, nauwelijks wat voor vlees hij in de kuip had. "Ik wist wel dat het een baasje meldt Berg. "Maar het is gebleken dat we niet bij elkaar passen. Het is niet zo dat we ruzie hebben gehad, of dat spelers mij hebben verzocht om de trainer te wippen. Nee, Henk is vreselijk fanatiek. Daar is niets mis mee, ik ben zelfs geluk kig dat-ie hier even geweest is. Maar bij een club als SJZ loopt dat op een gegeven moment fout. Hier telt de gezelligheid ook mee en wie ben ik als voorzitter om dat te veranderen De club heeft zich gisteren bij de WON gemeld om een lijst met werkloze trainers op te vragen. Berg hoopt echter stilletjes dat jeugdtrainer Helder, die de trai ningen voorlopig heeft overgeno men, de zaak nu al overneemt. En Henk Swaak? Hij trekt zich, volgens eigen zeggen, nu definief terug uit de voetballerij. Fietsen is de nieuwe passie van de Zoeter- woudenaar. Schrikken Kunstgras is tijdens winterse om standigheden een uitkomst voor voetballers. Vandaar ook dat een hockeyclub als LMHC op het mo ment dat de grasvelden onbe speelbaar worden, wordt over stelpt met aanvragen om het veld te kunnen huren. Vorige week ontving de hockeyclub een ver zoek van de voetballers van FC Rijnland 3. Die weten zich in het bezit van een welwillende geld schieter en wilden het veld voor zes dinsdagavonden vastleggen. Vorige week speelde Rijnland de eerste wedstrijd tegen Roodenburg 6. Dat was ook meteen de laatste confrontatie, want LHMC wilde af van de (mondelinge) overeenkomst. De technische leiding van de club eiste het veld op en het bestuur ging vervolgens door de knieën. Dat is best begrijpelijk, maar af spraken zijn er nu nu eenmaal om nagekomen te worden. Dat vindt ook Jan Oudshoorn, begeleider van de Leidse fusie club. "We hadden alle tegenstanders en scheidsrechters vastgelegd voor die dinsdagavonden. Die heb ik nu allemaal moeten afzeggen. Ik vind het op zijn zachtst gezegd niet zo netjes van LMHC. Ze heb ben vorige week die afspraak note bene nog eens bevestigd". Tijd om het bestuur van LMHC maar eens op opheldering te vra gen. "Met Schrikkema". Met Rob Onderwater van het Leidsch Dagblad. Meneer Schrik kema, de voetballers van Rijn land zijn een beetje boos op u. Volgens hen heeft u een afspraak over het huren van het kunstgras veld eenzijdig vernietigd. "U bent van welke voetbal club"? Ik ben niet van een club, maar van een krant. Nogmaals, de voet balvereniging Rijn.. "Tuut, tuut, tuut". Tsja. Zo verwonderlijk is het dus niet dat de voetballers zijn afge scheept door de hockeyers. Die moeten trouwens nog maar zien of ze de huur incasseren van de eerste wedstrijd. Jan Oudshoorn, inmiddels met zijn club uitgewe- het Voorschotense Fo- 'Tk heb tegen onze sponsor ge zegd dat-ie de rekening voorlopig maar moet opbergen in de onder ste lade van zijn bureau. Laat ze daar bij LMHC maar de koorts krijgen". Kastelen De handbalsters van Foreholte spelen zondag een thuiswedstrijd tegen UVG, maar gaan voor de gelegenheid buitenshuis. In de Vespo-hal in Nieuw Vennep den ken de eredivisievrouwen en de trouwe supporterschare meer be wegingsruimte te vinden dan in de eigen sporthal De Gaasbak. Compleet met de reclameborden en aanverwante artikelen uit Voorhout wordt de Vennepse hal omgetoverd in een Foreholte-bas- tion. Het eigen nest is door Foreholte altijd al als te klein beschouwd. De club wilde jaren geleden de vleugels uitslaan in de richting van een heuse handbalhal. Die peperdure accommodatie in het bollendorp zou vooral door Fore holte zelf worden geleid en be speeld. Maar het is de laatste tijd opmerkelijk stil rond het project. Vluchten de Voorhouters nu uit ruimtenood en wanhoop naar Nieuw Vennep? "Nee, dat is niet de reden van dit uitstapje", legt Foreholte-voorzitter Chris de Bakker uit. "Er is op zondag een sportdag in De Gaasbak, vandaar dat we voor één keer moeten uitwijken. Bovendien past het prima in de toekomstige samenwerking met sportvereniging Nieuw Vennep. De Vespo-hal is hun thuishaven, dus wellicht komen we er in de toe komst nog vaker terecht. Maar we zijn niet van plan om nu alle thuiswedstrijden daar af te wer ken. Het is er wel groter, maar het licht is er niet geweldig". Toch lijkt het erop dat Forehol te in drukke tijden waarin de pu blieke belangstelling groter is dan De Gaasbak kan verdragen, steeds naar Nieuw Vennep zal moeten uitwijken. Want de plan nen voor de handbalhal lijken steeds meer op een dood spoor te zitten en het statussymbool be gint steeds meer trekjes te verto nen van een luchtkasteel. De Bakker: "Nou, zo ligt het niet helemaal. Feit is wel dat de stichting die de MELBOURNE (ANP) - Richard Krajicek slaat zich in recordtijd naar wereldroem. Van daag ruimde de organisatie van de Australische Open een plaats voor hem in op de op één na mooiste baan van het complex van Flinders Park, terwijl de later uitgeschakelde natio naal kampioen Paul Haarhuis, die op het zelfde moment speelde, werd afgescheept met de karige behuizing van baan vijftien. Bovendien kreeg Krajicek de beste Australische scheidsrechter (Ings) op de stoel. Ook Jacco Eltingh plaatste zich voor de derde ronde van de strijd in het marihen enkel. De Heerdenaar, ex-speler van Unicum, versloeg in de tweede schifting de Fransman Jean-Philippe Fleurian, nummer 53 van de wereld, in vijf sets: 6-1 3-6 7-6 3-6 6-1. Eltingh veroverde door het berei ken van de laatste 32 net als Kraji cek 29 ATP-punten voor de wereld ranglijst. De kansen op meer zijn ze ker aanwezig nu hij in de strijd om een plaats bij de laatste zestien de Zuidafrikaanse dubbelspelspecia list Ferreira treft. In het dubbelspel zorgden Paul Haarhuis en Mark Koevermans voor een enorme verrasssing door het als eerste geplaatste Zuidafri kaanse dubbel Danie Visser en Pie- ter Aldrich te verslaan. In beide sets viel de beslissing in de tiebreak. Eerder bereikten Haarhuis en Koe vermans al de finale bij het toernooi in Adelaide. Janh Siemerink komt moregen aan bod tegen de Duitser Steeb. De wereld is ermee vertrouwd ge raakt dat sinds de emigratie van Ivan Lendl de beste tennissers met Tsjechoslowaakse namen uit het buitenland komen en Krajicek droeg voer voor die stelling aan. Krajicek, eeb 19-jarige Hagenaar van Tsjechoslowaakse afkomst, versloeg de „echte" Tsjechoslo- waak Petr Korda met 4-6 7-6 (7-3) 6-3 6-4, hoewel die als 39ste op de we reldranglijst toch als uitgesproken favoriet gold. Bij Camporese - Haarhuis werd het standsverschil, 45 tegen 55, geen geweld aangedaan. De Italiaan, die zijn voornaam Omar ontleent aan de beroemde Argentijnse voetballer van Juventus Omar Sivori, won van de zwak serverende Haarhuis met 7- 5 7-5 3-6 6-3. Met die 29 punten plus de bonus die een overwinning op een speler uit de top-vijftig met zich mee brengt, stormde Krajicek de to- phonderd binnen. Een knappe prestatie. Anderen hebben daar op zijn minst veertien toernooien voor nodig; de Hagenaar slechts negen. Felicitaties In de felicitaties deelden Rohan Goetzke, Marian Laudin en Stanley Franker. De Australiër is als coach van Jong-Oranje de huidige bege leider van Krajicek. Laudin is dege ne die hem tennissen leerde en dui zenden trainingsuren aan hem be steedde. Bondscoach Stanley Fran ker is de man die het Haagse talent vertrouwen schonk. Nog geen twee jaar geleden leek het met Krajicek als tennisser ge daan. Het gevolg van een samen loop van omstandigheden: het uit eengaan van zijn ouders, proble men op school en een groeischeut waardoor hij de coördinatie kwijt raakte. Alles kwam in één keer. Winnen was er niet meer bij en me nigeen vroeg zich af wat Franker be zielde, toen hij hem ondanks alles opnieuw een Jong Oranje-contract aanbood. Ook toen was het Richard Kraji cek die voor het antwoord zorgde. Bij een toernooitje in Israel zag Lau din hem ineens de backhand met één hand slaan. Daarvoor had hij hem altijd tweehandig genomen. De omschakeling ging met zoveel missers gepaard, dat de „nieuwe" Krajicek wel naar voren moest om de slagenwisselingen te bekorten. Ineens speelde hij serve-volley alsof hij nooit anders had gedaan. Stenciltje Het vervolg kon men lezen in»een stenciltje dat in Melbourne speciaal ten behoeve van de Australische pers werd uitgegeven: winnaar van de Verona Challenger (tegen El tingh), Casablanca (Dosedel), fina list in de Challenger van Brest en in München. Verdiensten over heel 1990: 33.492 Amerikaanse dollars. In 1991 is dat al 3870 dollar, waar Marian Laudin vertolkte in het duel Krajicek - Korda een niet onbe langrijke bijrol. Hoewel tegenwoor dig jeugdtrainer bij de bond is hij zijn vroegere pupil nog altijd voor de volle honderd procent toege daan. Tussen het maken van aante keningen door gaf hij daar zo'n ui ting aan, dat Korda zich er groen en geel aan ergerde en de coach een heel lelijk scheldwoord toebeet. Laudin: „Dat hij zich daardoor uit zijn concentratie laat brengen, is zijn probleem." De Hagenaar was verrast dat Kra jicek vooral in mentaal opzicht zo veel sterker is geworden. „De goeie sfeer in de ploeg heeft daar zeker aan meegewerkt", aldus Laudin. Toch kende Krajicek een onzekere start. De manier waarop hij in de tiende game zijn opslag verloor, was zelfs ronduit knullig. Maar het her stel was imponerend. Van her en der kwamen de toeschouwers af op het geluid dat zijn zwaar inslaande service maakte. Tegen het einde kreeg hij er van het inmiddels vol gelopen stadion een open doekje Korda liet zich overigens niet zo maar wegslaan. Aan het einde van de tweede set had het nog alle kan ten opgekund. Maar juist in die fase speelde Krajicek ijzersterk. Toen hij eenmaal de tiebreak met 7-3 op zijn naam had gebracht, was het ge vaar geweken. plannen heeft ontvouwd zelf niet de middelen heeft om een dergelij ke hal neer te zetten. Als louter particulier initiatief zal het daar om moeilijk worden". Maar de gemeente Voorhout zal toch ook niet massaal over de brug komen voor dit dure speeltje dat vooral aan handballend Voor hout en wellicht Nederland ten goede moet komen. Ambtenaar Jos Augustinus laat weten dat Foreholte wat dat be treft niet op zakken met over heidsgeld hoeft te wachten. De Bakker kan zich die hou ding voorstellen, maar hoopt in zijn achterhoofd ook nog op een 'normale' Voorhoutse sporthal, die als ontlasting van De Gaasbak moet dienen. Maar ook een dergelijke inves tering staat nergens op het 'priori teitenlijstje' of zelfs maar meerja renbegroting van de gemeente. Augustinus: "Welnee, de gemeente denkt he lemaal niet aan een nieuwe hal. In welke vorm ook. Als er in Voor hout ergens op sportgebied wordt uitgebreid dan is dat bij voetbal club Foreholte. Daar zitten ze echt met ledenaanwas en een te kleine accommodatie". Zff<* JfZrf- ber/ctrfe*7 zij*. rheej Vet höjeez ^e*J07» sfrTn^je. Schaatser Bart Veldkamp moet het komende weekeinde in het Joegoslavische Sarajewo zijn Eu ropese titel bij de allrounders ver dedigen. Drukke en spannende tijden dus voor de Hagenaar, die toch nog tijd heeft om de krant te lezen. In een wervende folder van een landelijk ochtendblad meldt de Europees schaatskampioen zelfs dat hij die fijne krant ge woon voor zijn plezier leest. Ze ker de sportberichten zijn heel goed. Het staat er echt, handge schreven, onder een fotootje waarop Veldkamp de aanstaande abonnee lachend aankijkt. Was getekend, Bart Veltkamp, met een t in plaats van een d in de ach ternaam. Nu zijn er twee mogelijkheden. Eén: Bart Veldkamp kan zijn ei gen naam niet schrijven. Twee: Bart Veldkamp heeft die werven de tekst nooit zelf geschreven. In dat laatste geval vragen wij ons meteen af hoe goed die andere sportberichten in dat o zo plezie rige ochtendblad zijn. 'woestijnmuts', overleefde met gemak de (toto EPA) de backhandkant. De Italiaanse bondscoach Ricardo op zichzelf foeterende Haarhuis Piatti zich met hem bezig houdt, kwam desondanks in de tweede set ging tegen het einde nogal kreupel Typerend was dat enkele goede backhandreturns de inleiding tot de beslissende doorbraken vormden. Wat vroeger de zwakste slag was, is bij Krajicek uitgegroeid tot een ge ducht wapen. Een dergelijk wapen miste Paul Haarhuis. De opslag van de Eindho- venaar liep niet en pogingen om vanuit het achterveld de slagenwis- H selingen te beheersen, faalden door sneller geworden sinds de vroegere toen zegevierde de Italiaan. Camporese, vroeger het ,.i ment" genoemd maar aanzienlijk de baan. „Comedia del' Arte", noemde Schapers het. Hij had de Italiaan op het Foro Italico al eens eerder op dezelfde manier tegen Haarhuis aan het werk gezien. Ook de VS. 16.52-17.30 Ned 2 De Bal is Rond jeugd- spelprogramma. 18 00-19.00 Sportnet: STOP: wereld van kampioenen. 18.20-18.50 TV 5: Montagne bergsporl- magazir 19.30-20.00 EURO: Eurosport News. 20.00-23.00 EURO: Snooker: World Mas ters toernooi. 20.00-23.00 BRT 2: Sportavond. 21.28-22 00 Ned 3: Studio Sport. 22.15-22.20 Super: Sports News 22.15-22.30 Ned 3 Studio Sport Journaal. 22.30-23.00 Sportnet. Rallysport Parijs- /Dakar 23.00-23.15 EURO: Rallysport: Parijs- /Dakar. 23.00-00.30 BBC 1 Sportsnight: met o a. voetbal (Engeland-ltaliö) en boksen (Laing-Bryan). 23 00-01 00 Sportnet NHL IJshockey. 00.45-01.45 EURO: World Tèur Waters DONDERDAG 08 00-09.30 Sportnet: Go: auto- en motor sportmagazine 08 30-09 00 EURO Eurobics. 09 00-1000 EURO: International Cup Handbal In Zweden. 09.30-11.00 Sportnet: Boksen voor prof» in de VS. 10.00-13.00 EURO: Snooker World Mas- 11 00-12.00 Sportnet: STOP wereld van 12.00-14.00 Sportnet: Snooker Londen Masters. 13.00-13.30 EURO: Eurobics. 13.30-14.00 EURO: WK Parachutesprin gen 13.45-14 15 Did 3 Sportplaiz. 14 00-15 00 EURO Ski Report. 14 00-15.00 Sportnet: Polo Masters of Masters.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 17