Gevorderde Assistenten- Accountant (m/v) J Hulshoff EEN NIEUWJAAR, EEN NIEUWE BAAN? Commercieel binnendienst medewerker - LEIDEN monumentale stad met toekomst twee actieve teamleiders secretaresse m/v full-time ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (STER) Abfin bv ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Abfin bv wo cm VAKATURES VAKflTURES VflKflTÜRES VflKflTÜRES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES tfflKATURES VftKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 ELKE ZATERDAG tg? Sluitingstijd voor advertenties M f ..'M'i donderdagmiddag 15 30 uur ?\i T'l telefoon (071)161400 31081109 zj I .T^ C P**»:»!,, ai,""] mmjèiïiik Do universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bel gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel gebeel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één gebeel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. De directie Reiniging, Havens en Waren markten van de gemeente Leiden zoekt (voor 36 uur per week) Algemene informatie: Bij de directie Reiniging, Havens en Warenmarkten (RHW) van de gemeente Leiden zijn ca. 125 medewerkers werk zaam. De directie is opgesplitst in de afdelingen Reiniging, Havens en Waren markten, Administratie en de werkplaats. De afdeling Reiniging zorgt voor de afval verwerking voor inwoners, bedrijven en instellingen die gevestigd zijn in de ge meente en zorgt voor scnoonmaak- werkzaamheden binnen de gemeente (straten, markten en vaarwegen). De afdeling Reiniging bestaat uit een afdelingshoofd, vier teamleiders en ca. 100 reinigingsmedewerkers. De vier teamleiders geven ieder leiding aan ca.20 reinigings medewerkers. Er zijn twee vacatures voor de functie van teamleider. De verantwoordelijkheden en werkwijze van de teamleiders zijn gewij zigd ten opzichte van het verleden. De strengere milieu-eisen en steeds weer nieuwe ontwikkelingen in het Nederlandse afvalbeleid vragen van een teamleider het actief medenken over de vormgeving van het Leidse afvalbeleid. Dit beleid moet door de teamleider vertaald worden naar het dagelijks werk. Andersom moeten ook de signalen vanuit de dagelijkse reinigings werkzaamheden naar het afvalbeleid worden vertaald. Op het leidinggevende vlak wordt een moaerne stijl van leiding geven verwacht en de capaciteit om nieuwe ontwikkelingen te kunnen implementeren in de dagelijkse uitvoering van het reinigings- en afvalverwijaeringswerk. Functie-informatie: De teamleider zorgt voor: - de dagelijkse planning van de afval verwijdering, de overige reinigines- werkzaamheden en de inzet daarbij van reinigingsmedewerkers en materieel; - het dagelijks controleren van de uitvoe ring van het werk (reinigingswerkzaam- heaen, gladheidsbestrijaing en de reini ging van markten); - het beleidsmatig meedenken over noodza kelijke veranderingen in het Leids reinigingsbeleid, het vertalen van het directiebeleid naar de werkvloer en het vertalen van signalen van de werkvloer naar het directiebeleid; - het doorvoeren van veranderingen op de werkvloer en het daarbij gemotiveerd houden en motiveren van medewerkers; - het bijhouden van diverse administraties op basis waarvan verantwoording wordt afgelegd over de dagelijkse uitvoering van het werk. Functie-eisen: - minimaal MTS/MBO-niveau, bij voorkeur specialisatie op het gebied van afvalstof fen en technisch materieel, dan wel de bereidheid via cursussen deze specialisa tie op te doen; - ervaring of aantoonbare capaciteiten op het gebied van leidinggeven; - goeae sociale en communicatieve vaardig heden; - goede organisatorische vaardigheden; - klantgerichte instelling; - de bereidheid buiten ae normale kantoor uren te werken. Voor informatie over de functie kunt u bellen met de heer B. Croes, telefoon 071 - 252143. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, bij een 36-urige werkweek minimaal 4.033,89 bruto per maand (schaal 8). de functie is voorlopig gewaardeerd op schaal 8. Definitieve waardering van de functie moet nog plaatsvinden. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aange zien vrouwen en vertegenwoordigers van etnische groeperingen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Selectie zal derhalve in eerste instantie plaatsvinden onder kandidaten uit deze doelgroepen, voor zover zij aan de gestelde eisen voldoen. Bedoelae kandida ten wordt daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad, richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 91.002. Moret Ernst Young, registeraccountants zoekt: Moret Ernst Young, registeraccountants vervult de financiële controlefunctie voor alle sectoren van be drijfsleven en overheid. Onze accountants adviseren de cliënten op een breed financieel- economisch gebied. Moret Ernst Young telt ruim 4500 mede werkers en 45 vesti gingen in Nederland. Wereldwijd maakt de organisatie deel uit van Ernst Young Interna tional, met kantoren in meer dan 100 landen. Wij zoeken voor onze vestiging in Leiden op korte termijn gevorderde assistenten-accountant. Wij verwachten van hen: - enige ervaring in de controle praktijk; - initiatief; - goede contactuele eigenschappen; -relevante vorderingen met de accountantsstudie (NIVRA of post doctoraal). Wij bieden: - een interessante en gevarieerde werkkring; - ruime carrièremogelijkheden; - goede studiefaciliteiten; - interne opleidingen; -een uitstekende honorering; -in daarvoor in aanmerking komende gevallen de be schikking over een auto. Voor nadere informatie kunt u bellen met de heer V.M. Wijnands, telefoon 071-233213. Voor schriftelijke sollicitatie kunt u zich richten tot Moret Ernst Young, registeraccountants, de heer F A. van der Graaf, Hoofd Regionale Personeelsafde ling, Wassenaarseweg 80, 2596 CZ 's-Gravenhage, telefoon 070-3286317 (doorkiesnummer). ËU Moret Ernst &Young De Stichting Verpleeghuizen Amsterdam bestaat uit drie verpleeghuizen: Gaasperdam, Slotervaart en Osdorp, het verzorgingshuis Kastanjehof en een Regionale Instelling voor Beschermende Woonvormen. In totaal bieden we in de verschillende vestigingen zorg aan ongeveer 850 mensen. Binnenkort onstaat er binnen het centraal bureau van onze Stichting een vacature voor een secretaresse. Het centraal bureau houdt zich bezig met het gemeenschappelijk beleid van de S.V.A. en dienstverlening aan de vestigingen. Naast twee directeuren zijn er de afdelingen inkoop, salaris-, financiële en patiëntenadministratie en een direc tiesecretariaat gevestigd. Binnen dit secretariaat, dat zorgt voor het volledige secretariaatswerk, gaat u samenwer ken met drie collega's. Tot het takenpakket behoren het voorbereiden en notule ren van vergaderingen en het uitwerken en versprei den van de verslagen daar van. Verder wordt er voor de correspondentie en alle andere voorkomende werkzaamheden Wij vragen voor deze functie een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met een secretaresse- opleiding. Ook ervaring met notuleren en tekst verwerking (wij werken met W.P. 5.0) zijn belang rijk voor deze baan. En, zeker niet in de laatste plaats, een opge ruimd karakter. Wat hebben wij te bieden? Een afwisselende baan en een prettige, maar ook zakelijke werksfeer. U krijgt een modern inge richte werkplek. Uw salaris gaat, afhankelijk van ervaring, tussen f 2.584,- en f 3.599,- bruto per maand bedragen volgens salarisschaal 40 FWG. De arbeidsvoor waarden zijn overeenkom stig de C.A.O.-ziekenhuis- wezen. Wilt u meer informatie over het werk op het direc tiesecretariaat, dan kunt u contact opnemen met de heer J.A. de Ronde, directiesecretaris (020 -11 39 09). Uw sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan Stichting Verpleeghuizen Amsterdam, t.a.v. mr. J.A. de Ronde, directiesecretaris, Plein '40-'45 no. 1,5e etage, 1064 SW Amsterdam. Wij streven ernaar alle sollicitanten voor een persoonlijk gesprek uit te nodigen. m Stichting Verpleeghuizen Amsterdam 100 jaar anders denken over wonen vraagt voor de debiteuren administratie een Opleiding: MEAO/PD Uw schriftelijke reaktie zien wij gaarne tegemoet. Hulshoff Wonen CV Postbus 11, 2250 AA Voorschoten T.a.v. Dhr. J. van Rijn Tel. 071-617960 Rouwkooplaan 1Voorschoten Abfin is de financierigsmaatschappij voor de dealerorganisaties van Hart Nib- brig Greeve, HNG Bedrijfswagens, Greenib Car, Abimex en Greenib, die im porteurs zijn van respektievelijk Mitsubishi personenauto's en bedrijfswagens, Hyundai en FSO personenauto's en van Harley Davidson en Moto Guzzi mo torfietsen. Abfin verstrekt kredieten van uiteenlopende aard aan de dealers en verstrekt ook de financiering voor de konsument ten behoeve van de aankoop van de produkten, die door de dealers worden verkocht. Door de sterke groei van onze organisatie is er op korte termijn behoefte aan de invulling van de vakature van voor de afdeling Konsumentenfinanciering, die o.a. tot taak krijgt: - het verwerken van kliëntgegevens - het opmaken van financieringskontrakten - het onderhouden van telefonische kontakten met onze relaties - het uitvoeren van verder voorkomende administratieve werkzaamheden. Het profiel van de gevraagde kandidaat is: opleiding op MBO-niveau (b.v. Meao BE) enige relevante werkervaring uitstekende communicatieve eigenschappen goed bekend met Wordperfect en spreadsheets leeftijd 20-25 jaar Kandidaten worden verzocht schriftelijk te reageren binnen een termijn van 14 dagen en hun brief met curriculum vitae te richten aan: De heer A. C. Juffermans, direkteur Hoofdstraat 275 Postbus 243 2170 AE SASSENHEIM DJ3SSC1 J.P. Vink Zonen B.V. te Lisse, is al 75 jaar toonaangevend als handels onderneming in kantoor-, bedrijfs- en magazijninrichting en intern transport materiaal. De onderneming heeft ruim 50 medewerkers die functioneren in een overzichtelijke organisatiestructuur. Vink Lisse valt vooral op door het brede assor timent en de kwaliteit van de artikelen die door middel van een kleurrijke katalogus worden aangeboden. De afdeling klantenservice vervult een belangrijke rol in de communicatie tussen het bedrijf en het groeiend aantal ondernemingen dat van haar diensten gebruik maakt. Deze groei rechtvaardigt de uitbreiding van deze afdeling met een m/v met hart voor klant en bedrijf De functie: - Na een uitgebreide inwerk- periode waarin u alle aspecten van de organisatie goed leert kennen, onderhoudt u telefo nische en schriftelijke contacten met klanten, leveranciers en expediteurs. - U gaat zich bezighouden met het deels zelfstandig, deels in teamverband, oplossen van problemen m.b.t. lopende orders. Vink Lisse vraagt: Een accurate teamwerker die ook onder druk kan presteren. - Commerciële feeling en goed ontwikkelde communicatieve vaardigheden. - Een afgeronde middelbare schoolopleiding. - Mondelinge kennis van de Duitse taal. - Leeftijd +25 jaar. Vink Lisse biedt u: - Eenzeersuccesvol,commer cieel, dienstverlenend bedrijf, dat deel uitmaakt van een sterke internationale holding. - Een nieuwe functie, waarin uw eigen inbreng gewaardeerd zal worden. - Gerichte interne en externe opleidingen. - Een informele werksfeer en een persoonsgericht management. - Een goed salaris en een gezond pakket secundaire arbeidsvoor waarden. Spreekt het bovenstaande u aan en wilt u zich ontwikkelen tot de nieuwe medewerker van Vink Lisse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met c. v. en onder vermelding van ref.nr. 15.12670 naar MercuriUrvalB.V., Emmaplein2, 1075 AW Amsterdam. J

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 20