<t AGFA Medewerker Planning m/v De Koning vraagt: AANKOMENDE GROEPSBEGELEIDERS SERVICEMONTEURS m/v C.V. MONTEURS m/v b.u meweco ASSISTENT HOOFD ADMINISTRATIE (MTS-niveau) AGFA<> hi hlo^odthiAs Tom Mandersstraat 7 2211 BP Noordwijkerhout ALS JE OOG HEBT VOOR ZORG, HEB JE UITZICHT OP EEN GOEDE TOEKOMST. Als het verlenen van "goede zorg" jouw meest in het oog springende eigenschap is, dan hebben wij een prima baan. -{iïo Wie zijn wij? Wij staat voor de Hafakker. Een kleine zwakzinnigeninrichting in Noordwijkerhout. Wij verlenen vanuit verschillende leefgroepen met ruim 100 medewerkers zorg aan circa 100 zwakzinnigen. Typerend voor onze zorgopvatting is het begrip "verdunning". Hieronder verstaan wij de situatie dat op onze terreinen de Hafakker-mensen wonen tussen - als het ware "verdund" zijn met - mensen van buiten onze instelling. Bij een aantal van onze leefgroepen bestaan op dit moment vacatures voor i-S Als aankomend groepsbegeleider begin je meteen te werken in - een bepaalde leefgroep. Een ervaren collega zorgt voor werkbegeleiding. Daarnaast knjg je een interne opleiding. Een betaalde scholing want je gaat meteen verdienen. Het aanvangssalaris bedraagt fl. 2.506,-. De inwerkings- en scholingsperiode duurt 3 jaar. Werken bij de Hafakker is dus werken aan een zekere toekomst. Aankomend groepsbegeleider is in principe een full time baan maar part-time is zeker bespreekbaar. Met onze aanpak streven wij naar puur medemenselijke zorg. Daarom verlangen wij van de kandidaten naast een opleiding op MAVO en LHNO-niveau vooral een grote betrokkenheid. De bereidheid om vanuit de Hafakker-doelstelling werk te maken van "goede zorgen". Heb je interesse? Schnjf dan binnen 10 dagen je sollicitatiebrief naar: De Hafakker, Tom Mandersstraat 7, 2211 BP Noordwijkerhout. Ter attentie van Hans Hoogeveen, personeelsfunctionaris. B. V. MEWECO is een bedrijf gespecialiseerd in nieuwbouw, renova tie en onderhoud van installaties voor centrale verwarming en lucht behandeling. In onze centrale meldkamer zijn wij door middel van de modernste tele-communicatietechnieken 'on line'met de installaties bij onze opdrachtgevers verbonden. Voor onze sterk groeiende service-afdeling hebben wij behoefte aan uitbreiding met met minimaal M.T.S. opleiding elektrotechniek of gelijkwaardig en in- het bezit van een rijbewijs B. met diploma autogeen lassen en ervaring in woning- en utiliteitsbouw. MEWECO biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden, het gebruik van een bedrijfsauto en goede mogelijkheden om mee te gaan in de groei van ons bedrijf. Interesse? Bel dan meteen of schrijf een brief. f Kontaktpersoon: I f Al 1 Mevr. v. Rijswijk v(f/ kompasstraat 5 2900 am capelle a/d ijssel tel. 010-4500066 maÊÊmÊmm-JCftHC€r-Ott-lut£r* De Stichting "Het Rijnlands Lyceum" is hel bevoegd gezag over de drie Rijnlandse Lycea te Wasse naar, Oegslgeest en Sassenheim. Het belretl scholengemeenschappen op algemeen bijzondere grondslag met in lotaal circa 3.600 leerlingen. Daarnaast verzorgen de scholen internalionaal onderwijs (Engelstalig) in Nederland en Nederlands onderwijs in het buitenland. De Stichting "Het Rijnlands Lyceum" zoekt voor haar bestuursbureau Ie Wassenaar een Deze lunktionaris zal, naasl hel hoold, de bestuurlijke ondersleuning moeten verzorgen en leiding moeien geven aan de overige (vier) personeelsleden van hel bureau Gedacht wordt aan kandidaten met de volgende kwalificalies: - opleiding op hel niveau HEAO E/J ol SPD - gevoel voor bestuurlijke verhoudingen - enige leidinggevende ervaring - adequate kennis van de Engelse laai - leeltijdsindicalie 30 lot 40 jaar. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal salariëring plaatsvinden op basis van schaal 9 of 10 BBRA. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Inlichtingen oyer deze funklie kunnen worden verkregen bij hel hoofd van de administratie, de heer A, Th. Janssen, teletoon 01751-17100. - Schriftelijke sollicitaties kennen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gezonden aan het Bestuur van de Slichting "Hel Rijnlands Lyceum". Postbus 9, 2240 AA Wassenaar BEJAARDENCENTRUM "Huize Salem" is een verzorgingstehuis met 125 bewoners, aansluitend aan het verzorgingstehuis zijn 50 aanleunwoningen gesitueerd. Op korte termijn zijn er vakatures voor: a Waarnemend hoofd verpleging m/v b Bejaarden/ziekenverzorgende n* c Keukenhulp m/v Funktie-informatie: Funktie A - Waarneming hoofd verpleging - Het bevorderen en in stand houden van een optimaal woon- en leefklimaat voor de bewoners. - Verplegen/verzorgen van de bewoners. - Verrichten van weekend diensten. - Onderhouden van contacten met bewoners, familie, staf en direk- tie. Funktie B - Verzorging en begeleiding van de bewoners. - Het bevorderen en in stand houden van een optimaal woon- en leefklimaat voor de bewoners. - Verrichten van onregelmatige diensten. - Werken in teamverband. Funktie C - Werkzaamheden in de broodkeuken. - Assistentie bij het bereiden en opscheppen van maaltijden. - Schoonmaakwerkzaamheden. - Verrichten van weekend diensten. Funktie-eisen: Funktie A - Opleiding verpleegkundige - Goede contactuele, leidinggevende en organisatorische eigen schappen. Funktie B - Opleiding bejaarden- ot ziekenverzorgende. Funktie C - Opleiding minimaal L.H.N.O. Voor alle funkties geldt een: - warme belangstelling voor de oudere mens. - positief Protestants Christelijke levensovertuiging. - arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.-bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties worden binnen 10 dagen na verschijning van dit blad ver wacht bij de direktie van "Huize Salem", Duinoornlaan 34, tel. 01718-15641. Informatie voor de funkties A en B wordt verstrekt door Mw. M.Z. Houwaart, hoofd verzorging en mw. W. Kuyt, hoofd verpleging. Voor de funktie C door de heer J. Kraayenoord, hoofd voedselvoorziening. Damesmodezaak "Boutique Joop" vraagt per direkt: part-time verkoopster Ervaring noodzakelijk, leeftijd plm. 25-45 jaar, circa 30 uur per week Sollicitaties te richten aan: Mw. M. van Walchren, tel. na 18.00 uur 071-312089 gevraagd MEDEWERKER/STER HUISHOUDELIJKE DIENST voor 2 3 uur per dag tijden nader over een te komen m.i.v. direct Inlichtingen en sollicitaties bij: R.K. College Leeuwenhorst t.a.v. de heer M.J.M. Heus Langelaan 1 2211 XT NOORDWIJKERHOUT Onze technische dienst Kopieersystemen is belast met installatie, reparatie en onderhoud van de bij onze afnemers geplaatste apparatuur. Wij zoeken voor de afdeling planning van deze technische dienst een Medewerker Planning (m/v). In deze funktie vormt u de schakel tussen onze afnemers enerzijds en de technische dienst anderzijds. U bent verant woordelijk voor de efficiënte koördinatie van de werkzaamheden van de buitendiensttechnici. De funktie omvat o.a.: - het aannemen en (technisch) inschatten van telefonische storingsmeldingen, - het aansturen van de buitendiensttechnici, - bovendien: planning van het onderhoud, registratie van de onderhoudsbezoeken, voorkomend administratief werk. Voor een goede vervulling van deze funktie zijn o.a. nodig: - uitstekende kontaktuele eigenschappen, - uitgesproken interesse voor serviceverlening, - stressbestendigheid en flexibiliteit, - middelbaar technische vooropleiding, - vaardigheid in bediening terminal, - leeftijd ten minste 25 jaar. Wij bieden: - een veelzijdige en zelfstandige funktie, - een prettig werkklimaat, - goede arbeidsvoorwaarden en vooruitzichten. Geïnteresseerd? Bel of schrijf naar Agfa-Gevaert B.V., afdeling personeelszaken, postbus 12, 2280 AA Rijswijk, telefoon 070-3110312 (recht streeks nummer personeelszaken). Agfa is de grootste Europese foto-industrie met wereldwijd 31.000 medewerkers. Agfa beweegt zich met ontwikkeling, produktie en verkoop op de volgende terreinen: toto, ciné-film, medische en industriële röntgen, micrografie, elek tronische drukvoorbereiding, fotografische druk- voorbereiding, industriële kommunikatiesystemen en kopieersystemen. Het Agfa-assortiment wordt verspreid in 145 landen. Wereldwijd bedroeg in 1990 de omzet ruim 7,5 miljard gulden. Agfa-Gevaert B. V. Nederland is verantwoor delijk voor de verkoop van het Agfa-assortiment op de Nederlandse markt. Er werken 460 medewerkers en het hoofdkantoor is gevestigd in Rijswijk ZH. BO - RENT GEREEDSCHAPSVERHUUR vraagt met spoed voor haar nieuwe filiaal in Leiderdorp TECHNISCHE MAN met COMMERCIËLE INSTELLING Ben je tussen de 20 en 30 jaar en in bezit van rijbewijs B bel dan vooreen afspraak: 071-418769 Administratief medewerker Met spoed zoeken wij een administratief medewerker voor een bedrijf in Alphen. Het betreft diverse administratieve werkzaamheden, zoals het verwerken van gegevens, telefonisch onderhouden van kontakten en werken met de computer. Een opleiding op LEAO-niveau, werkervaring en ervaring met computers zijn vereisten voor deze baan. De werktijden zijn: 10.30-19.00 uur. Boekhoudkundig medewerker Voor een instelling in Leiden zoeken wij per direkt een boekhoudkundig medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het invoeren, controleren en coderen van fakturen, het maken van financiële overzichten en het verzorgen van eenvoudige correspondentie. De juiste kandidaat heeft een MEAO of PD diploma, ervaring met computerboekhouden, is accuraat en kan zelfstandig werken, ervaring met Word Perfect is een pré. Dit is een full time baan, in overleg kan er ook 4 dagen gewerkt worden. Secretaresse Voor een dynamisch bedrijf in Leiden zoeken wij eer. all round secretaresse. Verzorgen van correspondentie, typen en agendabeheer zal tot de taken gaan behoren' Een secretaresse opleiding, goede beheersing van de Engelse taal en ruime ervaring zijn vereisten voor deze drukke baan. Leeftijd vanaf 24 jaar. Administratief medewerker Voor een bedrijf in Noordwijk zoeken wij een administratieve kracht. Het betreft o.a. typen met Word Perfect, kopiëren, archiveren, postverwerking, verwerking van gegevens. Gevraagd wordt een opleiding op MAVO/HAVO-niveau, goede beheersing van de Nederlandse taal, kennis van Word Perfect en enige werkervaring. Leeftijd 20 jaar. Deze full-time baan gaat langere tijd duren. Typist Word Perfect Met spoed zoeken wij een part-time typist voor een overheidsinstelling in Leiden. Het betreft het typen van verslagen en rapporten. Een goede typevaardigheid en een zeer gedegen kennis van Word Perfect zijn vereisten voor deze baan. De werktijden kunnen in overleg bepaald worden. Boekhouder MBA Bij een bedrijf in Zoetermeer kan per direkt een boekhouder aan de slag. Het betreft het verzorgen van de gehele administratie, Engelstalige verslaglegging en het vervaardigen van maandelijkse overzichten. Gevraagd wordt een opleiding op MBA-niveau, relevante werkervaring en ervaring met computerboekhouden. Deze full-time baan zal langere tijd gaan duren. Administratief medewerker Voor een commercieel bedrijf in Leiderdorp zoeken wij een ervaren administratieve kracht. Behalve administratieve werkzaamheden zullen diverse organisatorische en coördinerende aktiviteiten tot de taken gaan behoren. De juiste kandidaat heeft minimaal een HAVO-diploma, ruime werkervaring, is zeer stressbestendig en kan zeer zelfstandig werken. Deze full-time baan zal langere tijd duren. Medewerker Personeelszaken Op de afdeling personeelszaken van een zeer snel groeiend bedrijf in Leiden kunnen wij een pas afgestudeerde arbeids- en organisatiepsycholoog plaatsen. Het betreft diverse werkzaamheden op de personeelsadministratie: in de toekomst zijn er mogelijkheden om door te groeien. De juiste kandidaat werkt graag in teamverband, is stressbestendig, toont eigen initiatief en is tussen de 25 en 35 jaar. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen e Neem s v p snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur Wij werken ook op afspraak Kinderopvang DeKonirig zorgt desgewenst voorplaats n een uitstekend kinderverblijf. Tegen gereduceerd tarief! uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon 071-144143.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 18