Het Nederlandse tennis in de lift Witschge komt naar Feyenoord - AAN Of ZIJLIJN - SPOwTV 'Behandeling Theunisse is onmenselijk' FIOD onderzoekt fraude bij RKC Een dubieus doelpunt DINSDAG 15 JANUARI 1991 PAGINA 15 Amsterdammer zoekt plezier Van orrespondent Marcel van der Kraan ROTTERDAM Galgenhumor in de Kuip. Ger Lagendijk ant woordend op het verzoek van een handvol verslaggevers Rob Wit- schge te mogen interviewen: „Nee, nee, nee. Ik heb liever dat Rob eerst zijn handtekening zet onder het contract. Want als hij met de journalisten gaat praten die Feyenoord de afgelopen twee maan den heben zien spelen, vrees ik dat hij zich nog bedenkt..." De direkteur sportief wilde er mee aangeven dat men, een zonnig en vrolijk tripje naar de Canarische ei landen ten spijt, nog niet is vergeten hoe groot de malaise kort voor de winterpauze in De Kuip was en dat de Rotterdamse club de Amster dammer Witschge hard nodig denkt te hebben om - andermaal - uit het dal te klimmen. In de nacht van zondag op maan dag kreeg de in Frankrijk spelende Rob Witschge via zijn zaakwaarne mer Rob Jansen te verstaan dat hij zich gereed moest maken voor een snel vertrek naar Nederland. Feye noord bleek toch overeenstemming te kunnen bereiken met zijn werk gever Saint Etienne. Met als gevolg DEN HAAG (GPD) - De Vereni ging Van Beroepswielrenners (VVBW) heeft in een brief aan de UCI geprotesteerd tegen de 'on menselijke' behandeling van Gert- Jan Theunisse. De WBW vindt dat de uitspraak van de arbitragecom missie van de internationale wieler- unie inzake de 'affaire-Theunisse' veel te lang op zich laat wachten. Aanvankelijk zou vandaag uit spraak worden gedaan, maar giste ren werd bekend dat Theunisse nog minstens tien dagen in onzekerheid moet blijven. Volgens raadsman mr. Clerx is er wèl een vonnis. „Dit is echter in het Duits gesteld en moet nog worden vertaald in het Frans. Bovendien moet het nog worden ondertekend door de leden van de arbitragecommissie". De WBW vindt het voortdurend uitstellen van de uitspraak voor Theunisse 'ondraaglijk' eri begint zo langzamerhand 'onmenselijke vormen aan te nemen', zo stelt de secretaris Vixseboxse in de brief. „De UCI handelt geheel in strijd met de fundamentele rechten van Gert-Jan Theunisse op een behoor lijk proces". Namens de belangenvereniging van Nederlandse profrenners te kent Vixseboxse tevens protest aan tegen het ontbreken van een onpar tijdige rechter. Alle leden van'de ar bitragecommissie zijn lid van de UCI. Volgens Vixseboxse is dit in strijd met het Verdrag van Rome. „Uitsluitend een onafhankelijke rechter en een onafhankelijk tucht college dient verahtwoordelijk te zijn voor een beroepsprocedure te gen een eventueel door uw organi satie opgelegde straf'. Romano en Van Aerle spelen weer EINDHOVEN (ANP) - Romario Fa- ra de Souza heeft gisteren de trai ningen bij PSV hervat. De Brazi liaan, die zaterdagavond terugkeer de in Nederland, had geen last meer van de enkelblessure die hem gerui me tijd buiten het elftal hield. Ook de muggesteek, die hem in Rio de Janeiro enkele dagen dwong het bed te houden, bleek hem' niet meer te hinderen. De ziekte en de reis vanuit Brazilië zorgden er wel voor dat Romario in de training met lichte conditieproblemen te kam pen had. Berry van Aerle heeft zijn eerste halve wedstrijd sinds maanden, za terdag met PSV 2 tegen ESV, goed doorstaan. De middenvelder bleek maandagochtend geen nawgeèn te hebben van de 45 minuten. Van Aerle hoopt dinsdag tegen RBC 2 een hele wedstrijd te spelen. Zowel Romario als Van Aerle denkt don derdag weer voor het eerst met de uit India teruggekeerde A-selectie mee te kunnen trainen. Maradona kondigt contractbreuk aan BUENOS AIRES (Rtr) - Diego Maradona heeft een kort verblijf in Buenos Aires aangegrepen om nog eens te vertellen dat hij aan het ein de van dit seizoen tot iedere prijs weg wil uit Italië. De oud-aanvoerder van de natio nale ploeg zei in de Argentijnse hoofdstad, waar hij een kort bezoek aan zijn zieke vader brengt, dat hij de laatste twee jaar van zijn contract bij Napoli niet zal uitdienen. „Na af loop van dit seizoen kom ik terug naar Argentinië. Indien Napoli niet instemt met een transfer, dan stop ik simpelweg met voetbal". Maradona, de laatste tijd buiten het veld actiever dan binnen de lij nen, „flirt" met Boca Juniors in de Argentijnse hoofdstad. Hij stelde dat hij niet uit Napels'weg gaat om er financieel beter van te worden, maar gewoon graag voor Boca Ju niors te willen voetballen. dat de voormalige Ajacied gister middag al aan de media werd geïn troduceerd en niet veel later zijn eerste training op het bijveld van het Feyenoord-stadion afwerkte. Direkteur Martin Snoeck: „De laatste hobbels konden in de voor bije 24 uur worden weggenomen". Financiële hobbels, want de Rotter dammers hikten lange tijd tegen de forse vraagprijs van meer dan 2,5 miljoen gulden aan. Reden waarom Snoeck met enige trots kon melden dat Feyenoord er in was geslaagd Witschge voor een miljoen minder bij Saint Etienne weg te halen. De oudste van de twee voetbal lende broers Witschge werd in de zomer van 1989 door Ajax voor 2,2 miljoen gulden (plus een vriend schappelijke wedstrijd) verkocht aan Saint Etienne. Zijn eerste jaar verliep meer dan uitstekend. Met 13 doelpunten werd hij topscorer van de club en afwisselend speelde hij aan de linkerkant van het midden- De kogel is door de kerk. Trots poseren Feyenoord-directeuren Ger Lagendijk (links) i nieuwste aanwinst Rob Witschge. t Martin Snoeck met hun veld of in een tweemansvoorhoede. „Ik wil niet opscheppen", zegt Rob Witschge met z'n plat-Amsterdam- se accent, „maar ik was wel de man ging het plotseling echter mis. Christian Saramagna, de opvolger van de weggestuurde Herbin, dacht Rob Witschge zonder hem duidelijk te maken wat mij dwars zat. Maar dan kwam het grootste probleem weer boven, ik was de taal niet machtig, hè. Ten tegen in te gaan. Die trainer pro beerde me gewoon onder tafel te lullen, hij had het hoogste woord". immer goedlachse Nederlander hij zelfs werd niet meer gewaardeerd, om- derland dat de Fransman de discipline groep wilde terugbrengen. Witschge zegt genoeg pogingen te hebben gedaan het conflict met zijn trainer op te lossen. „Ik probeerde de discussie met hem aan te gaan, r Ne- :n terugkeer r „Ik wilde zo graag de weg, daar wilde ik wel een veer voor laten. Ik had het bij Saint Etienne in financieel opzicht ook erg goed. Maar het plezier dat ik bij Feye noord hoop te vinden, is niet in geld uit te drukken". UTRECHT/DEN HAAG (GPD) - De Fiscale Inlichtingen en Op- sporings Diens (FIOD) heeft gis teren op grote schaal huiszoekin gen gedaan naar een omvangrijke fraude bij eredivisieclub RKC. De invallen vonden plaats bij de club zelf, huidige en vroegere be stuursleden, de manager, de trai ner en vier banken. Daarbij wer den geen aanhoudingen verricht. Dit heeft persofficier van justitie mr. G. Regelink meegedeeld. De club wordt er van verdacht tussen juli 1984 en juni 1990 de kasadministratie en de loonadmi nistratie te hebben vervalst. „De omvang van de fraude staat nog niet vast", zei mr. Regelink. Spon sorgelden, transferbedragen en recettes zouden onvoldoende of helemaal niet zijn geboekt. Ook zouden diverse werknemers zwart zijn betaald. Bovendien zou de voetbalclub valse opgaven hebben gedaan voor de omzetbe lasting en de loonbelasting. Het onderzoek, dat vermoede lijk enkele maanden in beslag zal nemen, moet uitwijzen wie ver antwoordelijk is voor de fraude. De verdenking is aan het licht ge komen tijdens een strafrechtelijk onderzoek tegen het bedrijf Alte- na Systeembouw bv. Daaruit bleek dat er een zwarte geld stroom bestond tussen dit bedrijf en RKC. Ook bij hoofdtrainer Leo van Veen vond een huiszoeking plaats. Hij werd gistermorgen verrast door de rechter-commis- saris en vier inspecterus van de FIOD. De bezoekers gingen er vandoor met een aantal beschei den waarop als briefhoofd de naam RKC stond vermeld. Het is niet de eerste keer dat Leo van Veen in de clinch raakt met fiscus en justitie. Ih 1983 werd de toen bij FC Utrecht voet ballende Van Veen samen met nog veertien anderen gedaagd voor de meervoudige strafkamer in Utrecht in verband met inkom sten uit het zwarte circuit. De eis luidde destijds 14.000 gulden boe te en twee weken voorwaardelij ke gevangenisstraf met een proef tijd van een jaar. De rechter ver oordeelde Van Veen tot de geëiste boete, waarmee hij het zwaarst werd gestraft van de verdachten. Voorzitter Jenne Harder legde alle verdachtmakingen naast zich neer. „De aanklacht is nogal ruim geformuleerd", aldus Harder. „Ik kan niets anders doen dan af wachten. Er is mij niets van be kend dat spelers bij derden op de loonlijst stonden". Bij het inwinnen van informatie die Feyenoords technisch direkteur Gunder Bengtsson over de hem on bekende Witschge in de voorbije weken vergaarde (bij o.a. ex- Ajacied Arnold Scholten en de Zweden Peter Larsson en Stefan Pettersson), werd duidelijk dat Rob Witschge nog altijd vol wrok zit je gens Ajax. De leiding van Feye noord: „Geen slechte zaak voor ons. Hij is extra geprikkeld om weer aan de top terug te keren". Witschge: „Klopt. Laat ik het netjes houden en zeggen dat Ajax mij destijds niet op een faire manier heeft weggedaan. Ik ben bij Ajax met erg veel pijn in m'n hart wegge gaan. Zoiets vergeet je niet gauw..." Zondag maakt hij in de Rotter damse derby tegen Sparta al zijn de buut in de hoofdmacht van Feye noord. Daarna wipt hij even over naar Frankrijk om zijn verhuizing naar (waarschijnlijk) Hoofddorp te regelen. „Ik ben hals over kop hier naar toegekomen. Een aantal zaken moet ik nog afhandelen in Frank rijk. Alleen m'n auto hoef ik niet meer te verkopen. Een Golf GTI, zestienklepper, was pas gestolen en is totaal uitgebrand teruggevon den". Volgens Gunder Bengtsson bete kent de komst van Rob Witschge met dat Regi Blinker buiten de boot komt te vallen bij Fëyenoord. „On rust binnen het elftal hoeft er niet te zijn. Ik sluit zeker niet uit dat we de competitie hervatten met Witschge erl Blinker in het basiselftal", aldus de Zweed. QB afgelast KATWIJK - De vriendschappelijke wedstrijd tussen Quick Boys en AZ gaat vanavond niet door. De ge meente zag geen kans om het veld, afgelopen zaterdag nog strijdtoneel van het duel tussen QB en FC Twente, tijdig weer speelklaar te maken. Bij een voetbalwedstrijd in Zuid- Afrika zijn dit weekeinde veertig mensen omgekomen. De doden vielen nadat de scheidsrechter "op dubieuze gronden", zo lees ik in persverslagen, een doelpunt had toegekend. Dit -leidde tot veóhtpartijen op de tribunes, waarna paniek ontstond. Het pu bliek stormde naar de uitgang die nog gesloten was. Veertig perso nen, onder wie twee kinderen, werden doodgedrukt. Tijdens ongeregeldheden bij een voetbalwedstrijd tussen AEK Athene en Olympiakos Piraeus kwam afgelopen zondag een jon geman om het leven. De politie moest traangas gebruiken om de heethoofden uit elkaar te drijven. Voetbal brengt bij sommigen het mooiste naar boven, bij ande ren het ellendigste. Dat is niet iets van de laatste twintig jaar, al gaat menig menswetenschapper daar tegenwoordig vanuit, het was altijd al zo. In Engeland waar het spel al veel langer wordt beoefend dan op het continent, beschikt men over een document uit de zestien de eeuw, waarin een Engelse edel man, sir Thomas Elyot, zich uitliet over het voetbalspel. Elftallen kende men in die tijd nog niet, grote groepen trapten tegen de bal en de doelen stonden aan de uit einden van de dorpsgemeen schap. De hiervoor genoemde Brit nam kennis van het gedoe en leg de er dit over op perkament vast: "Als vrije-tijds besteding moet het ten sterkste worden ontraden. Voetbal geeft geen plezier en ont spanning, maar zet slechts aan tot gewelddadigheden en beestachti ge woede". En dan is er ook nog een verslag bewaard gebleven uit 1829. Bij het scoren van een dubieus doel punt in Derbyshire was er sprake van gebroken schenen, kapotte hoofden, gescheurde jassen en ver loren en vertrapte hoeden". Al eeuwen is het dus niet pluis rond de voetbalvelden, vooral bij dubieuze doelpunten. Maar ja, we weten het zo langzamerhand wel: de les van de geschiedenis is ge woon dat we er niks van leren. Beslissen Een van de dingen die een coach moet kunnen, is op vitale momen ten beslissingen nemen en daar achter staan. Wat de bondscoach van de Zwembond, Van Klooster, bij de wereldkampioenschappen in Perth uithaalde bij de samen stelling van de ploeg voor de 4 x 100 m vrije slag v< moet. Bij de selectiewedstrijden in Nederland was bepaald dat Ka rin Brienesse en Inge de Bruijn op de individuele 100 m zouden uit komen. Je zou denken dat die twee dan ook konden rekenen op een plaats in de estafette, wat is im mers logischer, maar nee. Van Klooster liet De Bruijn met vier anderen in Perth nog een aparte 100 m zwemmen. De snel ste drie daarvan zouden met Brie nesse de estafetteploeg vormen. Een beetje zonderling was dit al les wel: waarom sleepje nu zoveel zwemsters de halve wereld over om de estafette in te vullen, dat had toch ook via een laatste proef in Nederland geregeld kunnen worden? Tijdens die allerlaatste selectie in Perth faalde de nerveuze Inge de Bruijn. Zij kwam dus niet voor de estafette in aanmerking. Dat kan er allemaal nog net mee door. Inge de Bruijn haalde bij de in dividuele 100 m de eindstrijd niet, wel zwom zij vervolgens in de B- finale een zeer snelle tijd. Bij Van Klooster sloeg de twijfel toe en op het laatste moment besloot hij De Bruijn alsnog een plaats in de es tafette-ploeg te geven. Dat ging ten koste van een ander, die daar over zeer verbolgen was. En te- Van Klooster heeft er een rom meltje van gemaakt. Wat hij als laatste selectie had aangekon digd, bleek dat niet te zijn. Van zijn woord kon je niet op aan. Er ger kan niet. Van Klooster verloor zo prestige en zaaide onrust en on genoegen, waar juist inspiratie en vertrouwen geboden waren. Wie niet goed en tijdig kan be- 'slissen, kan maar beter geen bondscoach zijn. Johnson Ben Johnson is terug op de wed strijdballen. Het is hem gegund, na twee jaar opgelegde non-acti viteit. Wat ik alleen niet begrijp is waarom hij bij zijn rentree door het publiek met een ovatie werd begroet. Bij iemand die de sport jarenlang zo vervuilend heeft be dreven, past toch wel enige reser- Johnson zwemt meteen ook in best betaalde wedstrijden. Een halve ton hier, een hele ton daar. Je vraagt je af wat de moraal van dit alles is. Dat in deze wereld niets zo goed rendeert als een slechte reputatie? RUUD PAAUW Ook Jan Siemerink in Melbourne ronde verder MELBOURNE (ANP) - Het Neder landse mannentennis beleeft hoog tijdagen bij de open Australische kampioenschappen. De zes deelne mers aan het hoofdtoernooi - inclu sief Rijnsburger Jan Siemerink - hebben zich geplaatst voor de twee de ronde. Een wapenfeit dat zich nog niet eerder in de annalen van een Grand Slamtoernooi heeft voor gedaan. Bovendien gloeide in het vrou wen-legioen hoop. De frele Petra Kamstra, zestien jaar pas maar toch al enigszins in de schijnwerpers vanwege haar successen bij de Youthcup en de strijd om de Orange Bowl, versloeg de ervaren (maar lichtgeblesseerde) Amerikaanse Robin White. Leeftijdsgenote Stefa- nie Rottier verloor bij het opgooien de bal de bal te vaak uit het oog om een kans te hebben tegen de Nieuw- zeelandse Claudine Toleafoa. Onderzoek naar voetbaldrama JOHANNESBURG (GPD) - De Zuidafrikaanse politie zal een diepgaand onderzoek instel len naar 'alle aspecten' van het voetbaldrama waarbij zondag 40 mensen om het leven zijn geko men en 52 gewond zijn geraakt. „We zullen alles in het werk stellen om degenen die op een of andere manier schuldig zijn aan deze tragedie voor de rechter te slepen", aldus een politiewoord voerder gisteren. Volgens functionarissen van de voetbalbond die gisteren een bezoek brachten aan de plaats des onheils, hadden de organi satoren van de wedstrijd de meest elementaire veiligheids voorschriften aan hun laars ge lapt. De 20.000 toeschouwers waren niet te voren gecontro leerd op het bezit van sterke drank en de supporters van bei de teams bleken op de zelfde tri bune te zitten. „Toen na het doelpunt van de Chiefs het knokken bovenaan de tribune eenmaal was begonnen, was er geen houden meer aan", aldus een ooggetuige. Michiel Schapers, Mark Koever- mans en Jan Siemerink volgden de weg die Paul Haarhuis, Jacco El- tingh en Richard Krajicek de dag te voren hadden aangegeven. Moei zaam, zoals in het geval van Mark Koevermans, overtuigend in de an dere twee gevallen. Schapers had geluk dat de Ameri kaan Reneberg op het laatste ogen blik met een blessure afzegde en hij in diens plaats mocht aantreden te gen de Duitser Markus Sinner. Nu kon hij tenminste bewijzen dat hij niet naar het zuidelijk halfrond was gekomen om een bruine kop te krij gen, maar wel degelijk om zijn te rugkeer in de top-100 te bewerkstel ligen. Tegen de met een veelvuldig 'zoef begeleide plaatsballen van de inwoner van Eemnes had de moda le Duitser (nummer 102 op de lijst) weinig in te brengen: 6-3 6-2 2-6 6-2. Siemerink Jan Siemerink deed het zelfs nog overtuigender. De voor het eerst in Australië neergestreken Rijnsbur ger verzorgde in het duel van de lefthanders tegen de verdedigend ingestelde Spanjaard Jose Francis co Altur (112) de show met winners en missers. De laatste waren in de minderheid; ook al omdat de ser vice van de Jong Oranje-klant uit stekend liep. Het enthousiasme Nederlandse proftennissers zich te weer stelden, sloeg over op het klei ne contingent volgers. Mark Koe vermans profiteerde. Achter de over de omheining gehangen hand doek weerden enkele enthousiaste supporters zich zo geducht, dat zijn 'tegenstander David Pate zich bij de scheidsrechter beklaagde. Een vorm van coaching die zijn tegen stander bevoordeelde, vond hij het. Koevermans liep er na twee ge wonnen sets inderdaad bij alsof hij hulp van wie dan ook best kon ge bruiken. Hij vertrok met griep on der de leden vanuit Nederland. Het uitzieken duurde bij elkaar meer dan een week en dat had toch wel iets aan conditie gekost. Bovendien pakte in de winderige, snel wisse lende omstandigheden zijn extreme topspin op de rubberen ondergrond minder dan het recht-toe-rechtaan geweld, dat de Amerikaan na een aarzelend begin lanceerde. Lawaai Het lawaai van de kant hielp de Rot terdammer over de crisis heen. In de vijfde set was hij er ineens weer. Swaak en S JZ nu al uit elkaar LEIDEN - Henk Swaak en SJZ hebben besloten om met onmiddel lijke ingang uit elkaar te gaan. De Zoeterwoudse trainer en club kon den het door uiteenlopende stand punten niet met elkaar vinden. Jeugdtrainer Loek Helder, die Swaak pas na afloop van het huidi ge seizoen zou aflossen, neemt de taken van hoofdtrainer over. LFC heeft het contract met Hen- nie Beerenfenger met een seizoen verlengd. Beerenfenger trainde in voorgaande seizoenen Leiden en de jeugd van UVS. Bons Becker maakte De vechtpet met de klep naar achte ren stevig op het hoofd geplant, trok hij ten aanval. Pate zag het onheil aankomen, liet zijn onverschillige houding varen en vroeg het publiek ook eens voor hem te klappen. Helpen deed het niet meer. Met 6- 4 6-2 3-6 2-6 6-0 plaatste Koevermans zich voor de tweede ronde. Jason Stoltenberg is daarin zijn tegen stander. Deze was éën van de twee Australiërs die tekenden voor de uitschakeling van een geplaatste speler. Stoltenberg versloeg de Zwitser Jakob Hlasek, die elfde was geplaatst. Mark Woodforde, vorig jaar in hetzelfde toernooi met een gebroken enkel van de baan ge raapt, won van de als zesde ge plaatste Spanjaard Emilio Sanchez. De als nummer één geplaatste Stefan Edberg kwam nog niet in ac tie, titelhouder Ivan Lendl versloeg met Jermey Bates. in drie simpele sets (6-1,6-1,6-3) de Fransman Behabiles terwijl ook Boris Becker de baan betrad- In aanleg is de stijl van de Duitser pri ma geschikt voor de rubber-coating waarop in Melbourne wordt ge speeld. Alleen heeft de krachtmens dat in vijf voorgaande bezoeken aan Australië nooit kunnen bewijzen. Gisteravond begon hij opnieuw vol goede moed met een zege van 6-4 6- 2 6-3 op Jeremy Bates. Een enkele regendruppel leidde tot een opont houd van twintig minuten. Toen hadden de twee helften van het schuifdak zich aaneengesloten en werd de partij voortgezet. Tevoren had Steffi Graf met 6-3 6- 0 gewonnen van een zekere Jenni fer Santrock, die tot dan toe alleen .had uitgeblonken bij Amerikaanse satelliettoernooien. Slechte start zaalvoetballers LEIDEN In de voorronden van het nationaal zaalvoetbalkampioen schap heeft het team van afdeling Leiden gisteravond in Dordrecht geen goede resultaten kunnen boe ken. Tegen Den Haag werd met 4-1 verloren (doelpunt Patrick Scheur water) en tegen Zeeland werd een 3- 0 voorsprong (Richard Gottmer, Rick Curfs en Scheurwater) uit han den gegeven: 3-3. Op 11-februari speelt Leiden tegen Gouda en Dordrecht. Overige uitslagen: Dordrecht - Den Haag 5-1, Gouda - Zeeland 2-2, Dordrecht - Gouda 2-1. 3 Mas- 16.00-17.30 Sportnet: Kn 17.30-18 00 Sportnêt Sport uit Frankri|k. 18.00-19.00 Sportnet: Kickboksen. 18.55-19.25 Ned 2: Veronica Sporl. 19.00-19.15 Sportnet: Rallysport Parijs- /Dakar. 19.00-19.30 EURO Spaanse doelpunten! 19.15-20.30 Sportnet Pro Ski Tour. 19.30-20.00 EURO Eurosport News. 20.00-22.00 Super: Ultra Sport. 20,00-23.00 EURO Snooker: World Mas ters toernooi. 20.30-22.30 Sportnet Snooker Londen 22.15-22.30 Ned 3 Studio Sport Journaal. 22.15-00.15 Super. Ultra Sport. 22.30-22.45 Sportnet Rallysport Parijs- /Dakar. 22.45-23.45 Sportnet International Mo torsport. 23.00-23.15 EURO: Rallysport: Parijs- 23.15-00.1$ EURO Worstelen. 23.45-01.45 Sportnet: Paardesport springconcour: 01.00-01.50 BBC 2 Cricket eerste v strijd m de tinale om de wereldbeker va Sydney. 08.30-09.00 EURO Eurobic 09 00-10.00 EURO Hoogtepunten World Cup Skiën mannen 09.00-10.30 Sportnet Kickboksen. 10.00-13.00 EURO: Snooker World Mas- 10.30-11.00 Sportnet: Sport uit Frankrijk. 11 00-12.00 Sportnet: Kickboksen. 12.00-13.00 Sportnet International Mo torsport. 13 00-13.30 EURO EUrobics. 13.00-14.00 Sportnet: Go auto- en motor- sportmagazine. 13.30-14.00 EURO WK Parachutesprin gen. 14.00-15,00 EURO: Rallysport Parijs- /Dakar 14.00-15.00 Sportnet The Sports Show,

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 15