(*^s) Y Rabobank medewerker geldhande lingenbalie (m/v) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN nachthoofd dëWilbert SCHIPHOL BANKETBAKKER m/v LEERLING BANKETBAKKER m/v vraagt moleculair bioloog m/v analist m/v verpleegkundig teamlid m/v schoenverkoopster m/v Ziïr" 071-320200 CAD-TEKENAARS HEEREMAC afdeling Personnel Training B rugrestaurant Het brugrestaurant is een uniek horecabedrijf gelegen boven een van de drukste snelwegen van Nederland. Wij zoeken op korte termijn: zelfstandig werkende vereist: - een vakgerichte opleiding - enige ervaring - creatieve instelling - goede kontaktuele eigenschappen Wij bieden u een goede salariëring en een leuke zelfstandige functie binnen een uniek horecabe drijf, waarbij deze afdeling in de wijde omgeving bekend is voor zijn uitstekende gebak. Brugrestaurant 'Schiphol' Rabobank Leiderdorp is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in haar eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een Deze functionaris maakt deel uit van de afdeling Particulieren. Hij of zij beheert de geldvoorraad en overige waarden en stelt binnen richtlijnen de geldvoorraad vast. De medewerker geldhandelingen balie maakt geld- en waarde- zendingen verzendklaar en verzorgt de distributie naar de overige werkplekken. Hij of zij moet in staat zijn om snel, correct en accuraat te functioneren. Voorts helpt de medewerker zelfstandig de relaties aan de geldhandelingenbalie. Wij denken voor deze functie aan een man of vrouw met een opleiding op HAVO/MEAO- niveau. Goede contactuele vaardigheden en een actieve, flexibele en service-gerichte instelling zijn van wezenlijk belang voor een goede functie uitoefening. Ervaring en zelfstandig kunnen werken strekken tot aanbeveling. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premiespaarregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer A.M. van Vliet, hoofd Particulieren, telefoon (071 45 47 12. (Jw schriftelijke sollicitatie wordt binnen 10 dagen met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, de heer P.A.M. van Overloop, Postbus 32, 2350 AA LEIDERDORP. Bij de Vakgroep Pathologie van de Faculteit der Geneeskunde bestaat een vacature voor een (38 uur per week) vac.nr. 91 .D.01.02.LD Taak: moleculair-genetische karakterise ring van genetische veranderingen in borstkanker bij de mens speciaal gericht op de indentificatie van tumor suppressor genen. Het project IKW 91.04 wordt gefinancierd door de Nederlandse Kankerbestrijding en betreft een samen werking tussen de Vakgroepen Patho logie en Genetica (sectie Anthropogene- tica) van de Rijksuniversiteit te Leiden, en de afdeling Celbiologie en Genetica van de Erasmus Universiteit te Rotterdam. Vereist: -voltooide universitaire opleiding Bio logie, Biochemie Gezondheidsweten schappen Medische Biologie of Geneeskunde; - enige jaren ervaring met wetenschap pelijk onderzoek waarbij moleculair- biologiöche technieken gebruikt zijn; - (bijna) voltooid proefschrift. Salaris: max. f 5442 bruto per maand. Aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst voor twee jaar met de mogelijkheid tot twee jaar verlenging. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. C.J. Cornelisse (071 - 27 66 25), dr. P. Devilee (071 - 27 61 17) of prof. dr. P. Meera Khan (071 - 27 60 90). Pathologie Bij de Vakgroep Pathologie van de Faculteit der Geneeskunde bestaat een vacature voor een (38 uur per week) vac'.nr. 91.D.02.02.LD Taak: opwerken van DNA monsters uit tumorweefsel en bloedmonsters, uit voeren Southern blotting en (in situ) hybridisatie experimenten t.b.v. een project IKW 91.04 over de moleculair- genetische afwijkingen in borstkanker bij de mens. Het project wordt gefinan cierd door de Nederlandse Kanker bestrijding en betreft een samen werking tussen de Vakgroepen Pathologie en Genetica (sectie Anthropogenetica) van de Rijksuniversiteit te Leiden, en de afdeling Celbiologie en Genetica van de Erasmus Universiteit te Rotterdam. Vereist: - voltooide opleiding HLO-B; - ervaring met moleculair-biologische technieken. Salaris: max. f 3736 bruto per maand. Aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst voor twee jaar met de mogelijkheid tot twee jaar verlenging. Informatie: nadere inlichtingen worden verstrekt door dr. C.J. Cornelisse (071 - 27 66 25), dr. P. Devilee (071 - 27 61 17) of prof.dr. P. Meera Khan (071 - 27 60 90). Endocrinologie/Hematologie Binnen deze verpleegafdeling bestaat de vacature voor vac.nr. 91.V.03.02.LD De afdeling Endocrinologie/Hematologie omvat 32 bedden en is verdeeld in 2 units. - het specialisme Endocrinologie heeft 16 bedden; hier worden patiënten ver pleegd met ziekten van algemeen interne aard en daarnaast patiënten die uit gebreide endocrinologische analyses ondergaan; -het specialisme Hematologie telt 15 bedden. Naast patiënten van algemeen interne aard worden hier voornamelijk patiënten opgenomen met haemato- oncologische aandoeningen voor chemotherapie; - één bed is gereserveerd voor ambulante patiënten, voor kortdurende diagnos tische of therapeutische doeleinden (de zogenaamde dagbehandeling). Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V met ruime praktijkervaring; - belangstelling voor beide specialismen; - goede contactuele eigenschappen; - bereidheid tot het volgen van de cursus haematologie. Salaris: max. f 3393 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. S. Claus, verpleegkundig hoofd (071 -26 30 60) of door mevr. H.S.M. Poell-Naeyé, personeelsconsulent (071 - 26 25 44). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ACADEMISCH ZEKBIHUIS LSDEN In "DE WILBERT", een verpleeghuis waar - verdeeld over acht afdelingen -110 somatisch zieke en 120 psycho-geriatrische bewoners worden verpleegd en gereactiveerd, is in verband met langdurige ziekte voor tijdelijk plaats voor een (één week op, drie weken af). (m/v) Functieomschrijving: uitvoeren van en toezien op een goede zorgverlening aan de bewoners, naast het creëren van een goed werk-, leef- en woon- milieu, begeleiden en - indien nodig - ondersteunen van dienstdoend verplegend en verzorgend personeel. Vereisten: diploma Verpleegkundige A, A B of HBO-V met werkervaring in een (gecombineerd) verpleeghuis, goede contactuele eigenschappen, organisatorische kwaliteiten, ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling, inzetbaarheid bij ziekte of vakantie van collega's. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer G.E.A. Linssen, hoofd Verplegingsdienst, telefoon (01718) 7.29.51, toestel 225 of 133, aan wie u tevens uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM OVERRUN 7 - POSTBUS 592 - 2220 AN KATWIJK Projectpartners is specialist in het samenstellen van projectteams. Werving, Selectie en Projectbegeleiding zijn daarbij de belangrijkste activiteiten. Ten behoeve van één van onze opdrachtgevers komen wij graag in contact met een ervaren NACHTHOOFD (m/v) (Één week op, drie weken af) Functie-omschrijving: - uitvoeren van en toezien op een goede zorgverlening aan de bewoners, naast het creëren van een goed werk-, leef-en woonmilieu; - begeleiden en -indien nodig- onder steunen van dienstdoend verple gend en verzorgend personeel. Functie-vereisten: - diploma Verpleegkundige A. A+B of HBO-V met werkervaring in een (gecombineerd) verpleeghuis; - goede contactuele eigenschappen; - organisatorische kwaliteiten; - ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling; - inzetbaarheid bij ziekte of vakantie van collega's. Sollicitatieprocedure: Nadere telefonische informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door mevrouw A. Fijten, projectmanager, via 070-3621474. Indien u in deze functie geïnteresseerd bent, kunt u uw sollicitatiebrief, vergezeld van een curriculum vitae zenden aan: Projectpartners, t.a.v. mevrouw A. Fijten, Postbus 11662, 2502 AR Den Haag. speciaal voor kinderschoenen zoeken wij een FULL-TIME VERKOOPSTER die goed met kinderen kan omgaan! leeftijd 20 jaar. Tevens zoeken wij voor de woensdagmiddag en zaterdag een HULPVERKOOPSTER Telefonische (ma t/m vr) of schriftelijke aanmeldingen naar: kinderschoenenspecialist |reil^,a| Ter ondersteuning van onze tekenkamer zoeken wij m/v Ontwerp, fabricage en installatie-activiteiten op zee vormen een aparte discipline binnen de offshore industrie. De Heerema Groep neemt binnen deze activiteiten een toonaangevende positie op wereldniveau in. Onderdeel van de Groep is HeereMac v.o.f. te Leiden. Functie-informatie: voor elk offshore project worden constructies ontwikkeld die aan een omvangrijk eisenpakket moeten voldoen: - het in detail en accuraat uitwerken van deze constructies behoort tot de verantwoordelijkheid van onze tekenaars; - daarnaast worden alle tekeningen ter voorbereiding van de uitvoering van het project gemaakt. Leeftijd: tot ca. 35 jaar. Opleiding: MTS Weg- en Waterbouw. Wij zoeken zowel ervaren als aankomende CAD-tekenaars met minimaal MTS Weg- en Waterbouwopleiding. Algemeen: Een goede samenwerking en een grote flexibiliteit zijn van essentieel belang voor het optimaal functioneren van de tekenkamer. Gezien de opleidingsmogelijkheden kunnen ook kandidaten zonder CAD-ervaring solliciteren. Geïnteresseerd? Uw schriftelijke reactie, voorzien van C.V., diploma's en cijferlijsten kunt u richten aan: HeereMac v.o.f. is als ingenieursbureau gespecialiseerd in de engineering en begeleiding van offshore projecten. Vondellaan 47, 2332 AA Leiden. Offshore Installation Contractors

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 16