activiteitenbegeleid(st)er Verkopers Rijksuniversiteit Leiden Rijksuniversiteit Leiden. Secretariaat-Generaal van de synode der Nederlandse Hervormde Kerk nederlandse hervormde kerk .<•3 Bij bovengenoemd secretariaat, waar 12 personen werkzaam zijn, is met onmiddellijke ingang plaats voor een SECRETARESSE (m/v) ten behoeve van de secretaris-generaal (voor 28 uur per week) Werkzaamheden: - het regelen van afspraken en ontvangen van bezoekers; - het verzorgen van correspondentie in het Nederlands en de moderne talen, alsmede het typen van nota's, rapporten e.d.; - het voeren van telefoongesprekken lokaal en (inter)nationaal; - het voorbereiden van vergaderingen; - het behandelen van de dagelijkse post; - het verlenen van secretariële ondersteuning inzake de generale synode. Vereisten: - ervaring met gelijksoortig werk en afgeronde opleiding voor het verrichten van secretariaatswerkzaamheden; - kennis van de Nederlandse en de moderne talen; - goede redactionele vaardigheid; - bereidheid tot werken in team-verband; - meelevend lid der Nederlandse Hervormde Kerk. Salariëring miri. 2.826,-en max. 3.736,- bruto per maand, bij volledige werktijd, overeenkomstig de rechtspositieregeling voor de kerkelijke medewerkers. Opname vindt plaats in het pensioenfonds P.G.G.M. Informatie: Inlichttngen worden verstrekt door mw. mr. T.M. Willemze, (tel.: 070-3131220). Sollicitaties binnen veertien dagen zenden aan het secretariaat van de generale synode, Overgoo 11, Postbus 405, 2260 AK Leidschendam, onder vermelding op de enveloppe van "Sollicitatie". MARIËNHAVEN is een psychogeriatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners en beschikt over een voorziening voor dagbehandeling met 7 plaatsen. Er zijn 9 afdelingen voor respectievelijk begeleiding, verzorging en verpleging. In het zorgproces staat bewonersgericht handelen in interdisciplinair team verband centraal. In MARIËNHAVEN zijn 300 personeelsleden werkzaam die in een goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Ook extramuraal draagt Mariënhaven bij aan de zorg voor ouderen in de regio. Op enkele verpleegafdelingen en op één van de verzorgingsafdelingen bestaan vacatures in de functie van Voor de vacatures.op de verpleegafdelingen zoeken wij invulling voor 20 uur per week Voor de vacature op de verzorgingsafdeling is dit 25 uur per week Tot de taken van de activiteitenbegeleid(st)er behoren het organiseren, begeleiden en/of stimuleren van zinvolle, voor de bewoners herkenbare activiteiten. De activiteitenbegeleid(st)er maakt deel uit van het afdelingsteam en draagt via een eigen inbreng bij tot het scheppen én instandhouden van een zo prettig mogelijk woon-, leef- en werkklimaat. De activiteitenbegeleid(st)er neemt voorts deel aan algemene, ten behoeve van de bewoners in Mariënhaven georganiseerde activiteiten, die of in huis of buitenshuis kunnen plaatsvinden. Voor de functie gelden de volgende eisen: een vakopleiding op MBO-niveau. Ook zij die een dergelijke opleiding volgen, maar deze nog niet hebben voltooid komen in aanmerking; aantoonbare ervaring in het psychogeriatrisch werkveld; goede contactuele eigenschappen; bereidheid en het vermogen in teamverband samen te werken; het vermogen om voor wat betreft het eigen vakgebied zelfstandig te functioneren en daarbij de bewoners individueel aandacht te schenken; bij voorkeur ervaring met "snoezelen". Arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Ziekenhuiswezen. Salariëring volgens de salarisschaal behorende bij functiegroep 35. Voor nadere informatie over deze functie kunt u zich wenden tot mevrouw M. Ruigrok-Linders, hoofd dienst verpleging, verzorging en begeleiding of mevrouw A. Schaap-Van Scherpenzeel, coördinator centrale activiteiten. Telefoon (01711) 1.93.00. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. MARIËNHAVEN PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING U T O EN FIETS )r onze filialen in Alphen o/d Rijn en Leiden die zich in willen :e«en voor het rijplezier von onze klonten terkoper geef |e de klonten een goed advies bt| de oonkoop van Dot kan je, omdat ie olies weet von auto- en fietsoccessoires. Je hebt al wat ervaring met de detoilhondel, liefst in een soortgelij ke branche. Je opleiding is MAVO/LTS en kenms van outotech- niek is een voordeel. Je leefti|d is co. 18-20 |oar Als ie geïnteresseerd bent kun |e bellen of schrifteli|k sollici teren noar het filiaal in Leiden, t.o.v. de heer W Priem, Haarlemmerstraat 245 in Leiden. Tel. 071 -122890. s Lands oudste universiteit voert een beleid dat overeenstemt met de opvattingen en eisen van de jaren '90. Met haar 8 faculteiten en 51 studierich tingen beschikt zij over een breed onderwijsaanbod. Zij vormt hiermee een ideale basis voor een vruchtbare interdisciplinaire aanpak. Met haar veelheid aan afstudeerrichtingen biedt zij een goede aansluiting op de arbeidsmarkt. Bevordering en bewaking van de kwaliteit van fundamenteel onder zoek heeft hoge prioriteit. De onder zoekcentra kunnen bogen op internatio nale erkenning. Toepassingsgericht onder zoek wordt uitgevoerd in samenwerking met opdrachtgevers als overheidsinstel lingen en nationaal en internationaal ope rerende bedrijven. Intensieve contacten met befaamde buitenlandse universiteiten illustreren eveneens het belang dat de uni versiteit toekent aan internationalisering. Het onderzoekinstituut Rijksherbarium/Hortus Botanicus van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen/Beheerseenheid Biologische Wetenschappen en Milieukunde PORTIER (V/M) voor de Hortus Botanicus 19 uur p/w, vacaturenummer 0-389/1158) toegangskaarten en docu- aan bezoekers van de eenvoudige informatie Taak: - het verkopen van mentatiemateriaal Hortus Botanicus; - het verstrekken aan bezoekers; - het met behulp vó entreegelden-administratie; - het graveren van naamplaatjes t.b.v. de plantencollecties. Vereist; - MAVO of vergelijkbare opleiding; - accuratesse; - flexibele werkhouding; - bereidheid tot het verrichten van (rooster)weekenddiensten. Salaris maximaal 2.656,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor lopig voor de duur van één jaar. Verlenging is niet uitgesloten. Inlichtingen bij: J. Meijvogel, tel. 071-275001 Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder van de Beheerseenheid Biologische Wetenschappen en Milieukunde, Kaiserstraat 63, Postbus 9516, 2300 RA Leiden. Vakgroep Geneeskundige Neurologie van de Faculteit Geneeskunde MEDEWERKER (V/M) tb.v. het Neuropathologisch Laboratorium (38 uur p/w, vacaturenummer: 0-402/1158) Taak: - geven van secretariële ondersteuning t.b.v. het laboratorium; - algemene ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de researchtaken. Vereist: - HAVO; - ervaring met PC-gebruik (incl. tekstverwerking); - kennis medische terminologie. Voor serieuze gegadigden is schriftelijke functie informatie ter beschikking. Salaris maximaal 3.071,- bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij dr. A.C.B. Peters, tel. 071-263920 of G. Nieuwenhuyzen, tel. 071 -261643. Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: G. Nieuwenhuyzen, Divisie III, AZL, Gebouw 31kamer 31 Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Vakgroep Vrouwenstudies van de Faculteit der Sociale Wetenschappen SECRETARESSE (V/M) (30 uur p/w, vacaturenummer. 0-367/1158) - telefoonbediening, postverzorging, correspon dentie/agenda's bijhouden, archivering, finan- cieel-administratieve taken; - voorbereiden bestuursvergaderingen, notu leren van vergaderingen; - het verzorgen van de onderwijs/studenten administratie; - het verstrekken van informatie aan mede werkers/studenten en afdelingen. Vereist; - HAVO en secretaresse-opleiding of gelijk waardig; - ruime ervaring met genoemde werkzaam heden, zelfstandig en accuraat kunnen werken; - ervaring met personal computers en tekst verwerking (Word Perfect/MS-DOS e.d.); - goede contactuele eigenschappen; - belangstelling voor systeembeheer Werktijden: De werktijden zijn ir t 9.00 t maandag t/m Salaris maximaal 3.071,- bruto per maand bij dit blad zenden aan: de Faculteit der De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst v ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een dienstverband. Inlichtingen bij: mw. drs. G.J. Oldersma. tel. 071 -273952 of mw. N.C. Plug, tel. 071-273601. Sollicitaties, onder vermelding van het v turenummer op brief en envelop, binnen t weken na het verschiji Directeur-Beheerder Sociale Wetenschappen. Wassenaarseweg 52, Postbus 9555, 2300 RB Leiden. Afdeling Klinische Epidemiologie van de Facuh der Geneeskunde HOOFD SECRETARIAAT (V/M) tb.v. Stafsecretariaat (38 uur p/w. vacaturenummer: 0-333/1158) Betrokkene heeft een totaaloverzicht van werkzaamheden van de afdeling en coördineert de nationale en internationale wetenschappelijke contacten, alsmede de contacten met de redac ties van nationale en internationale medisch- wetenschappelijke tijdschriften, waarvoor be oordelingen worden uitgevoerd. Daarnaast vervult betrokkene de gewone secre tariële taken, zoals: - het bijhouden van de agenda van de hoogleraar; - het verzorgen en zelfstandig afhandelen van de dagelijkse postbehandeling; - het typen en verzorgen van de algemene cor respondentie. alsmede het type van artikelen ten behoeve van de hoogleraar en assistenten; - het coördineren van werkzaamheden binnen het secretariaat; - regelen deelname aan congressen en nascho lingscursussen; - verzorgen van vergaderingen en notuleren alsmede het uitwerken ervan; - coördineren van stages voor studenten in samenwerking met het bureau onderwijs MFL. - overige administratieve werkzaamheden van uiteenlopende aard. Vereist: - HAVO/VWO-diploma; - medisch-secretaresse opleiding; - goede contactuele eigenschappen en coör dinerende vaardigheden; - ervaring met en kennis van tekstverwerkende apparatuur en automatisering; - zeer goede kennis, in woord en geschrift, van de Nederlandse en Engelse taal. met het vermogen om zelfstandig in deze talen corres pondentie te voeren. Salaris maximaal 3.393,- bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar. met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: prof. dr. J.P. Vandenbroucke, tel. 071-264037 Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder Inwendige Geneeskunde, Rijnsburgerweg 10, Gebouw I, K 5 kamer 34. 2333 AA Leiden. De afdeling Algemene Dienst van het Centraal Re ken instituut MEDEWERKER ALGEMENE DIENST (V/M) 19 uur p/w, vacaturenummer 0-388/1158) - het voorbereiden en uitvoeren van de perso nele administratie met toepassing van arbeids voorwaarden en rechtspositieregelingen; - het verwerken van de personele administratie in geautomatiseerde bestanden; - het verrichten van beleidsondersteunende taken tb.v. het beheer van gebouw- en gebruikersgebonden voorzieningen. - MBO-opleiding personeelswerk/MEAO; - ervaring met geautomatiseerde gegevensver werking; - goede contactuele vaardigheden; Werkervaring op een personeelsadministratie bij de Rijksoverheid strekt tot aanbeveling. Werktijden: Ten aanzien van de invulling van de werktijd gaat de voorkeur uit naar vijf halve werkdagen. Salaris maximaal 3.736,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: A P. de Heiden, tel. 071-277006. Sollicitaties, met curriculum vitae en onder ver melding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur van het Centraal Rekeninstituut, Niels Bohrweg I, Postbus 9512. 2300 RA Leiden. Tenzij anders aangegeven hoort een deeltijd aanstelling tot de mogelijkheden. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring. I I I I I I I I I F""

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 23